Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Metodoloji özel dersleri

Tüm Türkiye'de 107 öğretmen sizi bekliyor.

metodoloji özel dersi seçeneklerimiz

Biga
₺60/saat
Selahattin
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Üniversiteyi Amerika'da Okumak İsteyenlere Eğitim Danışmanlığı ve Sınavlar için İngilizce Desteği (ACT-SAT/SAT ST-IELTS-TOEFL IBT)

İyi bir planlama ve danışmanlık desteği ile Üniversiteyi Amerika'daki bir üniversitede burslu olarak okumak hayal değil! Dünyadaki üniversitelerin yaklaşık 1/4ü Amerika'dadır. Her yıl düzenlenen dünya üniversiteler sıralamasında ilk sıraları Amerikan üniversiteleri doldurmaktadır.

Çukurova
₺40/saat
Helin
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tıp Fakültesi öğrencisinden sınavlara hazırlık yöntemleri,eğitim koçluğu ve sayısal derslerden özel ders imkanı

Özel ders yöntemlerin öğrenciye göre değişir.Herkesin bilgiyi özümseme hızı farklı oluyor.Günlük hayatla ve somut ögelerle bağlantı kurarak anlatmayı severim daha akılda kalıcı olduğunu düşünüyorum.Sayısal derslerin tamamında ilkokul,ortaokul ve lise düzeyinde ders verebilirim.

Çanakkale Merkez
₺60/saat
Volkan
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Mezunun'dan ilköğretim, ortaöğretim, lise düzeyinde okul derslerine takviye dersleri. Ayrıca her düzeyde İngilizce eğitim dersleri.

"Ağaç yaşken eğilir" atasözümüzü her zaman eğitmenlikte mottom olarak değerlendirdim ve buna göre yol aldım. Analitik düşünceye önem veren, geliştirici ve çağdaş metotlar üzerine kurgulanmış, hızlı ve pratik düşünmeyi sağlayan, yenilikçi öğrenim metotları kullanarak bir eğitim alınmasını sağlıyorum.

Buca Osb
₺40/saat
Serenay
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyoloji ve Felsefe öğrencisinden sınavlara hazırlık ve derslere destek dersleri. Türkçe, ingilizce, tarih, coğrafya dersleri için konu anlatımı ve soru çözme teknikleri ders

Derslerimi yüzyüze veya grup dersi şeklinde işlerim. Öğrenciyi problem odaklı düşünmeye sevk ederim ve konuları kalıcı kılmak adına farklı yöntemler denerim. Özellikle ÖSYM sınavları söz konusu olduğunda paragraf sorularını kavrama ve çözme üzerine dersler veririm ve farklı derslerde öğrencinin bilgiyi özümsemesine yardımcı olurum.

₺75/saat
Atakan
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçili ve Ösym 2017'de ilk 200'e girmiş bir Elektrik-Elektronik öğrencisinden ders almak ister misin?

Derslerimi genel olarak konuya dair kavramların tanımı üzerine kısa bir bilgilendirme ile başlarım, açıkça fark edilebilir ki son yıllarda ÖSYM karmaşık problemler yerine kısa ve öz tanım içeren soruları sormayı gerçekten seviyor.

Ortahisar
₺50/saat
Muiniddin
İlk ders ücretsiz!
₺40/saat
Murat
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Kocaeli Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Öğrencisinden Ortaokul ve Lise Temel Matematik Dersleri (Tecrübeli)

Derslerimi önce konu anlatarak başlarım daha sonra çeşitli sorular çözerek devam ederim Eğer varsa öğrencinin ödev sorularını çözer anlatırım Üstün körü geçmeyi sevmem anlamadığı yerlerin üstünde dururum Matematikte temel sağlam olmalıdır bu yüzden çok dikkat ederim

Bayrampaşa
₺50/saat
Alperen
İlk ders ücretsiz!

Gelecek fizik mühendisliği öğrencisinden (şuan makine mühendisliği okuyorum) ilkokul - ortaokul - lise seviyesi fizik ve matematik dersleri

Öğrencinin kendisini tanır ve ona uygun olarak anlatma tekniklerimi değiştiririm. Genellikle eğlenceli bi tarzım vardır, sıkıcı değilimdir. Birçok konuda fazlaca bilgim vardır fakat öğrencinin nereden, ne kadar eksiği olduğunu bilirsem çok daha iyi yardımcı olabilirim. Konu anlatmada hocalarım ve diğer arkadaşlarım dahil benden iyisini görmedim.

Kepez
₺40/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Üniversite öğrencisinden kariyer planlama, eğitim koçluğu, ders planlama, nasıl ders çalışmalıyız ? verimli çalışma yöntemleri ve teknikleri öğretilir.

İlk olarak öğrencimi dinlerim ve hangi yönden zayıf olduğunu tespit ederim, tespitten sonra eksik yönleri hakkında çalışmaya ve konuşmaya başlarız. Doğru iletişim ve öğretim sayesinde öğrencilerimden daha sonra verim almak benim için en önemli doyumdur. Derslerim ders almak isteyen herkese yöneliktir.

₺60/saat
Öznur
İlk ders ücretsiz!

Pedagojik formasyon eğitimi almakta olan ilahiyat öğrencisinden din kültürü, Kuran, İngilizce ve Arapça eğitimi. Aynı zamanda oyun ablası ve kitap okuma arkadaşı, değerler öğretmeni.

Öncelikle Grammer ders konusu işlenir. Örneklerle de pekiştirilir. Aynı zamanda bu örnekler öğrencinin de azmiyle tercüme edilir ve böylelikle konunun anlaşılarak kalıcı olması sağlanır. Daha sonra Vocabulary dersine ayrıca bir zaman ayrılır ve ünite kelimeleri kelime kavanozu oluşturularak kelime kağıtları aracılığıyla keyifle ezberlenir.

Beylikdüzü
₺55/saat
Ozan
İlk ders ücretsiz!

Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Öğrencisiyim. İlk ve Orta Okul öğrencileri için Başarı arttırma çalışmaları

Başarıya giden yolda bulunan problemleri ve engelleri aşmanın yollarını bulup öğrenciyi başarıya ulaştırırım zira kendim de böyle yaptım. Derslerim İlk ve Orta öğretim öğrencilerine yönelik Okulda öğrenilen bilgi çoğu zaman eksik kalır.

₺60/saat
Göknur çiğdem
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ankara Hukuk öğrencisinden edebiyat, dil bilgisi ve coğrafya dersleri verilir. Ankara’da oturanlar iletişime geçebilir.

Derslerde önce konuyu ana hatlarıyla kavratmaya çalışırım. Çerveyi çizdiğimde püf noktaları verir aralarındaki sebep sonuç ilişkilerini oturturum. Konuyu kavradığını anladığımda ise ösym nin de sevdiği yorumlu soru tipleriyle konuyu desteklerim.

Güngören
₺120/saat
Selsin
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

6 yıl tecrübeli Mimar Sinan Üniversitesi Matematik mezunundan başarı garantili ders !!

Ders işleme yöntemim tamamen karşımdaki öğrenciye bağlı olarak değişir . Çünkü genelde matematiğe iyi gözle bakılmaz bilirsiniz ki :) Bu ön yargıyı hobilerinizle kırıyorum ve matematiği sevdiriyorum . Öğrencimde kendi tarzımda Belirli bir temel oluşturup onun üzerine bilgi koyuyorum .

Kayseri
₺50/saat
Pelin
İlk ders ücretsiz!

Stajyer diyetisyen pelin'den kayseri'de okul derslerine yardimci ösym sinavlarina hazirlayici güvenilir eğitim

Öğrenmeyi en yüksek oranda kalıcılaştıran yöntemlerin başında "Görsel ve İşitsel" efektler kullanmak gelir. Öğrenciyi sıkmadan bunaltmadan sabırla ve anlayışla, bu yöntemleri de kullanarak eğitirseniz, karşınızdaki bireyin sağlık ve psikolojik problemi olmadıkça konuyu anlamaması neredeyse imkansızdır.

Talas
₺50/saat
Beyza
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli felsefe öğretmeninden kayseriden lise ve bireysel olarak ilgili alanda ders verilir

betimleme ve örneklerle zenginleştirerek, gerçek hayatla bağdaştırıp özleştirilmiş şekilde kalıcı hale getirerek işlerim. Tekrar ve önemli notlar ile geri bildirimler veririm. Bu şekilde öğrencilerimin hafızasında konuların yer edinmesinde etkili olurum.

Çankaya
₺100/saat
Ogün
İlk ders ücretsiz!

Özel kurumda çalışan eğitim danışmanı ve rehber öğretmenden üniversite sınavına hazırlık sürecinde danışmanlık

Görüşmelerimiz - Öğrenciyi tanımak, hangi stillerde öğrenmesini kolaylaştırdığını belirlemek - Sınavın bizden ne istediğini ve bizim neleri yapmamız gerektiğini belirlemek - Düzenli çalışma programı yapmak - Haftalık bu programı ve durumumuzu analiz etmek - Kısa ve uzun süreli hedefler belirlemek - Eksiklerimizin tespitini yapmak ve bunları tamamlamanın yollar

₺85/saat
Mine
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ Fen Bilgisi Öğretmenliği bölüm birincisi, deneyimli mezundan özel ders (Okula destek ve sınavlara hazırlık)

Derslerimi sorgulama ve keşfetmeye dayalı olarak işlerim. Ezberlemek yerine konunun mantığını öğretmeye çalışırım. Bu şekilde bilgi daha kalıcı olur. Genelde ortaokul öğrencileriyle çalışıyorum.

Üsküdar
₺60/saat
Rumeysa
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hukuk fakültesi öğrencisinden ilk ve ortaokul seviyesinde her derse yardım,okula hazırlık ve tekrar

genellikle ders işlerken en temelden eksik noktaları tespit edip bu noktalar üzerinde yoğunlaşarak öğrenciyi anlamaya ve algılamaya hazır hale getirir sonrasında işlenmesi gereken konuyu anlatırım.bol soru çözümüyle bilgiyi kalıcı hale getirmek için bir sonraki ders içerisine de işlenen konulardan muhakkak eklemeler yaparım.

Pamukkale
₺50/saat
Sevda
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ekonometri bölümü öğrencisiyim. Denizli çevresindeki eğitim gören ya da mezuna kalmış öğrencilere Matematik, geometri, coğrafya, türkçe dersleri verilir. Ayrıca istatistik ve ekonometri derslerine ver

Öncelikle bir derse başlamadan önce eğitim vereceğim öğrencinin ya da kişinin o derse olan bilgisini ölçerim sonrasında onun seviyesinde materyaller, konular ve çalışma proğramlarıyla başlayarak ders işleyişimi bu çizgide ilerletirim.

₺100/saat
Murat
İlk ders ücretsiz!

İlkokulun tüm kademelerinin eğitimi, ortaokul bursluluk sınavı hazırlığı, rehberlik ihtiyaçlarınız için yardımcı olabilirim.

Yanına oturduğum öğrencinin öncelikle kendi sorularımla seviye ölçümünü yaparım. Seviye ne olursa olsun mutlaka konuları kendi tarzımla anlatırım. Yazarım, sorarım ve zorlarım. Her öğrencinin üst seviyeden öğrenerek hazırlık yapmasını savunurum.

Nilüfer
₺30/saat
Selim
İlk ders ücretsiz!

Eğitim Danışmanlığı,Sınav Sistemlerine Yönelik Ödevlendirme,Ödev Takibi, Okula Uyum Konularında Rehberlik ve Danışmanlık

Sınav sistemlerine yönelik çalışmalarınızda öğrenmenize faydalı olabilecek en iyi tekniklerle yanınızdayım.Ödevlendirirken sizlerin güçlü ve güçsüz derslerinize yönelik,çıkabilecek sorular ve konu dağılımlarına yönelik çalışmalarımız olacaktır.

Edirne
₺50/saat
Davut
İlk ders ücretsiz!

İktisat yüksek lisans öğrencisinden ilk okul ve orta okul öğrencilerine özel ders.

Derslerime öncelik ile öğrencimin konu ile alakalı bildiklerini sorarak başlarım. Öğrenciyi hata yapsada analitik düşünerek doğruyu bulacağına inandırırım. Her sorunun cevabı aslında sorunun kendisinde gizlidir. Derslerim interaktif bir sekilde olur. Öğrencimin dersi daha iyi anlaması için onun ilgi alanlarından örnekler ile anlatırım.

Pendik
₺70/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Üstün Zekalılar Öğretmeninden (adayı-İstanbul Üniversitesi 4. sınıf) İlkokul ve Ortaokul Öğrencilerine Yönelik Tüm Alanlarda Ders Desteği

Derslerimde yaparak-yaşayarak öğrenmeyi merkeze alarak çok boyutlu bir gelişimi amaçlarım. Her türlü materyal desteğine başvurarak öğrencilerin yalnız not bazlı bir yükseliş yakalamasından öte anlamlı öğrenmeler gerçekleştirmesini hedeflerim. Derslerimin içeriğini ve işlenme şeklini öğrenci-ders ve konunun doğası-ihtiyaca göre özel olarak planlarım.

₺35/saat
Dilan
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bir felsefe öğrencisiyim. Felsefe dersi vermekle birlikte; hem psikoloji, hem sosyoloji, hem de Türkçe (YKS) dersi de verebilirim.

İlk önce temel bilgiden başlayarak eksikliğin olduğu ya da yönelmek istenilen alana göre ilerleyebilir. Kaynak dayanağı konuşulup öğrenciyle de anlaşarak bir program çizilir. Hangi yöntemlerle derse devam edileceği dersi alan öğrenci ile birlikte kararlaştırılır.

₺65/saat
Yağmur
İlk ders ücretsiz!

Türk dili ve edebiyatı öğretmeninden ilkokul tüm dersler ve lise türkçe dersleri verilir

Öncelikle öğrencinin konu ile ilgili eksiklerini, öğrenimin sıkıntı oluşturan yönlerini belirleyip sonrasında da günlük haftalık saatlik olmak üzere bir plan dahilinde işliyorum. Ders işleyişi olarak önce hafıza teknikleriyle bir önceki konuları hatırlatıp bilgilerin kalıcılığını arttıyorum.

İskenderun
₺50/saat
Nisa
İlk ders ücretsiz!

Koç Üniversitesi Hemsirelik Fakültesi Mezunundan Hatay bölgesinde özle ders. Lise için sayısal alandaki, ilk-orta okul için tüm dersler olabilir.

Derslerimi işlerken belli bir düzen içerisinde seviye atlayarak ilerlerim. Ögrencinin ilerleyişine göre tekrar ve soru çözümlerimi şekillendiririm. Yeni konu öncesi eski konu tekrarı yaparım.

Aydın
₺50/saat
Sibel
İlk ders ücretsiz!

Yüksek lisans öğrencisinden okula yardımcı dersler ortaokul seviyesi tüm dersler ve sınava hazırlanmada profesyonel rehberlik. Lise seviyesinde öğrencilere rehberlik

özenle her konu ve anlaşılmayan çözülemeyen sorular üzerinden eksiklikleri tamamlamaya yönelik ders anlatır ve yönlendiririm.

Pendik
₺80/saat
Çisil
İlk ders ücretsiz!

İTÜ mezunu mimardan İstanbul içi ilk ve orta okul öğrencilerine Matematik ve İngilizce dersleri

Dersleri işlemeden önce her öğrencimden mutlaka dönem müfredatını ve kullandıkları kitapları isterim. Bunları inceleyip öğrencinin okul hayatına en uygun programı hazırlar, bu sayede sınavlarına en doğru şekilde hazırlanmalarını sağlarım. Konuyu kavradığından emin olduktan sonra bol soru çözerek pekiştirmesini ve soru çözümünde hızlanmasına yardımcı olurum.

Çankaya
₺75/saat
Ömer
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ Elektrik-Elektronik Mühendisliği son sınıf öğrencisinden ortaokul/lise seviyesinde fizik dersleri, ödev yardımı, soru çözümü ve eğitim danışmanlığı

Dersleri, kendim sınava hazırlanırken ders aldığım üst düzey hocalarımın fasiküllerinden işliyorum. Konu hakkında temel bilgileri, nedensellik ağını ve gerçek hayat örneklerini kurarak verip, teknik ve matematiksel kısımlara merak ve ilgi uyandırıyorum. Hemen hiçbir konuda formül kullanmıyorum, ezberci hoca arıyorsanız o ben değilim.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Eski öğrencilerimiz
Metodoloji öğretmenlerini değerlendiriyor

Öğretmenleriminizin yetkinliklerinden emin olmak için,
eski öğrencilerimizin yorumlarını alıyoruz.
Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! Kendisi çok tatlı dilli ve sevecen bir insan. Felsefe dersini benimsemiş biri. Felsefeden nefret eden bana, felsefeyi sevdirdi. Yks sınavımda çok işime yarayacağından eminim. Şiddetle tavsiye ediyorum

B
Berke, Élève
1 ay önce
Dilan
(4 görüş)

Metodoloji dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır