Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İngilizce kelime bilgisi özel dersleri

Tüm Türkiye'de 1 123 öğretmen sizi bekliyor.

ingilizce kelime bilgisi özel dersi seçeneklerimiz

Avcılar
₺50/saat
Emrah
İlk ders ücretsiz!

Ortaokul ve lise düzeyinde İngilizce Grammer , speaking ve writing (dil bilgisi, konuşma ve yazma) dersleri

Derslerimi yazma yoluyla öğretirim . Daha akılda kalıcı olduğuna inanırım. Öğrencilerle sohbet havasında onları sıkmadan , oyunlar oynayarak ders işlerim. Öğretmekten ziyade ona dersi sevdirmeye çalışırım. Sevdikten sonra öğrenmesi kolay olur genellikle. Ödevleri de yine oyun tarzında veririm. Pratikler üzerine yoğunlaşırım.

₺100/saat
Dilara
İlk ders ücretsiz!

İstanbul'da Deneyimli Özel Öğretmenden Her Yaştan Ve Sınıftan Öğrencilere Pratik İngilizce Dersleri

Ders anlatırken benim için en önemli olan konu öncelikle ders verdiğim öğrencidir. Her bir insanın kendine özgü yetenekleri ve beyin tarzları olduğu için, her öğrencimle empati kurup onları anlamaya ve analiz etmeye özen gösteririm. Öğrencimin en rahat anlayacağı yöntemi belirleyip onu uygularım.

₺40/saat
Ceren nur
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngiliz dili ve edebiyatı öğrencisinden ingiliz tarihi, konuşma becerileri, dil bilgisi ve çeviri dersleri. Artık altyazı okumak zorunda kalmayacaksınız.

Öncelikle ders vereceğim öğrencinin seviyesini belirlemek isterim çünkü sözcüklerimi konuşma biçimimi ona göre ayarlamam gerekir. Sonrasında neyi eksik ise ona göre beraber bir plan oluştururuz. Derslerin eğlenceli olmasını isterim.

Şişli
₺70/saat
Ceyda
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İki ülkede de akademik hayatı olan İngiliz-Türk çifte vatandaşından İngilizce geliştirme ve sınav hazırlık dersleri

İlk derse öğrencinin ingilizce seviyesi ve öğrenme çeşidini belirlemeyle başlarım. Akabinde bunu uygun bir plan oluşturur ve öğrencinin en iyi öğrenebileceğini düşündüğüm metodu uygularım. Bu kimi için görsel kimi için işitsel ögelerle kimi içinse aktivitelerle sağlanır.

Maltepe
₺100/saat
Burcu
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Endüstri Mühendisliği mezunundan, İstanbul'da, ilkokul, lise,üniversite hazırlık ve günlük kullanım için ingilizce dersi

Dersleri daha çok öğrencinin ihtiyacına göre planlıyorum. İlkokul ve ortaokul öğrencileri için daha çok grammer ve listening bazlı derslere yöneliyorken, lise ve üniversite öğrencileri için bütün alanları işlemeye çalışıyorum. Bunun için de haftada 2 gün en az ikişer saat ders alınmasını öneriyorum. İlk derste grammer ve writing çalışırken haftanın 2.

Beylikdüzü
₺45/saat
Özge
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yıldız Teknik Üniversitesi , işletme öğrencisinden Beginner ve elementary seviyesine ingilizce bireysel veya grup dersi

Öncelikle derse öğrencinin seviyesini görerek başlarım konuşma şekli ve bildiği grammer bilgilerini öğrenerek başlarım. derslerimde öğrencinin istediğine bağlı olarak ingilizce veya türkçe anlatırım . Elimde grammer yazma okuma ve aktivite olarak birçok kaynağa sahibim .

Sincan
₺30/saat
Didem
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesi Dilbilim Bölümü Öğrencisinden İlkokul,Ortaokul,Lise ve Üniversiteye Hazırlık (DİL-1) Özel İngilizce dersi

*Öğrencimin ingilizce bilgisini test ederim.Bunu despot bir şekilde, n'oluyoruz demeden sınava sokmak yerine öğrencimle konuşarak,ifadelerinden çıkarımlayarak seviye tespiti yaparım.

₺45/saat
Kaan
İlk ders ücretsiz!

Trakya universitesi bilgisayar muhendisligi bolumunden mezunum. yeni ingilizce ogrenmek isteyenlere ve alt yapisi olupta gelistirmek isteyenlere ders vermeyi dusunuyorum.

Derslerimi nasıl işleyeceğim konusunda ilk olarak seviye ölçerek karar veriyorum. Elde edilen seviyeye görede eğitim çizelgesi oluşturmayı planlıyorum. Öğrencinin isteğine ve verdiği çalışma başarısına ve gayretine göre programı her ay güncellemeyi düşünüyorum. Eğer öğrencinin hedefi varsa o hedefe yönelik çizelgede oluşturulabilir.

₺50/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Yeditepe Üniversitesi, İngilizce Öğretmenliği mezunundan çoçuklara ve yetişkinlere ingilizce ve yabancılara türkçe dersleri verilir.

- Genelde küçük yaş grupları ile çalıştığımdan TPR kullanmayı tercih ederim ama eğer cambridge sınavları ise Gramar Translation Method ve gene TPR üzerinde duruyorum. - Deslerim genelde anasınıfından başlıyor ilköğretim öğrencileri ve ortaokul öğrencilerinde son buluyor. yani anasınıfı, ilkokul 1-2-3-4, ortaokul 5-6-7-8'i kapsıyor. - 8.

Küçükçekmece
₺45/saat
Ediz
İlk ders ücretsiz!

European School ogrencisinden ingilizce, hollandaca ve almanca dilleri ve almancada cografya dersleri

Yabanci dili ogrenmek kaliplara bagli olarak degil, pratik ile ogrenilir inancindayim. Ayrica derslerimi ogrencinin gereksinimine gore planlarim. Derslerim yabanci dili rahat konusmak isteyen ilkokul, ortaokul, lise, universite ogrencileri ve yetiskinlere yardimci olacaktir.

Beykoz
₺50/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

İngilizce özel ders; okul öncesi, ilköğretim ve lise öğrencileri için takviye dersleri

Eğlenceli oyunlar, hafıza teknikleri ile kelime öğretimi. Öğrenci yaşına göre eşitli materyallerden yararlanma. Yazma ,konuşma ,dinleme , gramer becerileri için teknikler.

İstanbul
₺60/saat
Yiğit can girgin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisinden İngilizce Dersi ( KONUŞMA BECERİSİ, KONUŞULANI ANLAMA, AKSAN ve KELİME BİLGİSİ )

Yaklaşık 3 yıldır kişiye özel veya grup çalışması halinde ingilizce dersleri veriyorum, öğrenmesi zor gibi görünen ama zor olmadığı kısa sürede sizlerinde anlayacağı yeni bir dil öğrenmek isterseniz doğru yerdesiniz. Derslerimizi ofisimde veya evinizde ( gerekli teknoloji var olduğu durumda ) işleyebiliriz.

İstanbul
₺100/saat
Nurbanu
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

14 sene Amerika'da yaşamış, İstanbul'da ilk okul ve orta okul öğrencilerine özel ders veren bayan İngilizce öğretmeni

Derslerimi pratik üzerine kuruyorum. Yoğunluk olarak oyunlar ve aktivitelerle öğretiyorum. Mümkün olduğunca öğrencilerimle Türkçe konuşmuyorum. Okumalarını ve konuşmalarını geliştirmek için kitaplar okutuyorum. Kelime hazinelerini geliştirmek için çeşitli aktiviteler hazırlıyorum.

₺100/saat
Şükran
İlk ders ücretsiz!

Yüksek lisans öğrencisinden ilkokul / lise öğrencilerine derslerine yardımcı veya dil sınavına destek İngilizce özel ders

öğrencinin eksik olduğu veya öğrenmek isteği konuyu öğrenci ile konuşarak tespit ederim,daha sonra vereceğim örnekler üzerinden kendim de öğrencinin eksiğini tam olarak tespit ederim.

Kadıköy
₺60/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

İstanbul'da Tercümanlık Öğrencisinden ilkokul ortaokul lise (Starter-Advance düzeyi arası) düzeyinde İngilizce-Türkçe Dersler

Derslerimi belirli bir planda işlerim. Günlük, haftalık, aylık programlarla derslerimi ayarlarım. Sadece kitap üzerinden değil, aynı zamanda müzikle, görsel, işitsel olarak öğrencilerimle pratik yaparak İngilizceyi öğretmeyi ve sevdirmeyi amaçlarım. Derslerim her yaştan öğrenciyi, çocuğu, yetişkini kapsar. Her yaş grubuna özel program hazırlarım.

₺40/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

Mürtecim -Tercümanlık öğrencisinden, Bursa'da ingilizce dil eğitimi; ister online ister yüz yüze.

Dil öğrenmek çaba ister. Ben öğrencinin öğrenmek istediği seviyeye göre plan hazırlar, öğrencinin kendi planlarına en uygun hale getirerek ortak bir çalışma planı sunarım. Dil öğrenme materyallerine kendi elimde olan kaynaklarımla da destek olmaktan mutluluk duyarım.

₺53/saat
Ricardo w
İlk ders ücretsiz!

İnşaat mühendisliği okuyorum ozel inglizce dersi vereyebilirim. Aynı şekilde Fransızca biliyorum da

Öncellikle başlamadan once program yapıyoruz. Temellerden basliyoruz . sonra her hafta bir quiz yapıyoruz. Sonra ödev veriyoruz . VE dizi ve film öneriyoruz. Ve bazen sunum yapılacak. Bazen rahatlamak için disarida mesela kafede gidiyoruz ve konuşmak praktıgı yapıyoruz sadece no turkish sadece alıştırmak için.

Göztepe
₺60/saat
Esin
İlk ders ücretsiz!

İngilizce mimarlık öğrencisinden isteyen herkese ileri ve basit seviyede ingilizce yazma, konuşma ve kelime eğitimi

dersleri interaktif bir şekilde işlemeye özen gösteriyorum, özellikle konuşmaktan çekinen insanlara yardımcı olabilirim. İngilizceyi küçük çocuklara sevdirmek için pek çok yolum var. Birden fazla kişiyle çalışabilir hepsiyle aynı anda aynı derecede ilgilenebilirim. Derslerin dışında uğraştıracak ödevler vermem eğlenceli ve akılda kalıcı yolları tercih ederim.

Üsküdar
₺50/saat
Ayça fatma
İlk ders ücretsiz!

Fizyorterapi ve rehabilitasyon öğrencisiyim A1ve A2 seviyesinde ingilizce ders verebilirim ilkokul ortaokul

derslerimi öğrencimin seviyesi odaklı işlerim Onun anlayacağı seviyeden başlar ve kendi bilgime ulaşıncaya kadar ders vermeye çalışırım Notlar ve yardımcı kaynaklarla bilgileri pekiştirmeye çalışırım Daha keyifli bir ders ortamı oluşturmaya çalışırım ve düzen ve istikrarlı biçimde sıkmadan ders verebilirim .

Antakya
₺30/saat
Münire
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hatay’da sınıf öğretmenliği okuyorum. Rainbow eğitim kurumlarında B-1 seviyesine kadar ingilizce dersi aldım ilkokul çocuklarına İngilizce konusunda da faydalı olacağımı düşünüyorum. Kendi çevremden b

Öğrenciyle göz teması kurmak, hareket halinde olmak, ses tonunu iyi kullanmak, en önemlisi öğrenciyi tanımak, rahat hissettirmek, saygı duymak ve espirili bir dille öğrenciye sıkılmayacağı şekilde ders vermek en önce hedefim. Öğrenciye derse başlamadan önce neden bahsedeceğimizi söylemeliyiz. Öğrenci konuyu bilmeden derse başlamamalı.

₺75/saat
Ahmet
İlk ders ücretsiz!

Öğrenme garantili ve konuşmaya yönelik her seviyede okula ve sınavlara yönelik ingilizce ders

Hertürlü seviyeye ve yaş grubuna yönelik bire bir ya da grup dersleri vermekteyim, temel prensip öğrenmeyi öğrenmek yolundan çıkarak öğrencinin istek ve arzularına yönelik çalışmaktır, kısa sürede dili kavrama ve uygulama taktikleri ile ingilizce konuşabilme ve pratiklerle de destekleme çalışmaları yapmaktayım.

Arif Köyü
₺60/saat
Ali
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli İngilizce Öğretmeninden YDS, YÖK-DİL ve Üniversite Sınavlarına Hazırlık Dersleri ve Pratik Test Teknikleri

İngilizce öğretiminde benim için öncelikli olan kursiyerin yabancı dile ne için öğrenmek istediği, nerede ve nasıl kullanacağıdır. YDS sınavına girip belirli puan alma hedefi olan bir kursiyer ile bir yurtdışı gezisine katılacak olan bir kursiyerin ihtiyaçlarının çok farklı olduğu aşikardır. Ders tekniğini ve işleme şeklini öncelikli olarak buna göre belirlerim.

