Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Solfej özel dersleri

Tüm Türkiye'de 101 öğretmen sizi bekliyor.

solfej özel dersi seçeneklerimiz

Ümraniye
₺120/saat
Cemal
(5 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu ve Pedagojik Formasyonu olan profesyonel müzisyenim. Her yaş ve seviyedeki öğrencilere akordiyon ve solfej eğitimi vermekteyim.

- Derslerimizi öncelikle nota bilgisi bulunmayan öğrenciler için başlangıç seviyesi solfej eğitimiyle başlatıyoruz. Daha sonrasında akordiyon için yazılmış olan akordiyon metodlarıyla dersi öğrenciye göre şekillendirerek adım adım pratik yaparak ve çeşitli ev ödevleriyle işliyoruz. Derslerimiz haftada 1 saattir.

Bornova
₺60/saat
Kerem
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi Konservatuvar Öğrencisinden Bağlama Solfej Kulak Eğitimi Konservatuvar ve Müzik Eğitim Fakültesi Hazırlık Dersleri

Ağırlıklı olarak kendi programımı kullanıyorum başlangıç olarak hangi alanda olursa olsun seviye ölçümü yapıp sonrasında ona göre bir yol çiziyorum bu şekilde daha verimli dersler işleyebileceğimizi düşünüyorum seviye biraz ilerledikten sonra sizin de fikirlerinizi göz önünde bulundurarak daha eğlenceli daha keyifli bir ders yapacağımıza inanıyorum

₺80/saat
Ekin
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Özyeğin Üniversitesi İngilizce İşletme bölümü öğrencisi ve 12 yıllık deneyimli Piano öğrencisinden Piano dersi

öncelikle derse öğrenciyi tanıyarak başlarım, seviyesini ölçerim. ne tarz kitaplar ve methodlar kullanacağıma karar veririm. daha sonra öğrencinin durumuna göre bir çizelge planlarım ve bu çizelge üzerinden ders programı oluştururum. derslerin sonunda konunun daha çok pekişmesi için farklı tarzda ödevler veririm.

İzmit
₺100/saat
Kübra
İlk ders ücretsiz!

Kocaeli'de Konservatuar Öğrencisinden Her Yaşa Uygun Bireysel Piyano Dersi Verilir : Başlangıç ve Orta Seviye Dersleri

Enstrüman eğitimi bireysel olmalıdır. Her birey algı ve yeterliliğine göre diğer bireylerden farklıdır. Özellikle piyano eğitiminde bire bir ders almak önemlidir. Bu yüzden ben öğrencilerim için bire bir ders eğitim yöntemini benimsiyorum. Metod olarak; etüdler, seviyeye uygun parçalar ve eş zamanlı olarak solfej eğitimini benimsiyorum.

Şahinbey
₺150/saat
Zübeyde
İlk ders ücretsiz!

Gaziantep'te Yüksek lisans mezunundan Konservatuar ve müzik eğitimi sınavlarına girecek olanlara ders verilir.

Enstrüman dersleri duruma göre hem birebir hem de gurup dersleri şeklinde yapılabilmektedir. Özel yetenek sınavlarına hazırlık derslerinde solfej ,aralık, tartım diktesi ve ezgi diktesi gurup çalışması şeklinde olurken ezgi tekrarı, ritm tekrarı , iki ses ve üç ses işitme dersleri birebir yapılmaktadır. Öğrencilerin özel talepleri olursa dersler birebir yapılmaktadır.

₺100/saat
Neslihan
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

4-10 yaş ingilizce temel müzik ve nota eğitimi programı preschool prodigies eğitmeninden

müfredatlı bir şekilde ilerleyen programımız eğlenceli kısa videolarla dersteklenerek kitap çalışmasıyla pekiştirilmekte, do major serisi masa üstü deskbellerimizle pratik yaparak geliştirilmektedir.Öğrencimizin öğrenme hızına uygun şekilde program yürütülerek 45 dakikalık haftada bir seans olarak çalışmalar sürdürülmektedir.

₺50/saat
Zehra
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Anadolu üniversitesi orta okul, lise konservatuar keman bölümü menzunu öğrenciden Eskişehir'de solfej dersi

Ben akılda kalıcı eğlenceli şekilde işlerim ayrıca piyanodan açıklayarak örneklendirerek temellendiririm. Dikte, teori ve okuma olmak üzere iki temelde işlerim.

