Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

ingilizce okuduğunu anlama özel dersleri

Tüm Türkiye'de 1 095 öğretmen sizi bekliyor.

ingilizce okuduğunu anlama özel dersi seçeneklerimiz

Beylikdüzü
₺50/saat
Ecem
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Psikoloji okuyorum, C1-C2 levelim (Beylikdüzü) İngilizce Dersleri vermek istiyorum. (Lise-Ortaokul) Eşlik et :)

Öncelikle Grammer ve Kelime Bilgisi Ön Planda Olmalı Sonradan Pratiklerle Ve Konuşmalarla Geliştirilmesi Gerekiyor.

İstanbul
₺60/saat
Yiğit can girgin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisinden İngilizce Dersi ( KONUŞMA BECERİSİ, KONUŞULANI ANLAMA, AKSAN ve KELİME BİLGİSİ )

Yaklaşık 3 yıldır kişiye özel veya grup çalışması halinde ingilizce dersleri veriyorum, öğrenmesi zor gibi görünen ama zor olmadığı kısa sürede sizlerinde anlayacağı yeni bir dil öğrenmek isterseniz doğru yerdesiniz. Derslerimizi ofisimde veya evinizde ( gerekli teknoloji var olduğu durumda ) işleyebiliriz.

Karatay
₺25/saat
Ayşegül
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Okul eğitimi bazı bilgilere sahip olmanizi sağlar . Daha fazlasını istemez misiniz ?

Beginner veya elementary seviyesi öğrencilerine oyun yöntemi ile ilk başta konuşmalarina teşvik ve konuşurken yanlış bir şey soylemekten cekinmemeleri gerektiğini belirtecek yöntemler uygularim. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine (A1_A2 seviyeleri ) eğitim vereceğim m ilerleyen zamanda B1 ve B2 eğitimi verebilirim . A B ve C seviyeleri sertifikam mevcuttur.

₺100/saat
Oğuzhan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ingilizce gramer, konuşma, yds ielts ve sinavlar için hazirlik konusunda her yaş için özel ders veriyorum. 6 yıllık tecrübe ve onlarca referansım mevcuttur.

Derslerimi, öğrenirken eğlendiren, samimi bir atmosferde gerçekleştirmekteyim. Mantığı ve sistematiği ile konuları kalıcı hale getirmekteyim. Dili kullanmaya ve sınavlara hazırlanmaya teşvik edici çalışmalar sunarım. İlkokuldan yetişkin seviyeye kadar öğrencimlerim oldu.

Güngören
₺40/saat
Hazal
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeni adayından ingilizce dersleri: (ilkokul- ortaokul- lise) kelime- okuduğunu anlama- yazma- dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmende yardımcı olabilirim.

Dersleri öğrlencileri sıkmayacak şekilde yaparım. Yaş aralığına göre anlatımımı eğlenceli hale getirmeye çalışırım. Ders anlatımına onların da dahil olmasını sağlarım. İngilizceyi sadece ders olarak değil bir eğlence, yeni bir dil ve en önemlisi bir gereksinim olarak görmeleri için çabalarım. Derslerimi her öğrenciye özel bir anlatımla anlatırım.

Seyhan
₺60/saat
Hammad
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yabancı öğrenciden her seviyeye uygun İngilizce dersleri. (,TOEFL, IELTS, Speaking, listening, writing, reading)

Derslerimi özellikle kelime bilgisi ve o kelimeleri rahat ve akıcı bir şekilde günlük konuşmalarımızda kullanabileceğimiz şekilde işlerim. Önceliğim insanların yabancı dili kullanmaktan çekinmemesi ve kendilerini rahat bir şekilde ifade edebilmeleridir. Son olarak da dil bilgisi ile konuşmayı kusursuzlaştırmayı hedeflerim.

₺50/saat
Sevil cansu
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi Yüksek Lisans Öğrencisinden, İleri Düzey (Advanced) İngilizce Dersleri verilir, Çeviri, Tez Yazımı yapılır.

Derslerde İngilizce konuşma becerisini geliştirmeye odaklanırım. Okuduğunu ve duyduğunu anlamaya ek olarak yazma kısmını önemserim. İsteğe göre dersi İngilizce veya Türkçe konuşarak tekrar edebilirim. Öğrencinin seviyesine göre kaynak kullanır, kaynağı öğrenci için çoğaltmayı tercih ederim. Her öğrenci için farklı ders işleme metodlarım vardır.

₺75/saat
Aybar
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Girişimci, Mütercim Tercüman ve Gezgin'den Keyifli ve Sosyal İngilizce Dersleri

Derslerimi kendi öğrendiğim şekilde; Eğlenceli ve Sosyal işlerim. Öğrencilerime özgüven aşılarken kalıcı ve günümüze en uygun İngilizce’yi öğretirim.

Küçükçekmece
₺45/saat
Ediz
İlk ders ücretsiz!

European School ogrencisinden ingilizce, hollandaca ve almanca dilleri ve almancada cografya dersleri

Yabanci dili ogrenmek kaliplara bagli olarak degil, pratik ile ogrenilir inancindayim. Ayrica derslerimi ogrencinin gereksinimine gore planlarim. Derslerim yabanci dili rahat konusmak isteyen ilkokul, ortaokul, lise, universite ogrencileri ve yetiskinlere yardimci olacaktir.

Beykoz
₺50/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

İngilizce özel ders; okul öncesi, ilköğretim ve lise öğrencileri için takviye dersleri

Eğlenceli oyunlar, hafıza teknikleri ile kelime öğretimi. Öğrenci yaşına göre eşitli materyallerden yararlanma. Yazma ,konuşma ,dinleme , gramer becerileri için teknikler.

Çankaya
₺70/saat
Çiğdem
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisinden lise, ortaokul, ilkokul de eğitim gören öğrencilere İngilizce dersleri

Dersleri öğrenciye göre işlerim, belli başlı kurallarım olsa da kişiden kişiye uygulanış şekli değişir. 1 saati özel dersler için az buluyorum çünkü öğrencinin konuyu anlama hızına bağlı olarak anlatma şekli de değişir, gerçekçi olmak gerekirse 2 saatlık bir derste ancak verim alınabileceğini düşünüyorum.

Eskişehir
₺30/saat
Handan
İlk ders ücretsiz!

Anadolu üniversitesi hazırlık B1 seviyesinde öğrenciden eğlenceli ve dolu dolu geçen dersler :)

ben baskıcı biri değilim severek öğrenmek en güzeli sevdirmeye çalışırım disiplin başarı için gereklidir. dolayısı ile sık sık ödevlendirme yaparız ve eğlenceli hale getirmek için kelime kartları hazırlarız renkli ve hafızada kalıcı.

Bornova
₺55/saat
Şimal
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

DEÜ-İngilizce Öğretmenliği öğrencisinden; bireysel yada gruplara, gramer ve kelime üzerine, müfredata uygun ve etkinliklerle özel İngilizce Dersi

Derslerimi genelde okul ve sınavlar üzerineyse müfredattan, iletişim üzerineyse anadili İngilizce olanların kullandığı gündelik hayatta önemli olan konulardan seçerek işliyorum. Hem Türkçe hem de İngilizce anlatarak, duyma üzerine yaşanan sorunların ve telaffuz hatalarının en aza indirgenmesini sağlamaya çalışıyorum.

Keçiören
₺70/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi , İngiliz Dil Bilimi bölümü mezunundan her seviyeye göre genel ingilizce (grammar, listening, reading, speaking) dersleri verilir.

Derslerimi çoğunlukla yetişkin gruplarına vermeyi tercih ederim, onlar ile daha sağlıklı ve verimli bir halde etkileşim çerçevesinde dersi aktarmak istediğim için , daima bireysel yahut grup bazında da interaktif bazda dili metodlarına uygun ya da spontane bazda usulüne uygun halde etkili bir halde kullanıp aktarımlarda bulunmaktır amacım.

₺100/saat
Şükran
İlk ders ücretsiz!

Yüksek lisans öğrencisinden ilkokul / lise öğrencilerine derslerine yardımcı veya dil sınavına destek İngilizce özel ders

öğrencinin eksik olduğu veya öğrenmek isteği konuyu öğrenci ile konuşarak tespit ederim,daha sonra vereceğim örnekler üzerinden kendim de öğrencinin eksiğini tam olarak tespit ederim.

Kadıköy
₺60/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

İstanbul'da Tercümanlık Öğrencisinden ilkokul ortaokul lise (Starter-Advance düzeyi arası) düzeyinde İngilizce-Türkçe Dersler

Derslerimi belirli bir planda işlerim. Günlük, haftalık, aylık programlarla derslerimi ayarlarım. Sadece kitap üzerinden değil, aynı zamanda müzikle, görsel, işitsel olarak öğrencilerimle pratik yaparak İngilizceyi öğretmeyi ve sevdirmeyi amaçlarım. Derslerim her yaştan öğrenciyi, çocuğu, yetişkini kapsar. Her yaş grubuna özel program hazırlarım.

Selçuklu
₺40/saat
Mustafa erdem
İlk ders ücretsiz!

Selçuk Üniversitesi Makine Mühendisliği öğrencisinden İlkokul - Ortaokul - Lise - Üniversite - YDS - YÖKDİL ingilizce dersi

Derslerimde her zaman öğrenci motivasyonunu ön planda tutarım. Her ders sonrasında öğrenciye sorduğum sorular ile ders verimliliğini test eder eksikleri ve yanlışları en düşük seviyede tutmaya çalışırım. Kesinlikle ödev, kişisel çalışma yada benzeri öğrencide zorunluluk hissettirecek yaptırımlarda bulunmam.

₺53/saat
Ricardo w
İlk ders ücretsiz!

İnşaat mühendisliği okuyorum ozel inglizce dersi vereyebilirim. Aynı şekilde Fransızca biliyorum da

Öncellikle başlamadan once program yapıyoruz. Temellerden basliyoruz . sonra her hafta bir quiz yapıyoruz. Sonra ödev veriyoruz . VE dizi ve film öneriyoruz. Ve bazen sunum yapılacak. Bazen rahatlamak için disarida mesela kafede gidiyoruz ve konuşmak praktıgı yapıyoruz sadece no turkish sadece alıştırmak için.

Üsküdar
₺50/saat
Ayça fatma
İlk ders ücretsiz!

Fizyorterapi ve rehabilitasyon öğrencisiyim A1ve A2 seviyesinde ingilizce ders verebilirim ilkokul ortaokul

derslerimi öğrencimin seviyesi odaklı işlerim Onun anlayacağı seviyeden başlar ve kendi bilgime ulaşıncaya kadar ders vermeye çalışırım Notlar ve yardımcı kaynaklarla bilgileri pekiştirmeye çalışırım Daha keyifli bir ders ortamı oluşturmaya çalışırım ve düzen ve istikrarlı biçimde sıkmadan ders verebilirim .

₺50/saat
Ilknur
İlk ders ücretsiz!

Benimle Kolayca İngilizce Öğrenin Türk Amerikan Derneğinde ders veriyorum -Tıbbi tercüme yapıyorum.

Öğrencilerim 7 ila 15 yaş arasındadır ve yaşlarına göre hem gramer hem de pratik İngilizce eğitimi vermekteyim. Özellikle elimde bulunan eğitim CD, materyal, kitap ve malzemeler ile hem oyunlarla hem de konuşarak pratik yaparak eğitim veriyorum. 5 yaş ile 15 yaş arası her seviyeye eğlenceli ders veriyorum. Yetişkin ve iş amaçlı da İngilizce dersi vermekteyim.

Kağıthane
₺60/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi Mezunundan Her Seviyede Profesyonel İngilizce Dersi (TOEFL, YDS, YÖKDİL, Liselere Giriş)

Dersleri öğrencinin hedefine göre şekillendiririm. Amaç bir sınava hazırlıksa, öğrenciyle birlikte sınavın gerektirdiği şekilde bir yöntem geliştiririz. Konuşmaya ve yazmaya yönelikse daha çok pratiğe dayalı bir çalışma yöntemimiz olur.

₺75/saat
Gencer
(11 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Wall Street Institute'tan Advanced Sertifikalı Deneyimli Çevirmen ve Eğitimciden İngilizce Özel Ders

Özel Ders İçeriği İngilizce özel ders. Temel düzey İngilizce. İleri düzey İngilizce. Metin okuma, anlama, çevirme. İngilizce metin dinleme ve anlama. Okuma pratiği kazanma. Konuşma pratiği kazanma.

Pendik
₺50/saat
Ece
İlk ders ücretsiz!

Anadil Seviyesi Bilingual Native Speaker İletişimciden İstanbul'da İngilizce ve Türkçe Konuşma Dersleri

Seviye, hedefleriniz, öğrenme yapınız, haftalık planınıza göre tamamen size özel bir ders planı ve içeriğini oluşturuyorum. Bu haftada 5 gün, günlük 20 dk'dan via skype şeklinde de olabilir, haftada tek gün 1-1,5 saatlik dersler de olabilir. Bunları kararlaştırdıktan sonra ilk dersimiz başlıyor.

₺50/saat
Funda
İlk ders ücretsiz!

10 yil tecrübeli ingilizce öğretmeninden özel /grup ingilizce dersi sinavlara hazirlik (sakarya)

Derslerimi öğrencinin öğrenme stiline göre anlatırım. Görsel,işitsel,sözel,işbirlikli ya da bireysel öğrenme tekniklerinden uygun olan hangisi ise planlamamı ona göre yaparım. Bol bol teknolojiden yararlanırım. Materyal sorunum yoktur. İlkokuldan yüksek lisansa kadar tüm yaş gruplarına göre ders planması mevcuttur. Hem eğlenme hem öğretme temel felsefemdir.

Antakya
₺30/saat
Münire
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hatay’da sınıf öğretmenliği okuyorum. Rainbow eğitim kurumlarında B-1 seviyesine kadar ingilizce dersi aldım ilkokul çocuklarına İngilizce konusunda da faydalı olacağımı düşünüyorum. Kendi çevremden b

Öğrenciyle göz teması kurmak, hareket halinde olmak, ses tonunu iyi kullanmak, en önemlisi öğrenciyi tanımak, rahat hissettirmek, saygı duymak ve espirili bir dille öğrenciye sıkılmayacağı şekilde ders vermek en önce hedefim. Öğrenciye derse başlamadan önce neden bahsedeceğimizi söylemeliyiz. Öğrenci konuyu bilmeden derse başlamamalı.

₺75/saat
Ahmet
İlk ders ücretsiz!

Öğrenme garantili ve konuşmaya yönelik her seviyede okula ve sınavlara yönelik ingilizce ders

Hertürlü seviyeye ve yaş grubuna yönelik bire bir ya da grup dersleri vermekteyim, temel prensip öğrenmeyi öğrenmek yolundan çıkarak öğrencinin istek ve arzularına yönelik çalışmaktır, kısa sürede dili kavrama ve uygulama taktikleri ile ingilizce konuşabilme ve pratiklerle de destekleme çalışmaları yapmaktayım.

₺15/saat
Mustafa
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Anlıyor ama konuşamıyor musun sen zaten yolu yarılamışsın sırada ne kadar iyi konuşabileceğinin farkına varmakta 1 ay içerisinde derdinden fazlasını anlatabilme garantili

Derslerde etkinlik veya yazılı metin yerine video ses kayıtları dizi veya film sahnelerindeki İngilizce üzerine odaklanmak ve ders verdiğim kişiye native kişiler ile iletişime geçirmek. Ben bu dili başarmayı isterim ama temelim bile yok diyorsan o temelin zaten sen de olduğunu göreceksin.

Şişli
₺50/saat
Natali
İlk ders ücretsiz!

Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji bölümü öğrencisinden (Eğitim dili İngilizcedir.) C1 seviyesine kadar temel İngilizce eğitimi.

Derslerimi işlerken bende bulunan çeşitli seviyelerdeki Cambridge ve Macmillan İngilizce eğitim kitaplarındaki sırayı işler ve derslere fotokopilerini getiririm. Derslerim, deneyimlerimin de o yönde olması sebebiyle daha çok ilkokul ve lise öğrencilerine yöneliktir.

Çankaya
₺50/saat
Seçil
İlk ders ücretsiz!

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Öğrencisi Ders - 4 . sınıf Ekonomi Bölümü Öğrencisinden ders - Matematik, Geometri, Türkçe (Sadece ilkokul ve ortaokul)

İngilizce öğrenirken en önemli şeyin yeni kelimeler öğrenmek ve dinleme becerisini geliştirmek olduğunu düşünüyorum . O yüzden yeni kelimeler öğretmeye ağırlık vereceğim . Bunun dışında okuma yapmak ve dinleme yapmak çok önemli . Okulumuzda bize hazırlıkta nasıl gösterdilerse ben de o şekilde yol almayı planlıyorum.

Ataşehir
₺50/saat
Iremnur
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ingilizce öğretmenliği bölümü öğrencisinden A1(başlangıç)- B2 (upper-intermediate) düzeyi (ilk-orta-lise-yetişkin) öğrencilerine özel ders veriyorum

derslerim özellikle 'skill' (yetenek) ağırlıklıdır. öğrenci merkezli şekilde ders işlerim ve aktif katılımı sağlamayı amaçlarım. sadece dilbilgisi üzerinde durmam. yapılan diğer etkinliklerle beraber dilbilgisini konuya yerleşik olarak anlatırım.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm ingilizce okuduğunu anlama derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size ingilizce okuduğunu anlama öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

ingilizce okuduğunu anlama dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır