Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Gaziantep piyano eğitimi seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yoruma almış star piyano öğretmenlerimiz.

90 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 90 TL En iyi fiyatlar: İlk ders saatini ücretsiz piyano dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

4 saat

Şimşek gibi hızlı piyano öğretmenlerimiz genellikle 4 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Gaziantep içinde piyano dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Gaziantep içindeki Piyano öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Piyano çalmaya başlayın

3. Yeni bir hobi edinin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Gaziantep konumunda mükemmel hocalarla yeni hobiler ve dersler keşfetmek için vaktiniz var.

Sıklıkla sorulan sorular:

🎹 Gaziantep konumunda nerede özel piyano hocası bulabilirsiniz?

Piyano dersleri almaya başlamak mı istiyorsunuz?

 

Gaziantep ve çevresinde şimdi 17 piyano öğretmeni piyano dersi vermeye hazır.

 

Platformumuzdaki arama motoru, sitemizde özel dersler veren piyano öğretmenleri ile görüntülemenize izin verir.

 

Ders talebiniz onaylandığında, öğretmeninizle ilk piyano dersinizi alın.

 

Şehrinizdeki piyano öğretmeni profillerini inceleyin.

 

🎵 Gaziantep ve çevresinde kaç eğitmen piyano özel eğitimi yapmak?

17 Gaziantep piyano eğitmeni piyano dersi veriyor.

 

Piyano özel ders öğretmeni bulmak ve verdikleri dersler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için özgeçmişlerini okuyun. Piyano öğretmenlerimiz Klasik müzikten Rock müziğe kadar tüm müzik dallarına özel ders verir.

 

17 öğretmen arasından dersinizi seçin.

💻 Superprof sitesinde webcam üzerinden piyano dersi almak mümkün mü?

Özel ders hocalarının %80'i uzaktan piyano kursu veriyor. Online dersler hem daha avantajlıdır hem de daha fazla esneklik sunarlar. Online piyano dersleri modern siteleri kullanarak en hızlı yoldan piyano pratiği yapma fırsatı sunuyor. Böylece coğrafi olumsuzluklar siliniyor.

💸 Piyano özel dersleri tutarı Gaziantep ve çevresinde ne kadar?

Gaziantep piyano dersi fiyatı 90 TL.

 

Ücretler aşağıdaki kriterlere göre değişir:

 • piyano öğretmenleri tecrübesi
 • ders mekanı: (online veya dışarıda)
 • alacağınız toplam ders saati ve her dersin süresi
 • ders alma hedefiniz ör. sınav için mi yoksa hobi olarak mı

Hocaların %97'si ilk derslerini ücretsiz veriyor. İlinizdeki piyano öğretmeni fiyatlarını öğrenin.

 

Şehrinizdeki piyano öğretmeni ücretlerini öğrenin.

🎧 Piyano hocası ile piyano derslerinden önce hangi araçları bulundurmanız şart?

İlk olarak tabii ki de bir piyano edinmeniz gerekli.

 

Piyano fiyatları bazen yeni öğrencileri ürkütebilir. Böyle bir durumdaysanız, kendi piyanonuza almaya hazır olana kadar bir piyano kiralayıp pratik yapmak da bir seçenek.

 

Çalmak istediğiniz piyano türüne göre, şunları da almak gerekebilir:

 • evde pratik yapmanızı sağlayacak kitap/uygulamalar
 • piyano taburesi
 • metronom
 • piyano örtüsü
 • Efekt pedalı

Piyano öğrenmeniz için bazı piyano aksesuarları olmazsa olmaz değildir. İstediğiniz müzik türünü çalabilmek için hangi aksesuarları çalmanız gerektiğine dair piyano hocanızdan rehberlik edinmeye çekinmeyin.

 

17'dan fazla piyano hocası arasından özel ders öğretmeninizi bulun.

Piyano öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Gaziantep Piyano öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Superprof Piyano öğretmeni seçenekleri Gaziantep içinde size özel piyano dersi verir

Neden Piyano Öğrenmek Hayatınızı Zenginleştirebilir? Gaziantep’teki En İyi Piyano Hocaları

Gaziantep’te piyona çalmak önemli bir yerdedir. Gaziantep’te müzik alanına önem verilmektedir. Gelişmiş bir şehir olan Gaziantep müziğe son derece ilgilidir. Gaziantep’te bir çok insan bir enstrüman çalmak için vakitlerini ayırmaktadır. Piyano her yaştan kitleye hitap ettiği için bir çok insan öğrenmek istemektedir.

 

Gaziantep Türkiye’nin Akdeniz bölgesinde bulunur. Gaziantep Türkiye’nin en kalabalık dokuzuncu şehridir. Gaziantep’in çoğunluğu genç nüfusu olduğu için canlı ve dinamik bir şehirdir. Şehirde genel nüfus şehrin merkez ilçeleri olan Şahinbey, Şehitkamil, Oğuzeli, Nizip, Islahiye’de toplanmıştır.

 

Müzik, hayatlarımızı bir özgürlük, neşe ve şefkat duygusuyla zenginleştirmek için kullanılmıştır. Müzik aletinin herhangi bir biçimini öğrenmek, kişinin ruhunu tatmin eder. Ancak 18. yüzyılda bir İtalyan vatandaşı olan Bartolomeo Cristofori tarafından icat edilen Piyano, her yaş grubundan müzikseverlerin en çok tercih ettiği seçimdir.

 

Gaziantep’te birçok kurum piyano severlere piyano öğretiyor ve hem öğrenenlerin hem de öğretmenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Gaziantep, piyano çalma becerilerini dünyaya sergilemek için kazançlı bir yer haline geldi.

 

Gaziantep Piyano Kursları

Gaziantep’te piyano küçükten, büyüğe bir çok insanın öğrenmek istediği bir müzik aletidir. Gaziantep kültürel ve sanatsal anlamda gelişmiş bir şehir olduğu için her yıl etkinlikler düzenlenmektedir. Bu sebeplerden dolayı Gaziantep’te piyano kursu talebi artmıştır.

 

Gaziantep’te müzik kursları genel olarak şehrin merkez kısımlarındadır. Gaziantep büyük bir şehirdir ve müzik kursları genel olarak merkezde olduğu için ulaşması zor olmayacaktır. Müzik kursuna yakın bir yerde oturuyorsanız yürüyerek bile gidebilirsiniz. Bu şekilde tasarruf etmiş olursunuz. Fakat kurs merkezleri oturduğunuz semtten uzak ise bütün vaktinizin yolda geçmesine sebep olur. İhtiyaçlarınıza uygun bir kurs merkezi bulmak her zaman kolay olmayacaktır. Kurs kurs gezmeniz gerekebilir. Kurs merkezlerinde kendinize uygun olanı bulman için iyi bir araştırma yapmanız gerekebilir.

 

Gaziantep’te piyano kursu ararken bazı kriterlere dikkat etmeniz gerekebilir. Birincisi fiyattır. Her kurs merkezinin belirlediği bir ücret vardır. Bu fiyatlar Gaziantep’in hangi semtinde olduğuna göre de değişir. Kurs programı haftalık gün ve saat sayısına da değişkenlik gösterebilir. Piyano derslerini ne amaçla almak istediğiniz de önemlidir. Dersleri sadece hobi amaçlı mı almak istiyorsunuz, güzel sanatlara mı hazırlanıyorsunuz veya o bölümde okuyorsunuz, piyanoyu belli bir seviyede biliyor ve ilerlet mi istiyorsunuz? Bu durumların hepsi fiyatları belirleyici unsurlardır. Sizin için Gaziantep’teki piyano dersi veren kurs merkezlerini listeledik:

 • Evrensel Müzik ve Sanat Merkezi
 • Çello Müzik & Sanat Merkezi
 • Temel Kanar Müzik
 • Şehitkamil Sanat Merkezi
 • Dore Music

Bunların ötesinde Gaziantep’te ücretsiz veya çok cüzi ücretlerle kurs alabileceğiniz bir seçenek daha var.  Neredeyse Gaziantep’in her semtinde bulabileceğiniz halk eğitim merkezlerinde kurs alabilirsiniz. Bu halk eğitim merkezlerinde piyanodan yanı sıra çok çeşitli alanlarda kurs vermektedirler. Bunların arasında kuaförlük, yabancı dil, dikiş nakış, ahşap boyama, resim, müzik, terzilik, bilgisayar gibi pek çok alanda kurs verir. Halk eğitim merkezlerini sizin için listeledik:

 • Şehit Kamil Halk Eğitim Merkezi
 • Şahinbey Halk Eğitim Merkezi
 • Ezogelin Halk Eğitim Merkezi
 • Gasmek Güvenevler
 • Gasmek Karataş
 • Gasmek Emek Kurs Merkezi

 

Piyano Öğrenmenin Faydaları Nelerdir?

Piyano dünya çapında büyük bir popülerlik kazandı. Artan popülaritesinin ortasında, onunla bağlantılı faydalar da insan uygarlıklarından önce su yüzüne çıkmaya başladı.

 

Piyano çalmak çocukların kişisel gelişiminde olumlu etkileri olduğu bilinmektedir. Anne ve babalar bu yüzden çocuklarının satranç eğitimi almalarını sağlarlar. Piyano çalmak çocuklarda el göz koordinasyonunu güçlendirir. Küçük çocukların piyano çalarken odaklanmalarının arttığı gözlemlenmiştir. Bu da odaklanmalarının gelişmesine ve daha uzun süre olmasını sağlar. Daha iyi bir kulağa sahip olurlar ve sesleri ayırt edebilirler. Sınıf ortamlarında dikkatleri dağılmadan sadece hocalarını dinleyebilirler. Piyano çalarken zorlu notları hızlı bir şekilde öğrenmek okumalarını güçlendirir. Dil ve müzik merkezleri beynimizde benzer çalıştığı biliniyor. Bu yüzden yabancı dil öğrenimi kolaylaşmaktadır. Yapılan araştırmalara göre piyano çalan çocuklar matematik ve fen alanlarında daha başarılı oldukları gözlemlenmiştir. Hatlarına düzen katarlar ve her işlerini disiplinli ve düzenli yapmalarını sağlar. En önemli etkilerinden birisi ise hafızayı geliştirmesidir. Küçük yaşta öğrenilen piyano hafızası çok daha iyi olur. Çocuklarda zeka oranını yükseltir.

 

Piyanonun bu kadar çok olumlu yönü olduğu için ebeveynlerin ilk tercihi piyanodur. Piyano çalmayı her yaştan birey kolaylıkla özel dersler ile öğrenebilir.

 

Piyano İnsanları Daha Akıllı Hale Getirir

Piyanonun akıllı insanların seçimi olduğuna inanılıyor veya daha doğrusu insanları daha akıllı yapıyor. İnsanları beyinlerini yoğun bir şekilde kullanmaya zorlar, bu da titiz bir uygulama üzerine daha parlak hale gelir ve kişiyi gelişmiş zihinsel gücü olan zeki yapar. Piyano çalan kişilerin, diğer insanlarla iyi kişisel ilişkiler geliştirdiği bilinmektedir. Çevrelerini iyi anlıyorlar.

 

Daha İyi Sözel ve Zihinsel Yetenekler

Piyano çalmak, dokunulacak tuşları ve uyumlu bir not oluşturmak için istenen sırayla uygulanacak çaba miktarını belirlemek için eller, parmaklar, ayak parmakları ve gözler arasında karmaşık bir etkileşim içerdiğinden zihinsel yetenekleri artırmayı içerir. Bu da bir bireyin hafızasını ve bilişsel gücünü artırır. Piyano çalmak da açıkça artan okuma ve anlama yeteneği ile ilişkilendirilmiştir. İnsanlar, doğru hesaplamalar yapma ve daha iyi mantıksal akıl yürütme konusunda artan hız deneyimi yaşarlar.

 

Yaratıcılık İçin Yerleşik Bir Güçlendirici

Piyano çalmak, sanatçıyı yeni ve benzersiz bir şey yaratması için motive eder. Beynin hayali koltuğunu maksimum hızda harekete geçmeye zorlar. Oldukça dinamik bir enstrüman olan piyano, tasarımı sayesinde sahibine yeni melodiler yaratma imkanı veriyor. Enstrümanın melodik perdesi, bir bireyin yaratıcılığı artıran bilişsel ve sezgisel yeteneklerine hitap ediyor.

 

Daha İyi Kondisyon

Bir piyano çalarken çok fazla fiziksel hareket söz konusudur. El ve ayak parmakları arasında vücuda esneklik kazandıran senkronize bir hareket komutu verir. Bu da, farklı vücut kısımları arasındaki koordinasyonu geliştirir ve gelişmiş kan akışıyla birlikte nörolojik aktiviteyi sürdürür.

 

Stresi ve Kaygıyı Ortadan Kaldırır

Piyano, stres seviyelerini ve kaygıyı önemli ölçüde azaltabilir. Piyano çalan kişinin beynini rahatlatır ve olumsuzlukları ortadan kaldırır. Hafıza kaybı yaşayan insanların anılarını canlandırmak için de kullanılmıştır. Ayrıca depresyonu iyileştirmek için bir tedavi olarak kullanılmaktadır.

 

Sosyal Ağ ve Kültürel Koruma

Piyano çalmak sizi kalabalığın geri kalanından farklı bir şekilde öne çıkarır. Başkaları da çalsa bile, müzik aletinizin hüneriyle kalabalığı etkilemek için biraz daha pratik yapabilirsiniz. Enstrüman aynı zamanda karakteristik müzik notaları çalarak toplumun kültürel çeşitliliğini korumak için de kullanılabilir. Dahası, bir bölgenin kültürünü dünyadaki diğer bölgelere yaymak için bir araç görevi görebilir.

 

Daha İyi Kariyer Fırsatları

Mesleki yaşamı geliştirebilecek, zihin ve bedeni, kalp ve ruhla birlikte besleyebilecek bir işte kariyer yapmak gerçekten eğlencelidir. Bir piyano bunun için mükemmel bir seçenek olabilir. Film ve televizyon endüstrisindeki piyanistler, müzik grupları, öğretim akademileri ve çok daha fazlası için birçok fırsatın var olduğunu belirtmek cesaret vericidir.

 

Piyano Hayatınıza Nasıl Çeşitlilik Katabilir?

Piyano öğrenmek çok heyecan verici ve mutlu bir deneyim olabilir. Herhangi bir kısıtlamaya rağmen, piyano öğrenmeye istekli bireyler, piyano çalma sanatında ustalaşmak için önlerinde çok sayıda modele sahiptir. Çocuklar ve yetişkinler tarafından piyano pratiği yapmak için kullanılan çok basit bir modelin klavye olduğudur. Bu klavye, ağırlıklı olmayan beyaz ve siyah tuş çiftlerinden oluşur. Bu tip herhangi bir pedal içermez.

 

Enstrümanda daha yetkin olmak için, müzik notaları ve müzik çaların rahatlığı açısından çeşitli amaçlara hizmet edebilecek daha gelişmiş modeller mevcuttur. Dikey ve yatay piyanolar olarak kategorize edilmişlerdir. Gaziantep’te her iki türü de öğreten birçok kurum ve akademi var.

 

Dik, omurga, konsol ve stüdyo, piyanoların dikey biçimleridir. Oysa, küçük kuyruklu, orta kuyruklu, büyük kuyruklu, balo kuyruklu ve konser kuyruklu piyanonun yatay biçimleridir. Piyanoların yatay biçimi, ürettikleri daha ince melodiler nedeniyle kuyruklu piyanolar olarak da adlandırılır. Bu nedenle, bu piyanolardan herhangi birine veya birden fazlasına sahip olmak, kesinlikle bir kişinin bir veya daha fazla melodi kompozisyonu formunda uzmanlık kazanmasını sağlayabilir.

 

Superprof Gaziantep’te En İyi Piyano Hocaları

Superprof ile piyano öğrenmek artık çok daha kolay. Müziğin günlük hayatımızdaki önemi hakkında artan bir farkındalık olduğu için, birçok insanlar piyano öğrenmeyi tercih ediyor ve birçoğu da bu melodik enstrümanı çalma sanatını başkalarına öğretmeyi dört gözle bekliyor. Artık ilgilenen bireyler, en iyi piyano hocasını bulmak için zamanlarını, enerjilerini ve paralarını boşa harcamak zorunda değiller. Superprof, bir hoca için kapıdan kapıya arama durumunda büyütülebilecek olan koronavirüse maruz kalma riskini ortadan kaldırır. Ayrıca Gaziantep, piyano çalmada en iyi yeteneklerden bazılarına ev sahipliği yapıyor.

 

 Tek yapmanız gerek Superprof ana sayfasına girerek arama yerinde piyano şehir kısmına ise Gaziantep yazmanız yeterli olacaktır. Ardından karşınıza çıkacak sayfada Gaziantep’te bulunan tüm piyano hocalarının ilanları çıkacaktır. Bu ilanları dilediğiniz gibi inceleyebilirsiniz. Superprof Gaziantep piyano hocaları ilanlarında genellikle kendileri hakkında bilgilere yer verirler. Bu bilgilerde dersleri hangi seviyede verebilecekleri, eğitim düzeyleri, uzmanlık alanları, dersleri nerede verebilecekleri, dersleri online olarak verebiliyorlar mı gibi birçok bilgiye ulaşmanız mümkündür. İlanları filtreleme seçeneğine de sahipsiniz. Bulunduğunuz konumu, en fazla verebileceğiniz ücreti, dersleri almak istediğiniz seviyeyi seçerek aradığınız piyano hocasına daha hızlı ulaşabilirsiniz.

 

Superprof Gaziantep piyano hocalarından ders almak istiyorsanız, ortalama saatlik ders ücreti 81 TL’dir. Bu fiyat sadece ortalama bir rakam olup, çok daha aşağısında da Gaziantep’te piyano hocası bulmanız mümkündür. Hocalar kendi ders fiyatlarını kendileri belirledikleri için bulunan hoca sayısı kadar fiyat seçeneği bulunur.

 

Superprof Gaziantep piyano hocalarının %97’si ilk derslerini ücretsiz olarak vermektedir. Bu da sizin için bir fırsattır. Bu fırsatı değerlendirerek hiç tereddüt etmeden piyano hocasına ders talebi gönderebilirsiniz. Hocalar taleplerinizi hızlı bir şekilde yanıtlarlar. Hocalarla geçireceğiniz ilk ücretsiz derste hocanızın nasıl bir eğitim verdiğini görebilirsiniz. Hocanıza aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Piyano hocaları sizin her sorunuza cevap verecek bilgiye ve deneyime sahiptir. Hocalara piyona öğrenmek istediğiniz seviyeyi, ne tür bir ders almak istediğinizi söyleyerek, sadece size göre bir ders programı hazırlarlar ve ardından derslere başlayabilirsiniz.

 

Sizde Superprof Gaziantep’te bulunan piyano hocalarına erişerek ilk ücretsiz dersinizi almaya başlayabilirsiniz.

Ne öğrenmek istersiniz?