Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Okul derslerine destek özel dersleri

Tüm Türkiye'de 6 958 öğretmen sizi bekliyor.

okul derslerine destek özel dersi seçeneklerimiz

Karayılan Belediyesi
₺50/saat
Kübra
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği Bölümünden Mezun Öğrencilerin Ödevlerini Yardım

Okul derslerinde öğrencilere yardımcı olurum yapamadığı soruları birlikte çözeriz öğrencinin anlamadığı konularda yardımcı olurum kısa bir anlatımla konuyu kavramasını yardımcı olurum onu yönlendiririm aynı zamanda ders haricinde öğrenciyi motive ederim a

₺65/saat
Kadir
(10 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tıp Fakültesi Öğrencisinden ilköğretim, orta okul, lise öğrencilerine okul derslerinde ve psikolojik moral ve motivasyonda büyük destek.

Derslerime ilk girişte öğrenci ile uyumuma dikkat ederim. Derslerimi disiplin ve düzen üzerine kurarım. Önce onun seviye durumunu ölcmeye calısırım. Eksiklerini tamamlayıp üzerine cıkmaya calısırım. Ne kadar cok kat cıkmak istiyorsam o kadar sağlam temel atarım. Eğitim süreci, uzun ve ölene kadar bitmeyen bir süreç.

₺40/saat
Gamze
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Matematik öğretmenliği öğrencisinden özel ders! Deneyimlerim ile başarılı özel dersler vermek için buradayım!

Dersler için mantık ve ardından soru çözümleri gelmektedir.Her konu anlatılır ve pekiştirilir.Anlaşılmayan yerler tekrar tekrar anlatılmaktadır.Derslerde eksiklik olmaması için her türlü takviye yapılır.

Yenimahalle
₺30/saat
Ilayda
İlk ders ücretsiz!

Ankara'da DTCF öğrencisinden okula yardımcı ilkokul ve ortaokul öğrencilerine özel ders, lise seviyesi için -Edebiyat,Coğrafya, Felsefe-

Derse öğrencinin son işlediğimiz konuyla tekrar ederek başlarım, sınava yönelik ise çözemediği soruları tüyolar vererek anlatırım.

₺100/saat
Oğuzhan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Kimya Mühendisiyim, özel derste 6 yıllık deneyime, onlarca referansa sahibim. Lise ilkokul seviyesi, sınavlara hazırlık

Derslerimi 90 dakika şeklinde işliyorum. Öğrencilerimle etkili iletişim kurma noktasında ve hedeflerine ulaşmaları noktasında motive edici rehberlik içeren dersler işliyorum. İlkokul Lise ve Üniversite seviyesinde dersler vermekteyim. TYT AYT LGS sınavlarına uzun süredir öğrenci hazırlamaktayım.

₺80/saat
Gülfem
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası ilişkiler / Kamu Yönetimi bölümünden ilkokul, ortaokul, lise öğrencilerine Matematik, Geometri, Tarih, Coğrafya, Türkçe, Resim derslerinde Eğitim D

Dersleri özelden genele ya da genelden özele vararak öğrencinin düzeyine ve konunun içeriğine göre örnekler üzerinden anlatarak ve konunun ana öğelerine değinerek başlarım.

₺50/saat
Kader
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Sosyal Bilimler öğrencisinden ilkokul ve lise seviyesinde okul derslerine destek

Derslerimi ne şekilde işleyeceğime öğrencimle tanıştığımda, onun özellikleri doğrultusunda karar veririm ve en iyi anlayabileceği şekilde, onun da merak etmesini sağlayarak anlatırım. Nasıl anlattığımdan çok öğrenciye nasıl anlayabileceği konusunda yardım eder ve öğrenmenin yollarını kavramasını sağlarım.

Adana
₺50/saat
Mustafa
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sizin için İngilizce artık bir sorun olmaktan çıkıyor. Derslerimde İleri Hafıza teknikleriyle bol kelime ezberleyebilirsiniz. Fırsatı kaçırmayın.

Kelime bilgisine çok önem veririm. Derslerimde İleri Hafıza teknikleriyle bol kelime ezberleyebilirsiniz. Buna bir de tecrübemle gramer eklenince İngilizce sizin için bir eğlenceye dönecektir.

Biga
₺60/saat
Selahattin
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Üniversiteyi Amerika'da Okumak İsteyenlere Eğitim Danışmanlığı ve Sınavlar için İngilizce Desteği (ACT-SAT/SAT ST-IELTS-TOEFL IBT)

İyi bir planlama ve danışmanlık desteği ile Üniversiteyi Amerika'daki bir üniversitede burslu olarak okumak hayal değil! Dünyadaki üniversitelerin yaklaşık 1/4ü Amerika'dadır. Her yıl düzenlenen dünya üniversiteler sıralamasında ilk sıraları Amerikan üniversiteleri doldurmaktadır.

Karşıyaka
₺80/saat
Elif
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!
Afyonkarahisar
₺50/saat
Tunahan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Afyon Kocatepe Üniversitesi Coğrafya Bölümü Öğrencisinden Tüm düzeylerde Coğrafya, Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih Dersleri

Genelde derslerimi sohbet havasında geçirir, öğrencimi yormamaya özen gösteririm. Derslerde günlük hayattan sık kesitler sunarak ezbere dayalı öğretimin aksine, hafızada kalıcı olmasını sağlamaya çalışıyorum. Bu sayede hem öğrencim hem eğlenmiş hemde öğrenmiş olmakta. Dileyen olursa Tyt-Ayt Danışmanlığı ve Derslerini Verebilirim.

Narlıdere
₺50/saat
Gözde
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve edebiyatı öğretmenliği bölümü üçüncü sınıf öğrencisinden özel ders verilmektedir

Bireysel dersler vermekteyim . Daha önce de özel ders tecrübem oldu . Ortaokul veya lise öğrencilerine dersler vermekteyim .

₺40/saat
Nurbanu
İlk ders ücretsiz!

Gıda mühendisliği öğrencisiyim, ilk okul ve orta okul seviyesinde ders verebilirim :)

Derse her zaman önceden konuya bakmış bir şekilde giderim. 1 saatin ilk yarısında öğrencime konuyu anlatırım. Daha sonraki yarısında ise soru üzerinde ilerler öğrencimin konuyu ne kadar anladığını, nerelerde eksiği olduğunu görürüm.

Ardahan Merkez
₺60/saat
Terlan
(8 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İlk öğretim öğrencileri için okul derslerine yardımcı olmak amacıyla müfredata uygun özel ders verilir. Konular günlük hayatla ilişkilendirilerek kalıcı hale getirilir.

Derslere dikkat çekme yöntemini kullanarak giriş yaparım. Öğrenciye görelik ilkesi doğrultusunda her öğrencinin istek, ihtiyaç ve hazırbulunuşluk düzeylerini baz alırım. Bu sayede çocuklarda öğrenilecek bilginin içeriği hakkında merak oluşturur , daha eğlenceli kalıcı bilgi edinme yolu sağlarım.

Beyoğlu
₺50/saat
Dilara
İlk ders ücretsiz!
Gaziosmanpaşa
₺50/saat
Nagehan
İlk ders ücretsiz!

İlkokul ve ortaokul seviyesindeki öğrencilerin ev ödevlerine yardımcı olabilirim, gerektiği yerde konu anlatabilirim.

Anlatılması istenen konuyu önceden iyice incelerim. Gerekli materyalleri hazırlar, videolar ve görsellerle desteklerim. Ders sonunda küçük quizler yaparak konuyu pekiştiririm ve ödevler veririm.

₺1/saat
Yildiz
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İlk ve ortaokul seviyesindeki öğrencilere türkçe ve matematik, zeka oyunlar öğretimini ve ödev yaptirimini eğlenceli hale getirelim

Derslerin monoton işlenmesinden hoşlanmiyorum. Derslere girmeden işlenecek dersin nasil daha aktif ve akilda kalici olabilir diye ön çalişma yaparim. Tabi bu durum zamandan da tasarruf etmeyi sağlar. Yeni konulari eski konularla bağlamak hem eski konuya tekrar hem de yeni konuyu daha iyi kavramayi saglar. Bu sebeple yapilan alıştırmalar önemlidir.

Zeytinburnu
₺50/saat
Harun
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Eşit ağırlık alanında okul derslerine haftalık tekrar dersi verilir. Basit formüllerden ziyade anlamaya dayalı ders

Dersler konu konu işlenecektir. Klasik ezberlemeye dayalı metodların yerine konunun yapıtaşlarını bilmenin yeterli olacağı akıl yürütmeye dayalı bir anlatım yöntemi kullanıyorum. Kısacası ders verilen sorulara ne yapacağını bilme üzerine değil ne yapacağını nasıl bileceğin üzerinedir.

Samsun
₺65/saat
Yonca
İlk ders ücretsiz!

Muhasebe ve Finansman Öğretmeninden, Ortaokul ve İlkokul öğrencilerinin okul derslerine ve sınavlarına çalıştırmak için Samsun’da özel ders vermekteyim.

Derslerimi, öğrenci üzerine kurarım. Çeşitli anlatım tekniklerini kullanarak öğrencinin seviyesini ölçerim. Konu hakkında ön bir bilgi verip öğrencinin konu ile eksiklerini öğrenip, öğrenciyi sıkmadan özetler halinde konu anlatımı yapıp daha sonra soru çözümlerine geçerim.

Ankara
₺50/saat
Şeyma
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli Hacettepe Tıp Fakültesi Öğrencisinden Özel Ders ! Ilkokul ve lise seviyesinde okul derslerine yardımcı olunur

Ders işleme şeklim öğrencinin ihtiyacının tam olarak ne olduğuna göre şekilleniyor. Fakat genel olarak ezberci değil öğretici olmaya çalışıyorum . Bunun dışında temel prensibim programlı olup sistematik tekrar yaparak kalıcı öğrenme sağlamak.

İstanbul
₺50/saat
Tuğba
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Teknik Üniversitesi'nde öğrenim görmekteyim. İlkokul, Ortaokul ve Lise düzeyinde ders verebilir, ödevlere yardımcı olabilirim.

Daha önce akrabalar, tanıdıklar ve okul arkadaşlarıma ders anlatımlarında bulunup, ödevlerinde yardımcı oldum. Çocuklarla ve insanlarla iletişimimin iyi olduğu kanaatindeyim, ders anlatım şeklimin iyi olduğunu düşünüyor, anlaşılmayan noktaları sezebiliyor ve üzerinde durabiliyorum, ve en önemlisi ezberden ziyade öğretici olmanın peşindeyim.

Ankara
₺50/saat
Cansel ela
İlk ders ücretsiz!

Ankara üniversitesi mezunuyum, Yeni bil dili birlikte öğrenip derslerimizi kolayca birlite geçelim..

Derslerimi yeterli ve farklı kaynaklar kullanarak eğlenceli bir şekilde işlerim. Çalışma kağıtları kullanarak öğrettiğim konunun pekişmesini sağlıyorum. Konu işlenirken eksik kalan bölümler için konu tekrarı yapıyorum ve soru cevap yöntemi ile eksik konuların tamamlanmasını sağlıyorum. Konu sonunda mini quizler ile değerlendirme yapıyorum.

Mamak
₺60/saat
Tc tulay
İlk ders ücretsiz!

SINIF ÖĞRETMENİNDEN çocuğun gelişimine uygun özel ders ve eğitim koçluğu-rehberlik çalışmaları yapılır

Çocuğun yaşı ve gelişimine uygun olarak genel olarak görsel ve işitsel materyaller kullanarak eğlenceli ve verimli ders yapmaya özen gösteririm. Sosyal hayatında yönlendirmeler yapmaya çalışarak okul hayatını planlı yaşamasını sağlayarak disipliner yaklaşımlarla çocuğa gelişim sağlamaya çalışırım.

Balıkesir
₺100/saat
Bahar
İlk ders ücretsiz!

Dgs, Tyt, Ayt sinavlarina destek Ilkokul,ortaokul,lise derslerine yardimci Ödev yapimina yardimci Matematik ve ingilizce dersi verilir.

Genellikle öğrencinin seviyesine göre bi plan ciziyorum ama genel olarak ögrenciyi kesfetmeye yönlendiren methodlar uzerinden dersi ogretmeye calisiyorum. Konunun özünü verip gereksiz detaylarda bogulmadan konuyu anlatip bol soru cozdurerek yanlis da olsa aklindaki cozumu denemesini isteyerek sadece gerektigi yerlerde yardim ederek ogretiyorum.

Bahçelievler
₺35/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

Üniversite 3. sınıf Öğrencisiyim. İstanbul'da İlk Ve Ortaokul Düzeyinde Özel Ders Veriyorum.

Ders işlerken konu anlatımına başlamadan önce öğrencimin konuya olan hakimiyeti benim için önemlidir. Dolayısıyla konu anlatımına geçmeden önce öğrencimin konuya olan hakimiyetini görmek için önce konuya ilişkin bir ön test uygularım.

₺50/saat
Doğuş
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisinden ilkokul-ortaokul seviyesinde Matematik/Türkçe/İngilizce derslerinde okula, ödevlere ve sınavlara destek

Derslerimde öncelik verdiğim ilk şey öğrencimle olan iletişimimdir. Sadece bilgi alışverişiyle geçen zaman diliminde öğrenci tam verim alamaz. Disiplini koruyarak dersi eğlenceli hale getirmek isterim. Anlatım biçimimi karşımdakine göre şekillendirebildiğimden dolayı kendimi bildim bileli arkadaşlarım benden ders anlatmamı isterler.

₺30/saat
Vatansever
(8 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Universite ögrencisinden uygun bütceli ilkokul seviyesindeki ogrencilere yardim amacli ders verilmektedir.Amac kazanmak degildir.Iki tarafinda gelismesini saglamaktir.

Derslerimin sıkıcı olmamasi acisindan ilk asamalarda muhabbet ederek ders islerim.Sonrasinda konuya gore etkinlik secerim ogrenciyle etkinlik uzerinden anlatmaya calisirim.

Karabük
₺35/saat
Şule yağmur
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Mühendiliği bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine okula yardımcı olarak tüm derslerde özel ders veriyorum.

Dersleri şu şekilde işlerim: Okuldan bağımsız gitmemek için öğrencinin defterini, ders kitaplarını vs. derse başlamadan önce kontrol ederim. Okuladaki öğretmeninin ders analtış tarzını öğrenirim. Öğrencime nasıl bir ders geçirmek istediğini sorarım.

Tepebaşı
₺45/saat
Tuğçe
İlk ders ücretsiz!

Endüstri mühendisliği öğrencisinden Eskişehir'de ilköğretim seviyesinde öğrencilere fen bilgisi ve matematik derslerine yardımcı

Sabırlı bir insanım çocuğunuz nasıl istiyorsa nasıl rahat anlıyorsa ona göre dersi işleriz ödevlerini yaparız.Bir önceki derste sonraki ders için işleyeceğimiz konuları kararlaştırıp ona göre notlarımı çıkarmayı düşünüyorum.Konuyu işledikten sonrada örnekler çözer konuyu pekiştiririz ve ödevlerinde yardımcı olurum.

Dudullu Osb
₺90/saat
Betül
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Öğrenci Koçu ve Biyoloji öğretmeniyim.Hem ödevlerini yapalım hem de eksiklerini birlikte kolayca kapatalım ister misin?

Yaparak yaşayarak öğrenmeye önem verdiğim için sık sık somut materyal veya deneylerle dersimin kalıcılığını arttırmayı amaçlarım.Öğrencilerimi olabildiğince o anki konuya aktif olarak katmaya çalışırım.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Eski öğrencilerimiz
Okul derslerine destek öğretmenlerini değerlendiriyor

Öğretmenleriminizin yetkinliklerinden emin olmak için,
eski öğrencilerimizin yorumlarını alıyoruz.
Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! Kadir beyle tanıştığımıza cok memnunum. Kendisinin tavrı, duruşu sakinliği öğrencimizi cesarerlendirmiş görünüyorki son zamanlarda dersleri konusunda hevesli. Kendisine cok tesekkür ederiz. Yola devam :)

F
Fırat, Élève
1 ay önce

Harika! Kendisi çok tatlı dilli ve sevecen bir insan. Felsefe dersini benimsemiş biri. Felsefeden nefret eden bana, felsefeyi sevdirdi. Yks sınavımda çok işime yarayacağından eminim. Şiddetle tavsiye ediyorum

B
Berke, Élève
1 ay önce

Tüm okul derslerine destek derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size okul derslerine destek öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Okul derslerine destek dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır