Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Konya İngilizce öğretmeni seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yorum almış star İngilizce öğretmenlerimiz.

54 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 54 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz İngilizce dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

2 saat

Şimşek gibi hızlı İngilizce öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Konya içinde İngilizce dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Konya içindeki İngilizce öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve İngilizce öğrenmeye başlayın

3. Yeni bir dil öğrenin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Konya konumunda mükemmel hocalarla yeni diller ve hobiler keşfetmek için vaktiniz var.

Sıklıkla sorulan sorular:

✏️ Konya İngilizce özel dersleri almaya başlamak için nereye bakılmalı?

Rahatlıkla özel etüt talep etmek için güvenli mesajlaşma kutusunu kullanarak Superprof'taki İngilizce dersi verenler ile iletişim sağlamaya  başlayın.

 

Konya konumunda, 434 İngilizce öğretmeni eğitim veriyor.

 

Her halükarda, İngilizce hocası seçimi için 1 numaralı kriter öğrenci olarak sizindir.

 

Yine de, bu kriterleri temel almanız önerilir:

 • İngilizce hocanın eğitim ve diplomaları: sertifikalı öğretmen mi, eğitimi devam eden ders veren mi yoksa tam zamanlı özel ders hocası mı
 • İngilizce etütünün içeriği
 • İngilizce etütünün fiyatı

Aradığınız İngilizce ders verenini bulduğunuzda, hızlıca eğitiminize başlayabilirsiniz.

 

Unutmayın ki, sitemizde İngilizce öğretmenlerin %97'si ilk dersinizden ücret almıyor.

 

İngilizce ders verenler ile iletişime geçin.

🧑‍🏫 Konya konumunda kaç özel ders hocası İngilizce özel dersleri vermek için müsait?

434 İngilizce özel ders öğretmeni İngilizce dersleri vermek için Konya ve çevresinde uygun ve sizi bekliyor.

 

Özel ders öğretmeninizi bulmak için, dersleri hakkında daha fazla bilgi edinmek üzere profillerini görüntüleyebilirsiniz.

 

Konya  konumunda 434'dan fazla müsait İngilizce hocası arasından özel etüdünüzü seçin.

💻 platformumuza webcam ile online İngilizce özel dersi yapmak mümkün mü?

Özel öğretmenlerin %80'i webcam üzerinden dersleri eğitimi veriyor. Online dersler hem daha hesaplıdır hem de daha fazla esneklik sunarlar. Online İngilizce dersleri modern platformları kullanarak çabucak İngilizce konularını öğrenme fırsatı sunuyor. Böylece coğrafi mesafeler ortadan kalkıyor.

💰 Konya İngilizce eğitimi ne kadar?

Superprof'ta ortalama Konya İngilizce dersi fiyatı 54 TL.

 

İngilizce öğretmenlerimizin çoğunluğu ilk İngilizce ders saatini ücretsiz veriyor. Özel ders alırken hedeflerinizi konuşmak ve belirlemek için mükemmel bir olanak.

 

İngilizce ders fiyatları bu kriterlere göre değişir:

 • İngilizce öğretmeni özellikleri ve eğitim tecrübesi yıl sayısı
 • Ders mekanı: (Online veya öğrencinin evinde)
 • Toplam ders sayısı ve derslerin süresi
 • Derslerdeki hedef (İngilizce sertifika sınavına mı hazırlanıyorsunuz? İş için İngilizce mı öğreniyorsunuz? İngilizce konuşulan bir ülkede okumak veya yaşamak mı istiyorsunuz? gibi)

Semtinizdeki müsait İngilizce özel ders öğretmeni seçeneklerine göz atın .

🇬🇧 Konya özel İngilizce ders tercih etmenin katkıları neler?

İngilizce'yi en üst seviyede öğrenmenin birçok faydası vardır. Başka bir dilde iletişim kurma becerisi istihdam, seyahat ve kültür anlamında size birçok kapı açacaktır.

İngilizce öğrenmenin diğer faydaları arasında daha fazla iş imkanları ve gelişmiş dinleme becerileri sayılabilir.

 

Tecrübeli bir özel ders hocası ile tüm İngilizce özel dersleri size farklı İngilizce konularını daha kalıcı ilerletme olanağı sunuyor.

