Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İstanbul İngilizce özel dersleri

Yakınlarınızda 518 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

İstanbul ingilizce öğretmenleri seçeneklerimiz

İstanbul
₺40/saat
Ebru
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmenliği öğrencisinden okul öncesi ve ilkokul seviyesi için özel İngilizce dersi

Oyunlar, yerinde uygulamalar ve kodlama ile ders işlemeyi hedefliyorum. Staj yerinde de yaptığım ders anlatımlarını bu şekilde gerçekleştirdim. Kendi ders materyallerimi oluşturuyorum. Çalışma kağıtlarımı da birden fazla güvenilir kaynak kullanarak ve kendi yorumumu katarak hazırlıyorum. Eğitimde salt bilgi vermeye karşıyım.

Sarıyer
₺100/saat
Halenur
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeninden okula yardımcı veya profesyonel derecede (advanced) İngilizce dersleri verilir.

Yabancı dil derslerinde odaklanma ve anlayış kapasitesi aşırı önemli bir husustur. Dilin gramatik algoritmasını anımsadıktan sonra bolca pratik odaklı ve sözcük odaklı çalışma taraftarıyım. Ne kadar çok uygulama o kadar fazla anlama demektir çünkü.

Bağcılar
₺50/saat
Ayse
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi İngilizce öğretmenliği öğrencisinden dört dil becerisini kapsayan birebir ve grup ingilizce dersleri

Her seviyeye yönelik ders veririm. Özel istek üzerine sadece okuma, yazma veya konuşmaya yönelik dersler de verebilirim. Öncelikle öğrencinin seviyesini belirlemek için dört dil becerisi olan okuma, dinleme, konuşma ve yazmayı kapsayan bir sınav yaparım ve derslerimi öğrencinin eksiklerine odaklanarak planlarım.

İstanbul
₺50/saat
Vatansever
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Üniversite Öğrencisinden Bütçeye Uygun Olacak Şekilde İlkokul-Ortaokul Seviyesine İngilizce Dersleri Verilmektedir

Ezber bilgi öğretmem karşıdakinin kendi çabasını ortaya koymasını isterim işlediğim konulardan sonra o konuya uygun alıştırma yaptırırım.Konuları akılda kalacak alıştırmalar üzerine işlerim.Yabancı dil öğretiyorsam o gün o derste mutlaka bir tane metin çevirisi üzerine yoğunluk veririm.

Şişli
₺40/saat
Beyza
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Upper-Intermediate/Advanced düzeyde İngilizce bilgim vardır. İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde tam burslu olarak okuyorum

Dersimi önce öğrencimi iyice tanıyarak başlarım. Hem onun odaklanma seviyesini ölçerek hem de dil seviyesini değerlendirerek derse başlarım. Öğrencimin de bolca konuşmasını çift taraflı, interaktif bir ders geçmesini isterim.

Sarıyer
₺130/saat
Sanel
İlk ders ücretsiz!

English grammar and speaking lessons from Montenegrin/ English teacher both for school and as profession.

While learning a new foreign language its very important to use the language. That’s why during my lessons I prefer using the language actively.

Maltepe
₺85/saat
Iryna
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Professional teachers know how to bring out the best in students.

It is important to apply different drilling activities (transformation, extension, reduction drills ect), ask CCQs, VCCQs, GCCQs, providing warm-ups, production and practice tasks, I apply different techniques, speaking activities ( piramid discussion, baloon debates, ect Learning vocabulary can be proceeded by showing some visuals and elicitation.

Beşiktaş
₺60/saat
Damla
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi Öğrencisinden (hazırlık atlama seviyesi AA) Kişiye Özel İngilizce Özel Ders

Derslerime başlamadan önce öğrencimi tanımak ve kişisel olarak en iyi öğrenebileceği yolu çıkarmak, harita belirlemek prensibimdir. Beden dili ve diksiyonu etkili şekilde kullanırım.

