Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Antalya Okul derslerine destek özel dersleri

Yakınlarınızda 63 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

Antalya okul derslerine destek öğretmenleri seçeneklerimiz

Kepez
₺35/saat
Onurcan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli Uzay Bilimleri ve Teknolojileri öğrencisinden Antalya içi ilköğretim tüm dersler özel ders

Derslerimi öğrenciye göre şekillendiririm. Zaten yoğun tempodan sıkılmış çocukları daha da sıkmamak için derslerimi eğlenceli şekilde işlemeye çalışırım. Olmazsa olmaz kitap okuma alışkanlığını kazandırmak en önemli amaçlarımdan biridir.

Konyaaltı
₺60/saat
Şerif
İlk ders ücretsiz!

İlkokul ve Lise düzeyi matematik, kimya, fizik alanlarında 8 yıllık deneyimle okula destek dersleri

Derslerimin konu anlatım hızını, beraber çözülecek soru sayısını, verilecek ödev miktarını öğrencilerimin ihtiyaçlarına göre şekillendirmeyi doğru buluyorum. Bu noktada ebeveynlerin de öğrencim hakkında verdiği bilgiler sayesinde yaklaşım şeklimi, ders işleme yöntemimi belirlemek için özen gösteririm.

Antalya
₺40/saat
Uğur
İlk ders ücretsiz!

Akdeniz Üniversitesi öğrencisiyim. İlkokul düzeyindeki öğrencilere gerek duyduğu konularda destek eğitimi verebilirim.

Dersleri öğrencinin ihtiyacı, ebeveynlerin talebi ve öğrencinin öğretmeniyle iletişime geçerek düzenliyorum. Genel olarak öğrencinin okulda öğrendiği konularla eş zamanlı giderek öğrencinin anlamadığı ya da zorlandığı yerlerde ona yardımcı olmaya çalışıyorum. Derslerim genel olarak ilkokul düzeyinde olan çocuklara yöneliktir.

Konyaaltı
₺45/saat
Lale
İlk ders ücretsiz!

Antalya'da 3. 4. ve 5. sınıf öğrencilerine okul derslerine ve ödevlere destek

Öncelikle öğrencimin genel durumunu anlayabilmek, hangi konularda daha çok pratik yapması gerektiğini anlayabilmek ve doğru çalışma şeklini oluşturabilmek için 5-10 dakikalık bir soru-cevap yaparım. Daha sonrasında tamamen öğrenciye özel program oluşturur, gerek konu anlatımı, gerek soru çözümleri yaptırarak pekiştirme sürecini başlatırım.

Antalya
₺50/saat
Yasin
İlk ders ücretsiz!

Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen bölüm mezunu olarak okul derslerinize destek sağlıyorum.

Her öğrencinin ihtiyaçları ve amaçları farklı olduğundan, bir tekniği her öğrenciye uygulamaktansa kişinin hedefi, isteği, amacı ve ihtiyacı doğrultusunda özel olarak program hazırlamalı ve o programla beraber öğrenciyi hedefe götürecek adımlar uygulanmalıdır.

Muratpaşa
₺60/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

Yüksek Lisanslı Öğretmenden ilköğretim Orta öğretim tüm dersler ve Lise Kimya özel Ders

ilk öğretim ve orta öğretim tüm dersler, öğrencimizin seviyesine göre verilmektedir. Öncelikle öğrencimizin hangi seviyede olduğuna kanaat getirir ve istenilen seviyeye nasıl geleceğine dair çalışmalar yaparim. Derslerim her seviyeden öğrencimiz için uygundur.

Döşemealtı
₺35/saat
Mine şükran
İlk ders ücretsiz!

Şehir ve Bölge Planlama mezunuyum; ilkokul, oratokul, lise seviyesinde matematik, bilgisayar programları (microsoft office programları, photoshop vb.)

Konu sıralamasında eksik olduğu kısımdan başlayarak dersler devam etmelidir. Dersler arasında bağlantının olduğunu öğrenciye fark ettirilmelidir. Çoğu zaman bilgiler ezberlenmek yerine kodlama kullanılmadır. Dersler arasında mutlaka ara verilmeli öğrencinin odaklanması sağlanmalıdır. Belirli zamanlar da genel konu tekrarları yapılmalı sınavlarla kontrol sağlanmalıdır.

Muratpaşa
₺100/saat
Imge
İlk ders ücretsiz!

Rehber öğretmen ve psikolojik danışmandan öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı ile destek verilir.

Çalışma tekniklerim özellikle öğrenme biçimleri üzerinedir. Görüşme süremizin içinde o haftanın öğrencide bıraktığı izlenme göre gereken envanterleri uygular çalışma programına geçerim.

Antalya
₺25/saat
Muhammed ali ziya
İlk ders ücretsiz!

rehberlik dert etme plan kurup yapacağız dersleri . Program hazırlama çalışma stratejileri. Buradayım

şekiller çizip bol örnek verip motivasyon cümleleri kurmadan hayal ettirmeden olmaz . Başaracağız. . . . . . .

Kepez
₺50/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Elektrik-Elektronik Mühendisliği öğrencisinden Antalya'da ilkokul, orta okul ve lise düzeyinde Matematik-Biyoloji-Kimya dersleri

dersleri güncel konularla harmanlayıp hayatın bir parçası haline getirerek gerek öğrenciye dersi sevdirerek gerekse dersin ileride ki yaşantıda hayatının ne kadar büyük bir bölümünde gereksinim duyduğu bilgiler harmanı olduğunu göstererek işlemeye titizlik gösteririm.

Kepez
₺40/saat
Kevser gonca
İlk ders ücretsiz!

İngiliz dili ve edebiyatı son sınıf öğrencisiyim; ilköğretim ve lise seviyesindeki öğrencilerime derslerinde yardımcı olmak istiyorum!

Genel olarak öğrencilerim ile arkadaşlık kurmaya gayret ederim. Fakat arkadaşlık ilişkisinin yanında her zaman öğretmen öğrenci ilişkisi olmasına da dikkat ederim. Ayrıca derslerin basma kalıp geçmesinden ziyade daha çok sohbete ve eksikleri bulup eksikleri tamamlama üzerine kurulmasından yana bir yöntem kullanırım.

Muratpaşa
₺45/saat
Aykut
İlk ders ücretsiz!

Tarih Öğretmeninden ilkokul, lise ve üniversite düzeyinde tüm sözel dersler. Ayrıca Kpss, Ales ve meslek sınavlarına hazırlık dersleri.

Dersin eğlenceli geçmesi temel prensibimdir. Katıldığım derslerde hep bunu istemişimdir. Bu yüzden verdiğim eğitimleri de öğrencinin ilgi ve alakasını cezbeden ögelerle süslemeyi uygun görmüşümdür. bu sebeple akıcı ve eğlenceli , öğrencinin düzeyine göre araç gereç kullanımlı dersler işlemek arzusunda olmuşumdur.

Kepez
₺50/saat
Kübra
İlk ders ücretsiz!

Mimarlık öğrencisinden ilkokul, lise takviye Matematik Türkçe ve Fen bilgisi özel ders verilir

Her öğrencinin farklı düzeyde olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden anlatımlarım tek tarz olmuyor. Her öğrenciye farklı şekillerde konu anlatımı yapıyorum.Bir sınıfta işlenen 40 dakikalık derste çözülen soru azınlıktadır. Öğrencinin konu daha iyi anlaması için çok fazla soru şekli tanıması gerektiğini düşünüyorum.

Kepez
₺50/saat
Zozan
İlk ders ücretsiz!

Akdeniz Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde okuyorum ilkokul ve lise öğrencilerine ders verilir

Derse başlamadan önce öğrencim yeni çalışıyorsa benimle öğrenmek istediği konuya göre seviyesini anlar ve ona göre bir çalışma programı ayarlarım , öğrencime ne bilemeyeceği bir şeyi sorup kötü hissettirir ne de çok kolay sorup kendini kandırmasını istemem

Antalya
₺20/saat
Emir
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Antalya Adem Tolunay öğrencisi olarak akranlarıma veya alt dönemlere ders veriyorum ortaokul da dahil

Dersleri iki tarafa da uygun olacak şekilde işlerim yakın mesafe olduğu sürece eve de gelebilirim dışarda uygun alanlarda da ders verebilirim

Kepez
₺30/saat
Gülşah
İlk ders ücretsiz!

Siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler öğrencisinden coğrafya inkılap tarih ve sosyal bilgiler dersi

Dersleri çocuğun durumuna göre eksik olduğu konuları tespitle başlarım ilk ders genel sorular sorarım tüm konuları kapsayan bir sınav yaparım ve en çok eksik olduğu konuları tespit ederek özellikle o konularda ekstra çalışma kağıtları sunum vb desteğiyle dersleri anlatırım

Muratpaşa
₺125/saat
Birce
İlk ders ücretsiz!

Antalya da Biyoloji öğretmeninden üniversite hazırlık kursu ve yazılıya hazırlık çalışmaları devam ediyor

Beyin fırtınası oluşturarak yorumlatmayı daha uygun görüyorum. Her öğrencinin anlama ve kavrama biçimi birbirinden farklı olduğundan öğrenciye özel çalışmalar yapıyoruz.

Muratpaşa
₺50/saat
Toygar
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisinden, orta okul ve ilkokul öğrencilerine her alanda okula yardımcı özel ders.

Derslerimi son derece akıcı, anlaşılır ve eğlenceli biçimde işlerim. Çocuğu sıkmam ve dersten soğutmam. Hali hazırsa iki kız kardeşime okul hayatlarında ben eşkik ettiğim için bu işte alaylıyım diyebilirim.

Döşemealtı
₺50/saat
Hatice
İlk ders ücretsiz!

PDR öğrencisinden Antalya’da matematik ve ingilizce için özel ders. İlkokul düzeyine tüm dersler de verilir.

Öncelikli amacım öğrencilerin okul derslerine yardımcı olmak fakat eksik olduğunu düşündüğüm önceki konulara da geri dönüşler yaparak temeli sağlamlaştırmaya çalışıyorum. Böylece çocuklar hem okul derslerinden eksik kalmamış oluyor hem de temelde bulunan sorunları çözmüş oluyor. Fakat tercihinize göre temelden başlayarak da ilerletebiliriz.

Antalya
₺30/saat
Aleyna
İlk ders ücretsiz!

Rehberlik ve psikolojik danışmanlık öğrencisinden Antalyada ödevlere destek, sözel derslere yardım. Edebiyat ve coğrafya

Dersleri işleyebileceğim bir sürü yöntem var. Önemli olan öğrencinin bireysel farklılıklarını anlayıp ona göre yol çizebilmek. Yani ders işleme yöntemim tamamen senin gidişatına bağlı.

Kepez
₺50/saat
Ayşegül
İlk ders ücretsiz!

Akdeniz mühendislik fakültesinden mezun ablanızdan sizlere matematik,fizik,kimya,biyoloji,türkçe derslerine yardım ve destek. Siz bana konuyu söyleyin ben size anlatayım.

Ders işleme yöntemim: 1. Konuyu uzun uzun anlatmam sadece püf noktalarını anlatırım 2. Daha çok soru üzerinden konu anlatımı yaparım (tabiki seçici sorular olur) 3. Takıldığınız herhangi bir yer veya soru olursa bıkmadan anlayana kadar anlatırım.

Kepez
₺50/saat
Aslınur
İlk ders ücretsiz!

Mimarlık öğrencisinden Antalya'da sayısal derslerde ilkokul veys lise düzeyinde sınavlara hazırlık desteği

Dersleri öğrencinin kapasitesi ve yeteneklerini göz önünde tutarak , eksikleri yönünde devam ettiririm. Konuları belirlenen amaç ve süre doğrultusunda belirlerim.

Antalya
₺40/saat
Busra
İlk ders ücretsiz!

Sosyal Bilgiler Öğretmeninınden 5,6,7,8.sınıf seviyesinde coğrafyada ve tarih derslerı verilir. Ev ödevlerine yardımcı olunur

Arkadaşlar Derslerı kavram haritası seklinde işlerim.. Not tuttururum bol bol soru cevap yaparız..

Muratpaşa
₺50/saat
Nagihan
İlk ders ücretsiz!

Antalya'da banka ve sigorta ogrencisi meslek dersleri, ortaokul, lise ,universite kültür dersleri ve odevlerde yardim

Derslerimi birebir sekilde konulara ayirip ,eksik olunan konulara yogunlasarak islerim. Basit ,anlasilir, hafiza kalici kisa ornekler vererek sorular uzerinden anlatmak tercihim.

Muratpaşa
₺50/saat
Yasemin
İlk ders ücretsiz!

Makine mühendisliği öğrencisinden matematik ve fizik gibi sayısal derslerde yardımcı ve rehber

Sayısal derslerde konu anlatımını olabildiğince sade ve temel mantıkla hızlıca anlatıp sorularla pekiştirerek dersi anlatırım. Yabancı dil derslerinde ise kelime ve gramer kurallarını anlatıp cümle kurmaya yönelterek anlatırım.

Kepez
₺40/saat
Esra
İlk ders ücretsiz!

Muhasebe öğrencisinden Antalya'da ilkokul ve lise (lise için 1. Ve 2. sınıf olarak) seviyesinde tüm derslerden ders verilir

Derslerimi konu şeklinde işlerim / Dersleri konuların birbiriyle bağlantısı üzerine kurarım / Derslerde konulara genelde gerekli terimleri anlatarak ve açıklayarak giriş yaparım / Konunun kavranması benim için çok önemlidir konu kavranmadan dersi bitirmem

Konyaaltı
₺25/saat
Aylin
İlk ders ücretsiz!

Yönetici asistanlığı bölümünden Anadolu lisesi mezunu Antalya’da ilkokul dersleri ödevleri masa tenisi dersleri verebilirim

Derslerimi çocukların sıkılmayacağı şekilde işlerim ona yararlı olacak şekilde başlarım çocuğun gerçekten ben özel derse gitmek istiyorum ailelerin de evet gelişme var dedirtecek şekilde işimi yaparım

Muratpaşa
₺100/saat
Seda
İlk ders ücretsiz!

Felsefe ve felsefe grubu derselerinde konulara yardımcı olma. Ders ve konulari ezber olarak değil anlayarak öğrenme

Ders alan öğrencilerin felsefe grubu eğitimlerinin yani sira öğrencinin ders programını yapmasında yardımcı oluyorum.

Konyaaltı
₺75/saat
Bilge
İlk ders ücretsiz!

4-5-6-7-8 ögrencilere sosyal bilgiler ve 9-10-11-12 sınıflara tarih dersi verilir.lgs yks yönelik calistiririm

ogrenciye yonelik olarak ders calisma programim degisir her ogrencinin algilamasi farklidir.Tarih ve cografya dersleri gorsel oldugu icin gorsel olarak tercihimdir yeni teknolojilerden yararlanirim egitimde teknoloji cok onemli.

Konyaaltı
₺30/saat
Selen
İlk ders ücretsiz!

Akdeniz üniversitesi okul öncesi öğretmenliği son sınıf öğrencisinden ilkokul ortaokul derslerine yardımcı olabilecek öğretmen adayı

Dersleri öğrencime merak ettirerek, zor olan kısımları gerçekçi bir şekilde söylerek ve üstünde durması gereken yerlere dikkat çekerek anlatırım. Birlikte ders çalıştığım kişiler genellikle eğlenerek dinledikleri için verdiğim bilgiler akıllarında kalır.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm okul derslerine destek özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size okul derslerine destek öğretmeye hazır,
Antalya merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Antalya konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size okul derslerine destek alanında rehberlik etsin

Antalya okul derslerine destek özel ders öğretmeneleri

okul derslerine destek öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :Antalya merkezi ve çevresindeki okul derslerine destek alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

okul derslerine destek özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta Antalya konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.