Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Konya okul derslerine destek hocası seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yorum almış star okul derslerine destek öğretmenlerimiz.

48 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 48 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz okul derslerine destek dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

1 saat

Şimşek gibi hızlı okul derslerine destek öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Konya içinde okul derslerine destek dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Konya içindeki okul derslerine destek öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Okul derslerine destek dersleri almaya başlayın.

3. Yeni ders deneyimleri edinin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Konya konumunda mükemmel hocalarla yeni hobiler ve dersler keşfetmek için vaktiniz var.

Konya içindeki eski öğrencilerimiz
okul derslerine destek öğretmenlerini değerlendiriyor

Sıklıkla sorulan sorular:

💸 Konya Okul derslerine destek özel ders ücretleri ne kadar?

Konya Okul derslerine destek özel dersi fiyatı 48 TL ortalamasında.

Bu ücret birçok kritere göre değişmektedir: 

  • öğretmeninin deneyimi
  • ders mekanı (online veya evde) ve yaşadığınız şehir
  • derslerin süresi ve sıklığı

Öğretmenlerin %97'si tüm öğrencilere ilk derslerini ücretsiz veriyor.

Yakınlarınızdaki öğretmenlerin ücretlerini öğrenin.

🎯 Konya Okul derslerine destek özel ders almanın faydaları neler?

Bir öğretmen ile Okul derslerine destek dersleri alarak daha hızlı ilerleyebilirsiniz. 

Öğretmeninizi seçip derslerinizi evde yüz yüze veya uzaktan işleyebilirsiniz! 

Derslerinizi planlamak için birbirinizle iletişime geçebilirsiniz. 

Milyonlarca mükemmel öğretmenden Konya konumunda size en uygun olanı arama motorumuzla bulabilirsiniz.

1 tıkla aramanızı gerçekleştirin.

💻 Online Okul derslerine destek dersleri almak mümkün mü?

Okul derslerine destek öğretmenlerinin çoğu online Okul derslerine destek dersi  veriyor.

Online Okul derslerine destek dersi veren hocaların ilanlarını görmek için arama motorumuzdan "online" seçeneğini işaretlemeniz yeterli.

🎓 Konya Okul derslerine destek özel ders vermek için kaç öğretmen müsait?

299 öğretmen Okul derslerine destek özel ders vermeye hazır.


Konya konumundaki tüm Okul derslerine destek öğretmenlerini inceleyip ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.


299 ve daha fazla ilan arasından istediğiniz öğretmeni seçin.

✒️ Konya Okul derslerine destek öğretmenlerimize öğrencilerinin verdiği yorumlar nasıl?

15 puanlama sayısıyla, öğrenciler öğretmenlere 5 üzerinden ortalama 5.0 verdi.

Derslerinizle ilgili sorun yaşamanız halinde müşteri hizmetlerimiz en hızlı çözümü bulmak için hizmetinizde (Hafta içi her gün telefon veya e-mail ile)

Her alandaki öğretmenler için öğrencilerin yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Okul derslerine destek öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Konya Okul derslerine destek öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Okul derslerine destek özel ders öğretmenleri Konya içinde size okul derslerine destek derslerinde yardımcı olsun

İç Anadolu’daki sınırları en geniş şehrimiz aynı zamanda nüfus olarak da büyük şehirler kategorisinde yer alan şehrimiz Konya’da eğitim çağında olan büyük bir nüfus bulunuyor. Konya’da ilkokuldan üniversiteye kadar her okul kademesinden pek çok öğrenci bulunur ve bu öğrencilerin okuldaki başarıları hem kendileri hem de velileri için oldukça önem teşkil eder. Konya’daki öğrenciler ve veliler okulda başarı yakalayabilmek adına pek çok yöntemi denerler. Konya’da okul derslerinde başarı sağlamak için öğrenciler ve veliler okul dışında takviye dersleri almaktan kaçınmazlar. Özellikle okul derslerinin öğrencilerin hayatlarının kalanını etkileyebilen dersler olduğunu düşündüğümüzde bu oldukça mantıklı bir seçenektir. Öğrencilerin okulda gördükleri dersleri en iyi şekilde anlamaları ve verimlerini devam ettirebilmeleri için okul dışında çaba göstermeleri normaldir.

Konya’da her okul kademesinden öğrenci derslerinde zorluk çekebilmekte. Okullarda dersler tek bir öğretmen tarafından anlatılır, öğrencilerin öğretmenlerini seçme şansları bulunmaz ve öğretmenleri ile aralarında uyumsuzluk olursa derslerinde başarısızlık yaşamaları çok daha hızlı bir hal alabilir. Konya’da öğretmen seçme imkanınız ve okul dışında alacağınız özel derslerde kendi öğretmeninizi seçme imkanınız sayesinde kendinize özel kişiselleştirilmiş bir eğitim alma imkanınız artar. Konya’nın sahip olduğu uzman okul takviye hocaları sayesinde okul sonrasında alacağınız veya çocuklarınıza aldıracağınız derslerle okuldaki başarınızı arttırabilir ve hayatınızın kalanında çok daha başarılı olma şansını elde edebilirsiniz.

Konya İlkokul Öğrencileri İçin Takviye Dersleri

Konya’da okul takviye dersleri almak isteyen kişiler oldukça fazla sayıdadır ve bu yüzden aslında bunları kategorize edecek olursak ilkokuldan başlayabiliriz. Öğrencilerin milli eğitim kademesi içerisinde zorunlu eğitimleri ilkokuldan başladığı için bu bu kademeden itibaren öğrenciler okul takviye dersleri almaya başlayabilirler. Özellikle öğrencilerin zorlandıkları konular olan matematik, Türkçe veya hayat bilgisi, İngilizce gibi konularda ilkokul seviyesinde okul takviye dersleri Konya’da alınabilir. Öğrenciler okula yeni başladıkları için adaptasyon sorunu hem de dersleri anlama ve derslerinde başarılı olma sorunu yaşayabilirler. Bunun için öğrenciler için Konya’da okul sonrasında onlara yardımcı olabilecek yardımcı abla veya yardımcı abi gibisinden seçenekler de oldukça popülerdir. Hem üniversite öğrencileri hem de üniversite mezunu alanında uzman öğretmenler ve diğer mesleklerden kişilerden okul derslerine yardım alınabilir. Sonuç olarak baktığımızda ilkokul dersleri temel düzeyde olduğu için pek çok kişi bu konularda okul takviye dersi verebilir. Siz bir veli olarak çocuklarınıza zaman ayıramıyorsanız ve derslerinde daha başarılı olmalarını istiyorsanız bu durumda bir özel ders hocası tutmanız sizin için en verimli olacaktır. 

Konya Ortaokul Öğrencileri İçin Takviye Dersleri

İlkokuldan ortaokula geçen öğrenciler yine milli eğitim kademelerindeki zorunlu eğitimlerine aslında devam etmektedirler. Bu yüzden almaları gereken zorunlu dersler bulunur ve bu derslerde başarılı olmak zorundadırlar. İlkokuldan farklı olarak ortaokulda her dersin kendi olacak hocası bunları ve bu hocaların anlatacağı dersleri en iyi şekilde anlamak öğrencilerin eğitimlerinde büyük yer alır. Ortaokul öğrencileri aynı zamanda ortaokul sonunda girecekleri lise giriş sınavları nedeniyle derslerindeki başarılarında çok daha önem verirler. Ortaokul öğrencilerinin okul başarısı aynı zamanda karnelerine de yansıdığı için ve karne notları ise lise giriş sınavında aldıkları puanlara etki ettiği için önemi büyüktür. Bu yüzden ortaokul öğrencileri için okul derslerine takviye dersleri almak sadece yüksek notları almalarını sağlamayacak aynı zamanda Konya’daki en iyi liselere gitme şanslarını onlara verecektir. Özellikle matematik, fen bilimleri, İngilizce veya Türkçe derslerinden yoğun olarak okul derslerine takviye ihtiyacı hissedilebilir. İyi bir okul takviye hocası bütün bu derslerde öğrencilere rehber edebilecek düzeydedir. Elbette okul dersleri ve zorunlu eğitim ortaokul ile sınırlı kalmayacak ve lisede de devam edecektir.

Konya Lise Öğrencileri İçin Takviye Dersleri

Liseye geldiğinizde lisedeki dersler Konya’daki öğrencilerin alması gereken zorunlu derslerdir. Özellikle lise birinci sınıf ve lise ikinci sınıfta öğrenciler genel olarak aynı dersleri alırlar ve bu derslerde başarılı olmakla yükümlüdürler. Sayısal dersler arasında fizik, kimya, biyoloji, matematik ve geometri gibi dersler bulunurken bunun yanında sözel derslerden Türk dili ve edebiyatı, dil ve anlatım, coğrafya ve tarih gibi dersler yer alıyor. Bunun ötesine geçtiğimizde ise İngilizce, felsefe, din kültürü ve ahlak bilgisi dersler de öğrencilerin zorunlu olarak aldığı ve başarılı olmak zorunda olduğu dersler arasındadır. Tıpkı ortaokulda olduğu gibi lise sonunda da öğrenciler aldıkları aldığı derslerden sınava girerler ve bu sınavlarda üniversite puanları belirlenir. Özellikle lisede karne notu ve lise mezuniyet ortalaması öğrencileri üniversite giriş sınavı puanlarına etki eder. Bu yüzden lise derslerindeki yüksek notlar sadece öğrencileri değil aynı zamanda öğretmenleri de motive eder. Bu süreçte açıklarını kapatmak iste hep söylediğimiz gibi Superprof Konya alanında uzman hocalar ile mümkün olmaktadır.

Konya’da bu şehirdeki çeşitli üniversitelerdeki öğrenciler de okul derslerinde yardıma ihtiyaç duyabilirler. Konya’daki üniversitelerde farklı bölümlerde okuyan öğrenciler için okul takviye dersleri sayesinde okulu bitirip diploma alabilmeleri mümkün olur.

Superprof Konya Okul Takviye Dersi Veren Hocaları Size Sunuyor

Kaçıncı sınıfa gidiyor olursanız olun ve Konya’nın neresinde yaşıyor olursanız olun Superprof sayesinde kendinize uygun bir okul takviye dersi hocası bulmak mümkün. Konya özel ders seçenekleri sayesinde okuldaki başarınızı arttırabilir ve hedeflediğin yerlere girebilirsiniz. Pratik kullanımı olan Superprof 'ta hocaların ilanlarını inceleyebilir ve sizlere en uygun olabileceği seçip onlara ders talebi gönderebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Superprof ana sayfasında Konya okul destek araması yapmak olacaktır.

Ne öğrenmek istersiniz?