Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İzmir Okul derslerine destek özel dersleri

Yakınlarınızda 359 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

İzmir okul derslerine destek öğretmenleri seçeneklerimiz

Karşıyaka
₺80/saat
Elif
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!
Karşıyaka
₺30/saat
Deren
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bornova anadolu lisesi öğrencisinden ilkokul ve ortaokul seviyesindeki öğrencilere eğlenceli bir eğitim

derslerimi öğrencinin sıkılmadan eğlenerek ve dersi severek öğrenmesini sağlamaya çalışırım. bence öğrenmenin başı sevmekten geçer bu yüzden öğrencimin dersimi sevmesi için dersimi ona göre yönlendiririm.

Buca
₺30/saat
Aylin
(20 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Pedagojik Formasyon Sertifikası sahibi Dokuz Eylül Üniversitesi Tarih bölümü son sınıf öğrencisiyim. Sosyal Bilgiler, Tarih, Osmanlıca gibi dersler veriyorum, okul ödevlerine yardım ediyorum.

Baskı kurup ezber yöntemi yerine farklı öğrenme metotları kullanırım. Bunun yanında çeşitli öğretim tekniği kullanarak öğrencilerimin sıkılmadan öğrenebilmesini sağlarım. Ayrıca nasıl daha kolay ve çabuk öğreneceğine dair öğrenme yöntemleri sunarım. Sıradan öğretmen öğrenci ilişkisindeki resmiyet yerine arkadaş veya oyun ablası ilişkisi kurarım.

Karabağlar
₺40/saat
Seren
İlk ders ücretsiz!

İlkokul ve ortaokul öğrencileri için okul sınavlarına destek ve pratik konuşma İngilizce dersi

Yalnızca okula ve sınavlara yönelik değil konuşma dinleme ve yazma becerilerini geliştirmeye yönelik pratik alıştırmalar yaptırırım.

Buca
₺40/saat
Safa emir
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Fen lisesi öğrencisinden okula uyum,Psikoloji,Edebiyat ödev ve tezleri,Psikoloji konularında özel ders ve seans verilir.

Derslerde yanımdaki insanın anladığı ve anlamadığı şeylere odaklanıp uyguladıklarımı bunlara göre değiştiriyorum. Aynı zamanda kendimde aktif bir öğrenci olduğum için ders verdiğim insanların dikkatini çekmek ve onların güçlü yönlerini analiz etmek konusunda iyi olduğumu düşünüyorum.

Buca
₺50/saat
Hatice
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

DEÜ Hukuk Fakültesi öğrencisinden İzmir/Bucadaki ortaokul öğrencilerine okul derslerinde ve yaşantılarında birebir destek

Amacım derslerin öğrenciler üzerinde baskı ve kontrolünü kırıp, daha zevkli, eğlenceli ve öğretici bir programla çalışmak; öğrenciyi her ders saatinde zorunlu bir alana maruz bırakmamak ve hiçbir konuyu ezberletmeden mantık çerçevesinde kalıcı öğrenim sağlamaktır.

Buca Osb
₺40/saat
Serenay
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyoloji ve Felsefe öğrencisinden sınavlara hazırlık ve derslere destek dersleri. Türkçe, ingilizce, tarih, coğrafya dersleri için konu anlatımı ve soru çözme teknikleri ders

Derslerimi yüzyüze veya grup dersi şeklinde işlerim. Öğrenciyi problem odaklı düşünmeye sevk ederim ve konuları kalıcı kılmak adına farklı yöntemler denerim. Özellikle ÖSYM sınavları söz konusu olduğunda paragraf sorularını kavrama ve çözme üzerine dersler veririm ve farklı derslerde öğrencinin bilgiyi özümsemesine yardımcı olurum.

İzmir
₺75/saat
Serdar
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Her cocuk seviyesine uygun ölcüde eğitim hakkına sahiptir. Bu okullarda her zamana saglanmayabilir. Cocuk yeterli sevgi ve ilgide mutlaka gelişim gösterecektir.

Sınıf öğretmeniyim. Dersleri ezberden uzak, mantık cercevesinde ögrenme şeklinde calışırım. Kaynaştırma ögrencileriyle de calıştım. En temel seviyede ders verebilirim. İlk ders ücretsizdir. Memnun olunmadıgı takdirde gereken yapılır.

Buca
₺50/saat
Ebru
İlk ders ücretsiz!

