Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Konya Okul derslerine destek özel dersleri

Yakınlarınızda 64 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

Konya okul derslerine destek öğretmenleri seçeneklerimiz

Selçuklu
₺45/saat
Mustafa serkan
İlk ders ücretsiz!

Kolej mezunu iki üniversiteli TÜRKÇE MATEMATİK İNGİLİZCE UZMANI deneyimli öğretmenden eğlenceli özel ders

DERSHANE VE ÜNİVERSİTE BİRİNCİSİ UZMAN ÖĞRETMENDEN ÖZEL DERS (gizli bilgi)5 Türkiyenin en popüler ve kaliteli üniversitelerinden İzmir 9 Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesini İYİ DERECEYLE bitirdim + Türkçe Matematik İngilizce UZMANIYIM + yaklaşık 1500 saat ingilizce eğitimi aldım+ 2 dershanede birinciliğim var 25 yıl eğitim aldım +iki üniversitede eğitim ve işlet

Selçuklu
₺50/saat
Yunus
İlk ders ücretsiz!

Diş Hekimliği öğrencisiyim.İlkokul ortaokul düzeyinde matematik derslerinde LGS ve okula yardımcı olabilirim

Derslerimi konuyu ilk olarak ayrıntılı konuyu anlatarak başlatırım.Ondan sonra sınavına uygun soruları ilk olarak ben sonra öğrencimle birlikte çözmeye başlarız.Haftalık ödevlendirmem olur.Diğer hafta dersin başında bu ödevler kontrol edilerek başlanır.

Selçuklu
₺40/saat
Enes
İlk ders ücretsiz!

Mühendislik öğrencisinden ilkokul, lise matematik dersleri(ödevlendirme ve her ders için çalışma programı)

Çalışma kağıtları ile veya öğrencinizin seviyesine göre belirlediğimiz kitaplardan ilerliyoruz. Matematik daha çok sorulara dayalı bir ders olduğu için tabi ki ilk öncelik karşılaşacakları soru tipleri olacak.Ögrencimiz için haftalık bir saat soru çözümü dersimiz var (öğrencinin yapamadığı sorular).

Meram
₺55/saat
Saadet
İlk ders ücretsiz!

Okul derslerinde ilk ve ortaokul öğrencilerine özel ilgi ve özveriyle yardimci olunur

Öğrenciye görelik ilkesi gereği öğrencim nasıl daha iyi öğreniyorsa yöntem ve teknikleri kullanarak etkili öğrenmeler gerçekleştiririm.Ön bilgiler kontrol edilerek yüksek motivasyonla işlenen derslerde başarı oranı yüksektir.İnandığınız ve kararlı olduğunuz zaman başarıyı beraber elde edeceğiz.

Selçuklu
₺35/saat
Rumeysa
İlk ders ücretsiz!

Eczacılık öğrencisinden Konya'da ilkokul dersleri ve lise müfredatından biyoloji ve matematik dersleri

Temeli bilmeden konunun oturmayacağına inandığım için ders verdiğim öğrencinin öncelikle temel bilgileri bilip bilmediğini kontrol ederim. Eğer temelde bir hata ya da eksik yoksa konuyu başlıklar halinde işlemeye başlarım. Her yeni başlıkta bir önceki başlığın tamamen anlaşıldığından emin olurum.

Selçuklu
₺75/saat
Enis
İlk ders ücretsiz!

Geometri mat tan zayıf mısınız emk ozelders le artik basariniz 2 katina cikacak cozemediginiz sorularin cozumune ulasacaksiniz

Ders işlerken sizin kaynaklariniz uzerinden giderim temel olarak bir harita cikarir once neleri ogrenecegimizi gosteririm sonra tik ata ata hallede hallede kavrattirarak ilerlerim bir yeri dersimde kaçırsan bile bazi seyler oturmus olacaktir.

Konya
₺50/saat
Abdulsamet
İlk ders ücretsiz!

İnşaat muhensligi öğrencisi Konya lise ve ilkokul düzeyinde derslere ve ödevlere yardım edilir.

