Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Ankara İngilizce öğretmeni seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yorum almış star İngilizce öğretmenlerimiz.

65 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 65 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz İngilizce dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

3 saat

Şimşek gibi hızlı İngilizce öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Ankara içinde İngilizce dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Ankara içindeki İngilizce öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve İngilizce öğrenmeye başlayın

3. Yeni bir dil öğrenin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Ankara konumunda mükemmel hocalarla yeni diller ve hobiler keşfetmek için vaktiniz var.

Ankara içindeki eski öğrencilerimiz
i̇ngilizce öğretmenlerini değerlendiriyor

Asya

İngilizce öğretmeni

Sınav hazırlığı süreci için kendilerinden ders aldım. Süreci yürütme, yönetme odaklı yaklaşımları ve bilgisiyle gayet verimli dersler gerçekleştirdik. Kişinin ihtiyacına uygun programla ilerlemesi de öğrencinin avantajına olan...

Yağız

İngilizce öğretmeni

6 aydır oğluma ders veriyor. Çok severek ders yapıyor oğlum. Abi gibi derslerini yapmasına yardım ediyor

Cem, 4 ay önce

Ni̇lüfer

İngilizce öğretmeni

Hi, I have done my undergraduate studies in Turkey. After my studies, I moved to Europe. After several years of break in my academic education, I decided to study a PhD program in Europe. For admission, I am required to take an IELTS exam to...

Gülşah, 5 ay önce

Sara

İngilizce öğretmeni

Bugüne kadar aldığım en eğlenceli ingilizce dersi diyebilirim. Kendisi normalde ünlü speaking uygulamalarında ders veriyor bu şekilde aracı olmadan tanışmak çok daha iyi oldu. Kesinlikle Sara ile ders yapmanızı öneriyorum. Ayrıca...

Kerem, 5 ay önce

Ni̇lüfer

İngilizce öğretmeni

Merhaba, Bu platformda daha önce de eğitim alma şansım oldu. Oldukça memnun kaldım. Ancak Nilüfer Hanım ile tanıştığımda gerçekten farkı hissettim. Kendisi ile deneme dersinde bile kendinizi güvenli ellerde hissediyorsunuz. Deneme...

Tuğçe, 5 ay önce

Edwin

İngilizce öğretmeni

Gerçekten çok iyi bir dersti yöntemleri ders anlatım şekli çok akılda kalıcı ve eğlenceli. Kardeşim ve kuzenimde ders alacak onlarada önerdim. Şimdiden İngilizce konuşmaya başladık. 6 ayda halledeceğiz gibi görünüyor.

Aysun, 7 ay önce

Sıklıkla sorulan sorular:

✏️ Ankara İngilizce öğretmenleri hangi adreslerde bulunur?

İngilizcenizi zenginleştirmek hayalinizse, ilk etap İngilizce hocalarımızın profillerini incelemektedir.

 

Ankara konumunda, 3015 İngilizce etüt hocası eğitim veriyor.

 

Elbette, İngilizce hocası seçimi için 1 numaralı kriter öğrenci olarak sizindir.

 

Yine de, bu kriterleri temel almanız tavsiye edilir:

  • İngilizce öğretmenin eğitim ve diplomaları: sertifikalı öğretmen mi, KPSS'ye hazırlanan öğretmen mi yoksa tam zamanlı özel ders hocası mı
  • İngilizce etütünün içeriği
  • İngilizce eğitiminin fiyatı

Mükemmel İngilizce ders verenini keşfettiğinizde, kolayca eğitiminize başlayabilirsiniz.

 

Bilmelisiniz ki, Superprof'ta İngilizce ders verenlerin %97'si birinci dersinizden ücret almıyor.

 

İngilizce eğitimcilerimiz ile iletişimi başlatın.

🧑‍🏫 Ankara konumunda kaç hoca İngilizce özel dersleri yapmak için müsait?

3015 Ankara İngilizce hocası İngilizce özel ders işlemek için müsait.

 

Özel ders öğretmeninizi bulmak için, dersleri hakkında daha fazla bilgi edinmek üzere ilanlarını değerlendirebilirsiniz.

 

3015'dan fazla İngilizce öğretmeni içinden özel dersinizi seçin.

💻 platformumuza uzaktan eğitimle İngilizce özel dersi yapmak seçeneği var mı?

Özel ders hocalarının %80'i webcam üzerinden dersleri eğitimi veriyor. Uzaktan dersler hem daha ucuzdur hem de esnek ders saatleri imkanı sağlarlar. Online İngilizce dersleri ücretsiz siteleri kullanarak daha hızlı İngilizce çalışma imkanı sunuyor. Böylece coğrafi olumsuzluklar engel olmaktan çıkıyor.

💰 Ankara saatlik İngilizce öğretmeni ücreti ortalama kaç TL?

Ankara içinde İngilizce eğitimi fiyatı ortalama 65 TL.

 

İngilizce öğretmenlerimizin %97'si ilk İngilizce ders saatini ücretsiz veriyor. Özel ders alırken hedeflerinizi konuşmak ve belirlemek için mükemmel bir fırsat.

 

Özel İngilizce dersi fiyatları bu kriterlere göre değişir:

  • İngilizce hocası özellikleri ve eğitim tecrübesi miktarı
  • Ders mekanı: (Online veya öğretmenin evinde)
  • Ders sayısı ve her bir dersin süresi
  • Derslerdeki hedef (İngilizce sertifika sınavına mı hazırlanıyorsunuz? İş için İngilizce mı öğreniyorsunuz? İngilizce konuşulan bir ülkede okumak veya yaşamak mı istiyorsunuz? gibi)

Yakınlarınızdaki İngilizce hocası ücretlerini keşfedin.

🇬🇧 Neden Ankara özel İngilizce dersi tercih etmeli?

akıcı İngilizce konuşmayı öğrenmenin birçok yararı vardır. Başka bir dilde iletişim kurma becerisi istihdam, seyahat ve kültür anlamında size birçok kapı açacaktır.

İngilizce öğrenmenin diğer faydaları arasında daha fazla işe girme şansı ve gelişmiş zihinsel beceriler sayılabilir.

 

Deneyimli bir hoca ile farklı İngilizce konularını öğrenmek için İngilizce dersi alın. Öğretmeninizin yardımıyla İngilizce becelerinizi daha etkin öğrenmenin şimdi tam sırası.

 

Özel ders hocanızıbulup evde veya evinizin dışında özel dersinizi talep etmeniz yeterli.

 

İngilizce özel derslerinizi rahatça evinizde veya evinizin dışında nerede almayı arzu ediyorsanız hocanız ile iletişime geçip organize etmenize olanak veren bir iletişim kutusu bulunmaktadır.

 

Ankara konumunda 3015 hoca arasından istediğiniz öğretmeni bulmak için arama motorumuzu kullanın.

 

İngilizce öğretmeninizi bulun

İngilizce öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Ankara İngilizce öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Ankara İngilizce özel ders öğretmenlerimiz size i̇ngilizce dersleri ile rehberlik etsin

Uluslararası Bir Dil: İngilizce

Dünya üzerinde 300 milyondan fazla İngilizce anadilli, 400 milyonla 1 milyar arasında da İngilizceyi ikinci yabancı dil olarak konuşan kişi bulunuyor. Anadili İngilizce olan kişilerin sayısı göz önünde bulundurulduğunda İngilizce dünyada en çok konuşulan üçüncü dil olsa da, yabancı dil olarak İngilizce konuşanları bu denkleme kattığımızda dünyanın en çok konuşulan dili haline geliyor. Bunca insan ikinci yabancı dil olarak İngilizceyi kulandığı için bu dil zamanla iş dünyasının, akademinin, bilim ve teknolojinin de dili haline geldi.

İngilizce için bu durum aslında yüzyıllardır süregelen bir sürecin sonucudur. Dünyanın dört bir yanında eski sömürgeleri bulunan İngilizler kendi dil ve kültürlerini bu toplumlara da aktarmıştır. Böylece birçok eski Britanya kolonisi bugün resmi dil olarak İngilizceyi de kabul eder. Anadili İngilizce olan ülkeler; ABD, Britanya, Kanada, Avustralya, Güney Afrika, İrlanda ve Yeni Zelanda şeklinde sıralanabilir.

İngilizce aynı zamanda AB, Afrika Birliği, Avrupa Konseyi, Dünya Ticaret Örgütü (İKİ), Kuzey Atlantik Antlaşması Örgütü (NATO), Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü (OECD) ve Kuzey Amerika Serbest Ticaret Anlaşması (NAFTA)’nın da resmi dilidir.

Ankara’da İngilizce Öğrenmek

İngilizceyi sıfırdan öğrenmek veya varolan bilgilerinizin üzerine koyarak daha da ilerletmek kişisel gelişiminiz ve kariyeriniz için oldukça mühimdir. Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (CEFR)’na göre belirlenen A1, A2, B1, B2, C1, veya C2 düzeylerinden hangisine erişmek istiyorsanız kendinize en uygun eğitim metodunu seçerek işe başlamalısınız. Dil kurslarında eğitim alacak finansal bolluğa sahip misiniz? Özel derslerle aranız nasıl? Peki dil öğrenmek için yurtdışına gitmeyi düşünür müsünüz?

Kariyerinizde bir değişiklik yapmayı düşünüyorsanız İngilizce konuşma ve yazma becerilerinizi geliştirerek yeni iş olanaklarına kapı aralayabilirsiniz. Veya işinizi seviyor fakat daha üst bir pozisyonda yer almayı hakettiğinizi düşünüyorsunuz. Neden İngilizcenizi geliştirip kendinize güvenerek o üst pozisyona başvurmayasınız. İngilizce dil becerilerinin ileri düzeyde olmasının ve bunun da bir belgeyle kanıtlanmış ve sabitlenmiş olmasının kişinin kariyeri üzerinde oldukça güçlü bir etkisi vardır.

İngilizcenizi ilerlettikten sonra kendi işinizin yanında ekstra kazanç sağlamak için özel dersler vermeye de başlayabilirsiniz. Kendinizi hangi seviyeye ders verirken daha rahat hissederseniz onunla başlayabilirsiniz. İster ilkokul düzeyinde ödevlerine yardım almak isteyen bir öğrenciye ister üniversiteye hazırlanan bir öğrenciye dersler verebilirsiniz. Ankara’da İngilizce özel ders almak isteyen kişi sayısı epey yüksek. Ayrıca özel İngilizce dersi vermek için herhangi bir sertifikaya da ihtiyacınız da yok.

İyi bir İngilizce seviyesiyle yapabileceğiniz kariyer tercihleri de fazladır: gazeteci, SEO uzmanı, blogger, editör, kütüphaneci, turizm ofisinde çalışan, öğretmen, tercüman…

İç Anadolu’da yaşıyorsanız memleketinize en yakın büyük şehirlerden biri olan Ankara’da İngilizce eğitimi alabilir ve böylece kendinizi geliştirme imkanı bulabilirsiniz. Özel İngilizce derslerinden önce öğretmeninizle kariyer hedeflerinizi paylaşırsanız size göre şekillendirilmiş bir eğitim metodu izlemesini yardımcı olursunuz.

İngilizcenizi geliştirdikten sonra aslında dünyanın her yanında kendinize bir iş bulmanız mümkündür.

Birçok insan İngiliz kültürünü ve İngilizce dilini oldukça etkileyici buluyor ve her ikisi hakkında daha fazla bilgi öğrenmek istiyor. Özel İngilizce dersleri sayesinde öğrencilerin seviyesi ne olursa olsun konuşma pratikleri yapıyor, İngiliz kültürü hakında fikir ediniyor, yazma ve okuma becerilerini geliştirebiliyor ve hatta hem telaffuz hem de aksan çalışmaları yapabiliyorlar. Ülkemizi her sene milyonlarca turist ziyarete, gezmeye veya tatile geliyor. Karşınıza çıkan ve yardıma ihtiyacı olan turistlere elinizden geldiğince yol göstermeye çalışabilirsiniz böylece günlük konuşma pratiğini de aradan çıkarmış olursunuz.

Haftalık birkaç saat özel İngilizce dersi almak, okul öğrencilerinin ders notlarını yükseltir ve  ilerdeki kariyer beklentilerini geliştirmeye yarar. Türkiye’de özel ders sektörü günden güne büyüyor ve önem kazanıyor. Özellikle lise sınavı veya üniversite sınavı öncesi öğrenciler anlamadığı konuların üzerinden geçerek sınav başarısını artırmak için özel ders almayı tercih ediyor. Eğer siz de İngilizce derslerinde tam yerine oturmayan bazı taşlar olduğunu hissediyor, sınavlarda düşük puanlar alıyor ve bir türlü yükseltemiyor ya da İngilize dizi izlemek istiyor ama altyazıdan yoruluyorsanız mutlaka Superprof’un deneyimli ve uzman öğretmen kadrosuna göz atmalısınız.

