Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Antalya piyano eğitimi seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yoruma almış star piyano öğretmenlerimiz.

125 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 125 TL En iyi fiyatlar: İlk ders saatini ücretsiz piyano dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

4 saat

Şimşek gibi hızlı piyano öğretmenlerimiz genellikle 4 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Antalya içinde piyano dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Antalya içindeki Piyano öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Piyano çalmaya başlayın

3. Yeni bir hobi edinin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Antalya konumunda mükemmel hocalarla yeni hobiler ve dersler keşfetmek için vaktiniz var.

Sıklıkla sorulan sorular:

🎹 Antalya konumunda nerelerde özel piyano hocası bulabilirsiniz?

Piyano dersleri almak mı istiyorsunuz?

 

Antalya ve çevresinde şimdi 37 piyano öğretmeni piyano dersi vermeye hazır.

 

Arama motorumuz platformumuzda kayıtlı farklı piyano öğretmenlerini keşfetmenize izin verir.

 

Özel ders talebiniz onaylandığında, hocanızla ilk dersinizi alın.

 

Semtinizdeki piyano hocası ilanlarını inceleyin.

 

🎵 Antalya ve çevresinde kaç piyano öğretmeni piyano özel dersi vermek?

37 Antalya piyano hocası piyano özel ders veriyor.

 

Piyano özel ders öğretmeni bulmak ve verdikleri dersler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için özgeçmişlerini inceleyin. Piyano öğretmenlerimiz Klasik müzikten Rock müziğe kadar tüm müzik dallarına özel ders verir.

 

Antalya ve çevresinde 37 öğretmen profili arasından özel dersinizi seçin.

💻 Superprof sitesinde webcam ile online piyano özel ders almak seçeneği var mı?

Hocaların %80'i webcam üzerinden piyano eğitimi veriyor. Webcam üzerinden dersler hem daha hesaplıdır hem de daha rahat ders planlaması seçeneği sunarlar. Online piyano dersleri modern siteleri kullanarak çabucak piyano pratiği yapma şansı sunuyor. Böylece coğrafi imkansızlıklar siliniyor.

💸 Piyano özel dersi saatlik fiyatı Antalya ve çevresinde ne kadar?

Antalya piyano özel dersi ortalama ücreti ₺125.

 

Fiyatlar aşağıdaki kriterlere göre değişir:

 • piyano öğretmeni tecrübesi
 • ders mekanı: (Skype üzerinden veya evde)
 • alacağınız derslerin sıklığı ve her dersin süresi
 • ders alma amacınız ör. sınav için mi yoksa hobi olarak mı

Özel ders hocalarının %97'si ilk dersinizi ücretsiz veriyor. Çevrenizdeki piyano hocaları ücretlerini öğrenin.

 

Semtinizdeki piyano özel ders öğretmenleri ücretlerini öğrenin.

🎧 Piyano hocası ile piyano derslerinden önce hangi aletleri almanız gerek?

İlk olarak tabii ki de bir piyano satın almanız gerekli.

 

Yeni piyano ücretleri bazen yeni piyanistleri korkutabilir. Böyle bir durumdaysanız, kendi piyanonuza satın almaya kendinizi hazır hissedene kadar bir piyano kiralayıp kullanmak da bir seçenek.

 

Çalmak istediğiniz piyano türüne göre, bunları da almak durumunda kalabilirsiniz:

 • evde pratik yapmanızı sağlayacak kitap/uygulamalar
 • piyano taburesi
 • metronom
 • piyano örtüsü
 • Efekt pedalı

Piyano öğrenmeniz için bazı piyano aksesuarları kesinlikle gerekli değildir. İstediğiniz müzik türünü çalabilmek için hangi aksesuarları çalmanız gerektiğine dair piyano hocanızdan yardım almaya çekinmeyin.

 

37'dan fazla piyano eğitmeni arasından özel ders öğretmeninizi bulun.

Piyano öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Antalya Piyano öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Superprof Piyano öğretmeni seçenekleri Antalya içinde size özel piyano dersi verir

Antalya’da piyano eğitimi

Müzik evrensel bir bir dildir ve bu dili herkesin konuşmaya, öğrenmeye hakkı vardır. İşte bu düşünceyi benimsemiş kimi çevreler bazı dernekler kurarak ihtiyacı olan öğrencilerden ders ücreti almamakta, bağış yapabilen ve ödeyebilecek durumda olanlardan ise ufak yardımlar alarak derneklerini sürdürmektedirler.

Piyano öğrenmesi kolay ama iyi piyano çalmak ve ustalaşmak uzun zamanlar alıyor. Piyanoda daha iyi ilerlemek için dersler almanız gerekecektir.

Bu gerçeği aklınızda bulundurun: Bir piyanist veya solo konserci olmak istiyorsanız sıkı ve disiplinli bir çalışma içine girmeniz gerektirecektir.

Elbette, piyano çalmayı meslek haline getirmek zorunda değilsiniz: Antalya’daki çoğu acemi piyanist sadece düğünlerde ve etkinliklerde veya eğlence ve hobi için piyano çalıyor. Bu durumda "piyano herkes içindir" sözünü rahatlıkla kullanabiliriz.

Bir yandan müzik teorisi için, diğer yandan müzik tekniğinin kendisi için etrafınızı yetkin bir piyano hocası ekibiyle çevrelemelisiniz.

Antalya’da piyano öğrenmenin tek dezavantajı, komşuların sesten şikayeti ve piyanonun büyük olmasında ötürü evde koyacak yer bulamayışınızdır. Piyano satın alırken veya kiralarken piyanoyu nereye koyacağınızı kesitrmek veya piyano için özel bir alan yaratmak zorlayıcı olabilir. Kuyruklu piyano veya hantal klasik / dik piyano çalmanın keyfi başkadır fakat taşıması kolay değildir.

Piyano eğitimi, fiziksel el ve parmak becerisini, hassasiyeti ve çevikliği geliştirirken aynı zamanda yüksel zihinsel aktivite ve odaklanma becerileri de gerektirir ve bu becerileri sürekli olarak geliştirir. Bir caz piyanosu dersi, yüksek çalışma verimi gerektirir.

İyi ve deneyimli bir müzik öğretmeni ile müzik dersleri veya ​​piyano başlangıç dersleri yoluyla bir müzik başlangıcı, her öğrenci için ritmik, armonik ve melodik duyuyu ve müzik kulağını eğitip doğal hale getirecektir hem de günlük yaşamda gerçek bir artı katacaktır.

Antalya’da piyano dersleri alın

Müzik teorisi Antalya gibi pastoral bir ortamda sıkıcı gibi görünse de, piyanoya başlamanın önemli ilk adımıdır, çünkü ziddiyet, azim ve kararlılıkla piyano çalmaya başlamak için bir piyano notasının nasıl okunacağını bilmek gerekir.

Nota okuma ve çıkarma, herhangi bir doğaçlamadan uzak, kolay ve kesin olmalıdır: İyi ve gelişmiş bir müzik kulağına sahip olduğunuz için şanslı olsanız bile, bu tür parçaların tiz nota anahtarını hassas bir şekilde yorumlamayı öğrenmeniz size çok yardımcı olacaktır.

Ayrıca, piyano çalmayı öğrenmek için bir piyano hocası ile görüşürken müzik teorisi derslerine başlamak da gerekli görünmektedir.

Evde özel dersler hem yetişkin hem de çocuk müzisyenler için uygundur. Hızlı ilerleme kaydetmek için mümkün olduğunca erken başlayabilirsiniz!

Antalya’da çok küçük bir ücret karşılığında halk eğitim merkezlerinin birinde piyano başlangıç dersleri alınabilir. Halk eğitim merkezleri piyanoda müziğe basit ve yavaş bir giriş yapmak isteyen herkes için kesinlikle önerilir.

Antalya’da Halk Eğitim Merkezleri şehrin dört bir yanında bulunabileceğinden, büyük olsalıkla semtinizde de bir tane mutlaka vardır. Yukarıda belirtilen merkezlerin evinize veya iş yerinize ne kadar yakın olduğuna göz atmak için iki dakikanızı ayırın, teori derslerinize başlamak ve oktavdaki tüm notların adlarını öğrenmek dışında yapmanız gereken başka bir şey yok!

Antalya’da piyano özel dersleri ile yeni bir hobi edinmek

Antalya’da piyano öğrenmek herkes için hoş bir deneyimdir. Antalya’da yapılan Uluslararası Antalya Piyano Festivali, 2000 yılından bu yana Antalya'nın uluslararası "Sanat Şehri" kimliğine katkıda bulunan en önemli müzik festivalidir.

Fazıl Say, Emre Yavuz, Güher, Süher Pekinel, Gülsin Onay, Hüseyin Sermet ve daha birçok piyanist bu festivalde boy göstermiştir.

Antalya’da piyano dersi alabileceğiniz kurslar ve bazı yerler;

 • Doremusic,
 • Antalya Sanat Kursu,
 • Ezgican Müzik

bunlar birçok piyano kursundan sadece birkaçı, iyi bir piyanoya ve piyano öğretmenine sahip olmak için iletişime geçin.

Antalya turizm açısından gelişmiş bir şehir olduğu için sanat ve müzik önemli bir yerdedir. Konserler, festivaller, etkinliklerde piyanonuzla yer almak istemez misiniz?

Antalya’da özel piyano dersleri

Antalya’da okul, iş, aile veya seyahat nedeniyle yaşayan farklı kültürlerden ve ülkelerden gelen birçok farklı milletten gelen çok kozmopolit bir nüfus bulunmakta. Böylece, tüm müzik türlerinin temsil edildiği bir ortam vardır. Bu sayede, piyano öğrenirken en çok sevdiğiniz müzik tarzını seçmeniz öğrenmek için yeterli olacaktır.

Antalya’da müzik kursları ve piyano eğitimi veren piyano kursları o kadar çoktur ki, isterseniz sizin için bunlardan başlıcalarını sayabiliriz:

 • Antalya Resim, Sanat, Drama ve Piyano Kursu
 • Antalya Modern Sanat Kursu
 • Özel Asyam Müzik Kursu
 • Özel Akademi Maestro Müzik Bale Kursu
 • Antalya Güzel Sanatlar Eğitim Merkezi
 • Özel Trio Müzik Kursu

Antalya konservatuarı bölgesel ama aynı zamanda ulusal etkiye sahiptir. Antalya’da konservatuar bölümlerinde okumak için bazı belli başlı müzik yeteneklerinizin olması gereklidir. Bu okullarda son derece yetenekli ve müzik algısı gelişmiş piyano dersi veren üniversite öğrencileri bulunur. Bu öğrenciler Antalya’da tabii ki Antalyada’ki Antalya Devlet Konservatuarı’nda bulunur, ancak her semtte yeni başlayanlar için piyano dersi veren en az bir konservatuar öğrencisi vardır.

Tüm bunlara ek olarak, Antalya’da elektronik klavye / dijital klavye veya klavsen veya hatta yeni başlayanlar için piyano satın alabileceğiniz müzik mağazası bulmak zor değil.

Antalya’da özel piyano dersi: Antalya’da piyano öğretmeni bulmak çok kolay

Müziğe ilk başladığınızda genellikle hiçbir ücret ödemenize gerek olmayan online piyano dersleri bulabilseniz de, size evde müzik dersleri verebilen, müzik teorisini incelikleriyle öğreten ve piyanonun temellerini kavramanıza yardımcı olacak deneyimli ve iyi bir müzik öğretmeni kadar hiçbir şey aynı etkiyi veremez.

İnternette piyano öğrenmek, Antalya gibi büyük bir şehirde olduğunuzda tek çözüm kapısı değildir. Online ortam ücretsiz müzik bulmak için kullanışlı olsa da, yine de tekniğinizin ve klavyedeki parmaklarınızın doğru yerde olduğundan emin olmanız gerekir. Buna ek olarak, Liszt, Debussy, Schubert ve Satie'nin başyapıtlarını çalmak istiyorsanız, notları okuyabilmeniz gerekir.

Online piyano öğrenmek yerine, Antalya’da evde piyano dersleri almak için bağımsız olarak serbest çalışan çok sayıda özel ders öğretmeni ile iletişime geçerek kendinize Superprof'ta bir piyano dersi bulun. Evde piyanonuz varsa derslerinizi evinizdeki piyanonuzla işlemeniz oldukça rahat etmenizi sağlayacaktır, fakat evde piyano dersleri alırken elinizin altında piyano bulunmuyorsa bu durumda öğreniminizi kolaylaştırması için bir piyano kiralamayı düşünebilirsiniz!

Piyano başlangıç dersleri veren bir hocadan piyno dersleri almaya başlamak, hiç piyano çalma bilginiz yoksa sizin için ideal bir seçenek olacaktır. Bireysel dersler, grupça alınan derslerden çok daha hızlı ve kendi öğrenme stil ve hızınıza göre ilerlemenize yardımcı olarak sağlam adımlar atmanızı sağlar.

Superprof’ta alacağınız ilk piyano dersi neredeyse her zaman piyano öğretmenlerimizde ücretsiz verilir. Bu ücretsiz ilk piyano dersi esnasında hem öğretmeninizi tanır ve güven duyar, hem aranızdaki uyuma bakar hem de piyano dersleri hakkında daha fazla fikir sahibi olursunuz.

Superprof sizi Antalya’daki onlarca piyano öğretmeni ile iletişime geçmeniz için gerekli tüm olanakları hizmetinize sunar. Tüm Antalya büyük şehir bölgesi içinde piyano dersi teklifleri git gide çoğalmaktadır. Piyano dersi fiyatları saatlik 45 ila 83 TL arasında değişmektedir ve Lara’dan Konyaaltı’na tüm semtlerde evde piyano dersleri alabilirsiniz. Hatta ücret çıtanızı arttırısanız belki siz de şehriniz Antalya’da konser deneyimi olan ünlü bir piyano eğitmeni bulabilir ve ondan ders alabilirsiniz!

Her piyano öğretmeninin Superprof'taki ilanında fotoğrafı, şehirdeki konumu, saatlik ücreti, önceki öğrenciler tarafından yorum, referans ve puanlama alanı, ders işleme mekanları bilgileri vardır. Ders işleme mekanları öğretmen evinde, öğrenci evinde, webcam olarak üç şekildedir. Piyano çalmak için geçilen tüm bu hazırlık sürecinden sonra göreceksiniz ki kendiniz için doğru öğretmeni bulduktan sonra piyano çalma şevkiniz katlanarak artacak.

Ama dikkat: Parmağınızı müzik eğitimi yoluna koyduğunuzda, durması zordur! Müzik yapmak, klasik gitar dersleri, çello, saksafon dersleri, ukulele, keman dersleri, enine flüt, şan dersleri, bas gitar, akordeon, mızıka, davul dersleri, elektro gitar, kayıt cihazları, klarnet ve dahası sizi bekler!

Ne öğrenmek istersiniz?