Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Adana İngilizce özel dersleri

Yakınlarınızda 64 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

Adana ingilizce öğretmenleri seçeneklerimiz

Seyhan
₺60/saat
Hammad
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yabancı öğrenciden her seviyeye uygun İngilizce dersleri. (,TOEFL, IELTS, Speaking, listening, writing, reading)

Derslerimi özellikle kelime bilgisi ve o kelimeleri rahat ve akıcı bir şekilde günlük konuşmalarımızda kullanabileceğimiz şekilde işlerim. Önceliğim insanların yabancı dili kullanmaktan çekinmemesi ve kendilerini rahat bir şekilde ifade edebilmeleridir. Son olarak da dil bilgisi ile konuşmayı kusursuzlaştırmayı hedeflerim.

Adana
₺50/saat
Mustafa
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İleri hafıza teknikleriyle bol kelime ezberleyerek İngilizceyi sorun olmaktan çıkartın. Fırsatı kaçırmayın.

İleri hafıza teknikleriyle kelime öğrenimine ve kullanımına odaklı, ihtiyacınıza dönük, teknolojiyle harmanlanmış hem öğrenmeye hem eğlenmeye dönük listening-speaking-reading-writing becerilerinizi geliştirmeye ne dersiniz?

Çukurova
₺50/saat
Büşra
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

* İngilizce Öğretmeni /Adana * Lisans : 2000 yılı Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği

* Derslerimi dinleme / konuşma / okuma / yazma diye adlandırdığımız dört yetenek çalışmaları üzerinden veriyorum. * Arzu edenleri özel olarak ulusal / uluslararası sınavlara hazırlıyorum. * Ayrıca yazılılara hazırlama ve ders takviyelerimiz de mevcut.

Çukurova
₺50/saat
Atakan
İlk ders ücretsiz!

Psikoloji öğrencisinden Adana'da ilkokul, ortaokul ve lise ve üniversiteye özel İngilizce dersi

Derslerimi kendim hazırladığım ya da farklı yerlerden derlediğim konu anlatım kağıtları üzerinden işlemeyi tercih ediyorum. Aynı zamanda her konu sonrası mutlaka örnek alıştırmalar ve ders dışında çalışılması için de ödevler ve konuya uygun kelime kağıtları hazırlamaktayım.

Adana
₺45/saat
Lokman
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Almanca öğretmenliği üniversite öğrencisinden Adana'da grup ve bireysel olarak İngilizce ve Almanca dersi verilir.

Grammer, metin okuma okuduğunu anlama, metin yazma, dinleme, dinlediğini karşı tarafa rahat bir şekilde aktarma, konuşma, karşılıklı diyaloglar şeklinde konuşarak pratiğe dökme ders kapsamında mevcuttur.

Adana
₺50/saat
Simge
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Almanca ögretmenliği bölümünden ilk ve ortaokul duzeyinde ingilizce dersi verilir. Öğrencilerimi bekliyorum.

Dersleri genellikle anlayarak öğrenmeye dayalı işlerim. Ezberden uzak durmaya çalışırım. Öğrencinin öğrenmesi gereken yapıları kodlama yaparak kafasinda konularin kalıcı olmasina yardımcı olurum. Derslerim her zman eğlenceli geçer.

Seyhan
₺55/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Adana ' da ilköğretimden liseye İngilizce dersleri verilir. İngilizce anladığın ders olsun!

Derslerime öncelikle öğrencinin hangi noktada olduğunu görerek başlarım. Onun seviyesine göre program oluşturulur, ne yapılması gerektiği konusunda bilgi alışverişinde bulunulur. Daha sonrasında eksik yönler tespit edilip, tamamlamaya çalışılacak şekilde ilerlemeye çalışılır.

Adana
₺20/saat
Cemile eda
İlk ders ücretsiz!

İngilizce işletme bölümü mezunundan Yozgat merkez de bireysel ve grup halinde ingilizce eğitimi verilir

Öncelikle ingilizce dersi ile ilgili problemin kaynağını bulur ve trmelden anlatarak ilerlerim dil öğrenmenin en güzel yanı eğlenerek öğrenmekten geçer. Bu yüzden özellikle kelimeleri akılda tutabilmesi için çeşitli ingilizce oyunlarla mesela (ingilizce tabu oyunu gibi) bilginin kalıcı olmasını sağlar.

Seyhan
₺30/saat
Özgün ekin
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmenliği 4. sınıf öğrencisinden özel ders LYS-5, İş İngilizcesi, Speaking, kişisel gelişim

Derslerim istek ve ihtiyaçlarınızı gözeterek baştan aşağıya sizin için tasarlanmaktadır. Çünkü dil eğitimi, doğası gereği çok fazla değişkene sahip bir eğitim dalı. Ancak ne olursa olsun önceki bilgilerinizden kalabilecek "fosilize" alışkanlıkları silmek adına en temelden bir giriş yapmayı her zaman değerli buluyorum.

Çukurova
₺60/saat
Akgün
İlk ders ücretsiz!

Birlikte, seninle de dünya dili İngilizce artık bizimle eşlik ediyor derken o ...

Derse başlarken hangi konuyu ve konuyla ilgili neler yapacağımızı kısaca o dersin hedefini paylaşırım. Dersi konuya ve öğrencinin seviyesine göre farklı tekniklerde aktarırım. Gerek görsel gerek sessel iletişim dil öğrenme tekniğinde ana tercihimdir.

Yüreğir
₺30/saat
Oğuzhan
İlk ders ücretsiz!

Çukurova Üniversitesi İngilizce öğretmenliği öğrencisinden, Adana'da ilköğretim ve lise seviyesinde İngilizce öğretimi.

Derslerimi şimdiye kadar ev veya kafe ortamında verdim. Genelde bireysel çalışmaktayım ancak küçük gruplarla da ders işlemişliğim var. Dersleri genelde günlük hayatta işe yarayacak bilgileri temel alarak işlerim ve her yeni konuya genellikle önceki bilgileri pekiştirerek girerim.

Çukurova
₺50/saat
Dilan
İlk ders ücretsiz!

Endüstri Mühendisinden Adana ilinde ortaokul ve ilkokul seviyesinde öğrencilere matematik ve ingilizce dersleri .(Okul derslerine destek olunur)

Derslerimi disiplinli ve düzenli şekilde kendim not tutarak işlerim ve ders sonunda notları öğrenciye teslim ederim. En kalıcı öğrenme yönteminin yazarak çalışma ile olduguna inanırım. Ders anlatırken öğrencinin katılımını arttıracak şekilde sorular yönelterek aktif ve eğlenceli bir ders yaparım.

Seyhan
₺50/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmenliği okuyup aynı zamanda ders veren, gerçekten İngilizce konuşabilen bir öğretmen ile ders imkanı!

Dersleri temel dilbilgisi konuları etrafında kurulmuş bir düzenle değil de gerçek hayat temeli olan, konuşmaya önem veren bir yaklaşımla anlatmayı tercih ediyorum.

Çukurova
₺85/saat
Ipek
İlk ders ücretsiz!

sVotre titre est la clef de voûte de votre annonce. Bichonnez-le, il doit être accrocheur et contenir au moins 12 mots, comme : • L’intitulé des matières que vous enseignez • La ville où vous enseigne

Dersleri görsel şekilde işlemeye, akılda kalıcı kodlamalar yaparak, öğrenme sağlamaya çalışırım, Gorselden ziyade yazmanın da öğrenime gucune yardım ettiğinden yazmayı da çok kullanırım.

Çukurova
₺50/saat
Sinem
İlk ders ücretsiz!

Mütercim tercümanlık öğrencisinden Adana'da ilkokul ve ortaokul seviyesine ingilizce özel ders verilir

Derslerimde ilk önce öğrencinin eksik olduğu noktaları tespit ederim. Daha sonra o noktalara ağırlık vererek ve örneklendirerek konuyu işlerim .

Adana
₺60/saat
Baki
İlk ders ücretsiz!

Ortaokul ve lise seviyesine özel ders verilir.(sınava hazırlık grammer soru çözümü yapılır.)

Once karsimdaki ogrencinin seviyesinin ne duzeyde oldugunu belirleyip ona gore bir program cikarip devam ederim veya ogrenci neleri ogrenmek istiyorsa onun uzerine yol izlerim.

Seyhan
₺150/saat
Feyruz
İlk ders ücretsiz!

Ne yapmaman değil tam da ne yapman gerektiğini bilen görmüş geçirmiş bir öğrenciden ingilizce dersi ️

Derslerimi daha eğlenceli işleyerek öğrencilerimi derste aktif hale getiririm. Öğretmek istediğim konunun temel kurallarını verir, örnek soru çözdürürüm. Önemli olan işlenen konunun akılda kalması olduğundan kısa bir zaman diliminde hepsini yükleme yapmak yerine mantığını açarak konunun pekişmesini sağlarım.

Çukurova
₺45/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!
Sarıçam
₺70/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

Çukurova Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Siyasi Bilimler ingilizce bölümünden ilkokul ve lise seviyesinde İngilizce dersleri :)

Derslerime öğrencinin seviyesini anlamakla başlarım. Öğrencinin anlama yöntemini öğrenip öğrenciye aktif bir öğrenme yolu gösteririm. İngilizce dersinde arzuya yönelik dil bilgisi, konuşma, yazma, dinleme gibi yeteneklere ağırlık verebilirim.

Seyhan
₺40/saat
Özge
İlk ders ücretsiz!

Ilkokul ögrencisinden ortaokul ögrencisi de dahil olmak üzere aktif ve akici ingilizce dersleri

Derslerime ilk basta ögrenciyi taniyarak baslarim. Gorsel hafizasi mi yoksa duyusal hafizasi mi daha kuvvetli bunu bilmeliyim. Ogrencimi taniyamazsam verdigim derslerin hicbir etkisi olmaz.

Çukurova
₺55/saat
Mesut
İlk ders ücretsiz!

Elektrik elektronik müh. öğrencisiyim(ing)/ Çukurova üniversitesi/Adana orta okul ve lise seviyesinde fizik ve matematik derslerinde verebilirim

Karşımdaki insanın anlama şekline göre bir anlatma yolu izlerim, onu dinler eksiklerini kapatarak daha ileri seviyelere ulaşmasını sağlarım. Dersleri eğlenceli bir şekilde vermeye çalışırım.

Çukurova
₺55/saat
Beyza
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı yeni mezunundan Adana'da İngilizce özel ders.

Dersleri communicative approach yani iletişimsel yaklaşım ile işliyorum, öğrencinin gelişimine ve eksiklerine quizler ve egzersizler ile destek sağlıyorum ve soru sormalarını sağlıyorum bu sayede daha sağlam öğreniyorlar.

Seyhan
₺20/saat
Süleyman
İlk ders ücretsiz!

Adana içinde İngilizce öğrenmek isteyen her yaştan ve öğrenim grubundan öğrenciler arıyorum.

İngilizce derslerini konuşma ve dinleme ağırlıklı yaparım. Çünkü yabancı dil öğrenme ilk başta dil bilgisi öğreterek değil; öğrenciyi o dile aşina ederek yapılmalıdır.

Seyhan
₺50/saat
Ayşe
İlk ders ücretsiz!

Ingilizce econometri öğrencisiyim hadi birlikte ingilizce ogrenelim konuşmaya baslamak hicte zor değil

Derslerimi bireysel formda ele aliyorum herkese kendi seviyesinde ilerisini isteyen ogrencilerimle devam ediyorum gramer bilgisine sahip olmadanda ingilizce konuşabilirsin onemli olan istemen

Sarıçam
₺40/saat
Esra
İlk ders ücretsiz!

Çukurova üniversitesi Bilgisayar mühendisliği öğrencisinden Adana'da ilkokul ve lise düzeyinde İngilizce dersleri

Derslerde öğrencilerim hiç sıkılmaz. Ezber yerine öğrenme amacı güderim. Ama İngilizce öğrenirken ezber amaç olduğu için eğlenceli bir şekilde bu işi hallederim.

Çukurova
₺40/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

Çağ üniversitesi hazırlık sınıfı öğrencisi grammer ve dinleme konularında rahatlıkla ilk okul ve ortaokul öğrencilerine yardımcı olabilirim

Derslerime baslamadan once çizelge hazırlarım ve konuya baslarim konu bittikten sonra ogrenciye kelime bilgisi veririm ve anlamadigi yerleri sorar ustunden gecer gerekirse daha fazla ornekler veririm

Adana
₺40/saat
Arzum
İlk ders ücretsiz!

Mezun mühendisten okul ödevlerine yardım dersi ya da yabancı dil eğitimi .

Ders planlamalarımı dersten önce yapar sayısal dersleri soru üzerinde öğretmeyi hedeflerken sözel derslerde parçadan bütüne giderek öğrencinin eksiğini çözmeye yönelirim.

Seyhan
₺40/saat
Mecit
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği bölümü ogrencisinden Adana'da, Mersin'de ilkokul,ortaokul ve lise öğrencilerine ingilizce dersi verilir.

Derslerimi not vererek ve kesinlikle akılda kalıcı örnekler ile işlerim.Görsel hafıza tekniğini çok iyi kullanırım ve öğrencilerimin aklında sürekli kalır.

Adana
₺40/saat
Vefa can
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar ve Yazilim Muhendisligi ogrencisinden ingilizce ve matematik dersi verilir. Adana-Mersin ici.

Dersleri bireysel vermeyi tercih ediyorum. En bastan en kolay sekilde baslayip yavas yavas islemeyi dusunuyorum. İyi ve guzel olacagina inaniyorum.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Adana konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size ingilizce alanında rehberlik etsin

Adana ingilizce özel ders öğretmeneleri

ingilizce öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :Adana merkezi ve çevresindeki ingilizce alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

ingilizce özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta Adana konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.