Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Webcam üzerinden ingilizce özel dersleri

1 105 online özel ders öğretmeni sizi bekliyor

Seçtiğimiz öğretmenlerle
İngilizce öğren

Sarıyer
₺100/saat
Halenur
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeninden okula yardımcı veya profesyonel derecede (advanced) İngilizce dersleri verilir.

Yabancı dil derslerinde odaklanma ve anlayış kapasitesi aşırı önemli bir husustur. Dilin gramatik algoritmasını anımsadıktan sonra bolca pratik odaklı ve sözcük odaklı çalışma taraftarıyım. Ne kadar çok uygulama o kadar fazla anlama demektir çünkü.

Etimesgut
₺50/saat
Gülin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı Öğrencisinden Temel Orta İleri İngilizce Yazım ve Kelime Bilgisi Dersleri

Ders içeriğinin kendini özellikle yazım teknikleri konusunda geliştirmek isteyen herkese uygun olduğunu düşünüyorum. Sadece anlatmanın işe yarayacağına inanmadığımdan ödev, rapor, sunum ve benzeri materyaller yardımıyla ders işlemeyi planlıyorum. Geçen zamanın akıcı, olabildiğince zevkli ve tabii ki verimli olması için örneklerin şart olduğunu düşünüyorum.

Çankaya
₺55/saat
Arife
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Gazi üniversitesi mezunu İngilizce öğretmeninden speaking, writing, listening, reading, sınava hazırlık dersleri. Online ve / veya özel ders

Derslerimi farklı teknik ve metodlarla işliyorum. Öğrenci odaklı bir eğitimi destekliyorum. Önce öğrenciyi tanıyıp güçlü ve zayıf yönlerini, ilgi alanlarını görüp sonra ona yönelik ders veriyorum. Daha communicative ve anlamlı öğrenme sağlıyorum. Materyaller, oyunlar,farklı topicler kullaniyorum.

₺60/saat
Zeynep
İlk ders ücretsiz!

Erasmus programıyla Viyana'ya gitmiş olan Hacettepe Sosyoloji öğrencisinden "günlük İngilizce öğrenme" dersi

Derslerde okulda yapılanın aksine gramer öğrenmeye değil günlük dil kalıplarını öğrenmeye, kulak dolgunluğu geliştirmeye ve stres olmadan İngilizce olarak kendini rahat bir şekilde ifade edebilmeye odaklanırım ve karşımdaki insanı strese sokmadan, İngilizce'den soğutmadan, arkadaş canlısı bir şekilde ders işlemeye çalışırım.

Isparta Merkez
₺80/saat
Samet
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İNGİLİZCE KONUŞMAK ve SINAV BAŞARISI İSTEYENLERE özel ders!!! (Isparta ve Burdur çevresi)

***Derslerimizle alakalı öncelikli olarak, İNGİLİZCE öğrenme-konuşma istek ve arzusunu, öğrencilerimizde maksimum düzeye çıkarmak, yani SEVDİRMEKTİR. ***BİR DİLİ KONUŞABİLİR HALE GELMEK, Türkçe, Matematik yada diğer dersler gibi bir konuyu anlamadığınız takdirde takviye alarak, bir kaç müdahale ile halledebileceğiniz türden bir süreç değildir.

Seyhan
₺30/saat
Nihan
İlk ders ücretsiz!

Anaokulundan YDS Hazırlığa Her Seviyede İngilizce Öğretimi - - Atatürk Havalimanı ve Kurumsal Amerikan Şirketi Deneyimim ve Doktora Eğitimim ile Akademik / Günlük Her Düzeyde Ders Verebilirim

Öğrencinin yaş ve ihtiyacına göre program ve materyal hazırlanır. Okuma / izleme / dinleme listesi eşlik eder. Her zaman güncel ve amaca hizmet eden bir program dahilinde hareket edilir.

İstanbul
₺50/saat
Vatansever
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Üniversite Öğrencisinden Bütçeye Uygun Olacak Şekilde İlkokul-Ortaokul Seviyesine İngilizce Dersleri Verilmektedir

Ezber bilgi öğretmem karşıdakinin kendi çabasını ortaya koymasını isterim işlediğim konulardan sonra o konuya uygun alıştırma yaptırırım.Konuları akılda kalacak alıştırmalar üzerine işlerim.Yabancı dil öğretiyorsam o gün o derste mutlaka bir tane metin çevirisi üzerine yoğunluk veririm.

Çankaya
₺30/saat
Tan
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce, Konuşma, Dinleme Yazma Becerileri ve Gramer Kursu. Etkinlik ve Buluşmalarla Pratik Şansı.

Ders müfredatını ihtiyaca yönelik (iş ingilizcesi, ticari ingilizce, sosyal ingilizce vs.) ayarlanır. İçerikler eğlenceli ve teşvik edecek şekilde hazırlanır çünkü bir dil onu yaşamaya başladığınızda öğrenilir.Bu yüzden de keyif almak önemlidir. Derslerde video,ses kaydı ve dökümanlar kombine edilmiş bi şekilde kullanılır.

Uşak Merkez
₺40/saat
Cengiz
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Amerika'da 4 ay yaşamış Bahçeşehir Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği(%100 English) bölümünden mezun biri ile ingilizce konuşma pratiği yapmaya hazır mısın? Eğer cevabın 'EVET' ise o zaman 'JOIN' ..

Kişiye eksik olduğu konuyu öğretene kadar üstüne düşerim.Karşımdakini sıkmadan dersi eğlenceli bir şekilde işlemeye çalışırım.If you wanna improve your english speaking just be relax and join to me !! You will be able to see how much it is benefit for you .

Şişli
₺40/saat
Beyza
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Upper-Intermediate/Advanced düzeyde İngilizce bilgim vardır. İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde tam burslu olarak okuyorum

Dersimi önce öğrencimi iyice tanıyarak başlarım. Hem onun odaklanma seviyesini ölçerek hem de dil seviyesini değerlendirerek derse başlarım. Öğrencimin de bolca konuşmasını çift taraflı, interaktif bir ders geçmesini isterim.

Sarıyer
₺130/saat
Sanel
İlk ders ücretsiz!

English grammar and speaking lessons from Montenegrin/ English teacher both for school and as profession.

While learning a new foreign language its very important to use the language. That’s why during my lessons I prefer using the language actively.

Maltepe
₺85/saat
Iryna
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Professional teachers know how to bring out the best in students.

It is important to apply different drilling activities (transformation, extension, reduction drills ect), ask CCQs, VCCQs, GCCQs, providing warm-ups, production and practice tasks, I apply different techniques, speaking activities ( piramid discussion, baloon debates, ect Learning vocabulary can be proceeded by showing some visuals and elicitation.

Beşiktaş
₺60/saat
Damla
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi Öğrencisinden (hazırlık atlama seviyesi AA) Kişiye Özel İngilizce Özel Ders

Derslerime başlamadan önce öğrencimi tanımak ve kişisel olarak en iyi öğrenebileceği yolu çıkarmak, harita belirlemek prensibimdir. Beden dili ve diksiyonu etkili şekilde kullanırım.

Çukurova
₺40/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Hemşireden Sınırsız Hizmet. İngilizce Öğrenmek Artık Çok Kolay. Çünkü Artık Ben Varım.

Bir ders saati boyunca önce konuyu anlatırım, ardından konuyla ilgili sorular çözer, o konunun pekişmesini sağlarım. Öğrencinin anlamadığı veya eksik olduğu yeri bulmaya çalışırım ve o konu üzerinde tekrarlar yaparım. Sonrasında öğrencime ödev veririm. Yapmışsa anlarım zaten, eğer yapmamışsa anlamadığı yerleri tekrar eder ve yine ödev veririm.

Antakya
₺30/saat
Münire
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hatay’da sınıf öğretmenliği okuyorum. Rainbow eğitim kurumlarında B-1 seviyesine kadar ingilizce dersi aldım ilkokul çocuklarına İngilizce konusunda da faydalı olacağımı düşünüyorum. Kendi çevremden b

Öğrenciyle göz teması kurmak, hareket halinde olmak, ses tonunu iyi kullanmak, en önemlisi öğrenciyi tanımak, rahat hissettirmek, saygı duymak ve espirili bir dille öğrenciye sıkılmayacağı şekilde ders vermek en önce hedefim. Öğrenciye derse başlamadan önce neden bahsedeceğimizi söylemeliyiz. Öğrenci konuyu bilmeden derse başlamamalı.

₺50/saat
Bartu
İlk ders ücretsiz!

Elektrik mühendisliği öğrencisi,fizik,matematik,ingilizce konularında yardımcı.Aynı zamanda kodlama/yazılım bilgi sahibi.İlkokuldan liseye herkes iletişime geçebilir.

Derslerimde öncelikle karşımdaki kişiyi tanıyacak şekilde sohbet ederim.Hedeflediği veya uzmanlaşmak istediği konulara özellikle dikkat ederim.Derslerim genellikle liseye yönelik ancak ilkokul ortaokullara da yardımcı olabilirim.

₺75/saat
Ahmet
İlk ders ücretsiz!

Öğrenme garantili ve konuşmaya yönelik her seviyede okula ve sınavlara yönelik ingilizce ders

Hertürlü seviyeye ve yaş grubuna yönelik bire bir ya da grup dersleri vermekteyim, temel prensip öğrenmeyi öğrenmek yolundan çıkarak öğrencinin istek ve arzularına yönelik çalışmaktır, kısa sürede dili kavrama ve uygulama taktikleri ile ingilizce konuşabilme ve pratiklerle de destekleme çalışmaları yapmaktayım.

Karabağlar
₺30/saat
Ozan
İlk ders ücretsiz!

İngilizce ve Almanca okuma,yazma,anlama,konuşma,İelts ve Toefl pratik yapma üzerine özel ders vermekteyim

Derslerimde aktiviteye daha çok önem veririm diyebilirim teorik bilginin yanı sıra.Grammer ve dil bilgisi kuralları çok önem teşkil etse de; yabancı bir dili öğrenmenin anahtar yolunun o dil ile eğlenceli oyunlar oynayıp,aktivite yapıp akılda daha kalıcı olmasını sağlamaktır.

Sultanbeyli
₺100/saat
Parisa
İlk ders ücretsiz!

CELTA certified professional tutor who is open-minded, communicative and accommodating; experienced with students from a diverse range of learning backgrounds and levels

I will provide a fun and engaging learning environment for my learners. I help them to build their confidence with the practical techniques for developing fluency in speaking while maintaining accuracy. I customize the lesson content to best fit my students’ needs and learning styles while providing interesting and engaging lessons.

₺50/saat
Nisanur
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Çağ üniversitesi İngilizce öğretmeni ile ingilizce artık çok kolay.İngilizce okuma,yazma,dinleme ve konuşma pratiklerine var mısın? Asla vazgeçme sandığın kadar zor değil.Başarıcağına inan! Ben hazırı

Öncelikle ögrencinin derse karşı ilgisi,duruşu ve düşüncesini ögrenerek başlarım ,motivasyon konuşması ardından ders ile alakalı açıklama yaparım. Ders içerisinde verimliliği artıracak materyaller kullanırım. Net ve açık ifadelerle konu anlatımına önem veririm. Önceliğimiz dersi sevmektir. Yanlış yapmaktan korkmamalıyız.

İstanbul
₺100/saat
Nurbanu
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

14 sene Amerika'da yaşamış, İlk okul Orta okul öğrencilerine özel ders veren bayan İngilizce öğretmeni

Derslerimi pratik üzerine kuruyorum. Öğrenci'nin seviyesine uygun oyunlar ve aktivitelerle öğretiyorum. Mümkün olduğunca öğrencilerimle Türkçe konuşmuyorum. Okumayı ve konuşmayı geliştirmek için kitap okutuyorum. Kelime hazinesini geliştirmek için çeşitli aktiviteler hazırlıyorum. Doğru yazı yazmayı öğretmek için kısa kompozisyonlar yazdırıyorum.

İstanbul
₺65/saat
Mustafa
(8 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yurt dışı tecrübeli hocadan interaktif İngilizce özel ders. (dinleme, okuma, yazma ve konuşma)

Dersler daha çok dinleme, okuma, sesli okuma(okunulan kaynaklar ve bu kaynaklardan çıkarılan kelimeler için kullanılacak kelime kartları eğitmen tarafından sağlanmaktadır.) ileriki dönemlerde yazma ve konuşma becerileri üzerine daha çok öğrenci merkezli bir sistemle işlenmektedir.

Keçiören
₺50/saat
Ömer
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Makina Mühendisi ve İngilizce Öğretmeninden İngilizce Konuşma, Okuma, Dinleme ve Yazma Dersleri

--- Derslerim başlangıç seviyesinden orta üzeri seviyeye kadar geniş bir kitleye hitap etmektedir. --- Dil bilgisi, dilin genel yapısı ilk olarak kişiye aktarılır bu süreçte olabildiğince gerçek hayata yönelik ve akılda kalıcı örneklerden faydalanılır.

Beylikdüzü
₺30/saat
Habiba
İlk ders ücretsiz!

Türkiye'de lise son sınıf öğrencisyim . İngilizce ile alakalı her konuda yardımcı olmayı isterim :)

*ilk 3 ders kelime ezberleme yöntemi bulmaya yönelik çalışmalar * her gün beli sayıda kelime ezberlemek *her hafta bir quiz * ay sonu kapsamlı bir kelime testi * TOFEL ve YDS kelime bölümlerden alışrtırmalar *phrasal verb and Proposition worksheets * günlük konuşmasında yaygın ifadeler * çevirme taktikleri

₺75/saat
Gökçe çiçek
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmenliği öğrencisinden her yaş grubuna (ilkokul, ortaokul, lise, üniversite, yetişkin) İngilizce dil eğitimi

Her konuya giriş yaparken bir önceki konuyu tekrar ederim, konu içerisinde tekrar tekrar değinirim. Çocuklarda oyun oynayarak, gerekirse zıplayarak temelde dersi eğlenceli hale getirerek, yetişkinlerde şahsın tercihine münhasır şekilde, standart testlere tabi tutulacak olanlarda soru çözme biçimine odaklı giderim.

₺40/saat
Inci
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Amerikan kültürü ve edebiyatı öğrencisinden İzmir'de her seviyeye uygun İngilizce dersleri verilir

Derslere gramer bilgisini tam oturtmakla başlarım ve zamanla bunu pekiştirmeye yönelik çalışmalar veririm. Öncelikle gramer ve ardından kelime bilgisinin önemli olduğuna inanırım. Bir dil tekrar edilmediği ve kullanılmadığı sürece unutulacağından okuma ve yazma çalışmalarına önem veririm.

İzmit
₺50/saat
Nihat
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmenliği öğrencisinden okula, sınavlara yardımcı ve konuşmaya yönelik özel ingilizce dersleri

Dersleri öğrencimin ihtiyacına ve seviyesine göre ayarlıyorum ve ona göre hareket ediyorum. Dersimde çeşitli online ve görsel-işitsel aktiviteler kullanıyorum. Konuşma pratiğine önem veriyorum. Tekrar ve alıştırmalarla öğrenilenleri pekiştirmeyi amaçlıyorum. Yabancı dil öğrenmeyi birlikte eğlenceli bir hale getirmeyi planlıyorum.

Başakşehir
₺40/saat
Kamil
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Uzun yıllar Amerikan Kültür Okulların da çalışmış ingilizce öğretmeninden İngilizce ; Writing, Reading, Sınava hazırlık Gramer Dersleri

-Tümden gelim dediğimiz öğretme yöntemiyle derslerimi işlemekteyim. Tümden gelim dediğimiz yöntem ile aslında ingilizcenin nekadar kolay ve konusulabilir dil olduğunu göstermekte ve kanıtlamaktayım. -Derslerim her yaş grubu öğrenciler içerir 2-6 yaş ingilizce öğretmenliğiyle beraber yetişkin grup ile de eğitim verdim.

₺190/saat
Toykan
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Konuşma Pratiği, İş İngilizcesi ve Tıbbi İngilizce Eğitimi - Çift dilli İngilizce - Türkçe Eğitmeninden

As a bilingual English - Turkish speaker, with an on-field EFL lecturing experience of 4 years, I elaborate the significance of conversational layer of a foreign language, as it's simply a medium of a communication. My lectures are specifically aimed for B1.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Özel ders hocanızla ingilizce desteği: hepimizin sınavlara hazırlanırken yardıma ihtiyacı oluyor