Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İstanbul Okul derslerine destek özel dersleri

Yakınlarınızda 1 621 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

İstanbul okul derslerine destek öğretmenleri seçeneklerimiz

Ataşehir
₺60/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

Mimarlık bölümü öğrencisinden İstanbul Anadolu yakasında ilkokul ortaokul ve lise derslerine destek

Ders işleme şeklim her öğrenciye göre değişiklik gösterir. Genelde konuyu anlatır, örnekler çözer ve öğrencime sorular çözdürerek dersi sonlandırırım. Yeditepe Üniversitesi Mimarlık Bölümü son sınıf öğrencisiyim. Lise eğitimimi Öğretmen Lisesi'nde tamamladım. Bu yüzden öğrencilerle ilgili deneyimlerim oldukça fazla.

Fatih
₺50/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

Çook uygun fiyata! Sıkılmadan konuları gayet net bir şekilde anlamak ister misin? Boğaziçi öğrencisinden özel bir derse ne dersin ? :)

Dersler belli bir plana göre en anlaşılır bir şekilde en önemli yerleri ve can alıcı noktaları vurgulayarak aktif ve heyecanlı işlerim.

Beyoğlu
₺50/saat
Dilara
İlk ders ücretsiz!
Gaziosmanpaşa
₺50/saat
Nagehan
İlk ders ücretsiz!

İlkokul ve ortaokul seviyesindeki öğrencilerin ev ödevlerine yardımcı olabilirim, gerektiği yerde konu anlatabilirim.

Anlatılması istenen konuyu önceden iyice incelerim. Gerekli materyalleri hazırlar, videolar ve görsellerle desteklerim. Ders sonunda küçük quizler yaparak konuyu pekiştiririm ve ödevler veririm.

Zeytinburnu
₺50/saat
Harun
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Eşit ağırlık alanında okul derslerine haftalık tekrar dersi verilir. Basit formüllerden ziyade anlamaya dayalı ders

Dersler konu konu işlenecektir. Klasik ezberlemeye dayalı metodların yerine konunun yapıtaşlarını bilmenin yeterli olacağı akıl yürütmeye dayalı bir anlatım yöntemi kullanıyorum. Kısacası ders verilen sorulara ne yapacağını bilme üzerine değil ne yapacağını nasıl bileceğin üzerinedir.

Dudullu Osb
₺90/saat
Betül
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Öğrenci Koçu ve Biyoloji öğretmeniyim.Hem ödevlerini yapalım hem de eksiklerini birlikte kolayca kapatalım ister misin?

Yaparak yaşayarak öğrenmeye önem verdiğim için sık sık somut materyal veya deneylerle dersimin kalıcılığını arttırmayı amaçlarım.Öğrencilerimi olabildiğince o anki konuya aktif olarak katmaya çalışırım.

Bağcılar
₺45/saat
Fadime
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisinden ilkokul ve ortaokul öğrencilerine temel derslerde ve ödevlerinde destek...

İlkokul ve ortaokul öğrencilerine sözel ve sayısal bilimler konusunda müfredatlarına paralel bir şekilde ders anlatırım, öğrencinin ya da ailesinin istekleri doğrultusunda gelecek yılların müfredatına da değinirim.

Büyükçekmece
₺40/saat
Damla
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeninden Türkçe ve Edebiyat derslerine yardım ve destek

Ders işleme yöntemi olarak, genel bir konu analizi yaparak sorun olarak görülen konuları belirlerim.

Sarıyer
₺70/saat
Merve
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Istanbul teknik üniversitesi harita mühendisliği öğrencisinden okula ve sınavlara yardımcı özel ders

Dersler ezbere dayalı değil, mantığını ve teoriğini kavramaya yönelik işlenir. Dersle alakalı işlenilecek plan belirlenir ve onun üzerinden gidilir. Çeşitli ders notları, materyaller ve öğrenmeyi pekiştirecek yardımcı test kitapları da ders esnasında kullanılır. Ayrıca her ders sonrası tekrar ve öğrenmeyi sağlamlaştırması adına ödevler verilip kontrol edilir.

İstanbul
₺40/saat
Günsuhan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İletişim fakültesi öğrencisinden, ilkokul, ortaokul okul derslerine, ödevlerine ve projelerine yardım, lise öğrencilerine sözel bölüm için yardım.

Ezbere dayalı öğrenimden çok, aktivite ve hikaye anlatımıyla -özellikle küçüklere- ders anlatma taraftarıyım. Eğlenerek ödev yapmalarının önemli olduğunu düşünüyorum. Onlara nasıl sesle başa çıkabileceklerini, sınavlarda stresten nasıl kaçınabileceklerini de öğretebilirim. Derslere ve ödevlere, sınavlara hazırlıkta yardımcı olabilirim.

Üsküdar
₺75/saat
Metin
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Uluslararası Ticaret(İngilizce) öğrencisinden İstanbul'da İlkokul ve Ortaokul seviyesinde Matematik ve İngilizce dersleri - Eğitim Danışmanlığı

Derslerimi işlerken önceliğim beraber çalıştığımız öğrencim olur. Her insanın anlama şekli ve öğrenme yeteneği farklıdır. Öğrencimin kendine has anlayabilme yeteneğini kavrayıp dersleri o şekilde işlerim.

Maltepe
₺70/saat
Kerem
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yıldız teknik üniversitesi kimya öğrencisi istanbulda ilkokul lise düzeyinde matematik ve fen dersleri

Derslerim ilkokul ortaokul ve lise öğrencilerini kapsamaktadır. Kısa bir konu özetinden sonrs test çözerek ders veriyorum.

Kağıthane
₺80/saat
Demet
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisinden lise öğrencisine temel matematik ve kimya dersleri verilir.

Okulun veya öğretmenin önerdiği kaynaklar üzerinden soru analizi ve çözümüyle ders verdim. Öncelikle öğrencinin konuya ilişkin bilgilerini sorgularım. Daha sonrasında örnek bir kitaptan kısa konu anlatımı ve soru analizi çözümüyle dersi tamamlarım. Gelecek derse bitirmesi üzere konuya yönelik alıştırmalar veririm.

İstanbul
₺80/saat
Öznur
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Odyoloji Bölümü 3.sınıf öğrencisinden ilkokul ve lise düzeyinde matematik ve geometri dersleri

Konu anlatımı ihtiyacı varsa kaynak bir kitap üzerinden dersi işlerim ve örneklerle, sorularla üzerine katarak devam ederim. Konuyu anladıktan sonra birkaç soru örneğini kendim çözerim ve daha sonra müdahale etmeyecek şekilde öğrenciye fırsat tanırım ve soruları nasıl çözdüğünü kontrol ederim.

Ataşehir
₺50/saat
Tuğçe
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Psikoloji öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine talep edilen her derste destek verebilirim

İnteraktif ve uygulamaya yönelik, anlama ve özümsemeye dönük ders işlerim.

Eyüp
₺60/saat
Ayşenur
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmenliği öğrencisinden ilköğretim öğrencilerine ödev, ders, oyun ablalığı ve başarı danışmanlığı

Derslerimi akılda kalıcı ve eğlenceli olacak şekilde işlerim. Ezberletmek yerine mantığını kavratmaktan yanayım. İlk hedefim öğrenciye dersi sevdirmek ve çalışma alışkanlığını kazandırmaktır. Öğrencimi hem başarı sahibi hem de iyi bir insan olarak yetiştiririm.

Esenler
₺45/saat
Emre
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İTÜ bilgisayar mühendisliği öğrencisinden Lise Ortaokul İlkokul için özel dersler uygun fiyatlardan verilir

Derslerimi tamamen mantığa uygun şekilde anlatarak akılda kalıcılığı arttırır ve daha kolay anlaşılmasını sağlarım.Ayrıca sınavlara girdiğim tarihler yakın olduğu için hem üniversite sınavı hem de liseye giriş sınavı hakkındaki deneyimlerimi de aktararak sınav başarınızı arttırmanıza yardımcı olabilirim.

Maltepe
₺35/saat
Samet
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Üniversite hazırlık öğrencisinden ilk okul ve orta okul düzeyinde eğitim ve ödev çalışmaları

Dersleri öğrencimin ilgi düzeyine göre seviyelere bölerim, her öğrencide farklılık gösteren öğrenebilme seviyesini gözlemler,ona göre davranırım. Keza oldukça sabırlı ve sakin biriyimdir. Okul ödevlerinde, proje ödevlerinde, çalışma programı konusunda yardımcı olabilirim.

İstanbul
₺35/saat
Sena
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İstanbul’da ilkokul ortaokul veya lise seviyesindeki öğrencilere okul derslerine destek verebilirim farklı şehirlerdeki öğrencilere ise online olarak webcam üzerinden iletişim sağlayabiliriz

Ders anlatımı konu işleme test çözme teknikleri Konuları anlamadıysa tekrar ediyorum Sınav zamanlarında örnek sınavlar yaparak öğrenciyi sınava alıştırıyorum Ödevlendirme ve ödev kontrolü yaparak sonraki hafta ödevin anlaşılamayan kısımlarını öğrenci ile çözüyorum Planlı çalışarak belirli bir hedef oluşturmada yardımcı oluyorum.

Bahçelievler
₺50/saat
Fatma
İlk ders ücretsiz!

Marmara Üniversitesi Fen Bilgisi ve Ilköğretim Matematik öğretmenliği 3.sınıf öğrencisinden özel ders

Dersler öğrencinin ihtiyacına göre planlanır. Eğitim fakültesinde öğretilen tüm öğretme şekilleri kullanilir. Dersler öğretmen üzerinden değil, öğrenci aktifligi üzerine işlenir.

Sarıyer
₺45/saat
Kenan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisinden, İstanbul'da, derslere destek ve sınavlara hazırlık için; Matematik, Fizik, Kimya, Geometri, Fen ve Teknoloji dersleri.

Öncelikle dersi anlatırım. Anlatırken öğrencinin aklında soru oluştuysa hemen cevaplarım. Konu tamamen anlaşılınca yardımcı kaynaklardan soru çözüp yapamadığı kısımları tekrar anlatırım. Konuyu mantığı ile anlatıp ezber bozan bir sistemim vardır. Aradan yıllar geçse bile ben bunu öğrenmiştim diyeceksiniz. Ücretsiz ilk ders fırsatıyla deneyip görebilirsiniz.

Eyüp
₺50/saat
Ayşegül
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İstanbul üniversitesi mezunu ve ikici üniversite okumaktayım.ilkokul,ortaokul öğrencilerine ders verebilirim,ödevlere yardımcı olabilirim

Derslerimi ögrencilerin ön bilgilerini yoklayarak başlarım eksiklikleri tamamlar o konunun mantığını çocuğun ilgi alanina uygun bir sekilde kavratırım.Konu konu sorularla veye görsel metaryellerle desteklerim eğer konuda %90 lık öğrenme varsa diğer konuya geçerim diğer konu bittiğinde tekrarla önceki konuyu unutmamasını sağlayarak bütünlüğü korurum.

Ataşehir
₺55/saat
Hilal
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İlahıyat fakultesi öğrencisinden ilköğretim öğrencısıne özel ders ve ödevlerine yardımcı olma imkanı.. Ayrıca dini eğitim ve dersi verebılırım

Öğrencimin durumuna ve önceliğimize bakarak derslerimi incelerim. Eger oğrencım görsel zekaya sahipse görsel semalar ve cızımler yaparak dersımı ıslerım. Eger öğrencım ezber ve duyusal bır zekaya sahpse konuyu sureklı kendısıyle beraber tekrar eder konuyu cok ıyı anlamasını saglarım.

Küçükçekmece
₺60/saat
Samet
İlk ders ücretsiz!

Uzman Psikolog olarak çocuklarınızın ödevlerine yardımcı olup, derslerini ve bireysel gelişimlerini takip edebilirim.

Öğrencinin ders ile olan ilişkisi üzerine görüşmeler yapar, eksiklerini belirler ve derse karşı olumlu bir tutumla devam etmesini sağlamaya çalışırım. Sonrasında bu eksikler kapsamında ders anlatımı ve uygulamalı soru çözümleriyle ilerlerim.

Esenyurt
₺70/saat
Gülcan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

"Türkçe yapamiyorum" kaygisina son! Yedi yıllık tecrube ile Türkçe sorun olmaktan çıkıyor ...

Ders anlatımını ogrencinin dikkatini ayık tutacak bir performansta gerçekleştirmeyi ilke edinirim.Konunun daha iyi anlasilmasi icin soru cevap yontemini konu anlatiminin ardından pekistirec olarak kullanirim. Islenen her konu ile ilgili soru bankalarindan test çözümü odevlendirmesi yaparim. Ilkokul, ortaokul ve lise gruplarına ders verebilirim.

Ümraniye
₺70/saat
Ilayda
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Okul birincisi , tecrübeli ve tam burslu psikoloji öğrencisinden uygun fiyata özel ders verilir (tüm sınıflar)

Genelde öğrencimle yaptığım ilk dersin yarısında bir konu anlatırım , ikinci yarısında hem o konudan hem de o zamana kadar gördüğü konulardan düzenleyebildiğim kadar soru düzenleyip sınav yaparım. Bu şekilde hem algısının ne kadar hızlı olduğunu hem de temelinin ne derecede sağlam olduğunu görmüş oluruz.

Kağıthane
₺60/saat
Elif begüm
İlk ders ücretsiz!

Boğaziçi Üniversitesi öğrencisinden İstanbul Avrupa yakasında ilkokul seviyesinde okula yardımcı, sınava hazırlık dersleri verebilirim

Öğrenciyle tanıştıktan, seviyesini belirledikten sonra benden beklentisi yönünde dersleri işleriz. Öğrencinin daha kolay amlaması ve anladıklarını uygulayabilmesi için dersleri bol pratik yaparak işlemeye özen gösteririm.

Çekmeköy
₺70/saat
Tuğba
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Matematik öğretmeninden ilkokul ortaokul ve lise derslerine destek vermek ve kpss dgs tyt ayt sınavlara hazırlanmak.

İşleyeceğimiz konuyla alakalı özet notlar hazırlarım. Oradan konuyu anlattıktan ve örnek birkaç soru çözdükten sonra öğrencime benzer örnekler çözdürürüm. Daha sonra aynı konuyla alakalı birlikte bir ya da daha fazla test çözerim. Ünite bitiminde de konunun anlaşılıp anlaşılmadığından emin olmak için yazılı vs yaparım.

Üsküdar
₺60/saat
Ilayda
İlk ders ücretsiz!

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Öğrencisinden Okul öncesi/İlkokul/Ortaokul tüm derslerin dersleri verilir.

Belirlenen ortak kaynak ile öğrencilerimizi analiz edip ne şekilde öğrenme bilgisi olduğunu 1 saat içerisinde teyit ederim. Daha çok zaman geçirmek değil de öğrenmek üzerine temelleri atarım. Amaç ezber değil bir şeyler öğretebilmektir. Bir öğretmen değilim ancak biz de öğrenci olduk.

Kağıthane
₺60/saat
Ilayda
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ergoterapi bölümü ve çocuk gelişimi yan dal öğrencisinden temel akademik beceriler eğitimi. Özel gereksinimli çocuklara (otizim, asperger, zihinsel yetersizlik, DEHB) ve akademik desteğe ihtiyacı olan

Çocuk ya da grup dinamiği çok önemli. Grup durumunda çocukların ortak özelliklerinin keşfedilmesi gerekir.Her çocuğun öğrenme biçimi farklı. Önce onun biçimi tanımak gerekiyor. Farklı duyuların baskınlığında ilerler öğrenme süreci ve ne kadar çok duyu katılırsa öğrenme o kadar kalıcı olur. Tekrarlara önem veririm. Bilgilerin kalıcı hafızaya atılması için.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

İstanbul merkezindeki eski öğrencilerimiz
okul derslerine destek öğretmenlerini değerlendiriyor

Okul derslerine destek öğretmenleriminizin yetkinliklerinden emin olmak için, 

İstanbul içindeki eski öğrencilerimizin yorumlarını alıyoruz. 

Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! Kendisi çok tatlı dilli ve sevecen bir insan. Felsefe dersini benimsemiş biri. Felsefeden nefret eden bana, felsefeyi sevdirdi. Yks sınavımda çok işime yarayacağından eminim. Şiddetle tavsiye ediyorum

B
Berke, Élève
3 hafta önce

İstanbul konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size okul derslerine destek alanında rehberlik etsin

İstanbul okul derslerine destek özel ders öğretmeneleri

okul derslerine destek öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :İstanbul merkezi ve çevresindeki okul derslerine destek alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

okul derslerine destek özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta İstanbul konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.