Fen Bilimleri Öğretmenliği 4. Sınıf Öğrencisinden İlkokul ve Ortaokul Düzeyinde Fen Bilimleri, Matematik, Türkçe ve Lise Düzeyinde Biyoloji Dersi, Okul Öncesi Gelişim Destekleyici Oyun Ablalığı

Derslerimi karşılıklı iletişime dayalı olarak işlerim. Ezberden uzak olup, konunun temelini öğretme çabasındayım. Bol örneklendirmeyle ve günlük hayatla bağdaştırma sağlayarak bilginin kalıcılığını arttırmaya çalışırım. Konunun öğrenildiğinden emin olana kadar üzerinde dururum, geçiştirmem.

Buca
₺60/saat
Ayça
İlk ders ücretsiz!

Sınıf Öğretmenliği bölümü öğrencisinden ilkokul ve ortaokul öğrencilerine özel ders ve ödev yardımı

Birebir ders işlerim. Soru çözümü yaparım. Konu anlatımı yaparım. Deneme sınavlarına hazırlık yaparım. Daha önce gönüllü işlerde grup dersi verdim. Gönüllü işlerde birebir ödev yardımı çalışmaları yaptım. Uygun fiyata deneme dersi yapabiliriz. Haftada en az iki saat ders verebilirim. Verilen ders saatine göre ücrette anlaşabiliriz.

Bornova
₺50/saat
Bahar
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi Mühendislik Fakültesi yüksek lisans öğrencisinden her seviyede matematik, türkçe ve fen dersleri

Sınavlara hazırlık olarak çalışma programı hazırlandığında öncelikle konu anlatımı daha sonra bol bol pratik uygulamalar ile ders vermekteyim. Kendi oluşturduğum soru ve denemeler ile ders sonunda mutlaka uygulamaları tekrarlarım olmaktadır.

Buca
₺50/saat
Ayberk
İlk ders ücretsiz!

Makine mühendisliği öğrencisinden İzmir'de ilkokul ve lise öğrencilerine matematik, fizik ve kimya dersleri verilir.

Derslerimi öncelikle öğrencimin bilgisini öğrenebileceğim şekilde sorular sorarak başlarım. Sonrasında dersin temelini oluşturacak şekilde bir giriş yaparak konunun ilgili en ayrıntı kısımlarına değinirim. Her bir konu başlığının ardından, başlık ile ilgili temel sorular sorarım ve o bölümün pekiştirilmesini sağlarım.

Buca
₺40/saat
Eren
İlk ders ücretsiz!

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Öğrencisinden İzmir'de Özel Kimya, Matematik, Tarih Dersi(Orta Okul İçinde Her Ders Verilebilir)

Kendim uzun uzun ders işlemeyi sevmediğim için öğrenciye de onu yapmam. Genelde eğlenceli geçer yapabildiğim kadarıyla derslere hikayeleştirerek girmeye çalışırım böylece konunun akılda kalması daha kolay oluyor ve kolay kolay silinmiyor. Derslerim genelde lise öğrencilerine yönelik fakat ortaokul öğrencileri de katılabilir tabii ki :).

Gaziemir
₺60/saat
Fatih
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli ingilizce öğretmeninden izmir de ilkokul- ortaokul-lise ve genel ingilizce dersleri vermekteyim

İNGİLİZCE ÖĞRENİMİNDEKİ DÖRT TEMEL BECERİYİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURARAK DERS PLANLAMsı yapmaktayım..Genel İngilizce de ki kazanımları kalıcı hale dönüştürmek için kişiye özel bir program uygulamaktayım.. Çok kısa sürede, kişileri sıkmadan, gramerle boğmadan, akılda kalıcı tekniklerle sonuç alıyoruz.

Çiğli
₺40/saat
Emir
İlk ders ücretsiz!

Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Öğrencisinden İzmir deki Öğrencilere Özel Ders , Destek , Kişisel Gelişim ,Sınav Taktikleri

Öğrencim dersi anlamıyorsa problemin ne kadar derinde olduğunu bulup çözer ve anlaması için yardımcı olurum. Sonuçta herkesin öğrenme tarzı farklı.Motivasyonu düşüncede ona gerekli yaşam koçluğu yaparım.

İzmir
₺50/saat
Cansu
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji Bölümü Öğrencisinden İzmir'de ilkokul, ortaokul ve lise Fen Bilimleri, Matematik, Biyoloji, Kimya İngilizce dersleri verilmektedir.

Dersleri, soyut olan kavramları somutlaştırarak,öğrencinin zihninde oluşmasını sağlamaya çalışarak gerçekleştiririm. Gerektiği durumlarda elimdeki materyalleri kullanarak ya da elimdeki malzemelerden materyaller yaratarak örneklendirmeye de çalışırım.(Bu,daha çok biyoloji, fen bilimleri gibi derslerde daha kullanışlı bir yöntemdir.

Bornova
₺20/saat
Elif gizem
İlk ders ücretsiz!

(İngilizce) Dönem ödevleri, projeler, makale ve bitirme tezleri konusunda yardımcı olabilirim. Turnitin benzerliği %20'nin altında özgün ödevler hazırlarım.

Ödevle ilgili tüm detayları alıp kendi araştırmamı yaptıktan sonra ortalama 2 gün içinde ücret ve süre bilgisi ile size dönüş yaparım. Onayladığınız takdirde başlamadan ücretin yarısı bitince kalan yarısı şeklinde anlaşabiliriz. Şimdiye kadar yardımcı olduğum arkadaşlardan hiç biri düşük ya da ortalama bir puan almadı.

Karşıyaka
₺40/saat
Duygu
İlk ders ücretsiz!

Üniversite hazırlığını eşit ağırlık bölümü ile tamamlayan, kolej deneyimi olan öğretmenden ilköğretim kademesi öğrencilerine ödevlerine destek, konu anlatımı ve pratik kazandırma becerisi kazandırma.

ö/Öncelikle okulda anlatılan konuların özet olarak tekrarını yapıyorum ancak bunu olabildiğince eğlenceli hale getirmeye çalışıyorum bazen oyun ile bazen eğlenceli çalışma yaprakları ile yapıyoruz. Ardından konu testi çözüyoruz. Daha sonra okulda verilen ödevleri yapıyoruz.Son olarak da öğrencinin yapamadığı soruları çözüyoruz.

Karşıyaka
₺60/saat
Güldeniz
İlk ders ücretsiz!

1-14 yaş arası ders desteği,gelişim desteği ve oyun ablası olarak görev yapabilirim.

0-6 YAŞ GRUBUNDA ÖNCELİKLE ÖZBAKIM SONRASINDA DA BİLİŞSEL,ZİHİNSEL,MOTOR BECERİLERİ VE SOSYAL GELİŞİMLERİNİ DESTEKLİYORUM.

Buca Osb
₺50/saat
Nilay
İlk ders ücretsiz!

Üniversite öğrencisinden özel ders (ilkokula yönelik tüm dersler için özel ders ve ödev yardımı)

Belli bir süre ben de karşı taraf olduğum için öğrencinin çektiği zorlukların farkındayım.Benim öğretmenlerden almak isteyip alamadığım her şeyi karşı tarafa aktarmaya çalışıyorum.Derslerde süre sıkıntısı yok yani anlaması ve verimli olması önemli sonuçta.Dersten sonrası için de yardımcı olmak isterim.

İzmir
₺50/saat
Tolga
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Üniversite öğrencisinden okula yardım ve sınavlara hazırlık amaçlı lise düzeyinde sözel alan dersleri

Derslerimi müfredata uygun ve sınav sisteminde maksimum verimlilik elde etmeye yönelik işlerim. Öğrencinin başarısı ve öğrenilen konunun kalıcı olması en büyük önceliğimdir. Salt ezbere dayalı sistemlerin aksine dersin bir bütün olarak kavranmasını hedeflerim.

Balçova
₺60/saat
Atalay
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi mezunundan Felsefe, Türkçe, Coğrafya özel dersleri ve Rehberlik hizmeti verilir.

Ağırlıklı olarak vermiş olduğum dersler lise öğrencilerine hitap etmektedir. Konu anlatımlarımı sıkmadan kısa tutarak, bol alıştırma ve gündelik hayattan çeşitli örnekler vererek işlemekteyim. Her ünite sonunda okula uygun giderek farklı soru tarzlarında testler ve alıştırmalar hazırlayarak konu sonu değerlendirmeye tabi tutmaktayım.

İzmir
₺45/saat
Ümmü
İlk ders ücretsiz!

Doktora öğrencisinden İzmir'de ilkokul ve ortaokul düzeyinde ingilizce, matemetik ve fen bilimleri dersleri

Ders verme yöntemim her öğrenci özeldir mantığına dayanmaktadır. Ders alacak öğrenciyle bir öngörüşme ve çoklu zeka testi ardından ders işleme yöntemini öğrenciye göre belirlerim. (yazılı, sözlü, görsel materyal kullanımı vs...). Genel olarak ilköğretim seviyesi ingilizce, matematik ve fen bilimleri ile ilgili özel ders vermekteyim.

İzmir
₺10/saat
Tugceozogul@gmail.com
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Dokuzeylul universitesi makine ve iktisadi idari bilimler fakultesinden mezunum suan acik ogretim adalet okuyorum egitim ogretim onemli kendimi gelistirmeyi seviyorum neden birlikte gelismeyelim

Once konu calisilir daha sonra o konu hakkida soru cozumune gecilir ve baska konuya gecince daha onceki calisilan konular da 15 dk arayla tekrar edilir

Bayraklı
₺30/saat
Onur
İlk ders ücretsiz!

Çiğli Fen Lisesi mezunuyum, bilgisayar mühendisliği bölümünde okuyorum. Özellikle; Almanca, İngilizce, Fen Dersleri ve Matematik.

Her yaşta öğrenciye ders verebilirim, küçük yaşta ki çocuklarla da verimli saatler geçirebileceğime inanıyorum. Öğrencinin en iyi öğrenme yolunu (görsel, işitsel, dokunsal vb.

Bornova
₺50/saat
Salih kağan
İlk ders ücretsiz!

Ziraat Mühendisliği öğrencisinden İzmir'de ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine okul derslerinde destek

İlk önce konuyu anlatmaya başlar,sonrasında öğrenciye çözmeye için sorular veririm.Eğer yapamadığı ya da anlamadığı bir yer olursa hemen yardımcı olurum.Öğrenci sıkılmaya başlarsa kafasını boşaltması için kısa bir sohbet ile dersten biraz da olsa uzaklaştırırım.Sonuçta her insan bir süreden sonra sıkılmaya başlıyor.

Karabağlar
₺50/saat
Gülce
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Çevre Mühendisliği öğrencisinden İzmir'de ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde okula yardımcı dersler

Derslerimi yazarken anlatarak işlerim. Öğrenciye basit bir şekilde konuyu özet geçtikten sonra detay ve ayrıntılarını örnek uygulamalarda anlatırım. Kontrol sorularıyla öğrencimin konuyu kavrayıp kavramadığını tartışıp konuşarak öğrencimle birlikte karar veririz.

Bayraklı
₺50/saat
Irmbrf
İlk ders ücretsiz!

Hukuk fakültesi öğrencisinden İzmir'de ilkokul seviyesinde Türkçe, Matematik, Almanca, İngilizce dersi verilir. Aynı zamanda Hukuk fakültesi öğrencilerinin derslerine yardım edilir.

Karşımdaki öğrencinin hangi konuyu anlamadığını soracağım birkaç kilit soru ile bulur, yol haritamı ona göre oluştururum. Kişinin konunun en başında nasıl öğrendiğini sorar, başka anlatım tarzıyla kafa karıştırmak istemediğimden, bildiği şekilde anlatmaya gayret ederim.

Aosb
₺100/saat
Burcu
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

20 yıllık deneyimli ingilizce öğretmeninden 17 yıldır özel ders deneyimi olan öğretmenden

Gramer temelinin sağlamlığına özen gösteririm çünkü sınav bazlı toplumdayız ve seviyeye uygun guvenilir kaynaklarla ders işlerim küçük öğrenciler için ise uygun görsel keyifli materyallerim vardır

Buca
₺45/saat
Aybike
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Öğrencisinden İlkokul ve Ortaokul Seviyesinde Özel Ders Verilir

Öncelikle haftalık proğramlar hazırlarım bunu yaparkende öğrencinin söylediği her şeyi dikkate alır ve onun uyum sağlayabilceği şekilde hazırlarım. Dersleri her öğrenciye göre farklı bi metod kullanarak anlatırım çünkü herkes dersi aynı şekilde anlamıyor.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

İzmir merkezindeki eski öğrencilerimiz
okul derslerine destek öğretmenlerini değerlendiriyor

Okul derslerine destek öğretmenleriminizin yetkinliklerinden emin olmak için, 

İzmir içindeki eski öğrencilerimizin yorumlarını alıyoruz. 

Bu yorumlar özgündür ve Superprof garantisi altındadır.

Harika! Kadir beyle tanıştığımıza cok memnunum. Kendisinin tavrı, duruşu sakinliği öğrencimizi cesarerlendirmiş görünüyorki son zamanlarda dersleri konusunda hevesli. Kendisine cok tesekkür ederiz. Yola devam :)

F
Fırat, Élève
3 hafta önce

Tüm okul derslerine destek özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size okul derslerine destek öğretmeye hazır,
İzmir merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

İzmir konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size okul derslerine destek alanında rehberlik etsin

İzmir okul derslerine destek özel ders öğretmeneleri

okul derslerine destek öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :İzmir merkezi ve çevresindeki okul derslerine destek alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

okul derslerine destek özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta İzmir konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.