Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Seçtiğimiz öğretmenlerle
Piyano öğren

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

Ortalama 5.0 değerlendirmeli ve en az 375 yorumlu star öğretmenlerimiz.

110 ₺/saat

En iyi ücretler: İlk dersini ücretsiz veren öğretmen oranımız %99 ve saatlik ortalama ₺110

4 saat

Şimşek gibi hızlı öğretmenlerimiz genellikle 4 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Piyano derslerinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için piyano öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve mesaj kutunuzdan güvenli bir şekilde ödeyin

3. Evinizde kalarak yeni deneyimler edinin

İnanılmaz Öğrenci Pass size 1 yıl boyunca öğretmenlere, eğitmenlere, atölyelere sınırsız erişim sağlar. Mükemmel insanlarla yeni hobiler keşfetmek için 1 yıl.

Sıklıkla sorulan sorular:

📒 Piyano dersleri nasıl online alınır?

Superprof üzerinden öğretmeninizle iletişime geçin ve sonrasında iletişimi nasıl sürdüreceğinizi belirleyin. 

İletişim ve ders işlemek için birçok seçeneğiniz var : 

  • Skype
  • Hangout
  • Zoom
  • Whatsapp
  • Telefon

Bu uygulamaların çoğu sadece ses ile değil

görüntülü konuşma ve ekran paylaşımı ile de derslerinizin sorunsuz geçmesini sağlar.

1411 özel ders öğretmenleri

piyano uzaktan eğitimi sunuyor.

🔎 Uzaktan piyano dersi verenler nasıl seçilir?

Kişisel bilgiler ve verilen bilgilerin doğruluğu onaylanır

Öğretmenlerimizin kimlik bilgileri, iletişim bilgileri (telefon, e-mail, fotoğraf) ve diplomalarını kontrol ediyoruz.

%100 onaylıyorumlar - Topluluğumuzun gücü

Her öğretmenin ilanındaki değerlendirme ve yorumlar onaylıdır ve %100 özgündür.

1411 profil arasından istediğiniz öğretmeni seçin.

🎓 Online piyano dersleri vermek için kaç öğretmen müsait?

1411 piyano öğretmeni piyano konularında size yardım etmek için hazır.

Profillerini inceleyebilir ve ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni evinizde huzurla öğrenmek için seçebilirsiniz.

1411 öğretmen arasından size uygun olanı seçin.

💸 Webcam üzerinden online piyano ders ücreti ortalaması nedir?

Piyano saatlik ücreti ortalaması 110 TL'dir.

Bu ücret birçok faktöre bağlı olarak değişir : 

  • piyano öğretmeninin deneyimi
  • derslerin süresi ve sıklığı

Öğretmenlerin %97si ilk ders saatini ücretsiz veriyor.

Webcam üzerinden aldığınız online dersler yüz yüze fiziksel derslere göre %20 daha ucuzdur".

Yakınlarınızdaki öğretmenlerin ücretlerine göz atın.

🖋 Piyano online ders öğretmenlerine verilen ortalama not nedir?

375 not arasından,

Öğrenciler 5 üzerinden ortalama 5.0 vermektedir.

Bir derste herhangi bir sorun halinde, müşteri hizmetleri ekibimiz hızlı bir çözüm bulmak için hizmetinizdedir (telefon veya e-mail ile haftanın 5 iş günü).

(COVID-19 dönemi boyunca müşteri hizmetlerimiz sorularınızın tamamını yanıtlayabilmek için daha uzun mesai saatleri gerçekleştirecektir)

Her alan için

öğrenci yorumlarına bakabilirsiniz.

💻 Neden webcam üzerinden online ders almalıyım?

İnternet üzerinden eğitim hiç olmadığı kadar popüler ve yaygın.

Hem öğrenciler hem de öğretmenler online eğitim için internet araç ve uygulamalarını çok iyi kullanmaktadır.

Sorularınıza cevap verecek öğretmenler bir tık yakınınızda.


1411 piyano öğretmeni size yardım etmek için burada.

Piyano öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Piyano öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Özel ders hocasıyla piyano dersi desteği: hepimizin sınavlara hazırlanırken yardıma ihtiyacı oluyor

Superprof Öğretmeniyle Özel Piyano Dersleri Bulun

Müzikle ilgili istatistiksel bir rapor, herhangi bir müzik enstrümanında sıfır deneyimi olan kişilerin % 82'sinin en azından bir enstrüman çalmayı dilediğini göstermektedir. İlginç, değil mi? Diğer mesleklerden insanlar bile, tatlı tatlı piyano tuşlarına bastıklarını hayal edip bir yetenekle çalabileceklerini umarak heyecanlanırlar. Yetenekli ve becerikli performanslar, uygun eğitim ve günlük çalışma saatleri olmadan asla gelmez. Çünkü hiçbir şey kolay değildir.

Mesele şu ki, bir enstrüman beceri ve ustalıkla çalındığında, çalmayı öğrenmeye sevk eden de karşı konulmaz bir arzuyu beraberinde getirir.

Piyano çalmayı öğrenmek için büyük bir arzunuz varsa ve hangi yaklaşıma yönelmeniz gerektiğini merak ediyorsanız, tam yerindesiniz! Online piyano dersleri almak piyano öğrenmenin en yeni yoludur. Fiziksel olarak geleneksel öğrenme yöntemi online dersten daha çekici gelebilir. Ancak, çevrimiçi piyano öğrenmenin fiziksel bir eğitmen kiralamaktan daha fazla fayda sağladığını keşfetmek üzeresiniz.

Neden piyano öğrenmeniz gerekiyor?

İlginç bir sinirbilimsel çalışma, piyano dersleri alan kişilerin müzik deneyimi olmayanlardan daha keskin beyin becerileri geliştirdiğini göstermektedir. Araştırmaya göre, piyano dersleri alan çocuklar belirli konularda diğer çocuklardan daha iyi performans göstermektedir. Ayrıca, sürekli olarak piyano dersleri alan yetişkinler, becerilerini yeniden keskinleştirmek için piyano dersleri almayanlara göre daha iyi bir şansa sahiptir.

Bu değerli bilgilerden sonra yapılacaklar listenize bir piyano dersi eklemeniz gerekir. Çünkü piyano öğrenmek için tüm nedenlere sahipsiniz. Bunu bir hobi olarak takip edebilir ya da uzmanlaşarak yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.Pratiklerinizi bir düğün, eğlence, gösteride yapıp para da kazanabilirsiniz.. Motivasyonunuz ne olursa olsun, piyano öğrenmeye başlamak size çok yakın!

Belki bir yetişkinsiniz ve "Zaten piyano dersleri almak için çok yaşlıyım, acı dolu eklemlerime zarar veremem" veya "İlkokuldayken piyano denedim ve çok başarısız oldum" diye düşünenler arasındasınız.

 Piyano derslerini denememek için sahip olabileceğiniz mazeret ne olursa olsun, aşağıdaki üç neden fikrinizi değiştirebilir.

 

  • Piyano öğrenmek eklemlerinizin sağlığını iyileştirebilir.

 

Piyano çalmak titiz bir egzersiz gibi görünmeyebilir, ancak ilgili hareketler eklemlerinizi ve kaslarınızı esnetmenize yardımcı olur. Elleriniz ve parmaklarınız esnek olacak ve yüksek el becerisi sağlayacaktır. Bacaklarınızı pedallara basarken, hareketler bacaklarınızdaki herhangi bir rahatsızlığı hafifletecek ve artrit belirtilerinde de azalma gözlenebilecektir.

 

  • Piyano çalarak stresi en aza indirin

 

Bilimsel olarak, müzik çalmanın kimyasal duygu hormonlarını aktive ederek rahatlık hissi ve stresten arınma sağladığı kanıtlanmıştır.  Düşmüş stres oranı ile kardiyovasküler hastalıklara, multipl skleroz ve diyabete yakalanma şansınız daha düşüktür.

 

  •   Hafızanızı tazeleyin

 

Araştırmacılar, beyninizi piyano gibi müzik enstrümanlarında müzikal sesler ve kalıplara hakim olmaya aktif bir şekilde dahil ettiğinizde beyninizin hafızasını geliştirdiğinizi göstermiştir. Ayrıca, nöroplastisite - sürekli bir sanat uyguladığınızda beynin ustalaşmış kalıplar nedeniyle adapte olma şekli - iyileştirilir.

Online Piyano Derslerini Neden Düşünmelisiniz

Dediğimiz gibi, piyano çalmayı öğrenmek için iki önemli yaklaşım vardır; geleneksel bire bir yöntem ve çevrimiçi özel ders. Fiziksel özel eğitim büyük ölçüde kişiseldir, ancak bir grup öğreniciyi ve bir eğitmeni içerebilir.

Öte yandan, çevrimiçi piyano koçluğu kişiselleştirilmiş ve genellikle kendi hızınızda bir kurstur. Tek gereksinim bir dizüstü bilgisayar veya masaüstü bilgisayar, istikrarlı bir internet bağlantısı ve elbette piyanonuz. Bu yöntem birçok piyano meraklısı arasında popülerlik kazanıyor çünkü geleneksel olandan daha kullanıcı odaklı. Bununla birlikte, çevrimiçi piyano derslerini öğrenmeyi düşünmeye değer kılan nedenleri doğrudan öğrenelim.

Esnek zamanlama: Çoğu çevrimiçi ders 7/24 açıktır ve bu sizin için uygun bir plan oluşturmayı kolaylaştırır. Bir ders almaya karar verebilir ve bir şey ortaya çıktığında daha sonraya erteleyebilirsiniz. Ya da derslerinizi öğle veya kahve molalarında sıkışmış zamanınızın ortasında yapabilirsiniz.

Çevrimiçi öğrenmek daha ucuzdur: Çevrimiçi yöntemle, stüdyoya veya sınıfa gidip gelirken zaman veya yakıt harcamazsınız. Ayrıca, çevrimiçi kurslar genellikle bir kerelik para ödemenizi gerektirir ve sınırsız öğrenme oturumlarına erişmek için kaydolursunuz. Fiziksel bir eğitmen yetersiz eğitim yapabilir ve bunun için ödeme yapmanızı bekleyebilir.

Zaman kazandırır: Çevrimiçi piyano dersleri genellikle fiziksel bir eğitmenle sürdüğünden çok daha kısa zaman alır. Fiziksel bir öğretmenle, zaman aşırı esneyebilir ve sonunda beklenenden daha uzun sürebilir. Çevrimiçi dersler kendi kendine ilerleyen bir yaklaşım benimsemektedir, ki bu da fazla vakti olmayan birçok insan için bir tercihtir.

Çalmak farklı bir yaklaşım öğrenin: Çevrimiçi derslerle en iyi şey, bir kişiden öğrenmek yerine en iyi öğretmenlerden yararlanmanızdır. Her şeyin sonunda, bir çevrimiçi öğretmen havuzundan çeşitli beceriler elde edersiniz.

Daha eğlenceli: Piyano öğrenmek ve bu konuda profesyonel olmanız aylarınızı hatta yıllarınızı alacaktır. Ancak çevrimiçi derslerde böyle değil; piyano çalma yolunda ustalaşmak birkaç hafta alır ve tüm süreç eğlence dolu ve kavraması kolay bir dersle yapılır.

Online Piyano Derslerine Kaydolun

Tüm müzik enstrümanları arasında piyano en çok arananıdır. Bunun nedenini biliyorsunuz çünkü sanatla birlikte gelen faydaları gördük.

Çevrimiçi sınıfa kaydolmak için şu andan daha iyi bir zaman yok. Piyano çalmak sizin için bir istekse, sitemize girmek ve başlamak için tereddüt etmeyin. Türkiye'de hazır ve müsait olduğunuz sürece bilgi ve becerilerini sizinle paylaşmaya hazır ve istekli olan ünlü piyano öğretmenlerinden oluşan bir havuzumuz var. İhtiyacınız olan tek şey boş vakit geçirmek ve derslerimize kaydolmak ve bir profesyonel gibi çalmayı öğrenmek.

Ne öğrenmek istersiniz?