Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İstanbul Okul derslerine destek özel dersleri

Yakınlarınızda 993 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

İstanbul okul derslerine destek öğretmenleri seçeneklerimiz

İstanbul
₺40/saat
Ebru
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmenliği öğrencisinden okula, ödevlere yardımcı ve zihin ve hafıza geliştirmeye yardımcı eğitim

Oyunlar, yerinde uygulamalar ve kodlama ile ders işlemeyi hedefliyorum. Staj yerinde de yaptığım ders anlatımlarını bu şekilde gerçekleştirdim. Kendi ders materyallerimi oluşturuyorum. Çalışma kağıtlarımı da birden fazla güvenilir kaynak kullanarak ve kendi yorumumu katarak hazırlıyorum. Eğitimde salt bilgi vermeye karşıyım.

Fatih
₺50/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

Çook uygun fiyata! Sıkılmadan konuları gayet net bir şekilde anlamak ister misin? Boğaziçi öğrencisinden özel bir derse ne dersin ? :)

Dersler belli bir plana göre en anlaşılır bir şekilde en önemli yerleri ve can alıcı noktaları vurgulayarak aktif ve heyecanlı işlerim.

Küçükçekmece
₺50/saat
Aslı
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Küçük bebeğim olduğu için evde çalışan bir anne olarak aynı zamanda evde ders de veriyorum

Dersleri kendi evimde ya da webcam üzerinden işliyorum. Ders tekrarı, sınava hazırlık ve anlamadığımız konularda da genel tekrarlar yaparak ve arada istenirse mola da vererek çalışabiliriz. Ders saatleri ve ücret konusunda tekrar konuşulabilir.

İstanbul
₺75/saat
Salih
İlk ders ücretsiz!

Tıp fakültesi öğrencisinden ilk-orta okul ve lise seviyesinde matematik fen bilimleri ve sosyal bilimler dersleri

Bana göre en tutarlı eğitim biçimi isteği artıracak şekilde konu mantığını kavratmaktir.Hala öğrenci olduğum içinde biliyorum ki sürekli bilgi vermek kalitesiz bir eğitimdir.Pratik soru çözümlerini çok severek anlatırım.

Zeytinburnu
₺50/saat
Harun
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Eşit ağırlık alanında okul derslerine haftalık tekrar dersi verilir. Basit formüllerden ziyade anlamaya dayalı ders

Dersler konu konu işlenecektir. Klasik ezberlemeye dayalı metodların yerine konunun yapıtaşlarını bilmenin yeterli olacağı akıl yürütmeye dayalı bir anlatım yöntemi kullanıyorum. Kısacası ders verilen sorulara ne yapacağını bilme üzerine değil ne yapacağını nasıl bileceğin üzerinedir.

Ümraniye
₺40/saat
Şuheda
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Marmara üniversitesi matematik öğretmenliği öğrencisinden ilköğretim ve ortaöğretim öğrencilerine özel ders verilir, okul derslerine yardım edilir.

Öğrencinin zorlandığı konu üzerinde daha çok durarak, üzerine sorular çözerek ders ilerler. Önemli olan öğrencinin kavramasidir , ilerlemek değildir .

Üsküdar
₺75/saat
Metin
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Uluslararası Ticaret(İngilizce) öğrencisinden İstanbul'da İlkokul ve Ortaokul seviyesinde Matematik ve İngilizce dersleri - Eğitim Danışmanlığı

Derslerimi işlerken önceliğim beraber çalıştığımız öğrencim olur. Her insanın anlama şekli ve öğrenme yeteneği farklıdır. Öğrencimin kendine has anlayabilme yeteneğini kavrayıp dersleri o şekilde işlerim.

Maltepe
₺70/saat
Kerem
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yıldız teknik üniversitesi kimya öğrencisi istanbulda ilkokul lise düzeyinde matematik ve fen dersleri

Derslerim ilkokul ortaokul ve lise öğrencilerini kapsamaktadır. Kısa bir konu özetinden sonrs test çözerek ders veriyorum.

İstanbul
₺40/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

Özel bir üniversitede yarı burslu olarak bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim. Bu sene İngilizce hazırlıktayım. İlkokuldaki ve ortaokuldaki arkadaşlarımıza ödevlerinde destek olmak isterim.

Derslerimi monotonluktan sıyrılmış bir şekilde öğrencinin de aktif olduğu bir ortamda işlemek isterim. Abla-kardeş uyumu içerisinde her türlü dersin üstesinden geleceğimize inanıyorum. Önce öğrencinin eksiklerini tespit etmek en önemli nokta olacaktır. Hem eksiği gidermek hem de zaman açısından bu kısım mühimdir.

İstanbul
₺60/saat
Özge
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi Fizik Bölümü öğrencisinden İstanbul'daki öğrencilere ödevlere destek ve özel ders verilir.

Öğretim yöntem ve tekniklerim öğrenciden öğrenciye değişiyor. Çünkü her öğrencinin kendine has öğrenme tekniği vardır ve bunu bulabilmektir önemli olan. Bunu bulabildiğime inanıyorum. Bu sayede derslerimin çok verimli geçtiğini düşünüyorum.

İstanbul
₺80/saat
Öznur
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Odyoloji Bölümü 3.sınıf öğrencisinden ilkokul ve lise düzeyinde matematik ve geometri dersleri

Konu anlatımı ihtiyacı varsa kaynak bir kitap üzerinden dersi işlerim ve örneklerle, sorularla üzerine katarak devam ederim. Konuyu anladıktan sonra birkaç soru örneğini kendim çözerim ve daha sonra müdahale etmeyecek şekilde öğrenciye fırsat tanırım ve soruları nasıl çözdüğünü kontrol ederim.

Maltepe
₺50/saat
Semanur
İlk ders ücretsiz!

Psikoloji (ingilizce) lisans öğrencisinden İngilizce / Türkçe dil bilgisi ve ev ödevlerine yardımcı

Dersleri yeterlilik ya da sıkılma durumuna göre işlerim, molalar vererek oyunlar koyarak ders vermeye, öğrencileri sıkmamaya özen gösteririm.

Maltepe
₺35/saat
Samet
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Üniversite hazırlık öğrencisinden ilk okul ve orta okul düzeyinde eğitim ve ödev çalışmaları

Dersleri öğrencimin ilgi düzeyine göre seviyelere bölerim, her öğrencide farklılık gösteren öğrenebilme seviyesini gözlemler,ona göre davranırım. Keza oldukça sabırlı ve sakin biriyimdir. Okul ödevlerinde, proje ödevlerinde, çalışma programı konusunda yardımcı olabilirim.

Esenler
₺45/saat
Emre
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İTÜ bilgisayar mühendisliği öğrencisinden Lise Ortaokul İlkokul için özel dersler uygun fiyatlardan verilir

Derslerimi tamamen mantığa uygun şekilde anlatarak akılda kalıcılığı arttırır ve daha kolay anlaşılmasını sağlarım.Ayrıca sınavlara girdiğim tarihler yakın olduğu için hem üniversite sınavı hem de liseye giriş sınavı hakkındaki deneyimlerimi de aktararak sınav başarınızı arttırmanıza yardımcı olabilirim.

Esenyurt
₺70/saat
Gülcan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

"Türkçe yapamiyorum" kaygisina son! Yedi yıllık tecrube ile Türkçe sorun olmaktan çıkıyor ...

Ders anlatımını ogrencinin dikkatini ayık tutacak bir performansta gerçekleştirmeyi ilke edinirim.Konunun daha iyi anlasilmasi icin soru cevap yontemini konu anlatiminin ardından pekistirec olarak kullanirim. Islenen her konu ile ilgili soru bankalarindan test çözümü odevlendirmesi yaparim. Ilkokul, ortaokul ve lise gruplarına ders verebilirim.

Ümraniye
₺70/saat
Ilayda
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Okul birincisi , tecrübeli ve tam burslu psikoloji öğrencisinden uygun fiyata özel ders verilir (tüm sınıflar)

Genelde öğrencimle yaptığım ilk dersin yarısında bir konu anlatırım , ikinci yarısında hem o konudan hem de o zamana kadar gördüğü konulardan düzenleyebildiğim kadar soru düzenleyip sınav yaparım. Bu şekilde hem algısının ne kadar hızlı olduğunu hem de temelinin ne derecede sağlam olduğunu görmüş oluruz.

Kağıthane
₺60/saat
Elif begüm
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi öğrencisinden İstanbul Avrupa yakasında ilkokul seviyesinde okula yardımcı, sınava hazırlık dersleri verebilirim

Öğrenciyle tanıştıktan, seviyesini belirledikten sonra benden beklentisi yönünde dersleri işleriz. Öğrencinin daha kolay amlaması ve anladıklarını uygulayabilmesi için dersleri bol pratik yaparak işlemeye özen gösteririm.

Çekmeköy
₺70/saat
Tuğba
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Matematik öğretmeninden ilkokul ortaokul ve lise derslerine destek vermek ve kpss dgs tyt ayt sınavlara hazırlanmak.

İşleyeceğimiz konuyla alakalı özet notlar hazırlarım. Oradan konuyu anlattıktan ve örnek birkaç soru çözdükten sonra öğrencime benzer örnekler çözdürürüm. Daha sonra aynı konuyla alakalı birlikte bir ya da daha fazla test çözerim. Ünite bitiminde de konunun anlaşılıp anlaşılmadığından emin olmak için yazılı vs yaparım.

Kartal
₺30/saat
Tuğçe
İlk ders ücretsiz!

Psikolojik danışmanlık ve rehberlik öğrencisinden ilkokul ve lise seviyesinde ingilizce, matematik ve fizik dersi verilir

İlk olarak öğrencinin dersi anlama ve algılama kabiliyetinin hangi yönde olduğuna bakarım hangi öğrenme biçimi ile daha başarılı oluyorsa ona göre bir yöntem izlerim öğrencinin ezber değil mantık olarak konuyu algılamasını önemserim

Kadıköy
₺50/saat
Gaye
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Marmara üniversitesi fizik öğretmenliği bölümü öğrencisinden ilk-ortaokul matematik ve fen dersleri verilir..

Dersleri önce konuyu detaylı bir biçimde anlatıp daha sonra kolaydan zora doğru sorularla pekiştirerek işlerim. Dersi alan öğrenciye kolaydan zora doğru soru çözümü ödevleri hazırlarım daha sonra ödevleri beraber tek tek takıldığı yerlerin üzerinde durarak tam anlamıyla öğrenmesini sağlarım.

Çekmeköy
₺60/saat
Begüm
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Özyeğin üniversitesi endüstri mühendisliği 3. sınıf öğrencisinden lise matematik dersi takviyesi verilir

Öğrencinin seviyesini tespit edip onun anlayabileceği en uygun yöntemi bulmaya çalışırım. Günlük hayat örnekleri, teorik veya kendisini öğrenmeye itecek teknikler geliştirmeye çalışırım. Her öğrencinin öğrenme şekli farklıdır, hepsine aynı eğitimi vermenin etkili olduğunu düşünmüyorum. Bunu önlemek için elimden geleni yapmaya gayret ediyorum.

Kadıköy
₺55/saat
Fatma
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Fizyoterapi ve rehabilitasyon öğrencisinden istanbul anadolu yakasında ilkokul ve ortaokul seviyesinde ödevlere yardım

Herkesin anlama yönteminin farklı olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden öğrenci önce konuyu dinleyip sonra soru çözerek mi ya da direkt soru üzerinden mi konuyu anlıyor bunu analiz edip ona göre ilerlerim. Sıkmadan, bunaltmadan konu tamamen anlaşılana kadar soru çözümü yaparım.

Şişli
₺60/saat
Özlem
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hukuk fakültesi öğrencisinden okul derslerine takviye ve destek, ödevlere yardım, ingilizce eğitimi.

Öncelikle öğrencinin düzeyini belirlemek için kolay orta ve zor seviyede birkaç test çözmesini isteyip seviyesini tespit ettikten sonra o doğrultuda çalışma planımızı yapabiliriz. Bundan sonraki aşamada ise öğrenci liseye hazırlık sınavı ya da üniversite sınavına hazırlanıyorsa sistematik bir çalışma takvimi hazırlanıp o doğrultuda hareket edeceğiz.

İstanbul
₺65/saat
Bersu
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Fizik öğretmenliği öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin derslerine yardımcı olabilirim ya da ortaokul ve lise öğrencilerine matematik ve fizikte (fen bilgisi) yardımcı olabilirim.

Dersleri öğrencinin en çok zorlandığı ya da ihtiyacı olduğunu söylediği konular üzerinde çalışmalar yaparak başlarım. Sonra eski konuları tekrar ederek dersi pekiştirmesine yardımcı olurum. Ders ablalığında ise herhangi bir dersin notlarını ezberlemesinde, not çıkarmasında ya da derse odaklanmasında yardımcı olurum.

Beyoğlu
₺100/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversite'si Çocuk Gelişimi Ve Eğitimi Öğrencisinden Özel Olarak Sizlere / Çocuklarınıza Eğitim Ve Gelişimini Desteklemek

Çocukların "Bedensel gelişim, Devinsel gelişim, Cinsel gelişim, Bilişsel gelişim, Dil gelişimi, Duygusal gelişim, Toplumsal gelişim, Ahlak gelişimi" gibi gelişim alanlarında bilgiye sahibim, bu gelişim alanlarına göre çocuklarınızın takibini yapıp alanlara yönelik eğitim ve oyun programları düzenleyebilirim.

Pendik
₺50/saat
Sevde
İlk ders ücretsiz!

Üniversite mezunu kişiden İstanbul'da ilkokul öğrencilerine ödevlere yardım ve alan derslerine destek

Dersi birer birer konu olarak işleyip işlediğim konunun hemen ardından öğrenciyle birlikte konuyu pekiştirmek adına örnekler çözeriz ardından öğrencinşn konunun hakimiyetinin ne kadarını kazandığını görmek adına ufak çaplı quize tabii tutarım.Kolay pratik öğrenme metotları uygularım.

Üsküdar
₺70/saat
Tansylu
İlk ders ücretsiz!

Matematik Bölümü öğrencisinden İstanbul içerisinde, okula destek amaçlı ve sınavlara yönelik Türkçe ve İngilizce olarak Matematik dersleri verilir. En az iki yıllık deneyimim vardır.

Derslerimi 80 dakika işlerim. Genel olarak okulda dersin konusu benden önce işlenmiş olduğu için önce öğrenciye birkaç soru sorarak onun bilgisini ve ne kadar anladığını ölçerim. Ardından konuyu anlatır, anlaşılmayan/zorlanılan yer varsa üzerinde daha çok durur ve örnek olarak bol bol soru çözerim.

Kağıthane
₺70/saat
Veysel
İlk ders ücretsiz!

Ders verme konusunda tecrübeli İTÜ Makina Mühendisliği öğrencisinden lise ve ilkokula yardımcı özel ders

Aldığım eğitim sonrası seansı genelde ikiye ayırıp uygulama yaparım. İlk kısımda ders çalışıp, ödevleri yapar, anlaşılmayan konuları tekrar ederiz. İkinci kısımda ise rol model üniversiteli abi olarak varsa o hafta yaşadığı sorunları konuşup halletme, ilgili olduğu spor-kültür vb. konularda konuşma veya yaşı küçükse oyun oynuyoruz.

Kağıthane
₺80/saat
Demet
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisinden lise öğrencisine temel matematik ve kimya dersleri verilir.

Okulun veya öğretmenin önerdiği kaynaklar üzerinden soru analizi ve çözümüyle ders verdim. Öncelikle öğrencinin konuya ilişkin bilgilerini sorgularım. Daha sonrasında örnek bir kitaptan kısa konu anlatımı ve soru analizi çözümüyle dersi tamamlarım. Gelecek derse bitirmesi üzere konuya yönelik alıştırmalar veririm.

İstanbul
₺80/saat
Neslihan
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ilk okul ortaokul çağındaki ödev yapmada zorlanan öğrencilere eğitici eğtirken bilgilendirici ve sevdirici destek hizmeti

Verilen ödevin tekniğine ve yöntemine göre değişir tek gayem ödevlerde yardımcı olurken hadi bitti yarın teslim et değil ödev yapma sırasında yapılan ödevin bilincinde olup bize katıcağı tercrübe ve bilgileri öğrenciye aktarmak en önemli temennimdir.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm okul derslerine destek özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size okul derslerine destek öğretmeye hazır,
İstanbul merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

İstanbul konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size okul derslerine destek alanında rehberlik etsin

İstanbul okul derslerine destek özel ders öğretmeneleri

okul derslerine destek öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :İstanbul merkezi ve çevresindeki okul derslerine destek alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

okul derslerine destek özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta İstanbul konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.