Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Bursa piyano eğitimi seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yoruma almış star piyano öğretmenlerimiz.

96 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 96 TL En iyi fiyatlar: İlk ders saatini ücretsiz piyano dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

5 saat

Şimşek gibi hızlı piyano öğretmenlerimiz genellikle 5 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Bursa içinde piyano dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Bursa içindeki Piyano öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Piyano çalmaya başlayın

3. Yeni bir hobi edinin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Bursa konumunda mükemmel hocalarla yeni hobiler ve dersler keşfetmek için vaktiniz var.

Sıklıkla sorulan sorular:

🎹 Bursa konumunda nerede özel piyano öğretmeni bulabilirsiniz?

Piyano dersleri almaya başlamak mı istiyorsunuz?

 

Superprof'ta, Bursa konumunda şimdi 44 piyano hocası derslerini sunuyor.

 

Arama motorumuz platformumuzda kayıtlı farklı piyano öğretmenlerini keşfetmenize olanak sağlar.

 

Talebiniz kabul edildiğinde, hocanızla birinci dersinizi alın.

 

Semtinizdeki piyano öğretmeni profillerini inceleyin.

 

🎵 Bursa ve çevresinde kaç piyano öğretmeni özel piyano dersi vermek?

44 Bursa piyano eğitmeni piyano dersi veriyor.

 

Piyano özel ders öğretmeni bulmak ve verdikleri dersler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için ilanlarını görüntüleyin. Piyano öğretmenlerimiz Klasik müzikten Rock müziğe kadar tüm müzik dallarına özel ders verir.

 

Bursa ve çevresinde 44 piyano hocası arasından piyano dersinizi seçin.

💻 Superprof sitesinde webcam ile online özel dersler almak mümkün mü?

Özel ders hocalarının %80'i online piyano eğitimi veriyor. Online dersler hem daha bütçe dostudur hem de daha fazla esneklik sunarlar. Online piyano dersleri modern siteleri kullanarak en hızlı yoldan piyano çalışma şansı sunuyor. Böylece coğrafi olumsuzluklar siliniyor.

💸 Özel piyano dersi saatlik tutarı Bursa ve çevresinde ne kadar?

Bursa özel piyano dersi ortalama ücretleri ₺96.

 

Fiyatlar aşağıdaki kriterlere göre değişir:

  • piyano öğretmenleri tecrübesi
  • ders mekanı: (Skype üzerinden veya evde)
  • alacağınız ders sayısı ve her dersin süresi
  • ders alma hedefiniz ör. sınav için mi yoksa hobi olarak mı

Özel ders öğretmenlerinin %97'si piyano derslerinin ilk saatini ücretsiz veriyor. Şehrinizdeki piyano öğretmeni ücretlerini öğrenin.

 

Semtinizdeki piyano hocaları fiyatlarını öğrenin.

🎧 Piyano hocası ile piyano derslerinden önce hangi ekipmanı bulundurmanız şart?

İlk olarak tabii ki de bir piyano edinmeniz gerekli.

 

Yeni piyano fiyatları bazen yeni başlayanları caydırabilir. Böyle bir durumdaysanız, kendi piyanonuza almaya kendinizi hazır hissedene kadar bir piyano kiralayıp kullanmak bir çözüm yolu olabilir.

 

Çalmak istediğiniz piyano türüne göre, bunları da almak gerekebilir:

  • evde pratik yapmanızı sağlayacak kitap/uygulamalar
  • piyano taburesi
  • metronom
  • piyano örtüsü
  • Efekt pedalı

Piyano çalmayı öğrenmeniz için bazı piyano aksesuarları kesinlikle gerekli değildir. İstediğiniz müzik türünü çalabilmek için hangi aksesuarları çalmanız gerektiğine dair piyano öğretmeninizden yardım almaya çekinmeyin.

 

44'dan fazla piyano eğitmeni arasından özel ders öğretmeninizi bulun.

Piyano öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Bursa Piyano öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Bursa piyano dersi özel ders öğretmenlerimiz size piyano alanında rehberlik etsin

Bursa’da Özel Piyano Dersleri ve Öğretmenleri

Osmanlı’nın ilk başkenti olan Bursa, aslında birçok kültürel ve sanatsal aktiviteye ev sahipliği yapmaktadır. 

Bu da demek oluyor ki Bursalılar ilk piyano derslerini alırlarken deneyimli ve bilgili pek çok müzik öğretmeninden faydalanabilirler.

Konservatuvar ya da özel kurslar olsun her yaştan öğrenci piyanoyu kendi kendine ya da bir öğretmenin gözetiminde öğrenebilmektedir.

O zaman arkanıza yaslanın ve Superprof’un Bursa’da nasıl piyano öğretmeni bulacağınızı anlatmasına izin verin !

Neden Bursa’da Piyano Dersleri Almalı?

Bursa’nın sanat merkezlerinin herhangi birinde veya devlet konservatuvarında piyano derslerine rastladınız mı ? 

Bursa’da Uludağ Üniversitesi’ne bağlı Devlet Konservatuvarı Türkiye’de bir ilke imza atıp 4 yıllık eğitimini tamamlayan öğrencilerine diplomayla birlikte MEB onaylı sertifika vermiştir. Türkiye’de özel müzik kursu açmak için MEB sertifikası almak gerekmektedir. 

Her seviyeden müzisyen arasında popüler olan piyano size yalnızca müzik teorisini, Do Majör, Re Minör gibi akorları okumanızı sağlamaz aynı zamanda gitar, keman gibi diğer enstrümanları öğrenme sürecinizi de hızlandırır.

İster Karacabey’den ister İnegöl’den olsun Bursalılar ister konservatuvardan ister özel müzik kurslarından başlangıç dersleri alabilirler.

İşte Bursa’da piyano öğrenmenin bazı faydaları:

*Konsantrasyon ve belleğinizi güçlendirir.

*Müzik eğitiminiz süresince azminizi geliştirir.

*Duygusal zekanızı geliştirir.

*Müzik kulağınızı ve ritim duygunuzu yükseltir.

*Yavaş veya hızlı tempolara uyum sağlayabilmenizi sağlar (Andante’den Grave’ye)

*Müzik türleri arasında improvizasyonu öğrenmeyi sağlar.

*Parmaklarınızı açın ve şehrin herhangi bir yerinde halka açık bir piyanoda kendinizi kaybedin!

Müzikal kanondaki zamansız parçaların herhangi bir listesine bir göz atın; çoğunluğun piyano için yazıldığını fark edeceksiniz. Şehrin sokaklarına dağılmış piyanolarla bir şehirde piyano öğrenmek, bir izlenim yaratmak ve yoldan geçenlere neşe getirmek için harika bir yoldur!

Ve bazı büyük müzisyenlerin (Beethoven, Schumann, Mozart) mükemmel parçalarıyla uğraşırsanız, bir gün kendinizi Bursa Devlet Senfoni Orkestrasında, orada daha önce çalmış olan diğer saygın müzisyenlerin arasında bulabilirsiniz.

Piyanoyu Bursa’nın Konservatuvarında Öğrenin 

Bursa'daki en iyi piyano öğretmenleriyle piyano dersleri alın!

Yaz okulu programlarından tam lisans derecelerine kadar müzik eğitimi veren Uludağ Devlet Konservatuarı, Türkiye’nin önde gelen konservatuvarlarındandır. Konser piyanolarından konser salonlarına kadar mükemmel kaynaklara sahiptir ve müzik tekniğinizi geliştirmek ve mükemmelleştirmek için en iyi yapılandırılmış programı sağlar.

Gerek improvizasyon gerek ileri teknikler olsun müziğin her alanında bir aydınlanma yaşayacaksınız ! 

Uludağ Devlet Konservatuvarı, yalnızca profesyonelleri hedeflemektedir. Bu okulu kazanmak için özel yetenek sınavına girmeniz gerekmektedir. Ancak yanlış anlaşılmasın bu yalnızca içinizdeki potansiyelle olacak bir şey değil. Seçmelere katılacak öğrenciler aylar hatta yıllar öncesinden kurslar, özel öğretmenler ile yetenek sınavlarına hazırlanmaktadırlar. Bununla birlikte lise için herhangi bir özel not şartı aranmasa da TYT sınavından en azından 150 puan alınmış olması beklenmektedir.

Lisans programları dışında, kurslar katılımcılara konservatuar hayatı hakkında bir fikir vermeyi amaçlamaktadır. Yetişkin yaz okulları, tutkulu profesyoneller veya deneyimli amatörler için kendilerini konservatuar ortamına sokmak için mükemmel bir fırsat sağlar.

Konservatuvarlarda, öğrenciler sadece piyano (caz veya klasik) değil, aynı zamanda organ, sintisayzır ve diğer enstrümanları öğrenme fırsatı da bulurlar. Konservatuarın inanılmaz kaynakları var ve öğrenciler dik piyanolar, kuyruklu piyanolar ve hatta sintisayzır üzerindeki becerilerini test edebilirler!

Konservatuara girişin inanılmaz derecede rekabetçi olduğunu unutmayın: ilk denemenizde başarılı olamayabilirsiniz, ancak umudunuzdan vazgeçmeyin! Hırslı bir sanatçıysanız neden büyük günden önce konservatuardaki seçmelere hazırlık kursuna katılmıyorsunuz?

Seçme performansınıza hazırlanmak için yaptığınız tüm bu zor iş çabaya değer ve kendinizi canlı, dinamik ve inanılmaz prestijli bir müzik kurumunun kalbinde bulacaksınız!

İster hareketli şehir merkezinde, ister İznik’te yaşıyor olun, her zaman Bursa'da piyano öğrenebileceğiniz bir organizasyon bulacaksınız.

Özel müzik okulları, başlangıç seviyesinde acemiden yaşlı ellere kadar tüm seviyeler için ücretli ders verir ve derslere kabul edilmek için nadiren seçmelere ihtiyacınız vardır!

Bir piyano kursunda acemiler müzik teorisini öğrenebilir, klasik müzik notalarının nasıl okunacağını ve hatta Debussy’in Clair de Lune gibi ünlü parçalarında ustalaşmayı keşfedebilir!

İşte Bursa ve çevresinde piyano tekniğinizi öğrenebileceğiniz ve geliştirebileceğiniz birkaç müzik okulu:

*Bursa Trio Akademi ve Müzik Kursu(Nilüfer)

*Forte Yamaha Müzik Okulu(Nilüfer)

*Rekor Sanat (Osmangazi)

*Özel Armoni Müzik Kursu (Osmangazi)

İlk piyano dersine kaydolmadan önce derslerin veya derslerin yapısını kontrol ettiğinizden emin olun. Bazı müzik okulları akustik piyanoda müziğe basit bir giriş sunarken, diğerleri piyano dersinizin yanında müzik teorisini öğrenmek için yoğun bir kurs sağlar.

Tavsiyemiz: herkes farklı! Sizin için doğru rotayı bulmak için müzikal amaçlarınıza ve beklentilerinize odaklanın. Doğru ders ile amatörden piyanodaki gerçek bir sanatçıya, mükemmel el koordinasyonuna ve daha pek çoğuna sahip olabilirsiniz!

Bursa’nın müzik okullarındaki piyano kurslarının fiyatları ve içeriği hakkında en kısa zamanda araştırmanızı yapın.

Bursa'daki Müzik Dernekleri

Yerel derneklere ve gruplara katılarak becerilerinizi mükemmelleştirin!

Müzik dernekleri ve organizasyonları, benzer düşünen müzisyenlerle tanışmak ve piyano becerilerinizi geliştirmek için fırsatlar bulacağınız harika yerlerdir.

İlin çeşitli ilçelerine dağılmış halk eğitim merkezleriyle çok uygun ücretlere ders alma ve aynı enstrümanı çalmayı kafasına koymuş insanlarla tanışma fırsatlarını elde edeceksiniz

Tiyatro grupları da aynı zamanda içlerinde çeşitli müzisyenler barındırmaktadırlar. Bu gruplara katılıp hem müzik becerilerinizi geliştirebilir hem de bir tiyatro oyunun arka planında müzikler çalabilirsiniz.

Gözünüz açık olsun; fırsatları iyi değerlendirin!  Potansiyel şovları takip etmenin harika bir yolu, fırsatların düzenli olarak yayınlandığı çeşitli yerel Facebook gruplarına katılmaktır.

Yerel müzisyen ve sanatçı ağlarıyla uğraşmak sizi müzik dünyasına sokacak ve beyaz tuşlar üstünde parmaklarınızın kayıp gitmesini sağlayacaktır.

Bursa'da Özel Piyano Dersleri Alın

Deneyimli bir piyano öğretmeni ile ilk piyano dersinizi alarak piyano yeterliliğine doğru ilk adımı atın!

Bursa’nın birçok evinde işin okulunu okumuş ve kendini amatör müzisyen yetiştirmeye adamış birçok öğretmen var. 

Bursa'da bir müzik öğretmeni bulmak için birkaç ipucu:

*Özel müzik dersi veren özel ajanslar.

*Yerel gazetedeki ilanlar.

*Özel eğitmenler için çevrimiçi reklamlar.

*Müzik dergilerinde reklamlar.

*Diğer piyano öğrencilerinden gelen tavsiye.

*Müzik okulları, üniversiteler ve konservatuarlarda reklamlar.

Ancak özel piyano derslerinin özel müzik okulları tarafından verilenlere göre faydaları nelerdir?

Öncelikle, Bursa'da nerede yaşarsanız yaşayın, özel piyano derslerinin getirilerinden evinizin rahatlığında çevrimiçi olarak -faydalanabilirsiniz. Web kamerası aracılığıyla, piyano öğretmeniniz size Bursa’dan Van’a Türkiye’nin bile ötesinden dersler verebilir. O halde piyano öğretmeni aramanın bundan daha kolay yolu var mı?

Dahası, özel derslerin, amaçlarınız ve yetenekleriniz için son derece kişiselleştirildiği için etkili bir öğretim yöntemi olduğu bilinmektedir. Özel bir öğretmenin desteğiyle, daha katı bir şekilde yapılandırılmış bir kursa katıldığınızdan çok daha hızlı ilerleyebildiğinizi görebilirsiniz.

Superprof ile Bursa'da bir piyano öğretmeninin ortalama saatlik ücreti 55 TL, saatte 30 TL'den başlıyor. Bu öğretmenlerin birçoğu ilk derslerini ücretsiz olarak sunmakta, böylece öğretim stilleri hakkında fikir edinebilir ve ihtiyaçlarınıza uygun olduğundan emin olabilirsiniz.

İşte bu, deneyimli bir piyano öğretmeniyle piyano uzmanı olmak için bilmeniz gereken her şey!

Ne öğrenmek istersiniz?