Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Seçtiğimiz öğretmenlerle
Almanca öğren

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

Ortalama 5.0 değerlendirmeli ve en az 324 yorumlu star öğretmenlerimiz.

79 ₺/saat

En iyi ücretler: İlk dersini ücretsiz veren öğretmen oranımız %100 ve saatlik ortalama ₺79

4 saat

Şimşek gibi hızlı öğretmenlerimiz genellikle 4 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Almanca derslerinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için almanca öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve mesaj kutunuzdan güvenli bir şekilde ödeyin

3. Evinizde kalarak yeni deneyimler edinin

İnanılmaz Öğrenci Pass size 1 yıl boyunca öğretmenlere, eğitmenlere, atölyelere sınırsız erişim sağlar. Mükemmel insanlarla yeni hobiler keşfetmek için 1 yıl.

Sıklıkla sorulan sorular:

📒 Almanca dersleri nasıl online alınır?

Superprof üzerinden öğretmeninizle iletişime geçin ve sonrasında iletişimi nasıl sürdüreceğinizi belirleyin. 

İletişim ve ders işlemek için birçok seçeneğiniz var : 

  • Skype
  • Hangout
  • Zoom
  • Whatsapp
  • Telefon

Bu uygulamaların çoğu sadece ses ile değil

görüntülü konuşma ve ekran paylaşımı ile de derslerinizin sorunsuz geçmesini sağlar.

2081 özel ders öğretmenleri

almanca uzaktan eğitimi sunuyor.

🔎 Uzaktan almanca dersi verenler nasıl seçilir?

Kişisel bilgiler ve verilen bilgilerin doğruluğu onaylanır

Öğretmenlerimizin kimlik bilgileri, iletişim bilgileri (telefon, e-mail, fotoğraf) ve diplomalarını kontrol ediyoruz.

%100 onaylıyorumlar - Topluluğumuzun gücü

Her öğretmenin ilanındaki değerlendirme ve yorumlar onaylıdır ve %100 özgündür.

2081 profil arasından istediğiniz öğretmeni seçin.

🎓 Online almanca dersleri vermek için kaç öğretmen müsait?

2081 almanca öğretmeni almanca konularında size yardım etmek için hazır.

Profillerini inceleyebilir ve ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni evinizde huzurla öğrenmek için seçebilirsiniz.

2081 öğretmen arasından size uygun olanı seçin.

💸 Webcam üzerinden online almanca ders ücreti ortalaması nedir?

Almanca saatlik ücreti ortalaması 79 TL'dir.

Bu ücret birçok faktöre bağlı olarak değişir : 

  • almanca öğretmeninin deneyimi
  • derslerin süresi ve sıklığı

Öğretmenlerin %97si ilk ders saatini ücretsiz veriyor.

Webcam üzerinden aldığınız online dersler yüz yüze fiziksel derslere göre %20 daha ucuzdur".

Yakınlarınızdaki öğretmenlerin ücretlerine göz atın.

🖋 Almanca online ders öğretmenlerine verilen ortalama not nedir?

324 not arasından,

Öğrenciler 5 üzerinden ortalama 5.0 vermektedir.

Bir derste herhangi bir sorun halinde, müşteri hizmetleri ekibimiz hızlı bir çözüm bulmak için hizmetinizdedir (telefon veya e-mail ile haftanın 5 iş günü).

(COVID-19 dönemi boyunca müşteri hizmetlerimiz sorularınızın tamamını yanıtlayabilmek için daha uzun mesai saatleri gerçekleştirecektir)

Her alan için

öğrenci yorumlarına bakabilirsiniz.

💻 Neden webcam üzerinden online ders almalıyım?

İnternet üzerinden eğitim hiç olmadığı kadar popüler ve yaygın.

Hem öğrenciler hem de öğretmenler online eğitim için internet araç ve uygulamalarını çok iyi kullanmaktadır.

Sorularınıza cevap verecek öğretmenler bir tık yakınınızda.


2081 almanca öğretmeni size yardım etmek için burada.

Öğrenmek mi istiyorsunuz?

Yetkin öğretmen seçeneklerimiz sizi motive edecek

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Almanca online eğitim ile dilediğiniz yerden, isterseniz evinizden hızla Almanca öğrenin

Online Almanca Özel Öğretmen Bulun

Daha düşük maliyetler ve kişiselleştirilmiş etkileşimlerle alanında yetkin bir Almanca öğretmeni bulmak ister miydiniz? O zaman Superprof doğru durağınız! 1205’in üstünde Almanca dersi sunan özel öğretmenler ile evinizin konforunda derslerinizi alabileceksiniz. Bu öğretmenlerin %100’ü ilk derslerini ücretsiz vermekte ve saatlik ortalama 68 TL’ye çalışmaktadırlar. Superprof öğretmenleri 7 saat içinde cevap vermektedir.

Çevrimiçi bir Superprof Almanca öğretmeni bulmak, Almanca öğrenirken profesyonel rehberlik arayan öğrenciler için ideal bir seçimdir. Bu sınıflar, özellikle resmi kurslara katılmak için vakti olmayanlar için uygundur. Bazen, yaşadığınız çevrede Almanca öğretmeni bulmak sıkıntılı olabilir bu durumda çevrimiçi derslerin önemi ortaya çıkar. Superprof sınıfları, sizi daha fazla ilgilendiren konulara odaklanırken ana dili Almanca olanlar ile iletişim kurma fırsatı sunacaktır. Ayrıca, bu sınıflar size zaman ve esneklik kazandıracaktır.

İyi haber şu ki Superprof beğendiğiniz en iyi öğretmeni seçmenize imkan veriyor. Bu seçim deneyimlerine, öğretim stillerine veya öğrencilerin geri bildirimlerine dayanabilir. Her öğretmen veya eğitmenin bireysel ücreti vardır ve bu sizin bütçenize bakar. Çevrimiçi derslerin yanı sıra, Superprof öğretmeninizle yüz yüze dersler de sunulmaktadır. Bu sınıflar, öğretmenin evinde, evinizde veya öğretmeninizle aynı fikirde olduğunuz bir yerde yapılabilir

Çevirimiçi Almanca Derslerinin Faydaları

Çevrimiçi dersler birçok faydaya sahiptir. Aşağıda çevrimiçi Almanca derslerinin faydalarından bahsedilmektedir.

Yüksek Yetkinlikte Bir Eğitmene Erişin

Almanca çevrimiçi dersleri, yüzlerce olmasa bile onlarca alanında yetkin Almanca öğretmenine erişmenizi sağlayacaktır. Bu nedenle, bölgenizde öğretmene erişim sıkıntılı veya sınırlı sayıda öğretmen varsa endişelenmenize gerek kalmaz. Superprof, tüm dünyada çok sayıda kalifiye ve profesyonel öğretmen sunmaktadır. Dil becerilerinizi geliştirmek için tam olarak ihtiyacınız olanı size sağlayacak birini bulma olasılığı yüksektir. Bu yüzden Türkiye’de ya da Türkiye dışında yaşıyor olsanız da, Superprof profesyonel öğretmenlerinin hizmetlerine kolayca erişebilirsiniz. Superprof eğitmenleri aynı zamanda kanıtlanmış ve sertifikalandırılmıştır.

Cep Dostu Fiyatlandırma

Superprof size uygun fiyatlar sunar. Ortalama dersin maliyeti 68 TL’dir. Ayrıca, çevrimiçi dersler, özellikle uzun mesafelerde seyahat etmeniz bekleniyorsa, seyahat masraflarından tasarruf etmenizi sağlar. Almanca çevrimiçi kursları ile gitmeniz gereken en uzak şey dizüstü veya masaüstü bilgisayarınız ve kanepenizdir. Ayrıca ders kitabı satın alma maliyetinden de tasarruf edersiniz. Derslere başlamadan önce tüm kurs için ödemeniz beklenen diğer kurumların aksine, Superprof öğrenirken ödeme yapmanıza izin verir. Bunun anlamı, her ders için bir seferde ödeme yapmanızdır.

Esnek Bir Takviminiz Olsun

Dersleri yoğun programınıza uydurmak ve sıkıştırmak ister misiniz? Online dersler mükemmel bir seçimdir. Diyelim ki, sabah dersleri almak istiyorsunuz; Superprof size istediğiniz zaman aralığında dersler verebilecek öğretmenler sunacak. Aynı şekilde, gece ise, geceleri size aynı dersleri verecek öğretmenleri her zaman bulacaksınız. Bu nedenle, hangi programa bakarsanız bakın, Almanca derslerinizi okulunuzda, işinizde veya diğer etkinliklerinizde rahatça alabilirsiniz. Ve derslere gidip gelmeniz gerekmediği için seyahat süresi de hesaba katılmaz.

Daha İyi Etkileşim

Online dersler çekingen öğrenciler için en iyi seçenektir. Araştırmalar, çevrimiçi öğrenirken utangaç öğrencilerin daha az engellenmiş hissettiklerini kanıtladı. Bu sınıflar genellikle utangaç öğrencileri soru sormaya ve daha fazla konuşmaya teşvik eder. Almanca derslerine bugün başlayın. Çevrimiçi Almanca dersleri için Superprof'a ne kadar hızlı kaydolursanız, kişisel hedeflerinize ulaşmanız için size yol katettirecek dil becerilerini o kadar çabuk kazanırsınız.

Multimedyaya Erişim

Superprof dersleri sadece paradan tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda Almanca derslerinizi de geliştirir. Bu sınıflar ses dinlemenize, video izlemenize, metinleri ve Almanca blogları okumanıza yardımcı olacaktır. Superprof sınıfları interaktif etkinliklerde bulunmanıza yardımcı olacaktır. Seviyenize uygun multimedyalara erişerek  teknoloji kullanımınızı en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Ne Beklemelisiniz?

Superprof çocuklara, yetişkinlere veya çiftlere dersler sunar. Dersler yeni başlayanlar, orta düzey öğrenciler veya acemiler için hazırlanmıştır. İster yeni başlayan bir öğrenci olun isterseniz Alman dili uzmanı olun, sizin ve tüm durumlar için kapsamlı programlarımız var. Superprof’un hedefi, rakiplerimiz takip ederken, liderlik etmektir ve böylece sosyal ortamda ön plana çıkıyoruz. Uygulamayı teşvik etmek için bireysel konular üzerinde çalışıyoruz. İnternette kaliteli ve benzersiz Almanca dersleri vermeyi taahhüt ediyoruz.

Superprof dersleri ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi karşılayacak şekilde düzenlenmiştir. İsteğinize göre, Superprof eğitmenleri eğlenceli ve rahat bir ortamda ders vereceklerdir. Superprof öğretmenlerinin esnekliği işin en büyük farkıdır. Böylece size uygun zamanda derslere katılabileceksiniz.

Bugün Superprof’a Katılın

Superprof'a katılmak çok kolaydır. İlk olarak, öğretmenlerinize veya öğretmenlerinizin profillerini özgürce incelemeniz gerekir. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak ideal eğitmeninize başvurun. İhtiyaçlarınız fiyatlar, yorumlar, nitelikler, ev veya web kamerası dersleri olabilir. Sonrasında öğretmeninizle ihtiyaçlarınız ve uygunluğunuz hakkında bilgi alışverişi yapın. Derslerinizi planlayın ve gelen kutunuzdan güvenli bir şekilde ödeyin.En sonunda, Superprof'un sunduğu sınırsız eğitmenlere, antrenörlere ve masterclass'lara erişebileceksiniz.Böylece muhteşem insanlarla yeni tutkular keşfedebilirsiniz.

Özel Almanca öğretmeni arıyorsanız Superprof'u seçin! Platform, 1000'den fazla konu sunan 5 milyondan fazla aktif üyeye sahiptir. Öğretim tarzı ve saatlik ücreti size en uygun öğretmeni seçebilir ve çevrimiçi Almanca pratik yapmaya başlayabilirsiniz. Engeller olmadan kendi hızınızda öğrenin. Top sizde olsun ve ne öğrenmek istediğinize ve zamanına karar verin. Superprof ile hayallerinizi gerçekleştirin!

Ne öğrenmek istersiniz?