Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Gaziantep fizik öğretmeni seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yorum almış star fizik öğretmenlerimiz.

68 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 68 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz fizik dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

1 saat

Şimşek gibi hızlı fizik öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Gaziantep içinde fizik dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Gaziantep içindeki fizik öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Fizik dersleri almaya başlayın

3. Yeni fizik dersi deneyimleri edinin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Gaziantep konumunda mükemmel hocalarla yeni hobiler ve dersler keşfetmek için vaktiniz var.

Sıklıkla sorulan sorular:

📚 Gaziantep konumunda neden fizik özel dersi almak işimize yarar?

Gaziantep ve çevresinde özel fizik dersleri almak sınava hazırlananlara birçok fayda sağlar.

 

Özel fizik derslerinin faydaları arasında şunlar sıralanabilir:

  • fizikle olan ilişkinizi geliştirir
  • fizik deneme sınavlarını daha hızlı çözersiniz
  • fizik konularında daha başarılı olursunuz
  • mühendislik bölümlerine girme ihtimaliniz artar ve daha kolay bitirirsiniz

105'dan fazla fizik öğretmeni arasından özel etüdünüzü seçin.

💳 Gaziantep konumunda fizik dersi fiyatı ne kadardır?

Gaziantep ve çevresindeki ders verenlerden ortalama 68 TL'ye ders alabilirsiniz.

 

Fizik özel dersi fiyatını belirleyenler öğretmenlerdir. Bu fiyatları belirlerken birçok farklı unsur söz konusudur. Ders mekanı, ders süresi, derslerin sıklığı, öğretmenin tecrübesi, dersin alınma nedeni ve içeriği, bu unsurların en önemlileri olarak sayılabilir.

 

Hocaların %97'si ilk ders saatinizi ücretsiz veriyor. İlinizdeki fizik hocalarının fiyatlarını öğrenin.

💻 platformumuza webcam üzerinden fizik dersleri almak mümkün mü?

Özel ders hocalarının %80'i webcam üzerinden fizik dersi işliyor. Webcam üzerinden dersler hem daha hesaplıdır hem de daha fazla esneklik sunarlar. Online fizik dersleri erişimi kolay platformları kullanarak en hızlı yoldan fizik çalışma şansı sunuyor. Böylece coğrafi imkansızlıklar engel olmaktan çıkıyor.

✒️ Gaziantep konumunda fizik özel dersleri işleyen kaç hoca var?

Gaziantep ve ilçelerinde, fizik özel dersi veren ve müsait fizik özel ders hocası sayısı 105.

 

Arama motorumuzdan özel hocaları aratıp görüntüleyebilir ve ilanlarını inceleyebilirsiniz.

 

Gaziantep konumunda 105'dan fazla müsait hoca arasından özel dersinizi seçin.

💯 Gaziantep veya çevresinde yaşıyorsanız fizik dersinde başarılı bir öğrenci olmak için ne yapmamız gerekli ?

Fizik dersi üniversitedeki en çok yardıma ihtiyaç duyulan aynı zamanda en temel derslerden biridir.

 

Fizik derslerinde daha başarılı olmak için yapabileceklerinizden bazılarını özetle sıralayacak olursak:

  • Korkunuzu bitirmek için yetkin bir hocadan destek almak
  • Anlamadığınız soruları deneyimli bir öğretmene ve üniversite öğrencilerine danışmak
  • Fizik dersi ile gerçek hayat arasında bağlantı kurma becerisi geliştirmek
  • Fizik testlerine önyargıyla yaklaşmamak

 

Diplomalı bir hoca ile fizik sınavlarına kendinizden daha emin bir şekilde katılım sağlayabilirsiniz.

 

Fizik özel derslerinizi hangi ortamda alacağınız tamamen sizin tercihinizde: Evde veya dışarıda bir mekanda, öğretmeninizi seçtikten sonra fizik derslerinizi gönül rahatlığıyla planlayın.

 

Gaziantep konumunda 105 fizik hocası arasından istediğiniz öğretmeni bulmak için arama motorumuzu kullanın.

 

Fizik öğretmeninizi bulun

Fizik öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Gaziantep Fizik öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Fizik özel ders öğretmenleri Gaziantep içinde size fizik derslerinde yardımcı olsun

Fizik dersleri, fen bilimleri alanında temel dersler arasında yer alır. Fizik dersleri, diğer fen bilimleri derslerine göre biraz daha matematik bağlantılı olduğu için ve bazen soyut konuları, formülleri ağır olduğu için öğrencilerce korkulması veya çekinilmesi oldukça doğal bir durumdur. Gaziantep’te de öğrenciler bu durumdan muzdariptir. Hangi seviyede olursa olsun, fizik dersleri öğrenciler için büyük bir caydırıcı etmen veya kabus haline gelmiş olabilir. Gaziantep fizik dersi alan veya almak zorunda olan öğrencilerle doludur. Peki bu öğrenciler neden fizik derslerini sevmiyor ve fiziki derslerini nasıl sevebilirler? Bu durumda fizik özel ders gibi bir seçenekten bahsetmek oldukça mantıklı olacaktır. 

 

Fizik özel dersleri sayesinde Gaziantep’te öğrenciler kendilerine çok daha büyük bir güvenle fizik derslerine devam edebilirler. Gaziantep’in öğrenci nüfusu oldukça büyük ve bu yüzden bu şehirde fizik derslerinin önemi de oldukça büyük diyebiliriz. Şehirde fizik dersinde zorlanan ve fizik dersinde başarı elde etmek isteyen bu kadar öğrenci varken özel dersin varlığı ve öneminden de bahsetmek elbette çok doğal. Pek çok ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite seviyesinde öğrencisi bulunan Gaziantep’te öğrencilerin işine yarayacak bir fizik dersi rehberi hazırlamaya karar verdik. 

 

Yazımızda Gaziantep’te fizik dersi serüveni ve fizik özel derslerin yararları hakkında güzel bilgiler edineceğinizi umuyoruz. Öyleyse devam edelim!

 

Gaziantep Fizik Dersleri ve Öğrenciler

Bu sorunun cevabını verebilmek için fizik hakkında biraz bilgi sahibi olmamız gerekir. Fizik, içinde yaşadığımız dünya ve. Evreni oluşturan tüm madde ve yasaları, enerji gibi konularla ilgilenen en temel bilim dalları arasında yer alır. Fen bilimleri içerisinde yer alan fizik bilimi, tıpkı kimya ve biyoloji gibi çevremizi inceleme üzerine kurulmuş ve başlamış ve zamanla yayılmıştır. Böylesine temel bir bilimin yaş fark etmeksizin Gaziantep’te öğretilmesi ve her şeyden öte anlaşılması, şehirde çok daha iyi bir fen bilimi seviyesinin oluşmasına olanak sağlamaktadır.

 

Gaziantep’te fizik temellerinin sağlam olması şehirde sayısal alanda çalışacak bireylerin çok daha donanımlı ve sağlam işler yapmasını da beraberinde getirecektir. Şehirde fizik bilimiyle olan sıkı bağlar sayesinde bu şehirden çok daha yenilikçi ve ileri seviyede bulmuşlar çıkabilecektir. İyi bir fizik temeli, özellikle mühendislik bilimleri için çok büyük bir önem teşkil etmektedir. Mühendislik bilimi sonuç olarak baktığımızda gen bilimleri üzerinde yükselen buluşlara yönelik bir alandır. Bu alanda en iyi ve sağlam buluşların çıkması için de bu temellerin sağlam olması gerekmektedir.

 

Fizik dersleri bu sebeplerden dolayı okulda çok sık ve yoğun bir şekilde öğretilen alanlar arasında yer alır. Öğrenciler okulda fizik dersleri alırken her şeyden önce çevreleri ile iletişim kurmayı öğrenmelidir. Öğrencilerin fizik dersinin hayatın kendisinden çıkan bir bilimden kaynaklandığını bilmesi gerekmektedir. Öğrenciler ancak bu şekilde çok daha ilgili ve bağlantılı kurabilir bir şekilde derslerine odaklanacaktır. Fiziğin soyut değil de, çevremizi ve evrenimizi oluşturan bir bilim olduğunu kavradıklarındaki okuldaki dersler çok farklı bir boyut kazanacaktır.

 

Bu durum hem öğrenciler hem de öğretmenler için oldukça verimli sonuçlar verecektir. Öğrenciler örneğin Gaziantep’te fizik dersleri alırken şehirlerinde fiziğin mucizelerine şahit olduklarında konuları çok daha hızlı anlayabileceklerdir. Bu özellikler sayesinde de öğretmenler konuları öğrencilere çok daha iyi bir şekilde anlatabilecek ve alınacak sonuçlar hem öğrencileri hem de öğretmenleri daha mutlu edecektir. Buna fizik sınavlarında alınan başarılar da elbette dahil!

 

Yine de bazı öğrenciler okul dışında da fizik dersi yardımı ihtiyacı duyarlar. Her öğretmen fizik konularını en iyi şekilde anlatmıyor olabilir veya bazı öğrenciler zorluk çekiyor olabilir. Bu durumda Gaziantep fizik özel ders seçeceğinden konuşmak cankurtaran etkisinde olacaktır!

 

Gaziantep Fizik Özel Ders Öğrencilere Ne Kazandırıyor?

Ülkemizin büyük şehirleri arasında yer alan Gaziantep, fizik eğitimi ihtiyacı duyan öğrencilerin de büyük sayıda bulunduğu şehirler arasındadır. Gaziantep’teki yoğun öğrenci nüfusu her geçen gün daha fazla öğrencinin fizik dersi ihtiyacı duyduğunu bize bildirir. 

 

Fizik derslerinde genel olarak ülkemizde büyük bir konu eksiği bulunmaktadır. Üniversite giriş sınavları gibi. İstatistiklere baktığımızda öğrencilerin fizik derslerinde başarı oranlarının diğer derslere göre daha düşük olduğunu görebiliriz. Her yıl gerçekleştirilen üniversite giriş sınavları buna en iyi örnektir.

 

Bu başarısızlıkta elbette genel bir problem olduğunu söyleyebiliriz. Fizik dersleri alan öğrenciler bu dersi temel olarak okulda alırlar ve geliştirmek isterlerse okul dışında kendileri de ek olarak çalışmalıdır. Fakat öğrenciler sınıftaki ortamda fizik derslerini tam olarak öğrenmeyebilir veya sorun yaşayabilirler. Okuldan sonra kendi başlarına çalışmaları da yeterli gelmeyebilir ve yine notlarının yükselmesi kolay olmayabilir.

 

Bu tarz durumlarda fizik özel dersleri almak oldukça mantıklı bir yoldur. Gaziantep fizik özel ders hocaları sizler için en iyi eğitimi sunabilecek kapasitede ve deneyimde hocalardır. Özel derslerde sınıfta veya kendi başınıza anlamadığınız konuları hocanızla paylaşabilirsiniz.Hocanız sizin gibi sorunları olan pek çok öğrenci görmüş olacaktır ve size en uygun eğitimin ne olduğunu hemen bilecektir. Aynı zamanda özel dersler sırasında tüm dersler size özel olarak planlanmış olacağı için, önemli olan sizin konuları eksiksiz olarak anlamanız olacaktır. Bir konuyu anlamadan diğerine geçmenize gerek kalmayacaktır. Böylelikle yeni konuları da çok rahat bir şekilde ve daha hızlı bir şekilde öğrenebileceksiniz.

 

Bir diğer konu ise derslerde öğretim şeklinin sizin anlama şeklinize göre şekillenecek olmasıdır. Konuları bol örneklerle anlıyorsanız hocanız sizlere bol örnek sunacaktır. Yine benzer şekilde konuları gerçek hayatla bağlantı kurarak daha iyi öğreniyorsanız, fizik öğretmeni sizler için bu gibi örnekler ve bağlantıları sağlayacaktır. Tam anlamıyla özel bir fizik eğitimi!

 

Gaziantep Fizik Özel Ders Hocaları Superprof’ta

Superprof, Türkiye’nin en iyi fizik hocalarını tek bir platformda bir araya getiren Türkiye’nin en büyük özel ders platformudur. Superprof’ta öğrenciler Gaziantep’te kendi ihtiyaçlarına uygun bir özel ders hocasını rahatlıkla bulabilirler. Superprof Gaziantep fizik hocalarının güvendiği ve bu platformda fizik dersleri sunduğu lider platformdur.

 

Superprof fizik özel ders hocaları şehrin her bir noktasında bulunabilir. Şehitkamil’den Şahinbey’e şehrin merkezi ve çevre ilçe ve semtlerinde fizik özel ders hocaları bulunabilir. Anasayfada hızlıca gerçekleştireceğiniz bir arama sayesinde birkaç saniyede tüm hocaları görebilirsiniz. Örneğin Şahinbey’de oturuyorsanız ve evinize yakın bir fizik özel ders hocası arıyorsanız bu durumda arama motorunda alan kısmına “fizik” adres kısmına ise”Şahinbey” ve hatta dilerseniz mahallenizi yazmanız yeterli olacaktır. Buna göre konumunuza en yakın hocaları görebilirsiniz!

 

Sonrasında çıkan sonuçlara göre size en uygun olan hocayı seçmek için hocaların yayınladığı ilanları inceleyebilirsiniz. Bu ilanlarda hocalarla ilgili pek çok farklı bilgiye ulaşmak mümkün. Hocaların dersleri nerede verdiklerinden saatlik ücretlerine, fizik eğitimini nerede ve ne zaman aldıklarından fizik dersi verme konusundaki deneyimlerine kadar tüm bilgiler burada bulunabilir. Aynı zamanda hocaların geçmişteki öğrencilerinin başarıları da bu ilanda bulunabilir ve eski öğrencilerinin yorumlarını da görebilirsiniz. Böylelikle üçüncü kişilerin yorumlarını görüp çok daha güvenle ders alabilirsiniz.

 

Öyleyse sizler de Gaziantep’te evinizde fizik özel dersleri almak için Superprof’ta aramanızı yapın ve Gaziantep’in en iyi fizik hocaları ile ister sınavlara hazırlanın ister konu eksiklerinizi kapatın. Superprof sizlere tüm çözümleri kolaylıkla ve güven içerisinde sunuyor!

Ne öğrenmek istersiniz?