Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Adana Okul derslerine destek özel dersleri

Yakınlarınızda 61 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

Adana okul derslerine destek öğretmenleri seçeneklerimiz

Çukurova
₺50/saat
Adana
₺80/saat
Aslıhan
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji öğretmeninden İlköğretim Fen bilgisi ve matematik dersleri verilir. Ödevlere yardımcı olunur.

Öğrencinin genel olarak konu ile ilgisini ölçmek için önce bir öntest uygularım. Daha sonra konuya giriş yaparak dersi anlatmaya başlarım. Öğrenciyi pasif kılmam karşılıklı soru cevapla işleyişe devam ederim. En son öğrencinin sorularını alır, genel bir tekrar eder, dersi sonlandırırım.

Çukurova
₺50/saat
Büşra
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

* 18 yıl tecrübeli öğretmenden ilkokul öğrencilerine okula destek, ödevlere yardım etütleri.

* Okula destek ve ödevlere yardımcı olma etütlerimiz sadece ilkokul öğrencilerimize yöneliktir. * Öncelikle öğrencimizin hazırbulunmuşluk durumunu tespit ederiz. * Programımıza öğrencimizin ders programı doğrultusunda güzel bir planlama yaparak devam ederiz. * Her dersin üzerinde özenle çalışmalar yapıp ödevlerinin tamamlamasını sağlarız.

Adana
₺35/saat
Hakan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Makina Mühendisliği öğrencisinden Adana’da ilkokul, ortaokul, lise okul derslerine yardım ingilizce, matematik, fizik dersleri

Dersleri okula yardımcı olacak şekilde öğrencinin en son işlediği konu ve soru çözümü agırlıklı olarak işler bir sonraki hafta görecegi derse giriş yaparak bitiririm. Öğrencinin ödevlerini çözmesinde yardımcı olarak konuyu kavramasını saglarım. Öğrenciye okul ödevlerini aksatmayacak şekilde ödevler vererek öğrencinin eksiklerini tespit ederim.

Sarıçam
₺20/saat
Caner
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği son sınıf öğrencisinden Tarih ve Coğrafya (uzman) dersi verilir.

Derslerimi öğrencimin anlayacağı şekilde anlatırım, esnek bir sistemim vardır. Öğrenme stillerini iyi biliyorum. Sözel mantık ağırlıklı anlatım kullanırım. Çokça soru ve örnekler ile anlatımı pekiştirmeye çalışırım.

Çukurova
₺60/saat
Serkan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Matematik öğrtyim. adana 'da ilkokul ortaokul öğrencilerine matematikten birebir&grup özel dersleri veriyorum.

2018 -2019 EGITIM OGRETIM YILI ICINDE 5,6,7 VE 8. SINIF DÜZEYLERİNDE MATEMATİK DERSİNDEN 2'ER KİŞİLİK GRUP DERSLERİ VEYA BİREBİR DERS Veriyorum. HER BİR ÖĞRENCİ, HER BİR DERSTEN HER HAFTA 2'SER SAAT DERS ALACAK.

Çukurova
₺55/saat
Betül
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İşletme bölümü mezunuyum ilkokul düzeyi Matematik Türkçe Sosyal Bilgiler alanında ders verebilirim.

öncelikle derse başlamadan önce öğrencimin derste işleyeceğimiz konuya göz atmasını isterim fikir sahibi olması açısından . Derse başlarken ise okuduğuna dair aklında kalanları anlatmasını isterim . Daha sonra örneklerle çözümlerle çoğaltarak konuyu anlatır kalıcı olmasını sağlarım .

Çukurova
₺50/saat
Nihan
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmeninden Adana'da ilkokul seviyesindeki öğrencilere tüm dersler ve ortaokul seviyesindeki öğrencilere matematik, türkçe dersleri

Derslere başlamadan önce öğrencimle ve velisiyle ön görüşme yaparak ögrencimi tanımaya çalışırım. Hazırbulunuşluk seviyesini ölçmek adına vereceğim dersle ilgili kitaptan ara ara sorular sorarim. Eksiklikleri belirledikten sonra öncelikle o konuları gidermeyi hedeflerim.

Seyhan
₺45/saat
Emirhan
İlk ders ücretsiz!

Sosyal Bilgiler öğretmeninden 4 5 6 7. Sınıf Sosyal Bilgiler, 8. Sınıf T.C. İnkılâp Tarihi, 9 10 11 12. Sınıf Tarih dersleri verilir

Derslerin en önemli kısımlarından biri olan dikkat çekme ile konuyla alakalı örnekler ışığında derse giriş yaptıktan sonra dersin işlenmesi anlatım, soru-cevap, beyin fırtınası ve benzetim gibi tekniklerle yürütmekteyim.

Adana
₺50/saat
Ahsen
İlk ders ücretsiz!

Türkçe öğretmeninden ,Adana'da Türkçe ve edebiyat dersleri ve sınavlar için özel ders verilir.

Derslerimi genelde müfredata göre işlerim. Ösym sınavları dışında yazılılar için konuyu anlatıp örnek yazılılar ve testler yaparım. Konuları anlatırken örnekleri günlük hayattan ve edebi eserlerden veririm. Öğrencinin özellikşe eksik olduğu konular üzerinde daha fazla dururum. Ders anlatırken sunuş ve buluş yöntemini kullanırım.

Sarıçam
₺30/saat
Cansel
İlk ders ücretsiz!

Çukurova Üniversitesi Sınıf Öğrermenliği 3. sınıf öğrencisinden ilkokul ortaokul tüm dersler destek, gelişim ve başarı..

Her ders konuya, alana ilgi uyandıracak düzeyde ısındırma, alıştırma, dikkat ve merak yükselterek hazır bulunuşluk eldesiyle giriş yapılır, interaktif bir şekilde yaparak yaşayarak öğrenme temelli devam edilir, bu zindelik öğrenciye öğrenme ve başarmanın inanılmaz hissini yaşatır, yer yer drama teknikleriyle öğrenme tamamlanır..

Yüreğir
₺25/saat
Simge
İlk ders ücretsiz!

Hukuk Fakültesi öğrencisinden ilkokul ve ortaokul öğrencilerine okul ve deneme sınavlarında destek

Öncelikle öğrencinin durumuna göre derslere temelden veya temelin bir üstü seviyede başlıyorum. Zaten öğrencinin durumunu kendim izleyerek anlıyorum. Öğrencinin kendisine özel bir çalışma planı hazırlıyorum.

Yüreğir
₺60/saat
Sevde nisa
İlk ders ücretsiz!

Bir programcı olarak en iyi bir programla hem sayısal hemde sözel dersleri ilkokul ortaokul orta düzeyde lise dersleri, ayrıca dil bilgisi ve turk dili edebiyatı dersleri de verebilirim

Öncelikle eğlenceli ve nitelikli olmasına dikkat ederim önce o konuyu sevmeleri lazım, sınıf içi daha iyi öğrenme için farklı materyaller kullanırım uygun olacağı şekilde, basit anlamlı kısa tam cümleler kurarak anlatırım ve onlardan önce ilk ben tekrar ederim yanlış bilgi ömür boyu sıkıntı yaratır çünkü, değişik faaliyetlere de başvurur o konuyu anlatırken hem

Sarıçam
₺40/saat
Esra
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmeniyim son senem ilkokul ortaokul okul derslerine destek, istenilen alanda özel ders veriyorum. İlk dersler ücretsiz! (matematik,tarih,türk dili edebiyatı, dil ve anlatım)

Öğrenci odaklı öğretim modellerini kullanırım. Ödev vermektense birlikte çözüm sürecini tercih ederim. Konu anlatımını sorular üzerinden yaparak öğrenciyi çözüm teknikleri üzerinden geliştirmeyi planlarım.

Seyhan
₺100/saat
Mehmet
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Adana'da Özel Eğitim uzmanı ve Okul öncesi öğretmeninden okula hazırlık ve özel eğitim dersleri verilir.

Haz ve oyun temelli bire bir seanslarla çalışıyorum. Çocukların gelişimi hakkında ders öncesi ve sonrası bilgi alışverişinde bulunuyorum.

Seyhan
₺10/saat
Meltem
İlk ders ücretsiz!

Maliye mezunu öğrencisinden ilkokul orta okul lise öğrencilerine coğrafya türkçe tarih derslerine yardımcı öğretmen.

Derslerimi konu tekrarı üzerine işlerim geçmiş konulardan soru çözerim ve bol bol soru sorarım takıldığın konu ve sorulara bakarım açıklarım.

Adana
₺50/saat
Şule
İlk ders ücretsiz!

Hukuk fakültesi öğrencisinden Adana da okula, ödevlere ve ingilizceye destek amaçlı özel ders

Derslere okul konularını tekrar ederek başlıyorum. Öğrenci ile test çözme ve pratik yapıyoruz. Aynı zamanda motivasyon amaçlı paylaşımlarda bulunuyoruz .

Seyhan
₺30/saat
Onur
İlk ders ücretsiz!

Makine mühendisliği öğrencisiyim. Adana veya Mersinde İlkokul , Ortaokul öğrencilerine matematik,fizik dersleri verebilirim.

Dersleri öğrencilerimin sıkılmayacağı şekilde ve onların ezber yapmasını değil mantığı anlamasına sağlayarak işlemeyü tercih ederim bu yöntem daha kalıcı öğrenmelerini sağlayacaktır

Adana
₺50/saat
Selim
İlk ders ücretsiz!

Tıp fakültesi öğrencisi olarak sınav deneyimlerimle, derslerinizde yardımcı olmak ve rehberlik etmek isterim.

Dersleri sizin eksik olduğunuz konuda yardımcı olmaya çalışarak işlerim yani sizin istekleriniz doğrultusunda ders yaparım.Bilgilerimi elimden geldiğince doğru ve yararlı olacak şekilde aktarırım.

Çukurova
₺80/saat
Tc nesrin
İlk ders ücretsiz!

Kimya ogretmeninden okul derslerine katkı birlikte daha güzel yarınlara el ele .

Derslerimi önce kendim anlatırım Sınavlarda çıkabilecek önemli hususlara ve sorulara deginirim Bu süreç içinde öğrencinin sadece dinlemesini isterim .daha sonra anlamadığı yerlere değinir ve benzer örneklerle birlikte pekiştirme yoluna giderim .

Seyhan
₺30/saat
Eda
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmeninden ilkokul ve ortaokul öğrencilerine uygun fiyata her ders birebir, grupla özel ders.

Derslerime daima ilgi çekici bir şekilde giriş yaparım. Bir dersin iyi bir şekilde öğretilmesi için ilk olarak çocuğu kazanmak gerek. Derslerime sürekli derslerime işlemem çünkü bir derse dikkat süresi 20 dakikadır bu yüzden etkili bir ders verimi almak için öğrencilerilerin dağıldığı zaman oyunlar oynatıp tekrar derse dönerim.

Çukurova
₺20/saat
Ufuk mert
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!
Çukurova
₺40/saat
Hüseyin
İlk ders ücretsiz!

Başarılı bir elektrik ve elektronik mühendisliği öğrencisinden,lise ve ilkokul öğrencilerine okul sınavları ve üniversiteye hazırlık sınavlarına yönelik matematik ve fen bilimleri dersleri,ek olarak ö

Derslerimi öğrenciyi sıkmadan eğlenceli bir biçimde anlatırım. Öğrencinin dersi anlaması için elimden geleni yaparım, öğrencinin anlamadığı bir yeri asla öğrenci tam olarak anlamadan geçmem.Eğer öğrenci konuyu anlayamıyorsa farklı anlatış yollarına başvururum.Öğrenciye soru çözümlerinde pratik ve etkili çözümler sunarım.

Çukurova
₺50/saat
Tuğçe
İlk ders ücretsiz!

Üniversite öğrencisinden ilk okul ve ortaokul öğrencilerinin derslerine yardım birebir ya da özel ders

Derslerime önce günün ya da haftanın tekrarını ederek öğrencinin neyi anladığını neyi anlamadığını anlayaran başlarım daha sonra ödevlerinde yardımcı olur en son konuyla alakalı test ve soru çözümü yaparım

Yüreğir
₺40/saat
Adana
₺30/saat
Fatma
İlk ders ücretsiz!

Hukuk fakultesi öğrencisiyim.Adana içi Türkçe Matematik Edebiyat Tarih geometriden ders verebilirim.

Matematikte konu ardından bol soru destekli dersler. Sözellerde ezber yerine mantık kavratıp bol soruyla destekleme taraftarıyım.

Seyhan
₺40/saat
H .gamze
İlk ders ücretsiz!

Çukurova diş hekimliği öğrencisinden birebir matematik geometri fen bilgisi ve ortaokul ilkokul ögrencilerine ev odevlerine derslerine hazırlık

Belirli bir kaynaktan konu anlatımı yapıyorum daha sonra örnek soru çözümleri ve arkadasından ev ödevi vererek ögrencinin dersi pekiştirmesini sağliyorum .

Seyhan
₺80/saat
Seda
İlk ders ücretsiz!

Severek öğrenme️İletişim,sevgi, deneyimli meb öğretmeninden özel ders , bireysel ve grup dersleri

Yaparak yaşayarak öğrenme tekniği uygulmayı, cevabı vermekten ziyade var olan bilgileri doğurtmaca yöntemi kullanarak , gerekli materyaller ile dersi görselleyerek işlerim

Çukurova
₺40/saat
Inci
İlk ders ücretsiz!

Türkçeyi her sınavda full çekmiş endüstri öğrencisinden ilkokul ortaokul ve lise öğrencilerine özel ve grup dersleri zevkle verilir

Derslerimi konu anlatımlı soru bankalarindan faydalanıp işlerim. Anlatımdan daha çok pratik yaparım çünkü en önemlisi bana göre pratiktir.

Çukurova
₺50/saat
Ceren
İlk ders ücretsiz!

Sakarya Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği bölümünden mezunum. Herhangi bir dersten rahatlıkla ders verebilirim️

Dersi, öğrencinin öğrenmesi gereken konuları onların seviyelerine uygun bir şekilde anlatıyorum. Tekrar ve alıştırmalarla öğrenmeyi gerçekleştiriyorum.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm okul derslerine destek özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size okul derslerine destek öğretmeye hazır,
Adana merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Adana konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size okul derslerine destek alanında rehberlik etsin

Adana okul derslerine destek özel ders öğretmeneleri

okul derslerine destek öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :Adana merkezi ve çevresindeki okul derslerine destek alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

okul derslerine destek özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta Adana konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.