Kadıköy
₺60/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

İstanbul'da Tercümanlık Öğrencisinden ilkokul ortaokul lise (Starter-Advance düzeyi arası) düzeyinde İngilizce-Türkçe Dersler

Derslerimi belirli bir planda işlerim. Günlük, haftalık, aylık programlarla derslerimi ayarlarım. Sadece kitap üzerinden değil, aynı zamanda müzikle, görsel, işitsel olarak öğrencilerimle pratik yaparak İngilizceyi öğretmeyi ve sevdirmeyi amaçlarım. Derslerim her yaştan öğrenciyi, çocuğu, yetişkini kapsar. Her yaş grubuna özel program hazırlarım.

Sultanbeyli
₺100/saat
Parisa
İlk ders ücretsiz!

CELTA certified professional tutor who is open-minded, communicative and accommodating; experienced with students from a diverse range of learning backgrounds and levels

I will provide a fun and engaging learning environment for my learners. I help them to build their confidence with the practical techniques for developing fluency in speaking while maintaining accuracy. I customize the lesson content to best fit my students’ needs and learning styles while providing interesting and engaging lessons.

Ümraniye
₺50/saat
Betül
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeni'nden İlköğretim, Ortaokul ve Lise öğrencileri için İngilizce özel ders ve konuşma pratiği dersleri!~

Derslerimi öğrencinin kişisel ihtiyaçlarını ve eksiklerini göz önüne alarak işlerim. Kişiye özel ders programı çıkarır, yaş grubuna göre aktivite ve etkinlik hazırlarım. Derslerimi genelde 1 saati konu anlatımı, 1 saati de etkinlik ve pratikle 2 saat olacak şekilde işlerim.

Kadıköy
₺45/saat
Cansu
İlk ders ücretsiz!

İstanbul'da ilköğretim, orta okul, lise öğrencileri ve yetişkinler için özel İngilizce dersleri

Öğrencinin derste konsantrasyonu dağılmadan ingilizce öğretmek amacım. Okulda yaptıklarının üstünden geçmek, derste kaçırdıklarını anlatmak ve tekrar etmek, ileriki konular üzerine çalışmak, ödevlerinde yardım edip bildiklerini pekiştirmek ve yeni konular ekleyerek dersleri işleyebiliriz.

İstanbul
₺100/saat
Nurbanu
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

14 sene Amerika'da yaşamış, İlk okul Orta okul öğrencilerine özel ders veren bayan İngilizce öğretmeni

Derslerimi pratik üzerine kuruyorum. Öğrenci'nin seviyesine uygun oyunlar ve aktivitelerle öğretiyorum. Mümkün olduğunca öğrencilerimle Türkçe konuşmuyorum. Okumayı ve konuşmayı geliştirmek için kitap okutuyorum. Kelime hazinesini geliştirmek için çeşitli aktiviteler hazırlıyorum. Doğru yazı yazmayı öğretmek için kısa kompozisyonlar yazdırıyorum.

İstanbul
₺65/saat
Mustafa
(8 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yurt dışı tecrübeli hocadan interaktif İngilizce özel ders. (dinleme, okuma, yazma ve konuşma)

Dersler daha çok dinleme, okuma, sesli okuma(okunulan kaynaklar ve bu kaynaklardan çıkarılan kelimeler için kullanılacak kelime kartları eğitmen tarafından sağlanmaktadır.) ileriki dönemlerde yazma ve konuşma becerileri üzerine daha çok öğrenci merkezli bir sistemle işlenmektedir.

Beylikdüzü
₺30/saat
Habiba
İlk ders ücretsiz!

Türkiye'de lise son sınıf öğrencisyim . İngilizce ile alakalı her konuda yardımcı olmayı isterim :)

*ilk 3 ders kelime ezberleme yöntemi bulmaya yönelik çalışmalar * her gün beli sayıda kelime ezberlemek *her hafta bir quiz * ay sonu kapsamlı bir kelime testi * TOFEL ve YDS kelime bölümlerden alışrtırmalar *phrasal verb and Proposition worksheets * günlük konuşmasında yaygın ifadeler * çevirme taktikleri

Başakşehir
₺40/saat
Kamil
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Uzun yıllar Amerikan Kültür Okulların da çalışmış ingilizce öğretmeninden İngilizce ; Writing, Reading, Sınava hazırlık Gramer Dersleri

-Tümden gelim dediğimiz öğretme yöntemiyle derslerimi işlemekteyim. Tümden gelim dediğimiz yöntem ile aslında ingilizcenin nekadar kolay ve konusulabilir dil olduğunu göstermekte ve kanıtlamaktayım. -Derslerim her yaş grubu öğrenciler içerir 2-6 yaş ingilizce öğretmenliğiyle beraber yetişkin grup ile de eğitim verdim.

Bahçelievler
₺80/saat
Nasıf
İlk ders ücretsiz!

İngilizce öğretmenliği öğrencisinden her türlü özel isteğe yönelik ingilizce dersi verilir .

Derslerimi öğrencimin özel isteği doğrultusunda eksiklerinin ne olduğunu saptadıktan sonra ona ağırlık vermek adına bir yol izleyerek işlerim.

Kağıthane
₺60/saat
Elif begüm
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi öğrencisiyim, İstanbul Avrupa yakasında her seviyeye uygun ingilizce dersi verebilirim.

İngilizceyi öğrenirken grammer her ne kadar önemli olsa da başlangıç seviyeler için dile yatkınlık kazanmanın daha önemli olduğunu düşünüyorum. Orta ve üst seviyeler için okuma, dinleme, yazma ve konuşma konuları üzerinde ayrı ayrı durmanın ve hepsini beraber götürmenin önemli olduğunu düşünüyorum.

Ataşehir
₺45/saat
Baran
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İşletme bölümü öğrencisinden özellikle konuşma üzerine ve genel ingilizce ilerletme üzerine ders

Derslerim en az 1 saat sürüyor ortalama bir buçuk saat yapıyorum Kişinin kendini geliştirmek istediği alana göre konuşma ağırlıklı gramer ya da seviye atlama gibi o alana odaklanıyoruz. Ders dışında da aktif olarak İngilizce kaynaklar ya da videolar gibi önerilerde bulunuyorum.

Kadıköy
₺150/saat
Derya
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu ve Pedagojik Formasyon belgeli tecrübeli İngilizce öğretmeninden İngilizce dersleri

Ders içeriklerim belirli kalıplara dayanmanın yanısıra öğrenciye göre şekillenir. Öğrencinin sınava hazırlık, konuşma üzerine, okula takviye, dinlediğini anlayabilme gibi dersi isteme sebeplerine göre bir yol çizer ve eğitimi buna göre veririm. Öğrencinin ayıracağı vakit ve öğrenme şekli de önemli unsurlardandır.

Avcılar
₺65/saat
Buse
İlk ders ücretsiz!

Yıldız Teknik Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü Öğrencisinden -4 yıllık deneyimli ingilizce dersi

Derslerimi genellikle karşılıklı diyalog halinde işlerim. İngilizce öğrenmek demek, önce onu konuşmayı öğrenmektir. Yazmak ve dil bilgisi kurallarını öğrenmek konuşma kısmından sonra halledilmesi gereken şeylerdir. Önce konuşmayı öğreneceğiz. Sonra yazması çok kolay olacak :) Derslerim her yaşa her meslek grubuna uygundur.

Kadıköy
₺60/saat
Aleyna
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sosyoloji 3.sınıf öğrencisiyim, 1 sene ingilizce hazırlık okudum, ingilizcem ileri düzeydedir, pratik ve teorik yardımcı olabilirim.

Dersleri kitap üzerinden işlerim. Farklı oyun teknikleri kullanabilirim. Beraber konuşma üzerine pratik yaparım. Ödevler eşliğinde dersimize güzel yöntemler kazandırmak amacım.

Bahçelievler
₺30/saat
Elçin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi Öğrencisinden İngilizce Eğitim ek olarak Başlangıç Rusça eğitimi de verebilirim

Elimde ki 76 kaynak kitaptan sunumlarımdan ve eğitim seti ve audioları destekli derslerimi anlatırım aynı zamanda bolca writing, speaking ve listening yaparım. İngilizcemi otellerde turistlerle geliştirdiğim için Amerikan ve İngiliz İngilizcesine iyi şekilde hakimim.

Maltepe
₺50/saat
Semanur
İlk ders ücretsiz!

Psikoloji ingilizce bölümü öğrencisinden ingilizce dilbilgisi sinavlara destek ve telaffuz dersleri veriyorum

Dilbilgisi derslerini yazma odaklı , telaffuz derslerini konuşma odaklı işlerim.

Beylikdüzü
₺75/saat
Ibrahim
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler öğrencisinden, Ortaokul ve Lise için yardımcı İngilizce dersleri

Derslerimde ilk önce öğrencimin İngilizce'de hangi seviyede olduğunu ve nerede eksik olduğunu anlamaya yönelik çalışmalar yaparım. Herhangi bir yabancı dili öğrenirken kişilerin kendine ait bir yöntemi olduğuna inanırım, bu yüzden öğrencimin hangi yolla bu dili daha iyi kavrayabileceğini anlayıp ona göre ilerlerim.

Beşiktaş
₺60/saat
Melis
İlk ders ücretsiz!

ISTANBUL UNIVERSITESI INGILIZCE OGRETMENI SON SINIF OGRENCISINDEN DERS :):) Lys yds konusma yazma

Dersleri agirlikli olarak kelime ve konusma uzerinden islemekteyim. Eglenceli bir ortam kurmaya calisirim. Dil bilgisi kurallarini ogretmeden aktivite icinde ogretmeye calisirim.

İstanbul
₺60/saat
Mihriban
İlk ders ücretsiz!

Koç Üniversitesi Uluslarası İlişkiler öğrencisinden, ilkokul ve lise öğrencileri için her seviyeden ingilizce dersleri verilir.

Dersleri öncelikle öğrencilerin eksik olduğu ve istediği konuları detaylandırıp ve öğrencinin anlama tekniğine göre gerek benim kaynaklarımdan gerek öğrencilerin kaynaklarını kullanarak ve videolarla destekliyorum. Özel ders dışında öğrenci sorularını sorabilir ve ders takibi de devam eder.

Şişli
₺50/saat
Emrecan
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesinde Ukrayna Dili ve Edebiyatı okumaktayım.Lisede alanım yabancı dil idi orta düzeyde İngilizce ve basit seviyede Ukraynaca eğitim verebiliceğime inanıyorum.

Daha çok kişinin amacına yönelik eğitim verme taraftarıyım.Öğrenici bazlı yöntem değişkenlik gösterebilir elimden geldiği takdirde her türlü yöntem ile yardımcı olabilirim.

İstanbul
₺30/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim lakin şu an hazırlıktayım bu yüzden İngilizcem gayet iyi ve gelişim halinde. İlkokul, ortaokul veya lisedeki arkadaşlara yardımcı olmak isterim

Pratiği yapılan her şeyin kalıcı olduğuna inandığımdan aktif bir şekilde ders vermek isterim. Benim kadar öğrencinin de emek harcamasını isterim. Videolarla ve İngilizce okuma kitaplarıyla bu eğitimi desteklerim.

Sultangazi
₺60/saat
Sedanur
İlk ders ücretsiz!

MEF Universitesi Ingilizce Ogretmenligi 3. sinif ogrencisinden Ingilizce bireysel ve grup ders ilani

Ingilizce Ogretmenligi bolumu okudugum icin ogretimde kullanilan tum metodlara hakimim. Neyin iyi, neyin kotu oldugunu biliyorum. Derslerimi klasik grammar uzerinden ogretmek yerine iletisime onem veriyorum. (Eger Genel Ingilizce ise) Asla sıkıcı bir sekilde ders islemiyorum.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm ingilizce özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size ingilizce öğretmeye hazır,
İstanbul merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

İstanbul konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size ingilizce alanında rehberlik etsin

İstanbul ingilizce özel ders öğretmeneleri

ingilizce öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :İstanbul merkezi ve çevresindeki ingilizce alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

ingilizce özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta İstanbul konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.