Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Ödevlere yardım özel dersleri

Tüm Türkiye'de 4 036 öğretmen sizi bekliyor.

ödevlere yardım özel dersi seçeneklerimiz

Karayılan Belediyesi
₺50/saat
Kübra
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği Bölümünden Mezun Öğrencilerin Ödevlerini Yardım

Okul derslerinde öğrencilere yardımcı olurum yapamadığı soruları birlikte çözeriz öğrencinin anlamadığı konularda yardımcı olurum kısa bir anlatımla konuyu kavramasını yardımcı olurum onu yönlendiririm aynı zamanda ders haricinde öğrenciyi motive ederim a

₺65/saat
Kadir
(10 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tıp Fakültesi Öğrencisinden ilköğretim, orta okul, lise öğrencilerine okul derslerinde ve psikolojik moral ve motivasyonda büyük destek.

Derslerime ilk girişte öğrenci ile uyumuma dikkat ederim. Derslerimi disiplin ve düzen üzerine kurarım. Önce onun seviye durumunu ölcmeye calısırım. Eksiklerini tamamlayıp üzerine cıkmaya calısırım. Ne kadar cok kat cıkmak istiyorsam o kadar sağlam temel atarım. Eğitim süreci, uzun ve ölene kadar bitmeyen bir süreç.

Yenimahalle
₺30/saat
Ilayda
İlk ders ücretsiz!

Ankara'da DTCF öğrencisinden okula yardımcı ilkokul ve ortaokul öğrencilerine özel ders, lise seviyesi için -Edebiyat,Coğrafya, Felsefe-

Derse öğrencinin son işlediğimiz konuyla tekrar ederek başlarım, sınava yönelik ise çözemediği soruları tüyolar vererek anlatırım.

₺100/saat
Oğuzhan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Kimya Mühendisiyim, özel derste 6 yıllık deneyime, onlarca referansa sahibim. Lise ilkokul seviyesi, sınavlara hazırlık

Derslerimi 90 dakika şeklinde işliyorum. Öğrencilerimle etkili iletişim kurma noktasında ve hedeflerine ulaşmaları noktasında motive edici rehberlik içeren dersler işliyorum. İlkokul Lise ve Üniversite seviyesinde dersler vermekteyim. TYT AYT LGS sınavlarına uzun süredir öğrenci hazırlamaktayım.

₺80/saat
Gülfem
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası ilişkiler / Kamu Yönetimi bölümünden ilkokul, ortaokul, lise öğrencilerine Matematik, Geometri, Tarih, Coğrafya, Türkçe, Resim derslerinde Eğitim D

Dersleri özelden genele ya da genelden özele vararak öğrencinin düzeyine ve konunun içeriğine göre örnekler üzerinden anlatarak ve konunun ana öğelerine değinerek başlarım.

Biga
₺60/saat
Selahattin
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Üniversiteyi Amerika'da Okumak İsteyenlere Eğitim Danışmanlığı ve Sınavlar için İngilizce Desteği (ACT-SAT/SAT ST-IELTS-TOEFL IBT)

İyi bir planlama ve danışmanlık desteği ile Üniversiteyi Amerika'daki bir üniversitede burslu olarak okumak hayal değil! Dünyadaki üniversitelerin yaklaşık 1/4ü Amerika'dadır. Her yıl düzenlenen dünya üniversiteler sıralamasında ilk sıraları Amerikan üniversiteleri doldurmaktadır.

₺40/saat
Nurbanu
İlk ders ücretsiz!

Gıda mühendisliği öğrencisiyim, ilk okul ve orta okul seviyesinde ders verebilirim :)

Derse her zaman önceden konuya bakmış bir şekilde giderim. 1 saatin ilk yarısında öğrencime konuyu anlatırım. Daha sonraki yarısında ise soru üzerinde ilerler öğrencimin konuyu ne kadar anladığını, nerelerde eksiği olduğunu görürüm.

Ardahan Merkez
₺60/saat
Terlan
(8 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İlk öğretim öğrencileri için okul derslerine yardımcı olmak amacıyla müfredata uygun özel ders verilir. Konular günlük hayatla ilişkilendirilerek kalıcı hale getirilir.

Derslere dikkat çekme yöntemini kullanarak giriş yaparım. Öğrenciye görelik ilkesi doğrultusunda her öğrencinin istek, ihtiyaç ve hazırbulunuşluk düzeylerini baz alırım. Bu sayede çocuklarda öğrenilecek bilginin içeriği hakkında merak oluşturur , daha eğlenceli kalıcı bilgi edinme yolu sağlarım.

Beyoğlu
₺50/saat
Dilara
İlk ders ücretsiz!
Gaziosmanpaşa
₺50/saat
Nagehan
İlk ders ücretsiz!

İlkokul ve ortaokul seviyesindeki öğrencilerin ev ödevlerine yardımcı olabilirim, gerektiği yerde konu anlatabilirim.

Anlatılması istenen konuyu önceden iyice incelerim. Gerekli materyalleri hazırlar, videolar ve görsellerle desteklerim. Ders sonunda küçük quizler yaparak konuyu pekiştiririm ve ödevler veririm.

Samsun
₺65/saat
Yonca
İlk ders ücretsiz!

Muhasebe ve Finansman Öğretmeninden, Ortaokul ve İlkokul öğrencilerinin okul derslerine ve sınavlarına çalıştırmak için Samsun’da özel ders vermekteyim.

Derslerimi, öğrenci üzerine kurarım. Çeşitli anlatım tekniklerini kullanarak öğrencinin seviyesini ölçerim. Konu hakkında ön bir bilgi verip öğrencinin konu ile eksiklerini öğrenip, öğrenciyi sıkmadan özetler halinde konu anlatımı yapıp daha sonra soru çözümlerine geçerim.

Çankaya
₺45/saat
Şeyma
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli hacettepe tip fakultesi öğrencisinden özel ders ödevlere yardim ve sinavlara hazirlik

Ders işleyişimi öğrencinin seviyesine ve isteklerine göre belirlerim fakat ezberci olmayıp öğrencinin konunun temel mantığını kavramasına yardımcı olmak genel prensibimdir. Bunun dışında tekrar olmadan öğrenme olmaz temel mottomdur.

İstanbul
₺50/saat
Tuğba
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Teknik Üniversitesi'nde öğrenim görmekteyim. İlkokul, Ortaokul ve Lise düzeyinde ders verebilir, ödevlere yardımcı olabilirim.

Daha önce akrabalar, tanıdıklar ve okul arkadaşlarıma ders anlatımlarında bulunup, ödevlerinde yardımcı oldum. Çocuklarla ve insanlarla iletişimimin iyi olduğu kanaatindeyim, ders anlatım şeklimin iyi olduğunu düşünüyor, anlaşılmayan noktaları sezebiliyor ve üzerinde durabiliyorum, ve en önemlisi ezberden ziyade öğretici olmanın peşindeyim.

Ankara
₺50/saat
Cansel ela
İlk ders ücretsiz!

Ankara üniversitesi mezunuyum, Yeni bil dili birlikte öğrenip derslerimizi kolayca birlite geçelim..

Derslerimi yeterli ve farklı kaynaklar kullanarak eğlenceli bir şekilde işlerim. Çalışma kağıtları kullanarak öğrettiğim konunun pekişmesini sağlıyorum. Konu işlenirken eksik kalan bölümler için konu tekrarı yapıyorum ve soru cevap yöntemi ile eksik konuların tamamlanmasını sağlıyorum. Konu sonunda mini quizler ile değerlendirme yapıyorum.

Mamak
₺60/saat
Tc tulay
İlk ders ücretsiz!

SINIF ÖĞRETMENİNDEN çocuğun gelişimine uygun özel ders ve eğitim koçluğu-rehberlik çalışmaları yapılır

Çocuğun yaşı ve gelişimine uygun olarak genel olarak görsel ve işitsel materyaller kullanarak eğlenceli ve verimli ders yapmaya özen gösteririm. Sosyal hayatında yönlendirmeler yapmaya çalışarak okul hayatını planlı yaşamasını sağlayarak disipliner yaklaşımlarla çocuğa gelişim sağlamaya çalışırım.

Balıkesir
₺100/saat
Bahar
İlk ders ücretsiz!

Dgs, Tyt, Ayt sinavlarina destek Ilkokul,ortaokul,lise derslerine yardimci Ödev yapimina yardimci Matematik ve ingilizce dersi verilir.

Genellikle öğrencinin seviyesine göre bi plan ciziyorum ama genel olarak ögrenciyi kesfetmeye yönlendiren methodlar uzerinden dersi ogretmeye calisiyorum. Konunun özünü verip gereksiz detaylarda bogulmadan konuyu anlatip bol soru cozdurerek yanlis da olsa aklindaki cozumu denemesini isteyerek sadece gerektigi yerlerde yardim ederek ogretiyorum.

Bahçelievler
₺35/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

Üniversite 3. sınıf Öğrencisiyim. İstanbul'da İlk Ve Ortaokul Düzeyinde Özel Ders Veriyorum.

Ders işlerken konu anlatımına başlamadan önce öğrencimin konuya olan hakimiyeti benim için önemlidir. Dolayısıyla konu anlatımına geçmeden önce öğrencimin konuya olan hakimiyetini görmek için önce konuya ilişkin bir ön test uygularım.

₺50/saat
Doğuş
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisinden ilkokul-ortaokul seviyesinde Matematik/Türkçe/İngilizce derslerinde okula, ödevlere ve sınavlara destek

Derslerimde öncelik verdiğim ilk şey öğrencimle olan iletişimimdir. Sadece bilgi alışverişiyle geçen zaman diliminde öğrenci tam verim alamaz. Disiplini koruyarak dersi eğlenceli hale getirmek isterim. Anlatım biçimimi karşımdakine göre şekillendirebildiğimden dolayı kendimi bildim bileli arkadaşlarım benden ders anlatmamı isterler.

Tepebaşı
₺45/saat
Tuğçe
İlk ders ücretsiz!

Endüstri mühendisliği öğrencisinden Eskişehir'de ilköğretim seviyesinde öğrencilere fen bilgisi ve matematik derslerine yardımcı

Sabırlı bir insanım çocuğunuz nasıl istiyorsa nasıl rahat anlıyorsa ona göre dersi işleriz ödevlerini yaparız.Bir önceki derste sonraki ders için işleyeceğimiz konuları kararlaştırıp ona göre notlarımı çıkarmayı düşünüyorum.Konuyu işledikten sonrada örnekler çözer konuyu pekiştiririz ve ödevlerinde yardımcı olurum.

Bağcılar
₺45/saat
Fadime
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisinden ilkokul ve ortaokul öğrencilerine temel derslerde ve ödevlerinde destek...

İlkokul ve ortaokul öğrencilerine sözel ve sayısal bilimler konusunda müfredatlarına paralel bir şekilde ders anlatırım, öğrencinin ya da ailesinin istekleri doğrultusunda gelecek yılların müfredatına da değinirim.

Antakya
₺25/saat
Münire
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hatay M. Kemal Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümü öğrencisiyim. İlkokul Matematik, Türkçe, Sosyal bilgiler, İngilizce, Müzik dersleriyle ilgileniyorum. Çocukların ödevlerinde etkili şekilde yardım

Derslerimi öncelikle çocuğun seviyesini belirleyerek başlarım her çocuğun öğrenme şekli farklıdır işitsel, duyusal ve görsel olarak önce bunu belirler konuyu o şekilde başlarım. Verimli ders çalışma yollarını kesinlikle kullanırım.

Ankara
₺45/saat
Irmak
(18 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Orta Doğu Engelsiz Eğitim Derneğinde 2 yıldır üniversiteye hazırlanan öğrencilere ders veriyorum. Aynı zamanda Tarih branş başkanlığı yapıyorum. Tarih, Coğrafya dersleri verebilirim.

Genel olarak kısa, öz ve gerekli bilgilerin üzerinde durarak anlattığım derslerde farklı materyal ve sistemlerle konuları işliyorum bu sayede öğrenim kalıcı ve sürekli oluyor.

Bayraklı
₺35/saat
Çağatay
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Endüstri Mühendisliği Öğrencisinden İlk Okul Ortaokul Ve Lise matematik dersi verilir.

Derste uygulama üzerine anlatırım.İstenilen konuyu özet geçeriz formül ile kafayı karıştırmam. Örnek sorular üzerinden yanlışlarını görerek konularımızı daha verimli bir sekilde hallederiz.

Büyükçekmece
₺40/saat
Damla
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeninden Türkçe ve Edebiyat derslerine yardım ve destek

Ders işleme yöntemi olarak, genel bir konu analizi yaparak sorun olarak görülen konuları belirlerim.

Sarıyer
₺70/saat
Merve
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Istanbul teknik üniversitesi harita mühendisliği öğrencisinden okula ve sınavlara yardımcı özel ders

Dersler ezbere dayalı değil, mantığını ve teoriğini kavramaya yönelik işlenir. Dersle alakalı işlenilecek plan belirlenir ve onun üzerinden gidilir. Çeşitli ders notları, materyaller ve öğrenmeyi pekiştirecek yardımcı test kitapları da ders esnasında kullanılır. Ayrıca her ders sonrası tekrar ve öğrenmeyi sağlamlaştırması adına ödevler verilip kontrol edilir.

₺150/saat
Sena
İlk ders ücretsiz!

Beden Eğitimi öğretmeniyim öğrencinin derslerine yardımcı olmak istiyorum beni seçmenizi tavsiye ederim

Öğrencinin derslerine yardımcı olmak yapamadığı sorularin çözümlerine birlikte ulaşmak anlamadığı konularda destek olmak istiyorum eglenceliyimdir öğrenciyi kesinlikle sıkmam m m

İncirliova
₺50/saat
Gökçe
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yartıcı Drama ve Felsefe öğretmeninden ilk ve orta okul çocuklarına okul ödevlerinde dramalı eğlenceli yardım arıyorsanız. Ulaşabilirsiniz

Derslerimi dramanın oyun kurgusuyla eğlenceli hale getirerek ve genelde somutlaştırarak anlatmayı tercih ediyorum. Konuyu ilk olarak sorgulayarak ele alır buldurmaya çabalarım sonrasında bir önceden alarak olanı açıklarım.

Çankaya
₺65/saat
Ceren
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ Mimarlık öğrencisinden okul derslerine ve ödevlere yardımcı ve her seviyeden İngilizce dersleri

Ders işlerken ezberci yöntemi kullanmam. Önemli olan her türlü konunun mantığını algılamak ve kavramaktır. Öğrenmek, ezberlemekle başarılamaz. Dolayısıyla öğrencimin öğrenme yöntemini keşfedip, bu yöntem doğrultusunda dersleri işleyerek anlamasını sağlamaya çalışırım.

Üsküdar
₺75/saat
Metin
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Uluslararası Ticaret(İngilizce) öğrencisinden İstanbul'da İlkokul ve Ortaokul seviyesinde Matematik ve İngilizce dersleri - Eğitim Danışmanlığı

Derslerimi işlerken önceliğim beraber çalıştığımız öğrencim olur. Her insanın anlama şekli ve öğrenme yeteneği farklıdır. Öğrencimin kendine has anlayabilme yeteneğini kavrayıp dersleri o şekilde işlerim.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Eski öğrencilerimiz
Ödevlere yardım öğretmenlerini değerlendiriyor

Öğretmenleriminizin yetkinliklerinden emin olmak için,
eski öğrencilerimizin yorumlarını alıyoruz.
Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! Kadir beyle tanıştığımıza cok memnunum. Kendisinin tavrı, duruşu sakinliği öğrencimizi cesarerlendirmiş görünüyorki son zamanlarda dersleri konusunda hevesli. Kendisine cok tesekkür ederiz. Yola devam :)

F
Fırat, Élève
1 ay önce
Kadir
(10 görüş)

Harika! Kendisi çok tatlı dilli ve sevecen bir insan. Felsefe dersini benimsemiş biri. Felsefeden nefret eden bana, felsefeyi sevdirdi. Yks sınavımda çok işime yarayacağından eminim. Şiddetle tavsiye ediyorum

B
Berke, Élève
1 ay önce

Ödevlere yardım dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır