Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İngilizce konuşma becerileri özel dersleri

Tüm Türkiye'de 850 öğretmen sizi bekliyor.

ingilizce konuşma becerileri özel dersi seçeneklerimiz

Karatay
₺25/saat
Ayşegül
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Okul eğitimi bazı bilgilere sahip olmanizi sağlar . Daha fazlasını istemez misiniz ?

Beginner veya elementary seviyesi öğrencilerine oyun yöntemi ile ilk başta konuşmalarina teşvik ve konuşurken yanlış bir şey soylemekten cekinmemeleri gerektiğini belirtecek yöntemler uygularim. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine (A1_A2 seviyeleri ) eğitim vereceğim m ilerleyen zamanda B1 ve B2 eğitimi verebilirim . A B ve C seviyeleri sertifikam mevcuttur.

₺60/saat
Dilshodbek
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

“İyi öğretmenler pahalıdır ancak kötü öğretmenler daha pahalıya mal olur.” Öğrendiğinde, öğret. Aldığında, ver.

10 yıllık tecrübem var.Bu 10 yıllık sürecin 4 yılını yurtdışında kazandım.Şuan MBA okullarında ingilizce öğretmenliğini icra etmekteyim.Genelikle metodum karşılıklı konuşmaya dayalı öğretim şekline sahiptir.Bu konuda kendime güveniyorum.Gramer konusunda bilgi sahibi olmak isterlerse bu konuda da gerekli tüm donanıma sahibim.

Muratpaşa
₺70/saat
Batur teacher
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

10 haftada ingilizceyi tamamen öğrenseydiniz nasıl hissederdiniz? Kulağa inanılmaz geliyorsa Instagramda öğrencilerimin yorumlarını izleyin @BaturTeacher

Dil öğrenmenin sıralamasını takip etmeden dil öğrenilemez. Türkçeyi nasıl öğrendiniz? 1. Sadece dinlediniz 2. Gördünüz 3. Taklit ettiniz 4.

İstanbul
₺60/saat
Yiğit can girgin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisinden İngilizce Dersi ( KONUŞMA BECERİSİ, KONUŞULANI ANLAMA, AKSAN ve KELİME BİLGİSİ )

Yaklaşık 3 yıldır kişiye özel veya grup çalışması halinde ingilizce dersleri veriyorum, öğrenmesi zor gibi görünen ama zor olmadığı kısa sürede sizlerinde anlayacağı yeni bir dil öğrenmek isterseniz doğru yerdesiniz. Derslerimizi ofisimde veya evinizde ( gerekli teknoloji var olduğu durumda ) işleyebiliriz.

₺35/saat
Şevket giray
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Üniversite öğrencisinden, b2 seviyesinde akıcı ve günlük kullanıma yönelik konuşma becerisi geliştirme dersi

Derslerime öncelikle çalışacağım kişinin genel durumunu öğrenerek başlarım. İlk dersimiz genelde senin ne istediğini, neye ihtiyacın olduğunu konuşarak geçiririz ve ücret almam! Deneme sürümü olarak düşün.

Keçiören
₺50/saat
Ömer
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Makina Mühendisi ve İngilizce Öğretmeninden İngilizce Konuşma, Okuma, Dinleme ve Yazma Dersleri

--- Derslerim başlangıç seviyesinden orta üzeri seviyeye kadar geniş bir kitleye hitap etmektedir. --- Dil bilgisi, dilin genel yapısı ilk olarak kişiye aktarılır bu süreçte olabildiğince gerçek hayata yönelik ve akılda kalıcı örneklerden faydalanılır.

Çankaya
₺55/saat
Merve
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

TED Üniversitesi Öğrencisinden okul öncesi-İlkokul- Ortaokul ve Lise öğrencilerine İngilizce Dersi.

Günlük ve akademik İngilizceye hakim olmakla birlikte aldığım eğitimler sayesinde faydalı olabileceğime inanıyorum. Geleneksel dil öğreniminden ziyade daha eğlenceli ezber yerine içselleşitirilmiş eğitimi tercih ediyorum. Derslerimi okul öncesi , ilkokul, ortaokul ve ya lise öğrencilerine vermeyi planlamakla birlikte yeni başlayan yetişkinler ile de çalışma opsiyonum var.

Yunusemre
₺50/saat
Necati
(9 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizceyi bir türlü sevemeyen öğrenemeyen hanımefendiler beyfendiler! Artık yabancı arkadaşlar edinmenizin vakti geldi hatta belki de passaport ?

Birincisi İngilizce bir ders değil yabancı dil.İlk olarak yaptığım şey insanların kafasında ki korku uyandıran "ders" kelimesine İngilizceyi dahil etmemek.Ben hitap ettiğim yaş grubuna göre farklı nitelendiriyorum.Örneğin yaş grubu 7-15 ise İngilizce bir oyundur.18-30 ise İngilizce sosyalleşme aracıdır gibi.

₺50/saat
Ladin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi Çeviribilim Bölümü (Mütercim Tercümanlık) öğrencisinden istediğiniz seviyede İngilizce özel - grup dersleri

Öğrencimin yaşına uygun etkinlikler hazırlar, kelime bilgisini ve gramerini ilerletecek teknikler gösteririm. İsteğe göre, etkili konuşma, yazma ve dinleme dersleri verebilirim. Boğaziçi hazırlık sınavını (BÜEPT) geçtim, sınavlara yönelik dil dersleri verebilirim. Derslerde işleyeceklerimi öğrencimin isteği doğrultusunda şekillendirebilirim.

Çankaya
₺55/saat
Çiğdem
İlk ders ücretsiz!

İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisinden lise, ortaokul, ilkokul de eğitim gören öğrencilere İngilizce dersleri

Dersleri öğrenciye göre işlerim, belli başlı kurallarım olsa da kişiden kişiye uygulanış şekli değişir. 1 saati özel dersler için az buluyorum çünkü öğrencinin konuyu anlama hızına bağlı olarak anlatma şekli de değişir, gerçekçi olmak gerekirse 2 saatlık bir derste ancak verim alınabileceğini düşünüyorum.

Keçiören
₺70/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi , İngiliz Dil Bilimi bölümü mezunundan her seviyeye göre genel ingilizce (grammar, listening, reading, speaking) dersleri verilir.

Derslerimi çoğunlukla yetişkin gruplarına vermeyi tercih ederim, onlar ile daha sağlıklı ve verimli bir halde etkileşim çerçevesinde dersi aktarmak istediğim için , daima bireysel yahut grup bazında da interaktif bazda dili metodlarına uygun ya da spontane bazda usulüne uygun halde etkili bir halde kullanıp aktarımlarda bulunmaktır amacım.

Ankara
₺50/saat
Buse nur
İlk ders ücretsiz!

Odtü son sınıf felsefe bölümü öğrencisinden her seviyeye uygun ingilizce dersi verilir

Dersleri işleme şeklim öğrencinin ingilizce seviyesine göre değişmekte olmasına rağmen temel olarak derslerde türkçe konuşmayı minimum seviyede tutmaktayım çünkü ingilizce öğrenirken en önemli şeylerden biriside kulak dolgunluğudur. Öğrenci ne kadar çok ingilizceye maruz kalırsa o kadar etkili olacağını düşünmekteyim .

₺100/saat
Şükran
İlk ders ücretsiz!

Yüksek lisans öğrencisinden ilkokul / lise öğrencilerine derslerine yardımcı veya dil sınavına destek İngilizce özel ders

öğrencinin eksik olduğu veya öğrenmek isteği konuyu öğrenci ile konuşarak tespit ederim,daha sonra vereceğim örnekler üzerinden kendim de öğrencinin eksiğini tam olarak tespit ederim.

Kadıköy
₺60/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

İstanbul'da Tercümanlık Öğrencisinden ilkokul ortaokul lise (Starter-Advance düzeyi arası) düzeyinde İngilizce-Türkçe Dersler

Derslerimi belirli bir planda işlerim. Günlük, haftalık, aylık programlarla derslerimi ayarlarım. Sadece kitap üzerinden değil, aynı zamanda müzikle, görsel, işitsel olarak öğrencilerimle pratik yaparak İngilizceyi öğretmeyi ve sevdirmeyi amaçlarım. Derslerim her yaştan öğrenciyi, çocuğu, yetişkini kapsar. Her yaş grubuna özel program hazırlarım.

Keçiören
₺60/saat
Emine
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeninden ilkokul, lise ya da üniversite düzeyinde Özel İngilizce dersi verilmektedir.

Derslerimde öncelikle ders mantığını kavramaya yönelik bilgiler veririm. Bir matematik dersi gibi kurallar formüller verme taraftarı değilimdir. Günlük hayattan cümlelerle örnekler veririm ki akılda kalsın, ilgi çekici olsun. derslerimi dinlemeler ve konuşma pratikleri ile desteklendiririm. Mutlaka güler yüzlü olurum çünkü öğrencinin daha fazla stres olmasını istemem.

Pendik
₺50/saat
Ece
İlk ders ücretsiz!

Anadil Seviyesi Bilingual Native Speaker İletişimciden İstanbul'da İngilizce ve Türkçe Konuşma Dersleri

Seviye, hedefleriniz, öğrenme yapınız, haftalık planınıza göre tamamen size özel bir ders planı ve içeriğini oluşturuyorum. Bu haftada 5 gün, günlük 20 dk'dan via skype şeklinde de olabilir, haftada tek gün 1-1,5 saatlik dersler de olabilir. Bunları kararlaştırdıktan sonra ilk dersimiz başlıyor.

Mamak
₺50/saat
Eda
İlk ders ücretsiz!

Ankara üniversitesi öğrencisinden dans, İngilizce ve Almanca dersleri verilir.Okul sınavlarına hazırlıkta yardımcı olabilirim.

Her öğrencinin zeka türü farklıdır.Öncelikle öğrencimin zeka türüne karar verip,duysal zeka mı görsel zeka mı olduğuna karar veririz.Daha sonra zeka türüne göre bir plan program ile derslerimize başlarız.Genelde post it yardımlarıyla grammer bilgisi pekiştirerek okul sınavlarına hazırlanılması için yardımcı olabilirim.

Bayrampaşa
₺25/saat
Furkan
İlk ders ücretsiz!

Namık Kemal Üniversitesi İngiliz dili ve edebiyatı son sınıf öğrencisinden ingilizce ders

İngilizce öğretiminde Gramer ağırlıklı eğitimden ziyade 4 temel yöntem olan dinleme-konuşma-yazma ve okuma yöntemini tercih ediyorum. Bir dili öğrenmenin ilk aşaması dinlemedir bu yüzden eğitimimde dinleme çok önemli bir yer kaplamaktadır. Gramer eğitimi tabi ki gerekli olduğundan o da gösterilmektedir fakat ağırlıklı olarak 4 temel yöntem dediğim gibi.

Antakya
₺30/saat
Münire
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hatay’da sınıf öğretmenliği okuyorum. Rainbow eğitim kurumlarında B-1 seviyesine kadar ingilizce dersi aldım ilkokul çocuklarına İngilizce konusunda da faydalı olacağımı düşünüyorum. Kendi çevremden b

Öğrenciyle göz teması kurmak, hareket halinde olmak, ses tonunu iyi kullanmak, en önemlisi öğrenciyi tanımak, rahat hissettirmek, saygı duymak ve espirili bir dille öğrenciye sıkılmayacağı şekilde ders vermek en önce hedefim. Öğrenciye derse başlamadan önce neden bahsedeceğimizi söylemeliyiz. Öğrenci konuyu bilmeden derse başlamamalı.

₺75/saat
Ahmet
İlk ders ücretsiz!

Öğrenme garantili ve konuşmaya yönelik her seviyede okula ve sınavlara yönelik ingilizce ders

Hertürlü seviyeye ve yaş grubuna yönelik bire bir ya da grup dersleri vermekteyim, temel prensip öğrenmeyi öğrenmek yolundan çıkarak öğrencinin istek ve arzularına yönelik çalışmaktır, kısa sürede dili kavrama ve uygulama taktikleri ile ingilizce konuşabilme ve pratiklerle de destekleme çalışmaları yapmaktayım.

Beykoz
₺55/saat
Banu
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

C1 seviyesinde (upper- intermediate) ingilizce bilen iş güvenliği uzmanından özel ya da grup halinde dersler

Dersin tek düze ilerlemesini doğru bulmadığımdan sadece ders kitabı üzerinden gitmek yerine film, dizi, ses kayıtları ve sohbetlerle dersi renklendirmeyi ve o dili öğrenmenin zorunluluktan çok hobi haline gelmesinin öğrenime daha iyi katkısı olduğuna inanıyor ve ders saatimi bu yönde oluşturuyorum.

Çankaya
₺50/saat
Seçil
İlk ders ücretsiz!

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Öğrencisi Ders - 4 . sınıf Ekonomi Bölümü Öğrencisinden ders - Matematik, Geometri, Türkçe (Sadece ilkokul ve ortaokul)

İngilizce öğrenirken en önemli şeyin yeni kelimeler öğrenmek ve dinleme becerisini geliştirmek olduğunu düşünüyorum . O yüzden yeni kelimeler öğretmeye ağırlık vereceğim . Bunun dışında okuma yapmak ve dinleme yapmak çok önemli . Okulumuzda bize hazırlıkta nasıl gösterdilerse ben de o şekilde yol almayı planlıyorum.

Karabağlar
₺30/saat
Ozan
İlk ders ücretsiz!

İngilizce ve Almanca okuma,yazma,anlama,konuşma,İelts ve Toefl pratik yapma üzerine özel ders vermekteyim

Derslerimde aktiviteye daha çok önem veririm diyebilirim teorik bilginin yanı sıra.Grammer ve dil bilgisi kuralları çok önem teşkil etse de; yabancı bir dili öğrenmenin anahtar yolunun o dil ile eğlenceli oyunlar oynayıp,aktivite yapıp akılda daha kalıcı olmasını sağlamaktır.

Keçiören
₺40/saat
Gamze
İlk ders ücretsiz!

Ankara'da Her seviye İçin Kaliteli ve Uygun İngilizce Dersi Yüksek Lisans Öğrencisinden

Öğrencinin konuşması için ona destek olurum. Konuyu örneklerle çoğaltıp sonrasında öğrencinin de pekiştirmesi için örnekler yaptırıyorum. Öğrencinin konuşma becerisini geliştirmeye ağırlık verdiğim için; derslerim genelde 1.30 saat civarında oluyor.

Kadıköy
₺60/saat
Maysa
İlk ders ücretsiz!

Anadili Rusça olan öğretmenden ilkokul ve ortaokul seviyelerine uygun İngilizce Özel ders

Derslerimi daha çok öğrencinin seviyesine ve ilgisine göre planlarım. Öğrencinin ihtiyaçlarını belirledikten sonra o konuyu en kolay nasıl öğrenecekse o şekilde fazla zaman kaybetmeden anlatırım. Öğrencinin zevk alacağı şekilde özellikle küçük yaş gruplarında oyun temelli bir öğretim uygularım.

₺45/saat
Cansu
İlk ders ücretsiz!

İstanbul'da ilköğretim, orta okul, lise öğrencileri ve yetişkinler için özel İngilizce dersleri

Öğrencinin derste konsantrasyonu dağılmadan ingilizce öğretmek amacım. Okulda yaptıklarının üstünden geçmek, derste kaçırdıklarını anlatmak ve tekrar etmek, ileriki konular üzerine çalışmak, ödevlerinde yardım edip bildiklerini pekiştirmek ve yeni konular ekleyerek dersleri işleyebiliriz.

Ümraniye
₺50/saat
Betül
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeni'nden İlköğretim, Ortaokul ve Lise öğrencileri için İngilizce özel ders ve konuşma pratiği dersleri!~

Derslerimi öğrencinin kişisel ihtiyaçlarını ve eksiklerini göz önüne alarak işlerim. Kişiye özel ders programı çıkarır, yaş grubuna göre aktivite ve etkinlik hazırlarım. Derslerimi genelde 1 saati konu anlatımı, 1 saati de etkinlik ve pratikle 2 saat olacak şekilde işlerim.

Trabzon
₺60/saat
Ece
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tıp öğrencisinden uygun fiyata Ingilizce dersleri. C1 seviyesine kadar herkese erişebileceğimi düşünüyorum

Öğretme işleyişim daha çok kitaptan olacaktır, derslere kendi çıkardığım bazi notlar eşliğinde takviye ediyorum. Ödevlendirme yapıyorum ders sonlarında işlediğimiz yerle ilgili. Genellikle derslerim eğlenceli geçer diye düşünüyorum, çok fazla grammar odaklı değil hepsinin ortasını bulmayı hedefliyorum. Derslerim A1 den B2 seviyesine kadar herkese uygundur.

Buca
₺50/saat
Hatice merve
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği son sınıf öğrencisinden ödevlere yardım ve sınavlara yönelik İngilizce dersi. (Üniversite sınavı, YDS, Lise giriş sınavı)

Derslerine, öğrencilerime İngilizce öğrenmenin ve konuşmanın sandıkları kadar zor bir şey olmadığını kavratarak başlarım. Böylece önyargıları kırıp derse karşı sempatiyi geliştirmiş olurum. Karşımdaki öğrencinin zeka türüne, öğrenme yöntemine, İngilizceye bakış açısına göre bireysel bir program izlerim.

Beylikdüzü
₺30/saat
Habiba
İlk ders ücretsiz!

Türkiye'de lise son sınıf öğrencisyim . İngilizce ile alakalı her konuda yardımcı olmayı isterim :)

*ilk 3 ders kelime ezberleme yöntemi bulmaya yönelik çalışmalar * her gün beli sayıda kelime ezberlemek *her hafta bir quiz * ay sonu kapsamlı bir kelime testi * TOFEL ve YDS kelime bölümlerden alışrtırmalar *phrasal verb and Proposition worksheets * günlük konuşmasında yaygın ifadeler * çevirme taktikleri

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm ingilizce konuşma becerileri derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size ingilizce konuşma becerileri öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

İngilizce konuşma becerileri dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır