Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Mersin İngilizce özel dersleri

Yakınlarınızda 60 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

Mersin ingilizce öğretmenleri seçeneklerimiz

Yenişehir
₺40/saat
Melisa
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmenliği 2. sınıf öğrencisinden Mersin'de her düzeyde özel ingilizce dersi verilir

Derslerimi kendi evimde özel odamda kişinin seviyesini ilk derste bir kahve eşliğinde tespit ettikten sonra işlemeye başlarım.1 ders saatinde kişiyi sıkmadan,sorularına tek tek cevap vererek işlerim.Konuşma ve yazma üzerine pratiğin,ingilizce öğrenmede büyük önem taşıdığına inanıyorum ve kişiye alıştırma kitabı üzerinden pratik yapmasında yardımcı oluyorum.

Akdeniz
₺50/saat
Hakan
İlk ders ücretsiz!

İngilizce çok sevdiğim bir dil ve kendim öğrendim. Merakınız ve istediğiniz varsa emin olun zor gelmiyor. Önce seviye belirler, ardından ne öğrenmek isterseniz, o alana doğru yöneliriz. Okuma, yazma,

Öncelikle ders almak isteyen kişinin eksiklerine, seviyesine, isteklerine ve beklentilerine bakarım. Bunlara göre bir düzen belirlerim. Konulara birlikte göz atar, pekiştirmek ve anlamak adına tekrarlar yaparız. Her yaş grubuna ve her seviye öğrenciye okuma, yazma ve dinleme üzerine ders verebilirim.

Mezitli
₺45/saat
Kerim
İlk ders ücretsiz!

Öğrencinin halinden anlayan İngilizce öğretmenliği öğrencisinden Mersin'de ve/veya Adana'da özel veya grup İngilizce dersleri :)

Derslerimi öğretmenin değil de öğrencinin dersin odağında olduğu, öğrenmenin kendiliğinden gerçekleştiği ve ezberin çok az düzeyde yapıldığı yöntem ve teknikler çerçevesinde oluşturuyorum. Derslerde, öğrencilerin stres düzeylerini mümkün olan en düşük seviyeye çekip, daha samimi ve içten bir ders ortamı oluşturmayı önemsiyorum.

Yenişehir
₺55/saat
Iclal
İlk ders ücretsiz!

Yurt dişinda ingilizce okumuş lisans mezunundan Bursa'da ingilizce özel ders! Amerikan aksanı garanti! Özgün methotlarla eğlenceli ders saatleri.

Derslerim genelde konuşma üzerine kuruludur ve grammer kurallarını bu temel etrafında sistemlice ve paralel olarak işlerim.Bu sayede daha kalıcı ve pratik bir ingilizceyle beraber özgüven de geliştirilmiş olur.İngilizce öğrenmenin en doğru yolu ingilizce düşünebilmektir o yüzden alışılmışın dışı olan konuşarak ve pratik yaparak öğretiyorum.

Yenişehir
₺50/saat
Salih
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmeninden ilkokul, ortaokul, lise ve üniversiteye hazırlık düzeylerinde ingilizce dersleri özenle verilir

Her öğrenci farklı zeka türüne sahiptir. Ben de bunun farkında olan bir öğretmen adayı olarak, mümkün olduğu kadar bütün duyulara hitap edebilecek bir ders işlemek istiyorum. Yani, kimi öğrenci duyarak, kimi öğrenci görerek, kimi öğrenci hareket ederek, kimi öğrenci dokunarak öğrenmek ister.

Yenişehir
₺60/saat
Selin
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngiliz dil bilimi öğrencisinden akılda kalıcı eğlenceli ingilizce dersleri için selin istanbullu ️

Önce öğrencinin geçmişten kazandığı bilgileri fark etmesini sağlayıp onlarla beraber her ders önce ki derse bir özetle geçerek,kaçıncı sınıfta olduğuna bağlı olarak bazı etkinliklerle,oyunlarla,kendi hazırladığım testlerle hem eğlenip hem kalıcı hafızaya bilgileri aktarıyoruz :)

Mersin
₺200/saat
Sinem
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeninden her seviye için ingilizce özel Dersler verilir. Mersin /MEZİTLİ de

Derslerimi sınıf içi etkinlikler, konuyla ilgili örnekler, slaytlar, sınıfta ingilizce konuşarak, brainstorming yaparak, ingilizce videolar dinleyerek zenginleştiririm.

Mezitli
₺100/saat
Arda
İlk ders ücretsiz!

İngiliz DilBilim mezunu, 5 sene özel okulda başöğretmenlik yapmış, gramer ve meslek ingilizcesi ağırlıklı ve özellikle üniversitelerin proficiency sınavlarına yardımcı, aktif İngilizce Öğretmeni'nden

Yabancı dilin bir dersten ziyade dil ve iletişim organı olduğunu, bu işin felsefesini tanıtarak, Türkçe kıyaslamalı anlatımlarla, istenirse kur düzeyli ve aşamalı anlattığım derslerimde gramer ve aksan hassasiyet gösterir, öğrencimden de sorumluluğunu almasını beklerim.

Mersin
₺50/saat
Samet
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Mersin Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Öğrencisinden Her Seviye Ve Amaca Uygun Ders Verilir.

Derslerim yaş ve eğitim seviyesine göre farklılık göstermek ile birlikte genelde ağırdır. Ezberden çok öğrenmeyi öğrettiğimden dolayı öğrencilerimde kalıcı öğrenme sağladığımı belirlemeden ilerlemiyorum.

Mezitli
₺40/saat
Betül
İlk ders ücretsiz!

Makine mühendisinden Mersinde temel , orta (A1,A2,B1,B2) konuşmaya yönelik ingilizce dersi

Oncelikle eksikler belirlenip ,o eksikler üzerinde bir calismaya başlanır. Kişinin seviyesine göre ilerle yapilip daha çok konusmaya yönelik calismalarla seviyeler yükselir .dinleme ,sesli okuma pratikleri ile dersler desteklenir.hem telaffuza yönelik kelime bilgisine yönelik odevlerle konular pekiştirilir. İngilizce dersi ile ilgili verilen odevlere yardimci olunur.

Mersin
₺50/saat
Burcu
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yabancı dil öğrenmek sanıldığı kadar zor değildir. Sadece herkesin verim aldığı çalışma ve öğrenme tarzı farklıdır. Kişiye özel öğretim planlamasıyla süreç çok kolay bir hale gelir.

Öncelikle ezber yönteminden zorunda kalmadığım sürece uzak durur, konunun mantığını anlatırım. Sonrasında mutlaka ne kadar anladığınızı görmek ve hataları onarmak için ölçme değerlendirme yaparım.

Mersin
₺60/saat
Shaman healer
İlk ders ücretsiz!
Mezitli
₺50/saat
Aycan
İlk ders ücretsiz!

. A1 aile birleşimi sınavına hazırlık ve İngilizce 2,3,4,5,6,7,8,9,10 sınıflara ders verilir

Her yaş grubuna yönelik farklı metotlar uygularım. Bir saatlik dersimiz dolu geçmesine öğrenme odaklı olmasına dikkat ederim. Kimi eğlenerek daha çabuk öğreniyor.

Yenişehir
₺50/saat
Gamze
İlk ders ücretsiz!

Ingilizce ogretmenligi okuyan ogrenciden Mersin'de ilkokul,ortaokul ve lise duzeyinde ingilizce dersleri verilir Ilk ders ucretsizdir!!!!

Derslerimde disiplin çok onemlidir derse ogrencinin eksik yanlarini belirleyerek baslarim konuyu anlatirken ogrencinin eksiklerinin uzerinde daha çok dururum etkinlikler ve orneklerle ogrencinin anlamasini saglarim

Yenişehir
₺40/saat
Yusuf
İlk ders ücretsiz!

İngiliz dilbilimi öğrencisinden ilkokul-ortaokul düzeyinde öğrencilere İngilizce konuşma ve sınavlara yönelik dersler

İngilizce derslerin grammar bilgisi kadar speaking'e de önem verilmesi gerektiğini düşünüyorum.Çünkü İngilizce bilip de speaking'de sorun yaşayan çok fazla insan var.

Yenişehir
₺40/saat
Nebahat
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!
Yenişehir
₺50/saat
Aslihan
İlk ders ücretsiz!

Upper intermediate level ingilizceye sahip üniversite öğrencisinden elementary ya da pre-intermediate level bilenlere özel ders

Dil öğrenmede kullanılan eski yöntemlerin işe yaradığına inanmıyorum. Vereceğim kişinin ilgi alanlarına yönelik okuma ve dinleme etkinlikleri yaparım. Ayrıca gramer konularını öğrencinin bilgi seviyesine göre indirgeyerek, anlamasını sağlarım. Seviyesine uygun vocabulary bilgileri vererek bir çok yönden gelişimi daha hızlı olacaktır.

Yenişehir
₺60/saat
Narin
İlk ders ücretsiz!

Dil sınavları, 8.sinif ,Üniversite ve Cambridge sınavlarına hazırlık yada üniversitede doktoraniz için İngilizce dersi

Derslerimin hem kalıcı hem eğlenceli olmasına ,ogrencimin gerçekten severek ilgiyle katılmasına yönelik ders işlerim. Zaten öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifika programına da bu yüzden katıldım ve sertifika aldım.

Yenişehir
₺50/saat
Deniz emre
İlk ders ücretsiz!

Erasmus+ programı ile 1 sene Avrupa'da yaşamış Otomotiv Mühendisliği öğrencisi ile İngilizce konuşun!

Çeşitli tiyatral senaryolar ile öğrencilerimle karakterlerimizi seçip onları canlandırıyor ve canlandırırken karakterlerine duygu katmalarını sağlayarak onların söyledikleri kelimelerin kapsadığı hisler ile beyinlerindeki algı noktalarını uyarmak başlıca stratejimdir. Bu sayede akılda kalıcı ve dili sevdirici bir şekilde adımlarımızı atmış oluyoruz.

Yenişehir
₺40/saat
Süheyla
İlk ders ücretsiz!

Fransızca mütercim-tercümanlık öğrencisinden Mersindeki her yaş grubuna ingilizce ve fransızca özel ders

Genellikle öğrencilerimle ders sürecimiz temelden başlar (kişinin eğitim almak istediği konuya göre değişir ör: dinleme, konuşma, okuma veya gramer) ancak dili sıfırdan öğrenmek isteyenlere gramerden başlayarak düzgün aksan ile konuşmaya kadar giden bir yol izliyorum.

Yenişehir
₺50/saat
Oguzhan
İlk ders ücretsiz!

Almanca mütercim tercümanlık öğrencisinden Mersin"de lise düzeyinde ingilizce gramer ve okudugunu anlama dersleri

Gramer derslerinde öncelikli olarak yapıyı öğrenmek önemlidir.Sonrasında bol bol yapacağımız alıştırmalarla konuyu daha iyi pekiştiririz.Okuduğunu anlama derslerinde ise metinler üzerinde durarak ve metin bütünlüğünü anlama adına çalışmalar yaparız.

Akdeniz
₺40/saat
Deniz
İlk ders ücretsiz!

İktisat öğrencisiyim Mersin'de çocuklara ingilizce eğitimi/başlangıcına yardımcı dersler veriyorum en baştan ingilizce bilgisi

Derslerimi öğrencimin beni öğretmeni olarak görmesini değil bir ablası gibi görmesini isteyerek işlerim.

Mersin
₺40/saat
Hande
İlk ders ücretsiz!

Mütercim Tercümanlık mezunundan ilkokul ve ortaokul öğrencilerine İngilizce-Fransızca özel ders verilir. Formasyon belgem vardır

Derslerimi genellikle öğrencilerimin eksik olduğu konulara yoğunlaşarak yapmaya çalışırım ama bu sürede dinleme ve okuma yaptırmayı ihmal etmem. Derse başlamadan önce öğrencilerimin ingilizce seviyeleri ölçerim.

Toroslar
₺20/saat
Berkan
İlk ders ücretsiz!

Üniversite hazırlık öğrencisinden İlkokul ortaokul lise sinavlarına konuşma ve anlama kelime becerisi dersleri

Derslerimi okumaya anlamaya yönelik şekilde sıkılmayarak eğlenceli şekilde anlatır kelime haznenizi geliştirir sınava yönelik tüyolar verekerek anlatırım . . .

Yenişehir
₺30/saat
Gulcan
İlk ders ücretsiz!

Akdeniz universitesi,mersin üniversitesi, jana kochanowskiego universitat,kielce,poland. üniversitelerinden ingiliz dili eğitimi bölümlerini okudum.

Dersleri öğrencinin halihazırda sahip olduğu yeterliliğe göre bir ders planı hazırlayıp, ilerleme katetmesini sağlayacak şekilde işlerim.

Mezitli
₺35/saat
Dila
İlk ders ücretsiz!

Mersin’de Psikoloji 2.sınıf öğrencisinden ilkokul-ortaokul ve lise düzeyindeki öğrencilere İngilizce dersi verilir

Her öğrenciye ya da gruba anlama şekillerini öğrenebileceğim ufak bir test yaparak dil düzeylerini belirlerim,4 temel ders olarak işlerim(Gramer/Speaking/Listening/Writing) dili geliştirmelerine yardımcı olacak bir kitap ile dersi işlerim

Yenişehir
₺25/saat
Öykü
İlk ders ücretsiz!

Çağ Üniversitesi İngilizce öğretmenliği okuyan öğrenciden ilkokul,ortaokul,lise öğrencilerine düşük miktarlı kurs verilir

Önce öğrencilerin eksik konuları üzerinde dururum.Bu yüzden konulara genel bir tarama yaparız ve eksik olduğu konulara bakarız.

Yenişehir
₺60/saat
Nazlıcan
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmeninden, İngilizce dil edinin ve becerileri dersi. Speaking listening reading writing

Derslerimi şarkılarla, farklı eğitici videolarla ve pratik konuşmayı destekleyecek diyaloglarla işlerim. Öğrencimi dile maruz bırakacak yöntemler önerir günlük hayatta yabancı dil kullanımını desteklerim.

Yenişehir
₺50/saat
Teslime
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği 3.sınıf öğrencisinden Mersinde ilk ve orta öğretim düzeyi, İngilizce öğrenmek, konuşma ve yazma becerilerini geliştirmek isteyenler için ders alma fırsatı

Öncelikle derste Türkçe konuşmam ilk önce önceki konuya kısa bir tekrar yaptıktan sonra konuya giriş yaparım konuyla ilgili temel bilgileri veririm daha sonra bol pratik ve aktivitelerle konu öğreniminin gerçekleşmesini sağlarım en son öğrencilerin öğrendiklerini kullanmalarını isteyerek konuyu pekiştiririm

Mezitli
₺40/saat
Mehmet ali
İlk ders ücretsiz!

Mersin Üniversitesi İngiliz Dilbilim öğrencisinden İngilizce dersleri- Okuma - Yazma - Kelime Bilgisi - Konuşma Dili - Duyduğunu anlama ve çeviri dersleri verebilirim.

Derslerimi genellikle eğlenceli ve mizah seviyesi yukarıda şekilde işlerim.Ödevler vermeyi mantıklı bulurum.Sade konu anlatımından ziyade örnek çalışmalarla bilgiyi pekiştirmeye ve kalıcı yapmaya çalışırım.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm ingilizce özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size ingilizce öğretmeye hazır,
Mersin merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Mersin konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size ingilizce alanında rehberlik etsin

Mersin ingilizce özel ders öğretmeneleri

ingilizce öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :Mersin merkezi ve çevresindeki ingilizce alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

ingilizce özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta Mersin konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.