Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Gaziantep Okul derslerine destek özel dersleri

Yakınlarınızda 47 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

Gaziantep okul derslerine destek öğretmenleri seçeneklerimiz

Gaziantep
₺60/saat
Elif
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi mezunundan anaokulu ve ilk-orta-lise derslerine yardımcı, İngilizce sınavlara hazırlıkta özel ders öğreticisi

Derslerimi öğrenicinin seviyesi ve profiline göre ayarlarım. Düzenli geri besleme, aşamalı bir şekilde istenilen seviyeye ulaşma ve dış motivasyona katkı olma temel dinamiklerim arasındadır. Tabi, karşılıklı anlaşma ve güven esasıyla.

Şahinbey
₺50/saat
Ebru
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sosyoloji bölümü ve sosyal hizmetler bölümü mezunundan Gaziantep'te ilkokul ,ortaokul ve lise öğrencilerine ders verilir.Birlikte başarabiliriz

Derslerimi öncelikle soru sorarak işlerim öğrencimin işleyeceğim konu hakkında bilgisi var mı ön hazırlık yapmış mı bunları ölçerek ve öğrenerek ona göre derse başlarım 😊 Eğlenerek öğrenmek en sevdiğim yöntemdir o şekilde ders işlerim 😊

Şahinbey
₺70/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

Soru bankası yazarından TYT AYT dersleri ve LGS TÜRKÇE- EDEBİYAT dersleri verilir

DERSLER HEM EĞLENCELİ HEM YORUCUDUR AMA İSTEK ARZU ŞEVK İLE ÇOK RAHAT BAŞARIYA HERKES ULAŞABİLİR. DERSLER İÇİN ÖNCE BİR DENEME SINAVI YAPIP ÖĞRENCİNİN DURUMUNU GÖRÜP ONA GÖRE PROGRAM ÇIKARTIP ÇALISMAYA BAŞLARIZ.

Gaziantep
₺50/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Bireysel rehberlik, öğrenci koçluğu, felsefe grubu dersleri (sözel öğrencilerine bulunmaz firsat) burada

Öğretim tekniğim öğrenci merkezli, felsefe grubu derslerinde oyunlar kurarak çeşitli anılama yöntemi bilgileri kalıcı hale getirmeye çalışırım. Derslerim çoğunlukla sınav öğrencilerine yönelik rehberlik ve koçluk programlarında bütün sınav gruplarına yönelik çalışmalar yürütebilirim. Felsefe grubu ise üniversite hazırlık öğrencilerine yönelik des vermekteyim.

Şahinbey
₺45/saat
Enes
İlk ders ücretsiz!

Gaziantep te makine mühendisliği öğrencisinden gaziantep'te ilkokul matematik ve ilkokul ingilizce dersi verilir

MÜFREDAT İNCELENİR VE BENİM DERSLERIMDEN HARİÇ OKUL DERSLERİNDE KATILMASINI İSTEYEREK KALICI TEMEL ATIYORUM.AYRICA ÖĞRENCİNİN SEVİYESİNE GÖRE AKLINI UFKUNU GELİŞTİRECEK VE DİĞER ARKADASLARINDAN VEYA GURUPLARINDAN ÖN PLANA CIKARTACAK YÖNTEMLER GELİŞTİRECEĞİM.BU İŞE İHTİYACIM OLABİLİR FAKAT HAKKIMI VEREREK SİZLERİ YETİŞTİRMEK BENİMHEDEFİM.

Şahinbey
₺50/saat
Gizem
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmenliğinden ilk okul eğitim takviyesi türkçe matematik ve ödev yardımı ders verilir.uygun ücretli gaziantep

Bilgiyi kendi kelimeleriyle yeniden ifadelendirmek. 2- Örneklendirmek 3- Çeşitli biçimlerinin ve durumlarının neler olduğunu ayırt etmek. 4- Bilgi ile diğer faktörler ve fikirler arasında bağlantı kurmak. 5- Bilgiyi çeşitli biçimlerde kullanmak. 6- Bazı sonuçlarını önceden görmek.

Gaziantep
₺50/saat
Rabia
İlk ders ücretsiz!

Gıda mühendisi ögrencisinden özel ders verilir. İlkokul,ortaokul, lise fark etmez her seviyeye uygun matematik, ingilizce, fizik, ve tüm dersler verilir. Tercihen bireysel ama grup halinde olursa indi

Dersleri işleme yöntemim öğrenci derse gelmeden önce bir defa da olsa anlatacağım konuyu dinlemiş olması ilerlememiz yönünden iyi oluyor. Daha sonra konuyu ben anlatıyorum konuyu anlattıktan sonra hemen sorularla pekiştiriyoruz.

Şahinbey
₺30/saat
Sema
İlk ders ücretsiz!

Gaziantep Üniversitesi Optik ve akustik mühendisliği öğrencisiyim. İlkokula ve ortaokula takviye matematik, Türkçe ve İngilizce.

Öğrenci'nin okulda konuyu anlayıp alamadığını ölçmek için soru çözümü yapıyorum. Eğer konu hakkinda eksikleri mevcutsa önce konuyu anlatır sonra egzersizler geçerim. her diğer derste ise geçmiş ile ilgili sorular sorarım -ki bilgilerini taze tutmak için.

Gaziantep
₺50/saat
Sena merve
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sosyal bilgiler öğretmenliği mezunundan öğrenciye tarih,coğrafya, türkçe vs her alandan ders verilir

Dersi sıkıcı ders olmaktan çıkarıp eğlenceli bir şekilde anlatmayı severim bol etkinlik yaparım konuyu anlatırken sözel ders olduğu için günümüzden örnekler vererek anlatmayı severim

Şahinbey
₺30/saat
Dürdane
İlk ders ücretsiz!

Makine mühendisliği öğrencisinden İlkokul ve lise öğrencilerinin derslerine ve sınavlarına yardımcı olmak

Derslerden önce mutlaka hazırlık yaparım. Öğrenciye ve kendime bir program oluşturup onun üzerinden ilerlemeye çalışırım.

Şahinbey
₺25/saat
Turgay
İlk ders ücretsiz!
Şahinbey
₺25/saat
Selma
İlk ders ücretsiz!

Anaokulu öğretmenliği öğrencisinden ilkokul seviyesindeki öğrencilere ödevlere yardımcı olmak ve eksiklerini tamamlamak için dersler

Dersleri çocukların seviyesine uygun anlatmaya özen gösteririm onlarla empati yapmaya çalışır kendimi ve dersin gidişatını bu şekilde düzenlerim onların da etkin katılımını sağlamaya çalışırım

Şehitkamil
₺25/saat
Ahmet
İlk ders ücretsiz!

Sosyal bilgiler öğrencisinden ortaokul 4. 5. 6. 7. Sınıflara sosyal bilgiler dersi vermekteyim. Gaziantep bölgesindeyim.

Derslerimi hikayeleme yöntemiyle işlerim, bazı önemli ve anlaşılması zor konularda konuşturma tekniğini uygularım. Öğrenci merkezli ders vermeye özen gösteririm.

Şahinbey
₺70/saat
Tuba
İlk ders ücretsiz!

Tarih öğretmenin den antep de sinava hazirlanan bütün öğrencilere ders verilir ve sinava hatırlatılır

Öğrenci ye göre bilimsel yöntem veya hikayeci anlatım ve kurgu üzerine anlatım benimsediğim yöntemler arasındadır.

Şehitkamil
₺70/saat
Tuğba
İlk ders ücretsiz!

Uzman psikologdan ilk ve orta okul öğrencilerine tüm dersler ile ilgili koçluk

Koçluk konu planı, soru çözümü , ödevler verme, programlama, sınav sonuçları ile bireysel ilgilenmek.

Gaziantep
₺35/saat
Sıla
İlk ders ücretsiz!

Mimarlık öğrencisinden Gaziantep’te ilkokul ortaokul öğrencilerine her türlü ders yardımı edilir

Öğrencinin ve velinin isteğine bağlı onlar nasıl isterse ders öyle işlenir öğrencinin eksiğini ne yöndeyse veya ne yönde görürsem eksikler üzerine gidilir yoğun bir şekilde yaş grubuna göre sıkmadan hep arkadaş hemde öğretmen gibi

Şehitkamil
₺60/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

İlahiyat bölümü mezunundan öğretmenlik yapmaktayım ortaokul ve lise öğrencilerine sözel ve dil bölümleri dersleri vermekteyim.

Derslerimi öğrenci merkezli işlerim. Derslerin temelini ve mantığını anlatırım. Öğrencinin kendini iyi ifade etmesini ve eksiksiz ilerlemesini ve unutmamasını sağlamaya çalışırım.

Gaziantep
₺50/saat
Tuğçe
İlk ders ücretsiz!

TecTecrübeli sınıf öğretmeninden okul derslerine destek ve birebir özel eğitim dersleri için buradayım

Her öğrenciye kendi ihtiyaçlarına göre Ve seviyesine göre program oluşturup Ders veriyorum Unutmayınki her öğrenci parmak izi gibidir

Şehitkamil
₺50/saat
Z. nura
İlk ders ücretsiz!

Anadolu Lisesi öğrencisinden ilkokul öğrencilerine tüm derslerden çok güzel bir anlatımla itina ile ders verilir

Derslerimi ; çok akıcı bir üslupla, eğlenceli bir anlatım şekli ile , görsel öğelerden yardım alarak , gerçek hayat ile bağlantı kurarak anlatırım ...

Şahinbey
₺40/saat
Zeynep
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi mezunu 4 yıllık deneyimli Türkçe Öğretmeniyim. Etüt ve özel ders deneyimim var gerçekten ihtiyacı olan öğrencilere ücretsiz ders desteği sağlayabilirim :)

Derslerimi eğlenceli işlerim, farklı yöntem ve teknikleri derslerimde uygularım , ders içeriklerim tamamen Türkçe Öğretim Programı ile örtüşür.Gerekli ve yeterli bilgileri aktarırım.

Şahinbey
₺50/saat
Seda
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji yüksek lisans öğrencisinden (1 yıl özel, 2yıl MEB deneyimli öğretmen) ortaokullar için fen bilgisi, liseler için biyoloji dersi verilir.

Enerjik biriyim hareketli ve eğlenceli ders işlerim. 'Söz uçar yazı kalır' diyenlerdenim. Anlat, yaz, çiz, uygula, çöz yöntemleriyle ders işlerim.

Şehitkamil
₺80/saat
Yıldız
İlk ders ücretsiz!

Gaziantep üniversitesi nde hemşirelik bölümü okuyorum matematik te iyiyim soruları cozebilirim destek olabilirim

Konu anlatırım konu anlatımı kitabında ondan sonra testlerden soruları cozdururum öğrencilere öğren cilerin çözemediği sorular i cozerim yanlışlarının onlara anlatirim

Şahinbey
₺25/saat
Busra
İlk ders ücretsiz!

Hemşirelik son sınıf öğrencisinden ilkokul orta okul seviyesine uygun fen bilimleri (biyoloji,kimya,fizik)dersleri verilir

Dersleri mi genelde öğrencinin seviyesine uygun bir şekilde islerim uygun materyaller kullanarak işleri.

Gaziantep
₺70/saat
Reyhan
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmeninden ilkokul öğrencilerine tüm okulda aldıgi derslere destek eğitimi, ayriyeten bu derslerle ilgili bol bol etkinlik.

Dersi öğrencinin gözlerinin içine bakarak anlatirim.Tüm ders bir noktada durarak verilmemeli. Sürekli hareket halinde olduğunuzda da hareket iletişimin önüne hareket dengede tutulmalı ve belirli bir vücut dili kullanılmalıdir.Öğrenciye derse başlamadan önce neden bahsedeceğinizi söylemelisiniz. Öğrenci konuyu bilmeden derse başlanmamalı.

Şahinbey
₺40/saat
Inci
İlk ders ücretsiz!

İktisat bölümü öğrencisinden ilkokul ve ortaokul öğrencilerine okul derslerine ödevlerine destek .

Dersleri şu şekilde işliyorum. Önce zorlandıkları konular üzerinde durarak örnek çözüp anlamasını sağlıyoruz. Ardından onlar için hazırladığım terslerini ev ödevleri olarak veriyorum daha iyi pekişmesi için.

Şahinbey
₺30/saat
burak
İlk ders ücretsiz!

Endustri muhendisi ogrencisinden her seviyeyeye uygun matamatik geometri fen bilgisi dersleri verilir. Ilk orta ve liselere yonelik dersler verilmektedir

Derslerimi genelde ogrencinin egitim durumuna ve yeterlilik durumuna gore program hazirlayip interaktif bir sekilde onu hem okul hayati hemde sosyal hayatta ileri tasiyici sekilde egitim vermekteyim

Şehitkamil
₺50/saat
Songül
İlk ders ücretsiz!

Anestezi teknikerliği bölümü öğrencisi matematik başta her ders verebilirim sayısalcıyım uygun programlarla başarınızı artırabilirim

Dersi soru cevap ve çoğunluklaa bol bol örneklerle anlatırım , anlaşılmadıpı yerde başka anlatım yöntemlerine başvururum ve öğrencinin etkili olarak dinlediği anlatım yöntemşni çoğunlukla kulllanırım.

Şahinbey
₺50/saat
Yaren
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmenliği öğrencisinden ilkokul ve ortaokul seviyesinde bütün öğrencilere istediği derste destek..

Temelden başlayarak eksik olduğu bilgileri esas alıp konuyu ve dersi öğrenciyi sıkmadan eğlenceli bir şekilde öğretirim. Etkili ve kalıcı bir öğrenme olur.

Şehitkamil
₺45/saat
Betülay
İlk ders ücretsiz!

Uçak mühendisliği öğrencisinden antep'de ortaokul ve lise düzeyinde matematik ve fiziksel dersleri.

Derslerden önce hangi kaynak üzerinden çalışacağımızı belirlerim önce basitce konuyu anlatırım anlaşılmayan yerlerin üzerinden yeniden geçerim konu ile alakalı kolaydan zora doğru örnek soru çözerek tamamlarım .

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm okul derslerine destek özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size okul derslerine destek öğretmeye hazır,
Gaziantep merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Gaziantep konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size okul derslerine destek alanında rehberlik etsin

Gaziantep okul derslerine destek özel ders öğretmeneleri

okul derslerine destek öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :Gaziantep merkezi ve çevresindeki okul derslerine destek alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

okul derslerine destek özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta Gaziantep konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.