Ankara’da İngilizce Eğitimi

Yaşınız kaç olursa olsun, İngilizce konuşma, yazma ve okuma becerilerinizi geliştirerek kariyerinizde yepyeni bir sayfa açabilirsiniz.

Superprof’taki öğretmenlerden özel İngilizce dersi almayı bütçeniz karşılamıyorsa çok daha uygun ücretlere ve hatta bazen ücretsiz ders imkanı sağlayan dil okulları ve dil merkezleri bulmanız mümkün. Bunun yanı sıra İngilizcesini geliştirmek isteyen bir öğrenci dilediği kaynakları, gramer kurallarını, alıştırmaları ve testleri zengin internet ortamından rahatlıkla bulabilir. Olumlu yandan bakarsak, eğitimle ilgili çoğu site tamamen ücretsizdir ve saatlerce sitede kalsanız bile bir kuruş ödemeniz gerekmez. Fakat işin kötüsü online olarak ulaşılabilecek en kaliteli ve güvenilir kaynaklar aslında ücretli olanlardır. Pedagojik eğitim yöntemleri açısından bakıldığında, kağıt üzerinde veya bilgisayar ekranında gördüğünüz birkaç kural uzun vadede İngilizce öğrenme isteğinizi canlı tutmaya yetmez aslında. Bir metni analiz etmeyi kendi kendinize nasıl öğrenebilirsiniz örneğin? Sadece İngilizce yazılar olan web sitelerinde gezerek üniversitede İngilizce bir bölüm okuyan birinin seviyesine nasıl gelebilirsiniz ki?

Ankara’da İngilizce Özel Ders Alın

Ankara’da yaşayan çok sayıda özel ders öğretmeni var. Lisede dil bölümü okuyanlar, üniversitede İngilizce bir bölüm tercih etmek isteyenler veya yurtdışında bir projeye katılmayı düşünenler için özel ders öğretmenleri her zaman hazırdır.

Bir özel ders öğretmeniyle çalışmanın birçok avantajı vardır. Öncelikle her bir öğrenci kendi ihtiyaç ve öğrenme biçimine göre şekillendirilmiş, okulda işleyip de tam anlayamadığı veya unuttuğu dersleri, istediği yerde ve istediği vakitte alma imkanı bulur. Bir diğer avantajı da ister okul öncesi, ister ilkokul, orta okul, lise, üniversite ya da mezun olun her yaştan insan özel ders almaya uygundur.

Master veya doktora yaparken yardıma ihtiyacınız olursa yoğunlaştırılmış özel İngilizce dersleriyle konuşma becerileriniz üzerinde pratik yaparak telaffuzunuzu geliştirebilir, tez savunmanıza erkenden hazırlanmaya başlayabilrsiniz. IELTS veya TOEFL gibi bir İngilizce düzey ölçüm sınavına girmeden önce o sınavlarda ölçülen becerilerinizi geliştirmek için özel ders almak da çok mantıklı. Eğer iş İngilizcesi öğrenerek kariyerinizi şekillendirmek istiyorsanız bu alanda uzman öğretmenlerimize mutlaka göz atın!

Seviyeniz A1, A2, B1, B2, C1’den hangisi olursa olsun kendinizi geliştirmekten asla vazgeçmeyin. İngilizce ders almaya karar verdiğinizde yapmanız gereken bir sonraki şey nerede ve ne tür dersler almak istediğinizi belirlemek olmalıdır. Yani bire bir ders mi düşünüyorsunuz yoksa grup dersleri mi, kendi evinizde mi ders almak istersiniz, öğretmenin evinde mi yoksa online ortamdan ders almak size daha mı uygun? Bunların yanı sıra elbette bütçenizi de hesaba katmalısınız. Örneğin Ankara’da saatlik İngilizce özel ders ücreti ortalama 100TL’dir. Bir de çoğu öğretmenimiz ilk dersi ücretsiz vermeyi teklif eder! Böylece ders almak isteyen kişi öğretmenle birbirlerine uyum salayabiliyor mu, öğretmenin ders anlatım metodlarından memnun kalıyor mu vb. gibi aklındaki soruları cevaplayabilir.

Bire bir özel ders için mali durumunuz yeterli değilse Youtube’dan ücretsiz ders videoları izleyebilir, BBC veya Cambridge English sitelerinden derslere katılabilirsiniz.

Elinizdeki imkanlara göre alacağınız İngilizce dersleri ilerde işinize çokça yarayacaktır!

Ne öğrenmek istersiniz?