Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Ankara İngilizce özel dersleri

Yakınlarınızda 256 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

Ankara ingilizce öğretmenleri seçeneklerimiz

Ankara
₺60/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Son sınıf öğrencisinden Ankara'da İngilizce dersleri ilkoukul, ortaokul, lise, üniversite ve yetişkinler

İlokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencileri için dersleri ve ödevleri konusunda destek olurum, istenilen konuda yardımcı olurum Yetişkinler ve yabancı dil öğrenmek isteyenler için ise başlangıç seviyesinde veya istenilen konuda yardımcı olurum

Etimesgut
₺50/saat
Gülin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı Öğrencisinden Temel Orta İleri İngilizce Yazım ve Kelime Bilgisi Dersleri

Ders içeriğinin kendini özellikle yazım teknikleri konusunda geliştirmek isteyen herkese uygun olduğunu düşünüyorum. Sadece anlatmanın işe yarayacağına inanmadığımdan ödev, rapor, sunum ve benzeri materyaller yardımıyla ders işlemeyi planlıyorum. Geçen zamanın akıcı, olabildiğince zevkli ve tabii ki verimli olması için örneklerin şart olduğunu düşünüyorum.

Çankaya
₺55/saat
Arife
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Gazi üniversitesi mezunu İngilizce öğretmeninden speaking, writing, listening, reading, sınava hazırlık dersleri. Online ve / veya özel ders

Derslerimi farklı teknik ve metodlarla işliyorum. Öğrenci odaklı bir eğitimi destekliyorum. Önce öğrenciyi tanıyıp güçlü ve zayıf yönlerini, ilgi alanlarını görüp sonra ona yönelik ders veriyorum. Daha communicative ve anlamlı öğrenme sağlıyorum. Materyaller, oyunlar,farklı topicler kullaniyorum.

Çankaya
₺30/saat
Tan
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce, Konuşma, Dinleme Yazma Becerileri ve Gramer Kursu. Etkinlik ve Buluşmalarla Pratik Şansı.

Ders müfredatını ihtiyaca yönelik (iş ingilizcesi, ticari ingilizce, sosyal ingilizce vs.) ayarlanır. İçerikler eğlenceli ve teşvik edecek şekilde hazırlanır çünkü bir dil onu yaşamaya başladığınızda öğrenilir.Bu yüzden de keyif almak önemlidir. Derslerde video,ses kaydı ve dökümanlar kombine edilmiş bi şekilde kullanılır.

Keçiören
₺45/saat
Erdem
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Mühendislik öğrencisinden temel ingilizce eğitimi. Ister bireysel ister grup halinde dersler.

Derslerimi genelde görseller üzerinden işlerim. Derslere özel olarak hazırladığım fotokopilerle görsel destekler sağlarım ve pratik için öğrenciyle bol bol ingilizce konuşurum. Sadece kağıt üstünde değil yüz yüze de ingilizcesini kullanmasını sağlamaya çalışırım.

Altındağ
₺60/saat
Fulya
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Mütercim-Tercümanlık(İngilizce-Almanca İki Dilli program) Öğrencisinden Her Seviye Öğrenci İçin İngilizce Dersleri

Derslerimi her zaman öğrencinin talepleri çerçevesinde işlerim. Fakat çoğu zaman öğrenci durumunu bilmediği için eksik ve yanlışları bularak onları düzeltmeyi tercih ederim. Bunu da konu konu ilerleyerek yaparım. Bunun haricinde soru çözerek öğretmek benim stratejilerimden biridir. Karma testlerle konu konu öğrenilenden çok daha fazlası öğrenilebiliyor.

Keçiören
₺50/saat
Ömer
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Makina Mühendisi ve İngilizce Öğretmeninden İngilizce Konuşma, Okuma, Dinleme ve Yazma Dersleri

--- Derslerim başlangıç seviyesinden orta üzeri seviyeye kadar geniş bir kitleye hitap etmektedir. --- Dil bilgisi, dilin genel yapısı ilk olarak kişiye aktarılır bu süreçte olabildiğince gerçek hayata yönelik ve akılda kalıcı örneklerden faydalanılır.

Yenimahalle
₺80/saat
Sevil
(16 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizceyi severek ve eğlenerek öğrenmek için tecrübeli bir öğretmene ihtiyacın var.

“Anlıyorum ama konuşamıyorum” klişesini yıkmak için kişinin kendine güvenmesini sağlayacak teknikler ile ders işliyorum. İletişimsel yaklaşımlar ile öğrencinin duygularını kısa zamanda serbestçe ifade edebilmesini hedefliyorum. Öğrencinin ihtiyacına yönelik kaynaklar kullanıyorum.

Ankara
₺70/saat
Alper
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Anadili İngilizce olan Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunundan özel ders

İstenilen eğitime bağlı olmakla beraber, dört temel beceri üzerinden (okuduğunu anlama, etkin kompozisyon becerisi, dinlediğini anlama, kendini ifade etme) birebir öğrencinin yetisine bağlı olarak interaktif ve materyal destekli çalışma yöntemi esas alınmaktadır.

Çankaya
₺70/saat
Ghazal
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Odtü inşaat mühendisliği yüksek lisans öğrencisinden başlangıç, orta ve ileri seviye ingilizce dil becerileri eğitimi

Öğrencilerin ilgilerini anlama ve ilgilerini uyandıracak konuları kullanarak ve öğrencinin seviyesine göre yazma, okuma, konuşma ve dinleme tekniklerini öğretmekteyim. Eğitimler öğrencinin öğrenmek istediği seviye ve amaca göre şekil almak ile beraber genel olarak Cambridge ve Academic English tekniklerine dayanarak yapılmaktadır.

Çankaya
₺40/saat
Merve
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı son sınıf üniversite öğrencisinden Ankara’da ilk okul,ortaokul,lise ve üniversite öğrencilerine ingilizce özel ders

Dil öğrenirken grammer odaklı değil konuşma odaklı anlatım her zaman daha yararlıdır. Her insan bir dili bebek gibi öğrenmektedir. Şöyle düşünün bebekliğimizde yapım ve çekim ekleri öğrenerek büyümedik hiç bir zaman, kelimeleri sesleri tekrar ederek dinleyerek büyüdük ve yabancı dil de bu şekilde öğrenilir.

Keçiören
₺50/saat
Büşra
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Lisans eğitimimi Ingizlice aldım,ilkokul ve lise seviyesindeki öğrencilere Ingilizceyi eğlenerek öğretmek için ilan veriyorum,bilgilerinize :)

Her çocuk özeldir. Öğrencimle tanıştıktan sonra neye nasıl ihtiyacı varsa onu tespit edip ona uygun yöntemler üretiyorum. Genelde eğlenerek öğretmeyi uyguluyorum,çünkü başlarda çocuklar özel derse önyargılı ve istemeyerek başlarlar. Oyun oynamak dururken evdeki vakitlerini ders çalışarak geçirmeyi haksızlık olarak hissediyorlar.

Gölbaşı
₺50/saat
Yıldız
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Dil eğitim sertifikasına sahip olan, uluslararası ilişkiler bölümü mezunundan İngilizce özel ders

İngilizce derslerinde öğrencinin okul ya da sınava yönelik çalışmalar yaparken, aynı zamanda günlük hayatında ihtiyacı olacak şekilde, genel kültür ve kişisel gelişimine katkı sağlamak amacını taşıyorum. Cümle yeni kavrama ve dil bilgisi derslerinin ardından çeviri yaparak hem kelime ezberi yapma hem de pekiştirmeyi amaçlıyorum.

Çankaya
₺80/saat
Cevahir
İlk ders ücretsiz!

Fransız Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisiyim.İngilizce ve Fransızca özel ders vermek istiyorum.

Derslerimi öğrencimin isteklerini dikkate alarak onun seviyesine ,zamanına ve ilgisine odaklı bir şekilde program hazırlayarak uygulamaktan yanayım.Derslerim çocuklar ve yetişkinler için .Detaylı bilgi için iletişim kurmanın daha faydalı olduğunu düşünmekteyim.Derslerimi işlerken öğrencimin kesinlikle fikirleri benim için çok önemli.

Çankaya
₺60/saat
Pelin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ankara'da İngilizce özel ders, öğretme garantili ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için

İlkokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencileri için dersleri ve ödevleri konusunda yardımcı olabilirim, konuşma kelime pratiği için oyun yöntemi kullanırım, öğrencinin ilgi alanlarına göre dersi ilgi çekici bir hale getirmeyi amaçlarım Yetişkinler ve yabancı dil öğrenmek isteyenler için de yardımcı olabilirim Eğlenceli ve öğrenme garantili

Çankaya
₺50/saat
Bengisu
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bilkent üniversitesi endüstri mühendisliği öğrencisinden Ankara Çankaya da İngilizce ve matematik dersleri

Küçük yaş gruplarının dikkatleri kolay dağıldığı için onlarda ödüllendirme sistemini kullanırım, dersleri oyunlaştırmaya çalışırım. İşlediğim dersin pekiştiğinden emin olmak için küçük ödevlendirmeler yaparım.

Yenimahalle
₺45/saat
Oğuzhan
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Fransız/İngiliz Dili Edebiyatı öğrencisinden lise ve ilkokul öğrencilerine birebir veya grup dersleri ister evde ister dışarda özel ders

Öncelikle kişilerin eksiğini anlar ve bu konuda ne yapacağımı saptarım. Kişinin karakteri bu konuda çok önemli. Kolay odaklanan ve zor odaklanan kişilere aynı şekilde ders vermem. Analizlerimden sonra karakteristik özelliklere göre ders işlemeye başlarım. Kişinin tercihine göre ödev yoğunluğunu artırıp azaltırım. Modern ders teknikleri kullanırım.

Çankaya
₺50/saat
Hilal melike
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesi (DTCF) İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisinden bireysel veya grup özel ders

Dersler öğrenciye ve seviyesine bağlı olmak üzere işlenir. Okula yönelik eğitim isteniyorsa verilen alıştırmaları, ödevleri birlikte yapabiliriz. Sınava yönelik çalışma gerekiyorsa çeşitli yöntemler kullanılarak soru çözme tekniği geliştirilir, öğrencinin okuduğunu anlaması ve kelime haznesinin gelişmesi sağlanır.

Çankaya
₺30/saat
Zeynep
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe İngiliz Dilbilimi Öğrencisinden İlkokul, Ortaokul ve Lise için İngilizce dersleri verilir

Öğrencilerin sorumlu olduğu konuları bir gün önceden öğrenip onu basite indirger, sıkıcı olmayacak bir şekilde öğrenciye aktarmaya çalışırım.

Ankara
₺30/saat
Sena
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Psikoloji Bölümü (ingilizce) öğrencisinden ingilizce dersleri.Yeni bir dil öğrenmek için temel atmak isteyenlere

Derslerimi bireysel ve sessiz bir ortamda işlerim.Öğrencilerimin dikkati benim için önemlidir. Çalışma yöntemlerimize öğrencimle birlikte karar verme taraftarıyım.Kelime kartları gibi ek çalışma araç gereçleri gerekebilir.

Sincan
₺60/saat
Metehan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tam Burslu Makine-İmalat Mühendisliği son sınıf öğrencisinden temel veya profesyonel farketmeksizin İngilizce eğitimi

Temel bir konuya dair bir eğitim vereceksem, öncelikle ihtiyaca göre 10-15 dakikayı geçmeyecek şekilde o konunun Türkçe'deki mantığını anlatırım. Çünkü bana göre Türkçe'yi düzgün kullanan biri ingilizce öğrenmek konusunda kesinlikle sıkıntı çekmeyecektir.

Çankaya
₺45/saat
Bedriye
İlk ders ücretsiz!

Odtü ingilizce öğretmenliği 3. Sınıf öğrencisinden ingilizce özel ders, diğer derslere takviye

Çocuklar icin renkli materyaller hazirliyorum. Günlük yaşamda ingilizce kullanimini yayginlastirmak icin öğrencinin yaşına ve seviyesine uygun ingilizce video, şarkı gibi materyalleri sık kullanıyorum. Eğlenceli ama öğretici bir ders hazırlıyorum.

Yenimahalle
₺30/saat
Damla
İlk ders ücretsiz!

Ingiliz Dili ve Edebiyati ogrencisinden görsel hafiza ile ingilizce ogrenmek cok eglenceli.

Akliniza gelebilecek her turlu bilgiyi cizerek ya da gorsellestirerek calismak en etkili yontemdir. Bunun icin ders calismak zorunluluktan cikip eglence haline donusebilir.

