Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Ödevlere yardım özel dersleri

Tüm Türkiye'de 2 339 öğretmen sizi bekliyor.

ödevlere yardım özel dersi seçeneklerimiz

İzmir
₺50/saat
Eda nur
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Lise son sınıf öğrencisiyim. İlkokul seviyesinde olan öğrencilerin Türkçe Ve Matematik derslerine yardımcı olurum. :)

İlk önce öğrencime konuyla alakalı sorular soracağım. Bu konu hakkında aklına gelen ilk örnekleri vermesini isteyip ön hazırlık yapılmasını sağlayacağım. Konuyu anlatacağım ve anlayıp anlamadığı yerleri sorup anlamadığı yerleri tekrar edeceğim. Sonrasında ise konuyla hakkında örnekler verip,onunda tekrar örnek vermesini sağlayacağım.

İstanbul
₺40/saat
Ebru
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmenliği öğrencisinden okula, ödevlere yardımcı ve zihin ve hafıza geliştirmeye yardımcı eğitim

Oyunlar, yerinde uygulamalar ve kodlama ile ders işlemeyi hedefliyorum. Staj yerinde de yaptığım ders anlatımlarını bu şekilde gerçekleştirdim. Kendi ders materyallerimi oluşturuyorum. Çalışma kağıtlarımı da birden fazla güvenilir kaynak kullanarak ve kendi yorumumu katarak hazırlıyorum. Eğitimde salt bilgi vermeye karşıyım.

Fatih
₺50/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

Çook uygun fiyata! Sıkılmadan konuları gayet net bir şekilde anlamak ister misin? Boğaziçi öğrencisinden özel bir derse ne dersin ? :)

Dersler belli bir plana göre en anlaşılır bir şekilde en önemli yerleri ve can alıcı noktaları vurgulayarak aktif ve heyecanlı işlerim.

Ankara
₺60/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Son sınıf öğrencisinden İngilizce ve Fransızca dersleri, Belçika’da eğitim gördüm

İlokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencileri için dersleri ve ödevleri konusunda destek olurum, istenilen konuda yardımcı olurum Yetişkinler ve yabancı dil öğrenmek isteyenler için ise başlangıç seviyesinde veya istenilen konuda yardımcı olurum

Küçükçekmece
₺50/saat
Aslı
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Küçük bebeğim olduğu için evde çalışan bir anne olarak aynı zamanda evde ders de veriyorum

Dersleri kendi evimde ya da webcam üzerinden işliyorum. Ders tekrarı, sınava hazırlık ve anlamadığımız konularda da genel tekrarlar yaparak ve arada istenirse mola da vererek çalışabiliriz. Ders saatleri ve ücret konusunda tekrar konuşulabilir.

Fatih
₺50/saat
Kürşat
İlk ders ücretsiz!

İstanbul üniversitesi bilgisayar mühendisliği bölümü öğrencisiyim okula takviye matematik, fen bilimleri ,fizik ve geometri derslerinde hem sınavlara yönelik hem de ödevlere yardımcı olurum

Dersleri öncelikle konu anlatimi yapip sonrasında hem öğrencinin anlayıp anlamadığını ölçecek hem de birden fazla soru stilini bir arada görebileceği sorular yazarak ve soruları öğrencilerimle beraber kontrol edip hataları daha fazla kontrolden çıkmadan farkedip hellediyorum

₺35/saat
Muhammed ibrahim musab
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar mühendisliği öğrencisinden ilkokul ve ortaokul öğrencilerine matematik ve fen bilimlerinde ilkokul, ortaokul, lise 9 ve 10. sınıflara özel ders

Derslerimi öğrenciye göre işlerim, öğrenci ile bağ kurup anlayabileceği ders yöntemleri geliştirmeye çalışırım ve düzenli takip ve ödevler ile konunun oturmasını sağların

₺150/saat
Nur
İlk ders ücretsiz!

Türkçe öğretmeninden İstanbul Anadolu Yakası’nda oturan ortaokul öğrencilerine özel ders verilir. Özel ders ve öğrenciye eğitim danışmanlığı yapma konusunda tecrübeliyim. Yeni sınav sistemine hakimim.

Öğrencinin temel eksiklerine göre bir yol haritası çizerim. Dersimi işlerken mutlaka bir kaç materyal kullanırım ve dersim bittikten sonra da öğrencide kalması üzerine o günkü derse yönelik bir materyal oluşturmuş olurum.

Ankara
₺45/saat
Simay
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğrencisinden tüm ilkokul dersleri ve lise 1-2-3 matematik ingilizce edebiyat geometri dersleri verilir

Derslerimi öğrencinin isteğine göre şekillendiririm önemli olan onun nasıl sevdiği. Onun için eğlenceli hale getiririm ve özellikle sayısal derslerde işin mantığını anlatırım ezberi doğru bulmuyorum. Öğrenciyle iletişim çok önemli öğretmenini sevmeyen dersi sevemez. Kendim de öğrenci olduğum için öğrencilerle iletişimim iyidir.

₺65/saat
Deniz
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi üniversitesi pdr öğrencisinden özel ders ve oyun ablalığı hizmeti ilkokul ortaokul

Derslerim tamamen disiplin ve ciddiyet üzerine kurulu olmaz, aksine daha cana yakın ve samimi bir ortam kurulu olur.Derslerm öncelikle ilköğretim öğrencilerine yöneliktir.

Samsun
₺65/saat
Yonca
İlk ders ücretsiz!

Muhasebe ve Finansman Öğretmeninden, Ortaokul ve İlkokul öğrencilerinin okul derslerine ve sınavlarına çalıştırmak için Samsun’da özel ders vermekteyim.

Derslerimi, öğrenci üzerine kurarım. Çeşitli anlatım tekniklerini kullanarak öğrencinin seviyesini ölçerim. Konu hakkında ön bir bilgi verip öğrencinin konu ile eksiklerini öğrenip, öğrenciyi sıkmadan özetler halinde konu anlatımı yapıp daha sonra soru çözümlerine geçerim.

Çankaya
₺55/saat
Arife
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Gazi üniversitesi mezunu ingilizce öğretmeninden okul ödevlerine, sınavlara ve konulara destek özel ve online dersler

Derslerim eclectic teknikler üzerine kurulu, 4 temel skill (dinleme, konuşma, yazma, okuma) destekli, öğrencinin özellik ve ilgisine göre hazırlanan dersler

Balıkesir
₺100/saat
Bahar
İlk ders ücretsiz!

Dgs, Tyt, Ayt sinavlarina destek Ilkokul,ortaokul,lise derslerine yardimci Ödev yapimina yardimci Matematik ve ingilizce dersi verilir.

Genellikle öğrencinin seviyesine göre bi plan ciziyorum ama genel olarak ögrenciyi kesfetmeye yönlendiren methodlar uzerinden dersi ogretmeye calisiyorum. Konunun özünü verip gereksiz detaylarda bogulmadan konuyu anlatip bol soru cozdurerek yanlis da olsa aklindaki cozumu denemesini isteyerek sadece gerektigi yerlerde yardim ederek ogretiyorum.

Ankara
₺50/saat
Dilan
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe sınıf öğretmenliği 4. sınıf öğrencisinden ilkokul öğrencilerine okula yardımcı takviye dersleri

Derslerimi somutlaştırarak ve bol bol etkinlik yaparak işlerim. Derslerimi oyunlarla daha zevkli hale getirmeye çalışırım. Öğrencilere dersi sevdirmeye özen gösteririm. Öğrenci odaklı ders işlerim. Öğrencilere soracağım sorularla eksik yönlerini belirlemeye çalışırım.

Antakya
₺25/saat
Münire
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hatay M. Kemal Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümü öğrencisiyim. İlkokul Matematik, Türkçe, Sosyal bilgiler, İngilizce, Müzik dersleriyle ilgileniyorum. Çocukların ödevlerinde etkili şekilde yardım

Derslerimi öncelikle çocuğun seviyesini belirleyerek başlarım her çocuğun öğrenme şekli farklıdır işitsel, duyusal ve görsel olarak önce bunu belirler konuyu o şekilde başlarım. Verimli ders çalışma yollarını kesinlikle kullanırım.

Ankara
₺45/saat
Irmak
(18 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Orta Doğu Engelsiz Eğitim Derneğinde 2 yıldır üniversiteye hazırlanan öğrencilere ders veriyorum. Aynı zamanda Tarih branş başkanlığı yapıyorum. Tarih, Coğrafya dersleri verebilirim.

Genel olarak kısa, öz ve gerekli bilgilerin üzerinde durarak anlattığım derslerde farklı materyal ve sistemlerle konuları işliyorum bu sayede öğrenim kalıcı ve sürekli oluyor.

Mamak
₺50/saat
Buğra
İlk ders ücretsiz!

(TYT ANKARA) Gazi Elektrik Elektronik Mühendisliği öğrencisinden TYT - MATEMATİK GEOMETRİ FİZİK dersleri

Matematik Geometri ve Fizik derslerinde konu anlatımı test çözümü ve programlı ders çalışarak sınava kadar konuları yetiştirebiliriz. Gayret-istek-amaç bunlar üçlü şeklinde birleştiği vakit bana göre kesinlikle başarı oluşur.

Üsküdar
₺75/saat
Metin
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Uluslararası Ticaret(İngilizce) öğrencisinden İstanbul'da İlkokul ve Ortaokul seviyesinde Matematik ve İngilizce dersleri - Eğitim Danışmanlığı

Derslerimi işlerken önceliğim beraber çalıştığımız öğrencim olur. Her insanın anlama şekli ve öğrenme yeteneği farklıdır. Öğrencimin kendine has anlayabilme yeteneğini kavrayıp dersleri o şekilde işlerim.

Çankaya
₺70/saat
Ceren
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ Mimarlık öğrencisinden okul derslerine ve ödevlere yardımcı ve her seviyeden İngilizce dersleri

Ders işlerken ezberci yöntemi kullanmam. Önemli olan her türlü konunun mantığını algılamak ve kavramaktır. Öğrenmek, ezberlemekle başarılamaz. Dolayısıyla öğrencimin öğrenme yöntemini keşfedip, bu yöntem doğrultusunda dersleri işleyerek anlamasını sağlamaya çalışırım.

Maltepe
₺70/saat
Kerem
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yıldız teknik üniversitesi kimya öğrencisi istanbulda ilkokul lise düzeyinde matematik ve fen dersleri

Derslerim ilkokul ortaokul ve lise öğrencilerini kapsamaktadır. Kısa bir konu özetinden sonrs test çözerek ders veriyorum.

₺50/saat
Hatice
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Rehberlik ve eğitim danışmanlığı - eğitim koçluğu ; ilkokul, ortaokul ve lise derslerine yardımcı, üniversite sınavlarına hazırlık

Derslerimiz birebir yapılır. Yazılı ve sözlü olarak dersimizi işliyoruz. Öğretmenin yanı sıra öğrenciyi başarıya ulaştıran diğer bir bağ da ailedir. Ailenin tutumu ve öğrenciye gereken desteği vermesi onu hedeflerine ulaştıracaktır(hem akademik hem sosyal anlamda). Aile ile her hafta düzenli olarak görüşürüm. Artı ve eksikleri konusunda veli bilgilendirilir.

Karşıyaka
₺30/saat
Deren
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bornova anadolu lisesi öğrencisinden ilkokul ve ortaokul seviyesindeki öğrencilere eğlenceli bir eğitim

derslerimi öğrencinin sıkılmadan eğlenerek ve dersi severek öğrenmesini sağlamaya çalışırım. bence öğrenmenin başı sevmekten geçer bu yüzden öğrencimin dersimi sevmesi için dersimi ona göre yönlendiririm.

₺30/saat
Aslı
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sosyoloji okuyorum. Izmır çevresinde, ilkokul ve ortaokul, hatta üniversite hazırlık icin edebiyat ve coğrafya , tarih dersi verebilirim. Hafta sonları tüm gün ve hafta ici akşam 16.00'a kadar müsait

Öncelikle konu anlatımına dikkat ederim sonra ise konuyu pekiştirecek ornek sorular cozerim. Eğlenceli bir şekilde ders anlatırım. Öğrenciye uygun ders anlatımı ve soru çözümü hazırlarım.Ilk ve ortaokul , lise düzeyinde edebiyat , coğrafya , tarih , anlatabilirim. Akılda kalıcı örnekler vermeyi daha uygun buluyorum.

₺45/saat
Seher
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ İktisat Bölümü Öğrencisinden Ankara İçi Lise ve Ortaokul Öğrencilerine Özel Ders

Derslere önce pratik ve akılda kalıcı konu anlatımlarıyla başlar, sonrasında kolaydan zora doğru kendi hazırladığım ya da güvenilir kaynaklardan bulduğum örnek sorularla pekiştiririm.

Bolu Merkez
₺45/saat
Irem
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Boluda yaşayan lgs'ye hazirlanan ogrencilere lgs icin , 5. 6. 7. 8. 9. 10. siniflara okula yardim icin ders veriyorum.

Onceki derste verdigim odevi kontrol ederim.Derse baslamadan önce ogrencinin anlamadigi kismi sorarim. Ders anlatirken oraya daha uzun ve sade dille deginirim. Soru cozdurur yapamadiklarini anlatirim. Odev veririm.Birebir işlenen derslerin etkili olduğunu düşünüyorum.Ogrenciyi sıkmadan ve bunaltmadan ders islenmelidir.

Muğla
₺40/saat
Cansu
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Felsefe Yüksek Lisans öğrencisinden ilkokul, ortaokul, lise, üniversiteye hazırlık yapan öğrencilere ders motivasyonu, ödev hazırlama, sınavlara çalışma teknikleri, kariyer planlama rehberliği yapılır

Ders işleme yöntemimi öğrencinin öğrenme şekline göre belirlerim. Çoklu zeka kuramını destekleyen bir ders işleme yöntemim bulunmaktadır. Görsel öğrenme yeteneği baskın olan öğrencilerime görsel içeriği yoğun olan şekillerle, tablolarla, grafiklerle ya da mizahi yönü ve akılda kalıcılığı olan karikatürist görsellerle eğitim sağlarım.

Karabağlar
₺40/saat
Seren
İlk ders ücretsiz!

İlkokul ve ortaokul öğrencileri için okul sınavlarına destek ve pratik konuşma İngilizce dersi

Yalnızca okula ve sınavlara yönelik değil konuşma dinleme ve yazma becerilerini geliştirmeye yönelik pratik alıştırmalar yaptırırım.

Ümraniye
₺40/saat
Şuheda
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Marmara üniversitesi Matematik öğretmenliği bölümü öğrencisinden ilköğretim, ortaöğretim ve lise ogrencilerine özel ders verilir

Derste önemli olan konu ilerlemek değil, öğrencinin anlamasıdır. Konuyu kavramış ve üzerine soruları rahat çözmesi gerekir. Çözemediği sorular üzerinden tekrar gidip pratiklik kazanmalıdır.

Kepez
₺35/saat
Onurcan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli Uzay Bilimleri ve Teknolojileri öğrencisinden Antalya içi ilköğretim tüm dersler özel ders

Derslerimi öğrenciye göre şekillendiririm. Zaten yoğun tempodan sıkılmış çocukları daha da sıkmamak için derslerimi eğlenceli şekilde işlemeye çalışırım. Olmazsa olmaz kitap okuma alışkanlığını kazandırmak en önemli amaçlarımdan biridir.

Çanakkale Merkez
₺60/saat
Volkan
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Mezunun'dan ilköğretim, ortaöğretim, lise düzeyinde okul derslerine takviye dersleri. Ayrıca her düzeyde İngilizce eğitim dersleri.

"Ağaç yaşken eğilir" atasözümüzü her zaman eğitmenlikte mottom olarak değerlendirdim ve buna göre yol aldım. Analitik düşünceye önem veren, geliştirici ve çağdaş metotlar üzerine kurgulanmış, hızlı ve pratik düşünmeyi sağlayan, yenilikçi öğrenim metotları kullanarak bir eğitim alınmasını sağlıyorum.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm ödevlere yardım derslerimizi aratın

Binlerce öğretmen size ödevlere yardım öğretebilir,
Yakınınızda size uygun özel dersleri bulun.

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Ödevlere yardım dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır