Anasayfa
Ders ver

Adana Almanca Özel Ders

🥇 En iyi öğretmenler
💻 23 öğretmen
🔒 Onaylı yorumlar
💸 Komisyonsuz

Seviyeniz nedir?

Superprofla özel dersler

Adana Almanca öğretmeni seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yoruma almış star Almanca öğretmenlerimiz.

73 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 73 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz Almanca dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

4 saat

Şimşek gibi hızlı Almanca öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

1

Adana içindeki en iyi Almanca öğretmenini bulun

Almanca öğretmenlerini inceleyin ve kriterlerinize uyan Adana içindeki harika Almanca öğretmenleriyle iletişime geçin (ücret, diploma, yorumlar, evde veya online Almanca dersi)

2

Adana içinde Almanca dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Adana içindeki Almanca öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Almanca öğrenmeye başlayın

3

Yeni bir dil öğrenin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Adana konumunda mükemmel hocalarla yeni diller ve hobiler keşfetmek için vaktiniz var.

Tüm Adana Almanca özel ders öğretmeni seçeneklerini aratın

Almanca özel ders öğretmenleri Adana içinde size Almanca derslerinde yardımcı olsun

Adana’daki Almanca Dersleriniz

Bir dil, yüksek iradeye sahip bir kişiyseniz nispeten kolay şekilde öğrenilebilse de, sihirli değnekle bir anda öğrenilebilecek kadar kolay değildir. En hızlı yöntemlerle Almanca öğrenmek, tam dil eğitimi, konsantre kurslar ve inanılmaz derece motivasyon gerektirir.

Fransızca konuşmak veya Almanca öğrenmek uzun süreli çalışma ve özveri gerektirir. Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca gibi daha yaygın kullanılan birkaç dil olmasına rağmen, bu durum Almanca dil kurslarının önemini azaltmaz. Almanca, Avrupa'da en çok konuşulan dillerden biridir ve dil bilmek, iş ararken önemli bir edinimdir. Ayrıca, dünyada Almanca konuşan ve bir gün içinde dil öğrenmek isteyen birçok ülke ve bölge vardır.

Yeni başlayanlardan ileri seviyedeki öğrencilere kadar dil seviyenizi ve becerilerinizi geliştirmenin birkaç yolu vardır:

*Bir dil okulunda klasik bir dil kursu (örneğin turist dostu İtalyanca öğrenmek için), genellikle grup dersleri veya özel öğretmenlerle akşam dersleri şeklinde alınır.

*Ev sahibi bir ailede, öğrencinin eğitim süreleri dışında anadili Almanca olan kişilerin evlerinde bir süre kalmak.

*Hızlı bir şekilde ilerlemek ve okuma anlama yeteneklerini pekiştirmek için yurtdışına başka bir ortamda (Almanya'da tüm bir eğitim yılı, yabancı dil olarak Türkçe öğretimi, dil seyahati, tekrarlanan dil kursları, dil değişimi ...) bulunmak.

*Yoğun kurslar veya yoğun sınava hazırlık kursu

*Dinleme, anlama ve konuşma becerilerinizi geliştirmek için konuşma sınıfları

*Bir dil merkezinde bir sonraki seviyeye geçmek için anadili İngilizce olan bireysel kurslar

yoğun formatlı küçük yaz grup kursları

*iki dilli dil seviyelerine ulaşmanıza yardımcı olmak için Skype (video konferans) aracılığıyla özelleştirilmiş eğitim

*Telefonda konuşma içeren ikinci dil dersleri

*Çevrimiçi derslerle Almanca öğrenmek için dil öğretim uygulamaları

*Gramer ağırlıklı yabancı dil yazışma kursları (uzaktan kurslar)

ya da en iyisi, özel bir öğretmenle evde eğitim, iki dilli olma yolunda hızlı ve verimli bir şekilde ilerlemek için ideal bir yöntem.

Adana’da Almanca Öğrenmenin Önemi

Türkiye, yirminci yüzyıl boyunca okullarda ve mezuniyet sonrası yabancı dil öğrenimine olan önemini artırmaktadır. Ve bunun iyi bir nedeni var Education First adlı dil okulunun 2018 yılında dünya genelinde 88 ülke arasında yaptığı İngilizce Yeterlilik Göstergesi’ne göre Türkiye kendisine 88 ülke arasında 73. sırada yer bulabildi. Yani Türkler, ilkokuldan beri İngilizce öğrenmelerine rağmen bu dile hakim olamıyor ve sıralamalarda en kötü İngilizce konuşan ülkeler arasında gösteriliyorlar.

Ancak, ikinci bir dil öğrenmek ve bilmek pek çok nedenden dolayı önemlidir! 

*Bilişsel becerilerinizi geliştirme: birden fazla dil konuşan insanlar bellek, konsantrasyon, eleştirel düşünme becerileri, problem çözme ve çoklu görev becerilerini geliştirmiştir. Üstelik, iki dilli olmak zihinsel yaşlanmayı ve bilişsel gerilemeyi daha ileri yaşlara ertelemektedir.

*Seyahat edilen yerin kendi dilini kullanarak sosyal becerileri geliştirme: Diğer kültürleri ve insanları anlamak ufkunuzu ve bakış açınızı genişletebilir. Dil kurslarınızda ve seyahatlerinizde bağlantı kurmak yıllar boyunca sürecek arkadaşlıklar kurmanızı sağlayabilir.

*Kariyerinizi ilerletmek: iş arama sırasında dil becerilerisize avantaj sağlayabilir. Sektörünüz veya beceri seviyeniz ne olursa olsun, tüm mesleklerin gerektirdiği ilk 8 beceri arasındadır.

*Ana dil becerilerinizi geliştirin: ikinci bir dil öğrenmek iletişim becerilerinizi geliştirebilir ve ilk dilinizdeki kelimeleri çoğaltabilir!

*Daha da fazla dil öğrenin: araştırmalar, ikinci bir dil öğrenme yolculuğuna başladığınızda, özellikle çocukken tüm dil öğreniminin daha kolay hale geldiğini gösteriyor.

*Özgüveninizi artırın: yeni bir dil öğrenmek bazen göz korkutucu bir görev olabilir, ancak hata yapma ve sonra başarılı olma eylemi, güven oluşturmaya doğru uzun bir yol kat eder! Konfor bölgenizden çıkmak ve kaydettiğiniz ilerlemeyi görmek inanılmaz bir başarı duygusu verir.

Bu, çok kapsamlı bir liste olmasa da, ikinci bir dil öğrenmek için bir başka önemli sebep de geleceğinizde size yardımcı olabilmesidir! Türkiye’nin ekonomik ilişkileri incelendiğinde Almanca’ya olan gereksinim oldukça belirgindir. Almanca, Türkiye açısından gelecek vadeden bir dildir!

Rapora göre listenin en başında İspanyolca, Mandarin, Fransızca, Arapça ve Almanca, İtalyanca, Felemenkçe, Portekizce, Japonca ve Rusça bulunuyor.Gelecekte ihtiyaç duyabileceğiniz becerilere bir başlangıç yapmak, eğlenmek ve başarılı hissetmek oldukça iyi bir fikir gibi geliyor!

Adana’da Almanca Kurslarınızı Bulun

Adana Akdeniz bölgesinin en büyük şehri olup, Türkiye’nin de önemli ticari-kültürel merkezlerindendir. Seyhan ırmağının batısında kurulmuştur; zamanla doğu kıyılarına doğru da yayılmıştır. 

Adana müthiş bir kültür şehridir. Adana capcanlı, genç, dinamik, sıcak, eğlenceli bir şehirdir. Bunu Adana’nın meşhur mutfağından da anlayabilirsiniz. Adana’nın çeşit çeşit olan kültür birikimi yalnızca mutfakla sınırlı değil  pek tabii. Bu şehirde dil öğrenebileceğiniz çok sayıda kurs bulunmaktadır. Birkaç örnek vermemiz gerekirse:

*Kökdil Yabancı Dil Kursu (Ziyapasa Mah. Mustafa Kemal Pasa Blv. 67074 Sk. No: 73/D Güleröz Apt. Asma Kat: 3 Seyhan / Adana): Yalnızca Almanca kursu değil İngilizce, Flemenkçe, Fransızca ve hatta Arapça, Çince, Rusça gibi yükselen doğu dilleri kurslarını da sağlamaktadır.