Çankaya
₺50/saat
Zeynep
İlk ders ücretsiz!

Alanında deneyimli İngilizce öğretmeninden ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde birebir takviye dersleri

Derslerimi öğrenciyi eğlendirerek işlerim. Dil öğretirken gerçek dünyada karşılaşabileceği durumları göz önünde bulundurarak bu durumlarda dili etkin ve akıcı kullanabilmesi için gereken takviyeyi sağlarım.

Ankara
₺40/saat
Ertan
İlk ders ücretsiz!

Ingiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisinden özel ders, ödev, essay, tez yazma, research paper, çeviri. Mekan farketmez.

Eğer sınava yönelik çalışılacaksa grammer konularını parçalara bölerek giderim. Eğer genel ingilizce becerileri geliştirilecekse diyalog üzerinden uygulamalı olarak hem kalıp ezberletme hem konuşma şeklinde giderim. Her şeyden önce öğrencinin seviyesini ölçerim, ona göre program hazırlar en kısa zamanda belirli bir seviyeye gelmesini sağlarım.

Keçiören
₺65/saat
Eda
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık mezunundan ilkokul, orta okul ve lise düzeyinde özel ders

Daha çok öğrenci odaklı bir ders anlayışına sahibim. Kısa videolar, okuma metinleri sıklıkla kullanırım. Ders sonlarında öğrenciden o ders ile alakalı düşüncelerini belirten bir yazı yazmasını isterim. Öğrencinin ilgi ve istekleri doğrultusunda dersin içeriğine ve gidişatına karar veririm. Sıkılmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Çankaya
₺30/saat
Tural
İlk ders ücretsiz!

104 TOEFL`lı Hacettepe Üniversitesi Yüksek Lisans öğrencisinden genel İngilizce ve IELTS/TOEFL özel ders

Ders işleme yöntemim "öğreterek öğrenme" üzerine kurulu, çünkü bir insan en iyi başkasına öğrettiğinde öğrenir. Örneğin, Past Perfect konusunu işleyeceğiz bir sonraki derste. Öğrencilerim, konuyu kendilerine verdiğim kaynaklardan öğrenip anladıkları kadarıyla bir sonraki derste anlatıyorlar.

Çankaya
₺50/saat
Seçil
İlk ders ücretsiz!

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Öğrencisi Ders - 4 . sınıf Ekonomi Bölümü Öğrencisinden ders - Matematik, Geometri, Türkçe (Sadece ilkokul ve ortaokul)

İngilizce öğrenirken en önemli şeyin yeni kelimeler öğrenmek ve dinleme becerisini geliştirmek olduğunu düşünüyorum . O yüzden yeni kelimeler öğretmeye ağırlık vereceğim . Bunun dışında okuma yapmak ve dinleme yapmak çok önemli . Okulumuzda bize hazırlıkta nasıl gösterdilerse ben de o şekilde yol almayı planlıyorum.

Ankara
₺60/saat
Eren
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ankara Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dil Bilimi öğrencisinden her düzeyde İngilizce özel ders

Öğrencinin eksiklerini gözlemleyip bunlar üzerine yoğunlaşarak yabancı dil önyargısını kırıp zevkli ve öğretici bir ders geçirmeyi hedefler , öğrencinin de aktif olduğu bir ders geçirmeyi sağlarım. İsteğe göre sadece speaking (konuşma) dersleri de yapılabilir.

Etimesgut
₺50/saat
Furkan
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık son sınıf öğrencisinden uygun fiyata ders verilir

Öncelikle öğrenciye okuma,kelime bilgisi, gramer alanlarında test çözdürürüm. Bu testlerden aldığım sonuca göre iletişimsel dil öğretimi yöntemini uygulayarak öğrencinin eksik olduğu alanlara yoğunlaşırım. Ayrıca konuşma becerisinin gelişmesi adına öğrencinin seviyesine uygun olarak derslerin belirli kısmını veya tamamını İngilizce işleyebilirim.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm ingilizce özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size ingilizce öğretmeye hazır,
Ankara merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Ankara konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size ingilizce alanında rehberlik etsin

Ankara ingilizce özel ders öğretmeneleri

ingilizce öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :Ankara merkezi ve çevresindeki ingilizce alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

ingilizce özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta Ankara konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.