Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İzmir Okul derslerine destek özel dersleri

Yakınlarınızda 200 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

İzmir okul derslerine destek öğretmenleri seçeneklerimiz

İzmir
₺50/saat
Eda nur
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Lise son sınıf öğrencisiyim. İlkokul seviyesinde olan öğrencilerin Türkçe Ve Matematik derslerine yardımcı olurum. :)

İlk önce öğrencime konuyla alakalı sorular soracağım. Bu konu hakkında aklına gelen ilk örnekleri vermesini isteyip ön hazırlık yapılmasını sağlayacağım. Konuyu anlatacağım ve anlayıp anlamadığı yerleri sorup anlamadığı yerleri tekrar edeceğim. Sonrasında ise konuyla hakkında örnekler verip,onunda tekrar örnek vermesini sağlayacağım.

Karşıyaka
₺30/saat
Deren
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bornova anadolu lisesi öğrencisinden ilkokul ve ortaokul seviyesindeki öğrencilere eğlenceli bir eğitim

derslerimi öğrencinin sıkılmadan eğlenerek ve dersi severek öğrenmesini sağlamaya çalışırım. bence öğrenmenin başı sevmekten geçer bu yüzden öğrencimin dersimi sevmesi için dersimi ona göre yönlendiririm.

Karabağlar
₺40/saat
Seren
İlk ders ücretsiz!

İlkokul ve ortaokul öğrencileri için okul sınavlarına destek ve pratik konuşma İngilizce dersi

Yalnızca okula ve sınavlara yönelik değil konuşma dinleme ve yazma becerilerini geliştirmeye yönelik pratik alıştırmalar yaptırırım.

Gaziemir
₺60/saat
Fatih
İlk ders ücretsiz!

Tecrübeli ingilizce öğretmeninden izmir de ilkokul- ortaokul-lise ve genel ingilizce dersleri vermekteyim

İNGİLİZCE ÖĞRENİMİNDEKİ DÖRT TEMEL BECERİYİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURARAK DERS PLANLAMsı yapmaktayım..Genel İngilizce de ki kazanımları kalıcı hale dönüştürmek için kişiye özel bir program uygulamaktayım.. Çok kısa sürede, kişileri sıkmadan, gramerle boğmadan, akılda kalıcı tekniklerle sonuç alıyoruz.

Çiğli
₺40/saat
Emir
İlk ders ücretsiz!

Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Öğrencisinden İzmir deki Öğrencilere Özel Ders , Destek , Kişisel Gelişim ,Sınav Taktikleri

Öğrencim dersi anlamıyorsa problemin ne kadar derinde olduğunu bulup çözer ve anlaması için yardımcı olurum. Sonuçta herkesin öğrenme tarzı farklı.Motivasyonu düşüncede ona gerekli yaşam koçluğu yaparım.

İzmir
₺50/saat
Cansu
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji Bölümü Öğrencisinden İzmir'de ilkokul, ortaokul ve lise Fen Bilimleri, Matematik, Biyoloji, Kimya İngilizce dersleri verilmektedir.

Dersleri, soyut olan kavramları somutlaştırarak,öğrencinin zihninde oluşmasını sağlamaya çalışarak gerçekleştiririm. Gerektiği durumlarda elimdeki materyalleri kullanarak ya da elimdeki malzemelerden materyaller yaratarak örneklendirmeye de çalışırım.(Bu,daha çok biyoloji, fen bilimleri gibi derslerde daha kullanışlı bir yöntemdir.

İzmir
₺45/saat
Ümmü
İlk ders ücretsiz!

Doktora öğrencisinden İzmir'de ilkokul ve ortaokul düzeyinde ingilizce, matemetik ve fen bilimleri dersleri

Ders verme yöntemim her öğrenci özeldir mantığına dayanmaktadır. Ders alacak öğrenciyle bir öngörüşme ve çoklu zeka testi ardından ders işleme yöntemini öğrenciye göre belirlerim. (yazılı, sözlü, görsel materyal kullanımı vs...). Genel olarak ilköğretim seviyesi ingilizce, matematik ve fen bilimleri ile ilgili özel ders vermekteyim.

Buca
₺30/saat
Alimet gonca
İlk ders ücretsiz!

İZMİR'DE Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Mezunundan Ödevlerinize ve derslerinize yardımcı olmaya geldim.

Dersler 50 dk boyunca sıkıcı olmadan akıcı ve interaktif şekilde ilerler 10 dk molada ise dinlenilir. Soru -cevap ağırlıklıdır. 15+ ile daha eğlenceli diyaloglar ve güncel konularla genel kültürü derslerle combo halinde anlatırım. Ders içerikleri ile alakalı kaynaklar öneririm ve önerdiğim kaynaklarla ilgilenilmesini sağlarım.

İzmir
₺80/saat
Burcu
İlk ders ücretsiz!

Bilkent Burslu mezunundan ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde matematik, türkçe ve ingilizce yardım

Öncesinde eksik olduğunuz alana dair bilgi vermeniz yeterli. Her düzeyden öğrenci ile ders yapabilirim ancak gerçekten istekli olmanız benim için gerçekten önemli. Konunun her noktasını artık o konuyla alakalı gelebilecek her soruyu cevaplayabileceğiniz kadar iyi anlatırım.

Konak
₺40/saat
Esin
İlk ders ücretsiz!

İzmir Ekonomi Üniversitesi psikoloji ve Dokuz Eylül Üniversitesi felsefe (okuyorum) öğrencisinden özel ders ve okula yardımcı ingilizce ve ilkokul, orta okul lise tüm dersler

derslerimi öğrencinin isteğine bağlı olmak koşuluyla genelde saatlik olarak kişiye özel program dahilinde ihtiyaç belirleme ve ihtiyaca yönelik özel program çerçevesinde işliyorum. okul öncesi öğrenciler ve ilkokul öğrencileri için özel oyunlarla öğrenme beceri geliştirici tekniklerle ders yapılır.

Karabağlar
₺55/saat
Şelale
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi Matematik Bölümü öğrencisinden matematiğe,ödeve yardımcı bireysel - grup özel dersi

derslerimi öğrencime durumuna anlama yönüne göre nasıl bir yönelim izleyeceğimi tespit ederim ve ona göre derse başlarım ve ilerleyerek devam ederim

Bornova
₺60/saat
Ipek
İlk ders ücretsiz!

Psikoloji öğrencisiyim. Okul derslerine, okula uyuma ve velilere yardım ve rehberlik yapabilirim.

Derslerimi olabilecek en kolay yöntemlerle, özellikle özgüvensizlik ve yapamayacağına inanma nedeniyle oluşabilecek başarısızlıkları dikkate alarak ve destek sağlayarak işlerim. Konularla ilgili kolay ulaşılabilir internet ödevleri veya varolan ders kitaplarından ödevler veririm ve dersin olabildiğince keyifli geçmesini sağlarım.

Karşıyaka
₺80/saat
Idil
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İzmir Ekonomi Üniversitesi Çevirmenlik Öğrencisinden Evde bire bir özel ders verilir .

Dersleri öğrencinin bilgi ve anlama düzeyine göre işlemeye çalışıyorum.

Karşıyaka
₺40/saat
Görkem
İlk ders ücretsiz!

Endüstri mühendisliği öğrencisinden İzmir içerisinde ilkokul ve ortaokul derslerine ödevlere ve sınavlara yardım

Derslerimi günlük hayattan örnekler vererek ve ders öncesinde işlenecek konuya hazırlık yaparak kurgulayarak işlemeyi seviyorum. Bir saat ders içerisinde konuya bağlı olarak yaklaşık 15 dakikalık kısmını konu anlatımı geriye kalan kısmında ise örnek sorular çözerek geçiriyorum. Ders sonrasında konu hakkında ödevler verip öğrencilerin çözmesini amaçlıyorum .

Gaziemir
₺50/saat
Çiğdem
İlk ders ücretsiz!

Fen ve Teknoloji dersi öğretmeninden 4,5,6,7 ve 8. sınıflara Fen ve Teknoloji dersi verilir

Dersi öğrencinin seveceği ve akılda kalacak şekilde anlatırım. Ezberci eğitimden yana değilimdir. Konunun defalarca tekrar, testler ve ödevlerle pekişmesini sağlarım. Aileyle de sık sık iletişime geçerek başarıyı teşvik edebiliyor muyuz onu da kontrol ederim. Eğlenerek dersi öğretmek ve sevdirmek tercih sebebimdir.

Bornova
₺45/saat
Cansel
İlk ders ücretsiz!

Ege üniversitesi biyokimya 3. sinif öğrencisinden ilköğretim öğrencilerine fen ve matematik dersleri

Derslerimi öğrenciden en yüksek verimi alabildiğim yere kadar veriyorum. Soru çözümü üzerinden konu anlatımı yapıyorum. öğrenciye ödevler veriyorum.Öğrencinin sınıfta anlamadığı konular üzerinde duruyorum, Sınavlara yönelik uygulamalar yapıyorum.

Buca
₺45/saat
Betül
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi öğrencisiyim izmir de ilkokul ve lise ye giden öğrenci arkadaşlara yardımcı olabilirimm

Derslerimi genellikle geçmiş konuların kısa bir tekrarı ile başlar ardında da geçmiş konularla ilgili çözdüğü sorularda anlamadığı noktalar olup olmadığına bakar yeni konumuzla ilgili önemli ve püf noktalara değinir ve öğrencimizle yeni konuyu pekiştirme amaçlı oyunlar , kartlar ve şifreler oluştup ardından test çözeriz sormak istediği sorular varsa yardımcı

Konak
₺50/saat
Tutku
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi Mekatronik bölümü son sınıf öğrencisinden derslere ve sınavlara destek!

Dersi akılda kalacak bir şekilde anlatmayı ve öğretmeyi seviyorum. STRATEJİ - YÖNTEM - TEKNİK - TAKTİK uygulamasını kullanırım. Öğretim tekniği açısından en iyi yolun soru ve cevap tekniği olduğunu düşünüyorum ..Öğrencinin anlayış biçimi ile de ders işleme yöntemlerim değişmektedir.

Buca
₺40/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi Makina Mühendisliği öğrencisinden ilkokul ortaokul lise düzeyinde matematik ve fizik dersleri

İşleyeceğimiz dersi kararlaştırdıktan sonra ilk olarak kendim o derse çalışırım. Öğrencimden dersimize kadarki sürede konuya kendini sıkmayacak derecede göz gezdirmesini isterim sonra konuyu anlatır soru çözerim ve yine kendisini sıkmayacak kadar soru çözmesini isterim. Bidahaki dersimizde çözemediği soruları çözerim.

İzmir
₺25/saat
Enes
İlk ders ücretsiz!

İlk Dersimiz Ücretsiz ! Dokuz Eylül Üniversitesi Türkçe öğretmenliği 4. sınıf öğrencisinden Türkçe ve Sosyal Bilgiler dersi verilir.

Anlatacağım dersi bir gece öncesinden ders anlatıyorcasına kendi kendime tekrar eder ve ertesi güne eksiksiz şekilde hazırlanmaya çalışırım. Dersten önce öğrencilerime soru sorar ve konu yeterliliğini ölçerim. Ders anlatımı sırasında sorular sorar, dersin sonunda konuyla ilgili hızlı bir genel tekrar yaparım.

Konak
₺200/saat
Işil
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli Tarih öğretmeninden, okula uyum konusunda problem yaşayan, ders çalışma pratiği ve isteğini kaybetmiş, notları düşük, geleceğe dair amacı olmayan öğrencilere rehberlik, motivasyon; ders çalı

Belli bir sistemim yok. Süreç öğrenciye ve ya şartlarına göre çeşitlilik gösterebiliyor. Esnek bir çalışma sistemim var. Beraber masa başında test çözebiliriz veya deniz kenarında yürüyebiliriz. Öğrencimin neye ihtiyacı varsa var ya da motivasyonu sağlamak için ne gerekiyor sorularının cevabı sistemi belirliyor.

Bornova
₺50/saat
Özge
İlk ders ücretsiz!

Gıda teknolojisi öğrencisi aynı zamanda DGS sınavına hazırlanan öğrenciden İzmir içi Matematik1 ve Türkçe özel ders.

Formüllere dayalı ezberci bir öğretim yerine kısa yollar ve pratikler veren birçok konudaki soruları saniyeler içinde çözebilen bilgilere sahibim. Konu anlatımı da dahil olmak üzere 1 saat içerisinde yaklaşık 15-20 farklı soru çözebiliriz. Çocuklarla ve insanlarla iletişimim iyi düzeydedir ve öğrencilere katkıda bulunmak istiyorum.

İzmir
₺60/saat
Gökşan
İlk ders ücretsiz!

Okul Öncesi öğretmeninden ilkokul 1,2,3,4. Sınıf öğrencilerine okul ders ve ödevlerinde destek.

Konuya onlarda ilgi uyandıran dikkat çekici bir konuşmayla girerek başlarım. Gerekli olduğu taktirde videolarla destekleyebilirim. Matematikte nesneler yardımıyla somutlaştırma yaparım. Tecrübem var. Çocuklarla iyi anlaşıyorum. Bilgilerime güveniyorum. İyi anlattığımı düşünüyorum. Sabırlı anlatmayı öğretmeyi seven biriyim.

İzmir
₺40/saat
Büşra
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!
Bornova
₺50/saat
Duygu
İlk ders ücretsiz!

Biyokimya doktora öğrencisinden İzmir’de ilkokul ve ortaokul için ödevlere destek ve okula yardım

Ödev konuları üzerinde bir kez daha geçilir arkasından ödev yapılır. Daha sonra öğrencinin durumuna göre gerekli telrarlar ve soru çözümleriyle konular desteklenir. Ders çalışma sırasında öğrenci-öğretmen ilişkisinin korunması disiplin sağlamada kolaylık sağlıyor fakat çocuğunda aktif yer alabilmesi için arkadaşça bir tavır sergiliyorum.

İzmir
₺50/saat
Elif
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi Sosyoloji Bölümü öğrencisiyim. İlk, orta, lise öğrencilerinin Türkçe ağırlıklı kalan bütün derslerine yardımcı olabilirim. Ödev, sınav vs. het konuda yardımcı olabilirim.

Öğrencilerle birebir, daha öğretici, akılda kalıcı şekilde ders işliyorum. Oyun ve örneklerle dersi renklendirmeyi tercih ediyorum. Yapıcı ve öğretici bir şekilde devam ettiriyorum.

Karabağlar
₺30/saat
Çağdaş yusuf
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmenliği öğrencisinden ilkokul ve ortaokulda eğitim gören öğrencilere zorlandığı derslere yardımcı olmak için destek verilir.

Ders işleme şeklim, öğrencinin zorlandığı ve sevmediği konuyu ve konuları ona sevdirerek, eğlenceli hale getirerek ve sık sık uygulamalar yaparak konunun pekişmesini sağlamak üzerine kuruludur.

Balçova
₺40/saat
Rabia
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Biyomedikal Mühendisliği öğrencisinden İzmir’de ilkokul,ortaokul ve liseye matematik,fen ve ingilizce dersleri verilir

İlk iki dersi deneme dersi yapıyorum. İlk derste öğrenciyi özel ders alacağı alandan bir deneme sınavı yapıyorum. İkinci derste öğrenciyle birlikte bir çalışma haritası belirleyip onun üzerinden çalışıyoruz.

Karabağlar
₺50/saat
Meltem
İlk ders ücretsiz!

Çocuklara okuma yazma ve ilk eğitim becerilerinin kazanılmasına yönelik eğitim alıyorum.Çocukların akademik başarılarının temelleri ilk eğitimlerinde atılır.Onlara yardımcı olmak istiyorum.

Her çocuğun kendine özgü olduğundan dolayı ilk derste eksikleri çıkartmak ve ne tür bir eğitimin faydası olacağına karar veririm.Bunun üstüne bir plan hazırlarım.Ve öğrencimin aktif olarak sıkılmadan birlikte başarı hedefimize ulaşacağımız bir yol izlerim.

İzmir
₺60/saat
Tuğçe nur
İlk ders ücretsiz!

Üniversite öğrencisiyim, İzmir’de yaşıyorum. İlkokul, ortaokul düzeylerindeki öğrencilerin tüm derslerindeki ödevlerinde, günlük ders çalışmalarında ve sınavlarına hazırlanmalarında yardımcı olurum.

Dersleri öğrencilerin kendi öğretmenlerinin ve ders kitaplarının işleyiş sistemine göre işler öğrencinin uyum sorunu yaşamamasını ve daha kokay anlayabilmesini sağlarım. Konuya başlamadan önce öğrencinin konu hakkındaki bilgisini test eder ona göre plan oluşturur ve konuyu oluşturduğum plan üzerinden işlerim.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm okul derslerine destek özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size okul derslerine destek öğretmeye hazır,
İzmir merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

İzmir konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size okul derslerine destek alanında rehberlik etsin

İzmir okul derslerine destek özel ders öğretmeneleri

okul derslerine destek öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :İzmir merkezi ve çevresindeki okul derslerine destek alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

okul derslerine destek özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta İzmir konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.