Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Eskişehir İngilizce özel dersleri

Yakınlarınızda 30 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

Eskişehir ingilizce öğretmenleri seçeneklerimiz

Eskişehir
₺60/saat
Yağmur alev
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği öğrencisinden Eskişehir'de okuduğunu anlama, dil bilgisi ve yazma özel ders

Derslerimi öğrencilerin kendi ilgi alanlarını temel alarak, ilgilerini çekecek şekilde giriş yapacak şekilde planlarım. derslerim temel olarak 5 bölümden oluşur: Isınma, konuyu sunma, aktivitelerle destekleme, öğrencinin konuyla ilgili soru, poster, cümle,vb. üretmesini sağlama ve konuyu ve derste yapılanları özetleme.

Eskişehir
₺45/saat
Bahriye
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji bölümü yüksek lisans öğrencisinden ilkokul ve ortaokul düzeyinde ingilizce derslere yardım

Derslerimi genel olarak yaparak yaşayarak öğrenme ilkesine dayalı olarak işlerim. Derslerim İlkokul ve ortaokul öğrencilerinin ingilizce ders ve ödevlerine yardımcı olacak etkinliklerden oluşmaktadır. Genel olarak bir dersim konuya giriş yaptıktan sonra çalışma materyalleri eşliğinde konuyu öğretmeye yöneliktir.

Eskişehir
₺55/saat
Ipeksu
İlk ders ücretsiz!

Amerika'da iki yil egitim gormus ingilizce ogretmeni adayindan ingilizce bireysel ozel ders

Bir dilin ancak maruz kalinarak ogrenildigini tecrube etmis biri olarak, dilbilgisi "ogretmekten" cok ogrencilerimin dilbilgisini "farketmelerini", bunu konusma dinleme ve okuma yoluyla ogrencilerime aktarmayi isterim. Her yas ve yeterlilik seviyesine uygun olarak calismalarimi duzenleyerek dilin 4 becerisine esit olarak odaklanirim.

Eskişehir
₺30/saat
Zeynep
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Eskişehir'de Anadolu Üniversitesi Mimarlık öğrencisinden günlük konuşma ve grammar üzerine İngilizce dersi

Grammar ve telaffuzun yanısıra dizilerin, kitapların ve filmlerin de eşliğinde eğlenceli bir şekilde öğreneceğiz İngilizceyi. Okul eğitiminin elbette faydası oldu ama öğrendikçe yanlış metodlarla devam ettiğimizi anladım.

Eskişehir
₺40/saat
Burak efe
İlk ders ücretsiz!

Eskişehir'de öğretmenlik okuyan Üniversite öğrencisinden İngilizce ve Almanca özel yabancı dil dersleri

Derslerimde öğrencimin İngilizce konuşma korkusunu yenmek adına rahatlatan aktiviteler yapıyorum. Daha temel seviyelerde ise okullarda ki klişe yabancı dil öğretme metodlarını kullanmıyorum. Yeri geldiğinde eğlenceli yeri geldiğinde ise disiplinli olarak derslere devam ediyorum. Çeşitli oyunlar oynatıyorum.

Eskişehir
₺45/saat
Kaan can
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Mühendisligi(İngilizce) öğrencisinden ingilizce özel dersi ( speaking writing reading yds/ yökdil )

Kelime ögrenme teknikleri , nasil ders calisilmasi gerektigini ve nasil dilde basarili olunabilecegini ögrencime ögretip sonrasinda konu anlatimi ve soru çözümü yaparak derslerimi anlatiyorum.

Eskişehir
₺40/saat
Berfin
İlk ders ücretsiz!

Anadolu Üniversitesi'nde Rus Dili ve Edebiyatı 2. sınıf öğrencisiyim, İngilizce özel ders veriyorum

Derslerini genelde konu anlatımından sonra konuşma pratiği yaparken o derste öğrendiğimiz kalıpları kullanmaya yönelik işlemeyi tercih ederim. Böylelikle öğrencinin hem konuşması hem de grameri gelişecektir.

Eskişehir
₺35/saat
Efnan
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Edebiyat Fakültesi mezunundan ilkokul, lise, üniversite hazırlık seviyesinde İngilizce veya Fransızca özel ders verilmektedir.

Derslerimi amaca yönelik işlerim. Temel eğitim alınacaksa speaking dersleri ile beraber dilbilgisi alt yapısı ile dersleri programlarım. İnteraktif işlemeyi tercih ederim.

Eskişehir
₺25/saat
Hande
İlk ders ücretsiz!

Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği öğrencisinden ingilizce dersleri ve konuşma pratiği ile keyifli ders imkanı

Dersler tercihe göre grup ya da bireysel olmakla birlikte, öğrencilerin seviyeleri farketmeksizin, daha çok konuşarak ve pratik yaparak geçecektir. Okulda öğretilen şeklin aksine öğrencileri ingilizce ‘konuşulan’ bir ortamda kendilerini geliştirmesine yardımcı olmayı hedefliyorum.

Eskişehir
₺30/saat
Buse
İlk ders ücretsiz!

Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği öğrencisinden, Eskişehir'de hazırlık öğrencilerine, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine ders verilir.

Dersleri ilk olarak küçük sohbetle başlarım, daha sonra öğrencinin seviyesi, yaşı ve sınıfa göre bir program hazırlayıp, bu programa uyarak devam ederiz.

Eskişehir
₺40/saat
Aybüke
İlk ders ücretsiz!

Uluslararası İlişkiler öğrencisinden ingilizce grammer dersi, A ve B seviyeleri için d

Bireysel olarak test ve görsel anlatımla ders veriyorum ayrıca speaking için karşılıklı sözel iletişimi de sağlayarak ilerliyorum vocabulary için örnek cümle çalışmaları yaptırıyorum

Eskişehir
₺35/saat
Sema
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği bölümü için üniversite sınavına hazırlanan yabancı dil öğrencisinden Eskişehir deki ilkokul ve lise seviyesinde İngilizce derslerine destek olabilirim

Öğrencinin eksik olduğu konuyu tespit ederek derse başlarım. Öğrenci ile sağlıklı bir iletişim kurmaya çalışırım. Verimli bir şekilde ders işlenmesi için devamlılık ve disiplin benim icin esastır. Öğrencinin sseviyesine göre konuları ayrıntılı bir şekilde işlerim.

Eskişehir
₺60/saat
Cemile
İlk ders ücretsiz!

Eskişehir de ingilizce başlangıç ve orta seviyelere okuma,yazma ve konuşma gelişimi için egitim veriyorum

Dersleri seviyenize gore grammer yapıları ve sorularla destekleyerek dinleme anlama okuma ve yazma şeklinde pratiğe dayalı olarak veriyorum.

Eskişehir
₺40/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

Romanya'da İngilizce eğitimi vermiş bir öğrenciden ilkokul ve lise öğrencileri için İngilizce temel eğitimi

Derslerimi öğrencinin eğlenerek öğrenme ihtiyacına göre işlemekteyim. Oyunlarla, müziklerle ve görsellerle öğrenciyi sürekli derse adapte tutmaya çalışırım. Derslerim öğrenci odaklıdır.

Eskişehir
₺30/saat
Duygu
İlk ders ücretsiz!

Almanca ögretmenliği son sınıf öğrencisinden almanca ve ingilizce özel ders verilir grup dersleri özel ders

Önce öğrencinin hangi seviyede olduğu kontrol edilir. Sınıfına göre müfredatta olan konular seçilir. Sınavlarda başarıyı arttırmak ve günlük hayatta kullanabileceği ingilizce ve almanca kelimeler öğretilir. Tekrar yapılır. Ödev verilir.

Eskişehir
₺35/saat
Melike
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği son sınıf bayan öğrencisinden ilkokul ortaokul lisede okuyan kız öğrencilere ingilizce dersi

Bölümde öğrendiğim çesitli yöntemleri kullanıyorum okuma yazma dinleme ve konuşma calışmaları yanı sira dogru gramer öğrenimi ingilizce dil etkinleri materyaller ve çesitli oyunlarla renklendiriyorum

Eskişehir
₺15/saat
Özlem
İlk ders ücretsiz!
Tepebaşı
₺30/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği 3. Sınıf öğrencisinden Sakarya ve Eskişehirde ilkokul ve lise seviyelerinde İngilizce dersleri

Öncelikle, öğrenciye dersin amacı ve niçin gerekli olduğu açıklanmalı ki ne yaptığımızı neden yaptığımızı bilsin bir anda kendini anlamsız bir yoğunlukta bulmasın. Eğer grup ise, derse geçerken ısınma çalışması yapmamız yararlı olur. Bireysel olduğunda konular, örnekler üzerinden anlatılır.

Tepebaşı
₺25/saat
Gulsum
İlk ders ücretsiz!

Eskişehir Osmangazi Üniversiyesi Ingilizce ögretmenligi bölümü 3. Sınıf öğrencisinden ingilizce özel ders

Öğrenciyi konuşturma ağırlıklı işlerim. Ilgi çekici materyaller ve görseller kullanirim.

Tepebaşı
₺40/saat
Asena
İlk ders ücretsiz!

Mühendislik öğrencisinden Eskişehir'de anasinifi ilköğretim lise ogrencilerine temel seviyeden ingilizce dersi! :)

Ilk once ortak bi alanda bulusulup seviye belirlenir. Her iki taraf için de uygun olan saatlerde ders yapılır. (Test sonuçlarına ve hedeflenen seviye icin haftada kac defa yapılacağına karar verilir.) Ayrica ilkokul 1'den 4'e kadar olan öğrencilerle aksam odevlerinde veya ders tekrarlarinda da yardimci olabilirim.

Tepebaşı
₺45/saat
Ildem
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Karşılaştırmalı Edebiyat Almanca hazırlık öğrencisinden ortaokul, lise, ingilizce öğrenmek isteyen herkese yönelik Eskişehir'de ingilizce özel ders

Dersleri öğrencinin amacına göre işlemeyi tercih ediyorum. Sınava yönelik çalışmalarda gramer üzerine yoğunlaşıyorum aynı zamanda öğrencimin dile yatkınlığı artırmayı hedefliyorum.

₺30/saat
Berfin
İlk ders ücretsiz!

Anadolu Üniversitesi Ingilizce Öğretmenliği bölümünde okuyorum. Ortaokul ve lise öğrencilerine yardımcı olabilirim.

Genel olarak grammer üzerinden başlarım. Öncelikle öğreneceğiniz dilin yapısını öğrenmek gereklidir. Grammer bir başkasından edinebileceğiniz tek unsurdur. Kelime bilgisi ve okuduğunu anlama becerilerinde kişinin yaptığı pratikler önemlidir.

Odunpazarı
₺50/saat
Osman
İlk ders ücretsiz!

Emekli akademisyenden İngilizce ders, iş görüşmesi hazırlığı, çeviri, editörlük ve gölge yazarlık hizmetleri

Gereksinimlerinizi ilk görüşmemizde anladıktan sonra, ders kaynaklarımızı ve haftalık çalışma planımızı birlikte belirliyoruz. Kullanacağımız basılı veya elektronik kaynakların yardımı ile derslerimizi etkileşimli olarak işliyoruz. Tamamen sizin ihtiyaçlarınız çerçevesinde ders süresi, ders işleme yöntemi ve ders yerini belirliyoruz.

Tepebaşı
₺30/saat
Bartucan
İlk ders ücretsiz!

Anadolu Üniversitesi Fransızca Öğretmenliği öğrencisinden İlkokul, Lise seviyesinde İngilizce ve Fransızca dersleri

İlk olarak öğrenci ne biliyor bunu öğrenmem gerek, bu sebeple İngilizce ve Fransızca farklı olarak başlangıç seviye tespit sınavı yapılır, öğrencinin seviyesine göre bildiği konular kısaca tekrar edilerek desteklenir eğer öğrenci sıfırdan başlıyorsa veya konuların devamında konular çeşitli kaynaklarla desteklenerek öğrenciye sunumlarla devam eder.

Tepebaşı
₺75/saat
Melike
İlk ders ücretsiz!

Karşılaştırmalı edebiyat bölümü öğrencisinden ortaokul ve lise öğrencilerine İngilizce dersi verilir.

Öğrencilerimin verdiğim dersten sonra grammar konularına hakim olduğuna ve doğru düzende cümle kurmalarına dikkat ederim. Kelime bilgisine ağırlık verir ve çok miktarda alıştırma yaptırırım.

Tepebaşı
₺40/saat
Yağmur pınar
İlk ders ücretsiz!

Almanca Öğretmenliği Öğrencisinden İngilizce ve Almanca Özel Dersleri, Bireysel veya Grup Dersleri

Her derse, bir önceki dersin tekrarıyla ve ödevlerin kontrolüyle başlarım. Yardımcı kaynak olarak çalışma kağıtları ve oyun etkinliklerinde yararlanırım. yeni kelime öğretimi için şarkı ve videolardan yararlanırım. 3 - 17 yaş arasına yabancı dil öğretimini ve yeni dil öğrenimindeki yardımı sağlarım. Okul sınavlarına da yardımcı olmaktayım.

₺50/saat
Şeyma
İlk ders ücretsiz!

İngiliz dili ve edebiyatı mezunuyum.İlkokul ve ortaokul öğrencilerine her konuda ders verebilirim

Derslerimi hafta sonu öğrencinin anlayabileceği şekilde anlatırım.Evimde ders vermeyi tercih ediyorum.Bir küçük kızım var babası ilgilenecek öğrenci geldiği zaman.

₺25/saat
Rabia sultan
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği öğrencisinden Eskişehir' de ilkokul, lise ve c1 seviyesinde özel ders.

Standart, sıradan bir yöntemim yoktur. Her öğrencinin farklı öğrenme şekli olduğuna inanırım. Öğrencinin verimli olduğu yöntemi bulup onun üzerinden giderim.

Tepebaşı
₺75/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmenliği Bölümü öğrencisinden uygun fiyata her seviyeye göre ders verilir.

Mevcut eğitim sisteminin eksilerine rağmen hala İngilizce öğrenmenin mümkün olduğuna inanıyorum. Karşımdaki öğrencinin ihtiyaçları doğrultusunda eksiklerini belirleyerek konu işlemeyi tercih ederim.

Tepebaşı
₺30/saat
Hülya
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Kimya bölümü öğrencisinden ilkokul düzeyi ve lise düzeyi ingilizce eğitimi verilir.

Dersi, karşımdaki kişinin ders kitabı veya başka kaynakları varsa onu baz alarak işliyorum. Derste ingilizce konusuyorum ve haftalık ödevler veriyorum.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm ingilizce özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size ingilizce öğretmeye hazır,
Eskişehir merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Eskişehir konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size ingilizce alanında rehberlik etsin

Eskişehir ingilizce özel ders öğretmeneleri

ingilizce öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :Eskişehir merkezi ve çevresindeki ingilizce alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

ingilizce özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta Eskişehir konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.