 

Özel derslerinizi ister rahatça evinizde ister online alın, özel ders hocanızı belirleyin ve derslerinizi hemen bugün talep edin your İngilizce derslerinizi.

 

İngilizce özel derslerinizi rahatça evinizde veya evinizin dışında nerede almak istiyorsanız hocanız ile iletişim kurup planlamanızı sağlayan bir mesaj kutusu bulunmaktadır.

 

Konya konumunda 434 özel ders öğretmeni arasından istediğiniz öğretmeni bulmak için arama motorumuzu kullanın.

 

İngilizce öğretmeninizi bulun

İngilizce öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Konya İngilizce öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Konya İngilizce öğretmeni topluluğumuz size İngilizce öğrenme konusunda yardımcı olsun

Konya’da İngilizce Öğrenmeye Başlamak

İngilizce Türkiye’de ve Konya’da en yaygın konuşulan ikinci dildir. Eğitim sistemimizde tüm çocuklar ilkokuldan itibaren İngilizce dersi görmeye başlarlar. Bunun nedeni İngilizcenin ne kadar öğrenilir ise o kadar hızlı, etkili, kalıcı ve doğal bir şekilde öğrenilmesidir. Bu yüzden Milli Eğitim Bakanlığı ilkokuldan itibaren eğitim programlarına İngilizce dersi eklemiştir. Hatta bazı aileler bununda ötesine giderek çocuklarına kreşten itibaren İngilizce eğitim aldırmaya başlamıştır. İngilizce eğitim veren kreşler ve anaokulları gitgide yaygınlaşmaktadır. Bu aslında bize İngilizcenin hayatımızın içinde ne derecede bulunduğunu ve toplumdaki önemini göstermektedir.

Böyle bir eğilimin sebebi aslında İngilizcenin tüm dünyada olan yoğun etkisidir. Özellikle İngiltere’nin tüm dünyada çeşitli ülkeleri kolonileştirmesiyle İngilizce çok eski tarihlerden beri tüm dünyaya yayılmıştır. Her kıtada İngilizce konuşan ülke ve resmi dili İngilizce olan ülke bulmak mümkündür.

İngiltere’yi takiben Amerika Birleşik Devletleri dünyadaki ekonomik ve kültürel liderliği eline almıştır. Hepimizin de bildiği üzere Amerika Birleşik Devletleri’nin de resim dili İngilizcedir. Bu da coğrafi keşiflerden günümüze kadar İngiltere ve sonrasında Amerika Birleşik Devletleri ve diğer İngilizce konuşan zengin ülkelerin etkisi ile İngilizcenin uzun yıllar boyunca günümüze kadar dünya ekonomisinde, uluslararası ticarette ve kültürel alanlarda önemli bir yeri olmasını sağlamıştır. Özellikle günümüzde Amerika Birleşik Devletleri’nin müzik, film, sinema, kültür, eğitim ve teknoloji gibi alanlarda ki dünyadaki baskınlığı nedeni ile bu alanlarla birlikte İngilizce kullanımı da tüm dünyada iyice yaygınlaşmıştır.

Bu sebeplerden ötürü dünyada çoğu ülkenin eğitim programlarında ikinci dil olarak İngilizce öğretilmektedir. Bu da tüm dünyada global bir iletişim dili yaratmaya imkan sağlamıştır. İngilizce bilmek dünyanın her yerinden insanlarla iletişim kurabilme fırsatı yakalamanıza olanak verir.

İngilizce öğrenmesi görece kolay bir dildir. Gramer yapısı diğer diller ile karşılaştırıldığında çok fazla düzensizlik ve ezber gerektirmediği için öğrenmesi daha standarttır. Aynı zamanda tüm bu gelişmelerden ötürü İngilizceye sıklıkla istesek de istemesek de hayatımızın her yerinde mağruz kalmaktayız. Bu da İngilizce öğrenirken daha hızlı ilerlememize yardımcı olmaktadır.

İnternet ile günümüzde dünya çok daha fazla birbirine bağlanmış durumdadır. Özellikle Youtube, Facebook, Twitter gibi sosyal medya mecraları aracılığıyla tüm dünya ile etkileşime geçebilmekteyiz. Bu etkileşim sırasında hemen hemen her zaman İngilizce kullanılmaktadır. Bu yüzden her internete girdiğinizde İngilizce ile karşılaşmanız kaçınılmaz diyebiliriz.

Benzer şekilde günlük hayatta dışarı çıktığımızda bir kafeye, bir kutlamaya gittiğimizde veya sinemaya gittiğimizde ve İngilizce şarkılar ve İngilizce filmler görüp duymak artık çok sıradan şeyler haline gelmiştir.

Bu sebeplerden ötürü aslında İngilizceye günlük hayatımızda doğal olarak mağruz kalarak İngilizce öğrenme sürecimiz kolaylaşmakta ve hızlanmaktadır.

Konya’da İngilizce Öğrenmenin Faydaları

Konya Türkiye’nin büyük şehirlerinden biridir. Konya iç Anadolu bölgemizde bulunan coğrafi olarak yüz ölçümü açısından en büyük şehrimizdir. Konya’da aynı zamanda sanayi ve tarımda gelişmiştir diyebiliriz. Özellikle Konya’da tarım önemli bir yer kaplamaktadır. Bu özellikleriyle Konya’da tarım teknolojisi, tarım makinaları ve tarım yapmak için kullanılan ekipmanlar üretiminde Türkiye’nin en önemli şehridir ve bu sektörde en fazla ihracat yapan şehrimizdir.

Konya’da yurtdışı ile bağlantılı ve yurtdışı ile ticaret yapan şirketlerde İngilizce bilen eleman arayışı bulunmaktadır. Özellikle ithalat ve ihracat yapan şirketler İngilizce bilen iş ilanları yayınlamaktadır. Bu yüzden birçok genç ve çalışan İngilizce becerilerini geliştirmek istemektedir. Çünkü İngilizce konuşmak farklı farklı şirketlerde iş kapılarını aralamaktadır.

Konya iç Anadolu’nun kalbinde bulunan çok fazla tarihi eser barındıran bir şehirdir. Konya dünyadaki en eski yerleşim yerlerinden biri olan çatal höyük antik kentine ev sahipliği yapmaktadır. Çatal höyük neolitik çağda ve kalkolitik çağda yerleşim yeri olarak kullanılmış dünyanın en eski yerleşim yerlerinden biridir. Çatal höyük neolitik kenti Unesco dünya mirası listesinde bulunmaktadır ve koruma altındadır. Çatal höyük her yıl tüm dünyadan tarih seven turistleri ağırlamaktadır.

Bunun dışında Konya’nın ruhani özelliğini temsil eden mesnevi kültürü bulunmaktadır. Mesnevi kültürü Konya’dan çıkmıştır ve günümüzde Konya mesnevi kültürünün başkentidir. Mevlana Konya’da yaşamış ve mesnevi kültürünü burada yaşatmıştır. Her yıl Türkiye’den ve dünyadan pek çok yerli ve yabancı turist bu mistik kültürü keşfetmek ve sema gösterileri izlemek için Konya’ya akın etmektedir. Mevlana müzesi bu kültürü ve tarihini keşfetmek için en önemli yerdir. Burada Mevlana türbeside bulunmaktadır.

Konya’da çok fazla tarihi ve  kültürel mekan bulunmaktadır. Sizin için Konya’da görebileceğiniz en önemli tarihi ve kültürel yerlerin listesini kısaca hazırladık:

 • Mevlana Müzesi
 • Çatal Höyük
 • Karatay Medresesi
 • İnce Minare
 • Taş Eserler Müzesi
 • Alaaddin Tepesi Parkı
 • Konya Tropikal Kelebek Bahçesi
 • Japon Kyoto Parkı
 • Alaeddin Keykubat Camii
 • Sultan Selim Camii

Tüm bu turistik yerler Konya’ya bir çok turist çekmektedir. Bu turistler ülkemiz için önemli bir gelir kaynağı olmaktadır. Konya’daki işletmeler bu sebeple turistlere daha iyi hizmet verebilmek için İngilizce bilen elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Aynı zamanda şehirde turistik geziler için İngilizce turist rehberleride oldukça aranmaktadır.

Konya’da İngilizce Kursları

Konya’da her geçen gün gelişen tarım ekonomisi ile şirketler daha fazla uluslararası ticaret elemanı almaktadır. Aynı zamanda Konya’ya gelen yoğun turist sayısı nedeniyle İngilizce bilen eleman talebi artmaktadır. Bunun dışında Konya ile ilgili vermemiz gereken birkaç önemli bilgi bulunmaktadır. Konya 2 milyondan fazla nüfusa sahiptir. Konya’da genç nüfus nüfusun büyük bir bölümünü oluşturmaktadır. Buna orta yaşlı nüfusta eklenince Konya nüfusunun büyük çoğunluğu oluşmaktadır. Bu dinamizimden gelen etkiyle Konya’da eğitim ve öğretim ihtiyacı son derece yükse seviyededir. Özellikle anaokulundan üniversiteye kadar her yaştan öğrencinin İngilizce öğrenmeye ihtiyacı olduğu bilinmektedir. Buda Konya’da İngilizce kurslar sayısının artmasına sebep olmuştur. Konya’da hem merkez ilçelerde hem de diğer ilçelerde İngilizce kursları bulunmaktadır. Özellikle merkez ilçeler olan Meram, Selçuklu ve Karatay’da İngilizce kursları oldukça yoğunlaşmıştır.

İhtiyaçlarınıza göre bir İngilizce kursu bulmak Konya’da zor değildir. Merkez ilçelerde yaşıyorsanız emin olun çok fazla seçeneğiniz olacaktır. Hafta içleri gün içinde çalışıyorsanız veya okula gidiyorsanız sizin gibi yaşam ritmine sahip kişiler için oluşturulmuş dil kursları vardır. Bu kurslarda hafta sonu ve akşamları ders alma şansınız vardır. Çalışmıyor isenizi veya hafta sonlar boşsanız daha da avantajlısınız çünkü kurs seçenekleriniz daha da artacaktır. İngilizce öğrenme sebebinize bağlı olarak Konya’da İngilizce kursu fiyatları da değişiklik göstecektir. Örneğin seyehat amaçlı veya hobi olarak boş zamanlarınızı değerlendirmek için İngilizce öğreniyorsanız daha esnek İngilizce kursları ile kendinizi hem bütçeniz açısından hemnde öğrenme açısından çok zorlamadan İngilizce dersleri alabilirsiniz. Fakat işiniz için veya kariyeriniz için İngilizce dersleri alıyorsanız iş İngilizcesi kurları sizin için daha uygun olacaktır. Bu kurslar genel İngilizce kurslarına göre daha özel oldukları için bütçe ve zaman açısından seçenekleriniz daha kısıtlı olabilir.

Yurtdışında okuman akademisyen olmak veya devletteki pozisyonlara başvurmak için YDS, TOEFL, İELTS, YÖKDİL sınavlarına hazırlanıyor iseniz bu sınavlara özel oluşturulmuş yoğun kurslar size daha uygun olacaktır. Bu kurlar sınavlarda başarıya ulaşma amacıyla oluşturulmuştur ve derslerin içeriği ve derslerin programı tamamen seviyenize ve ihtiyacınız olan notları alamaya yönelik oluşturulmuş. Bu sebeple bu kurslar daha pahalı olabilir.

Konya’da İngilizce kursu bulabileceğiniz dil kurslarını sizin için kısaca listeledik:

 • Yıldızlar Kuşağı Dil Okulu
 • American Life Konya
 • English Station Yabancı Dil Kursu
 • Language Garden Yabancı Dil Eğitim Merkezi
 • Amerikan Kültür Dil Okulları
 • İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu
 • Akademi Dil Kursu
 • Hasdil Dil Okulları
 • English Time Konya Merkez
 • Language Master İngilizce Kursu ve Dil Okulları
 • English Studio Dil Okulları
 • Dil Dünyası
 • Wall Street English
 • Moda Dil Akademisi
 • Akın Dil Eğitim Merkezi
 • FX Yabancı Dil Kursu

Saydığımız bu kurslar ihtiyaçlarınıza yönelik İngilizce kursu almanız için yeterli olacaktır. Elbette evinizin yakınında farklı kurslarda keşfedebilirsiniz.

Bunun dışında Konya’da her ilçede bulabileceğiniz halk eğitim merkezler bulunmaktadır. Halk eğitim merkezlerinde çeşitli alanlarda kuşlar verilmektedir. Bu alanlar arasında bilgisayar, dikiş nakış, resim, yemek gibi çeşitli alanlarda kurslar sayılabilir. Halk eğitim merkezleri İngilizce kursuda vermektedir. Evinizin yakınlarında bulabileceğiniz bu merkezlerde çok cüzi ücretlerle ve hatta ücretsiz İngilizce kursu sunulabilir.

Tüm bunların ötesinde lisede yabancı dil bölümünde okuyan bir dil bölümü öğrencisi iseniz YTY ve YDT sınavlarına hazırlanmanız gerekmektedir. Bu sınavlardan ne kadar yüksek puan alırsanız o kadar iyi üniversitelere gitme şansınız artacaktır. Bu yüzden bu sınavlar çok önemlidir. Çünkü gideceğiniz üniversite ve bölüm hayatınızın kalanında belirleyici rol oynayacaktır. Konya’da YDT sınavına hazırlık için çeşitli kurslar ve etüt merkezleri bulunmaktadır. Bu eğitim kurumlarında hem YTT sınavına yönelik hem de YDT sınavına yönelik kurslar verilir. Bu eğitim kurumlarına genellikle lise sonda gidilir.

Konya’da İngilizce Özel Ders Öğretmeni Nasıl Bulunur?                           

Konya’da bir çok üniversite bulunmaktadır. Bu üniversitelerde İngilizce öğretmenliği, İngiliz dili ve edebiyatı ve İngilizce mütercim tercümanlık gibi dil bölümleri bulunmaktadır. Bu dil bölümünde okuya öğrenciler Konya’da İngilizce özel dersi vermektedirler. Bu üniversite öğrencilerinden uygun fiyatlara İngilizce özel dersi alabilirsiniz.

Konya’daki üniversitelerin listesini sizinle paylaşıyoruz:

 • Selçuk Üniversitesi
 • Necmettin Erbakan Üniversitesi
 • KTO Karatay Üniversitesi
 • Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi
 • Konya Teknik Üniversitesi

Aynı zamanda Konya’da çok fazla deneyimli ve yetkin İngilizce öğretmeni bulunmaktadır. Bu öğretmenler devlet okullarında, özel okullarda, kurslarda, etüt merkezlerinde, dershanelerde deneyim sahibi öğretmenler olabilirler.

Peki tüm bu öğretmenlere nasıl ulaşabilirsiniz?

Kapı kapı dolaşıp veya cadde cadde yürüyüp ilanları incelemek çok fazla zaman alacaktır. Evinizin yakınınındaki ve bütçenize uygun bir öğretmen bulmak bu şekilde çok zor olabilir. İşte sizi bu durumdan kurtarmak için Superprof özel ders öğretmenleri hizmetinizde.

Superprof’ta yukarıda saydığımız tüm deneyim ve yaş grubundan İngilizce öğretmenleri ve İngilizce dersi verenler tek bir çatı altında toplanmıştır. Arama motorumuzda yaşadığınız semti ve ders almak istediğiniz alanı örneğin, İngilizce yazarak arama yapabilirsiniz. Arama sonuçlarında karşınıza semtinizde İngilizce özel dersi veren öğretmenlerin ilanları görüntülenecektir. Aramanızı bütçenize göre fiyat aralığı belirleyerek oturduğunuz konumdan gidebileceğiniz en fazla mesafe sınırını belirleyerek ve ders almak istediğiniz seviyeyi seçerek arama yapabilirsiniz. Aynı zamanda dersleri online veya yüz yüze almak istediğinizi de seçebilirsiniz. Bu şekilde arama sonuçlarında sadece kriterlerinize uyan İngilizce özel ders öğretmenleri görüntülenecektir. Karşınıza çıkan ilanları görüntüleyecek beğendiğiniz öğretmene ders talebi gönderebilirsiniz.

Konya İngilizce özel ders tekliflerinin yoğun olduğu ve çok fazla seçeneğe sahip olduğunuz bir şehirdir. Superprofta aradığınız öğretmeni bulacaksınız.

Ne öğrenmek istersiniz?