Ümraniye
₺80/saat
Emre
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

6 yılını ingilizce ile her gün iç içe geçiren birinden ingilizce dersleri

DERSLERİM ÜZERİNDE SADECE KAĞIT DEĞİL AYRICA UYGULAMA VE MENTOR OLARAKTA ÜZERİNE GİDERİM ŞU ANA KADAR HERHANGİ BİR SORUN İLE KARŞILAŞMADIM TAM AKSİNE GAYET OLUMLU DÖNÜŞER ALDIM DERSLERİMİZ ASLA SIKICI OLMADI HEP BİR EĞİTİM HEP BİR GÜLEREK VE AKILDA KALICI ŞEKİLDE İLERLEDİ VE SÜRDÜ

₺70/saat
Meltem
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi yabancı dil öğrencisinden İngilizce bireysel ve grup dersleri! Okul derslerine takviye veya pratik İngilizce.

Dersleri mümkün olduğunca günlük hayata uyarlayarak işlemeye çalışırım. Öğrenilenlerin kalıcı ve etkili olması açısından günlük hayata uygunluğu ve kullanışlılığı çok büyük önem arz ediyor. Somut örneklere sıklıkla yer veririm. Genelden özele ve somuttan soyuta doğru bir yol izlerim.

₺55/saat
Samet
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

C1 Advanced seviye Marmara Üniversitesi öğrencisinden bireysel ve grup İngilizce dersleri verilir.

Dersleri var ise eldeki materyallerin(ödev, textbook vb) çözümü ve öğrenciye özümseyeceği şekilde açıklanması ile başlatırım. Kelime bilgisine ve konuşma pratiğine çok önem verdiğim için derslerde sözlük ve diyalog çalışmalarına öncelik gösteririm.

Çiftlikköy
₺35/saat
Selin
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yabancı dil bölümü öğrencisinden Yalova'da ilkokul, ortaokul ve lise düzeyi ingilizce dersi!

Öncelik seviye tespit sınavıdır. Ardından seviyeye göre anlatım tekniği ayarlanır, konular planlanır deneme, konu tarama test ve sınavları eşliğinde ingilizceyi hayatın içine koyarak öğrenimi en kolay ve eğlenceli hale getirilir.

Talas
₺60/saat
Fadime
İlk ders ücretsiz!

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği eski öğrencisi, şuan Erciyes Kore Dili ve Edebiyatı öğrencisinden İngilizce dersi verilir.

Dersleri öğrencinin isteğine, yetenek ve anlayış hızına göre ayarlıyorum. Yaşları küçük olan öğrenciler için sadece gramerin değil akıcı konuşmanın da fazlasıyla önemli olduğunu aşılamaya çalışıyorum. Lise seviyesindeki öğrencilerin alt yapısı daha çok olduğu için konuşma konusuna ve sınavda çıkabilecek sorular üzerine odaklanıyorum.

Ümraniye
₺50/saat
Betül
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Öğretmeni'nden İlköğretim, Ortaokul ve Lise öğrencileri için İngilizce özel ders ve konuşma pratiği dersleri!~

Derslerimi öğrencinin kişisel ihtiyaçlarını ve eksiklerini göz önüne alarak işlerim. Kişiye özel ders programı çıkarır, yaş grubuna göre aktivite ve etkinlik hazırlarım. Derslerimi genelde 1 saati konu anlatımı, 1 saati de etkinlik ve pratikle 2 saat olacak şekilde işlerim.

Buca
₺50/saat
Hatice merve
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği son sınıf öğrencisinden ödevlere yardım ve sınavlara yönelik İngilizce dersi. (Üniversite sınavı, YDS, Lise giriş sınavı)

Derslerine, öğrencilerime İngilizce öğrenmenin ve konuşmanın sandıkları kadar zor bir şey olmadığını kavratarak başlarım. Böylece önyargıları kırıp derse karşı sempatiyi geliştirmiş olurum. Karşımdaki öğrencinin zeka türüne, öğrenme yöntemine, İngilizceye bakış açısına göre bireysel bir program izlerim.

Beylikdüzü
₺30/saat
Habiba
İlk ders ücretsiz!

Türkiye'de lise son sınıf öğrencisyim . İngilizce ile alakalı her konuda yardımcı olmayı isterim :)

*ilk 3 ders kelime ezberleme yöntemi bulmaya yönelik çalışmalar * her gün beli sayıda kelime ezberlemek *her hafta bir quiz * ay sonu kapsamlı bir kelime testi * TOFEL ve YDS kelime bölümlerden alışrtırmalar *phrasal verb and Proposition worksheets * günlük konuşmasında yaygın ifadeler * çevirme taktikleri

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm ingilizce kelime bilgisi derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size ingilizce kelime bilgisi öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

İngilizce kelime bilgisi dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır