Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Adana Okul derslerine destek özel dersleri

Yakınlarınızda 104 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

Adana okul derslerine destek öğretmenleri seçeneklerimiz

Adana
₺50/saat
Mustafa
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sizin için İngilizce artık bir sorun olmaktan çıkıyor. Derslerimde İleri Hafıza teknikleriyle bol kelime ezberleyebilirsiniz. Fırsatı kaçırmayın.

Kelime bilgisine çok önem veririm. Derslerimde İleri Hafıza teknikleriyle bol kelime ezberleyebilirsiniz. Buna bir de tecrübemle gramer eklenince İngilizce sizin için bir eğlenceye dönecektir.

Çukurova
₺40/saat
Helin
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Tıp Fakültesi öğrencisinden sınavlara hazırlık yöntemleri,eğitim koçluğu ve sayısal derslerden özel ders imkanı

Özel ders yöntemlerin öğrenciye göre değişir.Herkesin bilgiyi özümseme hızı farklı oluyor.Günlük hayatla ve somut ögelerle bağlantı kurarak anlatmayı severim daha akılda kalıcı olduğunu düşünüyorum.Sayısal derslerin tamamında ilkokul,ortaokul ve lise düzeyinde ders verebilirim.

Çukurova
₺50/saat
Büşra
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

* 18 yıl tecrübeli öğretmenden ilkokul öğrencilerine okula destek, ödevlere yardım etütleri.

* Okula destek ve ödevlere yardımcı olma etütlerimiz sadece ilkokul öğrencilerimize yöneliktir. * Öncelikle öğrencimizin hazırbulunmuşluk durumunu tespit ederiz. * Programımıza öğrencimizin ders programı doğrultusunda güzel bir planlama yaparak devam ederiz. * Her dersin üzerinde özenle çalışmalar yapıp ödevlerinin tamamlamasını sağlarız.

Adana
₺80/saat
Aslıhan
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji öğretmeninden İlköğretim Fen bilgisi ve matematik dersleri verilir. Ödevlere yardımcı olunur.

Öğrencinin genel olarak konu ile ilgisini ölçmek için önce bir öntest uygularım. Daha sonra konuya giriş yaparak dersi anlatmaya başlarım. Öğrenciyi pasif kılmam karşılıklı soru cevapla işleyişe devam ederim. En son öğrencinin sorularını alır, genel bir tekrar eder, dersi sonlandırırım.

Çukurova
₺20/saat
Ece büşra
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İnşaat mühendisliği öğrencisinden Adana’daki ilkokul, ortaokul, lise öğrencilerine matematik ve fen dersleri

Ben de liseden yemi mezun oldum sayılır. Hala bir öğrenciyim ve kendi anlayış metotlarımla, kolay kavranacak şekilde ve püf noktalarıyla anlatırım.

Yüreğir
₺50/saat
Meltem
İlk ders ücretsiz!

Endüstri Mühendisinden ilkokul ve lise öğrencilerine okuldaki derslerine ve sınavlarına yardımcı dersler

Kısa kısa konu anlatımları ve her konu sonu soru çözümleriyle aktif bir ders olmasına özen gösteririm. Öğrencinin konuyu kavradığını düşündüğüm zaman ilerlerim. Zorlanılan konularla sorularla konuyu pekiştirmeye yönelik aktiviteler yaparım.

Çukurova
₺40/saat
Mustafa
İlk ders ücretsiz!

Adana'da Uluslararası İlişkiler öğrencisinden ilkokul/ortaokul düzeyinde ders takviyesi, konu anlatımı, sınavlara hazırlık..

Derse girmeden önce derse ve aynı zamanda konuya ön bakış hazırlarım, kazanım ve öğrenimleri vurgularım. Daha sonra konunun okulda ve okul kitabındaki işlenişine paralel olarak kaynakların yardımıyla konuyu anlatmaya başlarım, öğrencim ile birlikte konunun kısa bir halde özetlerini hazırlayıp önemli yerleri özellikle not aldırırım.

Adana
₺35/saat
Hakan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Makina Mühendisliği öğrencisinden Adana’da ilkokul, ortaokul, lise okul derslerine yardım ingilizce, matematik, fizik dersleri

Dersleri okula yardımcı olacak şekilde öğrencinin en son işlediği konu ve soru çözümü agırlıklı olarak işler bir sonraki hafta görecegi derse giriş yaparak bitiririm. Öğrencinin ödevlerini çözmesinde yardımcı olarak konuyu kavramasını saglarım. Öğrenciye okul ödevlerini aksatmayacak şekilde ödevler vererek öğrencinin eksiklerini tespit ederim.

Sarıçam
₺20/saat
Caner
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği son sınıf öğrencisinden Tarih ve Coğrafya (uzman) dersi verilir.

Derslerimi öğrencimin anlayacağı şekilde anlatırım, esnek bir sistemim vardır. Öğrenme stillerini iyi biliyorum. Sözel mantık ağırlıklı anlatım kullanırım. Çokça soru ve örnekler ile anlatımı pekiştirmeye çalışırım.

Çukurova
₺60/saat
Serkan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Matematik öğrtyim. adana 'da ilkokul ortaokul öğrencilerine matematikten birebir&grup özel dersleri veriyorum.

2018 -2019 EGITIM OGRETIM YILI ICINDE 5,6,7 VE 8. SINIF DÜZEYLERİNDE MATEMATİK DERSİNDEN 2'ER KİŞİLİK GRUP DERSLERİ VEYA BİREBİR DERS Veriyorum. HER BİR ÖĞRENCİ, HER BİR DERSTEN HER HAFTA 2'SER SAAT DERS ALACAK.

Çukurova
₺55/saat
Betül
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İşletme bölümü mezunuyum ilkokul düzeyi Matematik Türkçe Sosyal Bilgiler alanında ders verebilirim.

öncelikle derse başlamadan önce öğrencimin derste işleyeceğimiz konuya göz atmasını isterim fikir sahibi olması açısından . Derse başlarken ise okuduğuna dair aklında kalanları anlatmasını isterim . Daha sonra örneklerle çözümlerle çoğaltarak konuyu anlatır kalıcı olmasını sağlarım .

Çukurova
₺50/saat
Nihan
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmeninden Adana'da ilkokul seviyesindeki öğrencilere tüm dersler ve ortaokul seviyesindeki öğrencilere matematik, türkçe dersleri

Derslere başlamadan önce öğrencimle ve velisiyle ön görüşme yaparak ögrencimi tanımaya çalışırım. Hazırbulunuşluk seviyesini ölçmek adına vereceğim dersle ilgili kitaptan ara ara sorular sorarim. Eksiklikleri belirledikten sonra öncelikle o konuları gidermeyi hedeflerim.

Seyhan
₺25/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

Psikoloji öğrencisinden İlkokul ve Ortaokul seviyesinde ders, ödev ve çalışma programı desteği

Ders öncesi bir gün çocukla tanışıp okul dersleri ve çalışma şeklini öğreniyorum. Sonrasında gerekli materyaller ve çocuğa özel çalışma için gerekli hazırlıkları yaptıktan sonra her haftasonunda düzenli olarak ders çalışıyoruz. Pazar günü son saatte çocukla birlikte o hafta için ders programı oluşturuyoruz.

Adana
₺50/saat
Ahsen
İlk ders ücretsiz!

Türkçe öğretmeninden ,Adana'da Türkçe ve edebiyat dersleri ve sınavlar için özel ders verilir.

Derslerimi genelde müfredata göre işlerim. Ösym sınavları dışında yazılılar için konuyu anlatıp örnek yazılılar ve testler yaparım. Konuları anlatırken örnekleri günlük hayattan ve edebi eserlerden veririm. Öğrencinin özellikşe eksik olduğu konular üzerinde daha fazla dururum. Ders anlatırken sunuş ve buluş yöntemini kullanırım.

Adana
₺40/saat
Zekiye deniz
İlk ders ücretsiz!

Yoğun çalışma saatlerinizden dolayı çocuğunuzun okul derslerine, sınavlarına, sorunlarına vakit ayıramıyor musunuz?

Genel olarak her şeyden önce öğrencimi tanımaya çalışırım. Her çocuğun birbirinden farklı olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden kararlarımı öğrencimle beraber alırım. Eksikleri, zayıf olunan yönleri belirleyip bu konulara daha dikkatli zaman ayırıp yolumuza ilerliyoruz. İlköğretim ve ortaöğretim düzeyinde öğrencilerle beraberim.

Sarıçam
₺30/saat
Cansel
İlk ders ücretsiz!

Çukurova Üniversitesi Sınıf Öğrermenliği 3. sınıf öğrencisinden ilkokul ortaokul tüm dersler destek, gelişim ve başarı..

Her ders konuya, alana ilgi uyandıracak düzeyde ısındırma, alıştırma, dikkat ve merak yükselterek hazır bulunuşluk eldesiyle giriş yapılır, interaktif bir şekilde yaparak yaşayarak öğrenme temelli devam edilir, bu zindelik öğrenciye öğrenme ve başarmanın inanılmaz hissini yaşatır, yer yer drama teknikleriyle öğrenme tamamlanır..

Seyhan
₺70/saat
Hediye
İlk ders ücretsiz!

Formasyonlu matematik öğretmeninden TYT-AYT-LİSE-ORTAOKUL-İLKOKUL MATEMATİK-GEOMETRİ ÖZEL DERSİ VERİLİR. İlkokul öğrencilerinin okul ödevlerine yardim(2013 yilindan beri bu gruplarla ilgileniyorum)

EMPATİ KURARIM.BENİM BİLGİ SEVİYEM DEĞİL ÖĞRENCİNİN SEVİYESİNİ ODAK ALIR ONA GÖRE SORU VE KONU ANLATIMI YAPARIM.AMAÇ BANA BAĞIMLI OLMAK YERİNE KENDİ SORUMLULUĞUNUN FARKINA VARMASIDIR.İLKOKUL GRUPLARINDA BEN YAPARIM DERSLER BASİT DEDİRTMEKTİR.ÇOCUKLARIN ÖZGÜVENLERİNİ YERİNE GETİREREK BAŞARILARINI ARTTIRMAYI HEDEFLERİM.ÇALIŞINCA YAPABİLECEKLERİNİ GÖSTERİRİM.

Seyhan
₺30/saat
Betül
İlk ders ücretsiz!

Üniversite adayı ögrencisinden ilkokul veya ortaokul ogrencisine okul odevlerinde yahut matematik dersine de yardimci olunur

Derslerime baslamadan ince pdf lerimi hazirlar bi gun onceden konuyu tekrar ederek hazirlikli giderim. Konuyu anlattktan sonra birlikte soru cozeriz. Genelde eve gitmek veya ogrenciyi evime getirmektense kutuphanenin cocuk bolumunde dersini vermek tercihlerim arasindadir.

Seyhan
₺25/saat
Ümit
İlk ders ücretsiz!

Sosyal hizmet mezunu ogrenciden tarih edeviyat sozel derslerden lise ve orta okul ogrencilerine ders verilir

Derslerim genellikle universite hazırlık öğrencilerine yöneliktir ancak isteğe bağlı olarak orta okul öğrencilerine de ders verilir. 1 saati genellikle öğrenciye tarih ve edebiyat konularını sifreleyerek akıcı ve kolay sekilde öğretirim. Dersi anlatma tekniğim öğrenciye ezber yaptırmak değil gerçekten öğretmek.

Yüreğir
₺60/saat
Sevde nisa
İlk ders ücretsiz!

Bir programcı olarak en iyi bir programla hem sayısal hemde sözel dersleri ilkokul ortaokul orta düzeyde lise dersleri, ayrıca dil bilgisi ve turk dili edebiyatı dersleri de verebilirim

Öncelikle eğlenceli ve nitelikli olmasına dikkat ederim önce o konuyu sevmeleri lazım, sınıf içi daha iyi öğrenme için farklı materyaller kullanırım uygun olacağı şekilde, basit anlamlı kısa tam cümleler kurarak anlatırım ve onlardan önce ilk ben tekrar ederim yanlış bilgi ömür boyu sıkıntı yaratır çünkü, değişik faaliyetlere de başvurur o konuyu anlatırken hem

Seyhan
₺10/saat
Meltem
İlk ders ücretsiz!

Maliye mezunu öğrencisinden ilkokul orta okul lise öğrencilerine coğrafya türkçe tarih derslerine yardımcı öğretmen.

Derslerimi konu tekrarı üzerine işlerim geçmiş konulardan soru çözerim ve bol bol soru sorarım takıldığın konu ve sorulara bakarım açıklarım.

Çukurova
₺35/saat
Melis
İlk ders ücretsiz!

Makina Mühendisliği öğrencisinden ilkokul ve ortaokul öğrencilerine matematik , fen ve sosyal bilgiler dersleri için özel ders

Öncelikle karşımdaki öğrencinin alt yapısının olup olmadığını test ederim. Daha sonra sınavlarına ve ödevleri ile bağlantılı olarak onun eksiklerini kapatırım.

Çukurova
₺30/saat
Pınar
İlk ders ücretsiz!

Psikoloji bölümü öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine matematik ve edebiyat dersleri

Öncelikle öğrencinin çalışma ve öğrenme yöntemini keşfederek başlarım. Böylelikle öğrenciyi sıkmadan, dersi sevdirerek ve ona gerekli psikolojik desteği sağlayarak devam ederim.

Seyhan
₺40/saat
Mihriban
İlk ders ücretsiz!

Siyaset bilimi ve kamu yönetimi mezunundan ilköğretim ve lise düzeyinde Matematik Edebiyat Türkçe dersi verilir

Öğrencinin istediği saate göre ders saati ayarlamaya çalışırım. Konulara genelde sıfırdan başlamayı tercih ederim ama öğrencinin isteği üzerine istedikleri konulardan da başlayabilirim.

Çukurova
₺30/saat
Ecem
İlk ders ücretsiz!

Siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler öğrencisiyim lise ve ilkokul öğrencilerine derslerinde yardımcı olabilirim

Ödevlerine yardımcı olabilirim eksik olan konuları tamamlamasına yardım ederim ve düzenli çalışma konusunda yardımcı olabilirim.

Çukurova
₺50/saat
Tuğba
İlk ders ücretsiz!

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik öğrencisinden ilkokul ve ortaokul düzeyi Türkçe Matematik dersi + Eğitim Koçluğu ve Danışmanlık

Öncelikle çocuğun nasıl öğrendiğini tespit etmekle başlarım işitsel mi görsel mi yoksa duyuşsal bir zekâya mi sahip olduğunu analiz ettikten sonra ona göre bir teknikle dersimi işlerim

Yüreğir
₺50/saat
Ayşenur
İlk ders ücretsiz!

Turizm işletmeciliği öğrencisinden matematik özel dersi verilir sizlere ders göstermekten onur duyarım

Ben dersleri eğlenceli ve her türlü anlatabilecek kafayı yormayacak bir şekilde anlatmayı tercih ediyorum ve bu sayede öğrencilerin sıkılmayacağına da eminim 😊

Çukurova
₺80/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Başarı garantisi veriyorum.Hacettepe Matematik öğretmenliği mezunuyum. 12 yıldır profesyonel özel ders veriyorum

1 saat değil herbir derste 1,5 saat ders veriyorum. Öğrencinin eksikleri hangi yöndeyse konu/ soru çözümleri/farklı soru tipleri ona göre yön veriyorum.

Çukurova
₺60/saat
Selin
İlk ders ücretsiz!
Adana
₺50/saat
Şule
İlk ders ücretsiz!

Hukuk fakültesi öğrencisinden Adana da okula, ödevlere ve ingilizceye destek amaçlı özel ders

Derslere okul konularını tekrar ederek başlıyorum. Öğrenci ile test çözme ve pratik yapıyoruz. Aynı zamanda motivasyon amaçlı paylaşımlarda bulunuyoruz .

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm okul derslerine destek özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size okul derslerine destek öğretmeye hazır,
Adana merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Adana konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size okul derslerine destek alanında rehberlik etsin

Adana okul derslerine destek özel ders öğretmeneleri

okul derslerine destek öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :Adana merkezi ve çevresindeki okul derslerine destek alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

okul derslerine destek özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta Adana konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.