Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Adana İngilizce özel dersleri

Yakınlarınızda 40 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

Adana ingilizce öğretmenleri seçeneklerimiz

Çukurova
₺40/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Hemşireden Sınırsız Hizmet. İngilizce Öğrenmek Artık Çok Kolay. Çünkü Artık Ben Varım.

Bir ders saati boyunca önce konuyu anlatırım, ardından konuyla ilgili sorular çözer, o konunun pekişmesini sağlarım. Öğrencinin anlamadığı veya eksik olduğu yeri bulmaya çalışırım ve o konu üzerinde tekrarlar yaparım. Sonrasında öğrencime ödev veririm. Yapmışsa anlarım zaten, eğer yapmamışsa anlamadığı yerleri tekrar eder ve yine ödev veririm.

Çukurova
₺50/saat
Büşra
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

* İngilizce Öğretmeni /Adana * Lisans : 2000 yılı Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği

* Derslerimi dinleme / konuşma / okuma / yazma diye adlandırdığımız dört yetenek çalışmaları üzerinden veriyorum. * Arzu edenleri özel olarak ulusal / uluslararası sınavlara hazırlıyorum. * Ayrıca yazılılara hazırlama ve ders takviyelerimiz de mevcut.

Seyhan
₺70/saat
Ismail kaan
İlk ders ücretsiz!

%100 İngilizce Ekonomi mezunu, İngilizce ile ilgili herşey ve İngilizce Sınav Dersleri

Dersleri bitirmemiz gereken zamana göre belli bir program hazırlayıp, ona göre disiplinli bir şekilde işlerim. Her türlü işleyişe uygun, yararlı kaynaklardan faydalanırım. 1 saatim içinde hafızada kalıcı şekilde ders işlerim.

Çukurova
₺50/saat
Atakan
İlk ders ücretsiz!

Psikoloji öğrencisinden Adana'da ilkokul, ortaokul ve lise ve üniversiteye özel İngilizce dersi

Derslerimi kendim hazırladığım ya da farklı yerlerden derlediğim konu anlatım kağıtları üzerinden işlemeyi tercih ediyorum. Aynı zamanda her konu sonrası mutlaka örnek alıştırmalar ve ders dışında çalışılması için de ödevler ve konuya uygun kelime kağıtları hazırlamaktayım.

Seyhan
₺60/saat
Gizem
İlk ders ücretsiz!

İngilizce konuşmak istiyor fakat pratikte zorlanıyorsanız; gelin ilgi alanınıza göre bir programla beraber çalışalım. :)

Derslerde öğretmenden çok bilgilerini paylaşan bir başka öğrenci olarak görülmeyi tercih ederim. Çünkü hayat upuzun bir yolculuk ve hiçbir zaman her şeyi tam olarak bilmek gelişen çağımızda mümkün değil. Öğrencilerimle arkadaş gibi iletişim kurmaktan ve beraber öğrenmekten yanayım.

Adana
₺50/saat
Simge
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Almanca ögretmenliği bölümünden ilk ve ortaokul duzeyinde ingilizce dersi verilir. Öğrencilerimi bekliyorum.

Dersleri genellikle anlayarak öğrenmeye dayalı işlerim. Ezberden uzak durmaya çalışırım. Öğrencinin öğrenmesi gereken yapıları kodlama yaparak kafasinda konularin kalıcı olmasina yardımcı olurum. Derslerim her zman eğlenceli geçer.

Seyhan
₺55/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Adana ' da ilköğretimden liseye İngilizce dersleri verilir. İngilizce anladığın ders olsun!

Derslerime öncelikle öğrencinin hangi noktada olduğunu görerek başlarım. Onun seviyesine göre program oluşturulur, ne yapılması gerektiği konusunda bilgi alışverişinde bulunulur. Daha sonrasında eksik yönler tespit edilip, tamamlamaya çalışılacak şekilde ilerlemeye çalışılır.

Seyhan
₺25/saat
Hakan
İlk ders ücretsiz!

2015 Urfodu Türkiye Dil şampiyonu, Yds-Yökdil-YksDil uzmanı, Ingilizce öğretmenliği öğrencisinden 0 'dan ileri seviyeye özel ders

Ingilizce sadece bir dil biligisinden ibaret değildir 4 farklı becerinin ( yazma,konuşma,dinleme,ve okuma) birleşimidir. Derslerimde okul müfredatı öğrencilere yıllardır hiçbir şey kazandırmadığı için işlemem. Genliel ingilizce işlerim burada öğrenciler advanced seviye dil bilgisine ve okuma yeteğine sahip olurlar.

Seyhan
₺30/saat
Yağnur
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisinden Ortaokul, Lise ve Üniversite Öğrencilerine Bireysel veya Grup Olarak İngilizce Dersi

Bir dili öğrenebilmemiz için öncelikle kendi dilimizi, onun kurallarını çok iyi bilmemiz gerekir. Ben, öğrencilerime öğreteceğim konunun öncelikle kendi dilimizde karşılığını öğretirim. Hazırlıklı geldiğim konuyu bolca örnekleyerek anlattıktan sonra pratiğe dökerek öğrencimden örnekler isterim.

Çukurova
₺100/saat
Anthony james
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Adana’da yaşayan, Türkiye aşığı, yabancı (gerçek native) öğretmenden ingilizce dersi verilir.

İngilizceden korkunuz olmasın. Yabancılarla konuşmaktan çekinmeyi bırakacak ve ingikizceyi sevmeye başlayacaksınız. Sıkıcı dersleri hiç sevmem ve öğrencilerime eğlenceli ya da ilginç dersler hazırlarım. ( Türkçe çok az biliyorum, bu yazılanları yardım alarak yazdım.

Çukurova
₺60/saat
Beyza
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun, yıllardır özel ders veren bir öğretmenden İngilizce dersleri

Bir dersimde genelde her şeyin üstünden geçmeyi severim. Biraz okuma,anlama, biraz konuşma ve biraz dinleme gibi. Derslerimin genelde 40 dakikası İngilizce konuşurum sadece Türkçeyi gerektiği zaman kullanırım. Her dersin başında bir kaç kelime öğreniriz ve sonrasında bir dersimizde dinleme yaparız, sorular sorarım. Ya da bir konu belirler ve onun üzerinden konuşuruz.

Çukurova
₺50/saat
Adana
₺60/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Yabancı dil öğrencisinden (22) İngilizce ve Fransızca özel ders. İyi seviyede. Kelime bilgisi, gramer , konuşma vs

Derslerim 2 saat işlerim ilk 1 saatte konuya giriş yapıp alıştırmalar yaparım sonrasında ara verdikten sonra 1 saatte pratik yaparım.

Seyhan
₺40/saat
Azzam
İlk ders ücretsiz!

Makine Mühendisliği (İng.) öğrencisinden Adana'da "Başlangıç"tan "İleri Seviye"ye uygun fiyata İngilizce dersleri...

Derslerimi kitaptan ve ona entegre olarak internetten işlerim. Ödev verip kontrol etmek tercihimdir ama tabi isteğe de bağlıdır. Ders dışında da sorulan soruları cevaplarım.

Yüreğir
₺30/saat
Oğuzhan
İlk ders ücretsiz!

Çukurova Üniversitesi İngilizce öğretmenliği öğrencisinden, Adana'da ilköğretim ve lise seviyesinde İngilizce öğretimi.

Derslerimi şimdiye kadar ev veya kafe ortamında verdim. Genelde bireysel çalışmaktayım ancak küçük gruplarla da ders işlemişliğim var. Dersleri genelde günlük hayatta işe yarayacak bilgileri temel alarak işlerim ve her yeni konuya genellikle önceki bilgileri pekiştirerek girerim.

Çukurova
₺50/saat
Dilan
İlk ders ücretsiz!

Endüstri Mühendisinden Adana ilinde ortaokul ve ilkokul seviyesinde öğrencilere matematik ve ingilizce dersleri .(Okul derslerine destek olunur)

Derslerimi disiplinli ve düzenli şekilde kendim not tutarak işlerim ve ders sonunda notları öğrenciye teslim ederim. En kalıcı öğrenme yönteminin yazarak çalışma ile olduguna inanırım. Ders anlatırken öğrencinin katılımını arttıracak şekilde sorular yönelterek aktif ve eğlenceli bir ders yaparım.

Seyhan
₺50/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmenliği okuyup aynı zamanda ders veren, gerçekten İngilizce konuşabilen bir öğretmen ile ders imkanı!

Dersleri temel dilbilgisi konuları etrafında kurulmuş bir düzenle değil de gerçek hayat temeli olan, konuşmaya önem veren bir yaklaşımla anlatmayı tercih ediyorum.

Çukurova
₺45/saat
Ecem
İlk ders ücretsiz!

İngilizce diline daha fazla hakim olmak ve kendinizi geliştirmek için İngilizce dersini kaçırmayın!

Eğlenceli, sabır göstererek ve sıkmadan,bunaltmadan eğitim vermek gerektiğini düşünüyorum.Öğrencinin ilgisini çekecek ve ilgi duyduğu konular üzerinden bilmediği şeyleri öğretmenin daha faydalı olduğunu düşünüyorum.

Seyhan
₺35/saat
Simge
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmeni adayı olarak her yaşa,tüm konularda ve çevirilerde,konuşma pratikleri ile ders

Küçük yaş grupları için ödevlerde yardımcı olabilirim.Okulda işlenen konuları anlatabilirim ve konuşma pratiği kazandırıp eğlendirerek öğretebilirim.Büyük yaş grupları için sınava yönelik zamanımız olduğu kadar konuları anlatırım.

Sarıçam
₺70/saat
Aysu
İlk ders ücretsiz!

Çukurova üniveristesi ingilizce öğretmenliği bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.1 sene de ingilizce hazırlık okudum.Ogretmen Lisesi Dil bölümü mezunuyum.

Yas grubuna gore ders isleme yöntemi değişebilir.Kaynak kitaplarla online aktivitelerle derse katkı sağlayabiliriz.

Çukurova
₺45/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!
Sarıçam
₺70/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

Çukurova Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Siyasi Bilimler ingilizce bölümünden ilkokul ve lise seviyesinde İngilizce dersleri :)

Derslerime öğrencinin seviyesini anlamakla başlarım. Öğrencinin anlama yöntemini öğrenip öğrenciye aktif bir öğrenme yolu gösteririm. İngilizce dersinde arzuya yönelik dil bilgisi, konuşma, yazma, dinleme gibi yeteneklere ağırlık verebilirim.

Çukurova
₺50/saat
Yaprak
İlk ders ücretsiz!

Almanca Öğretmenliği öğrencisiyim Adana'da ilk okul orta okul öğrencilerine özel ders veriyorum

Öğrencinin ihtiyacına göre ve ailenin isteğine göre okul destekli olarak ya da hem okul destekli hem de aktif konuşma üzerine ders işliyorum.

Seyhan
₺70/saat
Seyhan
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmeninden Adana da ilkokul lise üniversite düzeyinde ders almak isteyenlere duyurulur

Kısa bir sohbet ısınma da diyebiliriz :) ardından bir önceki dersin kısa tekrarı var ise eksik ya da anlaşılmayan konuların üzerinden geçer ve yeni konuya başlarım.

Seyhan
₺55/saat
Demet
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmeninden ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde, İngilizce derslerine takviye, sınava hazırlık çalışmaları yapılır.

Derslerimi önce konu anlatımı, sonra alıştırmalar, daha sonra da test şeklinde işlerim. Yaş grubuna ve istenilen derse göre okuma, anlama, dinleme ve konuşma şeklinde de işleyebilirim. Ödevlerini yaptırıp, anlamadığı konular üzerinde dururum.

Çukurova
₺30/saat
Beyza
İlk ders ücretsiz!

Endüstri Mühendisliği öğrencisinden matematik ve ingilizce dersleri Adana Çukurova (bayanlar tercih edebilir)

Derslerimi karşımdaki kişinin anlama yolunu çözümleyerek ona uygun yöntemler ve yollarla anlatmaya çalışırım görsel zekaya inanır ve farklı araçve gereçlerle öğrenmeyi kalıcılaştırırım

Çukurova
₺55/saat
Seyhan
₺60/saat
Elif ılkay
İlk ders ücretsiz!

Ingiliz dili ve edebiyati öğrencisin' den " ingilizce dil bilgisi konu anlatimi "

Eglenceli sekilde eğlenceli materyallerle tekrar yaparak kısa oyunlarla konu anlatimi yaparak daha eğlenceli hale getirip konuyu kavramaya yardımcı olacak şekilde ders anlatimi

Seyhan
₺40/saat
Özge
İlk ders ücretsiz!

Ilkokul ögrencisinden ortaokul ögrencisi de dahil olmak üzere aktif ve akici ingilizce dersleri

Derslerime ilk basta ögrenciyi taniyarak baslarim. Gorsel hafizasi mi yoksa duyusal hafizasi mi daha kuvvetli bunu bilmeliyim. Ogrencimi taniyamazsam verdigim derslerin hicbir etkisi olmaz.

Seyhan
₺45/saat
Selin
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmenliği bölümü 3. Sınıf öğrencisinden her seviyeye uygun ingilizce konuşma ve dilbilgisi dersi

Derslerimde önce dilbilgisi ve kelime öğrenmeyi esas alırım kuralları öğretip öğrencilerime bunlarla ilgili alıştırma yaptırıp bu şekilde ilerlemeyi hedef alıyorum daha sonra okuduğunu anlama konuşma ve yazma pratikleri yaptırırım

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm ingilizce özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size ingilizce öğretmeye hazır,
Adana merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Adana konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size ingilizce alanında rehberlik etsin

Adana ingilizce özel ders öğretmeneleri

ingilizce öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :Adana merkezi ve çevresindeki ingilizce alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

ingilizce özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta Adana konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.