Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Antalya Okul derslerine destek özel dersleri

Yakınlarınızda 110 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

Antalya okul derslerine destek öğretmenleri seçeneklerimiz

Kepez
₺35/saat
Onurcan
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli Uzay Bilimleri ve Teknolojileri öğrencisinden Antalya içi ilköğretim tüm dersler özel ders

Derslerimi öğrenciye göre şekillendiririm. Zaten yoğun tempodan sıkılmış çocukları daha da sıkmamak için derslerimi eğlenceli şekilde işlemeye çalışırım. Olmazsa olmaz kitap okuma alışkanlığını kazandırmak en önemli amaçlarımdan biridir.

Antalya
₺50/saat
Ayşegül
İlk ders ücretsiz!

Hemşirelik fakültesi öğrencisinden Antalya'da ilkokul ve ortaokul seviyesindeki öğrencilere her dersten özel ders verebilirim

Derslerimi öğrenciye göre ayarlar onun da istekleri doğrultusunda ona en yararlı olacak şekilde anlatırım. Öğrenciyi zorlamam. Onun sıkılmasına da engel olurum.

Konyaaltı
₺150/saat
Hindiye
İlk ders ücretsiz!

Kimya çözmek hiç bu kadar kolay gelmemişti. Artık kimya çok kalay geliyor

öğrenci merkezli ders işlemekten yanayım. . Güncel olaylardan örnek vererek dikkatlerini çektikten sonra dersleri öğrencilerle konuyu tartışarak işlerim ve öğrencilerle tartışarak sonuca ulaşırız. Derslerin öğretici, ilgi çekici ve eğlenceli geçmesinden yanayım. Derslerim genellikle lise 9,10,11,12 ve mezun üniversiteye hazırlık gruplarına olmaktadır.

Konyaaltı
₺60/saat
Şerif
İlk ders ücretsiz!

İlkokul ve Lise düzeyi matematik, kimya, fizik alanlarında 8 yıllık deneyimle okula destek dersleri

Derslerimin konu anlatım hızını, beraber çözülecek soru sayısını, verilecek ödev miktarını öğrencilerimin ihtiyaçlarına göre şekillendirmeyi doğru buluyorum. Bu noktada ebeveynlerin de öğrencim hakkında verdiği bilgiler sayesinde yaklaşım şeklimi, ders işleme yöntemimi belirlemek için özen gösteririm.

Antalya
₺40/saat
Uğur
İlk ders ücretsiz!

Akdeniz Üniversitesi öğrencisiyim. İlkokul düzeyindeki öğrencilere gerek duyduğu konularda destek eğitimi verebilirim.

Dersleri öğrencinin ihtiyacı, ebeveynlerin talebi ve öğrencinin öğretmeniyle iletişime geçerek düzenliyorum. Genel olarak öğrencinin okulda öğrendiği konularla eş zamanlı giderek öğrencinin anlamadığı ya da zorlandığı yerlerde ona yardımcı olmaya çalışıyorum. Derslerim genel olarak ilkokul düzeyinde olan çocuklara yöneliktir.

Muratpaşa
₺60/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

Yüksek Lisanslı Öğretmenden ilköğretim Orta öğretim tüm dersler ve Lise Kimya özel Ders

ilk öğretim ve orta öğretim tüm dersler, öğrencimizin seviyesine göre verilmektedir. Öncelikle öğrencimizin hangi seviyede olduğuna kanaat getirir ve istenilen seviyeye nasıl geleceğine dair çalışmalar yaparim. Derslerim her seviyeden öğrencimiz için uygundur.

Döşemealtı
₺35/saat
Mine şükran
İlk ders ücretsiz!

Şehir ve Bölge Planlama mezunuyum; ilkokul, oratokul, lise seviyesinde matematik, bilgisayar programları (microsoft office programları, photoshop vb.)

Konu sıralamasında eksik olduğu kısımdan başlayarak dersler devam etmelidir. Dersler arasında bağlantının olduğunu öğrenciye fark ettirilmelidir. Çoğu zaman bilgiler ezberlenmek yerine kodlama kullanılmadır. Dersler arasında mutlaka ara verilmeli öğrencinin odaklanması sağlanmalıdır. Belirli zamanlar da genel konu tekrarları yapılmalı sınavlarla kontrol sağlanmalıdır.

Muratpaşa
₺150/saat
Fatma
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

9 yıllık tarih öğretmeninden sınavlara okullara hazırlık dersleri verilir. Tarih sosyal bilgiler derslerinde başarı sağlayabilirsiniz

Tarih anlatılırsa sıkar, tarih yaşatılırsa unutulmaz hem hayal gücünüze hemde bugüne ve geleceğinize farklı bir bakış açısı kazanmak istiyorsanız bence bir düşünün.

Muratpaşa
₺100/saat
Imge
İlk ders ücretsiz!

Rehber öğretmen ve psikolojik danışmandan öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı ile destek verilir.

Çalışma tekniklerim özellikle öğrenme biçimleri üzerinedir. Görüşme süremizin içinde o haftanın öğrencide bıraktığı izlenme göre gereken envanterleri uygular çalışma programına geçerim.

Antalya
₺25/saat
Muhammed ali ziya
İlk ders ücretsiz!

rehberlik dert etme plan kurup yapacağız dersleri . Program hazırlama çalışma stratejileri. Buradayım

şekiller çizip bol örnek verip motivasyon cümleleri kurmadan hayal ettirmeden olmaz . Başaracağız. . . . . . .

Kepez
₺50/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Elektrik-Elektronik Mühendisliği öğrencisinden Antalya'da ilkokul, orta okul ve lise düzeyinde Matematik-Biyoloji-Kimya dersleri

dersleri güncel konularla harmanlayıp hayatın bir parçası haline getirerek gerek öğrenciye dersi sevdirerek gerekse dersin ileride ki yaşantıda hayatının ne kadar büyük bir bölümünde gereksinim duyduğu bilgiler harmanı olduğunu göstererek işlemeye titizlik gösteririm.

Kepez
₺40/saat
Kevser gonca
İlk ders ücretsiz!

İngiliz dili ve edebiyatı son sınıf öğrencisiyim; ilköğretim ve lise seviyesindeki öğrencilerime derslerinde yardımcı olmak istiyorum!

Genel olarak öğrencilerim ile arkadaşlık kurmaya gayret ederim. Fakat arkadaşlık ilişkisinin yanında her zaman öğretmen öğrenci ilişkisi olmasına da dikkat ederim. Ayrıca derslerin basma kalıp geçmesinden ziyade daha çok sohbete ve eksikleri bulup eksikleri tamamlama üzerine kurulmasından yana bir yöntem kullanırım.

Kepez
₺50/saat
Nesli
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmenliği 2. öğrencisinden ilkokul ve ortaokul her dersin derslerine tam destek

Derse başlamadan önce çocuğa gününün nasıl geçtiniğini benim neler yaptığımı anlatarak başlarım daha sonra eksik olduğu konuları sorarak anlatıma ordan başlarım ve çocuğa konuyu anlattıktan 2-3 gün sonra konuyla ilgili test getiririm haberi olmadan ve tamamen kendisinin uğraşmasını sağladıktan sonra anlamadığı ve takıldığı yerde devrete giderim teste göre eks

Döşemealtı
₺50/saat
Narin
İlk ders ücretsiz!

İlkokul ve ortaokul öğrencilerine matematik, türkçe, sosyal bilimler, fen bilimleri, ingilizce dersleri verilir.

Derslere öğrenciyi tanıyarak başlarım. öğrenciyi sıkıntı yaşadığı yahut kendini geliştirmek istediği dersten sorunları tespit etmek için genel bilgi taramasından geçiririm. İlk bilgilerini pekiştirerek ilgili konuya daha derin bir şekilde desteklerim. Konu anlatımı yapar ve mental egzersiz yapmasını sağlarım.

Muratpaşa
₺60/saat
Mazlum
İlk ders ücretsiz!

Akdeniz Üniversitesi Hukuk fakültesi öğrencisinden Antalya ilinde İlkokul lise üniversiteye hazırlık KPSS DGS Matematik ya da Türkçe özel dersi verilir

Öncelikle öğrencimizin durumunu saptamak için genel bir test uygulariz Ardından öğrencinin eksiklerini saptayıp seviyeyi belirleriz Sonrasında öğrencimiz ve veliyle beraber yol haritasını belirleriz Konuları anlatırken öğrencinin anlayabilecegi tarza göre konuyu anlatırız örneğin öğrencinin futbola ilgisi bizim öğrenciye örnek verirken futbol örnekleri vermemizi sağlar

Muratpaşa
₺45/saat
Aykut
İlk ders ücretsiz!

Tarih Öğretmeninden ilkokul, lise ve üniversite düzeyinde tüm sözel dersler. Ayrıca Kpss, Ales ve meslek sınavlarına hazırlık dersleri.

Dersin eğlenceli geçmesi temel prensibimdir. Katıldığım derslerde hep bunu istemişimdir. Bu yüzden verdiğim eğitimleri de öğrencinin ilgi ve alakasını cezbeden ögelerle süslemeyi uygun görmüşümdür. bu sebeple akıcı ve eğlenceli , öğrencinin düzeyine göre araç gereç kullanımlı dersler işlemek arzusunda olmuşumdur.

Kepez
₺40/saat
Yaren
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Mimarlik fakültesi ögrencisiyim .Ilkokul ,ortaokul ve lise düzeyinde her alanda ders veriyorum

Derslerimi genellikle görsel ve şematik ifadelerle güçlendirerek,temel bilgiyi oturtup daha sonra kademeli bir şekilde düzeyi arttırıp, aşamalı olarak devam ederim.

Antalya
₺50/saat
Ezgi
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Antalya'da Akdeniz Universitesi Tip Fakültesi Tibbi Biyokimya bölümü doktora öğrencisinden okul derslerine destek verilir

Öğrenmek zorunda olduğu seyin hayatinda nerelerde karisisina cikarak ne ise yarayacagini en bastan anlattiginiz ogrenciler sizi mutlaka can kulagiyla dinlerler

Konyaaltı
₺20/saat
Pelin kardelen
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmenliği öğrencisinden Antalya'da ilkokul seviyesindeki öğrencilere ödevlerine yardım ve eksik oldukları konularda ders

Derslerimi işlerken çocuğun eksik olduğu noktayı gözlemleyerek onu tamamlamaya çalışırım.Eğer bir konuyu öğretmem gerekliyse önce o konunun anlatımını gerçekleştirip sonrasında örnek sorularla pekiştirmeyi tercih ederim.

Muratpaşa
₺50/saat
Tc mahmut
İlk ders ücretsiz!

Yeni mezun Elektrik-Elektronik mühendisinden ilkokul ve liselere istediği dersten özel ders verilir.

Türkçe(Dil anlatım) Matematik Fen bilimleri(Fizik,Kimya,Biyoloji) Sosyal Bilgiler (Tarih ve Coğrafya) derslerinde özel dersler veriyorum.Genelde örnekler üzerinden konu anlatiyorum.Sözel derslerde de eğlenceli kısaltmalar ve akılda kalıcı ezberler üzerinden konu anlatıyorum.

Kepez
₺50/saat
Zozan
İlk ders ücretsiz!

Akdeniz Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okuyorum ilkokul ve lise öğrencilerine ders verilir

Derse başlamadan önce öğrencim yeni çalışıyorsa benimle öğrenmek istediği konuya göre seviyesini anlar ve ona göre bir çalışma programı ayarlarım , öğrencime ne bilemeyeceği bir şeyi sorup kötü hissettirir ne de çok kolay sorup kendini kandırmasını istemem

Antalya
₺20/saat
Emir
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Antalya Adem Tolunay öğrencisi olarak akranlarıma veya alt dönemlere ders veriyorum ortaokul da dahil

Dersleri iki tarafa da uygun olacak şekilde işlerim yakın mesafe olduğu sürece eve de gelebilirim dışarda uygun alanlarda da ders verebilirim

Kepez
₺30/saat
Gülşah
İlk ders ücretsiz!

Siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler öğrencisinden coğrafya inkılap tarih ve sosyal bilgiler dersi

Dersleri çocuğun durumuna göre eksik olduğu konuları tespitle başlarım ilk ders genel sorular sorarım tüm konuları kapsayan bir sınav yaparım ve en çok eksik olduğu konuları tespit ederek özellikle o konularda ekstra çalışma kağıtları sunum vb desteğiyle dersleri anlatırım

Muratpaşa
₺125/saat
Birce
İlk ders ücretsiz!

Antalya da Biyoloji öğretmeninden üniversite hazırlık kursu ve yazılıya hazırlık çalışmaları devam ediyor

Beyin fırtınası oluşturarak yorumlatmayı daha uygun görüyorum. Her öğrencinin anlama ve kavrama biçimi birbirinden farklı olduğundan öğrenciye özel çalışmalar yapıyoruz.

Muratpaşa
₺50/saat
Toygar
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisinden, orta okul ve ilkokul öğrencilerine her alanda okula yardımcı özel ders.

Derslerimi son derece akıcı, anlaşılır ve eğlenceli biçimde işlerim. Çocuğu sıkmam ve dersten soğutmam. Hali hazırsa iki kız kardeşime okul hayatlarında ben eşkik ettiğim için bu işte alaylıyım diyebilirim.

Döşemealtı
₺50/saat
Hatice
İlk ders ücretsiz!

PDR öğrencisinden Antalya’da matematik ve ingilizce için özel ders. İlkokul düzeyine tüm dersler de verilir.

Öncelikli amacım öğrencilerin okul derslerine yardımcı olmak fakat eksik olduğunu düşündüğüm önceki konulara da geri dönüşler yaparak temeli sağlamlaştırmaya çalışıyorum. Böylece çocuklar hem okul derslerinden eksik kalmamış oluyor hem de temelde bulunan sorunları çözmüş oluyor. Fakat tercihinize göre temelden başlayarak da ilerletebiliriz.

Döşemealtı
₺40/saat
Ümmühan
İlk ders ücretsiz!

İlkogretim ve ortaöğretim düzeyi ozel ve grup dersi verebilirim.. egitim fakultesi mezunuyum

Okuma yazma egitimi de dahil olmak uzere turkce ve matematik alaninda konu eksiklerine yonelik cocugunuzun bireysel ogrenme duzeyine yonelik bol bol soru cozerek alistirma yaparak planli ve programli sekilde derslerimize devam ederiz

Kepez
₺35/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Üniversite öğrencisinden ilkokul ortaokul lise düzeyine uygun türkçe edebiyat tarih dersi verilir

Derslerimi öncelikle öğrencinin seviyesine bakarak anlama yöntemini sorarım. Eksik olduğu konulardan başlayıp devamında bir plan program yaparak soru çözümü veririm, whatsapp üzerinden yapamadığı soruları bana gönderir ders dışı zamanlarda da iletişim ve yardıma açığımdır.

Konyaaltı
₺50/saat
Ömür
İlk ders ücretsiz!

Tarih öğretmenliği bölümü öğrencisinden ilk orta ve lise öğrencisine derslerine ve ödevlerine yardımcı olabilirim Antalya

Öğrenciyi derse sevdirerek ve öğrenciyide dersin içine katarak ders işleme tekniğini kullanırım aynı zamanda kullandığım teknik ilede sıkıcı bir ders işlememiş oluruz

Muratpaşa
₺50/saat
Ünal
İlk ders ücretsiz!

Makina mühendisliği öğrencisinden Antalya’da ilkokul,ortaokul,lise öğrencilerine eksik oldukları her alanda ders verilir.

Derslerimi öncesinde konu anlatımı gerek duyduğum konulara görsel materyaller videolar vb. eklentiler ile öğrencilerin anlayışını kolaylaştırmaktayım. Birlikte bolca test soruları çözmekte ve eve ödev vermekteyim.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm okul derslerine destek özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size okul derslerine destek öğretmeye hazır,
Antalya merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Antalya konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size okul derslerine destek alanında rehberlik etsin

Antalya okul derslerine destek özel ders öğretmeneleri

okul derslerine destek öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :Antalya merkezi ve çevresindeki okul derslerine destek alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

okul derslerine destek özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta Antalya konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.