Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Konya İngilizce özel dersleri

Yakınlarınızda 31 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

Konya ingilizce öğretmenleri seçeneklerimiz

Konya
₺30/saat
Deniz
İlk ders ücretsiz!

Kimya mühendisliği yüksek lisans öğrencisinden ilkokul ve ortaokul seviyesinde matematik ve İngilizce dersleri.

Konu anlatımı ile derse başlarım. Öğrencim ile birlikte çeşitli örnekler çözerim. Konunun daha iyi anlaşılması için bir sonraki derse yapması gereken ödevler veririm. Ödevleri kontrol ederim ve hataları öğrencim ile birlikte gözden geçiririm.

Selçuklu
₺30/saat
Manel
İlk ders ücretsiz!

TOEFL puanı 112/120 olan yabancı öğrencisinden ingilizce dersleri (konuşma, yazma, okuma ve dinleme)

Öğrenci ile görüşürken bir değerlendirme testi yaparım. Ona göre her öğrencinin yaşı, gelişim düzeyi ve kişisel ilgi alanlarına göre çeşitli kitaplar önerip okumaya büyük ilgi duyuyorum. Öğrencilerin ilerlemelerini, iyileştirmelerini ve kalan zorlukları analiz etmek için sürekli değerlendirmeler yaparım.

Selçuklu
₺45/saat
Mustafa serkan
İlk ders ücretsiz!

Dershane ve üniversite birincisi iki üniversiteli kolej mezunu uzman öğretmenden özel ders

DERSHANE VE ÜNİVERSİTE BİRİNCİSİ UZMAN ÖĞRETMENDEN ÖZEL DERS (gizli bilgi)5 Türkiyenin en popüler ve kaliteli üniversitelerinden İzmir 9 Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesini İYİ DERECEYLE bitirdim + Türkçe Matematik İngilizce UZMANIYIM + yaklaşık 1500 saat ingilizce eğitimi aldım+ 2 dershanede birinciliğim var 25 yıl eğitim aldım +iki üniversitede eğitim ve işlet

Meram
₺50/saat
Melike
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmenliği okuyorum.İlkokul ve lise öğrencilerine ders vermek istiyorum.İngiliz aksanı,grammar,speaking,vocabulary veya sınavlarınızda size yardımcı olmak için sabırsızlanıyorum:)

Bana öğrenmek,pekiştirmek istediğiniz konuları belirtmelisiniz ki size sağlıklı bir taslak oluşturabileyim ve verimli bir şekilde dersimizi tamamlamış olalım.

Selçuklu
₺40/saat
Merve
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Avrupada yaşamış ve çalışmış öğretmenden akıcı konuşma ve anlama için İngilizce dersleri

Öğrencinin istek ve ihtiyaçlarına yönelik bir ders programına bağlı olarak, günlük hayatın da içinden, bol örnekli bir ders işlemeyi tercih ederim. İngilizce öğretmek için film ve müziklerden, dinleme, konuşma ve yazma içeren bir öğretim şeklinin daha kalıcı olacağına inanıyorum. Dinamik, insan ilişkileri kuvvetli olan bir öğretmenim.

Selçuklu
₺50/saat
Tuğçe
İlk ders ücretsiz!

Ingilizce öğretmenliği bölümü öğrencisinden ilkokul, ortaokul,lise düzeyi için ileri seviye konuşma, yazma,dinleme ve gramer altyapıda ders verebilirim.

önceliğim Grammar alt yapınız ne kadar sağlam.. dil bilgisi olmadan bir dili konuşamazsınız. küçük testlerle bunu ölçtükten sonra sonuca göre eksikleri okuyarak, konuşarak, dinleyerek tamamlamak. derslerde zorlamak yada sıkmak tarzım değil. amacım ingilizceyi sevdirerek öğretmek. ders saatlerinde tamamen her şey bilgiye dayalı olmayacak.

Meram
₺50/saat
Bekir can
İlk ders ücretsiz!

C1 Seviyesinde İngilizceyi doğru adımlarla öğrenmek istiyorsanız detaylar için arayamaktan çekinmeyin lütfen.

Ders anlatımımdaki amacım size rahat ve uygun bir modda,kolay anlaşılabilir bi lisanda,doğru ve emin adımlarla ilerleyerek istediğiniz ingilizceyi öğretmektir. İlk görüşmemizde ders anlatımı,öğrencinin hangi eksiklerini tamamlamak istediğini,ne sıklıkta ders almayı hedeflediğini konuşup anlaşarak karar verebiliriz.

Meram
₺25/saat
Fatmanur
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Uluslararası ilişkiler ve psikoloji öğrencisinden Konya’da coğrafya, ingilizce, türkçe ve tarih dersleri.

derslerimi olabildiğince eğlenceli ama aynı şekilde de verimli geçirmeye özen gösteririm sorularımızı zevkli bir şekilde çözeriz, yaş grubu olarak hiç fark etmez lise, ortaokul her türlü yaparım

Selçuklu
₺169/saat
Enis
İlk ders ücretsiz!
Konya
₺40/saat
Sena
İlk ders ücretsiz!

Pamukkale üniversitesi, İngilizce öğretmenliği bölümü öğrencisinden, ikokul, ortaokul, lise düzeyinde, ingilizce özel ders verilir. Konya’da ikamet etmekteyim.

Eksik olduğu yada eksik hissedilen konuyu, yazarak ve sözlü bir şekilde aktarır, ödevlendirmeyi ona göre yaparım.

Konya
₺50/saat
Mahmut arel
İlk ders ücretsiz!

İngiliz dili ve edebiyatı öğrencisiyim mihmandarlık, tıp ve genel çeviri üstünde deneyimim var.

Genelde öğrenci ihtiyacına göre karşılık veririm. Ama bana göre temelde dili konuşma üstüne öğrenmek en önemlisidir. Ülkedeki genel İngilizce sıkıntısı bu konuda çekilmektedir.

Konya
₺75/saat
Yasemin
İlk ders ücretsiz!

Turizm Meslek Lisesi Mezunuyum. Anadolu üniversitesi Afad öğrencisiyim. Yurtdışı tecrübem 6 aydır.

Dersleri Amaca yönelik;sınav,tekrar,yazılı sınava göre Ünite,konu ve kelime haznesine göre işliyorum. Üniversite seviyesi de dahil özel ders veriyorum.

Selçuklu
₺40/saat
Fatma
İlk ders ücretsiz!

Diş Hekimliği öğrencisiyim. Konya’da ilkokul,ortaokul ve lise seviyesinde İngilizce dersi veriyorum.

Ders planlaması kişiye özel şekillenir.Her öğrencinin kendi ihtiyaçlarına ve kapasitesine göre planlama yapılır.Görsel veya sözel algı özelliklerine göre yöntem belirlenir.

Selçuklu
₺40/saat
Nurullah
İlk ders ücretsiz!

Endüstri mühendisliği %100 ingilizce bölümünden pratik ve akıcı ingilizce dersi verilir .

Öğrencinin anlamasi uzerine kuruludur butun sistemim ve asla ezberci ogrenme uzerine değildir.

Konya
₺80/saat
Enes
İlk ders ücretsiz!

Öncelikle bir ingilizce ögretmeni çocuğuyum.Deulcom International kurs merkezinden c2 seviyesine kadar ders aldım. Şu an yds için çalışmalarım sürmekte. Türklerin bir numaralı sıkıntısı olan "anlıyoru

Oncelikle hangi yonde ( sınav ingilizcesi mi genel ingilizce mi) ders yapacağımızı plânlarız. Tabi ki tavsiyem öncelikle genel ingilizcedir.

Selçuklu
₺50/saat
Muhammed
İlk ders ücretsiz!

Mütercim tercümanlık öğrencisinden ilk ve orta okul seviyesinde konuşma okuma dinleme becerisi kazandırarak dile daha fazla hakim olmalarını sağlamaktayım.

Derslerimi öğrencinin kaynaklarına göre işlemeyi tercih ederim aynı zamanda ödevlerine yardımcı olarak sınıfta kazandıkları bilgileri unutmalarına engel olurum dile hakim olmak için çalışılan yere kadar konuşma ve okuma etkinlikleri yaparım ki bilgi kalıcı olsun

Konya
₺50/saat
Mina
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği 3. Sınıf öğrencisiyim. İngilizce konusunda özellikle ilkokul öğrencilerine yardımcı olabilirim.

Ders işlerken öğrencilerin istekleri ve ihtiyaçlarını da göz önünde bulundururum. Onlara sıkılmadan, eğlenerek öğrenecekleri dersler sunma konusunda elimden geleni yaparım.

Selçuklu
₺40/saat
Sacide buse
İlk ders ücretsiz!

Özel derste deneyimli Ingiliz dili ve edebiyatı öğrencisinden Konya'da özel ders imkanı

Konuşma dersleri okuma ve örneklerle destekleme oyunlarla hayata geçirme eğlence müzik oyun dolu bir ders için bana kesinlikle başvurmanız gerekli

Konya
₺35/saat
Canberk
İlk ders ücretsiz!

Selçuk Üniversitesi/ Mütercim Tercümanlık bölümü öğrencisiyim. İngilizce Grammer ve Skills alanlarında bireysel ders veriyorum.

Senelerdir dil öğrenen biri olarak derslerin daha aktivist bir şekilde yapılması taraftarıyım. Öğretmeyi seviyorum ve bu konuda da iyi olduğumu düşünüyorum. Dersler öğrencinin dilediği şekilde yapılabilir. Sınava yönelik, sınav öncesi istenilen konular üstünde yoğunlaşarak ders anlatabilirim.

Selçuklu
₺20/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

Lise veya ilkokul öğrencileri için okul sınavları ve diğer türlü sınavlara yönelik İngilizce anlatımı

Derslerimi akıcı bir şekilde işlerim. Kelime bilgisi, grammar, speaking üzerine çalışmalar yaparım. Dersler için ek çalışma materyalleri sağlar ve günlük tekrardan sonra gerekli kontrolleri sağlarım.

Meram
₺25/saat
Muhammed halit
İlk ders ücretsiz!

Konya Meü de okuyorum ingilizce konusunda uluslararası sertifkam var ingilizcede çok güzel yardımcı olurum

Ben çocukla çocuk olabilecek kapasitede birisiyimdir espri ve eğlenceyle öğretilen şeylerin unutulmayacağı kanısındayım günümüzdeki sistemden tamamen farklı bi anlayışım vardır

Selçuklu
₺50/saat
Ahmet tunahan
İlk ders ücretsiz!

İnşaat Mühendisliği öğrencisinden Konya’da ilkokul ve ortaokul öğrencilerine ingilizce, fen bilgisi ve matematik dersleri

Derslerimi birebir iletişime dikkat ederek, konuyu öğrencinin kavraması için yeterince somutlaştırarak ve mantık çerçevesinde buluşturup öğrenciye izah ederim.

Selçuklu
₺45/saat
Berk deniz
İlk ders ücretsiz!

Mimarlık öğrencisinden konya genelinde ilköğretim ve ortaöğretim ingilizce konusma ve yazma dersi

Dersleri bireysel ogrenci veya grup öğrenci halinde verebilirim odev yapmalarina ve sinavlarina hazirlanmalarina yardimci olabilirim dersi ogrencinin evinde verebilirim

Meram
₺50/saat
Meram
₺30/saat
Mehmet
İlk ders ücretsiz!

Karşılaştırmalı dil ve edebiyat mezunundan Konya il sınırları içerisinde ingilizce , Türkçe dil dersi veriyorum.

Derslerimi ilkokul ogrencilerine veriyorum / yazma ve okuma yöntemiyle derslerimi veririm / hikaye okutmaya önem veririm / özet cikarttirmayi önemli bulurum

Selçuklu
₺55/saat
Şimal
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisinden İngilizce dersleri, grammer,konuşma, aksan, konuşma, yazma, dinleme.

Derslerimi öğrencinin anlamasına yönelik işlerim. Grammer konularını anlayabileceği tarzda anlatırım. Bu konuda tecrübeliyim. Genellikle seviyesini belirler,seviyesine göre başlamayı tercih ederim.

Meram
₺40/saat
Ebru
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği bölümü öğrencisinden lise ve üniversite sınavlarına yönelik özel ve grup dersleri

Ders öğrencinin istediği konu üzerine işlenir. Derslerimi tümevarım yöntemi ile işlerim. Yani direk konuyu anlatmam öğrencimin çıkarımlar ve örnekler üzerinden konuyu kendisinin anlamasını sağlarım.

Selçuklu
₺50/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmeninden öğrencinin okuldaki sınavlarına veya LGS’ye yönelik İngilizce dersi verilir.

İlk dersi öğrencinin seviyesini belirlemek adına soru - cevap şeklinde ve egzersiz çözümüne dayalı işlerim. Diğer derslerde sınava yönelik, müfradat takip ederim.

Selçuklu
₺50/saat
Seda
İlk ders ücretsiz!

İngiliz dili ve edebiyatı bölümü öğrencisinden ilköğretim, ortaöğretim ve lise düzeyinde İngilizce-Türkçe dersleri

Derslerime öğrenciyi tanıyıp, onun anlayacağı şekilde konuyu anlamasına yardımcı olurum. Sorularla ve örneklerle pekiştiririm. Uygun video ve metinlerle yalnızken de çalışabileceği kaynak önerisinde bulunurum.

Konya
₺40/saat
Zeynep
İlk ders ücretsiz!

Endüstri mühendisliği öğrencisiyim ve konyada ortaokul ve lise öğrencilerine ingilizce dersi verebilirim

Dersleri sizin eksik olduğunu yönlerin daha fazla üstünde durarak bu eksikliği en aza indirgeriz daha sonra film dizi kitap gibi yönlerdirmelerle derslerimize devam ederiz

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm ingilizce özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size ingilizce öğretmeye hazır,
Konya merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Konya konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size ingilizce alanında rehberlik etsin

Konya ingilizce özel ders öğretmeneleri

ingilizce öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :Konya merkezi ve çevresindeki ingilizce alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

ingilizce özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta Konya konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.