Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

İstanbul fizik öğretmeni seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yorum almış star fizik öğretmenlerimiz.

76 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 76 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz fizik dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

2 saat

Şimşek gibi hızlı fizik öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. İstanbul içinde fizik dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için İstanbul içindeki fizik öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Fizik dersleri almaya başlayın

3. Yeni fizik dersi deneyimleri edinin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. İstanbul konumunda mükemmel hocalarla yeni hobiler ve dersler keşfetmek için vaktiniz var.

İstanbul içindeki eski öğrencilerimiz
fizik öğretmenlerini değerlendiriyor

İbrahim

Fizik öğretmeni

İbrahim bey ile ilk görüşmemizde, alanında ne kadar bilgili olduğunu ve bunu öğrenciye nasıl aktarabileceğini görebiliyorsunuz. Başarılı ve verimli bir dönem geçireceğimiz inancım tam, kendisine şimdiden teşekkür ederim

Yağmur

Fizik öğretmeni

Yağmur öğretmenim ile derslerimize yeni başladık, ancak edindiğimiz ilk tespitlere göre kendisinin gerek kişisel yaklaşımı gerekse mesleki tecrübesi kaynaklı bize çok faydası olacağı kanaatindeyiz. Sadece yaz için...

Alper, 2 ay önce

Beria

Fizik öğretmeni

Ben tyt ayt oncesinde deneme cozmek ve hızlı tekrar yapmak icin beria hocayı tercih etmiştim. İyi ki de etmişim çok memnun kaldım. Çok anlaşılır ve hızlı önemli yerlerde durarak ders anlatıyor. Teşekkür ederim kendisine.

Canan, 2 ay önce

Selim

Fizik öğretmeni

Derslerde her şeyi temele dayandırarak sağlam bir şekilde işliyoruz, fiziği anlamak istiyorum diyen arkadaşlarım rahatlıkla tercih edebilir. Ders işleyişinden çok memnunum.

Taylan, 4 ay önce

Berk

Fizik öğretmeni

Berk bey kendine ozguveni cok yuksek bir hoca. Derslerde gosterdigi ozveri ve anlayistan dolayi kendisine cok tesekkurler.

Ali, 5 ay önce

Yağmur

Fizik öğretmeni

Yağmur Hanımın oğluma ve derse yaklaşımı çok olumluydu. Asıl fark yaratan ve başarıyı getiren en önemli şey karşınızdakinin anladığı dilden konuşmak. Bu beceri Yağmur Hanımda fazlasıyla var. Biz çok memnun kaldık ve...

Nilgun, 5 ay önce

Sıklıkla sorulan sorular:

📚 İstanbul konumunda neden fizik özel dersleri almak işimize yarar?

İstanbul ve çevresinde fizik özel dersi almak sizlere saymakla bitmez fayda sağlar.

 

Özel fizik dersinin faydaları arasında şunlar sıralanabilir:

 • fizikle olan ilişkinizi geliştirir
 • fizik deneme sınavlarını daha hızlı çözersiniz
 • fizik dersinde daha başarılı olursunuz
 • sayısal bölümlere girme ihtimaliniz artar ve daha kolay bitirirsiniz

İstanbul  konumunda 1842'dan fazla müsait öğretmen arasından etüdünüzü seçin.

💳 İstanbul konumunda fizik dersi fiyatları ne?

İstanbul ve çevresindeki öğretmenlerden ortalama 76 TL'ye özel fizik dersi alabilirsiniz.

 

Fizik dersi fiyatını belirleyenler öğretmenlerdir. Bu ücreti belirlerken birçok farklı kriter söz konusudur. Ders mekanı, ders süresi, derslerin sıklığı, öğretmenin tecrübesi, dersin alınma nedeni ve içeriği, bu etmenlerin en önemlileri olarak sayılabilir.

 

Öğretmenlerin %97'si ilk ders saatinizi ücretsiz veriyor. İlinizdeki fizik öğretmeni ücretlerini öğrenin.

💻 Superprof sitesinde webcam ile online fizik dersi almak seçeneği var mı?

Özel öğretmenlerin %80'i uzaktan fizik dersi veriyor. Online dersler hem daha avantajlıdır hem de esnek ders saatleri imkanı sağlarlar. Online fizik dersleri ücretsiz siteleri kullanarak en hızlı yoldan fizik konularını öğrenme olanağı sunuyor. Böylece coğrafi mesafeler engel olmaktan çıkıyor.

✒️ İstanbul ve çevresinde kaç hoca özel fizik dersleri ilanı veriyor?

İstanbul ve ilçelerinde, fizik dersleri konularına hakim ve müsait öğretmen sayısı 1842.

 

Sitemizde istediğiniz şehir ve semtte ve alanda arama yapmanıza izin veren arama motorumuz ile özel ders öğretmenlerine göz atabilirsiniz.

 

1842'dan fazla fizik özel ders hocası arasından istediğiniz ücret, deneyim, konum gibi kriterlerden size hitap edeni seçin.

💯 Fizik dersinde nasıl daha başarılı olursunuz

Fizik konuları üniversitedeki en en çok korkulan ve en önemli derslerden biridir.

 

Fizik dersinde daha pratik olmak için yapabileceklerinizden bazılarını özetle sıralayacak olursak:

 • Güvensizliğinizi sonlandırmak için yetkin bir öğretmenden destek almak
 • Anlamadığınız soruları diplomalı bir özel ders öğretmenine ve üniversite öğrencilerine açıklatmak
 • Fizik dersleri ile gerçek hayat arasında bağlantı kurma becerisi geliştirmek
 • Fizik dersine önyargıyla yaklaşmamak

 

Diplomalı bir hoca ile artık fizik derslerine olan bakış açınız değişebilir ve fizik ile yeni bir sayfa açabilirsiniz.

 

Fizik özel derslerinizi nerede alacağınız tamamen sizin tercihinizde: Evde veya online, özel ders hocanızı bulduktan sonra özel dersinizi gönül rahatlığıyla talep edin.

 

İstanbul konumunda 1842 özel ders hocası arasından istediğiniz öğretmeni bulmak için arama motorumuzu kullanın.

 

Fizik öğretmeninizi bulun

Fizik öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi İstanbul Fizik öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Fizik özel ders öğretmenleri İstanbul içinde size fizik derslerinde yardımcı olsun

İstanbul’da Fizik Öğretmeni Bul

İstanbul’da yaşıyor ve özel fizik dersi veren öğretmen mi arıyorsunuz? Superprof sizlere kendi ihtiyaç ve hedeflerinize göre şekillendirilmiş lise, üniversite veya farklı uzmanlık alanlarında bire bir özel fizik dersi alma imkanı sunuyor. Size en uygun fizik öğretmenini bulabilmek için Superprof’a kaydolun, yaşadığınız yeri ve almak istediğiniz eğitimi seçtikten sonra karşınıza çıkan öğretmenlerin profillerini inceleyerek karşılaştırın.

Fizik, çok temel bir bilim dalıdır. Evrenin başlangıcını ve doğa olaylarını açıklamak için matematiği kullanan kimya ve biyolojinin de temelidir. Fizik eğitimi alan kişinin beyninin karmaşık problemleri çözebilme kapasitesini artırır. Birçok faydasına ek olarak fizik, diğer alanlara da aktarılabilen beceriler kazandıran saygın bir disiplindir. Analitik problem çözme, matematik, kendi kendine çalışma, diğer bilim dalları ve bilgisayar programlamayı bir araya getirir. Bu tür beceriler, mühendislik, tıp ve bilgisayar bilimi gibi oldukça önemli çalışma alanlarına ve kariyer fırsatlarına kapı aralar.

Özel Fizik Dersleri için Superprof’u Tercih Edin

Superprof, hem fizik hem de diğer tüm akademik alanlarda bireysel ders imkanı sunar. Bu sitedeki öğretmenler aracılığıyla alınan özel dersler, çocuklarının akademik başarısını yükseltmek isteyen ebeveynler için oldukça tatmin edici sonuçlar ortaya çıkarır. Çünkü Superprof, müşterilerini çok önemser ve öğrencilerin başarılarını artırmasına yardımcı olmak için çabalar.

Ayrıca

 • Superprof’taki öğretmenler, öğrencilerin gelecekteki başarıları için gerekli olan temel disiplinleri öğretirken uygun fiyatlara üst düzey eğitim hizmeti sunar.
 • Superprof’tan alınan özel derslerde öğrenciler, hedeflerine ulaşmaları ve sınavlarından yüksek not almaları için desteklenir.
 • Çok yönlü bireyler olarak yetişir ve öğrenmenin yanı sıra yüksek sınav notlarının da tadını çıkarabilirsiniz.
 • Superprof’ta  her bir öğrenciye farklı, özel ve benzersiz bir öğrenme deneyimi yaşatmak adına günümüz eğitimindeki en iyi öğretim yöntemlerini bir araya getiriyoruz.

Neden Istanbul’da Özel Fizik Dersi Almalısınız?

Fizik en önemli derslerden biri olmasının yanı sıra aynı zamanda en çok korkulan derslerden de biridir. Bu kadar korkulmasının asıl sebebi ise fizik konularını anlayabilmek için matematik ve mantığı oturtmuş olmak gerekir. Bu nedenle, biyomühendislik, malzeme bilimi, matematik, fizik veya biyofizik gibi alanlarda kariyer yapmayı düşünüyorsanız fizik kavramlarını tamamiyle anlamalı ve taşları yerine oturtmalısınız. İşte bunun gibi daha birçok sebepten ötürü özel fizik derslerinin popülaritesi gün geçtikçe katlanarak artıyor. Milyonlarca insan okumak ve çalışmak için İstanbul’a geliyor. Yaşam standartlarının yüksek olmasının yanısıra hayat diğer şehirlere göre biraz daha pahalı. Peki neden bunca insan yaşamak için bu şehri tercih ediyor? Aslında cevap basit; İstanbul’un her türlü imkanı çok fazla.

İstanbul diğer birçok konuda olduğu gibi eğitim konusunda da Türkiye’nin önde gelen şehirlerindendir. İstanbul’da özel ders almak için çok fazla uğraşmanıza gerek yok çünkü ders vermek isteyen çok sayıda öğretmen  Superprof’ta sizleri bekliyor.

Özel fizik dersleri çeşitli konulardaki pratik bilgileri artırmanın yanı sıra öğrencinin zihinsel becerilerini de geliştirir. Bire bir özel fizik eğitimi almanın avantajlarından bazılarını aşağıda görebilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş Eğitim- Superprof ile özel fizik eğitiminde her öğrenciye has ders içeriği belirlenir. Her öğrenci öğretmeniyle bire bir etkileşim kurma fırsatı bulur ve böylece öğretmen her bir öğrencinin kavrama hızına göre konularda ilerler.

Konu Odaklı Eğitim- Fizik sınavları epey rekabetçidir ve farklı problem çözme yaklaşımlarını gerektirir. Konuları yarım yamalak anladığınız zaman genelde soruları çözemezsiniz. Tabi bir fizik konusunu sabit müfredatı takip eden kalabalık sınıflarda tek anlatımda anlayabilmek çok zordur. Bu yüzden özel fizik dersleri sınavlara hazırlanmanıza yardımcı olur. Sınavlarda çıkacak konuları özel fizik öğretmeninizle önceden güzelce çalışarak başarıyı garantileyebilirsiniz.

Çeşitli Kaynaklara Ulaşım- Superprof’a fizik dersi almak için kaydolursanız uzman bir fizikçiden ders alma imkanı yakalayabilirsiniz. Öğretmenlerimiz genelde fizik ders kitapları, çeşitli videolar, hareketli sunumlar, faydalı web siteleri ve alıştırma kağıtları kullanarak dersleri eğlenceli ve çekici hale getirerek öğretmeyi hedeflerler. Böylece sizin ariyetten yeni kitaplara veya ücretli internet sitelerine para vermeniz gerekmez.

Doğru Öğretmen Seçimi- Öğrenciler genelde derslerin kontrolünü elinde tutan, kendi mizacına uyumlu, eğitim tarzını beğendiği öğretmenlerden memnun kalıyor. Okulların tersine özel derste ister öğrenciler ister ebeveynleri ders verecek öğretmeni seçme şansına sahiptir. Superprof, her biri kendi öğretim stiline, deneyime ve becerilere sahip çok sayıda öğretmen, eğitim koçu ve eğitmene ulaşma imkanı sunar. Böylece her öğrencinin kendine göre bir öğretmen bulma şansı oldukça yüksektir.

Daha Fazla Pratik- Başarıya giden kestirme bir yol yoktur. Ne kadar çok fizik alıştırması çözerseniz o kadar konuyu anlamlandırabilir ve sınavları geçebilirsiniz. İstanbul’da özel fizik dersleri alarak çok daha fazla konu tekrarı yapabilir, o konuyla ilgili sorular çözebilir, çözdüğünüz soruları hemen özel ders öğretmeninize göstererek yanlışlarınızı kontrol ettirebilirsiniz.

Özel Ders Eğitim Yöntemimiz Nedir?

İstanbul’da saatlik özel fizik dersi ücreti 50TL ila 100TL arasındadır. Fiyatlar arasındaki bu uçurumun sebebi öğretmenlerin yaşadıkları yere, deneyimlerine, mezun oldukları okullara ve elde ettikleri belgelere göre fiyatlarını belirlemeleridir. Superprof’taki öğretmenlerin çoğu ilk dersi ücretsiz vermeyi teklif eder. Bir öğretmene mesaj yazdığınızda genelde aynı gün içinde size dönüş sağlar yani hızlı bir iletişim söz konusudur. Öğretmenler uzmanlıklarına göre hangi seviyeye ve hangi sınıflara ders verdiğini profillerinde belirtirler. Eğer liseye gidiyor ve fiziğe giriş dersi almak istiyorsanız farklı, nükleer fizikle ilgili bir araştırma için destek almak istiyorsanız farklı bir öğretmenle iletişime geçmeniz gerekecektir. Dersler her bir öğrencinin yaşına ve seviyesine uyacak biçimde şekillendirilir. Örneğin özel fizik dersi alan öğrencinin fizik sınavı yaklaştıysa dersler sınavın konusuna göre belirlenir ve  öğrencinin o alanlardaki bilgileri tazelenir. Öğretmenlerimiz sizleri hedeflerinize ulaştırma konusunda oldukça sabırlı ve azimlidir.

Siz de Bize Katılın

İşte tüm bu bahsettiğimiz sebeplerle, fizik sınavlarınızda başarılı olmak istiyor ve kazançlı bir işte severek çalışmak istiyorsanız siz de bize katılın. Superprof’ta bulacağınız özel fizik dersi öğretmenlerinden alacağınız özel fizik dersleri okulda gördüğünüz klasik derslerden çok daha etkili ve kalıcı olacaktır. Ayrıca dersleri istediğiniz herhangi bir yerden alabilirsiniz; ister öğretmenin evinde, ister kendi evinizde veya öğretmeninizle ortak belirlediğiniz ders çalışmaya uygun sakin bir kafe ya da kütüphanede! Bunların yanı sıra bir de her zaman online ders alma imkanınız var tabi. Pijamalarınızı çekip kahvenizi hazırlayıp bilgisayar başına geçebilir öğretmeninizle keyifli bir ders saati geçirebilirsiniz. Özel ders saatlerini kendi müsait vakitlerinize göre belirleyeceğiniz için işten erken çıkma veya sabah erken kalkıp derse yetişme gibi bir durum asla söz konusu olmaz. Haftasonları, resmi tatil günleri, akşam geç saatlerde özel ders alabilirsiniz.

Ayrıca alacağınız tüm dersleri bir anda ödemek zorunda değilsiniz. Mesaj kutunuza gelen bilgilerle güvenli ödemenizi her ders için ayrı ayrı yapma imkanınız vardır. Böylece belli bir süre sonra ders almayı bırakmak istediğinizde fazladan para da ödememiş olursunuz. Hemen şimdi bize katılın. Superprof sitesine girin ve size en uygun özel ders öğretmenini seçin. Öğretmeninize başlangıçta mutlaka derslerin sonunda ulaşmak istediğiniz noktayı yani hedeflerinizi belirtin. Ortak müsait vakitlerinizi ve dersin yapılacağı yeri de belirledikten sonra ilk özel dersinizin tadını çıkarın!

Rekabetsiz bir ortamda sakin kafayla derse katılmanın, anlamadığınız yerleri rahatça tekrar tekrar sormanın özgürlüğünü yaşayın. Hedeflerinize ulaştıktan sonra özel dersin faydasını gören biri olarak çevrenize tavsiye etmeye başlayabilir, kendinizi geliştirmek istediğiniz herhangi diğer bir konuda dersler alabilirsiniz. Superprofta binlerce öğretmen, yaşam koçu ve eğitmen sizleri bekliyor!

Ne öğrenmek istersiniz?