Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Webcam üzerinden ingilizce özel dersleri

2 078 online özel ders öğretmeni sizi bekliyor

Seçtiğimiz öğretmenlerle
İngilizce öğren

Beylikdüzü
₺50/saat
Ecem
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Psikoloji okuyorum, C1-C2 levelim (Beylikdüzü) İngilizce Dersleri vermek istiyorum. (Lise-Ortaokul) Eşlik et :)

Öncelikle Grammer ve Kelime Bilgisi Ön Planda Olmalı Sonradan Pratiklerle Ve Konuşmalarla Geliştirilmesi Gerekiyor.

Güngören
₺40/saat
Hazal
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeni adayından ingilizce dersler: (ilkokul-ortaokul-lise) kelime-okuduğunu anlama- yazma- dinleme becerilerini geliştirmende yardımcı olabilirim.

Dersleri öğrencileri sıkmayacak şekilde yaparım. Yaş aralığına göre anlatımımı eğlenceli hale getirmeye çalışırım. Ders anlatımına onların da dahil olmasını sağlarım. İngilizceyi sadece ders olarak değil bir eğlence yeni bir dil ve en önemlisi gereksinim olarak görmelerini sağlarım.

Güngören
₺40/saat
Hazal
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeni adayından ingilizce dersleri: (ilkokul- ortaokul- lise) kelime- okuduğunu anlama- yazma- dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmende yardımcı olabilirim.

Dersleri öğrlencileri sıkmayacak şekilde yaparım. Yaş aralığına göre anlatımımı eğlenceli hale getirmeye çalışırım. Ders anlatımına onların da dahil olmasını sağlarım. İngilizceyi sadece ders olarak değil bir eğlence, yeni bir dil ve en önemlisi bir gereksinim olarak görmeleri için çabalarım. Derslerimi her öğrenciye özel bir anlatımla anlatırım.

Biga
₺60/saat
Selahattin
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

English Lessons at all Levels with an experienced CELTA Certified English Language Teacher

Derslerimde modern öğretim yol ve yöntemlerini ve teknoloji kullanımına önem veririm. Öğrencimin ihtiyaç duyduğu İngilizce seviyesine ve türüne göre (İş İngilizcesi, Genel İngilizce, Sınav İngilizcesi) planlama yaparak adım adım ilerleriz. Sıkmadan, eğlendirerek, dinlendirerek ve düşündürerek, bol örnek ve pratik ile pekiştirmeler yaparım.

Seyhan
₺50/saat
Hammad
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yabancı öğrenciden her seviyeye uygun İngilizce dersleri. (,TOEFL, IELTS, Speaking, listening, writing, reading)

Derslerimi özellikle kelime bilgisi ve o kelimeleri rahat ve akıcı bir şekilde günlük konuşmalarımızda kullanabileceğimiz şekilde işlerim. Önceliğim insanların yabancı dili kullanmaktan çekinmemesi ve kendilerini rahat bir şekilde ifade edebilmeleridir. Son olarak da dil bilgisi ile konuşmayı kusursuzlaştırmayı hedeflerim.

₺75/saat
Aybar
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Girişimci, Mütercim Tercüman ve Gezgin'den Keyifli ve Sosyal İngilizce Dersleri

Derslerimi kendi öğrendiğim şekilde; Eğlenceli ve Sosyal işlerim. Öğrencilerime özgüven aşılarken kalıcı ve günümüze en uygun İngilizce’yi öğretirim.

Etimesgut
₺50/saat
Gülin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı Öğrencisinden Temel Orta İleri İngilizce Yazım ve Kelime Bilgisi Dersleri

Ders içeriğinin kendini özellikle yazım teknikleri konusunda geliştirmek isteyen herkese uygun olduğunu düşünüyorum. Sadece anlatmanın işe yarayacağına inanmadığımdan ödev, rapor, sunum ve benzeri materyaller yardımıyla ders işlemeyi planlıyorum. Geçen zamanın akıcı, olabildiğince zevkli ve tabii ki verimli olması için örneklerin şart olduğunu düşünüyorum.

Çankaya
₺70/saat
Çiğdem
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisinden lise, ortaokul, ilkokul de eğitim gören öğrencilere İngilizce dersleri

Dersleri öğrenciye göre işlerim, belli başlı kurallarım olsa da kişiden kişiye uygulanış şekli değişir. 1 saati özel dersler için az buluyorum çünkü öğrencinin konuyu anlama hızına bağlı olarak anlatma şekli de değişir, gerçekçi olmak gerekirse 2 saatlık bir derste ancak verim alınabileceğini düşünüyorum.

Ankara
₺30/saat
Erdem
İlk ders ücretsiz!

C2 (advanced) belgeli Ankara'da İngilizce öğrenmek isteyenler için uygun ücretli ders. Kaçırmayın!

Öncelikle şunu söyleyebilirim ki yıllarca dil eğitimi alan ve bu konudaki eksiklikleri bilen biriyim. Klasik olarak sürekli yaptırılan 'tense' eğitiminin aksine daha çok konuşma, anlama ve kelime bilgisi üzerine derslerimi yürütürüm. Derslerim İngilizce öğrenmeye yeni başlayan veya çok az bilgiye sahip kişiler için olacaktır.

Fatih
₺40/saat
Deniz
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yıldız Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde ingilizce dersleri

Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Gıda Mühendisliği öğrencisiyim. İngilizce hazırlık sınavını başarıyla geçerek hazırlık sınıfını okumadan okulumda birinci sınıfa başladım. Genel olarak öğrencilerin İngilizce dersine karşı bir önyargısı var, ilk amacım bu önyargıyı yok ederek İngilizce öğrenmenin aslında ne kadar eğlenceli olduğunu göstermek.

Bornova
₺55/saat
Şimal
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

DEÜ-İngilizce Öğretmenliği öğrencisinden; bireysel yada gruplara, gramer ve kelime üzerine, müfredata uygun ve etkinliklerle özel İngilizce Dersi

Derslerimi genelde okul ve sınavlar üzerineyse müfredattan, iletişim üzerineyse anadili İngilizce olanların kullandığı gündelik hayatta önemli olan konulardan seçerek işliyorum. Hem Türkçe hem de İngilizce anlatarak, duyma üzerine yaşanan sorunların ve telaffuz hatalarının en aza indirgenmesini sağlamaya çalışıyorum.

₺45/saat
Fatime
(8 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeninden İlkokul, Ortaokul ve Lise Seviyesinde İngilizce (Writing - Reading - Speaking - Listening)

Derslerimi öğrenci merkezli işlerim. Öğrencinin eksik olduğu konular üzerinden odaklanarak, konunun tamamını işlerim. soru cevap yöntemi ile de konunun sağlamasını yaparım.

Bağcılar
₺20/saat
Nurhan
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Mütercim-Tercümanlık öğrencisinden İstanbul'da ilk-orta ve lise seviyesinde öğrencilere İngilizce özel ders

12 yaşından 20 yaşıma kadar İngilizce ile iç içe büyüdüm. Lisede iki sene dil bölümündeydim, hazırlığı geçerek Mütercim-Tercümanlık bölümüne başladım ve şu an ikinci sınıftayım. İngilizcede en güçlü yanımın kelime bilgim olduğunu düşünüyorum.

Kadıköy
₺50/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

İç mimarlık öğrencisinden İstanbul'da İngilizce yazma, konuşma ve duyduğunu anlama dersleri verilir!!!

Bu aslında kişiden kişiye farklılık gösteriyor, ders işleme yöntemimi genellikle karşımdakinin tercihine ve düşüncelerine bağlı olarak seçiyorum. Bu dersler kişisine bağlı olarak çok eğlenceli de geçebiliyor, resmiyeti asla bozmadan da :) Her yaş aralığındaki insana ders verebilirim.

Üsküdar
₺50/saat
Ayşe beyza
İlk ders ücretsiz!

Marmara Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Üçünü Sınıf Öğrencisinden Uygun Fiyata Özel İngilizce Dersi

Derslerimi öğrencinin ihtiyaçlarına göre düzenlerim. Okuma, yazma, dinleme yahut konuşma becerilerinden hangisine ihtiyaç duyuluyorsa onun üzerine odaklanıp diğer becerilere de yeterli zaman ayırırım. İlkokul, lise veya üniversite sınavına hazırlık düzeyinde İngilizce dersleri verebilirim. Kelime desteği ve telaffuz eğitimi sunarım.

₺50/saat
Ilknur
İlk ders ücretsiz!

Benimle Kolayca İngilizce Öğrenin Türk Amerikan Derneğinde ders veriyorum -Tıbbi tercüme yapıyorum.

