Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Adana piyano eğitimi seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yoruma almış star piyano öğretmenlerimiz.

87 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 87 TL En iyi fiyatlar: İlk ders saatini ücretsiz piyano dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

4 saat

Şimşek gibi hızlı piyano öğretmenlerimiz genellikle 4 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Adana içinde piyano dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Adana içindeki Piyano öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Piyano çalmaya başlayın

3. Yeni bir hobi edinin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Adana konumunda mükemmel hocalarla yeni hobiler ve dersler keşfetmek için vaktiniz var.

Sıklıkla sorulan sorular:

🎹 Adana konumunda nerelerde özel piyano eğitmeni bulabilirsiniz?

Piyano dersi almaya başlamak mı istiyorsunuz?

 

Adana ve çevresinde şimdi 9 piyano hocası piyano dersleri vermeye hazır.

 

Platformumuzdaki arama motoru, sitemizde özel ders veren piyano öğretmenleri ile görüntülemenize olanak sağlar.

 

Ders talebiniz kabul edildiğinde, hocanızla birinci dersinizi almaya başlayın.

 

Şehrinizdeki piyano öğretmeni ilanlarını inceleyin.

 

🎵 Adana ve çevresinde kaç piyano hocası özel piyano dersi yapmak?

9 Adana piyano özel ders öğretmeni piyano dersi veriyor.

 

Öğretmenlerin özgeçmişlerine göz atın ve ihtiyaçlarınıza en uygun piyano hocasınıseçin. Superprof'ta her tür müzik türünü kapsayan öğretmenlerimiz bulunmaktadır: Jazz, klasik, pop, rock...

 

9 eğitmen arasından özel dersinizi seçin.

💻 Platformumuza webcam üzerinden piyano özel dersi yapmak mümkün mü?

Öğretmenlerin %80'i uzaktan piyano dersi işliyor. Online dersler hem daha avantajlıdır hem de daha rahat ders planlaması seçeneği sunarlar. Online piyano dersleri ücretsiz siteleri kullanarak en hızlı yoldan piyano pratiği yapma imkanı sunuyor. Böylece coğrafi mesafeler engel olmaktan çıkıyor.

💸 Adana piyano hocaları ile piyano özel ders ne kadar?

Adana piyano özel dersi saatlik ortalama fiyatı ₺87.

 

Ders ücretleri aşağıdaki kriterlere göre değişir:

  • piyano öğretmenleri tecrübesi
  • ders mekanı: (Skype üzerinden veya öğrenci evinde)
  • alacağınız toplam ders saati ve her özel dersin süresi
  • ders alma amacınız ör. sınav için mi yoksa hobi olarak mı

Özel ders öğretmenlerinin %97'si ilk dersinizi ücretsiz veriyor. İlinizdeki piyano özel ders öğretmenleri ücretlerini öğrenin.

 

Şehrinizdeki piyano özel ders öğretmenleri ücretlerini öğrenin.

🎧 Piyano öğrenmek için hangi araçları bulundurmanız şart?

Her şeyden önce tabii ki de bir piyano edinmeniz gerekli.

 

Yeni piyano ücretleri bazen yeni başlayanları caydırabilir. Böyle bir durumdaysanız, kendi piyanonuza satın almaya kendinizi hazır hissedene kadar bir piyano kiralayıp pratik yapmak mümkün.

 

Çalmak istediğiniz piyano türüne göre, şunları da satın almak durumunda kalabilirsiniz:

  • evde pratik yapmanızı sağlayacak kitap/uygulamalar
  • piyano taburesi
  • metronom
  • piyano örtüsü
  • Efekt pedalı

Piyano çalmayı öğrenmeniz için bazı piyano aksesuarları olmazsa olmaz değildir. İstediğiniz müzik türünü çalabilmek için hangi aksesuarları çalmanız gerektiğine dair piyano öğretmeninizden rehberlik edinmeye çekinmeyin.

 

9'dan fazla piyano eğitmeni arasından özel ders öğretmeninizi bulun.

Piyano öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Adana Piyano öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Superprof Piyano öğretmeni seçenekleri Adana içinde size özel piyano dersi verir

Adana’da Özel Müzik Dersleri ve Öğretmenleri 

Eskiden bu yana özellikle lezzetli yiyecekleri ve yerleşik halkın kültürüyle tanınan Adana son zamanlarda Türkiye’de popüler kültürün de öznesi haline getirdiği sayılı şehirlerden olmuştur. 

Aynı zamanda piyano, müziği, dansı, eğlenceyi ve yemeyi seven Adanalıların favori enstrümanlarından biri olduğu için birçok kurs ve özel öğretmen bulabileceğinizi biliyor muydunuz?

Adana eğlencesi ve kültürü ile Türkiye’nin öne çıkan büyük şehirlerinden olup çeşitli festivalleriyle de ünlüdür. Altın Koza ödüllerinin dağıtıldığı Adana Uluslararası Film Festivali, açık hava konserleri de dahil olmak üzere çeşitli sanat gösterilerinin yapıldığı bahar eğlencesi olan Portakal Çiçeği Karnavalı, mutfağıyla ünlü bir şehrin kaçınılmaz festivali olan Adana Lezzet Festivali tüm dünyaya Adana’nın eşsiz lezzetli mutfağını tanıtmayı amaçlamaktadır.

Kültür, eğlence ve sanat şehri Adana’da piyano öğretmeni bulmak pek de zor görünmüyor!

Böylece Superprof da burada piyano ustalığına doğru ilk adımları atmanıza yardımcı oluyor, bu yüzden piyano öğrenmek için hiçbir bahaneniz olmayacak!

Adana’da neden piyano dersleri alıyorsunuz?

Bir angarya olmaktan çok, piyano dersleri, bir müzik aleti öğrenmenin birçok faydasına erişmenize yardımcı olacak ve onları yetişkinler ve müzik kültürü arayan çocuklar için ideal hale getirecektir.

İster Karataş’ta kalın ister Turfanbeyli isterseniz de Seyhan’da, bütçenize ve hedeflerinize uyacak şekilde tüm seviyeler için piyano derslerinin nimetlerinden faydalanabilirsiniz.

Birçok ebeveyn çocuklarını piyano derslerine kaydediyor ve bunun bir nedeni olmalı!

İşte piyano öğrenmenin olumlu yan etkilerinden sadece birkaçı:

*Hafızanızı ve aktif konsantrasyonunuzu geliştirir

*Sizi eğlendirir ve günlük endişelerden uzaklaştırır.

*Bazı ciddi hastalıkları ve davranışsal sorunların semptomlarını önler

*Müzik kariyerinize herkesin erişebileceği bir enstrümanla başlamanızı sağlar.

*Bethooven, Mozart, Chopin, Schumann gibi tanındık sanatçıların eserlerini çalabilmenizi sağlar.

*Profesyonel düzeyde piyano çalabilmenizi sağlar.

*Bir müzik virtüözü hakkında daha çok şey öğrenmenizi sağlar.

*Başkalarıyla iletişiminizi geliştirir.

İdeal olarak, müzisyenler erken çocukluk döneminde piyano öğrenmeye başlarlar ve bu, müzik becerilerini hızla geliştirmelerine izin verir.

Sol ve sağ ellerin koordinasyonuna hakim olarak, nota okumayı öğrenerek veya nasıl emprovizasyon yapacağını keşfederek, genç bir öğrenci yaşlandıkça ünlü bir piyanist olmak için en iyi konumda olacaktır.

Ancak piyano öğrenmek sadece çocuklar ve gençler için değildir. Adana’daki yetişkinler her yaşta müzikal kulaklarını geliştirmek için birçok fırsata sahiptir.

Kuyruklu piyanonuzu veya elektrikli klavyenizin tozunu alın: Adana’da müzik teorisi ve caz piyano derslerinin başlama zamanı!

Adana’da Konservatuvarda Piyano Eğitimi Alın

Adana yalnızca dizilerin, filmlerin çekildiği, lezzetli yemeklerin yapıldığı bir şehir değil aynı zamanda Türkiye’nin önemli üniversitelerinden biri olan Çukurova Üniversitesi’ne ev sahipliği yapan bir ildir. Çukurova Üniversitesi’nin devlet konservatuvarında piyano bölümü de bulunmaktadır.

Her konservatuvar gibi Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı da öğrencilerini yetenek sınavıyla ve üniversite giriş sınavından alınmış baraj puan ile seçmektedir. İleri düzey teori, performans ve teknik yetenek için en iyi yol olan konservatuar, profesyonel düzeyde müzikal mükemmellik arayan özel ve deneyimli müzisyenleri eğitmeyi amaçlamaktadır.

Devlet konservatuarına  katılmak isteyenler için piyano performansı ve müzik teorisi bilgisinde güçlü bir temel gereklidir. Öğrenciler, şehir genelindeki mekanlarda sahne alma ve konservatuarın müzik topluluklarına katılma fırsatları ile ileri düzeyde bir müzik eğitimi alırlar. Çoğu öğrenci burada üniversite düzeyinde eğitim alır ve 9 ila 18 yaş aralığındaki hevesli müzisyenler için genç kursları olmasına rağmen bir lisans veya yüksek lisans derecesi elde ederler.

Unutmayın, Devlet Konservatuvarı’na girmek saf iradeden daha fazlasını gerektirir!

Ç.U. Devlet Konservatuvarı (8. düzey ABRSM) kabul edilmek için yüksek düzeyde piyano ve müzik teorisi önerilmektedir. Genel bir kural olarak, sanatçılardan 8.düzeyde iki parça hazırlamaları, bir başkasını görme ve bir panelle kısa bir röportajdan önce teknik alıştırmalar yapmaları istenecektir; seçmelerden önce performans parçalarını bir ay önceden detaylı bir şekilde çalışmak gerekecektir.

Türkiye'nin en iyi öğretmenlerinden bazılarıyla üniversite düzeyinde piyano eğitimi için Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarına başvurunuzu yapın!

Adana’da Piyano Dersleri: Bir Müzik Kursunda Öğrenin

Adana’da müzik kursları konusunda asla bir kıtlık yoktur ve her yaştan öğrencinin kendini pratik ve teknik bilgi ile donatabileceği yerlerdir. Öğrenciler seçecekleri enstürmanın notlarını hızla okumayı öğrenmeye başlar.

Piyano notalarını okumayı öğrenmek, piyanonun tüm temellerini öğrenmek ve piyano akorlarının ustalığında önemli bir aşamadır. Neyse ki, müzik okullarındaki piyano öğretmenleri müziğin temellerine odaklanan kapsamlı kurslar sunmaktadır!

İşte Adana’da piyano dersi alabileceğiniz birkaç müzik okulu:

*Nova Müzik Merkezi (Seyhan)

*Oktav Müzik Merkezi (Çukurova)

*Çukurova Müzik Akademi (Seyhan)

Bu tür kurumlarda, piyano öğretmenleri, kendi piyanolarını satın almak veya çevrimiçi ücretsiz notalar bulmak konusunda öğrencilere zekice tavsiyelerde bulunmak için hazırdırlar.

Müzik okulları özel kurumlardır, bu yüzden piyanoya başlarken topluluk derneklerinden veya halk eğitim merkezlerinden daha pahalı olabilirler. 

Adana’da Piyano Öğrenmek İçin Dernekler

Rekreasyonel grup derslerinde emprovizasyon konusunda uzman olabileceğinizi hesaba katıyor musunuz?

Adana’da cüzi bir miktar ödeyerek halk eğitim merkezlerinin birinde piyano başlangıç dersleri alabilirsiniz. Adana’da şu an için iki halk eğitim merkezinde piyano giriş dersi verilmektedir. Yumurtalık Halk Eğitim Merkezi’nin merkez binasında ve Kozan Halk Eğitim Merkezi’nin Sosyal Yaşam Merkezi’nde Piyano Eğitimi 1 dersleri verilmektedir.

Halk eğitim merkezleri piyanoda müziğe basit bir giriş yapmak isteyenler için özellikle tavsiye edilir.

Halk Eğitim Merkezleri şehrin dört bir yanına dağıldığından, genellikle mahallenize yakın bir tane bulabilirsiniz. Yukarıda belirtilen merkezlerin evinize veya iş yerinize yakınlığına bakmak için birkaç dakikanızı ayırın, teori derslerinize başlamak ve oktavdaki tüm notların adlarını öğrenmek dışında yapacak başka göreviniz yok!

Adana’da Özel Piyano Dersleri Alın

Hangi piyano öğrencisi yeteneklerine ve hedeflerine göre hazırlanmış oturumlarda piyano öğrenmeyi hayal etmez? Özel ders ile bu rüya gerçek olabilir.

İlk piyano dersinizi evde yapmadan önce, temel ilkelerden bazılarını kendi başınıza öğrenmeyi düşünün. Dijital piyano kullanarak çevrimiçi piyano dersleri, profesyonel bir öğretmenle öğrencilerin özel piyano derslerinden en iyi şekilde yararlanmasına ve bağımsız olarak öğrenme becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur.

Özel müzik öğretmenleri size destek olabilir, ancak bu sizin yerinize pratik yapamaz! Klasik repertuarın büyük parçalarında sadece günü gününe notalar üzerinde zaman geçirerek ustalaşabileceksiniz!

Adana’da özel bir piyano öğretmeni bulmak için şu yolları deneyin:

*Diğer öğrenci piyanistlerin tavsiyesi.

*Mağaza ve toplum merkezlerindeki reklamlar.

*Piyano öğretmenleri için çevrimiçi internet sayfaları.

*Yerel gazetelerde piyano öğretmeni ilanları.

*Çukurova konservatuarlarındaki ve müzik okullarındaki öğretmenlerle iletişime geçerek bir piyano öğretmeni bulun.

Superprof'da tam anlamıyla düzinelerce müzik eğitimcisi, saat başı ortalama 80 TL’ye eğitim vermektedir. Bu öğretmenlerin birçoğu ilk dersi ücretsiz olarak sunmaktadır, böylece derslerine başlamadan önce öğretim stillerinin yeteneklerinize ve beklentilerinize uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz.

Mükemmel öğretim yöntemleriyle ve ilerlemenize yakından dikkat ederek, özel piyano öğretmeniniz piyano notalarını okumayı, tonunuzu geliştirmenizi ve piyano dersleri sırasında ritminiz üzerinde çalışmanıza yardımcı olabilir. Bu eğitimleri başlangıç seviyesinden uzmanlık seviyesine kadar adapte etmek mümkündür ve hatta bazı ileri seviyedeki öğrenciler, öğretmenlerini onları konservatuvar giriş sınavlarına hazırlamaları için ikna etmeye çalışmaktadır.

Ne için bekliyorsunuz? Adana’da bugün piyano öğrenmeye başlayın!

Ne öğrenmek istersiniz?