Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Bursa Okul derslerine destek özel dersleri

Yakınlarınızda 96 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

Bursa okul derslerine destek öğretmenleri seçeneklerimiz

Nilüfer
₺50/saat
Ezgi
İlk ders ücretsiz!

Biyokompozit alanında yüksek lisans yapıyorum. Okul derslerine yardımcı olmak isterim. Amacım eğlenerek öğretmek hatta öğrenmek !

Okul sınavına yönelik çalışıyorsak ayrı , ösym veya meb 'in yaptigibsinavlara çalışıyorsak test çözme tekniğine göre dersleri anlatmayı doğru buluyorum .

Osmangazi
₺50/saat
Zeynep
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı bölümü, formasyonlu öğretmenden ilkokul ve lise düzeyi özel ders

Her öğrencinin öğrenme tarzı aynı değildir. Öğrenci ile işbirliği yaparak en iyi öğrenme modeli üzerinden, ihtiyaca yönelik ders işleme yöntemi kullanırım. Her öğrenci için ayrı ders planı hazırlarım.

Osmangazi
₺30/saat
Arya
İlk ders ücretsiz!

Lise öğrencisinden ilk, orta, lise eğitimde rehberlik, ilk ve ortaokul derslerinde yardım

İlk başta senin eksiğini anlarız. Sonra eksiğini yakalar o eksiği yok ederek pratikleşiriz. Ders notlarımın faydası olur diye düşünüyorum. Rehberlik konusuna gelince neden çalışamadığını buluruz ve ona göre bir çalışma programı hazırlarız. Senin isteklerin ve hayallerin doğrultusunda bir program yaparız. Ama yine dediğim gibi her şey senin elinde.

Nilüfer
₺50/saat
Mehmet
İlk ders ücretsiz!

2014 yılı Erciyes Üniversitesi Makine mühendisliği bölümü mezunundan,Bursa'da matematik,geometri ve fizik dersleri eğitimi

Genellikle derslerimi eğlenceli ve öğrencilerimi sıkmadan işlemeyi tercih ederim.Derslerim genellikle;ilkokul,ortaokul ve lise öğrencilerine yöneliktir.Elimden geldiğince öğrencilerimin derslerinde başarılı olmalarını ve kariyer planlamalarındaki en uygun okulları kazanmalarını sağlarım.

Bursa
₺50/saat
Zeliha
İlk ders ücretsiz!

Pdr mezunuyum. ilköğretim/ortaöğretim gruplarına okul derslerine yardımcı olabilirim. lise gruplarına öğrenci koçluğu yapabilirim.

derslerimi öğrencimin dikkatin, çekeceği şekilde işlerim. ilkokul yaş gruplarında dersleri eğlenceli hale getirecek aktivitelerle başlarım. öğrencimin soruları düşünmesini sağlarım. çözüm yolunu direkt göstermek yerine ipuçları veririm. ilkokul, ortaokul ve lise müfredatlarına hakimim. 2 yıl öğrenci koçluğu yaptım.

Osmangazi
₺50/saat
Buse nursena
İlk ders ücretsiz!

Dış ticaret mezunundan ilkokul ve orta okul derslerine tam destek bildiklerimi aktaracağım

öğrencimle bağ kurup onu sıkmadan ilk önce tam olarak ne bildiğini anlamaya çalışırım hangi seviyede olduğumuzu öğrenmek için sonrasında o günki dersle ilgili konumuzu anlatırım onun aklında kalanı ne olduğunu öğrenirim sonrasında keyifli akılda kalıcı pratikler yöntemler uygulayarak dersi keyifli hale getiririm

Mudanya
₺60/saat
Şahsine
İlk ders ücretsiz!

Fizik ve matematik derslerini uludağ fizik mezunundan farklı bir bakış açısıyla öğrenmek istemez misiniz?

Derslerimi öncelikli olarak öğrencinin seviyesine göre ve her öğrenciye özel olarak organize etmeye özen gösteririm.Derslerimi olabildiğince bilinen bilgiler ile örnekler vererek işlemeyi ve kalıcılığı arttırmayı hedeflerim.Bir saatlik ders sürem ve paralel devam eden derslerimde daima kolaydan zora ilerleyerek öğrencinin kapasitesini güçlendirmeye çalışırım.

Nilüfer
₺30/saat
Zerrin
İlk ders ücretsiz!

Makine mühendisliği öğrencisinden ilkokul ve ortaokul derslerinde ve yabancı dil konusunda, lise seviyesinde öğrencilerde matematik ve fizik konusunda dersler

İhtiyacınız olan konularda destek verebilirim. Konu anlatımı eksiğimiz varsa ya da sadece soru çözümlerinde desteğe ihtiyacınız varsa bu konuda 7/24 whatsab ve benzeri iletişim araçlarından da destek olabilirim. Derslere hazırlıklı gelirim ek kaynaklarda kullanabiliriz. Ders işleyiş şeklini öğrencinin isteğine doğru planlayabiliriz.

Bursa
₺35/saat
Zuhal
İlk ders ücretsiz!

Akdeniz üniversitesi Hukuk fakültesi öğrencisinden Bursa içi her dersten özel ders verilir.

Derslere başlamadan önce tüm konuları kendim bir çalışırım.İlk dersime başlamadan önce öğrencinin seviseyisini öğrenmek için bir sınav hazırlarım ve nasıl bir seviyede olduğunu öğrenirim ona göre yollardan ders anlatırım her ders sonu dersi anlamış mı diye soru cevap yaparım.

Bursa
₺60/saat
Melikenur
İlk ders ücretsiz!

Uludağ Üniversitesi Gıda mühendisliği öğrencisinden ilkokul ve lise dengi matematik dersi verilir.

Derslerimi genel olarak öğrenciye not kağıdı hazırlayarak işlerim öncelikle konu anlatım daha sonra örnek sorular üzerinden ilerleriz ve verilen ödevleri yapmasını isterim yapmazsa eğitime devam edemeyiz çünkü öğretmen kadar öğrencinin de çabalaması gerekir.

Nilüfer
₺80/saat
Batın
İlk ders ücretsiz!

Sabancı Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi 3. Sınıf Öğrencisinden Akran Danışmanlığı

Matematik, Geometri ve Fizik derslerinde kısa yollarla birlikte sorular üzerinden giderek konuların anlaşabileceğini düşünüyorum.

Osmangazi
₺100/saat
Buse
İlk ders ücretsiz!

Fen ve teknoloji , biyoloji , eğitim ve öğrenci koçluğu, yaşam koçluğu, ilköğretim matematik ve ingilizce

DERSLERİMİ GÜVEN VE BİRLİKTE İLETİŞİM İÇİNDE İŞLERİM. ÖNCELİĞİM KESİNLİKLE ÖĞRENCİM İLE İYİ İLİŞKİ KURMAK VE SONRASINDA BENDEN ALDIĞI GÜVEN İLE DERSLERİMİ İŞLEMEK. İLK KURALIM ÖĞRENCİMİN BENİ , BENİMDE ÖĞRENCİMİ TANIMAM. CUNKU EĞER ONU TANIYABİLİRSEM NASIL BİR DERS İŞLEMEM GEREKTİĞİNİ TAM OLARAK ANLAMIŞ OLURUM.

Nilüfer
₺75/saat
Hande
İlk ders ücretsiz!

İlköğretim tum derslere,ortaogretim fen bilgisi ve lise biyoloji derslerine eğlenceli öğrenme yöntemleriyle kalıcı öğrenme.

Derslerimi genelde önce konuyla ilgili verilecek genel kültür bilgilerini vererek başlarım ki o konu öğrencilerimin ilgisini çeksin, daha sonra konuyu anlatip uygulamali bir konuysa onu uygulamalarla pekistirmeye çalışırım. Her dersin basinda bi önceki ders islenenlerin kısa bir tekrariyla baslanir her zaman.

Nilüfer
₺35/saat
Serap
İlk ders ücretsiz!

İlkokul ortaokul öğrencilerinin ödevlerine sinavlarina hazirlik anlasilamayan konularin tespiti ve öģretilmesi icin yardimci öğretmen arayan veliler....

Öğrencinin hazirbulunusluk seviyesi( neleri bilip bilmedigi hangi konuyu kavrayip kavrayamadigi) tespit edilir. Konu ile ilgili basitten zora dogru sorular sorulur. Verilen cevaplar esliginde ögrencinin istedigi yöntem belirlenerek konu öğrencininde aktif katilimi ile islenir.

Nilüfer
₺75/saat
Mustafa erdem
İlk ders ücretsiz!

21 senelik özel okul ve dershane tecrübem var. Eğitim koçluğu yapıyorum.

Öncelikle öğrencinin konu eksiği ve kademik seviyesini belirleyip öğrencinin anlayacağı şekilde onun seviyesine inerek dokümanlarla da destekleyip konu anlatımı yapıyorum.

Osmangazi
₺80/saat
Sevil
İlk ders ücretsiz!

Kimya öğretmeninden 9,10,11,12. Sınıf ve üniversite hazırlık dersleri . . . .

Derse başlamadan önce mutlaka bir önceki konunun tekrarını yaparım yeni konu anlatımı bittikten sonra konu ile ilgili tüm soru çeşitlerinden örnekler çözerim

Nilüfer
₺30/saat
Ahmet
İlk ders ücretsiz!

Insaat mühendisliği. ITÜ. Ilkokul. Ortaokul. Ödevlere destek. Başarı. Yükseliş. Not. Belge. Sonuç

Ders. Zevkli. Geçmesi. İçin. Elimden. Geleni. Yapacağıma. Emin. Olun. Her. Türlü. Desteği. Vericem. Matematik. Ve. Diğerleri. Artık. Daha. Kolay.

Osmangazi
₺50/saat
Özlem
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmenliği ve türk dili ve eddebiyatı öğrencisinden başta türk dili olmak üZere çoğu branştan ilkokul,ortaokul,lise düzeyinde özel ders.

Derslerimi genel olarak konuyu anlatıp tekrar ettirerek ve bol soru çözdürerek işletmeyi sevyorum. Bunun yanı sıra ezber olan bilgileri de akılda kalıcı şekilde kodlarım.

Nilüfer
₺50/saat
Esra
İlk ders ücretsiz!

Çalışma ekonomisi öğrencisinden ilkokul ve ortaokul öğrencilerine ödev ve ders yardımı yapılır

Dersi anlatıp öğrencinin dersten nasıl verim aldığını ölçerim ona göre dersi devam ettiririm.

Bursa
₺40/saat
Furkan
İlk ders ücretsiz!

Mekatronik teknikerinden Bursada okul öğrencilerine derslerine ve sınavlarına ek destek eğitimi verilir

Derslerimi sürekli sorular ve farklı örnekler üzerinden işlerim Öğrencimin sıkılmamasına özen göstererek işlerim Öğretirken eğlendirir ki derse olan ilgisi ve öğrenme isteği artsın motivasyonu yüksek olsun

Nilüfer
₺100/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Özel Eğitim Öğretmeninden öğrenme sıkıntısı yaşayan çocuklara okula yardımcı bireysel destek eğitimi.

Derslerimi çocuğun seviyesini belirledikten sonra basitten zora ilkesiyle işlerim. Çocuk bağımsız olarak gerçekleştirebilene kadar o konuyu bitirmem.

Nilüfer
₺50/saat
Sema
İlk ders ücretsiz!

Bursa'da son sınıf tarih öğrencisinden lise ve ortaokul düzeyine uygun tarih dersleri veriyorum

Derslerimi ögrenci odaklı işliyorum. Tarih konuları yoğun ve ezbere dayalı olduğu için mümkün mertebe günlük hayattan örneklerle ders anlatımımı gerçekleştiriyorum. Konuları pekiştirici harita ve görsel kullanımına büyük önem veriyorum.

Osmangazi
₺55/saat
Cumali
İlk ders ücretsiz!

Bursa'nın köklü bir kolejindeki öğretmenden ve yazardan ders / kayanklar tarafımdan sağlanacaktır

DERSLERİMİ İŞLERKEN; 1. AŞAMADA ÖĞRENCİYE KONU ANLATIMI YAPARIM. 2. AŞAMADA ÖĞRENCİYE KONU İLE İLGİLİ BİR TESTİ ANLATARAK BEN ÇÖZERİM. 3.AŞAMADA ÖĞRENCİYE KONU İLE İLGİLİ BİR TEST ÇÖZDÜRÜRÜM. 4. AŞAMADA KONUNUN PÜF NOKTALARINI ÖZET ÇIKARTIRIM. 5. AŞAMADA HAFTALIK GENEL TEKRAR VE DENEME ÇÖZÜMÜ YAPARIM. 6.

Bursa
₺45/saat
Emine gülsüm
İlk ders ücretsiz!

Makine mühendisinden Bursa’da ilkokul ve ortaokul öğrencilerine okula ve sınavlarına yardımcı olacak şekilde tüm derslerden özel ders verilir.

Dersleri öğrenci öğretmen ilişkisiyle değil,abla kardeş ilişkisi ile işlerim.Görsele dayalı materyaller kullanırım.Gerektiğinde uygulama yaparım.Video vs izleyerek hafızada kalıcı şeyleri vurgularım.Ezberden ziyade kalıcı öğrenmeyi sağlarım.

Nilüfer
₺50/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Uludağ üniversitesi öğrencisinden okula yardımcı özel ders. Daha önce 2 öğrenci tecrübem oldu. Bursa da ihtiyacı olan öğrencilere yardımcı olabilirim.

Genellikle derslerimi ezberden ziyade öğretmeye dayalı işlerim. Çocuğa abla olmaya gerektiği yerden sıkıntılarını dinlemeye çalışırım. Sıkıldığını hissedersem eğlendirici ve öğretici etkinlikler yaparım.

Bursa
₺70/saat
Ayşin
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi mezunundan Bursa'da Matematik sorununuza çözüm ! Yüksek başarı sağlam temel ile gelir

Matematikte temel en önemli olgudur. Hele ki yeni tarz sınav sisteminde ezberden uzak işin mantığı daha ön plandadır.

Osmangazi
₺60/saat
Melda
İlk ders ücretsiz!

İktisat mezunuyum. İlkokul ve ortaokul öğrencisine istediği ders verilir. Türkçe, matematik, sosyal, fen bilimleri vs.

Dersleri renkli kağıtlar üzerine öğrencimin sıkılmamasını önleyerek onu takip ederek dersi yönlendiriyorum. Çünkü bütün gün okulda öğretmenlerin diktatör bir şekilde ders işlemelerinden sıkıldiklari için, ben de daha çok onların ablası gibi ders veriyorum. Soru Cevap şeklinde sadece kitabı bağlı kalmayıp eğlenceli şekilde ve odullerle ders işliyorum.

Yıldırım
₺50/saat
Esmer
İlk ders ücretsiz!

Matematik,İngilizce ve ilkokul bütün dersler birlikte çalışarak daha eğlenceli hale gelecek emin olun...

Derslerini tek tek veya grup halinde veriyorum.. Önce ödevlerimizi anlayarak yapıyoruz..sonra eski konulara bakarız..

Yıldırım
₺35/saat
Leyla
İlk ders ücretsiz!

Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümü öğrencisiyim ilk ve ortaokul öğrencilerine özel ders veriyorum

Birincil hedefim öğrencinin konuyu kavraması ve kavramların 3 boyutlu hayal edebilmesini sağlamaktır. Ders işleyiş şeklini ise daha verimli olması adına öğrencimle birlikte belirliyoruz.

Yıldırım
₺50/saat
Pelin
İlk ders ücretsiz!

Fen Bilgisi Öğretmenliği öğrencisinden özel ders verilir, ödev ve derslere yardımcı olunur.

Öncelikle öğrencilerimi dinler, onların isteklerine ve konuyu en rahat nasıl anlayabileceklerse öyle işlerim. Görsellerle anlatım yaparak, konuyu birkaç kez sözlü tekrarlayarak ve pekiştirme testleri çözerek tamamlarım.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Bursa konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size okul derslerine destek alanında rehberlik etsin

Bursa okul derslerine destek özel ders öğretmeneleri

okul derslerine destek öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :Bursa merkezi ve çevresindeki okul derslerine destek alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

okul derslerine destek özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta Bursa konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.