Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Eskişehir İngilizce özel dersleri

Yakınlarınızda 81 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

Eskişehir ingilizce öğretmenleri seçeneklerimiz

Eskişehir
₺30/saat
Handan
İlk ders ücretsiz!

Anadolu üniversitesi hazırlık B1 seviyesinde öğrenciden eğlenceli ve dolu dolu geçen dersler :)

ben baskıcı biri değilim severek öğrenmek en güzeli sevdirmeye çalışırım disiplin başarı için gereklidir. dolayısı ile sık sık ödevlendirme yaparız ve eğlenceli hale getirmek için kelime kartları hazırlarız renkli ve hafızada kalıcı.

Tepebaşı
₺50/saat
Şölen
İlk ders ücretsiz!

İlköğretim, lise ve üniversite hazırlık öğrencilerine yönelik ingilizce dersi veriyorum (Bireysel ve grup)

Dil derslerinde önceliği grammer bilgisine veriyorum, daha sonrasında kelime haznesini geliştirmeye yönelik derslere geçiyorum. Grammer ve vocabulary bilgisi geliştikten sonra okuyup anlama yeteneğini geliştirmek için kitaplar ve paragraflar üzerinden ders işliyorum. Son olarak duyarak anlama konusunda listening alıştırmaları yapıyorum.

Tepebaşı
₺50/saat
Özge
İlk ders ücretsiz!

Turizm rehberliği öğrencisinden ilkokul ve ortaokul seviyesinde ingilizce ve alan dersleri.

Her öğrenciye göre farklı yöntemler kullanılması gerektiğini düşünmekteyim. Genelde öğrenciye konunun kullanılabilirliğini açıklayarak farklı bir bakış açışı kazandırmayı hedefliyorum.

Eskişehir
₺35/saat
Deniz
İlk ders ücretsiz!

Eskişehir'de İngilizce kimya mühendisliği öğrencisinden ingilizce konuşma, yazma, okuduğunu anlama, ve vocabulary dersleri

Derslerimi pratik yaparak işlemeyi tercih ederim çünkü okulda uygulananın aksine yabancı diller konuşarak ve pratikte daga hızlı ve daha kalıcı öğreniliyor.

Odunpazarı
₺55/saat
Buket
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İki sene yurtdışı erasmus tecrübeli mimarlık öğrencisinden ingilizce grammer ve speaking dersleri

Yurt dışı eğitim tecrübelerim, edindiğim yabancı çevre ve okuduğum bölümün ingilizce mimarlık olması doğrultusunda, karşılıklı konuşma, diyalog ağırlıklı; seviyeye göre dil bilgisi ve kelime öğrenimi bazlı bir eğitim, aynı zamanda bizzat yabancı öğrenciler ile canlı konuşma destekli de olacaktır.

Odunpazarı
₺45/saat
Amal
İlk ders ücretsiz!

Tüm seviyeler *A1/A2/B1/B2/C1/C2* için ingilizce öğretmeni ve IELTS hazırlığı. are you ready ?

it depends on the student level. for A1/A2 its going to be more books and activities. B1/B2 it will focus more for practice speaking more, reading and writing using: laptop/books/activities advanced classes is going to be two ways teaching. being the teacher and the student.

Tepebaşı
₺150/saat
Ebru
İlk ders ücretsiz!

Cambridge unversitesi mezunu mebde kadrolu eğitmenden ingilizce ders almak isteyenler buraya muracaat

KENDİME AİT DÖKÜMANLARIM VAR AYRICA TALEP EDEN ÖĞRENCİLERİN KENDI DERS KİTAPLARI ILE KODLAYARAK EĞİTİM VERİYORUM İLK ORTA LISE VE ÜNV ÖĞRENCİLERİ İLE ÇALIŞABILIRIM. AYRICA ŞİRKETLERE OTELLERE VE KURUMLARA AŞÇILIK VE MESLEKİ YETERLİLİK İLE İLGİLİ OLARAK EĞİTİM VE SERTİFİKA VEREBİLİRİM .

Tepebaşı
₺75/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeni, Eskişehir'de ilkokul, ortaokul, lise öğrencilerine ve yetişkinlere, İngilizce öğrenmek isteyen herkese ders verilir.

Derslerimi her öğrencinin ihtiyacına göre planlarım. Öncelikle öğrencinin iyi ve eksik yanlarını tespit ederim. Sonrasında ona özel program yaparım. Sınavlara hazırlık dersleri konu anlatımı ve ardından bol soru çözümüyle geçer. Öğrencinin nereyi anlamadığını tespit ederim ve onunla ilgili çalışma yaparım.

Odunpazarı
₺30/saat
Musa
İlk ders ücretsiz!

Eskişehir'de ingilizce öğretmenliği bölümü öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde özel ders

Dersleri anadil kullanarak işlemeyi tercih ederim. Öncelikle sizin eksik olduğunuz konularla ilgili ön bilgi aldıktan sonra, İngilizce'yi sadece İngilizce kullanarak değil Türkçe anlatımdan sonra örnekler vererek pekiştirmeyi planlıyorum. Konuları gerçek hayattan örneklerle anlatmayı tercih ederim, bu sayede bilgiler daha kalıcı olacaktır.

Odunpazarı
₺35/saat
Aleyna
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği öğrencisinden ilköğretim ve lise öğrencilerine temel ve ileri düzeyde İngilizce dersi

Öncelikle öğrencinin eksik olduğu konuları saptar ardından bu konularla ilgili konu anlatımıyla birlikte test çözümü yapar ve konunun iyice pekişmesini sağlarım.

Eskişehir
₺60/saat
Yağmur alev
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği öğrencisinden Eskişehir'de okuduğunu anlama, dil bilgisi ve yazma özel ders

Derslerimi öğrencilerin kendi ilgi alanlarını temel alarak, ilgilerini çekecek şekilde giriş yapacak şekilde planlarım. derslerim temel olarak 5 bölümden oluşur: Isınma, konuyu sunma, aktivitelerle destekleme, öğrencinin konuyla ilgili soru, poster, cümle,vb. üretmesini sağlama ve konuyu ve derste yapılanları özetleme.

Eskişehir
₺45/saat
Bahriye
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji bölümü yüksek lisans öğrencisinden ilkokul ve ortaokul düzeyinde ingilizce derslere yardım

Derslerimi genel olarak yaparak yaşayarak öğrenme ilkesine dayalı olarak işlerim. Derslerim İlkokul ve ortaokul öğrencilerinin ingilizce ders ve ödevlerine yardımcı olacak etkinliklerden oluşmaktadır. Genel olarak bir dersim konuya giriş yaptıktan sonra çalışma materyalleri eşliğinde konuyu öğretmeye yöneliktir.

Odunpazarı
₺70/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunundan Eskişehir'de ingilizce özel ders, bireysel ya da grup dersleri şeklinde verilmektedir.

Konuşma, yazma, dinleme, dil bilgisi ve kelime bilgisi şeklinde, saatlere bölünmüş olarak ders işlerim ve öğrencinin seviyesine uygun ilerlemeye özen gösteririm. Bu seviyeyi de elbette derslere başlamadan evvel uyguladığım deneme sınavlarının sonuçlarına göre belirlerim.

Tepebaşı
₺65/saat
Nergis
İlk ders ücretsiz!

Yurtdışı deneyimi olan İngilizce öğretmeninden okula takviye veya konuşma pratiği özel/grup ders

Yenilikçi teknik ve metodları kullanmayı tercih ediyorum. İngilizce özgüven gerektiren bir ders olduğu için teşvik ederek, özgüven pekiştirerek ve eğlenceli hale getirerek dersleri işliyoruz. Hayatın her alanında ve konusunda ihtiyaç duyulan bir dal olduğu için yaşama katarak ve işlevsel olarak öğretmeyi hedefliyorum.

Tepebaşı
₺35/saat
Tarja
İlk ders ücretsiz!

Eskişehir’de doğma büyüme İrlandalı mimardan her seviyede her yaşta öğrenciye İngilizce dersi verilir. Tercihe göre sizin eviniz ya da kendi evim olabilir. Benim için hiç sorun değil.

Ders planlamamı tamamen öğrencimin durumuna göre yaparım. Öncelikle ufak bir konuşma, yazma ve anlama pratikleri ile seviyesini ölçerim ve ona göre online ve yazılı kaynaklarla derslere başlarım. Ev ödevleri veririm ve her konunun sonunda ufak quizler hazırlarım.

Tepebaşı
₺30/saat
Selman
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hukuk öğrencisinden A1, A2, B1, B2 seviyelerindekiler için kolay ve interaktif Ingilizce dersi.

Derslerimi çeviri ve konuşma üzerinden işlerim. Mutlaka herkesin konuşmasını sağlar ve ders içi dışı farketmeksizin yardımcı olurum. Eğlenmeden öğrenilmeyeceğini düşünürüm bu yüzden derslerim genelde birlikte gülerek geçer.

Eskişehir
₺45/saat
Yağmur ecem
İlk ders ücretsiz!

Sınavlara hazırlık veya genel ingilizcenizi geliştirmenin en eğlenceli yollarını gelin beraber keşfedelim!

Dersler tamamen sizin isteğiniz yönünde ilerler. Okul içinse oranın metaryelleri kullanılarak sınavlara en iyi şekilde beraber hazırlanabiliriz. Genel ingilizce için ise temel gramer dersinin eğlenceli yöntemleri tercih ediyorum. Örneğin belirli temalar işlemek ve bunun üzerine filmlerle ve şarkılarla destekleyerek, dinleyerek ve konuşarak öğrenme yöntemlerini uyguluyorum.

Eskişehir
₺40/saat
Burak efe
İlk ders ücretsiz!

Eskişehir'de öğretmenlik okuyan Üniversite öğrencisinden İngilizce ve Almanca özel yabancı dil dersleri

Derslerimde öğrencimin İngilizce konuşma korkusunu yenmek adına rahatlatan aktiviteler yapıyorum. Daha temel seviyelerde ise okullarda ki klişe yabancı dil öğretme metodlarını kullanmıyorum. Yeri geldiğinde eğlenceli yeri geldiğinde ise disiplinli olarak derslere devam ediyorum. Çeşitli oyunlar oynatıyorum.

Eskişehir
₺45/saat
Kaan can
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Mühendisligi(İngilizce) öğrencisinden ingilizce özel dersi ( speaking writing reading yds/ yökdil )

Kelime ögrenme teknikleri , nasil ders calisilmasi gerektigini ve nasil dilde basarili olunabilecegini ögrencime ögretip sonrasinda konu anlatimi ve soru çözümü yaparak derslerimi anlatiyorum.

Tepebaşı
₺50/saat
Veysi
İlk ders ücretsiz!

Anadolu universitesi ingilizce ogretmenligi ogrencisinden ozel ingilizce dersi. Kendi evim veya öğrencinin evinde çalışabilirim.

Ingilizcenin her alaninda (konusma, gramer, amerikan veya ingiliz aksanı, okudugunu veya duydugunu anlama) yardımcı olurum.

Tepebaşı
₺30/saat
Barış
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmenliği son sınıf öğrencisinden Eskişehir'e ilkokul, orta okul ve lise seviyesinde özel ders

Derslerimi kitaptan veya herhangi bir kaynaktan işlerim. Üniversitemizde kullandığımız materyallerimi de kullanırım. Kelime bilgisine ve telafuza önem veririm. Dersleri 45 dakika ve mola şeklinde işlerim. Öğrencimin isteği doğrultusunda farklı konularda da yardımcı olmaya çalışırım.

Tepebaşı
₺30/saat
Hasan hüseyin
İlk ders ücretsiz!

Anadolu üniversitesi İngilizce öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim.Her seviyeye uygun ders verebilirim.

Derslerime bașlamadan öğrencimin seviyesini öğrenip adımlarımı ona göre atarım. Konușma becerilerine çok önem veririm aynı zamanda keyifli bir șekilde grameri de aktarabilirim.

Eskişehir
₺30/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

İlkokul ve ortaokul öğrencilerine uygun fiyatta İngilizce özel ders imkanı sunulur. Çekinmeyin , hemen ulaşın, en yüksek İngilizce dersi notları sizin olsun!

Öncelikle öğrencimin öğrenme stilini keşfeder, onun öğrenme şekline uygun bir şekilde programını analiz eder, programlarım. Öğrencimin derse katılımını olabildiğince en üst seviyeye taşımaya çalışırım.

Eskişehir
₺30/saat
Gözde
İlk ders ücretsiz!

Yabancı dil öğrencisinden genel konuşma ve okula yardımcı olması için özel ders

Derslerimi basitten zora doğru işlerim. Öncelikli olarak basit gramerden başlarım daha sonra kelime bilgisi ve yazma, dinleme olarak ilerlerim. Bu konuda öğrencinin seviyesi de önemli.

Tepebaşı
₺50/saat
Sude
İlk ders ücretsiz!

Anadolu Üniversitesi Deneyimli Son Sınıf Öğrencisinden Speaking Ağırlıklı İngilizce Özel Ders :)

Derslerimi neredeyse tamamen İngilizce anlatırım ve speaking ağırlıklı ders işlerim. Her öğrencimin neye ihtiyacı varsa ona göre dersimi planlarım ve işlerim.

Eskişehir
₺40/saat
Berfin
İlk ders ücretsiz!

Anadolu Üniversitesi'nde Rus Dili ve Edebiyatı 2. sınıf öğrencisiyim, İngilizce özel ders veriyorum

Derslerini genelde konu anlatımından sonra konuşma pratiği yaparken o derste öğrendiğimiz kalıpları kullanmaya yönelik işlemeyi tercih ederim. Böylelikle öğrencinin hem konuşması hem de grameri gelişecektir.

Eskişehir
₺35/saat
Efnan
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Edebiyat Fakültesi mezunundan ilkokul, lise, üniversite hazırlık seviyesinde İngilizce veya Fransızca özel ders verilmektedir.

Derslerimi amaca yönelik işlerim. Temel eğitim alınacaksa speaking dersleri ile beraber dilbilgisi alt yapısı ile dersleri programlarım. İnteraktif işlemeyi tercih ederim.

Eskişehir
₺40/saat
Yusuf can
İlk ders ücretsiz!

İngilizceden Türkçeye, ve Türkçeden İngilizceye çeviri öğretilir ve çevirilir, çevirinin uzunluğu önemli değildir

-Kelime bulma ve öğrenme -Çeviriye nerelerden başlanması ve nasıl etkili çeviri yapılır ögretilmesi -Metin çevirilerinde anlam bütünlüğünü bozmadan çeviri nasıl yapılır öğretilmesi

Tepebaşı
₺50/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!
Tepebaşı
₺50/saat
Behice damla
İlk ders ücretsiz!

Karşılaştırmalı edebiyat bölümünden mezunum, lisansım dil temelli bir bölümdü. Speaking , grammer, reading ve ihtiyaç varsa edebi çeviri konularında yetkinim.

Genelde dil eğitimde grammerdan çok kelime ve konuşma önemlidir. Dil hayata adapte edilmelidir. Fakat Türkiye içerisinde turizm sektöründe çalışmıyorsanız pratij yapabileceğiniz bi alan yoktur. Ve bunu hayatınıza adapte edebilecek şekilde işlenecektir dersler.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm ingilizce özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size ingilizce öğretmeye hazır,
Eskişehir merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Eskişehir konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size ingilizce alanında rehberlik etsin

Eskişehir ingilizce özel ders öğretmeneleri

ingilizce öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :Eskişehir merkezi ve çevresindeki ingilizce alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

ingilizce özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta Eskişehir konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.