Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Konya İngilizce özel dersleri

Yakınlarınızda 63 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

Konya ingilizce öğretmenleri seçeneklerimiz

Selçuklu
₺40/saat
Mustafa erdem
İlk ders ücretsiz!

Selçuk Üniversitesi Makine Mühendisliği öğrencisinden İlkokul - Ortaokul - Lise - Üniversite - YDS - YÖKDİL ingilizce dersi

Derslerimde her zaman öğrenci motivasyonunu ön planda tutarım. Her ders sonrasında öğrenciye sorduğum sorular ile ders verimliliğini test eder eksikleri ve yanlışları en düşük seviyede tutmaya çalışırım. Kesinlikle ödev, kişisel çalışma yada benzeri öğrencide zorunluluk hissettirecek yaptırımlarda bulunmam.

Meram
₺50/saat
Meram
₺40/saat
Ali emre
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yabancı dili sevdiren, özellikle konuşma becerilerini geliştirmeye odaklı; İngilizce, birebir veya grup dersi.

Derslerimde sadece İngilizce konuşurum. Öğrencinin dinleme kabiliyetini üst düzeye taşımaya çalışırım. Temel 6 ingilizce çekimi öğrettikten sonra konuşma üzerine yoğunlaşırım.

Meram
₺60/saat
Sinem
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli İngilizce öğretmeninden ingilizce akıcı ve doğru bir şekilde ingilizce konuşma dersleri

Derslerimi yeni kelimeler ve konuşma kalıpları öğretmek üzerine kuruyorum. Aslında ben daha çok pratik yapmayı önemsiyorum. Dersin çoğunda sadece ben değil öğrencilerim de konuşur ve daha çok ingilizce pratik yaparlar. Sınıfta mümkün olduğunca ingilizce konuşmaya önem veriyorum.Çünkü ingilizce konuşarak öğrenilir.

Meram
₺50/saat
Melike
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmenliği okuyorum.İlkokul ve lise öğrencilerine ders vermek istiyorum.İngiliz aksanı,grammar,speaking,vocabulary veya sınavlarınızda size yardımcı olmak için sabırsızlanıyorum:)

Bana öğrenmek,pekiştirmek istediğiniz konuları belirtmelisiniz ki size sağlıklı bir taslak oluşturabileyim ve verimli bir şekilde dersimizi tamamlamış olalım.

Selçuklu
₺40/saat
Merve
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Avrupada yaşamış ve çalışmış öğretmenden akıcı konuşma ve anlama için İngilizce dersleri

Öğrencinin istek ve ihtiyaçlarına yönelik bir ders programına bağlı olarak, günlük hayatın da içinden, bol örnekli bir ders işlemeyi tercih ederim. İngilizce öğretmek için film ve müziklerden, dinleme, konuşma ve yazma içeren bir öğretim şeklinin daha kalıcı olacağına inanıyorum. Dinamik, insan ilişkileri kuvvetli olan bir öğretmenim.

Selçuklu
₺50/saat
Tuğçe
İlk ders ücretsiz!

Ingilizce öğretmenliği bölümü öğrencisinden ilkokul, ortaokul,lise düzeyi için ileri seviye konuşma, yazma,dinleme ve gramer altyapıda ders verebilirim.

önceliğim Grammar alt yapınız ne kadar sağlam.. dil bilgisi olmadan bir dili konuşamazsınız. küçük testlerle bunu ölçtükten sonra sonuca göre eksikleri okuyarak, konuşarak, dinleyerek tamamlamak. derslerde zorlamak yada sıkmak tarzım değil. amacım ingilizceyi sevdirerek öğretmek. ders saatlerinde tamamen her şey bilgiye dayalı olmayacak.

Selçuklu
₺65/saat
Enis
İlk ders ücretsiz!

Hazırlık sinifi okudum ingilizcem iyi. I studied prep school My english level is native speaker.

Ders işleme şu sekilde gerceklesir. Ogrenci bana seviyesini ne duzeyde oldugunu anlatir. Intermet uzerinden kaynaklarla ya da ogrencinin kendi kaynaklari uzerinden islenir. OZEL DERS BIR CAFEDE YADA ÖĞRENCİNİN EVINDE YAPILIR. Ingilizce o derste ogrendigimiz kelimeler bir dahaki derse kadar tekrar edilmeli goz atılmalıdır.

Meram
₺50/saat
Bekir can
İlk ders ücretsiz!

C1 Seviyesinde İngilizceyi doğru adımlarla öğrenmek istiyorsanız detaylar için arayamaktan çekinmeyin lütfen.

Ders anlatımımdaki amacım size rahat ve uygun bir modda,kolay anlaşılabilir bi lisanda,doğru ve emin adımlarla ilerleyerek istediğiniz ingilizceyi öğretmektir. İlk görüşmemizde ders anlatımı,öğrencinin hangi eksiklerini tamamlamak istediğini,ne sıklıkta ders almayı hedeflediğini konuşup anlaşarak karar verebiliriz.

Selçuklu
₺15/saat
Cansu
İlk ders ücretsiz!

Selçuk üniversitesi tasarım öğrencisinden uygun fiyata A1-2 B1-2 seviye ingilizce dersleri

Dersler genellikle 1e1dir.Kışın Konya ve yazın Eskişehirdeyim. Bayanlarda yaş sınırı yok fakat erkeklerde 18 yaşına kadar yaş sınırı vardır.Öğrenciyle konuşularak neye ihtiyacı varsa o takip edilerek dersler devam eder.

Konya
₺100/saat
Sevval
İlk ders ücretsiz!

Iki sene yurt disinda yasamis Kimya Muhendisligi ogrencisi Ingilizce Konusma atolyesi direktorunden Ingilizce konusma dersleri verilir.

Ders isleyecegimiz gun uzerinde konusacagimiz veya ogretmek istedigim kelimeleri kendim belirleyip kisa bir hazirlik yaptiktan sonra bir sayfa text hazirlayip katilimcilarla konu hakkinda fikirleri olmasi icin paylasirim ve ders esnasinda cesitli aktivitelerle ogrenmelerini desteklerim.

Konya
₺50/saat
Halise
İlk ders ücretsiz!

Öğrenciden öğrenciye Konyada İngilizce Endüstri Mühendisliğinde okuyup ingilizce dersi veriyorum birlikte basit anlatım ile öğrenelim

Derslerimi daha çok duyarak anlama ve okuyarak anlama üzerine yoğunlaştırmak istiyorum bir dil ilk başta kulak aşınalığı ile öğrenilir bu yüzden dinleme ile başlamak en etkili yöntem olabilir

Konya
₺40/saat
Sena
İlk ders ücretsiz!

Pamukkale üniversitesi, İngilizce öğretmenliği bölümü öğrencisinden, ikokul, ortaokul, lise düzeyinde, ingilizce özel ders verilir. Konya’da ikamet etmekteyim.

Eksik olduğu yada eksik hissedilen konuyu, yazarak ve sözlü bir şekilde aktarır, ödevlendirmeyi ona göre yaparım.

Konya
₺50/saat
Mahmut arel
İlk ders ücretsiz!

İngiliz dili ve edebiyatı öğrencisiyim mihmandarlık, tıp ve genel çeviri üstünde deneyimim var.

Genelde öğrenci ihtiyacına göre karşılık veririm. Ama bana göre temelde dili konuşma üstüne öğrenmek en önemlisidir. Ülkedeki genel İngilizce sıkıntısı bu konuda çekilmektedir.

Konya
₺75/saat
Yasemin
İlk ders ücretsiz!

Turizm Meslek Lisesi Mezunuyum. Anadolu üniversitesi Afad öğrencisiyim. Yurtdışı tecrübem 6 aydır.

Dersleri Amaca yönelik;sınav,tekrar,yazılı sınava göre Ünite,konu ve kelime haznesine göre işliyorum. Üniversite seviyesi de dahil özel ders veriyorum.

Meram
₺50/saat
Beyza
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği öğrencisinden orta okul ve lise (dil sınavına girecek)öğrencilere ders verilir.

Ortaokul öğrencileri icin okul müfredatı üzerinden ilerliyorum ve ders anlatirken olabildigince ingilizce konusmaya özen gösteriyorum. Sınava yönelik ise ilk önce temel bilgiler kelime okuma ve soru çözümü seklinde ilerliyorum.

Selçuklu
₺50/saat
Gökçe nil
İlk ders ücretsiz!

Selçuk Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı öğrencisinden İngilizce özel ders. Konya/Bosna Hersek mahallesi

Öncelikle okulda öğrenileni tekrar ederim orada anlaşılmayan bir konu olduğunda onu anlatıp okul dersleriyle paralel ilerlemeye çalışırım. Öğrencimin yaşına göre çeşitli oyunlarla öğrenileni pekiştiririm.

Konya
₺30/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Turizm Fakültesi ve Turizm öğretmenliği mezunu öğretmenden ilkokul ve lise seviyesinde İngilizce dersi

Derslerimi hayal gücü metoduna uygun olarak algı geliştirecek akılda kalıcı şekilde işlerim. Görsel zekaya önem verir görsel metot üzerinde dururum bu şekilde öğrettiklerimin daha kalıcı olduğunu gözlemlerim.

SELÇUKLU
₺60/saat
Irem elif
İlk ders ücretsiz!

Cocuk gelisimi ogrencisinden Konya'da ingilizcede c1 seviyesine kadar gramer,writing,listening dersleri ve ingilizce öğrenmen için koçluk

Dersleri gramer ,writing reading,writing,speaking şeklinde sırasıyla işlerim ve daha çok konuş ma ağırlıklı işlerim.

Selçuklu
₺40/saat
Arif emre
İlk ders ücretsiz!

6 ay ingilterede dil eğitimi aldım üniversitede mühendislik öğrencisiyim b2 kurunu tamamladım ilkokul lise öğrencilerine dil eğitimi verebilirim

Dil öğrenmenin bir zorunluluk şeklinde öğrenilmesindense bir eğlenceye dönüştürülerek öğrenilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Meram
₺25/saat
Mehmet
İlk ders ücretsiz!

Fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümü öğrencisiyim. b1 b2 seviye sertifikali ingilizcem var. hafiza teknikleriyle ilkokul öğrencilerine derslerinde yardimci olmak kelime haznelerini geliştirerek dili

Hafıza teknikleriyle ilkokul / lise / hobi olarak öğrenmek isteyenlere bu işi kolay ve hızlı birşekilde öğretiyorum. Belli zamanlarda sokaklarda dolaiarak sadece ingilizce konuşuyor ve öğrendiklerimizi tekrar ediyoruz..

Selçuklu
₺50/saat
Ezgi
İlk ders ücretsiz!

Konya selçuk üniversitesi Alman dili edebiyati öğrencisiyim.4 dil biliyorum.Yurt dısı tecrübelerimden ve dil ögrenme yetenegim sayesinde verimli dersler yapabiliriz

Ingilizcenin konuşma pratiği yapilmadan öğrenilebileceğine inanmiyorum.Pratik yaparak derslerimi islemeyi seviyorum.

Karatay
₺75/saat
Esra
İlk ders ücretsiz!

Yurtdışı deneyimli, akıcı Ingilizce konuşan ve çocuklar için eğlenceli ve yararlı eğitim

Yaş grubuna göre öğrenciye sıkmayacak şekilde eğlenceli ve verimli bir ders programı hazırlarım Öncelikle öğrencinin davranışlarını kontrol ederim nelerden hoşlanıp hoşlanmadığını keşfederim ve hoşlandığı şeyler üzerinden ders veririm

Konya
₺100/saat
Enver
İlk ders ücretsiz!

Doktora öğrencisinden İngilizce; okuduğunu anlama, temel düzeyde çeviri ve dil dersleri verilmektedir.

Dil öğrenmedeki en temel unsur kendi dilinizle mukayese edebilmektedir. Kendi dilinizle mükayese etmeden hiçbir dili öğrenme olanağınız yoktur. Biz de derslerimizi işlerken aslında yabancı bir dilden değil kendi dilimizden bahsedeceğiz. Ve yabancı dil öğrenimini bu şekilde kolaylaştıracağız.

Konya
₺45/saat
Sümeyra
İlk ders ücretsiz!

Uluslararası ilişkiler öğrencisiyim İngilizce okuduğunu anlama ve çeviri dersleri ilköğretim ortaöğretim ve lise öğrencilerine ders verilir

Öğrencimin seviyesini anlayıp öncelikle konu anlatıp ardından da dinleme yazma konuşma okuma ile desteklerim derslerimi.

Selçuklu
₺40/saat
Nurullah
İlk ders ücretsiz!

Endüstri mühendisliği %100 ingilizce bölümünden pratik ve akıcı ingilizce dersi verilir .

Öğrencinin anlamasi uzerine kuruludur butun sistemim ve asla ezberci ogrenme uzerine değildir.

Konya
₺80/saat
Enes
İlk ders ücretsiz!

Öncelikle bir ingilizce ögretmeni çocuğuyum.Deulcom International kurs merkezinden c2 seviyesine kadar ders aldım. Şu an yds için çalışmalarım sürmekte. Türklerin bir numaralı sıkıntısı olan "anlıyoru

Oncelikle hangi yonde ( sınav ingilizcesi mi genel ingilizce mi) ders yapacağımızı plânlarız. Tabi ki tavsiyem öncelikle genel ingilizcedir.

Selçuklu
₺50/saat
Muhammed
İlk ders ücretsiz!

Mütercim tercümanlık öğrencisinden ilk ve orta okul seviyesinde konuşma okuma dinleme becerisi kazandırarak dile daha fazla hakim olmalarını sağlamaktayım.

Derslerimi öğrencinin kaynaklarına göre işlemeyi tercih ederim aynı zamanda ödevlerine yardımcı olarak sınıfta kazandıkları bilgileri unutmalarına engel olurum dile hakim olmak için çalışılan yere kadar konuşma ve okuma etkinlikleri yaparım ki bilgi kalıcı olsun

Konya
₺50/saat
Mina
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği 3. Sınıf öğrencisiyim. İngilizce konusunda özellikle ilkokul öğrencilerine yardımcı olabilirim.

Ders işlerken öğrencilerin istekleri ve ihtiyaçlarını da göz önünde bulundururum. Onlara sıkılmadan, eğlenerek öğrenecekleri dersler sunma konusunda elimden geleni yaparım.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm ingilizce özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size ingilizce öğretmeye hazır,
Konya merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Konya konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size ingilizce alanında rehberlik etsin

Konya ingilizce özel ders öğretmeneleri

ingilizce öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :Konya merkezi ve çevresindeki ingilizce alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

ingilizce özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta Konya konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.