Öğrencilerim 7 ila 15 yaş arasındadır ve yaşlarına göre hem gramer hem de pratik İngilizce eğitimi vermekteyim. Özellikle elimde bulunan eğitim CD, materyal, kitap ve malzemeler ile hem oyunlarla hem de konuşarak pratik yaparak eğitim veriyorum. 5 yaş ile 15 yaş arası her seviyeye eğlenceli ders veriyorum. Yetişkin ve iş amaçlı da İngilizce dersi vermekteyim.

₺75/saat
Gencer
(11 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Wall Street Institute'tan Advanced Sertifikalı Deneyimli Çevirmen ve Eğitimciden İngilizce Özel Ders

Özel Ders İçeriği İngilizce özel ders. Temel düzey İngilizce. İleri düzey İngilizce. Metin okuma, anlama, çevirme. İngilizce metin dinleme ve anlama. Okuma pratiği kazanma. Konuşma pratiği kazanma.

Zeytinburnu
₺50/saat
Irem
(13 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Batı Dilleri ve Edebiyatları bölümü öğrencisinden İngilizce ve Fransızca ders alma fırsatı.

Derslerimi öncelikle dilin çağdaş olarak öğrenilmesi ve anlaşılması üzerine programlarım. Öğrencinin en çok kullanacağı kelimeler üzerine yoğunlaştığım okuma anlama dinleme ve konuşma üzerine dengeli bir program hazırlayarak başlar, seviyeyi zamanla zorlaştırırım.

₺50/saat
Funda
İlk ders ücretsiz!

10 yil tecrübeli ingilizce öğretmeninden özel /grup ingilizce dersi sinavlara hazirlik (sakarya)

Derslerimi öğrencinin öğrenme stiline göre anlatırım. Görsel,işitsel,sözel,işbirlikli ya da bireysel öğrenme tekniklerinden uygun olan hangisi ise planlamamı ona göre yaparım. Bol bol teknolojiden yararlanırım. Materyal sorunum yoktur. İlkokuldan yüksek lisansa kadar tüm yaş gruplarına göre ders planması mevcuttur. Hem eğlenme hem öğretme temel felsefemdir.

Antakya
₺30/saat
Münire
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hatay’da sınıf öğretmenliği okuyorum. Rainbow eğitim kurumlarında B-1 seviyesine kadar ingilizce dersi aldım ilkokul çocuklarına İngilizce konusunda da faydalı olacağımı düşünüyorum. Kendi çevremden b

Öğrenciyle göz teması kurmak, hareket halinde olmak, ses tonunu iyi kullanmak, en önemlisi öğrenciyi tanımak, rahat hissettirmek, saygı duymak ve espirili bir dille öğrenciye sıkılmayacağı şekilde ders vermek en önce hedefim. Öğrenciye derse başlamadan önce neden bahsedeceğimizi söylemeliyiz. Öğrenci konuyu bilmeden derse başlamamalı.

₺75/saat
Ahmet
İlk ders ücretsiz!

Öğrenme garantili ve konuşmaya yönelik her seviyede okula ve sınavlara yönelik ingilizce ders

Hertürlü seviyeye ve yaş grubuna yönelik bire bir ya da grup dersleri vermekteyim, temel prensip öğrenmeyi öğrenmek yolundan çıkarak öğrencinin istek ve arzularına yönelik çalışmaktır, kısa sürede dili kavrama ve uygulama taktikleri ile ingilizce konuşabilme ve pratiklerle de destekleme çalışmaları yapmaktayım.

Ümraniye
₺80/saat
Emre
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

6 yılını ingilizce ile her gün iç içe geçiren birinden ingilizce dersleri

DERSLERİM ÜZERİNDE SADECE KAĞIT DEĞİL AYRICA UYGULAMA VE MENTOR OLARAKTA ÜZERİNE GİDERİM ŞU ANA KADAR HERHANGİ BİR SORUN İLE KARŞILAŞMADIM TAM AKSİNE GAYET OLUMLU DÖNÜŞER ALDIM DERSLERİMİZ ASLA SIKICI OLMADI HEP BİR EĞİTİM HEP BİR GÜLEREK VE AKILDA KALICI ŞEKİLDE İLERLEDİ VE SÜRDÜ

Tarsus
₺20/saat
Anil
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hey this is my annoucement I'm giving English courses! contact me please

wehjrb vwhjv ejhev h vrhj vj vrh vh vrhv hv hv vth vth vwjr jkrwlwwevl w lwl wl w wl w lw lw lw lw lw w w lw lw lw lw lw w lw lw lw lw w w lw

Çankaya
₺80/saat
Andrew
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Amerikalı Öğretmenden Konuşma Ağrılıklı İngilizce Özel Dersi!

Derslerimiz oyunlarla, münazaralarla, filmlerle, tartışmalarla geçiyor. Biz çok eğleniyoruz, her buluşmada farklı konularımız oluyor. Andrew Amerikalı olduğundan ve Türkçe bilmediğinden İngilizce konuşmak zorunda kalmamız bizi daha da zorluyor ve bu bizi daha akıcı olmaya yöneltiyor.

Nilüfer
₺45/saat
Oğuzhan
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Amerika da ve irlanda da belli bir süre yaşadım lise ve üniversite de ingilizce eğitimi gördüm

Anlamadığınız konuların temelini analiz ederek sağlam, kuşku kalmayacak bir şekilde gerek dökümanlarla gerek videolarla anlatırım, konunun kavranması için ne kullanılması gerekiyorsa kullanmaktan çekinmem. Ders verme konusunda kendimden ziyade öğrenci odaklıyım öğrencinin işine yaracak her bilgiyi kullanması taraftarıyım. Teşekkürler. Herkese bol şans.

Samandağ
₺55/saat
Eda
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Uzmanından speaking, listenin, writing dersleri kısa sürede akıcı İngilizce öğren, paragraf ve grammer çözümünde bütün tüyoları öğren

Derste öğrenilecekler hakkında kısa bir bilgi veririm, dersi açık ve anlaşılır şekilde anlatır, dersi güzel örneklerle açıklar ve son olarak özetlerim

Beykoz
₺55/saat
Banu
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

C1 seviyesinde (upper- intermediate) ingilizce bilen iş güvenliği uzmanından özel ya da grup halinde dersler

Dersin tek düze ilerlemesini doğru bulmadığımdan sadece ders kitabı üzerinden gitmek yerine film, dizi, ses kayıtları ve sohbetlerle dersi renklendirmeyi ve o dili öğrenmenin zorunluluktan çok hobi haline gelmesinin öğrenime daha iyi katkısı olduğuna inanıyor ve ders saatimi bu yönde oluşturuyorum.

Çankaya
₺50/saat
Seçil
İlk ders ücretsiz!

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Öğrencisi Ders - 4 . sınıf Ekonomi Bölümü Öğrencisinden ders - Matematik, Geometri, Türkçe (Sadece ilkokul ve ortaokul)

İngilizce öğrenirken en önemli şeyin yeni kelimeler öğrenmek ve dinleme becerisini geliştirmek olduğunu düşünüyorum . O yüzden yeni kelimeler öğretmeye ağırlık vereceğim . Bunun dışında okuma yapmak ve dinleme yapmak çok önemli . Okulumuzda bize hazırlıkta nasıl gösterdilerse ben de o şekilde yol almayı planlıyorum.

Karabağlar
₺30/saat
Ozan
İlk ders ücretsiz!

İngilizce ve Almanca okuma,yazma,anlama,konuşma,İelts ve Toefl pratik yapma üzerine özel ders vermekteyim

Derslerimde aktiviteye daha çok önem veririm diyebilirim teorik bilginin yanı sıra.Grammer ve dil bilgisi kuralları çok önem teşkil etse de; yabancı bir dili öğrenmenin anahtar yolunun o dil ile eğlenceli oyunlar oynayıp,aktivite yapıp akılda daha kalıcı olmasını sağlamaktır.

Atakum
₺60/saat
Ahmet
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Konuşma İngilizcesi, Mesleki İngilizce ve Uluslararası Sınavlarda (iELTS, TOEFL vb) Başarı Garantili Her Seviye İngilizce Özel Ders.

Bire bir veya grup şeklinde her seviyeden öğrenciye İngilizce Dersleri verebilirim. iELTS, TOEFL, KET, PET gibi uluslararası sınavlara hazırlanabileceğiniz gibi ders takviyesi veya hazırlık geçme sınavlarında başarılı olabilmeniz için de hazırım. Severek öğreneceğiniz, öğrendikçe kullanabileceğiniz bir dil eğitimi almak için lütfen irtibata geçiniz.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Özel ders hocanızla ingilizce desteği: hepimizin sınavlara hazırlanırken yardıma ihtiyacı oluyor