Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Ankara Okul derslerine destek özel dersleri

Yakınlarınızda 431 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

Ankara okul derslerine destek öğretmenleri seçeneklerimiz

Ankara
₺60/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Son sınıf öğrencisinden İngilizce ve Fransızca dersleri, Belçika’da eğitim gördüm

İlokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencileri için dersleri ve ödevleri konusunda destek olurum, istenilen konuda yardımcı olurum Yetişkinler ve yabancı dil öğrenmek isteyenler için ise başlangıç seviyesinde veya istenilen konuda yardımcı olurum

Ankara
₺45/saat
Simay
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğrencisinden tüm ilkokul dersleri ve lise 1-2-3 matematik ingilizce edebiyat geometri dersleri verilir

Derslerimi öğrencinin isteğine göre şekillendiririm önemli olan onun nasıl sevdiği. Onun için eğlenceli hale getiririm ve özellikle sayısal derslerde işin mantığını anlatırım ezberi doğru bulmuyorum. Öğrenciyle iletişim çok önemli öğretmenini sevmeyen dersi sevemez. Kendim de öğrenci olduğum için öğrencilerle iletişimim iyidir.

Mamak
₺60/saat
Tc tulay
İlk ders ücretsiz!

SINIF ÖĞRETMENİNDEN çocuğun gelişimine uygun özel ders ve eğitim koçluğu-rehberlik çalışmaları yapılır

Çocuğun yaşı ve gelişimine uygun olarak genel olarak görsel ve işitsel materyaller kullanarak eğlenceli ve verimli ders yapmaya özen gösteririm. Sosyal hayatında yönlendirmeler yapmaya çalışarak okul hayatını planlı yaşamasını sağlayarak disipliner yaklaşımlarla çocuğa gelişim sağlamaya çalışırım.

Ankara
₺50/saat
Dilan
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe sınıf öğretmenliği 4. sınıf öğrencisinden ilkokul öğrencilerine okula yardımcı takviye dersleri

Derslerimi somutlaştırarak ve bol bol etkinlik yaparak işlerim. Derslerimi oyunlarla daha zevkli hale getirmeye çalışırım. Öğrencilere dersi sevdirmeye özen gösteririm. Öğrenci odaklı ders işlerim. Öğrencilere soracağım sorularla eksik yönlerini belirlemeye çalışırım.

Keçiören
₺35/saat
Erdem
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Mühendislik öğrencisinden ilkokul ortaokul ve de lise düzeyi temel dersler.

Derslerimi öğrencinin amacına uyacak şekilde onu sıkmadan, çok fazla yormadan, anlayabileceği şekilde anlatarak ve en önemlisi derslerden korkusunu yenmeye çalışarak anlatırım.

Ankara
₺45/saat
Irmak
(18 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Orta Doğu Engelsiz Eğitim Derneğinde 2 yıldır üniversiteye hazırlanan öğrencilere ders veriyorum. Aynı zamanda Tarih branş başkanlığı yapıyorum. Tarih, Coğrafya dersleri verebilirim.

Genel olarak kısa, öz ve gerekli bilgilerin üzerinde durarak anlattığım derslerde farklı materyal ve sistemlerle konuları işliyorum bu sayede öğrenim kalıcı ve sürekli oluyor.

Mamak
₺50/saat
Buğra
İlk ders ücretsiz!

(TYT ANKARA) Gazi Elektrik Elektronik Mühendisliği öğrencisinden TYT - MATEMATİK GEOMETRİ FİZİK dersleri

Matematik Geometri ve Fizik derslerinde konu anlatımı test çözümü ve programlı ders çalışarak sınava kadar konuları yetiştirebiliriz. Gayret-istek-amaç bunlar üçlü şeklinde birleştiği vakit bana göre kesinlikle başarı oluşur.

Çankaya
₺65/saat
Ceren
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ Mimarlık öğrencisinden okul derslerine ve ödevlere yardımcı ve her seviyeden İngilizce dersleri

Ders işlerken ezberci yöntemi kullanmam. Önemli olan her türlü konunun mantığını algılamak ve kavramaktır. Öğrenmek, ezberlemekle başarılamaz. Dolayısıyla öğrencimin öğrenme yöntemini keşfedip, bu yöntem doğrultusunda dersleri işleyerek anlamasını sağlamaya çalışırım.

Etimesgut
₺65/saat
Seçil
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi iktisat öğrencisinden tyt-ayt sınavına hazırlık lise ortaokul okula destek MATEMATİK GEOMETRİ DİL ANLATIM özel ders verilir

DERSLERİMDE ÖĞRENCİNİN DURUMUNU GÖZLEMLEYİP ONA GÖRE KAYNAK GETİRİRİM. ÖĞRENCİNİN TEMELİNE İNEREK NERDE SIKINTI VARSA ÇÖZÜMLEYEREK DEVAM EDERİM. ÖNCE KONUNUN ÖZÜNÜ ANLATIP PEKİŞTİRME SORULARI ÇÖZERİZ SONRASINDA ÜNİVERSİTE HAZIRLIK SORULARIYLA VE O DERECE ZORLUKTA SORULAR ÇÖZÜP KONUYU ÖZÜMSEMEYİ AMAÇLARIM EN SON OLARAK ÖDEVLENDİRMEYLE TAKİP EDERİM.

Çankaya
₺50/saat
Yasemin
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Gazı üniversitesi Matematik öğretmeninden ileri matematik ve temel matematik özel ve grup dersi

Derslerimi ogrencinin duzeyine uygun islerim. Temel bilgileri verdikten sonra dersi bitirmeden mutlaka pekistirecler ve soru çözümü yaparım. Ogrencinin anlamadığı noktalari gormesine ve sormasina firsat tanırım. Soru çözümü asamasinda ise güncel sınavlarda artık beklenen muhakeme yeteneğini güçlendirecek tarzda calismalara yer veririm.

Yenimahalle
₺66/saat
Kerem
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

AYT Mat 39 doğrusu olan Hacettepe Elektrik ve Elektronik Mühendisliği öğrencisinden Matematik 1 ve Matematik 2 dersleri

Matematik insanlar anlayabilsin diye sayılarla yazılmış bir dildir.Ben bu dilin temelini ve mantığını kanıtlayarak öğretiyorum.Ödev veren bir öğretmenim.Ödevin takibini ebeveynlerden isterim.Ödev iki kez yapılmadığı takdirde dersi bırakırım.Derslerimi 40 dakika ders 10 dakika ara 40 dakika ders olmak olmak üzere toplam 90 dakika yapıyorum ücret 100TL ye tekabül ediyor.

Etimesgut
₺75/saat
Pınar
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

10yıllık bilgilş ve deneyimli Türkçe ve Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeninden Türkçe ve Türk Dili ve Edebiyatı dersleri verilir.

Derslerimi şu şekilde iilerim:Güncel konulardan yola çıkarak,müfredatı da takip ederek ders işlerim.Günlük ve haftalık tekrarlara önem veririm.Öğrencilere sorular hazırlayarak konu sınavları yaparım.Test ve yazılı ödrvler vererek tekrar yapılmasını sağlarım.Ayrıca beyin fırtınası yöntemli çeşitli sorular sorarak hafıza tekniği yöntemini kullanırım.

Ankara
₺40/saat
Sinem
İlk ders ücretsiz!

Hukuk öğrencisiyim İletişimde ustalık sertifikam var Ilkokul,ortaokul ve lise 1.,2. Sınıf öğrencilerinin derslerine yardım edebilirim.

Daha önce 2 öğrenciye ders verdim genellikle öğrencilerle arkadaş gibi surekli iletişim halinde birlikte program yaparak ilerlerim. öğrenciden bir beklenti içinde olmak yerine beraber başarmak ve birlikte çalışmalarımızı sürdürmek isterim.

Çankaya
₺60/saat
Pelin
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisinden ilkokul, ortaokul öğrencileri için matematik dersleri ve ödevlere yardım

İlkokul, ortaokul öğrencileri için matematik dersleri ve ödevleri konusunda yardımcı olabilirim. Öğrencinin temeline göre önce konu anlatımı, sonrasında soru çözümü yaparak matematik temelini anlamaya dayalı öğretme tekniği ile ilerlerim. Sonuç odaklı değil gidişat odaklı, matematiği eğlenerek anlatırım.

Ankara
₺40/saat
Rukiye
İlk ders ücretsiz!

Yeni mezun ve özel ders deneyimi olan Makine Mühendisi' nden İlkokul ve Lise düzeyinde Matematik, Fizik ve İngilizce özel dersleri verilir.

Üniversitede dersinde yaptığım bir sunum bitiminde hocam Akademisyen olmayı düşünüp düşünmediğimi ve kesinlikle düşünmem gerektiğini söylemişti. Öncelikle çocuklarla iletişim gücüm kuvvetlidir. Daha çok bir konuyu sevdirerek ve dersi verdiğim öğrencinin ilgisini çekecek şekilde anlatmayı tercih ediyorum.

Çankaya
₺60/saat
Hazal
İlk ders ücretsiz!

Moleküler biyoloji ve genetik öğrencisinden akılda kalıcı ve eğlenceli fen bilimleri dersi

Derslerimi genellikle görsel yönünü unutmadan destekleyerek ve küçük notlar alarak işlerim. En önem verdiğim konu dersi işlerken ya da ödevlere yardımcı olurken onu biraz da olsa öğrencinin eğleneceği hale getirmektir. Derse başlarken konu hakkında neyi bilip bilmediğimize bakarız ondan sonra ise zayıf yanlarımızı güçlendirerek soru çözümü yapıp dersi bitiririz.

Yenimahalle
₺50/saat
Sena
İlk ders ücretsiz!

Tıp fakültesi öğrencisinden lise ve ortaokul seviyesinde matematik ve kimya özel dersleri

Derslerimde işleyeceğim konuya gelmeden önce hazırlık yaparak çalışırım. Bu eğitim yollarını yeni tamamlamış biri olarak öğrencinin mantığını kavrayacağı şekilde anlatırım. Dersleri gereksiz bilgiyle veya uzun anlatım yollarıyla doldurarak öğrencinin dikkatini dağıtmam.

Yenimahalle
₺35/saat
Gülbeyaz
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Eczacılık öğrencisiyim ilköğretim ve ortaöğretim düzeyinde matematik, fen, sosyal, türkçe dersi verilir. Öğrencinin ihtiyacına göre soru çözümü, ödevlere yardım, konu anlatımı şeklinde program yapılab

Her öğrencinin ihtiyaçları farklıdır. Deneme sınav sonuçlarına, test sonuçlarına göre ihtiyacı belirlenir ve ona yönelik konu eksiği varsa konu anlatılır, soru çözümü gerekiyorsa beraber soru çözülür. Okul derslerinden geri kalmaması için günlük işlenen konuların tekrarı ve ödevler konusunda yardımcı olunur.

Çankaya
₺40/saat
Cavit can
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi 3.sınıf fen bilgisi öğrencisinden derslere ve sınavlara yönelik metotlar planlama yönetimi

Basitten karmaşığa doğru ders anlatırım. Öğrencilerin soru çözümlerine vakit ayırırım.Bu zamana kadar öğrencilerimin iyi notlar aldığını biliyorum. Konu anlatımım konusuna göre değişebilir bazen soru cevap şeklinde bazende slaytlardan anlatabilirim. Karşımdaki kişiyi anlama sürem hızlı olduğu için hedefe ulaşmak da bir o kadar hızlı olacaktır.

Ankara
₺50/saat
Yiğit
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ Havacılık ve Uzay Mühendisliği öğrencisinden ortaokuldan lise son sınıfa kadar Ankara'da özellikle matematik ve fizik olmak üzere bireysel veya toplu dersler

Derslerimi daha çok soru çözümü üzerine işlerim ama öğrencimin durumuna göre konuyu baştan anlatıp ona kavratıp ardından ona sorular çözdürüp, çözüm yollarında pratikler sağlamaya çalışırım. Derslerimin sıkıcı geçmemesine dikkat ederim derslerim iki tane 45-60 dakikalık periyotlardan oluşur.

Çankaya
₺80/saat
Gamze irem
İlk ders ücretsiz!

Çankaya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 3. sınıf öğrencisinden Ankara genelinde Geometri,Matematik,İngilizce dersleri verilmektedir.

Öncelikle konuyu anlatırım.Daha sonra örnek sorularla konunun anlaşılmasını kolaylaştırırım. Öğrencinin daha iyi pekiştirmesi için ev ödevi veririm . Bir sonraki derse başlamadan önce öğrencinin çözemediği soruları anlatır ve yeni konuya geçiş yaparım.

Çankaya
₺50/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Kimya Mühendisliği öğrencisinden Ankara'da birebir veya grup için eğitim danışmanlığı.

Derslerimi önce öğrencinin istediği konuyu kendim boş bir kağıda notlarımı yazarak anlatırım ve pekişmesi adına bol bol örnek çözerim ve her ders sonunda bir önceki dersinde tekrarını sağlamak amaçlı sorular sorarım konuyu tam kavrayana kadar, derslerim disiplinli ama bi o kadar da eğlenceli geçer öğrencinin motivasyonunu yüksek tutmak için ilginç sorular sorarak konsa

Çankaya
₺40/saat
Zeynep
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ psikoloji öğrencisinden ilkokul ve lise derslerine yardım(matematik, türkçe, edebiyat ve ingilizce)

Derslere her zaman hazırlıklı gelirim ve başlangıcında motive etme amaçlı öncelikle öğrenci ile kısa bir sohbet ederim. Konuları basite indirgeyerek, örnekleyerek ve her ayrıntısını açıklamaya çalışarak öğretmeye çalışırım. Ödevler verir ayrıca öğrencilerin ödüllerle motivasyon ve bağlılıklarını arttırırım.

Ankara
₺40/saat
Ayşegül
İlk ders ücretsiz!

Ankara üniversitesi eczacılık fakültesi öğrencisinden ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin derslerine ödevlerine destek

Konuları mantık üzerine anlatırım , genelde öğrencinin ödevlerine sınavlarına yardımcı olurum. Benim için önemli olan öğrencinin öğrenmesi dersi sevmesidir.

Ankara
₺35/saat
Sena
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Psikoloji bölümü öğrencisinden Ankara Bahçelievlerde çocuklarınız için ilkokul derslerine destek ilk ders ücretsiz

Derslerimi bireysel ve sessiz bir ortamda işlerim, öğrencilerimin dikkati benim için önemli.Benim için de tecrübî olarak yeni bir deneyim olacak ders işleme şeklime öğrenciye göre onunla birlikte karar vermek isterim.

Çankaya
₺60/saat
Tuğçe
İlk ders ücretsiz!

Kimya Mühendisliği Öğrencisinden İlköğretim, Ortaöğretim ve Lise İçin Okul Derslerine, Ödevlere, Sınavlara Destek

Öğrencinin geliştirilmesi gereken konuları tespit edip buna göre aile ile ortaklaşa bir çalışma yöntemi bularak takviye sağlamak öncelikli amacımdır.

Keçiören
₺51/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

ANKARA ÜNİVERSİTESİ Matematik bölümü 4.sınıf öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde birebir ders veya grup dersi verilir.

Derslerim ilkokul,ortaokul ve lise seviyesindeki her öğrenciye yöneliktir.Derslerimde pisa yaklaşımına önem veriyorum. Bir Çin atasözünde dediği gibi ''işitirsem unuturum,görürsem hatırlarım,yaparsam anlarım''. Ülkemizde matematik denildiğinde alınan tepkileri yetiştirdiğim öğrencilerle bir nebze olsa yıkmak istiyorum.

Yenimahalle
₺50/saat
Berkay
İlk ders ücretsiz!

Endüstri Mühendisliği öğrencisinden Ankara'da ilkokul düzeyinde matematik ve fen bilgisi özel dersleri

Sayısal dersleri genelde önce öğrenciyle biraz soru çözüp eksik olduğu alanları anlayarak, sonra konunun mantığını kavratıp, son olarak da beraber sorular üzerinden ilerleyip pratik yaparak geçiriyoruz. Sözel dersler konusunda çok tecrübem yok genelde matematik ve fen bilgisi dersleri veriyorum ama ufak sorular için dersin son 5-10 dakikalarını ayırdığımız da oluyor.

Çankaya
₺50/saat
Mubina
İlk ders ücretsiz!

Mülkiye son sınıf öğrencisinden ilkokul ortaokul öğrencilerine tüm derslerde ve rehberlik konusunda destek

Okul derslerini okulda zaten konu anlatımı olarak görüyor öğrencilerimiz.

Keçiören
₺60/saat
Ecem
İlk ders ücretsiz!

Tobb Etü İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunundan her düzeyde İngilizce dersi verilir

İşlenilecek alana göre önceden genel bir araştırma yaparım ve bilgilerimi tazelerim. Öğrenciye yardımcı olabilecek kaynakları sağlarım. Derslerim her yaş grubundan kişiler içindir, ister Toefl, ister üniversite sınavı olsun elimden geleni yapmaya çalışırım. Öğrenciye de uygun olursa dersleri sakin cafelerde vermeyi tercih ederim.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm okul derslerine destek özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size okul derslerine destek öğretmeye hazır,
Ankara merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Ankara konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size okul derslerine destek alanında rehberlik etsin

Ankara okul derslerine destek özel ders öğretmeneleri

okul derslerine destek öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :Ankara merkezi ve çevresindeki okul derslerine destek alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

okul derslerine destek özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta Ankara konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.