Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Ankara Okul derslerine destek özel dersleri

Yakınlarınızda 663 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

Ankara okul derslerine destek öğretmenleri seçeneklerimiz

Ankara
₺50/saat
Şeyma
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli Hacettepe Tıp Fakültesi Öğrencisinden Özel Ders ! Ilkokul ve lise seviyesinde okul derslerine yardımcı olunur

Ders işleme şeklim öğrencinin ihtiyacının tam olarak ne olduğuna göre şekilleniyor. Fakat genel olarak ezberci değil öğretici olmaya çalışıyorum . Bunun dışında temel prensibim programlı olup sistematik tekrar yaparak kalıcı öğrenme sağlamak.

Yenimahalle
₺30/saat
Ilayda
İlk ders ücretsiz!

Ankara'da DTCF öğrencisinden okula yardımcı ilkokul ve ortaokul öğrencilerine özel ders, lise seviyesi için -Edebiyat,Coğrafya, Felsefe-

Derse öğrencinin son işlediğimiz konuyla tekrar ederek başlarım, sınava yönelik ise çözemediği soruları tüyolar vererek anlatırım.

Çankaya
₺50/saat
Merve
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

TED Üniversitesi 4.Sınıf Öğrencisi- İlkokul öğrencilerine (türkçe-matematik-sosyal bilimler- ingilizce) özel ders. Okul öncesi İlkokul düzeyinde okula uyum- ödevlere yardım .

Üniversite hayatım boyunca aldığım eğitim sayesinde görevlerini yerine getirmenin ve yeni bilgiler edinmenin sıkıcı bir gereklilik değil geleceğe yatırılan keyifli kazanımlar olduğu gerçeğini benimseyerek öğrencilerimi de sorumluluk sahibi ve öğrenmeye motive olarak yetiştirmek doğrultusunda çalışmalarını sürdürmeye teşvik eder bunun için bölümümün de desteği

Ankara
₺50/saat
Cansel ela
İlk ders ücretsiz!

Ankara üniversitesi mezunuyum, Yeni bil dili birlikte öğrenip derslerimizi kolayca birlite geçelim..

Derslerimi yeterli ve farklı kaynaklar kullanarak eğlenceli bir şekilde işlerim. Çalışma kağıtları kullanarak öğrettiğim konunun pekişmesini sağlıyorum. Konu işlenirken eksik kalan bölümler için konu tekrarı yapıyorum ve soru cevap yöntemi ile eksik konuların tamamlanmasını sağlıyorum. Konu sonunda mini quizler ile değerlendirme yapıyorum.

Mamak
₺60/saat
Tc tulay
İlk ders ücretsiz!

SINIF ÖĞRETMENİNDEN çocuğun gelişimine uygun özel ders ve eğitim koçluğu-rehberlik çalışmaları yapılır

Çocuğun yaşı ve gelişimine uygun olarak genel olarak görsel ve işitsel materyaller kullanarak eğlenceli ve verimli ders yapmaya özen gösteririm. Sosyal hayatında yönlendirmeler yapmaya çalışarak okul hayatını planlı yaşamasını sağlayarak disipliner yaklaşımlarla çocuğa gelişim sağlamaya çalışırım.

Ankara
₺45/saat
Irmak
(18 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Orta Doğu Engelsiz Eğitim Derneğinde 2 yıldır üniversiteye hazırlanan öğrencilere ders veriyorum. Aynı zamanda Tarih branş başkanlığı yapıyorum. Tarih, Coğrafya dersleri verebilirim.

Genel olarak kısa, öz ve gerekli bilgilerin üzerinde durarak anlattığım derslerde farklı materyal ve sistemlerle konuları işliyorum bu sayede öğrenim kalıcı ve sürekli oluyor.

Çankaya
₺65/saat
Ceren
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ Mimarlık öğrencisinden okul derslerine ve ödevlere yardımcı ve her seviyeden İngilizce dersleri

Ders işlerken ezberci yöntemi kullanmam. Önemli olan her türlü konunun mantığını algılamak ve kavramaktır. Öğrenmek, ezberlemekle başarılamaz. Dolayısıyla öğrencimin öğrenme yöntemini keşfedip, bu yöntem doğrultusunda dersleri işleyerek anlamasını sağlamaya çalışırım.

Çankaya
₺40/saat
Neslihan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Kimya bölümü 1.sınıf öğrencisinden ortaokul ve lise için Türkçe, Biyoloji , Kimya dersleri verilir

Her öğrencinin anlama ve kavrama tarzının farklı olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle öncelikle bunu belirlerim. Derslerimi ögrencinin anladığı tarzdan anlatıp bolca örnek çözerek tamamlamasına yardımcı olurum. Öğrencimin eksik olduğu bir konu kaldığını düşünürsem tekrar üzerinde durup daha fazla örnek çözüp o konuyu tamamlamasını sağlarım.

Etimesgut
₺65/saat
Seçil
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi iktisat öğrencisinden tyt-ayt sınavına hazırlık lise ortaokul okula destek MATEMATİK GEOMETRİ DİL ANLATIM özel ders verilir

DERSLERİMDE ÖĞRENCİNİN DURUMUNU GÖZLEMLEYİP ONA GÖRE KAYNAK GETİRİRİM. ÖĞRENCİNİN TEMELİNE İNEREK NERDE SIKINTI VARSA ÇÖZÜMLEYEREK DEVAM EDERİM. ÖNCE KONUNUN ÖZÜNÜ ANLATIP PEKİŞTİRME SORULARI ÇÖZERİZ SONRASINDA ÜNİVERSİTE HAZIRLIK SORULARIYLA VE O DERECE ZORLUKTA SORULAR ÇÖZÜP KONUYU ÖZÜMSEMEYİ AMAÇLARIM EN SON OLARAK ÖDEVLENDİRMEYLE TAKİP EDERİM.

Yenimahalle
₺60/saat
Eda
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği 4. sınıf öğrencisinden ödevlere ve okul derslerine yardım

Derslerimi önce anlatırım sonra öğrencinin seviyesine ve hazırbulunuşluluk düzeyine göre somutlaştırmaya çalışarak tekrar konuyu pekiştiririm formülleri ditekt dayatma değil de ispatlama yolundan giderim

Çankaya
₺30/saat
Dilek hazal
İlk ders ücretsiz!

İngilizce çevirmenlik bölümü öğrencisinden Ankara'da okula destek amaçlı ilk okul öğrencilerine ders

Öğrenciyi sıkmamaya gayret gösteririm bunun için de işlediğimiz konuyu görsellerle desteklerim ayrıca konu bittiğinde bol bol soru çözerek öğrendiğini pekiştirmesinde yardımcı olurum

Çankaya
₺55/saat
Fatma
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi sağlık yönetimi öğrencisinden okula uyum dersleri Ankara Çankaya. Sizlere yardımcı olmak için bekliyorum.

Benim icin her zaman önemli olan çocukla anlaşmaktır hiç bir zaman sıkıcı olmak istemem gerektiğine oynarım gülerim gerektiğini de çocuğun durumana göre derse geçerim mühim olan çocuğun algısının açık olduğu zamandır.

Çankaya
₺50/saat
Yasemin
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Gazı üniversitesi Matematik öğretmeninden ileri matematik ve temel matematik özel ve grup dersi

Derslerimi ogrencinin duzeyine uygun islerim. Temel bilgileri verdikten sonra dersi bitirmeden mutlaka pekistirecler ve soru çözümü yaparım. Ogrencinin anlamadığı noktalari gormesine ve sormasina firsat tanırım. Soru çözümü asamasinda ise güncel sınavlarda artık beklenen muhakeme yeteneğini güçlendirecek tarzda calismalara yer veririm.

Yenimahalle
₺66/saat
Kerem
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

AYT Mat 39 doğrusu olan Hacettepe Elektrik ve Elektronik Mühendisliği öğrencisinden Matematik 1 ve Matematik 2 dersleri

Matematik insanlar anlayabilsin diye sayılarla yazılmış bir dildir.Ben bu dilin temelini ve mantığını kanıtlayarak öğretiyorum.Ödev veren bir öğretmenim.Ödevin takibini ebeveynlerden isterim.Ödev iki kez yapılmadığı takdirde dersi bırakırım.Derslerimi 40 dakika ders 10 dakika ara 40 dakika ders olmak olmak üzere toplam 90 dakika yapıyorum ücret 100TL ye tekabül ediyor.

Ankara
₺40/saat
Sinem
İlk ders ücretsiz!

Hukuk öğrencisiyim İletişimde ustalık sertifikam var Ilkokul,ortaokul ve lise 1.,2. Sınıf öğrencilerinin derslerine yardım edebilirim.

Daha önce 2 öğrenciye ders verdim genellikle öğrencilerle arkadaş gibi surekli iletişim halinde birlikte program yaparak ilerlerim. öğrenciden bir beklenti içinde olmak yerine beraber başarmak ve birlikte çalışmalarımızı sürdürmek isterim.

Çankaya
₺75/saat
Eren deniz
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Çocuklarınızın sınavları kötü mü gidiyor?Üniversite sınavında daha iyi bir derece mi istiyorsunuz?O halde İşinin ustası ODTÜ Kimya Mühendisliği öğrencisi Eren Deniz Aydın yardımınıza koşacak!

Derslerde en çok konu anlatımına özen gösteririm.Konuyu iyi öğrenmeden soru çözülmez.Konu anlatımını özellikle gündelik yaşamdan örnekler vererek yaparım.En son birlikte sorular çözüp konuyu iyice pekiştiririz.

Yenimahalle
₺45/saat
Beril
İlk ders ücretsiz!

Ankara’da Lise, Ortaokul ve İlkokul Öğrencilerine Özel/Grup Dersleri (Lise için Sözel Ağırlıklı)

Edebiyat derslerini en iyi kavratacak şekilde şiirler, metinler ve yazarların hayatlarıyla iç içe öğretirim. Coğrafya, tarih, Türkçe, sosyoloji, psikoloji, mantık, Çince ve İngilizce derslerinde ise öğrenciye yönelik ders planları ile çalışmaktayım. Okul gruplarında ödevlere yardımcı olmak haricinde etkili ve öğrenciye yönelik ödevlendirme yaparım.

Mamak
₺60/saat
Feyza
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe üniversitesi fen bilgisi öğretmenliği 3. sınıf öğrencisinden ankarada ilkokul ve ortaokul öğrencileri için özel ders

Derse sohbet ederek, günlük rutinlerden konuşarak başlarım ve işleyeceğim konuya bağlarım. Öğrencimle her zaman sen ne düşünüyorsun, şu şekilde olsa nasıl olurdu peki? gibi konu üzerinde beraber düşündüğümüzü hissettiği bi ortam sağlayarak ders işlerim. Derslerim ilk ve ortaokul öğrencilerine yöneliktir.

Yenimahalle
₺30/saat
Kaan
İlk ders ücretsiz!

Elektrik Elektronik Mühendisliği Öğrencisinden Ankara'da Uygun Fiyatlı Özel Ders (ODTÜ Teknokent, Roketsan)

Dersleri talep edilen hedef üzerine işlerim. Örnek soru çözümü, konu tekrarı, püf noktaların gösterilmesi, ödevlere yardım edilmesi, yazılı ve sözlülere hazırlık, deneme sınavlarına hazırlık vb. Ayrıca bütün süreçleri yakından tecrübe etme fırsatı bulduğumdan yol gösterme açısından ekstra fayda vereceğimi düşünüyorum.

Çankaya
₺50/saat
Seren
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği öğrencisinden ilkokul, ortaokul veya lise düzeyi özel ders

1 saati önce kısa bir konu anlatımı, daha sonra soru çözümü üzerinden örneklerle doldururum. Anlaşılmayan konu üzerinde durmayı severim. Bir şeyin tekrar tekrar sorulması beni rahatsız etmez, sabırlıyım. Ödev vermeyi sevmem, anlattıklarım zaten yeterli olur. Kesinlikle soru tipi ezberlenmesine karşıyım.

Çankaya
₺45/saat
Gülbeyaz
İlk ders ücretsiz!

Uluslararası ilişkiler öğrencisinden ilkokul öğrencilerine hem ders hem de motivasyon desteği verilir. ANKARA

öncelikle bir başarının sevmek ve mutluluktan doğacağına inanıyorum. öğrencime de bir dersi sevdirmeye yönelik çalışmalar yapacağım. özellikle bakış açısı gelişsin, hayalgücü kuvvetlensin diye kitap okumayı sevdirmek hedefim. her hafta okunan bir kitap hakkında küçük bir söyleşi bile toplum içinde etkili konuşmayı sağlayacağına inanıyorum.

Çankaya
₺50/saat
Sirac
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Çağdaş Türk Lehçeleri bölümü öğrencisiyim. İlkokuldan liseye ve üniversite hazırlık öğrencilerine sözel derslerde özel ders veriyorum ve yabancı dil (İngilizce, Rusça) eğitimine destek oluyorum. Dönem

Bol okuma ve örneklerle ders işlerim, görsel materyal çok sık kullanırım. Ezberci eğitim taraftarı değilim ancak gerektiği durumlarda kodlama yöntemleri ile ezber çalışırım. Mümkün olduğunca öğrenciyi bunaltmadan molalar ile çalışmayı tercih ediyorum.

Çankaya
₺60/saat
Beste
İlk ders ücretsiz!

ODTU Kimya Muhendisligi 1.sinif ogrencisiyim. Fen Lisesinde okudum. Ogrencilerin okul ve universite sinavlarina hazirlanmalarina yardimci oluyorum.

Derslerde oncelikle konunun genel aciklamasini yapiyorum. Ogrencinin anlamadigi yerlere odaklaniyorum. Daha sonrasinda isledigimiz konuyla ilgili soru cevap yaparak bilginin ogrenilip ogrenilmedigini kontrol ediyorum. Ornek sorular cozerek dersi tamamliyorum.

Çankaya
₺50/saat
Buket
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmenliği öğrencisinden ilkokul ve ortaokul seviyesinde okula yardımcı matematik,türkçe,sosyal bilgiler dersleri.

Derslerimi hayatın içinden örneklerle bağdaştırarak öğrencinin ilgisini çekecek şekilde görsel ve işitsel hafıza tekniklerini kullanarak işlemeyi tercih ederim. Öğrenciyi motive ederek derse giriş yaparım. Yaparak-yaşayarak öğrenmenin daha etkili olduğunu düşündüğüm için gerekli konuları gündelik hayata ilişkin ödevlerle desteklerim.

Etimesgut
₺70/saat
Nurcan
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İngilizce alanında tecrübeli ve ingilizceye aşık öğretmenden ilk ve orta okul yaş grubuna ingilizce dersi

Ilk okul grubuna konulari ve kelimeleri oyun ve görseller kullanarak öğretirim. Orta okul ve sınav grubuna temel dilbilgisini öğrettikten sonra pratiğe dökmeleri için çalıştırıyorum.

Ankara
₺50/saat
Isranur
İlk ders ücretsiz!

Fen bilimleri öğretmeninden 4. sınıf ve 8. sınıf aralığında fen bilimleri dersleri

Daha çok öğrenci de ilgi ve merak uyandırmayı ve öğrenciyi düşünmeye yönlendiririm. Bilgiyi hazır olarak değil kendi çabasıyla öğrenmesi için yardımcı, rehber olmayı yeğlerim. Düz anlatım yapmamayı tercih ediyorum.

Yenimahalle
₺50/saat
Sena
İlk ders ücretsiz!

Tıp fakültesi öğrencisinden lise ve ortaokul seviyesinde matematik ve kimya özel dersleri

Derslerimde işleyeceğim konuya gelmeden önce hazırlık yaparak çalışırım. Bu eğitim yollarını yeni tamamlamış biri olarak öğrencinin mantığını kavrayacağı şekilde anlatırım. Dersleri gereksiz bilgiyle veya uzun anlatım yollarıyla doldurarak öğrencinin dikkatini dağıtmam.

Ankara
₺50/saat
Yiğit
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ Havacılık ve Uzay Mühendisliği öğrencisinden ortaokuldan lise son sınıfa kadar Ankara'da özellikle matematik ve fizik olmak üzere bireysel veya toplu dersler

Derslerimi daha çok soru çözümü üzerine işlerim ama öğrencimin durumuna göre konuyu baştan anlatıp ona kavratıp ardından ona sorular çözdürüp, çözüm yollarında pratikler sağlamaya çalışırım. Derslerimin sıkıcı geçmemesine dikkat ederim derslerim iki tane 45-60 dakikalık periyotlardan oluşur.

Çankaya
₺80/saat
Gamze irem
İlk ders ücretsiz!

Çankaya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 3. sınıf öğrencisinden Ankara genelinde Geometri,Matematik,İngilizce dersleri verilmektedir.

Öncelikle konuyu anlatırım.Daha sonra örnek sorularla konunun anlaşılmasını kolaylaştırırım. Öğrencinin daha iyi pekiştirmesi için ev ödevi veririm . Bir sonraki derse başlamadan önce öğrencinin çözemediği soruları anlatır ve yeni konuya geçiş yaparım.

Çankaya
₺50/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Kimya Mühendisliği öğrencisinden Ankara'da birebir veya grup için eğitim danışmanlığı.

Derslerimi önce öğrencinin istediği konuyu kendim boş bir kağıda notlarımı yazarak anlatırım ve pekişmesi adına bol bol örnek çözerim ve her ders sonunda bir önceki dersinde tekrarını sağlamak amaçlı sorular sorarım konuyu tam kavrayana kadar, derslerim disiplinli ama bi o kadar da eğlenceli geçer öğrencinin motivasyonunu yüksek tutmak için ilginç sorular sorarak konsa

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm okul derslerine destek özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size okul derslerine destek öğretmeye hazır,
Ankara merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Ankara konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size okul derslerine destek alanında rehberlik etsin

Ankara okul derslerine destek özel ders öğretmeneleri

okul derslerine destek öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :Ankara merkezi ve çevresindeki okul derslerine destek alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

okul derslerine destek özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta Ankara konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.