Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

i̇ngilizce konuşma becerileri özel dersi seçeneklerimiz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

Ortalama 5.0 değerlendirmeli ve en az 2836 yorumlu star öğretmenlerimiz.

69 ₺/saat

En iyi ücretler: İlk dersini ücretsiz veren öğretmen oranımız %100 ve saatlik ortalama ₺69

3 saat

Şimşek gibi hızlı öğretmenlerimiz genellikle 3 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. dersleri derslerinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için İngilizce konuşma becerileri öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve mesaj kutunuzdan güvenli bir şekilde ödeyin

3. İngilizce alanında yeni deneyimler edinin

İnanılmaz Öğrenci Pass size 1 yıl boyunca öğretmenlere, eğitmenlere, atölyelere sınırsız erişim sağlar. Mükemmel insanlarla yeni hobiler keşfetmek için 1 yıl.

Sıklıkla sorulan sorular:

💰İngilizce konuşma becerileri dersi fiyatı saatlik ortalama ne kadar?

İngilizce konuşma becerileri dersi fiyatı saatlik ortalama 69 TL.

Bu ücret birçok kritere göre değişmektedir: 

  • i̇ngilizce konuşma becerileri öğretmeninin deneyimi
  • ders mekanı (online veya evde) ve konumunuz
  • derslerin süresi ve sıklığı

Öğretmenlerin %97'si tüm öğrencilere ilk derslerini ücretsiz veriyor.

Yakınlarınızdaki öğretmenlerin ücretlerini öğrenin.

💡 Neden İngilizce konuşma becerileri dersleri almalıyım?

Özel ders hocası ile İngilizce konuşma becerileri dersleri alarak kendinizi daha hızlı geliştirebilirsiniz. 

Öğretmeninizi seçip derslerinizi evde veya uzaktan işleyebilirsiniz! 

Derslerinizi planlamak için güvenle birbirinizle iletişime geçin. 

Milyonlarca mükemmel öğretmen arasından size en uygununu arama motorumuzla bulabilirsiniz.

1 tıkla aramanızı gerçekleştirin.

💻 İngilizce konuşma becerileri online dersleri almak mümkün mü?

İngilizce konuşma becerileri öğretmenlerinin çoğu 

online dersleri veriyor.

Online İngilizce konuşma becerileri dersi verenlerin ilanlarını görmek için arama motorumuzdan "webcam" seçeneğini işaretlemeniz yeterli.

🎓İngilizce konuşma becerileri dersi vermek için kaç öğretmen müsait?

16758 i̇ngilizce konuşma becerileri öğretmeni i̇ngilizce konuşma becerileri dersi vermeye hazır.

Profillerini inceleyip ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

16758 ilandan istediğiniz öğretmeni bulun.

✒️ İngilizce konuşma becerileri öğretmenlerimize yorumlar nasıl?

2836 not sayısıyla, öğrenciler öğretmenlere 5 üzerinden ortalama 5.0 verdi.

Derslerinizle ilgili sorun yaşamanız halinde müşteri hizmetlerimiz en hızlı çözümü bulmak için hizmetinizde (Hafta içi her gün telefon veya e-mail ile)

Her alandaki öğretmenler için öğrencilerin yorumlarını inceleyebilirsiniz.

İngilizce konuşma becerileri öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi İngilizce konuşma becerileri öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

İngilizce konuşma dersleri ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır

İngilizce konuşmak günümüzde dünyanın neresinde olursanız olun sizlere fayda sağlayacak bir beceridir. İngilizce konuşmanın faydaları oldukça fazla olup dünyanın neresinde olursanız olun iletişim kura bilmeniz ve yarayan bir beceri olacaktır. İngilizce konuşmak için hem İngilizce gramer bilmeniz hem de İngilizce telefuzınızdan iyi olması gerekir. Tüm bunları başarabilmek için okuldaki İngilizce dersleri yeterli olmayabilir. Bu yüzden İngilizce konuşma özel ders sizler için iyi bir seçenek olabilir. Kaç yaşında olursanız olun veya amacınız ne olursa olsun İngilizce konuşmak için özel ders alabilirsiniz. İngilizce konuşma dersleri sayesinde sadece bir şekilde İngilizce konuşmayalım daha büyük bir yol alabilirsiniz. İngilizce konuşmanın kendine göre gereklilikleri ve ön koşulları bulunuyor. Aynı zamanda akıcı sekiz İngilizce konuşmak için pek çok taktik de kullanılır. Tüm bunları kendinize uygun bir İngilizce öğretmeni ile gerçekleştirebilirsiniz.

 

O konuşma dersleri nerede olursanız olun alınabilir. Türkiye’nin dört bir yanındaki öğretmenleri Saitle konuşma dersleri alabilirsiniz. İngilizce konuşma derslerine hem ana dili İngilizce olan veya amerikalı gibi öğretmenlerden hem de İngilizceyi sonradan öğrenmiş Türk hocalardan alabilirsiniz. Önemli olan İngilizce konuşmanızı sağlayabilecek bir hoca ile ders alıp yapmanızdır. Hocanız ile aranızda olan iletişim İngilizce konuşma derslerindeki verim açısından oldukça önemlidir. İngilizce ana dili olsun veya olmasın kocanızla iyi bir iletişim kurabiliyorsanız ve sizler iyi takip edebiliyorsan İngilizce konuşma dersleri o zaman çok daha verimli olacaktır. Nerede olursanız olun İngilizce konuşma dersi için kendinize uygun bir hoca bulabilirsiniz. Superprof özel ders platformu sayesinde bu mümkündür.

 

Bu sebeplerden dolayı sizlere Superprof ingilizce konuşma özel ver seçeneklerini tanıtmak ve sistemin nasıl işlediğini anlatmak ve aynı zamanda İngilizce konuşma derslerinin sizlerin İngilizceyi konuşma becerilerinize nasıl bir katkı sağlayacağını göstermek istiyoruz.

 

İngilizce Konuşma Dersleri İle Akıcı Konuşmanın Yararları

İleri seviyede İngilizce konuşa bilmeniz sizlere pek çok kapıyı aralayacaktır. Günümüzde İngilizce dünyadaki hemen hemen tüm ülkelerde geçerli olan bir dildir. İngilizce günümüzde çoğu ülkede Yabancı dil olarak öğretilen ilk değildir. Bu bile İngilizcenin tüm dünyada ne kadar etkili ve ne kadar önemli olduğunu göstermek açısından oldukça önemlidir. İngilizce konuşmak bu yüzden dünyada hangi ülkeye giderseniz gidin kendinizi ifade edebilmeniz ve iletişim kurmanız anlamına gelir. Bu durum sizlere çok büyük avantajlar sağlar.

 

Normalde baktığınızda İngilizce ana dil olarak İngiltere, İskoçya, İrlanda, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Avustralya, yeni Zelanda, Güney Afrika ülkelerinde resmi olarak konuşulan ve ana dil olarak konuşulan dildir. Fakat bunun ötesinde İngiltere’nin eski Semra İmparatorluğu’nun bulunduğu tüm ülkelerde de İngilizce akıcı bir şekilde ve genellikle ana dil seviyesinde konuşulur. Günümüzde Hindistan gibi dünyanın en kalabalık ikinci İngilizce halk arasında yaygın olarak ana dil seviyesinde konuşulur. Dünyanın diğer ülkelerinde ise tıpkı ülkemizde olduğu gibi İngilizce yabancı dil olarak konuşulmaktadır. Bu yüzden İngilizce sayesinde milyarlarca kişi ile iletişim kurabilirsiniz.

 

İngilizce konuşma becerilerini sizlere hem ekonomik hem de sosyal anlamda pek çok katkı sağlar. Ekonomik açıdan baktığınızda ingilizce konuşabiliyorsanız yurtdışında çalışma şansınız daha da artar. İngilizce iş mülakatları gibi teşekkürle önemli konularda İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşa bilmeniz sizlere avantaj sağlar. Akıcı İngilizce konuşma becerileriniz sayesinde mülakatlarda daha fazla başarı elde edebilir ve yurtdışında iş olanağı elde edebilirsiniz. İngilizce konuşmak işverenlerle iletişim kurabilmek ve iş arkadaşlarınızla iletişim kura bilmek için önemli olacaktır. Sadece yurtdışında değil Türkiye’de de uluslararası firmalarda çalışırken İngilizce konuşmanız gerekebilir. Bu yüzden Türkiye’de de büyük şirketlerde çalışırken İngilizce konuşma ihtiyacı duyabilirsiniz.

 

Bugünün hediyesi seyahat ederken de elbise faydalıdır. Günümüzde hangi ülkeye gidiyor olursanız olan yerel halk ile anlaşabilmek için İngilizce çoğu zaman yeterli olabilmektedir. İngilizce konuşma becerileri sayesinde kendinizi ifade edebilecek ve sorularınızı veya sorunlarınızı karşı taraf aktarabileceksiniz. Aynı zamanda karşı tarafında size ne anlatmak istediğine ingilizce konuşma becerileri sayesinde anlayabileceksiniz. Bu şekilde yabancı dil bilmeden öğrenemeyeceğiniz pek çok şeye ve ifade edemeyeceğiniz pekçok durumu İngilizce konuşmak ilgilenmek sayesinde ifade edebilirsiniz.

 

İngilizce bunun dışında diploması açısından da önemli bir dildir. İngilizce birleşmiş milletler, nato ve aklımıza gelebilecek pekçok diğer uluslararası kuruluş tarihini gün olarak kullanılır. Bu sebeplerden dolayı İngilizce bilmek istikameti açısından İngilizce konuşma becerilerinin önemli olacağı bir yerdedir. İngilizce konuşabilmek üzere diplomasi anlamında kendinizi daha ifade edebilme becerisini sunar. 

 

Dünyanın en büyük ekonomisi olan Amerika birleşik devletleri gibi bir ülkede iş yapabilme imkanı da sağlar. İngilizce konuşma becerileri sayesinde dünyanın her yerinde iş yapabileceğiniz çeşitli kişilerle iletişime geçebilir ve onlarla sesli bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. İngilizce konuşarak iletişim kurmak yazmaktan çok daha etkili olacaktır. Telefuzunuz nasıl olursa olsun önemli olan İngilizceye kullanın kendinizi ifade edebilmeniz seni. İster Amerikan aksanı ister İngiliz aksanı ile konuşmayan olun, ister Türk aksanı ister başka bir Aksanı ile konuşuyor olan önemli olan kendinizi ifade edebilmenizdir. Bu ses konuşma ile kendinizi ifade edebilmeniz aksanınız fark etmeksizin yeterli olacaktır.

 

Neden İngilizce Konuşma Özel Ders?

Özel dersler İngilizce telafuzınızı geliştirmek için en iyi yöntemler olmaktadır. İngilizce konuşma özel ders sayesinde İngilizce konuşma hızınızı arttırabilir ve en verimli ve hangi yoldan olursa konuşabilirsiniz. İngilizce konuşma öğretmeni istediğiniz eğitimi almış olabilir. Dilerseniz derslerinizde iyi ana dili İngilizce olan bir öğretmenle alabilirsiniz. Örneğin bir de iyi bilirsin İngilizce öğretmeni ile İngilizce konuşmak sizlere daha iyi anlama olanağı sunacaktın. Yine aynı şekilde Amerikalı bir İngilizce öğretmeni ile İngilizce dersleri yapmak sizler için Amerikan aksanına daha iyi anlama ve daha iyi konuşabilme imkanı sunar. Özellikle IELTS veya TOEFL Gibi sınavlara giriyorsanız bu sınavlarda İngilizce konuşma becerilerini çok daha büyük bir önem arz edecektir.

 

Sınavlarda İngilizce konuşma becerileri dört Rize konuşma dersleri almanız sizlere bu sınavlara hazırlık olacaktır. Bu ingilizce konuşma sınavların daha iyi bir puan elde edebilmek için İngilizce konuşma hocası ailenle bol bol alıştırma yapacak ve akıcı bir şekilde konuşman için gerekli taktikleri sizlere söyleyecektir. İngilizce konuşmak için daha doğrusu doğal bir şekilde İngilizce konuşmak için pekçok takti uygulayabilirsiniz. Bunları öğrenmek istiyorsanız şehrimizde bulacağını İngilizce özel ders hocası sizlere yardımcı olacaktır.

 

İngilizce çalışma derslere nerede olursanız olun alınabilir. İngilizce konuşma dersleri sayesinde telefuzunuz gelişecek ve ifade etmek istediğiniz şeylere en iyi de mükemmel şekilde ifade edebileceksiniz. Öğrendiğimiz gramer konularını ve telefuz yöntemlerine akıcı bir şekilde İngilizce iletişim becerilerine aktarabilmek ingilizce konuşma dersleri sayesinde İngilizce konuşma özel diğer seçeneklere sahiptimde ister Türk hocalarla ister İngiliz veya Amerikan veya tavuk radyoda veya ana dili İngilizce olan diğer tüm hocalardan özel ders yapabileceksiniz. Böylelikle kendi ihtiyacınız neyse buna göre bir İngilizce özel ders almış olacaksınız. Bunun sonucunda ise İngilizce konuşma konusunda kendinize güveniniz artacaktır. İngilizce özel ders saatinde İngilizce konuşma konusunda kendinize güveniniz gün artması aslında daha fazla motivasyon sahibi olmanıza da olanak sağlayacaktır.

 

Bu yüzden sizlerde Superprof olur ise konuşma özel ders aramasında bulunup kendinize uygun İngilizce hocalarına da dinleyebilirsiniz. İngilizce hocalarımızı belirledikten sonra onları derslere bir gönderebilir ve istediğiniz zaman kimse konuşma dersleri almaya başlayabilirsiniz.

Ne öğrenmek istersiniz?