Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Kayseri Okul derslerine destek özel dersleri

Yakınlarınızda 96 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

Kayseri okul derslerine destek öğretmenleri seçeneklerimiz

Kocasinan
₺40/saat
Ömer
İlk ders ücretsiz!

Makina mühendisliği öğrencisinden Kayseride ilkokul öğrencilerine Matematik dersinden her türlü yardımda bulunulur

En iyi öğrenme yöntemi soru çözmektir bu nedenle 1 saatlik ders diliminde en az 40 dk soru çözmeye ayrılmalıdır matematiği öğrenmenin en hızlı ve kolay yolu budur.

Kayseri
₺50/saat
Pelin
İlk ders ücretsiz!

Stajyer diyetisyen pelin'den kayseri'de okul derslerine yardimci ösym sinavlarina hazirlayici güvenilir eğitim

Öğrenmeyi en yüksek oranda kalıcılaştıran yöntemlerin başında "Görsel ve İşitsel" efektler kullanmak gelir. Öğrenciyi sıkmadan bunaltmadan sabırla ve anlayışla, bu yöntemleri de kullanarak eğitirseniz, karşınızdaki bireyin sağlık ve psikolojik problemi olmadıkça konuyu anlamaması neredeyse imkansızdır.

Kocasinan
₺30/saat
Fatih
İlk ders ücretsiz!

Elektrik Elektronik Mühendisliği Öğrencisinden Kayseri'de İlkokul ve Lise Matematik, Fen Bilimleri, Fizik, Kimya Dersleri

Ders işleme yöntemi olarak öncelikle öğrencinin neye ihtiyacı olduğunu tespit ederim. Konu olarak yeterli gördüğüm öğrenciler ile bol soru çözer, konu olarak yeterli görmediğim öğrenciler ile konu çalışarak başlar sonradan soru kısmına geçiş yaparım.

Talas
₺50/saat
Beyza
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli felsefe öğretmeninden kayseriden lise ve bireysel olarak ilgili alanda ders verilir

betimleme ve örneklerle zenginleştirerek, gerçek hayatla bağdaştırıp özleştirilmiş şekilde kalıcı hale getirerek işlerim. Tekrar ve önemli notlar ile geri bildirimler veririm. Bu şekilde öğrencilerimin hafızasında konuların yer edinmesinde etkili olurum.

Kocasinan
₺35/saat
Elifnur
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi öğrencisinden ilkokul ve lise seviyesindeki öğrencilerine Türkçe, Matematik ve İngilizce dersleri

Dersleri işlerken basit düzeye indirgeyerek ve sevdirmeye çalışarak anlatırım. Hususi olarak ilkokul öğrencilerine dersi ya da okulda verilen ödevi bir daha eğlenceli hale getirerek anlatmaya çalışırım.

Kocasinan
₺50/saat
Şerifenur
İlk ders ücretsiz!

Endüstriyel tasarım müh. öğrencisinden okul ödevlerine ve derslerine destek çizim eğitimi ve fitness koçluğu

tamamen sayısal mantığa dayalı akıcı ders anlatırım hayal ederek öğrenmek benim için en önemli ve verimli öğrenme şeklidir. okul derslerine destek için ilköğretim öğrencileri çizim programları ve fitness için ise lise ve üniversite hazırlık öğrencilerine yönelik ders ve eğitim verebilirim.

Melikgazi
₺50/saat
Mina
İlk ders ücretsiz!

Moleküler Biyoloji Öğrencisinden ortaokul ve lise düzeyinde İngilizce, Kimya, Biyoloji derslerine yardım

Derslerimi örnekleme ve hafıza metotlarıyla işlerim ve mantıksal temelleri öğrenciye anlatırım. Bu şekilde akılda kalması kolaylaşır. Konuları birbiriyle bağlar ve sebep sonuç ilişkilerini gösteririm. Yani ilerideki bir konuyu anlatırken ilk konularla bağlantı kurar ve hatırlamayı kolaylaştırırım. Ortaöğretim ve lise öğrencilerine yönelik çalışıyorum.

Melikgazi
₺60/saat
Ayşe
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Öğretmen ve yüksek lisans öğrencisinden ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine takviye kursu.

Ders işlerken genelde önce ki konuların tekrarını yaparım, konu anlatırken mutlaka sorular sorarım, materyaller kullanarak konunun daha iyi anlaşılmasını sağlarım, önemli yerleri yazdırırım. Konuyla alakalı videolar izletirim.

Kocasinan
₺40/saat
Adem
İlk ders ücretsiz!

Fen ve Teknoloji Öğretmeninden Okula, Ödeve, Projeye Yardım ve Özel Ders Verilir...

Öğrenci konuyu hiç bilmiyorsa öğrencinin seviyesine göre konu anlatımı yaparım. Eğer ki öğrenci konuyu biliyor ise konuyu özet geçerim öğrenci bilgileri pekiştirmiş olacaktır. Ardından öğrenciye konuyla ilgili basitten zora doğru test yaprakları verilir, öğrencinin çözemediği sorular ya da yanlış çözdüğü sorular üzerinde detaylı çözüm yapılır.

Kocasinan
₺50/saat
Fatma zehra
İlk ders ücretsiz!

Türk dili ve edebiyatı öğretmeninden okula ve sınavlara yardımcı Türkçe edebiyat dersleri

Ders vermeden önce ders alacak kişinin bilgisini ölçmekle başlarım daha sonrasında ufak tefek sorular sorarak konuya ne kadar hakim onu belirlerim daha sonra konu anlatırım arkasına konuyla alakalı soruları cozerim sonrasında özellikle durulması gereken önemli noktaların tekrarını yaparım öğrenciye odevlendirme yaparak dersi bitiririm sonraki derste ise odevlendirme yaptığı

Talas
₺50/saat
Arif
İlk ders ücretsiz!

Sınıf Öğretmeninden Matematik, Türkçe, Fen Bilimleri, Sözel Dersler, Alan Bilgisi, Eğitim Bilimleri vb. dersler

Yaparak yaşayarak öğrenme başta olmak üzere kalıcı öğrenmeyi sağlayan tüm öğretim tekniklerine vakıf bir öğretmenim. Modern yöntemler ( Montessori vb. ) konusunda bilgi sahibi ve tecrübeliyim. Dört yıllık tecrübem çalışmaktan ibaret değil aynı zamanda araştırmak ve projeler üretmekten de geçiyor.

Talas
₺50/saat
Ibrahim
İlk ders ücretsiz!

16 yıl rehberlik ve psikolojik danışmanlık yaptım. Mesleki rehberlik, tercih danışmanlığı, verimli ve etkili çalışma yöntemleri, motivasyon ve konsantrasyon konularında bireysel ya da grup çalışmaları

Bireysel görüşme, grup etkinliği, verimli çalışma teknikleri, haftalık ve aylık bireysel programlar, deneme, quiz sonuçları takibi ve analizi, okul başarısını yükseltmeye yönelik programlar...

Talas
₺50/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Kayseride endüstri mühendisliği son sınıf öğrencisiyim sizlere elimden geldiğince yarımcı olmak isterim.

Ben daha çok okul derslerinize yardımcı olmak istiyorum ders işleme şeklimiz size göre şekillenir zorlandığınız konular ve yapamadığınız ödevlere göre bir program oluştururuz.Sizi ve kendimi sıkmadan aktivite tadında bir okadar da ciddiyetle derslerimizi işleriz.

Kayseri
₺100/saat
Feyza
İlk ders ücretsiz!

Fen Bilimleri Öğretmenliğini birincilikle bitirmiş fen bilimleri öğretmeninden ortaokul düzeyinde fen ve matematik dersleri verilir.

Derslerimi öğrencileri düşündürmeye yönlendirecek şekilde işlerim. Derse dikkat çekici bir soru yada materyalle başlarım. Daha sonra öğrenciye konuyla ilgili çeşitli sorular sorarak öğrencinin önbilgisini ölçerim. Konuyla ilgili öğrencilerin varsa kavram yanılgılarını tespit ederim. Daha sonra öğrencinin önceki kavram yanılgılarını gideririm.

Talas
₺50/saat
Ece
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türkçe öğretmenliği öğrencisinden ilkokul ve orta okul öğrencilerine Türkçe ve sosyal bilgiler dersinden özel ders.

Öğrencinin bilmediği ya da anlamadığı yönleri saptayıp en çok o konular üstünde duruyorum. Öğrencinin çözmesi gereken soru tiplerini de derste gösterip ona göre fotokobiler veriyorum.

Kayseri
₺40/saat
Gül
İlk ders ücretsiz!

Makina muhendisliği ögrencisinden Kayseri 'de oturan ilkokul ve ortaokul ögrencilerine , matematik ve ingilizce derslerinden kişiye özel ders anlatımı , ek soru cözümlü özel ders

Derslerimden önce mutlaka bir iki dakikalık kısa sohbetler yaparım. Ögrencimi daha iyi anlamak ve ona daha iyi bir sekilde yardımcı olmak için karakterini , hobilerini , kavrama şeklini , ilgi alanlarini ve yeteneklerini ölçerim. Ders esnasinda ilgisi dağildiginda tekrar odaklanabilmesi için güncel herhangi bir sosyokültürel konu hakkinda kisa bir sohbet baslatirim.

Talas
₺40/saat
Erdinç
İlk ders ücretsiz!

Mimarlık ve hukuk fakültesi öğrencilerinden hayat koçluğu ve ilkokul, ortaokul, lise duzeyinde okula destek dersleri (Kayseri -Talas)

Dersleri kaynaksız boş a4 kağıdında başlanır. Öğrenci verilen dersleri yanlış yapmayana kadar devam ederiz. Soru cevap ve test çözümü aktif olarak etkilesim içindeyiz. Watsapp üzerinden yapılamayan örnekler, sorular günün her saatinde sorulabilir.

Melikgazi
₺35/saat
Hayriye
İlk ders ücretsiz!

Makine mühendisliği ( ingilizce)öğrencisinden üniversite sınavına hazırlanan arkadaşlarımıza tyt ayt konu desteği sağlıyorum. Aynı zamanda yabancı dil sınavlarına yardım sağlayabilirim.

Dersleri belitlenen konu üzerinden baştan sona konu anlatımı ve not desteğiyle konuyu tamamladıktan sonra birlikte soru çözümü ve çözemediği sorularda baştan konuya dönüp pekiştirilmesini sağlayarak yaparım.

Talas
₺35/saat
Miray
İlk ders ücretsiz!

Felsefe yüksek lisans öğrencisinden felsefe dersleri almaya ne dersiniz. Felsefeye başka bir bakış.

Derslerimi güncel konularla örnek vererek işlemeyi seviyorum. Sosyoloji ve felsefe arasında bağlantılara değinerek işliyorum. Felsefe hakkında yanlış düşüncelere değiştirmeyi seviyorum.

Kocasinan
₺70/saat
Şeyma
İlk ders ücretsiz!

İlköğretim okulu öğrencilerine derslerine destek amaçlı ders vermek isterim .Teşekkür ederim .

Derslerimi genelde kazanım üzerine yoğunlaştırılmış bir şekilde etkinlik , eğitici oyun , deney ve gözlem üzerine kurgularim .

Kocasinan
₺100/saat
Mustafa
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yeni nesil sorularla 9. sinif 10.sinif 11.sinif tyt ayt fizik konularini bitirme imkani ALANINDA UZMAN

KONU ANALTIM - KONU TEKRARI - SORULARLA KONU PEKİŞTİRME - BİREBİR YADA GRUP OLARAK DERS ANLATIMI - İSTER PAKET İSTER DERS PAKET DERSLERDE UYGUN FİYATLAR GRUPLAR İÇİN ÖZEL FİYAT FİZİK ANLAMA VE KAVRAMA İÇİN ÖZEL YÖNTEMLER BİREBİR EĞİTİM KOÇLUĞU

Melikgazi
₺35/saat
Buse
İlk ders ücretsiz!

Gıda mühendisiyim.Disiplini Öğretmeyi ve öğrenmeyi seviyorum. Hem bilgilerimi taze tutmak hem de Öğrencilere yardımcı olmak istiyorum.

Öncelikle konuyu okuma okutma kapatıp karşılıklı soru cevap şeklinde konu tekrarı ve soru çözümü ile konuyu pekiştirme extra basit bi ödev ile öğrenci motivasyonu ve çözülemeyen soru üzerinde durarak konuyu iyice kavramasını sağlaması.

Talas
₺50/saat
Ilayda
İlk ders ücretsiz!

Tıp öğrencisinden ortaokul fen ve matematik ve lise biyoloji kimya desteği Kayseri

Soruları sorunsuz çözmenin konuyu iyi öğrenmekten geçtiğini düşünüyorum konuyu sözlü anlatır önemli yerleri not aldırır ve sonrasında bol soru tipi görmesini sağlarım

Kayseri
₺55/saat
Muhammed
İlk ders ücretsiz!

Tyt 10000.'nden çocuklarınız okul derslerine yardim, matematik ve fen gibi temel branşlarda destek ve ilk ders ücretsiz

Dersleri bire bir konu tekrarı ve ardından konu üzerine çözümlü sorularla ve soru cevap şeklinde işlerim bilgiyi ezberleyene kadar değil öğrenene kadar

Kayseri
₺50/saat
Samet
İlk ders ücretsiz!

Kayseri'de İlköğretim ve lise öğrencilerine fizik öğretmeninden matematik ve fizik (fen bilgisi) dersi verilir

Öğrenci seviyesine göre anlatım seviyesindeki indirgeme, anlayacağı şekilde öğretme ve mutlak öğretme soru cevap teknikleriyle bir ebeveyn olarak memnun kalacağınız bir öğrenme yöntemi.

Melikgazi
₺35/saat
Zeynep büşra
İlk ders ücretsiz!

Elektrik Elektronik Mühendisliği öğrencisinden Kayseri'de lise, ortaokul, ilkokul seviyesinde matematik, fizik, izgilizce

Derslere en basit seviyede başlarım öğrenci seviyesi ve alt yapısına göre devam ederim bol soru çözme ve pratik yaparım soru tipleri ve pratik bilgiler veririm

Melikgazi
₺40/saat
Nadire
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Okul derslerine yardimci olurum cocugunuzun derslerindeki basariyi goreceksiniz .cocuklariniz derslerdeki basarili olsun

Mufredata uygun her cocuga ozel farkli ders isleriz farkli farkli ders islerim cocuklarin anlayacagi yonden

Kayseri
₺60/saat
Feride
İlk ders ücretsiz!

Hukuk Fakültesi öğrencisinden ilkokul ve lise düzeyinde Matematik, Türkçe ve Edebiyat dersleri

Öğrenci koçu olarak öncelikle ders almaya gelen öğrenciler ve aileleriyle dostluk kurarım. Öğrencilerime kendilerine özgü çalışma tarzı geliştirmeleri için destek olurum.

Melikgazi
₺30/saat
Nurcan
İlk ders ücretsiz!

Erciyes Üniversitesi Felsefe öğretmenliği ilkokul ve ortaokul öğrencilerine saati 30 tl ye ders vermekteyim

Öğrencinin öğrenme algisina göre yöntemler izlerim genellikle konu artı soru çözümü tercihimdir daha verimli ve sistematik bir yılda gozlemledigim bu

Melikgazi
₺40/saat

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm okul derslerine destek özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size okul derslerine destek öğretmeye hazır,
Kayseri merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Kayseri konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size okul derslerine destek alanında rehberlik etsin

Kayseri okul derslerine destek özel ders öğretmeneleri

okul derslerine destek öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :Kayseri merkezi ve çevresindeki okul derslerine destek alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

okul derslerine destek özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta Kayseri konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.