Dersleri işlemeden önce kişiden müfredat bilgilerini ve öğrenmesi gereken konuları öğrendikten sonra öğrenciden derse gelmeden önce göz gezdirmesini isterim daha sonra ben de güzel bir şekilde çalıştıktan sonra öğretici sorular eşliğinde daha çok pratiğe dayalı bir şekilde ders işlerim.

Selçuklu
₺40/saat
Ceren
İlk ders ücretsiz!

Jeoloji mühendisiliğini bitirmiş ve inşaat teknolojisi öğrencisinden Konya’da özel ders. Fen ve matematik alanında öğrencilerim var. Seni de aramızda görmek isteriz.

Dersleri genelde öğrencinin o gün istekli olup olmaması, verimli olup olmaması ve algısına göre ağır ya da hafif işlerim. Öncelikle eksikler neler bunu görüp konuları çoğaltmak yerine birleştirerek sanki daha az konu varmışçasına karşı tarafı da rahatlatarak çalıştırırım.

Konya
₺30/saat
Ikra
İlk ders ücretsiz!

Tıp fakültesi öğrencisinden Konya'da ilkokul ve ortaokul seviyesindeki matematik dersleri ; lise içinse geometri dersleri

Matematik ve geometri derslerinde soru , cevap şeklinde . Öğrencinin seviyesine göre kolaydan zora doğru soruları tek tek birlikte çözerek öğrencinin kavramasını amaçlarım. Tabi buna göre konuda eksik olduğunu tespit edersek , öncelikli olarak konu anlatımı yaparım. Konunun kavranana dek bol bol örneklerle soruları mantığıyla pekiştiririz.

Selçuklu
₺100/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji yüksek lisans mezunu..6 yıldır aktif olarak ozel okul, dersanelerde calismaktayim ve ozel ders vermekteyim..

Her ders gecmis konularin tekrarıyla başlarım..yeni konuyu mantığını vererek yaşama yakınlık ilkesini benimseyerek orneklendiririm.varsa onceki konularla baglantisini kurarim, genel ozetler ve tamamlarim.

Selçuklu
₺30/saat
Gürkan
İlk ders ücretsiz!

Güler yüzlü mühendislik öğrencisinden , arkadaşca , kendine ait örnekleri ile ve uygun fiyatlı özel ders

Derslerimi, arkadaş canlısı ve bir sohbet havasında , öğrenci arkadaşlara ders calışmayı sevdirme amacı güderek ilerletiyorum. Kendi getirdiğim örneklerle ve öğrencimizin eksiklerine hitap ederek zevkli bir hale getiriyorum .

Selçuklu
₺40/saat
Ömer
İlk ders ücretsiz!

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ ÖĞRENCİSİNDEN ilkokul ve ortaokul öğrencilerine Matematik-Fen ağırlıklı özel ders

Ders işleme kısmında benim için önemli olan öğrencinin soruyu açık ve net bir şekilde anlayıp yorumlayabilmesini sağlamak.Öğrencilere yöneltilen soruların çoğunluğu orta seviye çözülebilir sorular ancak sıralama sisteminde farkı yaratan soruya doğru refleksi anlık olarak verip bir kaç hamlede çözebilmeniz.

Selçuklu
₺50/saat
Tuna
İlk ders ücretsiz!

Insaat Muhendisligi 4. Sinif ogrencisinden Fen Matematik Fizik dersleri uygun fiyata verilir.

Derslerimi belli program çerçevesinde islerim. Isledigim konular uzerinde soru cozer ve odevlendirme yaparim. Bu odevlendirmeleri detayli bir şekilde inceleyerek ogrencinin hangi konularda probleminin oldugunu analiz ederek o konuya tamamiyla halledene kadar yoğunlaşirim.

Konya
₺40/saat
Esra
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim Türkçe ve dil bilgisi derslerinde özel ders verebilirim

Derslerimde öncelikle konuyu anlatırım sonra öğrencime tekrar bana anlatmasını isterim örnekler verir ondanda geri örnekler bulmasını ve paylaşmasını ister bol bol soru çözdürür pekiştiririm

Konya
₺45/saat
Esra
İlk ders ücretsiz!

Hukuk fakültesi öğrencisinden ilkokul ve ve ortaokul öğrencisine sözel sayısal dersler verilir

Dersleri akıcı anlaşılır karşımdaki öğrencinin seviyesine göre anlatabilirim ders anlatmayı ve anlamadı eğlenceli ve basit bir hale getireye özen gösteririm

Konya
₺30/saat
Deniz
İlk ders ücretsiz!

Sosyal hizmet öğrencisinden Konya’da ilkokul derslerinde türkçe ,matematik derslerinde yardımcı olurum ortaokul seviyesinde sözel derslerde anlatımım kuvvetlidir.

Ders şekillerimi daha çok önce cocugun gelişimine bakarak cocugun anlama kapasitesine bakarak önce kolay konulardan baslayarak zevkli bir şekilde ders işlemeye odaklanırım temel odağım çocuk olur

Meram
₺40/saat
Buse
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmenliği 4. Sınıf öğrencisinden ilkokul, orta okul ,lise 1-2 sayısal ağırlıklı bütün derslere yardımcı

Daha çok bireysel olarak örnekleyerek canlandırarak öğrenci seviyesine göre en anlaşılır düzeyde anlatırım birlikte test çözme konuyu kavrama ve öğretme amacımdır.

Selçuklu
₺40/saat
Hümeyra
İlk ders ücretsiz!

Makine Mühendisliği öğrencisinden Konya ili için ilk ve ortaokul düzeyinde özel ders

Derslerimi öğrencinin tercih ettiği herhangi bir kaynak kitap müfredatına göre önceden gözden geçirerek ders esnasında kaynak kullanmadan işlerim. Konu anlatımı sonunda önce örnek soru çözerim daha sonra öğrenciden sorduğum soruları çözmesini isterim ve pekiştirmesi için ödev sorular hazırlarım.

Selçuklu
₺50/saat
Naim
İlk ders ücretsiz!

Psikolojik danışman ve rehberlik bölümü 4.sinif öğrencisinden Okul derslerine destek. Çalışma düzen plan.

Görsel materyaller ile konulara destek. Kavram haritaları ile akılda kalıcı öğretim. Aldığım eğitim gereği akılda kalıcı öğretim ilke ve teknikleri .

Selçuklu
₺40/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Mimarlık öğrencisinden ilkokul ortaokul ve lise öğrencilerine matematik-geometri-fen dersi, Konya merkez olması şart

Dersleri konuyu kapsamlı bir şekilde anlattıktan sonra soru üzerinde çözümleyerek anlatmayı tercih ederim.

Meram
₺35/saat
Amine feyza
İlk ders ücretsiz!

Bölümüne birincilikle giren üniversite öğrencisinden ilkokul fen ve matematik lise matematik dersi verilir

Konuyu mantık çerçevesinde oturtup genelikle öğrenme pekiştirme süreciyle ele alirim.Ezberi olabildiğince aza indirip ezberlenmesi gereken yer varsa bunu görsel ve kod koyma tekniğiyle yaparım ama burada öğrencinin görsel işitsel yada diğer zeka türlerinden hangine sahip olduğunu test edip onun üzerinden gitmek önemlidir benim için.

Konya
₺50/saat
Hatice
İlk ders ücretsiz!

Psikoloji mezunuyum .Okul derslerine yardımcı Konyadaki ilkokul , ortaokul ve lise kız öğrencilerine ders verebilirim.

Plânlı çalışmaya özen gosteririm. Dersler boyunca ciddi çalışmak prensibimdir böylelikle kesinlikle verim alabiliriz. Özel ders yanında rehberlik ve Psikolojik danışmanlık da yapabildiğim için öğrencime motivasyon, çalışma planı, ders ve alan secimi konusunda oldukça yardımcı olabilirim.

Konya
₺55/saat
Yasemin
İlk ders ücretsiz!

Anadolu Üniversite Acil Durum Ve Afet Yönetimi Öğrencisiyim. Ev ödevleri ve okul ödevlerine yardım edebilirim.

Dersleri;Amaca göre;Ünite,Konu,Sınav,Yazılı Sınav,Sözlü sınav Türüne göre okuma anlama,kodlama yoluyla öğrenciye aktarırım. Daha çok kendi notlarıma göre ve önemli bulduğum yerlere göre.

Konya
₺40/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

Merhaba Adım Büşra Afyonkocatepe Universitesi Gümrük Işletmeciliği bitirdim.Şuan Necmettin Erbakan Üniversitesi Uluslararasi Iliskiler okuyorum. Lise düzeyinde Edebiyat , Turkce Dil bilgisi Ilkokul or

Ders işleme sistemim ilk önce öğrencinin ögrenme stilini belirlerim. Ona göre yol cizerim çunku her kisi ozel ögrenme yitilerine sahiptir.

Konya
₺60/saat
Zafer
İlk ders ücretsiz!

Dersane öğretmeni matematik son sınıf öğretmeninden özel ders çalışanın emeği yağlı olur.

Konu anlatımlı bir kitabımız ve en az üç adet soru bankamız tercihen iki tanesi örnek çözümlü olmalı.Konuyu beraber işleriz ve soruları öğrencilerimi çözdürüyorum ki konuyu daha iyi anlasınlar.

Selçuklu
₺50/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

Hukuk fakültesi öğrencisinden lise,ortaokul ve ilkokul düzeyinde matematik dersi verilir .

Derslerimi işlerken daha eğlenceli yöntemlere başvururum genel çevremde de sempatik bir insan olarak bilinirim bir öğrenciye sağlam bir temel oluşturabilirim

Selçuklu
₺100/saat
Ayşenur
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli Matematik Öğretmeninden bire bir özel ders. Garantili matematik öğretimi. Matematigi sevdiren hoca.

Derslerimi birebir yaparım. Genellikle kendi büromda yaparım. Bir konu iyice anlaşılmadan diğer bir konuya geçmem. Verdiğim ödevleri yapmayan öğrenciler ile yollarımızı ayrırım.

Karatay
₺40/saat
Murat
İlk ders ücretsiz!

İnşaat Mühendisliği öğrencisinden ilkokul ve lise düzeyinde matematik geometri ve fizik dersleri verilir

Ilk derslerim soru cevap şeklinde olup öğrencinin ders durumunu kontrol eder sonrasında ise konuyu unutmayacak veya daha kolay hatırlayacak görsel hafıza metotları kullanarak ders islenip ardından soru çözümü şeklinde konuyu pekistiririm

Karatay
₺30/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

Endüstri mühendisliği öğrencisinden Konya’da ki lise ortaokul ilkokul öğrencilerine matematik geometri dersi

Konu anlatımı yaptıktan sonra alıştırma sorularla konuyu pekiştiririm ve sonrasında test çözümü olur.Kendi seçtiğim sınav sistemine uygun sorular ilete konuyu tam anlamıyla anlamasına yardımcı olurum.

Meram
₺40/saat
Hümeyra
İlk ders ücretsiz!

İktisat öğrencisinden okul derslerine yardımcı bireysel veya gruplar için özel ders verilir

Derslerimi öğrencinin anlayış kabiliyetine göre işlerim. Yenililikçiyim içerikleri günümüze uyarlayarak ders işlemeye özen gösteririm. Çocuklarla aram son derece iyidir.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm okul derslerine destek özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size okul derslerine destek öğretmeye hazır,
Konya merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Konya konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size okul derslerine destek alanında rehberlik etsin

Konya okul derslerine destek özel ders öğretmeneleri

okul derslerine destek öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :Konya merkezi ve çevresindeki okul derslerine destek alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

okul derslerine destek özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta Konya konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.