Nilüfer
₺80/saat
Selin
İlk ders ücretsiz!

Alanında deneyimli Uludağ Üniversitesi müzik Öğretmenliği Bölümünden Keman ve Piyano Temel müzik eğitimi

Ders tekniklerimi birçok farklı yöntemle işliyorum , kişiye göre değişebiliyor.

Kadıköy
₺150/saat
Çınar can
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Konservatuar Öğrencisi Profesyonel Sahne Müzisyeninden başlangıç orta ileri düzeyde özel Piyano Dersi

Herkesin kendi seviyesine göre, hedeflerine yönelik en doğru metodlar ve kitaplar üstünden, kişinin kendi kabiliyetlerine göre planlanmış bir çalışma sistemi oluşturup sorun odaklı pratik ve egzersizlerle çalışıyoruz. Ödevlerin üstünden ve günlük pratiklerle sağlam bir temel oluşturup olağan sorunları odaklı bir şekilde atlatıyoruz.

₺70/saat
Yağız
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Müzik okulu öğrencisinden Amatör / Profesyonel dilediğiniz seviye ve türe uygun gitar dersi

Derslerim, öğrencilerimin ilgi alanları ve istekleri doğrultusunda sözel, teorik, pratik ve kulak odaklı olmak üzere 4 ana başlıkta ilerler. Belli bir metot kullanımı yerine farklı kaynaklardan topladığım çeşitli dökümanlardan yine öğrencinin sıkılmayacağı ve tatmin olacağı bir "özel metot" oluştururum.

Narlıdere
₺100/saat
Ata
İlk ders ücretsiz!

Müzik Bilimleri Yüksek Lisans Öğrencisinden Başlangıç ve Orta Seviye için Piyano, Gitar, Bağlama, Müzik Teorisi, Armoni, Solfej, Şan Dersi

Derslerime her yaş grubundan insan katılabilir. Genellikle metodlar üzerinden işlerim ve ödev vermişsem onlara bakarak başlarım. Dersin sonunda öğrencinin ilerlemesine göre yeni egzersizlerin seviyesini ayarlarım.

Maltepe
₺75/saat
Barış
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı mezunundan birçok farklı tarzda gitar dersleri verilir

Derslerimi teori dersleri ile eş zamanlı yürütürüm. Dersleri her yaş grubuna göre farklı düzenleyip, seviyelere göre ayrı programlar oluştururum. Dersin sadece ders işlemekten ibaret olmadığının farkında biri olarak, müziğe ve gitara dair sohbet havasında ve eğlenceli geçmesi gerektiğini düşünen biriyim.

₺100/saat
Ilgın irem
(8 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Başkent Üniversitesi Popüler Müzik Şarkıcılığı bölümü mezunu ve Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesi öğretmen adayından Solfej, Ritim, Dikte, Müziğe başlangıç, İşitme dersleri...

Benim alanım müzik olduğundan dolayı öğrencilerimi sıkmadan, dersi biraz daha eğlenceli hale getirmeye çalışarak ama sonuna kadar en iyi şekilde öğretmek için çabalayan biriyim.

Yenimahalle
₺90/saat
Hilal
İlk ders ücretsiz!

Ankarada müzik öğretmeninden özel veya grup keman, piyano ve solfej dersleri verilir.

Öncelikle öğrencinin seviyesini ölçüp ona göre bir yol izlemeyi tercih ederim her öğrencinin algı ve yeteneği farklıdır, derslerim 7den 70 e herkese uygun oldugunu düşünüyorum. Bir ders saatinde önce öğrenciye verdiğim ödevleri dinlerim ardından yeni teknikler etüt ve eserler ile ilerlerim.

Çankaya
₺60/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Gazi üniversitesi müzik öğretmenliği mezunu öğretmenden her türlü şan ve solfej dersleri verilir.

Derslerimi öğrencinin eğitim seviyesine yaşına fiziki özelliklerine uygunluğuyla orantılı olarak izliyorum. Haftada bir gün bir saat . Herhangi belli bir metodu kullanmıyorum elimde olan araçlar ve kitapları kullanarak dersimi sürdürüyorum.

₺150/saat
Gülhan
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli müzik öğretmeninden her yaş için kendi evimde verdiğim bireysel piyano ve solfej dersleri

Her yaş ve her öğrenci için değişik yöntemlerle eğitim yapıyorum. Bir ders saatinde küçük yaşta olan öğrencilerimle onları geliştirmek açısından nota eğitimine eğlenceli bir şekilde oyunlarla ve kitaplarla destek oluyorum. Derslerimde hem yabancı hem de yerli yazarların, bestekarların kitaplarını kullanıyorum.

₺50/saat
Şahin
İlk ders ücretsiz!

Kısa Sap Bağlama Dersi Ankara içi Yada Dışı Farketmez. Detaylar Profilimizde Sizlerle

Türkülerin vazgeçilmez müzik enstrümanı olan bağlamayla tutkunuz artarken, eğlenceli ve samimi bir ortamda uzman eğitmenlerimiz eşliğinde eğitim kursunu doğrusuyla öğreterek ilginizi, yeteneklerinizi geliştiriyoruz. Ankara içi birebir özel eğitim olmakla birlikte, Ankara dışında öğrenmek isteyen öğrencilerimize online eğitim programları düzenliyoruz.

İstanbul
₺90/saat
Özge
İlk ders ücretsiz!

Uygun fiyata özel veya grup gitar dersleri, beraberinde armoni, teori ve solfej eğitimi

Dersleri yazılmış olan klasik gitar metodları haricinde kendim parçalar hazırlayarak ve yazarak öğretmeye çalışıyorum. Klasiğim üzerine mutlaka moderni koymaya çalışırım. Bu yüzden öğrenciye bir yandan müzik tenolojileri, ses kayıt ve miks tekniklerini de öğretmeye çalışıyorum.

Melikgazi
₺90/saat
Barış ender
İlk ders ücretsiz!

Bir özel kurum öğretmeninden temel müzik eğitimi , solfej , deşifre ve repertuar çalışmaları.

Dersimi genellikle öğrencinin rahatlığı üzerine kurarım. Öğrencilerin anlatılanı algılama kuvveti ve şekli birbirinden farklı olması ve dersin verimliliğini etkilemesi sebebiyle, tek düze bir anlatım tekniği pek bana göre değildir. İnteraktif, uygulamalı ve yer yer esprili bir ortam oluşturma taraftarıyım diyebilirim.

Nilüfer
₺120/saat
Emrecan
İlk ders ücretsiz!

Müzik Öğretmeninden Piyano,Keman,Şan özel dersi ve Güzel Sanatlar Yetenek Sınavlarına hazırlık dersi...

Derslerimi öğrencilerimin yaş gruplarına, müziğe olan ilgi ve yeteneklerini göz önünde bulundurarak çeşitli metotlarla yürütüyorum. Öncelikle öğrencilerime temel müzik bilgisi kazandırmayı tercih ediyorum. Amacım öğrencilerime hobi veya meslek farketmeksizin müziği sevdirmek ve yapma eylemini sağlamaktır.

₺80/saat
Guldal seda
İlk ders ücretsiz!

Sekiz yıllık deneyimli opera sanatçısından online ve evde piyano, şan ve solfej dersleri

Şan derslerinde nefes çalışmalarıyla başlıyoruz. Diyafram üzerinde yeterince bilgi sahibi olduktan sonra şan egzersizleri ve şarkı söyleme üzerine çalışıyoruz. Piyano derslerinde kişinin yaşı ve piyano seviyesine uygun bir metot belirleyip enstruman çalarak ilerliyoruz.

Kağıthane
₺75/saat
Deniz baran
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

10 yılı aşkın gitar tecrübelerimle sizlere herkesin önünde nasıl gitar çalabileceğinizi öğretiyorum

Benimle geçireceğiniz her dakika dopdolu ve sıkılmadan geçirirsiniz. Burada gitar, adım atacağınız koskoca müzik evreni için size bir gemi, ben de o gemiyi en iyi şekilde nasıl kullanılacağını söyleyen rehberiniz olacağım. Size hem cesur hem de bilgili olmayı gösterip, bu süre içerisinde eğlencenin erişilebilir olduğunu kanıtlayacağım.

Derince
₺100/saat
Özer
İlk ders ücretsiz!

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Yüksek Lisans Mezunu ve 10 Yıllık (haftada en az 25 saat) Piyano Eğitmenlik Tecrübesi

Eğitimde bireysellik ilkesi üzerinden ders yöntemimi seçerim. Öğrencinin gelişebileceğini düşündüğüm, yaş grubuna göre; Kolay Piyano 1-2, Czerny Op.599-299, Schumann Gençlik Albümü, Hanon, Beyer Op.101 metodları tercihimdir. Tabii ki öğrencinin ilgi ve ihtiyacı doğrultusunda değişebilir.

₺90/saat
Oğuz
İlk ders ücretsiz!

Opera Şarkıcısı ve Üniversite Öğretim Elemanından, Şan, Solfej, Teori, Piyano, Gitar Dersi ve Doğaçlama Eğitimi

Derslerimde bilginin özünü vermeyi hedeflerim meşhur söz aklınıza gelsin "balık verme, tutmayı öğret" bu prensiple çalışırım bilgiye teoriye ve tekniğe önem veririm sadece enstrüman çalmak veya şarkı söylemek değil ne yaptığını bilmek gerekir...

Körfez
₺150/saat
Mehmet sedat
İlk ders ücretsiz!

ÖZEL NEY DERSİ NEYZEN YAZAR MEHMET SEDAT KURT'tan BİRE BİR ESNEK ZAMANLI

online ya da bire bir olabilir.sanat merkezinde online yada bire bir ders verilir.14 yaşından büyük herkese ders verilir.sabır ve teknik nefes usulüne göre kolay öğretim tarzı kullanılır.kursiyer isteği herşeyden önce gelir.temel müzik terimleri ve enstruman eğitimi verilir.kısa zamanda kazanım sağlanabilir.

Çankaya
₺75/saat
Eren deniz
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Notayı direk TRT eğitimi olan bir hocadan öğrenmek ister miydiniz? Eren Deniz Aydın'ı deneyin o halde :)

Notanın aslında bir çeşit matematik olduğu söylenebilir.Ben de işin içine biraz matematik,biraz oyun katarak öğretiyorum.

Çankaya
₺40/saat
Osman
İlk ders ücretsiz!

Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı öğrencisinden Ankara'da Ney ve Türk Müziği Solfeji eğitimi

Derslerimizi meşk yöntemi ile işleriz, eğer yeni başlıyorsanız ilk olarak nota öğrenmeniz gerekiyor aynı zamanda neyden ses çıkarmaya yönelik çalışmalar yapacağız sabırlı olur ve düzenli olarak çalışırsanız aynı gün içerisinde ses çıkarmaya başlarsınız.

₺150/saat
Tolga
İlk ders ücretsiz!

Konservatuvar mezunundan, yurtdışında ve cruise gemilerinde çalışmış kişiden gitar ve şan dersleri

Ders işleme şeklim, öncelikle öğrenciyi tanıyarak ona özgü bir pratik şekli geliştirmektir. Çünkü her öğrenci aynı değildir. Her öğrencinin zayıflıkları, geliştirmesi gereken noktalar farklıdır. Bunlar saptanmazsa öğrenci gelişim sağlayamaz.

Altınordu
₺40/saat
Umutcan
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar lisesi öğrencisinden gitar öğrenmenin en eğlenceli ve basit yollarıyla gitar çalmayı öğreniyoruz :)

önce her öğrencimi kısaca analiz edip yeteneği ve gitara yatkınlığına göre ayrı ayrı ders metotları belirlerim.O çok zor gözüken terimleri ve parmak hareketlerini basit ve eğlenceli yollar kullanarak öğretmeye çalışırım.Öğrencilerime ders dışında çalışmaları ve kendilerini daha erken ve kolay geliştirmeri için metotlar hazırlarım.

Mersin
₺25/saat
Ümit
İlk ders ücretsiz!

Mersin Üniversitesi Türk Halk Müziği Topluluğu üyesinden uygun fiyata Mersin Yenişehirde özel gitar dersi verilir

Derslerim evde kendi odamda oluyor ama öğrencime göre bu değişebilir dersler eğlenceli bilgisayar destekli genelde öğrencinin istediği şarkılara öncelik verilerek işlenir az ve öz şarkılar seçilip gereken akorlar seçilir ilk ders ücretsizdir öğrenci beğenirse derslere devam edilir haftada öğrencinin seçtiği gün kadar ders işlenir

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Solfej dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır