Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İstanbul İngilizce özel dersleri

Yakınlarınızda 1 011 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

İstanbul ingilizce öğretmenleri seçeneklerimiz

Beylikdüzü
₺50/saat
Ecem
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Psikoloji okuyorum, C1-C2 levelim (Beylikdüzü) İngilizce Dersleri vermek istiyorum. (Lise-Ortaokul) Eşlik et :)

Öncelikle Grammer ve Kelime Bilgisi Ön Planda Olmalı Sonradan Pratiklerle Ve Konuşmalarla Geliştirilmesi Gerekiyor.

İstanbul
₺60/saat
Yiğit can girgin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisinden İngilizce Dersi ( KONUŞMA BECERİSİ, KONUŞULANI ANLAMA, AKSAN ve KELİME BİLGİSİ )

Yaklaşık 3 yıldır kişiye özel veya grup çalışması halinde ingilizce dersleri veriyorum, öğrenmesi zor gibi görünen ama zor olmadığı kısa sürede sizlerinde anlayacağı yeni bir dil öğrenmek isterseniz doğru yerdesiniz. Derslerimizi ofisimde veya evinizde ( gerekli teknoloji var olduğu durumda ) işleyebiliriz.

Güngören
₺40/saat
Hazal
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeni adayından ingilizce dersleri: (ilkokul- ortaokul- lise) kelime- okuduğunu anlama- yazma- dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmende yardımcı olabilirim.

Dersleri öğrlencileri sıkmayacak şekilde yaparım. Yaş aralığına göre anlatımımı eğlenceli hale getirmeye çalışırım. Ders anlatımına onların da dahil olmasını sağlarım. İngilizceyi sadece ders olarak değil bir eğlence, yeni bir dil ve en önemlisi bir gereksinim olarak görmeleri için çabalarım. Derslerimi her öğrenciye özel bir anlatımla anlatırım.

Gaziosmanpaşa
₺50/saat
Nagehan
İlk ders ücretsiz!

İlkokul ve ortaokul seviyesindeki tüm derslere takviye; ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde İngilizce eğitimi

Öncelikle kişinin alacağı dersteki seviyesini belirlerim. Gerekli materyalleri hazırlar ve seviyeye uygun bir program oluştururum. Her ders sonrası birtakım ödevler vererek kişinin ders haricinde de kendisini geliştirmesini sağlar ve bunları düzenli olarak kontrol ederim.

Küçükçekmece
₺45/saat
Ediz
İlk ders ücretsiz!

European School ogrencisinden ingilizce, hollandaca ve almanca dilleri ve almancada cografya dersleri

Yabanci dili ogrenmek kaliplara bagli olarak degil, pratik ile ogrenilir inancindayim. Ayrica derslerimi ogrencinin gereksinimine gore planlarim. Derslerim yabanci dili rahat konusmak isteyen ilkokul, ortaokul, lise, universite ogrencileri ve yetiskinlere yardimci olacaktir.

Beykoz
₺50/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

İngilizce özel ders; okul öncesi, ilköğretim ve lise öğrencileri için takviye dersleri

Eğlenceli oyunlar, hafıza teknikleri ile kelime öğretimi. Öğrenci yaşına göre eşitli materyallerden yararlanma. Yazma ,konuşma ,dinleme , gramer becerileri için teknikler.

Üsküdar
₺5/saat
Ceren
İlk ders ücretsiz!

Kdoskxo sjnsixkss ksnisksos ksmskdksod kdksixksox kxnsks ksnsks ksnsks jsnsks kskskss kskskdksk jsksk

Jzisjs djebdhe ehebhe djd ehe dje dje dje djebe ehe jebd due dje dje dj ejd dhe dbe db r

Kadıköy
₺60/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

İstanbul'da Tercümanlık Öğrencisinden ilkokul ortaokul lise (Starter-Advance düzeyi arası) düzeyinde İngilizce-Türkçe Dersler

Derslerimi belirli bir planda işlerim. Günlük, haftalık, aylık programlarla derslerimi ayarlarım. Sadece kitap üzerinden değil, aynı zamanda müzikle, görsel, işitsel olarak öğrencilerimle pratik yaparak İngilizceyi öğretmeyi ve sevdirmeyi amaçlarım. Derslerim her yaştan öğrenciyi, çocuğu, yetişkini kapsar. Her yaş grubuna özel program hazırlarım.

Bağcılar
₺20/saat
Nurhan
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Mütercim-Tercümanlık öğrencisinden İstanbul'da ilk-orta ve lise seviyesinde öğrencilere İngilizce özel ders

12 yaşından 20 yaşıma kadar İngilizce ile iç içe büyüdüm. Lisede iki sene dil bölümündeydim, hazırlığı geçerek Mütercim-Tercümanlık bölümüne başladım ve şu an ikinci sınıftayım. İngilizcede en güçlü yanımın kelime bilgim olduğunu düşünüyorum.

Üsküdar
₺50/saat
Ayça fatma
İlk ders ücretsiz!

Fizyorterapi ve rehabilitasyon öğrencisiyim A1ve A2 seviyesinde ingilizce ders verebilirim ilkokul ortaokul

derslerimi öğrencimin seviyesi odaklı işlerim Onun anlayacağı seviyeden başlar ve kendi bilgime ulaşıncaya kadar ders vermeye çalışırım Notlar ve yardımcı kaynaklarla bilgileri pekiştirmeye çalışırım Daha keyifli bir ders ortamı oluşturmaya çalışırım ve düzen ve istikrarlı biçimde sıkmadan ders verebilirim .

Kağıthane
₺60/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi Mezunundan Her Seviyede Profesyonel İngilizce Dersi (TOEFL, YDS, YÖKDİL, Liselere Giriş)

Dersleri öğrencinin hedefine göre şekillendiririm. Amaç bir sınava hazırlıksa, öğrenciyle birlikte sınavın gerektirdiği şekilde bir yöntem geliştiririz. Konuşmaya ve yazmaya yönelikse daha çok pratiğe dayalı bir çalışma yöntemimiz olur.

Zeytinburnu
₺50/saat
Irem
(13 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Batı Dilleri ve Edebiyatları bölümü öğrencisinden İngilizce ve Fransızca ders alma fırsatı.

Derslerimi öncelikle dilin çağdaş olarak öğrenilmesi ve anlaşılması üzerine programlarım. Öğrencinin en çok kullanacağı kelimeler üzerine yoğunlaştığım okuma anlama dinleme ve konuşma üzerine dengeli bir program hazırlayarak başlar, seviyeyi zamanla zorlaştırırım.

Şişli
₺50/saat
Natali
İlk ders ücretsiz!

Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji bölümü öğrencisinden (Eğitim dili İngilizcedir.) C1 seviyesine kadar temel İngilizce eğitimi.

Derslerimi işlerken bende bulunan çeşitli seviyelerdeki Cambridge ve Macmillan İngilizce eğitim kitaplarındaki sırayı işler ve derslere fotokopilerini getiririm. Derslerim, deneyimlerimin de o yönde olması sebebiyle daha çok ilkokul ve lise öğrencilerine yöneliktir.

Ümraniye
₺80/saat
Emre
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

6 yılını ingilizce ile her gün iç içe geçiren birinden ingilizce dersleri

DERSLERİM ÜZERİNDE SADECE KAĞIT DEĞİL AYRICA UYGULAMA VE MENTOR OLARAKTA ÜZERİNE GİDERİM ŞU ANA KADAR HERHANGİ BİR SORUN İLE KARŞILAŞMADIM TAM AKSİNE GAYET OLUMLU DÖNÜŞER ALDIM DERSLERİMİZ ASLA SIKICI OLMADI HEP BİR EĞİTİM HEP BİR GÜLEREK VE AKILDA KALICI ŞEKİLDE İLERLEDİ VE SÜRDÜ

Ataşehir
₺50/saat
Iremnur
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ingilizce öğretmenliği bölümü öğrencisinden A1(başlangıç)- B2 (upper-intermediate) düzeyi (ilk-orta-lise-yetişkin) öğrencilerine özel ders veriyorum

derslerim özellikle 'skill' (yetenek) ağırlıklıdır. öğrenci merkezli şekilde ders işlerim ve aktif katılımı sağlamayı amaçlarım. sadece dilbilgisi üzerinde durmam. yapılan diğer etkinliklerle beraber dilbilgisini konuya yerleşik olarak anlatırım.

Kadıköy
₺60/saat
Ekin
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Kanada da okuyup deneyim kazanmış İngilizce işletme öğrencisinden her yaşa ve her seviyeye uygun ingilizce dersi için iletişime geçin

Derslere önce öğrenciyi tanıyarak ve ne istediğini anlayarak başlarım. Daha sonra seviyesine uygun ve zevk alabileceği bir kitap bulurum ve bu kitap üzerinden derslerime başlarım. Her ders sonrası düzenli ödev veririm. Kısa kısa okuma kitapları okuturum ve bittiklerinde kısa kısa özet yazılmasını isterim bu şekilde yazma becerilerini geliştiririm.

Ümraniye
₺50/saat
Betül
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeni'nden İlköğretim, Ortaokul ve Lise öğrencileri için İngilizce özel ders ve konuşma pratiği dersleri!~

Derslerimi öğrencinin kişisel ihtiyaçlarını ve eksiklerini göz önüne alarak işlerim. Kişiye özel ders programı çıkarır, yaş grubuna göre aktivite ve etkinlik hazırlarım. Derslerimi genelde 1 saati konu anlatımı, 1 saati de etkinlik ve pratikle 2 saat olacak şekilde işlerim.

İstanbul
₺100/saat
Nurbanu
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

14 sene Amerika'da yaşamış, İlk okul Orta okul öğrencilerine özel ders veren bayan İngilizce öğretmeni

Derslerimi pratik üzerine kuruyorum. Öğrenci'nin seviyesine uygun oyunlar ve aktivitelerle öğretiyorum. Mümkün olduğunca öğrencilerimle Türkçe konuşmuyorum. Okumayı ve konuşmayı geliştirmek için kitap okutuyorum. Kelime hazinesini geliştirmek için çeşitli aktiviteler hazırlıyorum. Doğru yazı yazmayı öğretmek için kısa kompozisyonlar yazdırıyorum.

İstanbul
₺55/saat
Talar
İlk ders ücretsiz!

Fransızca öğretmeninden seve seve isteyenlere hem ingilizce hem de fransızca özel ders verilir. :)

Öncelikle temel öğrenilmesi gerekenlerden başlarım. Mesela kendini tanıtma ve günlük yaşantıda bize yardımcı olacak bilgilerle dersime başlamayı tercih ederim. Daha sonra kelime bilgisi önemli olduğu için ona yoğunlaşırım. Kelimeler bilinmeden bir dili konuşmak mümkün değildir.:) Sonrasında da dilbilgisi konularına giriş yapılır. Unutmayın düzenli tekrar gerekir.

Beylikdüzü
₺30/saat
Habiba
İlk ders ücretsiz!

Türkiye'de lise son sınıf öğrencisyim . İngilizce ile alakalı her konuda yardımcı olmayı isterim :)

*ilk 3 ders kelime ezberleme yöntemi bulmaya yönelik çalışmalar * her gün beli sayıda kelime ezberlemek *her hafta bir quiz * ay sonu kapsamlı bir kelime testi * TOFEL ve YDS kelime bölümlerden alışrtırmalar *phrasal verb and Proposition worksheets * günlük konuşmasında yaygın ifadeler * çevirme taktikleri

Güngören
₺40/saat
Gökçe
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

YTÜ İngilizce Öğretmenliği öğrencisinden ilkokul, ortaokul, lise ve hazırlık öğrencilerine İngilizce özel ders

İlk ders genelde tanışma ve ölçme fasıllarıyla geçer. Bireyin en etkili öğrenme yöntemi belirlenir. Eğer halihazırda bir İngilizce öğretmeni varsa ve yine de dil becerilerinde gelişme yoksa öncelikle problemin ne olduğu belirlenir. Sonra öğrenciyle beraber onun gereksinimleri de göz önünde bulunarak bir plan hazırlanır ve derslere başlanır.

Bakırköy
₺65/saat
Beste
İlk ders ücretsiz!

Özel Dil Akademisi öğretmeninden İstanbul Avrupa Yakası ' nda birebir veya grup dersleri!

Derslerimiz , kaynaklar dahilinde speaking, writing ,reading ve gramer olarak işleniyor.Speaking ve aksan derslerinin ingilizcede en önemli nokta olduğunu düşünmekteyim. Derslerimiz ağırlıklı olarak kişisel algılarınıza göre şekillenir.Ödevler mutlaka olmaktadır.

Kağıthane
₺60/saat
Elif begüm
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi öğrencisiyim, İstanbul Avrupa yakasında her seviyeye uygun ingilizce dersi verebilirim.

İngilizceyi öğrenirken grammer her ne kadar önemli olsa da başlangıç seviyeler için dile yatkınlık kazanmanın daha önemli olduğunu düşünüyorum. Orta ve üst seviyeler için okuma, dinleme, yazma ve konuşma konuları üzerinde ayrı ayrı durmanın ve hepsini beraber götürmenin önemli olduğunu düşünüyorum.

Şişli
₺70/saat
Ceyda
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İki ülkede de akademik hayatı olan İngiliz-Türk çifte vatandaşından İngilizce geliştirme ve sınav hazırlık dersleri

İlk derse öğrencinin ingilizce seviyesi ve öğrenme çeşidini belirlemeyle başlarım. Akabinde bunu uygun bir plan oluşturur ve öğrencinin en iyi öğrenebileceğini düşündüğüm metodu uygularım. Bu kimi için görsel kimi için işitsel ögelerle kimi içinse aktivitelerle sağlanır.

Kadıköy
₺50/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

İç mimarlık öğrencisinden İstanbul'da İngilizce yazma, konuşma ve duyduğunu anlama dersleri verilir!!!

Bu aslında kişiden kişiye farklılık gösteriyor, ders işleme yöntemimi genellikle karşımdakinin tercihine ve düşüncelerine bağlı olarak seçiyorum. Bu dersler kişisine bağlı olarak çok eğlenceli de geçebiliyor, resmiyeti asla bozmadan da :) Her yaş aralığındaki insana ders verebilirim.

Kağıthane
₺50/saat
Demet
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisinden ilkokul ve ortaokul öğrencisine temel ingilizce dersleri verilir.

Okulun veya öğretmenin önerdiği kaynaklar üzerinden soru analizi ve çözümüyle ders verdim. Öncelikle öğrencinin konuya ilişkin bilgilerini sorgularım. Daha sonrasında örnek bir kitaptan kısa konu anlatımı ve soru analizi çözümüyle dersi tamamlarım. Gelecek derse bitirmesi üzere konuya yönelik alıştırmalar veririm.

Güngören
₺40/saat
Hazal
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeni adayından ingilizce dersler: (ilkokul-ortaokul-lise) kelime-okuduğunu anlama- yazma- dinleme becerilerini geliştirmende yardımcı olabilirim.

Dersleri öğrencileri sıkmayacak şekilde yaparım. Yaş aralığına göre anlatımımı eğlenceli hale getirmeye çalışırım. Ders anlatımına onların da dahil olmasını sağlarım. İngilizceyi sadece ders olarak değil bir eğlence yeni bir dil ve en önemlisi gereksinim olarak görmelerini sağlarım.

Ataşehir
₺50/saat
Halit cagatay
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce hazırlık diploması elinde olan daha önce yurtdışı deneyimi yaşamış inşaat mühendisinden kolay ve pratik ingilizce dersi verilir

Öncelikle konuya hakim olunması için konu anlatılır daha sonra ingilizce cümle kurabilmek için belirli kurallar vardır onlardan bahsedilir ve deftere not edilir.Daha sonrasında çalışılan konu üzerine örnek sorular çözülür ve örnek cümleler kurulur.

Büyükçekmece
₺30/saat
Duygu
İlk ders ücretsiz!

Uygun fiyatlı speaking ve grammer e dayalı ingilizce öğretimi sunuyorum. İhracat alanında çalıştım ve ingilizce kursuna gittim deneyimim var. Ayrıca ispanyolca da öğretebilirim şuan için başlangıç sev

Dersleri çokta ders modunda işlememek gerek diye düşünüyorum. Akışına gore gerek oyunla gerekse eğlenerek gerekse yanlış yaparak. Çünkü bu yabancı dil ve ne kadar rahatça soylebildigimiz kadar kelime soylersek ve yanliş cumleler kurarsak daha kolay ogreniriz.

Şişli
₺40/saat
Batıhan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmenliği Son Sınıf Öğrencisinden Her Seviyeye Uygun Teoriye Dayalı Özel Ders

Öncelikle öğrencinin İngilizce düzeyi tespit edilir, eksik veya yanlış bildiği konular gün yüzüne çıkartılır. Bunlardan hareketle verimli bir ders planı oluşturulur. Elementary seviyesinden Advanced seviyesine kadar yaş gözetmeksizin herkesin öğrenimine yönelik olan bu derslerde, öğrencinin anlayıp kolayca uyum sağlayabileceği bir anlatım tekniği tercih edilir.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

İstanbul konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size ingilizce alanında rehberlik etsin

İstanbul ingilizce özel ders öğretmeneleri

ingilizce öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :İstanbul merkezi ve çevresindeki ingilizce alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

ingilizce özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta İstanbul konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.