Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Metodoloji özel dersleri

Tüm Türkiye'de 71 öğretmen sizi bekliyor.

metodoloji özel dersi seçeneklerimiz

₺35/saat
Muhammed ibrahim musab
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar mühendisliği öğrencisinden ilkokul ve ortaokul öğrencilerine matematik ve fen bilimlerinde ilkokul, ortaokul, lise 9 ve 10. sınıflara özel ders

Derslerimi öğrenciye göre işlerim, öğrenci ile bağ kurup anlayabileceği ders yöntemleri geliştirmeye çalışırım ve düzenli takip ve ödevler ile konunun oturmasını sağların

Çanakkale Merkez
₺60/saat
Volkan
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Mezunun'dan ilköğretim, ortaöğretim, lise düzeyinde okul derslerine takviye dersleri. Ayrıca her düzeyde İngilizce eğitim dersleri.

"Ağaç yaşken eğilir" atasözümüzü her zaman eğitmenlikte mottom olarak değerlendirdim ve buna göre yol aldım. Analitik düşünceye önem veren, geliştirici ve çağdaş metotlar üzerine kurgulanmış, hızlı ve pratik düşünmeyi sağlayan, yenilikçi öğrenim metotları kullanarak bir eğitim alınmasını sağlıyorum.

Ortahisar
₺50/saat
Muiniddin
İlk ders ücretsiz!
₺75/saat
Atakan
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçili ve Ösym 2017'de ilk 200'e girmiş bir Elektrik-Elektronik öğrencisinden ders almak ister misin?

Derslerimi genel olarak konuya dair kavramların tanımı üzerine kısa bir bilgilendirme ile başlarım, açıkça fark edilebilir ki son yıllarda ÖSYM karmaşık problemler yerine kısa ve öz tanım içeren soruları sormayı gerçekten seviyor.

₺60/saat
Göknur çiğdem
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ankara Hukuk öğrencisinden edebiyat, dil bilgisi ve coğrafya dersleri verilir. Ankara’da oturanlar iletişime geçebilir.

Derslerde önce konuyu ana hatlarıyla kavratmaya çalışırım. Çerveyi çizdiğimde püf noktaları verir aralarındaki sebep sonuç ilişkilerini oturturum. Konuyu kavradığını anladığımda ise ösym nin de sevdiği yorumlu soru tipleriyle konuyu desteklerim.

Güngören
₺120/saat
Selsin
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

6 yıl tecrübeli Mimar Sinan Üniversitesi Matematik mezunundan başarı garantili ders !!

Ders işleme yöntemim tamamen karşımdaki öğrenciye bağlı olarak değişir . Çünkü genelde matematiğe iyi gözle bakılmaz bilirsiniz ki :) Bu ön yargıyı hobilerinizle kırıyorum ve matematiği sevdiriyorum . Öğrencimde kendi tarzımda Belirli bir temel oluşturup onun üzerine bilgi koyuyorum .

₺40/saat
Aslı
İlk ders ücretsiz!

Hem Edebiyat Öğretmeni hem İstatistikçi'den ilköğretim öğrencilerine Tüm derslerden birebir veya grup dersleri

Önce konu tekrarı bir önceki dersten ödev varsa kontrolü ve çözülemeyen soruların çözümü yapılır,yeni konunun soru cevap şeklinde işlenir. Anlaşılmayan sorulara cevap alınamayan kısımlara tekrar bakılır. ardından konuyla ilgili soru ve test çözümü yapılır. Anlaşılmayan kısımların kısa bir tekrarından sonra ders bitirilir.

Kayseri
₺50/saat
Pelin
İlk ders ücretsiz!

Stajyer diyetisyen pelin'den kayseri'de okul derslerine yardimci ösym sinavlarina hazirlayici güvenilir eğitim

Öğrenmeyi en yüksek oranda kalıcılaştıran yöntemlerin başında "Görsel ve İşitsel" efektler kullanmak gelir. Öğrenciyi sıkmadan bunaltmadan sabırla ve anlayışla, bu yöntemleri de kullanarak eğitirseniz, karşınızdaki bireyin sağlık ve psikolojik problemi olmadıkça konuyu anlamaması neredeyse imkansızdır.

Pamukkale
₺50/saat
Sevda
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ekonometri bölümü öğrencisiyim. Denizli çevresindeki eğitim gören ya da mezuna kalmış öğrencilere Matematik, geometri, coğrafya, türkçe dersleri verilir. Ayrıca istatistik ve ekonometri derslerine ver

Öncelikle bir derse başlamadan önce eğitim vereceğim öğrencinin ya da kişinin o derse olan bilgisini ölçerim sonrasında onun seviyesinde materyaller, konular ve çalışma proğramlarıyla başlayarak ders işleyişimi bu çizgide ilerletirim.

₺100/saat
Murat
İlk ders ücretsiz!

İlkokulun tüm kademelerinin eğitimi, ortaokul bursluluk sınavı hazırlığı, rehberlik ihtiyaçlarınız için yardımcı olabilirim.

Yanına oturduğum öğrencinin öncelikle kendi sorularımla seviye ölçümünü yaparım. Seviye ne olursa olsun mutlaka konuları kendi tarzımla anlatırım. Yazarım, sorarım ve zorlarım. Her öğrencinin üst seviyeden öğrenerek hazırlık yapmasını savunurum.

Kocasinan
₺35/saat
Turgut
İlk ders ücretsiz!

Çukurova Üniversitesi İİBF mezununundan Orta Okul Öğrencilerine Matematik ve Geometri Dersi ayrıca diğer derslerde ve ödevlerde de yardımcı olunur

Öğrencinin dikkatini derse toplamam gerekir öncelikle. Bunun içinde ders öncesi öğrencinin kafasını boşaltırım.

Edirne
₺50/saat
Davut
İlk ders ücretsiz!

İktisat yüksek lisans öğrencisinden ilk okul ve orta okul öğrencilerine özel ders.

Derslerime öncelik ile öğrencimin konu ile alakalı bildiklerini sorarak başlarım. Öğrenciyi hata yapsada analitik düşünerek doğruyu bulacağına inandırırım. Her sorunun cevabı aslında sorunun kendisinde gizlidir. Derslerim interaktif bir sekilde olur. Öğrencimin dersi daha iyi anlaması için onun ilgi alanlarından örnekler ile anlatırım.

Akdeniz
₺50/saat
Eda
İlk ders ücretsiz!

Felsefe Grubu Öğretmeni tarafından Felsefe,Sosyoloji,Mantık dersleri(her düzey için) ilköğretim ve orta öğretimler için bütün derslere yardımcı ve okula uyumda rehberlik. Ege Üniversitesi mezunu ve Ma

dersleri eğlenceli ve akılda kalacak şekilde, öğrenciyi sıkmadan karşılıklı eğlenceli bir iletişim tarzı ile anlatırım. dersler akıcı ve ilgi çekici geçer. ilkokul ve ortaokul düzeyinde bütün derslere yardımcı olabilirim. felsefe, mantık, sosyoloji ve psikoloji alanlarında bütün eğitim derecelerindeki öğrencilere yardımcı olabilirim.

Kepez
₺40/saat
Kevser gonca
İlk ders ücretsiz!

İngiliz dili ve edebiyatı son sınıf öğrencisiyim; ilköğretim ve lise seviyesindeki öğrencilerime derslerinde yardımcı olmak istiyorum!

Genel olarak öğrencilerim ile arkadaşlık kurmaya gayret ederim. Fakat arkadaşlık ilişkisinin yanında her zaman öğretmen öğrenci ilişkisi olmasına da dikkat ederim. Ayrıca derslerin basma kalıp geçmesinden ziyade daha çok sohbete ve eksikleri bulup eksikleri tamamlama üzerine kurulmasından yana bir yöntem kullanırım.

Pendik
₺70/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Üstün Zekalılar Öğretmeninden (adayı-İstanbul Üniversitesi 4. sınıf) İlkokul ve Ortaokul Öğrencilerine Yönelik Tüm Alanlarda Ders Desteği

Derslerimde yaparak-yaşayarak öğrenmeyi merkeze alarak çok boyutlu bir gelişimi amaçlarım. Her türlü materyal desteğine başvurarak öğrencilerin yalnız not bazlı bir yükseliş yakalamasından öte anlamlı öğrenmeler gerçekleştirmesini hedeflerim. Derslerimin içeriğini ve işlenme şeklini öğrenci-ders ve konunun doğası-ihtiyaca göre özel olarak planlarım.

Aydın
₺50/saat
Sibel
İlk ders ücretsiz!

Yüksek lisans öğrencisinden okula yardımcı dersler ortaokul seviyesi tüm dersler ve sınava hazırlanmada profesyonel rehberlik. Lise seviyesinde öğrencilere rehberlik

özenle her konu ve anlaşılmayan çözülemeyen sorular üzerinden eksiklikleri tamamlamaya yönelik ders anlatır ve yönlendiririm.

Pendik
₺80/saat
Çisil
İlk ders ücretsiz!

İTÜ mezunu mimardan İstanbul içi ilk ve orta okul öğrencilerine Matematik ve İngilizce dersleri

Dersleri işlemeden önce her öğrencimden mutlaka dönem müfredatını ve kullandıkları kitapları isterim. Bunları inceleyip öğrencinin okul hayatına en uygun programı hazırlar, bu sayede sınavlarına en doğru şekilde hazırlanmalarını sağlarım. Konuyu kavradığından emin olduktan sonra bol soru çözerek pekiştirmesini ve soru çözümünde hızlanmasına yardımcı olurum.

Çankaya
₺75/saat
Ömer
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ Elektrik-Elektronik Mühendisliği son sınıf öğrencisinden ortaokul/lise seviyesinde fizik dersleri, ödev yardımı, soru çözümü ve eğitim danışmanlığı

Dersleri, kendim sınava hazırlanırken ders aldığım üst düzey hocalarımın fasiküllerinden işliyorum. Konu hakkında temel bilgileri, nedensellik ağını ve gerçek hayat örneklerini kurarak verip, teknik ve matematiksel kısımlara merak ve ilgi uyandırıyorum. Hemen hiçbir konuda formül kullanmıyorum, ezberci hoca arıyorsanız o ben değilim.

Muratpaşa
₺45/saat
Aykut
İlk ders ücretsiz!

Tarih Öğretmeninden ilkokul, lise ve üniversite düzeyinde tüm sözel dersler. Ayrıca Kpss, Ales ve meslek sınavlarına hazırlık dersleri.

Dersin eğlenceli geçmesi temel prensibimdir. Katıldığım derslerde hep bunu istemişimdir. Bu yüzden verdiğim eğitimleri de öğrencinin ilgi ve alakasını cezbeden ögelerle süslemeyi uygun görmüşümdür. bu sebeple akıcı ve eğlenceli , öğrencinin düzeyine göre araç gereç kullanımlı dersler işlemek arzusunda olmuşumdur.

Yenişehir
₺60/saat
Selen
İlk ders ücretsiz!

Psikoloji Yüksek Lisans Öğrencisinden Eğitim Alanında Danışmanlık ve Derslere Akademik Destek (MERSİN)

Ortaokul ve Lise 1-2-3 Matematik, tüm sınıflar için Türkçe dersleri vermekteyim. Derslerimizin en başında daha önce işlediğimiz konular üzerine tekrar gerçekleştirim. Sonrasında o derse ait yeni konuyu önce konuyu anlatarak gerekli konu bağlantılarını içerecek şekilde anlatırım. Konu anlatımı dersin 15 dakikasını içerir.

Talas
₺50/saat
Ibrahim
İlk ders ücretsiz!

16 yıl rehberlik ve psikolojik danışmanlık yaptım. Mesleki rehberlik, tercih danışmanlığı, verimli ve etkili çalışma yöntemleri, motivasyon ve konsantrasyon konularında bireysel ya da grup çalışmaları

Bireysel görüşme, grup etkinliği, verimli çalışma teknikleri, haftalık ve aylık bireysel programlar, deneme, quiz sonuçları takibi ve analizi, okul başarısını yükseltmeye yönelik programlar...

₺50/saat
Fatma
İlk ders ücretsiz!

Beslenme ve Diyetetik 3. Sınıf öğrencisinden Ankarada Matematik, Türkçe ve Biyoloji dersleri

Karşılıklı iletişim halinde ders işlerim. Özellikle yapılamayan sorulara özen gösteririm ve samimi bir ortam olmasına dikkat ederim. Öğrencinin rahatlığı benim için en önemli unsurdur. Sevgi ile öğrenmenin gerçekleşmesi asıl hedefim. Drama üzerinden de ders anlatımı yapabilirim. Önemli olan öğrencinin kalıcı öğrenmesini sağlamaktır benim için.

Bandırma
₺50/saat
Furkan
İlk ders ücretsiz!

Medya ve İletişim öğrencisi Bandırma’dan ilköğretim, ortaöğretim ve lise öğrencilerine Türkçe, Matematik, Edebiyat, Dil Anlatım, Felsefe, Temel Matematik dersleri verilir

Derslerimi öncelikle konuyu anlatarak ve örnekler üzerinden giderek anlatırım. Konu bitiminde konu ile alakalı birkaç soru sorup eksikliklerin tespit edilmesini sağlarım.

Bornova
₺50/saat
Özge
İlk ders ücretsiz!

Gıda teknolojisi öğrencisi aynı zamanda DGS sınavına hazırlanan öğrenciden İzmir içi Matematik1 ve Türkçe özel ders.

Formüllere dayalı ezberci bir öğretim yerine kısa yollar ve pratikler veren birçok konudaki soruları saniyeler içinde çözebilen bilgilere sahibim. Konu anlatımı da dahil olmak üzere 1 saat içerisinde yaklaşık 15-20 farklı soru çözebiliriz. Çocuklarla ve insanlarla iletişimim iyi düzeydedir ve öğrencilere katkıda bulunmak istiyorum.

Üsküdar
₺50/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Istanbul Üniversitesi sosyoloji bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. ALES ve AYT sınavlarına hazırlananlara, 5.sınıftaki kardeşime ve kardeşimin arkadaşlarına dersler verdim.

Kişiye göre değişmekle beraber çoğunlukla sınava değil öğrenmeye odaklı ders veriyorum. Yine de sınava az kalan bir zamanda derslere başladıysak sınav odaklı gidebiliyorum. Odaklanmada problem yaşayan kişilerle daha eğlenceli ve dersi sevdirmeye yönelik dersler işliyorum.

Ankara
₺40/saat
Harun
İlk ders ücretsiz!

Tekstil Mühendisinden , sınav hazırlık aşamaları eğitimi, ve okulun önünde gidebilmek için Matematik dersleri

Sürekli tekrar, soru kalıplarını ezberletme ve sonunda mekanik ve kas hafızasına yerleştirme üzerine kurulu bir düzenimiz var. Ders sürelerimiz kısadır ancak etkilidir, esas sorun neyi ne zaman yapması gerektiğini öğrenmesidir, ve ebeveynlerinde ne kadar destek olacağı da çok önemlidir.

Karabağlar
₺50/saat
Meltem
İlk ders ücretsiz!

Çocuklara okuma yazma ve ilk eğitim becerilerinin kazanılmasına yönelik eğitim alıyorum.Çocukların akademik başarılarının temelleri ilk eğitimlerinde atılır.Onlara yardımcı olmak istiyorum.

Her çocuğun kendine özgü olduğundan dolayı ilk derste eksikleri çıkartmak ve ne tür bir eğitimin faydası olacağına karar veririm.Bunun üstüne bir plan hazırlarım.Ve öğrencimin aktif olarak sıkılmadan birlikte başarı hedefimize ulaşacağımız bir yol izlerim.

İzmir
₺200/saat
Yasemin
İlk ders ücretsiz!

Öğrenci koçu olarak öğrencinin sınav stresi, kaygısı, ders planlama, meslek seçimi ve benzeri bir çok konuda testler ve yöntemlerle yol arkadaşlığı yapıyorum. İzmir de neredeyse ilk öğrenci koçlarında

Ders işlemiyoruz. Ders çalışmaya planlamaya ve motivasyona destek oluşturuyoruz. Sınav hazırlığı sürecinde stresi kaygıyı ortadan kaldırmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz. Sınav sonrasında bölüm meslek seçimi için çalışmalar sürüyor oluyoruz.

Nilüfer
₺50/saat
Sema
İlk ders ücretsiz!

Bursa'da son sınıf tarih öğrencisinden lise ve ortaokul düzeyine uygun tarih dersleri veriyorum

Derslerimi ögrenci odaklı işliyorum. Tarih konuları yoğun ve ezbere dayalı olduğu için mümkün mertebe günlük hayattan örneklerle ders anlatımımı gerçekleştiriyorum. Konuları pekiştirici harita ve görsel kullanımına büyük önem veriyorum.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Metodoloji dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır