Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Eskişehir fizik öğretmeni seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yorum almış star fizik öğretmenlerimiz.

61 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 61 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz fizik dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

2 saat

Şimşek gibi hızlı fizik öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Eskişehir içinde fizik dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Eskişehir içindeki fizik öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Fizik dersleri almaya başlayın

3. Yeni fizik dersi deneyimleri edinin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Eskişehir konumunda mükemmel hocalarla yeni hobiler ve dersler keşfetmek için vaktiniz var.

Sıklıkla sorulan sorular:

📚 Eskişehir konumunda neden fizik dersleri almak işimize yarar?

Eskişehir ve çevresinde fizik özel dersleri almak size birçok fayda sağlar.

 

Fizik özel dersinin faydaları arasında şunlar sıralanabilir:

 • fizikle olan ilişkinizi geliştirir
 • fizik testlerini daha hızlı çözersiniz
 • fizik derslerinde daha başarılı olursunuz
 • istediğiniz üniversitelere girme ihtimaliniz artar ve daha kolay bitirirsiniz

Eskişehir  konumunda 168'dan fazla müsait hoca arasından özel etüdünüzü seçin.

💳 Eskişehir konumunda özel fizik dersleri ücretleri ne kadardır?

Eskişehir konumundaki sitemizdeki fizik özel ders öğretmenlerinin ders başı ortalama ücreti 61 TL'dir.

 

Özel fizik dersleri fiyatlarını belirleyenler öğretmenlerdir. Bu fiyatı belirlerken birçok farklı kriter söz konusudur. Ders mekanı, ders süresi, derslerin sıklığı, öğretmenin tecrübesi, dersin alınma nedeni ve içeriği, bu unsurların en önemlileri olarak gösterilebilir.

 

Özel ders hocalarının %97'si ilk dersinizi ücretsiz veriyor. Semtinizdeki fizik öğretmeni fiyatlarını öğrenin.

💻 platformumuza webcam üzerinden fizik dersi yapmak mümkün mü?

Öğretmenlerin %80'i uzaktan fizik eğitimi veriyor. Webcam üzerinden dersler hem daha hesaplıdır hem de daha rahat ders planlaması seçeneği sunarlar. Online fizik dersleri modern uygulamaları kullanarak çabucak fizik konularını öğrenme şansı sunuyor. Böylece coğrafi mesafeler siliniyor.

✒️ Eskişehir konumunda fizik özel dersi konularına hakim kaç özel ders öğretmeni var?

Eskişehir ve çevresinde 168 hoca fizik dersi veriyor.

 

Arama motorumuzdan özel ders hocalarını aratıp listeleyebilir ve ilanlarını inceleyebilirsiniz.

 

Eskişehir konumunda 168'dan fazla müsait fizik hocası arasından özel etüdünüzü seçin.

💯 Fizik dersinde nasıl daha hızlı hale gelebilirsiniz

Fizik konuları okuldaki en karmaşık bulanan ve en temel derslerden biridir.

 

Fizik dersinde daha iyi olmak için yapabileceklerinizden bazılarını özetle sıralayacak olursak:

 • Önyargınızı yenmek için yetkin bir özel ders öğretmeninden destek almak
 • Anlamadığınız soruları yetkin bir özel ders hocasına ve sınıf arkadaşınıza danışmak
 • Fizik dersi ve gerçek hayat arasında bağlantı kurma becerisi geliştirmek
 • Fizik konularına önyargıyla yaklaşmamak

 

Tecrübeli bir hoca ile bundan sonra fizik dersine olan bakış açınız değişebilir ve fizik ile yeni bir sayfa açabilirsiniz.

 

Fizik özel derslerinizi hangi ortamda alacağınız tamamen sizin tercihinizde: Evinizin konforunda veya dışarıda bir mekanda, özel ders öğretmeninizi belirledikten sonra derslerinizi gönül rahatlığıyla talep edin.

 

Eskişehir konumunda 168 özel ders hocası arasından istediğiniz öğretmeni bulmak için arama motorumuzu kullanın.

 

Fizik öğretmeninizi bulun

Fizik öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Eskişehir Fizik öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Fizik özel ders öğretmenleri Eskişehir içinde size fizik derslerinde yardımcı olsun

Fizik dersi ve hayatla bağlantısı

Fizik öğrenmesi ve uygulanabilirliği ile, yaratıcılığı geliştirmek için mükemmel bir araçtır. Bu anlamda bilim, sanattan çok farklı değildir, çünkü bilimsel düşünceyi geliştirenler hayal güçlerini gerçeği incelemek için deneysel temellere bağlı araştırma sorularını, açıklamaları, hipotezleri ve hatta teorileri formüle etmek için kullanırlar.

Hikayelerin inşası, eskizlerin yapımı, önceden bilinenden farklı senaryoların yaratılması gibi çeşitli sanat ifadeleri kullanılarak açıklamalar oluşturulur, bunlar kanıtlarla iç içe geçer, yeni bilgi üretir, mevcut olanı mükemmelleştirir veya rafine eder. İşte bilim bu şekilde ilerler.

Doğada halihazırda verilmiş olan ve değiştirilemez olan yasaları, fenomenleri, ilişkileri keşfetmesi gereken bilim adamlarının pasif bir role sahip olduğu düşünüldüğünden, yaratıcılıkla bilim arasında nadiren bir bağlantı kurulduğu doğrudur. Doğanın yasaları önceden var olmayıp, insan yaratımlarına karşılık geldiğinden, bu açıklama oldukça yanlışlanabilir.

Bu nedenle çeşitli fenomenler farklı teorilerden açıklanır ve bu nedenle çelişkili olmasa da farklı bir şekilde formüle edilir ve anlaşılır. Aynı şey sorunların yaratılmasında ve çözümlerinde olur, sorunlar daha önceden belirlenmediğinden, neyin sorunlu olup olmadığını tanımlayan bir kriter yoktur. Aynı şey çözümlerde de yaşandığından bilimden aynı soruna farklı çözümler olduğu açıkça ortaya çıkıyor.

Başarısızlık korkusu olmadan Fizik özel dersleri alın

Çoğu zaman fen bilimleri ve bununla birlikte matematik, kimya veya fizik bize günlük yaşamlarımızdan uzak konular gibi görünebilir. Milli eğitimde bu disiplinlerde aldığımız dersler, onları gerçek ve pratik bir şekilde anlamamıza izin veren engellerle dolu olabilir.

Genel olarak bilimlerin toplumumuzda çok özel bir uygulanabilirliği vardır ve buna en eski ve en temel bilimlerden biri olan fizik de dahildir.

Enerji, zaman, uzay, madde ve bu sayılanlarının hepsinin etkileşimi ile ilgili çalışmalardan sorumlu olan bu bilim, evreni ve içinde olup bitenleri öğrenmemizi sağlar.

Yukarıdakilerin tümü, alanda uzman veya uzman olmaya gerek kalmadan konuşup tartışılabilir, incelenebilir. Gerçeğe daha yakından şahit adına yeni bir mercek inşa etmek için hata korkusu olmadan fizik öğrenme serüvenine başlamak gerekir.

Fizik bilimi bizlere modern çağda radyodan elektriğe, uçaklardan uzay gemilerine pek çok şey kazandırmıştır. İnsanlık tarihi boyunca gelmiş geçmiş en ileri teknolojiler kullanılarak uzun yıllar hayali kurulan bir işi başararak insanoğlunu Ay’a ve Mars’a götürmüş oralar hakkında bilgi toplanmıştır. Eski çağlarda Tanrı zannedilen Güneş’in yapısını, özelliklerini, katmanlarını ve sıcaklığını öğrenmemizi, evrenle ilgili yüzyıllardır merak dilen soruların yanıtlanmasını sağlamıştır. Fizik bu kadar geniş ve kapsamlı olmasına rağmen bazı konuları 7–8 yaşındaki çocukların dahi anlayabileceği hale sokarak anlatmayı başarır.

Eskişehir’de fizik özel dersleri

Fiziği farklı şekillerde öğrenebilirsiniz. Yaş aralığına ve ilgi alanlarına bağlı olarak, Eskişehir’de birden fazla fizik dersi teklifi bulabilirsiniz.

Lisede iseniz, Eskişehir’de etüt merkezi, Eskişehir’de dershaneler gibi özel eğitim kurumları tarafından sunulan dersler ve bunların yanın bazı üniversiteler tarafından düzenlenen yaz kursları veya yıl boyunca başvurabileceğiniz özel ders börosu seçeneklerini deneyebilirsiniz.

Zaten bu yolda devam etmeyi planlıyorsanız ve üniversitede de fizik okumak veya fizikle bağlantılı bir bölüm okumak istiyorsanız, üniversite seçeneklerinizi gözden geçirin:

 • Anadolu Üniversitesi
 • Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
 • Eskişehir Teknik Üniversitesi

Fiziği seviyorsanız, ancak daha farklı dallarda çalışmak istiyorsanız, o zaman mühendislik, inşaat, fen bilimleri gibi fizikle ilgili bir bölümü okumaya da karar verebilirsiniz.

Son olarak, özel dersler fizik konularını tamamlyıp TYT ve AYT sınavlarına hazırlanmak için mükemmel bir seçenektir. Tek yapmanız gereken Superprof platformumuzda bir fizik hocası bulmak için harekete geçmeniz. Fiziği bilen ve öğretmeye istekli öğretmenlere hayran kalacaksınız!

Eskişehir’de fizik dersleri nasıl uygulamalı görülebilir?

Eskişehir’de fizik öğrenmek için farklı yerler var. Burada size kaçırılmaması gereken iki mekan önermek istiyoruz.

Bunlardan ilki, Tepebaşında yer alan Eskişehir Bilim Deney Merkezi, bilim ve teknolojiyi yaygınlaştırmak ve böylece nüfusun eğitimini desteklemek amacıyla oluşturuldu. Tesislerin bilgisini ve faydalarını derinleştirmek için rehberli turlarla öğrencilere ve genel halka odaklanır. Bu merkezdeki çalışmalar jeoloji, astronomi veya elektromanyetizma gibi çeşitli bilimsel ve teknolojik konuları içerir.

İkinci müze, eğlenceli, interaktif eğitim önerisi ve özerk keşif ile bilime yaklaşım deneyimi sunan,         Tepebaşında bulunan 400.000m2’lik alana kurulu bir park olan Bilim Sanat ve Kültür Parkı’dır. Parkın içinde Eskişehir Bilim Deney Müzesi, konser alanları, amfi tiyatro ve daha fazlası bulunmaktadır.

Fizik dersi almak

Fizik dersleri almak için ortaya çıkabilecek nedenler ve ihtiyaçlar çeşitli olabilir. Her yaştan insanın ilgisini çeşitli evrensel konuarıyla çekmekle beraber fizik aynı zamanda okullarda öğretilen temel bir alandır. Bu sebepten dolayı üniversite giriş sınavlarında da karşımıza bu alanla ilgili sorular gelmektedir. TYT sınavında daha genel fen bilimleri ve fizik bilgisi sahibi olmanız gerekirken, AYT sınavında ise daha üst seviye fizik ve fen bilimleri soruları çözmeniz beklenmektedir. Bu yüzden fizik özel dersi almak pek çok öğrencinin üniversite sınavlarına ( TYT, AYT) hazırlıkta netlerini hızla ve sağlam bir şekilde yüksetmeye yardımcı olacaktır.

Üniversite öğrencileri de genellikle ek derse ihtiyaç duyarlar. Fen bilgisi öğretmenleri, fizik mühendisliği, makine mühendisliği, elektrik elektronik mühendisliği öğrencileri ve mühendisler, inşaat şirketleri ve inşaatçılar, tıp okuyanlar, fizikle bir miktar ilişkisi olan herkes fizik final sınavı ve sınavı hazırlamak için ek yardıma yani fizik özel derslerine ihtiyaç duyabilir.

Tabii ki yetişkinler de fizik, teorik temelleri, ana yasaları, doğa olayları ve diğerleri hakkında bilgi edinmek isteyebilirler.

Yukarıdakilerin tümü için bir fizik hocası veya özel fizik öğretmeni seçebilirsiniz. Kişiselleştirilmiş bir ders işleme yöntemi ile doğrudan evinizde, seçtiğiniz bir fizik öğretmeni hayalinizdeki hedefe ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Özel fizik dersleri: Fizik öğretmeni nasıl bulunur ve fizik derslerinden nasıl yararlanılır?

Bir fizik öğretmeni veya özel fizik hocası aramaya karar verdiyseniz, devam edin ve platformumuzda arama motorunu kullanın!

Superprof'ta, Eskişehir’de hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilecek pek çok öğretmen bulacaksınız. Arama çok basit, sadece şunu belirtmeniz gerekiyor: Alan kısmına fizik yazarak ve İl, ilçe kısmına ders almak istediğiniz konumu yazarak şehrinizdeki size en yakından en uzağa fizik öğretmenlerini görüntüleyebilirsiniz.

Web sayfası farklı profilleri gösterecektir, bu nedenle öğretmenlerin ilanlarını inceleyerek tercihlerinize göre seçmeniz gerekecektir. Örneğin, ikamet ettikleri konum, ders saati başına talep ettikleri ücret, ilk ders ücretsiz gibi promosyonlar ve uzun süreli alınan derslerde indirim sunup sunmadıklarını ve örneğin iptal durumunda ne kadar süre önceden bilgilendirilecekleri gibi diğer ayrıntıları görebileceksiniz. Bununla birlikte sayfada ders verenlerin, eğitimlerini, deneyimlerini, diğer işlerini, derslerinde kullandıkları metodolojiyi, özel derslerde öğrettikleri konuları belirttikleri bir açıklama yer almaktadır. İlanlarda yer alan tüm bu detaylı bilgiler özel ders almaya daha da motive ediyor.

Yukarıdakilerin hepsine ek olarak, aynı sayfada diğer öğrencilerin seçeceğiniz fizik öğretmeni ile ilgili yaptığı yorum ve / veya referansları görebilirsiniz. Bu nedenle, fizik dersini hangi öğretmen ile yapaccağınızı filtreledikten ve seçtikten sonra, sadece ders talebi gönderin ve ilk fizik dersinize başlamak istediğiniz tarihi belirleyin.

Zaten derslerin daha en başında, öğrencinin fizik özel dersi almadaki hedeflerini netleştirmek ve bir veya daha fazla dersle öğrenilip eksiklerin kapatılmasını öngören bir çalışma planı oluşturmak önemlidir. Öğrenilmesi amaçlanan konuların ve ayrılan zamanın tutarlı olması önemlidir.

Yukarıdakilere ek olarak, öğretmene, en çok kullanılan ve en rahat öğrendiğiniz çalışma tekniklerinin hangileri olduğunu, öğrenmeniz ve fizik konularını kavrayabilmeniz için size neyin en uygun olduğunu neyin olmadığını belirtmek önemlidir.

Son olarak, beklentileri, öğrenme biçimlerini ve tercihleri ​​düşünmek önemlidir, çünkü ders çalışmak ve öğrenmek, öğrenciyi motive eden şeyleri içeriyorsa çok daha eğlenceli hale getirilebilir. Yukarıdakilere bir örnek olarak spor, müzikal, sanatsal, politik veya diğer hobinlern, örnekleri çeşitlendirmek, referans kullanmak, alıştırmalar yapmak vb. için kullanılmasıdır.

Ne öğrenmek istersiniz?