Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Mersin okul derslerine destek hocası seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yorum almış star okul derslerine destek öğretmenlerimiz.

50 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 50 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz okul derslerine destek dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

1 saat

Şimşek gibi hızlı okul derslerine destek öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Mersin içinde okul derslerine destek dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Mersin içindeki okul derslerine destek öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Okul derslerine destek dersleri almaya başlayın.

3. Yeni ders deneyimleri edinin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Mersin konumunda mükemmel hocalarla yeni hobiler ve dersler keşfetmek için vaktiniz var.

Sıklıkla sorulan sorular:

💸 Mersin Okul derslerine destek özel ders ücretleri ne kadar?

Mersin Okul derslerine destek özel dersi fiyatı 50 TL ortalamasında.

Bu ücret birçok kritere göre değişmektedir: 

  • öğretmeninin deneyimi
  • ders mekanı (online veya evde) ve yaşadığınız şehir
  • derslerin süresi ve sıklığı

Öğretmenlerin %97'si tüm öğrencilere ilk derslerini ücretsiz veriyor.

Yakınlarınızdaki öğretmenlerin ücretlerini öğrenin.

🎯 Mersin Okul derslerine destek özel ders almanın faydaları neler?

Bir öğretmen ile Okul derslerine destek dersleri alarak daha hızlı ilerleyebilirsiniz. 

Öğretmeninizi seçip derslerinizi evde yüz yüze veya uzaktan işleyebilirsiniz! 

Derslerinizi planlamak için birbirinizle iletişime geçebilirsiniz. 

Milyonlarca mükemmel öğretmenden Mersin konumunda size en uygun olanı arama motorumuzla bulabilirsiniz.

1 tıkla aramanızı gerçekleştirin.

💻 Online Okul derslerine destek dersleri almak mümkün mü?

Okul derslerine destek öğretmenlerinin çoğu online Okul derslerine destek dersi  veriyor.

Online Okul derslerine destek dersi veren hocaların ilanlarını görmek için arama motorumuzdan "online" seçeneğini işaretlemeniz yeterli.

🎓 Mersin Okul derslerine destek özel ders vermek için kaç öğretmen müsait?

354 öğretmen Okul derslerine destek özel ders vermeye hazır.


Mersin konumundaki tüm Okul derslerine destek öğretmenlerini inceleyip ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.


354 ve daha fazla ilan arasından istediğiniz öğretmeni seçin.

✒️ Mersin Okul derslerine destek öğretmenlerimize öğrencilerinin verdiği yorumlar nasıl?

24 puanlama sayısıyla, öğrenciler öğretmenlere 5 üzerinden ortalama 5.0 verdi.

Derslerinizle ilgili sorun yaşamanız halinde müşteri hizmetlerimiz en hızlı çözümü bulmak için hizmetinizde (Hafta içi her gün telefon veya e-mail ile)

Her alandaki öğretmenler için öğrencilerin yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Okul derslerine destek öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Mersin Okul derslerine destek öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Okul derslerine destek özel ders öğretmenleri Mersin içinde size okul derslerine destek derslerinde yardımcı olsun

İyi bir bilgi tabanı oluşturun.

Her konunun içeriğine hakim olmak, öğrencinin çocukluktan, hatta üniversiteden ilerlemeye devam etmek için bilişsel becerileri öğrenebilmesini garanti eder. Bilgi temelleri daha sağlam olduğu ölçüde, öğrenci konularda optimal sonuçlara sahip olacaktır, burada özel desteğin bu hedefe ulaşmaya önemli ölçüde katkıda bulunabileceği yer burasıdır.

Özel öğretmenler, öğrencilere pekiştirme yoluyla sınıfta geride kalabilecekleri bazı unsurları anlamalarını sağlamanın yanı sıra, onlara kimya gibi daha karmaşık alıştırmalarla yüzleşmelerini sağlayacak teknikleri öğretme konusunda uzmanlardır. Öğrencinin bunları gelecekte bağımsız olarak, dersler sürecinde yüz yüze veya online olarak edindiği temele göre gerçekleştirmesi gerekir.

Çalışma nedeni

Çocuğun eğitimine ilgi göstermesi için motivasyon esastır. Günümüzde bir öğrenci, gelecekte okulda iyi sonuçlar almanın önemli olmadığını kolayca düşünebilir. Fakat gelecekteki hayatının etkileyeceğinin farkında olmayabilir. Özel ders hocalarıyla hedeflerini belirleyerek odaklanması daha kolay olur. Daha karmaşık hedefler belirlemeye yardımcı olun.

Hocalarımızın her biri, kişiliğin bazı yönlerini tanıyarak ve daha fazla dikkat gerektiren zayıflıkları tespit ederek empati kurmanın yanı sıra gençlerin konuya olan merakını daha fazla teşvik etme gücüne sahiptir, aynı zamanda bir iklim yaratmaya izin verir. Okullarda olmayan öğretmen-öğrenci arasındaki güveni yakından kurarlar.

Odaklanma

İlkokulda veya ortaokuldayken, okumada veya fizik gibi bazı konularda zorluk gösteren bir öğrenci, mutlaka entelektüel veya özel kapasiteleriyle ilgili nedenlerle ilgili değildir. Bugün okulda ders sırasında dikkati sürdürmeyi zorlaştıran birçok çeldirici veya sanal alan var ve dijital teknolojilerin aşırı uyarılması, içeriği çekici olmaktan çıkarıyor, amaç eğitim ve desteği geliştirmek.

Okul destek sınıfları ile öğrencilerde  içeriğe hakimiyetini sağlamak ve pekiştirmek için kişiselleştirilmiş bir strateji oluşturmanın yanı sıra dijital teknolojilere dayalı araçları bir araya getirerek en etkili iletişim kanallarını belirlemek mümkündür. içeriği eğlenceli ve etkili bir şekilde

Konu seçimi

Eğitim programının standartlaştırılması sonucunda, bazen öğrencinin bir sonraki seviyede ihtiyaç duyduğu içerik derinleştirilmez, bu nedenle önceden bir açıklama yapmadan daha uzun bir özveri süresi gerektirir, orada pekiştirme derinleşme ve hazırlık ile araya girer. Fizik, İngilizce veya kimya gibi daha karmaşık dersler olduğunda, özel öğretmenler güçlendirilmesi gereken konuları seçecek ve gerekli bilgileri sağlayarak öğrenciye o konudaki becerileri kazandıracaktır.

Kişiselleştirilmiş ve özel metodoloji

Özel öğretmenler, bugün yüz yüze veya çevrimiçi olarak, akademik performansta daha fazla etkinlik yaratan ritimleri ve anlama tarzlarını göz önünde bulundurarak, öğrencilerin ve öğrencilerin her biri için belirli bir çalışma metodolojisine yardımcı olmak üzere eğitilmiştir.

Ebeveynler için destekleyici bir kaynaktır

Kişiselleştirilmiş sınıflarınız veliler için değerli bir kaynaktır, çünkü öğrencilerinin zaten var olan becerilerini geliştirmenin ve pekiştirmenin yanı sıra, öğrencilerinin performansı ve ödevleri açısından çözümler sunmayı başarır. Bireyselleştirilmiş ilgiyle, belirli bir destek öğretmeninin takdiri kişiselleştirilir.

 

Çocuğumun okul desteğine ihtiyacı olduğunu nasıl anlarım?

Öğrenciler için, okul başarısızlığıyla yüzleşmek, üstesinden gelinmesi zor bir süreci temsil eder; bu da, ortaya çıkabilecek diğer işaretlerin yanı sıra motivasyon eksikliği, düşük özsaygı, davranış değişiklikleri gibi durumlara dönüşebilir, bu nedenledir ki, eğer tespit ettiyseniz veya çocuğunuzun güçlükleri olduğu söylendi, en iyi seçenek özel ders seçmektir.

 

Önerdiğimiz bazı ek öneriler:

  • İlk andan itibaren çocuğunuzun okul çalışmalarını nasıl organize ettiğini ve yürüttüğünü, harcadığı zamanı ve haftalık ödev veya ev ödevlerinin miktarını gözlemleyin.
  • Değerlendirmeleri veya sınavları, hem sunum tarihlerini hem de elde ettiğiniz sonucu takip edin ve kaydedin.
  • Sınıf öğretmeniyle olduğu kadar, çocuklarınızla eğitim süreçleri ve zorlandıkları konular hakkında sürekli konuşun.
  • Öğretmenlere danışın ve çocuğunuzun hak ettiği ilgiyi onlarla birlikte planlayın.

 

Okul desteğinde dijital teknolojinin rolü

Mevcut bağlamda dijital teknoloji, çocukların uzaktan ders almaları veya dijital araçları kullanmaları için bir zorunluluk haline gelmiştir. Pek çok eğitim platformu var, eğitimsel yenilik ve artan bilgi açısından harika alternatifler, matematik veya İngilizce gibi bazı bilgi alanlarında bile öğretimlerini desteklediler.

 

Eğitim için dijital teknolojilerin kullanımı o kadar çok zemin kazandı ki, çocuğunuz dil öğrenebilir, İngilizce okul derslerine, çevrimiçi İngilizce gibi matematik derslerine veya seçtiğiniz okul derslerine sahip olabilir, öğretim deneyimlerini aşağıdakiler aracılığıyla paylaşabilir. Oyunlar, okuma veya diğer etkinlikler. Yukarıdakiler, eğitimde daha önce hiç görülmemiş bir kapsamı temsil etmektedir.

 

Bu nedenle, çevrimiçi okul desteği artık sizi endişelendirmemelidir, çocuklar bu yönteme giderek daha fazla aşinadır ve kolayca öğrenebilir ve ayrıca, öğrenirken ve pekiştirirken öğrencinin dikkatini çeken animasyonların, dijital etkileşimlerin ve diğer kaynakların dahil edilmesine izin verir.

 

Superprof ile Mersin’de Okula Destek Dersleri Alın

Türkiye’nin lider ders programı olan Superprof, her tür akademik disiplini, profesyonel becerileri ve kişisel gelişim projelerini öğretmede büyük bir üne sahiptir. Örneğin, Superprof sitesinde Türkiye’de çalışan yüzlerce profesyonel, deneyimli ve ilgi çekici okula destek derslerine hocası var. Mersin’de şehri ve çevresine gelince, şu anda çevrimiçi veya yüz yüze dersler veren, şiddetle tavsiye edilen çok sayıda okul derslerine destek öğretmeni var. Superprof Mersin’deki okul derslerine destek hocaları alanında uzman ve tecrübelidirler. Okul derslerine destek hocaları alanında en iyi eğitimleri almıştır.

 

En iyi yanı, Mersin’deki tüm okul derslerine destek öğretmenlerinin ilk derslerini ücretsiz olarak vermeleri! Bu şekilde okul derslerine destek hocasını yakından tanıyıp dersleri nasıl işlediklerini, nerede ve nasıl vereceklerini, bir sonraki ders için plan ve programınızı yapabilirsiniz. Hocalar size her seviyede ders verirler. Okul derslerine destek dersleri almaya karar verdiyseniz tek yapmanız gereken Superprof ana sayfasına girerek arama yerine okul derslerine destek yazıp konum kısmında da Mersin’i seçmek olacak. Ardından karşınıza çıkacak sayfa da Mersin’de bulunan tüm okul derslerine destek hocalarının ilanları çıkacak. Bu ilanları dilediğiniz gibi inceleyebilirsiniz. Çok fazla seçeneğiniz olacağı için ilanları filtreleyebilirsiniz. Bulunduğunuz konum, verebileceğiniz bütçe, dersleri ne seviyede almak istediğiniz kriterlere göre filtreleyebilirsiniz. Hocalar ilanlarında kendileri hakkında bilgilere yer verir. Bu bilgilerin arasında verdikleri ders seviyesi, dersleri nerede ve ne şekilde verdikleri, eğitim düzeyleri, uyguladıkları fiyat gibi birçok bilgiye erişebilirsiniz. Bunun yanı sıra hocaların profillerin de daha önceden ders verdikleri öğrencilerin yorumları bulunur. Bu yorumları dilediğiniz gibi inceleyerek hocanın ders verme şekli hakkında daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Superprof Mersin’de özel okul derslerine destek hocasından alacağınız dersin ortalama fiyatı 51 TL olup bu fiyatın çok daha altında da ders bulmanız mümkündür. Hocalar kendi ders fiyatlarını kendileri belirlediği için bulunan hoca sayısı kadar fiyat çeşitliliği bulunur. Bu da her bütçeye uygun bir hoca bulunabileceği anlamına gelir. Hocalar ders fiyatlarını belirlerken bazı kriterlere dikkat ederler. Bunlar öğrencilere dersleri nerede ve ne şekilde verecekleri, dersleri yüz yüze mi yoksa online olarak mı verecekleri, öğrenciler ile yürüme mesafesi yakınlığında mı verecekleri dersin seviyesi gibi bir çok kritere bağlı olarak fiyat değişkenlik gösterir.

 

Superprof Mersin’de ister Akdeniz’de ister Anamur’da ister Erdemli’de ister Mezitli’de oturuyor olun semtinize yakın okul derslerine destek hocası bulmanız mümkündür. Şehir merkezinden uzak bir yerde yaşıyorsanız, dersleri online olarak almanız mümkündür. Bu şekilde hem yolda tüm zamanınız geçmemiş olur hem de ulaşım ücretinden tasarruf etmiş olursunuz. Superprof’ta hocalar daha önceden çok sayıda öğrenciye ders verdikleri için tecrübeleri çok yüksektir. Bu yüzden öğrencilere nasıl bir ders programı hazırlayacaklarını, nasıl bir anlatım metodu uygulayacaklarını çok iyi bilirler. 

 

Sizde Superprof ile okul derslerine destek dersleri alarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Ne öğrenmek istersiniz?