Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Ankara İngilizce özel dersleri

Yakınlarınızda 482 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

Ankara ingilizce öğretmenleri seçeneklerimiz

Çankaya
₺100/saat
Burcin
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Avustralya’li Ingilizce ogretmeninden Ingilizce dersleri - proficiency, YDS, IELTS, okuma, yazma, speaking

Once seviye belirleyip, derslerimi kisiye ozel olarak hazirlarim. Bilmediklerine agirlik veririm. Dersler iki saatlik olup, saatlik hesaplanir. Grup ( en fazla 4 kisi) ya da birebir dersler olabilir.

Çankaya
₺70/saat
Çiğdem
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisinden lise, ortaokul, ilkokul de eğitim gören öğrencilere İngilizce dersleri

Dersleri öğrenciye göre işlerim, belli başlı kurallarım olsa da kişiden kişiye uygulanış şekli değişir. 1 saati özel dersler için az buluyorum çünkü öğrencinin konuyu anlama hızına bağlı olarak anlatma şekli de değişir, gerçekçi olmak gerekirse 2 saatlık bir derste ancak verim alınabileceğini düşünüyorum.

Ankara
₺30/saat
Erdem
İlk ders ücretsiz!

C2 (advanced) belgeli Ankara'da İngilizce öğrenmek isteyenler için uygun ücretli ders. Kaçırmayın!

Öncelikle şunu söyleyebilirim ki yıllarca dil eğitimi alan ve bu konudaki eksiklikleri bilen biriyim. Klasik olarak sürekli yaptırılan 'tense' eğitiminin aksine daha çok konuşma, anlama ve kelime bilgisi üzerine derslerimi yürütürüm. Derslerim İngilizce öğrenmeye yeni başlayan veya çok az bilgiye sahip kişiler için olacaktır.

Keçiören
₺70/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi , İngiliz Dil Bilimi bölümü mezunundan her seviyeye göre genel ingilizce (grammar, listening, reading, speaking) dersleri verilir.

Derslerimi çoğunlukla yetişkin gruplarına vermeyi tercih ederim, onlar ile daha sağlıklı ve verimli bir halde etkileşim çerçevesinde dersi aktarmak istediğim için , daima bireysel yahut grup bazında da interaktif bazda dili metodlarına uygun ya da spontane bazda usulüne uygun halde etkili bir halde kullanıp aktarımlarda bulunmaktır amacım.

Çankaya
₺50/saat
Deniz
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği öğrencisinden lise ortaokul ilkokul seviyesi ingilizce özel ders

İlkokul ortaokul ve lise seviyelerinde derslere , ödevlere yardımcı , genel konuşma becerisi geliştirmek , sınavlara hazırlamak üzerine ders programları oluşturarak ders veririm.

Çankaya
₺50/saat
Seçil
İlk ders ücretsiz!

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Öğrencisi Ders - 4 . sınıf Ekonomi Bölümü Öğrencisinden ders - Matematik, Geometri, Türkçe (Sadece ilkokul ve ortaokul)

İngilizce öğrenirken en önemli şeyin yeni kelimeler öğrenmek ve dinleme becerisini geliştirmek olduğunu düşünüyorum . O yüzden yeni kelimeler öğretmeye ağırlık vereceğim . Bunun dışında okuma yapmak ve dinleme yapmak çok önemli . Okulumuzda bize hazırlıkta nasıl gösterdilerse ben de o şekilde yol almayı planlıyorum.

Çankaya
₺45/saat
Senem
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe üniversitesi ingilizce öğretmenliği bölümü öğrencisinden her seviye (yds-yökdil dahil) ingilizce dersi

Derslerime başlamadan önce öğrencilerimi tanımak amacıyla onlara kısa ve yorum yapabilecekleri sorular sorarım. Böylece dersin içeriğini planlayabilirim. Hepimiz öğrenci olduk ya da hala öğrenciyiz. Dersin sıkıcılığı öğrenme hevesini kaçırdığı için dersi eğlenceli bir hale getirmeye çalışırım.

Çankaya
₺40/saat
Yasin
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Amerikan Kültür ve Tercümanlık öğrencilerinden tek kişi fiyatına 2 kişilik ders

Karşılıklı konuşma yaparak kişiye en azından kulak dolgunluğunu yerleştirmek ve günde 2 saati geçmemek şartıyla online konuşma dersleri ve bu derslerde saptanan eksiklikleri haftada 2 gün belirli saat ve mekanda yüz yüze gidermeye çalışmak.Böylelikle yüz yüze görüşmelerde grammar eksiklerini,online derslerde writing ve konuşma becerilerini geliştirebileceğiz.

Çankaya
₺45/saat
Ezgi
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü öğrencisinden ortaokul-lise öğrencilerine ve yks dil öğrencilerine ders verilir.

Derslerimi önce konuyu anlatarak işlerim ama kelime dışında her şeyin ezber olmamasına dikkat ederim öğrenmek önemlidir. Her konu üzerine testler alıştırmalar yaptırırım.

Ankara
₺50/saat
Çisem
İlk ders ücretsiz!

Ted üniversitesi ingilizce öğretmenliğinde okuyorum hala daha öğrenciyim. Daha önceden de başarı elde etmiş öğrencilerim olmuştur.

Derslerimi görsele dayandırarak anlatmayı tercih ederim. Renkli kalemleri tercih ederim genel de. Derslerim orta okul lise seviyesine uygundur. 1 saatlik dersin ilk 15 dakikasını öğrencimle İngilizce konuşarak geçiririm ki bir yandan sözlü iletişim beceri artsın, 5 dakika geçen dersi hatırlatırım ve daha sonra dersime geçerim.

Çankaya
₺50/saat
Osman irfan
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe İngilizce Öğretmenliği mezunundan her seviye ve her amaca yönelik İngilizce|IELTS - TOEFL - YDS - İlkokul - Ortaokul - Lise

Öncelikle derslerimize başlamadan önce size neler yapacağımızla ilgili, başlangıçtan ileri düzeye ne kadar sürede geleceğimizi, bunları hangi şekillerde yapacağımızı ve kullanacağım yöntemleri ve ders konularını içeren bilgilendirici bir kitapçık takdim edeceğim. Bu kitapçık ile süreçte kaybolma endişesini ortadan kaldırmış olacağız.

Çankaya
₺25/saat
Ebru pınar
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı birinci sınıf öğrencisiyim Ankara merkez bölgelerde İngilizce dersi

İngiliz Dil&Edebiyatı öğrencilerine derslerinde yardımcı olabilirim. Üniversitelerin hazırlık sınavlarına girecek kişilere de yardımcı olabilirim. Çoğu arkadaşıma ders vermişliğim var. Onun dışında her yaştan öğrenciye müfredata uygun bir şekilde ders işleyebilirim. Özellikle gramer üzerine. Ya da üniversite sınavına hazırlık çalışması yapabilirim.

Çankaya
₺40/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

DTCF İtalyan Dili ve Edebiyatı öğrencisinden İngilizce dersleri (sınava hazırlık, başlangıç-ileri düzey, konuşma)

İsteğe göre ders işleyişi belirlerim. Örneğin; konuşma pratiği isteniyorsa 1 saati gündelik konuşma pratiği ve belirli kalıp/kelime öğretme veya telaffuz bilgisi olarak bölerim. Çeviri veya ödeve/yıl sonu tezine kontrol ve yardım isteniyorsa 1 saati bölmeksizin kullanırım.

Çankaya
₺70/saat
Ghazal
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Odtü inşaat mühendisliği yüksek lisans öğrencisinden başlangıç, orta ve ileri seviye ingilizce dil becerileri eğitimi

Öğrencilerin ilgilerini anlama ve ilgilerini uyandıracak konuları kullanarak ve öğrencinin seviyesine göre yazma, okuma, konuşma ve dinleme tekniklerini öğretmekteyim. Eğitimler öğrencinin öğrenmek istediği seviye ve amaca göre şekil almak ile beraber genel olarak Cambridge ve Academic English tekniklerine dayanarak yapılmaktadır.

Ankara
₺75/saat
Özge
İlk ders ücretsiz!

Yüksek lisans eğitimimi yurtdışında tamamladım, İngilizce öğrenmek isteyenlerle bire bir ya da grup derslerine açığım.

İlk derste öğrencinin düzeyini ölçtükten sonra, kişiye ve ihtiyaçlarına özel bir program geliştirip, onu takip ederim, düzenli çalışmaya ve disiplinli olmaya önem veririm.

Çankaya
₺50/saat
Ekin
İlk ders ücretsiz!

Bilkent mezunuyum, Amerika dahil pek çok kez yurtdışında bulundum ve gönüllü projelerde yer alıp pek çok ders verdim.

Daha keyifli olduğunu düşündüğüm için derslerimi konuşma ağırlıklı ve interaktif yapmayı tercih ediyorum. Günlük tekrarın önemli olduğuna inanıyor ve ödevi mantıklı buluyorum.

Çankaya
₺30/saat
Dilek hazal
İlk ders ücretsiz!

Ufuk üniversitesinde uygulamalı İngilizce çevirmenlik bölümünde öğrenciyim İlk veya ortaokul öğrencilerine başlangıç seviyesinde İngilizce için özel ders veriyorum Ankara

Öğrenciye konuyu görsellerle destekleyerek anlatırım dersin sonunda bol bol soru çözerek konuyu pekiştirmesini sağlarım ve bir dahaki derse kadar hazırlık olması için alıştırma veririm

Ankara
₺30/saat
Ava
İlk ders ücretsiz!

Bulgaristanlı olup Ankara Üniversitesi’nde Türk Dili ve Edebiyatı okuyorum. Ana dilim Bulgarca

Dersler öncelikle gramer kelime öğretme ve konuşma üzerindedir.

Çankaya
₺50/saat
Hilal
İlk ders ücretsiz!

Dtcf ingiliz dili ve edebiyatı öğrencisinden ingilizce dersi 3.sınıf öğrencisi . .

Derslerimi öğrencinin seviyesi ve beklentisine göre planlarım. Derslerimi her seviyede öğrenciye verebilirim. Derslerimde daha çok kalıcı bilgilere önem veririm. Teoriden çok pratik yapmak tercihimdir. Konuyu keyifli örneklerle (müzik, dizi,film,oyun) pekiştirmeye çalışırım. 1 ders saatim öncelikle konu anlatımıyla geçer.

Çankaya
₺85/saat
Harika aydan
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesi Dilbilim mezunundan ilkokul,ortaokul,lise düzeyinde her yaşa özel İngilizce dersi verilir

Derslerimi interaktif bir biçimde işlerim. Sadece konu anlatımıyla kalmayıp sosyal açıdan desteklendiğinde daha iyi öğrenileceğini düşünmekteyim. Anahtar kelimelerle bellekte geri çağırmanın daha iyi gerçekleştiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Bu şekilde öğrenci daha iyi öğrenmektedir. Derslerim her yaştan bireye hitap edecek şekilde işlenir.

Çankaya
₺60/saat
Selen
İlk ders ücretsiz!

Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunundan özel ders, essay yazma, edebiyat metin incelemeleri ve analizleri, ödevlere yardımcılık

Derslerimi öğrencinin seviyesine ve ihtiyacına yönelik, pratik yöntemler kullanarak işlerim. Sınava yönelik çalışmalar veya sıfırdan başlayarak genel İngilizce çalışmaları yapabilirim.

Etimesgut
₺40/saat
Sayit
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe öğrencisinden ingilizce fransizca özel ders sinava yönelik lise ilkokul üniversite hazirlik

Alınacak dersin hangi alanda gerekli olduğuna dair değerlendirme sonrasında ( teknik, sınava yönelik, günlük kullanım , akademik seviye) o yönde ağırlık vererek ders işlerim.

Çankaya
₺50/saat
Öykü
İlk ders ücretsiz!

Psikoloji öğrencisinden (ingilizce hazırlık bitirmiş upper plus) seviyesinde Ankara’da ingilizce dersi vereceğim

Dersleri sunum,görseller kullanarak anlatabilirim ek olarak kişinin en iyi hangi şekilde öğrendiğine göre yöntemler geliştirebilirim. Test çözerek pekiştirir ve ödevlendirme yaparım.

Keçiören
₺55/saat
Tutku
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

TOBB ETÜ - Uluslararası İlişkiler mezunundan İngilizce ders: Beginner'dan TOEFL'a, Speaking- Writing-Grammer

Üniversitede, Toefl'dan üniversitenin belirlediği not ile hazırlığı geçtim ve ders vermeye başladım. ODTÜ'de prof.(hazırlık atlama sınavı) için öğrencim de oldu yıllarca Çin'de yaşayıp tek kelime İngilizce bilmeyen veya sıfırdan başlayan ilkokul öğrencisi ya da orta seviyeli ortaokul, lise öğrencilerini üniversite ve lise sınavlarına hazırladım.

Etimesgut
₺50/saat
Ecem
İlk ders ücretsiz!

Bilkent Üniversitesi Mimarlık Öğrencisinden İngilizce Okuma,Yazma, Anlama,Dinleme Özel Ders Verilir

Dersle işleme yöntemim her şeyin en başından başlarım çünkü temel sağlam olduğu sürece her şey öğrenilebilir hale geliyor. Bu yüzden öğrencinin temelini anlayıp ona göre üstüne koyup ilerlerim.

Keçiören
₺50/saat
Büşra
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Lisans eğitimimi Ingizlice aldım,ilkokul ve lise seviyesindeki öğrencilere Ingilizceyi eğlenerek öğretmek için ilan veriyorum,bilgilerinize :)

Her çocuk özeldir. Öğrencimle tanıştıktan sonra neye nasıl ihtiyacı varsa onu tespit edip ona uygun yöntemler üretiyorum. Genelde eğlenerek öğretmeyi uyguluyorum,çünkü başlarda çocuklar özel derse önyargılı ve istemeyerek başlarlar. Oyun oynamak dururken evdeki vakitlerini ders çalışarak geçirmeyi haksızlık olarak hissediyorlar.

Gölbaşı
₺50/saat
Yıldız
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Dil eğitim sertifikasına sahip olan, uluslararası ilişkiler bölümü mezunundan İngilizce özel ders

İngilizce derslerinde öğrencinin okul ya da sınava yönelik çalışmalar yaparken, aynı zamanda günlük hayatında ihtiyacı olacak şekilde, genel kültür ve kişisel gelişimine katkı sağlamak amacını taşıyorum. Cümle yeni kavrama ve dil bilgisi derslerinin ardından çeviri yaparak hem kelime ezberi yapma hem de pekiştirmeyi amaçlıyorum.

Çankaya
₺30/saat
Fatma
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmenliği öğrencisinden lise ve ilköğretim düzeyinde seviyeye göre özel ders. Dil becerilerini benimle geliştirmeye ne dersin?

Öğrencim benim için çok değerlidir. Hiç birini diğeri ile aynı tutmam. Bu nedenle önce onu daha sonra her ders onun neyi anlayıp nereyi anlamadığını analiz eder, ona uygun çalışma sistemi geliştiririm. Görsel hafızası iyiyse şekiller üzerinden, sözlü hafızası iyiyse kelimeleri kodlayarak öğretmeye çalışırım.

Yenimahalle
₺80/saat
Éfsun
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Mezunu Deneyimli Öğretmenden İngilizce Özel Ders-İngilizceyi Ezberlemek Değil Öğrenmek İsteyenler İçin

Derslerim her yaştan ingilizce öğrencisi için şekil alabilir. Eğlenceli bir öğretmenim sıkılmadan 2 şer saatlik oturumlarla dersimizi yapabiliriz. Öğretme yöntemim öğrencinin öğrenme şekline göre değişiklik gösterebilir.

Altındağ
₺30/saat
Eda irem
İlk ders ücretsiz!

Ankara’ da Özel Fen Lisesi Öğrencisinden İlkokul ve Ortaokul Seviyesinde İngilizce Dersi

Derslerimi genelde öğrencinin takıldığı konuları ve şimdiki işlediği konuları tekrar ettikten sonra sorularını cevaplar, konuyu kavraması için ona örnekler hazırlarım

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm ingilizce özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size ingilizce öğretmeye hazır,
Ankara merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Ankara konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size ingilizce alanında rehberlik etsin

Ankara ingilizce özel ders öğretmeneleri

ingilizce öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :Ankara merkezi ve çevresindeki ingilizce alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

ingilizce özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta Ankara konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.