Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Webcam üzerinden okul derslerine destek özel dersleri

1 738 online özel ders öğretmeni sizi bekliyor

Seçtiğimiz öğretmenlerle
Okul derslerine destek öğren

İstanbul
₺40/saat
Ebru
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmenliği öğrencisinden okula, ödevlere yardımcı ve zihin ve hafıza geliştirmeye yardımcı eğitim

Oyunlar, yerinde uygulamalar ve kodlama ile ders işlemeyi hedefliyorum. Staj yerinde de yaptığım ders anlatımlarını bu şekilde gerçekleştirdim. Kendi ders materyallerimi oluşturuyorum. Çalışma kağıtlarımı da birden fazla güvenilir kaynak kullanarak ve kendi yorumumu katarak hazırlıyorum. Eğitimde salt bilgi vermeye karşıyım.

Fatih
₺50/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

Çook uygun fiyata! Sıkılmadan konuları gayet net bir şekilde anlamak ister misin? Boğaziçi öğrencisinden özel bir derse ne dersin ? :)

Dersler belli bir plana göre en anlaşılır bir şekilde en önemli yerleri ve can alıcı noktaları vurgulayarak aktif ve heyecanlı işlerim.

Küçükçekmece
₺50/saat
Aslı
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Küçük bebeğim olduğu için evde çalışan bir anne olarak aynı zamanda evde ders de veriyorum

Dersleri kendi evimde ya da webcam üzerinden işliyorum. Ders tekrarı, sınava hazırlık ve anlamadığımız konularda da genel tekrarlar yaparak ve arada istenirse mola da vererek çalışabiliriz. Ders saatleri ve ücret konusunda tekrar konuşulabilir.

Afyonkarahisar
₺50/saat
Tunahan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Afyon Kocatepe Üniversitesi Coğrafya Bölümü Öğrencisinden Tüm düzeylerde Coğrafya, Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih Dersleri

Genelde derslerimi sohbet havasında geçirir, öğrencimi yormamaya özen gösteririm. Derslerde günlük hayattan sık kesitler sunarak ezbere dayalı öğretimin aksine, hafızada kalıcı olmasını sağlamaya çalışıyorum. Bu sayede hem öğrencim hem eğlenmiş hemde öğrenmiş olmakta. Dileyen olursa Tyt-Ayt Danışmanlığı ve Derslerini Verebilirim.

₺70/saat
Erhan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Karabük Üniversitesi Makine mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Her düzeyde matematik ,geometri fizik dersleri verebilirim.

Derslerim öğrenci odaklıdır.Öğrenci sadece dinlemek yerine derse katılmalıdır.Konunun sadece önemli yerlerini anlatıp soru çözmeye odaklı ders işlerim.Bir konuyu tam oturtmadan geçmem.

Ankara
₺45/saat
Simay
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğrencisinden tüm ilkokul dersleri ve lise 1-2-3 matematik ingilizce edebiyat geometri dersleri verilir

Derslerimi öğrencinin isteğine göre şekillendiririm önemli olan onun nasıl sevdiği. Onun için eğlenceli hale getiririm ve özellikle sayısal derslerde işin mantığını anlatırım ezberi doğru bulmuyorum. Öğrenciyle iletişim çok önemli öğretmenini sevmeyen dersi sevemez. Kendim de öğrenci olduğum için öğrencilerle iletişimim iyidir.

Antakya
₺30/saat
Münire
(7 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümü öğrencisiyim. İlkokul seviyesinde Matematik, Türkçe, Sosyal bilgiler, İngilizce, Müzik dersleriyle ilgileniyorum. Çocukların ödevlerinde en e

Hangi derslere, haftanın hangi günleri çalışacaklarını, Geçmiş konuların tekrarına ne zaman yer vereceklerini, Sınav tarihlerini, Hazırlayacakları ödevlerin neler olduğunu ve zamanını, Planlarına aldıkları, ancak çeşitli nedenlerden ötürü zamanında yapamadıkları çalışmala-rını ne zaman tamamlayacaklarını, Dinlenme, müzik dinleme, televizyon izleme, spor yapma s

Ankara
₺45/saat
Irmak
(18 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Orta Doğu Engelsiz Eğitim Derneğinde 2 yıldır üniversiteye hazırlanan öğrencilere ders veriyorum. Aynı zamanda Tarih branş başkanlığı yapıyorum. Tarih, Coğrafya dersleri verebilirim.

Genel olarak kısa, öz ve gerekli bilgilerin üzerinde durarak anlattığım derslerde farklı materyal ve sistemlerle konuları işliyorum bu sayede öğrenim kalıcı ve sürekli oluyor.

Üsküdar
₺75/saat
Metin
(6 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Uluslararası Ticaret(İngilizce) öğrencisinden İstanbul'da İlkokul ve Ortaokul seviyesinde Matematik ve İngilizce dersleri - Eğitim Danışmanlığı

Derslerimi işlerken önceliğim beraber çalıştığımız öğrencim olur. Her insanın anlama şekli ve öğrenme yeteneği farklıdır. Öğrencimin kendine has anlayabilme yeteneğini kavrayıp dersleri o şekilde işlerim.

Çankaya
₺70/saat
Ceren
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ Mimarlık öğrencisinden okul derslerine ve ödevlere yardımcı ve her seviyeden İngilizce dersleri

Ders işlerken ezberci yöntemi kullanmam. Önemli olan her türlü konunun mantığını algılamak ve kavramaktır. Öğrenmek, ezberlemekle başarılamaz. Dolayısıyla öğrencimin öğrenme yöntemini keşfedip, bu yöntem doğrultusunda dersleri işleyerek anlamasını sağlamaya çalışırım.

Maltepe
₺70/saat
Kerem
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yıldız teknik üniversitesi kimya öğrencisi istanbulda ilkokul lise düzeyinde matematik ve fen dersleri

Derslerim ilkokul ortaokul ve lise öğrencilerini kapsamaktadır. Kısa bir konu özetinden sonrs test çözerek ders veriyorum.

Karşıyaka
₺30/saat
Deren
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Bornova anadolu lisesi öğrencisinden ilkokul ve ortaokul seviyesindeki öğrencilere eğlenceli bir eğitim

derslerimi öğrencinin sıkılmadan eğlenerek ve dersi severek öğrenmesini sağlamaya çalışırım. bence öğrenmenin başı sevmekten geçer bu yüzden öğrencimin dersimi sevmesi için dersimi ona göre yönlendiririm.

₺30/saat
Aslı
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sosyoloji okuyorum. Izmır çevresinde, ilkokul ve ortaokul, hatta üniversite hazırlık icin edebiyat ve coğrafya , tarih dersi verebilirim. Hafta sonları tüm gün ve hafta ici akşam 16.00'a kadar müsait

Öncelikle konu anlatımına dikkat ederim sonra ise konuyu pekiştirecek ornek sorular cozerim. Eğlenceli bir şekilde ders anlatırım. Öğrenciye uygun ders anlatımı ve soru çözümü hazırlarım.Ilk ve ortaokul , lise düzeyinde edebiyat , coğrafya , tarih , anlatabilirim. Akılda kalıcı örnekler vermeyi daha uygun buluyorum.

Muğla
₺40/saat
Cansu
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Felsefe Yüksek Lisans öğrencisinden ilkokul, ortaokul, lise, üniversiteye hazırlık yapan öğrencilere ders motivasyonu, ödev hazırlama, sınavlara çalışma teknikleri, kariyer planlama rehberliği yapılır

Ders işleme yöntemimi öğrencinin öğrenme şekline göre belirlerim. Çoklu zeka kuramını destekleyen bir ders işleme yöntemim bulunmaktadır. Görsel öğrenme yeteneği baskın olan öğrencilerime görsel içeriği yoğun olan şekillerle, tablolarla, grafiklerle ya da mizahi yönü ve akılda kalıcılığı olan karikatürist görsellerle eğitim sağlarım.

Karabağlar
₺40/saat
Seren
İlk ders ücretsiz!

İlkokul ve ortaokul öğrencileri için okul sınavlarına destek ve pratik konuşma İngilizce dersi

Yalnızca okula ve sınavlara yönelik değil konuşma dinleme ve yazma becerilerini geliştirmeye yönelik pratik alıştırmalar yaptırırım.

Çanakkale Merkez
₺60/saat
Volkan
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ankara Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Mezunun'dan ilköğretim, ortaöğretim, lise düzeyinde okul derslerine takviye dersleri. Ayrıca her düzeyde İngilizce eğitim dersleri.

"Ağaç yaşken eğilir" atasözümüzü her zaman eğitmenlikte mottom olarak değerlendirdim ve buna göre yol aldım. Analitik düşünceye önem veren, geliştirici ve çağdaş metotlar üzerine kurgulanmış, hızlı ve pratik düşünmeyi sağlayan, yenilikçi öğrenim metotları kullanarak bir eğitim alınmasını sağlıyorum.

İstanbul
₺60/saat
Özge
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi Fizik Bölümü öğrencisinden İstanbul'daki öğrencilere ödevlere destek ve özel ders verilir.

Öğretim yöntem ve tekniklerim öğrenciden öğrenciye değişiyor. Çünkü her öğrencinin kendine has öğrenme tekniği vardır ve bunu bulabilmektir önemli olan. Bunu bulabildiğime inanıyorum. Bu sayede derslerimin çok verimli geçtiğini düşünüyorum.

Adana
₺80/saat
Aslıhan
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Biyoloji öğretmeninden İlköğretim Fen bilgisi ve matematik dersleri verilir. Ödevlere yardımcı olunur.

Öğrencinin genel olarak konu ile ilgisini ölçmek için önce bir öntest uygularım. Daha sonra konuya giriş yaparak dersi anlatmaya başlarım. Öğrenciyi pasif kılmam karşılıklı soru cevapla işleyişe devam ederim. En son öğrencinin sorularını alır, genel bir tekrar eder, dersi sonlandırırım.

Esenler
₺45/saat
Emre
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İTÜ bilgisayar mühendisliği öğrencisinden Lise Ortaokul İlkokul için özel dersler uygun fiyatlardan verilir

Derslerimi tamamen mantığa uygun şekilde anlatarak akılda kalıcılığı arttırır ve daha kolay anlaşılmasını sağlarım.Ayrıca sınavlara girdiğim tarihler yakın olduğu için hem üniversite sınavı hem de liseye giriş sınavı hakkındaki deneyimlerimi de aktararak sınav başarınızı arttırmanıza yardımcı olabilirim.

Çankaya
₺50/saat
Yasemin
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Gazı üniversitesi Matematik öğretmeninden ileri matematik ve temel matematik özel ve grup dersi

Derslerimi ogrencinin duzeyine uygun islerim. Temel bilgileri verdikten sonra dersi bitirmeden mutlaka pekistirecler ve soru çözümü yaparım. Ogrencinin anlamadığı noktalari gormesine ve sormasina firsat tanırım. Soru çözümü asamasinda ise güncel sınavlarda artık beklenen muhakeme yeteneğini güçlendirecek tarzda calismalara yer veririm.

Esenyurt
₺70/saat
Gülcan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

"Türkçe yapamiyorum" kaygisina son! Yedi yıllık tecrube ile Türkçe sorun olmaktan çıkıyor ...

Ders anlatımını ogrencinin dikkatini ayık tutacak bir performansta gerçekleştirmeyi ilke edinirim.Konunun daha iyi anlasilmasi icin soru cevap yontemini konu anlatiminin ardından pekistirec olarak kullanirim. Islenen her konu ile ilgili soru bankalarindan test çözümü odevlendirmesi yaparim. Ilkokul, ortaokul ve lise gruplarına ders verebilirim.

Muğla
₺50/saat
Şule
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Siyaset Bilimi ve Uluslararası ilişkiler son sınıf öğrencisinden dış politika, tarih gibi konularda ve okula destek için yardım alın :)

Derslerim tamamen öğrencinin bilgi düzeyini arttırmaya yöneliktir. Öğrencinin konuya hakimiyetini ölçerek başlar ve eksiklikleri tamamlamaya odaklanıyorum. 1 saatlik ders öğrencinin dikkat durumuna göre 5 dakikalık tek bir mola şeklinde geçiyor. Öğrencinin kendinin rahat hissetmesi ve o an ders yapmayı istiyor olması dersin verimli geçmesi açısından çok önemlidir.

₺50/saat
Işıl
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

MSGSÜ Felsefe Bölümü mezunuyum, İstanbul'daki öğrencilere okul derslerinde ve ödevlerinde yardım etmek isterim. Bunun dışında Upper Intermediate seviyede ingilizce dersi de verebilirim

Derlerimi öğrencilerin istekleri doğrultusunda yönlendiririm. Hem eğlenceli hem öğretici olmasına özen gösteririm. Vereceğim dersler, İngilizce öğrenmek isteyenlere ve İlkokul ve lisede derslerine yardımcı bir abla isteyenlere yöneliktir. Bir ders saatim öncelikle konu anlatımıyla başlar, ufak bir oyunla devam eder ve ufak bir gün sonu testiyle de sona erer.

Sivas
₺30/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

Sivas'ta Felsefe Öğretmeninden okula destek ve çeşitli branşlarda takviye dersler. TYT, İngilizce, Tarih, Felsefe, Psikoloji, Mantık, Sosyoloji, Rehberlik, Sınav Hazırlık Desteği

Derslerimi klasik yönteme nazaran çok daha etkili olan öğrenci merkezli öğrenme modeline uygun işlerim. Öğrencinin öğrenme sürecinde bir rehber rolü taşır ve öğrencinin kendi çabasıyla öğrenme yeteneğini artırmaya yönelik teknikler uygulamaktayım.

Ankara
₺40/saat
Sinem
İlk ders ücretsiz!

Hukuk öğrencisiyim İletişimde ustalık sertifikam var Ilkokul,ortaokul ve lise 1.,2. Sınıf öğrencilerinin derslerine yardım edebilirim.

Daha önce 2 öğrenciye ders verdim genellikle öğrencilerle arkadaş gibi surekli iletişim halinde birlikte program yaparak ilerlerim. öğrenciden bir beklenti içinde olmak yerine beraber başarmak ve birlikte çalışmalarımızı sürdürmek isterim.

Alanya
₺75/saat
Çağrı
İlk ders ücretsiz!

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü mezunundan; Eğitsel, Akademik,Bireysel ve Mesleki Danışmanlık. Ayrıca anaokulu düzeyi ve özel eğitime muhtaç öğrencilere Gelişimsel Rehberlik

Bireysel, Mesleki ve Eğitsel Danışmanlık'ta öncelikle bireyi tanıma daha sonra yönlendirme ve izleme hizmetlerini sunmaktayım. Birlikte geçirdiğimiz zamanın kaliteli olmasına çok önem veririm. Sonuç olarak yaptığımız iş danışmanlık olduğu için derinlemesine çalışır ve tüm eksiklikleri gidermek için çaba sarfederim.

₺20/saat
Serap
İlk ders ücretsiz!

İç mimardan okul okuyanlara faydalı ve öğretici bilgiler için buyurun gelin, kapımız her daim açık

İLK OLARAK KARŞI TARAF NE TARZDA ANLAR ONU ANALİZ ETTİKTEN SONRA HER TÜRLÜ EĞİTİM SİSTEMİNİ FAYDALI BİR ŞEKİLDE AKTARIRIM.ORTAOKUL OLMASINA ÖZEN GÖSTERİRİM LİSE OLMASI DA ÖNEMLİ DEĞİL BİLGİM OLDUKTAN SONRA KARŞI TARAFA HER TÜRLÜ AKTARIRIM.

Mamak
₺60/saat
Tc tulay
İlk ders ücretsiz!

SINIF ÖĞRETMENİNDEN çocuğun gelişimine uygun özel ders ve eğitim koçluğu-rehberlik çalışmaları yapılır

Çocuğun yaşı ve gelişimine uygun olarak genel olarak görsel ve işitsel materyaller kullanarak eğlenceli ve verimli ders yapmaya özen gösteririm. Sosyal hayatında yönlendirmeler yapmaya çalışarak okul hayatını planlı yaşamasını sağlayarak disipliner yaklaşımlarla çocuğa gelişim sağlamaya çalışırım.

Muğla
₺50/saat
Oğulcan
İlk ders ücretsiz!

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans Öğrencisinden Eğitim, Kariyer ve Kişisel Danışmanlık

Eğitsel anlamda güncel ve alanda yeni ders çalışma yöntemleri ve teknikleri aracılığıyla (pomodoro tekniği, hafıza sarayı tekniği vb.) insanlara öğrenmeyi öğrenmeyi ve kendi öğrenme stillerini öğretiyorum ve bireysel destek veriyorum.

Osmangazi
₺50/saat
Zeynep
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı bölümü, formasyonlu öğretmenden ilkokul ve lise düzeyi özel ders

Her öğrencinin öğrenme tarzı aynı değildir. Öğrenci ile işbirliği yaparak en iyi öğrenme modeli üzerinden, ihtiyaca yönelik ders işleme yöntemi kullanırım. Her öğrenci için ayrı ders planı hazırlarım.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Özel ders hocanızla okul derslerine destek desteği: hepimizin sınavlara hazırlanırken yardıma ihtiyacı oluyor