*Deulcom International Adana Eğitim Merkezi (Sümer Mah. 69126 Sk. Özanlar Apt. Asma Kat Seyhan/ Adana): Bu kursta da Almanca’ya ek olarak İngilizce, Rusça, Arapça derslerini alabilirsiniz.

*Çukurova Amerikan Kültür Eğitim Kurumları (Turgut Özal Bulvarı 79015 Sok. No: 2/2 Çukurova - Adana): Esas olarak İngilizce eğitimi vermek için açılmış bir kurum olsa da Almanca, Rusça, Arapça eğitimleri de alabileceğiniz meşhur bir kurstur.

Adana’da Superprof Almanca Kursları

İster başlangıç seviyesinde isterseniz de uzmanlık seviyesinde olun Goethe dilini öğrenmek ve ilerlemek için en iyi yöntem olarak hiçbir şey Adana’da evinizin rahatında ders almanın yerini alamaz.

Ezber, deyimsel ifadeler, sözlü akıcılık, dilbilgisi alıştırmaları: Eğer kaliteli dil öğretimi ve hızlı ilerlemeli bir dil kampı bulmak istiyosanız, Superprof'daki öğretmenlerimizden başka bir yere bakmayın!

Yabancı bir dil öğrenmek, özel bir öğretmenden ödev konusunda özel ders yardımı almaktan çok farklıdır. Her dil kursu, kendi kendine bireysel bir derstir ve sizin bütün bir konsantrasyonunuza ihtiyaç duyar.

Bu şekilde bir öğretim metodu Almanca’da olduğu kadar İngilizce’de de en etkili yöntemdir ve Shakespeare’in dilinin Goethe’nin dilinden de uğraştırıcı ve karışık olabileceğini gördüğünüzde siz de şaşıracaksınız.

Almanca kursları, sadece iş ararken ve iş başvurularında sunduğu avantajlar için değil aynı zamanda bir gün güvenle ‘Ben Almanca ve Türkçe konuşabiliyorum.’ demek için alınmalıdır. Bir sonraki yoğun Almanca kursunuzu düşündüğünüzde aklınıza evinizin konforunda özel Almanca derslerinin gelmesi yadırganamaz çünkü birebir özelleştirilmiş dil öğretimi en etkili ve son moda öğrenim metodudur.

Ayrıca Almanca konuşulan bir ülkede kalmak veya yurtdışında bir staj / eğitim ile bu ziyaretinizi birleştirdiğinizde, yavaş yavaş kendinizi Alman kültürünün içinde, kelimelerin etkili telaffuzunu sağlarken bulacaksınız.

Adana’daki Superprof Almanca Derslerinin Özellikleri

Superprof, eğitmenlerimiz için kişiselleştirilmiş bir değerlendirme sistemi sayesinde hoş olmayan sürprizlerden kaçınarak cüzdanınıza dost bir program sunar.

Sadece kolej veya yüksek öğrenim değil, her seviyeye hitap eden geniş bir doğrulanmış özel öğretmen profilleri koleksiyonu sunuyoruz.

Kurumsal bir dil kursundan ders alırken ödediğiniz ücretin içine birçok vergi ve komisyon gizlenmiştir. İşte Superprof burada dürüst ve net fiyatlandırma politikasıyla hayal kırıklıklarına son veriyor.

Önceki öğrencilerin görüşleri ve puanlamaları, öğretmenlerin sertifikaları ve deneyimlerine kadar pek çok seçenek parmaklarınızın ucunda mevcut!

Adana’da birçok Almanca öğretmeni saatlik 67 TL ortalama ücret ve 3 saat içinde geri dönüş istatistiğiyle tek tıkla sizi bekliyor!

Yalnızca batı dilleri size yeterli gelmiyorsa aramanıza diğer dilleri de ekleyebilirsiniz: Arapça dersleri, işaret dili, Rusça dersleri, Japonca dersleri, Korece, Çince kursları bunlardan sadece birkaçı.

Adana Superprof web sitemizde, bilgisayar kursları ve müzik dersleri (örneğin piyano dersleri, hatta gitar dersleri), fizik ve kimya, hatta boks gibi diğer konular da öğretilmektedir!

Her öğrenci, sınav hazırlığı için destek, seyahat için başlangıç ​​kursu ya da iş dünyası için Almanca gibi bilgileri kolayca bulabilir. Superprof sayesinde, Adana’daki okul dersleri için özel ders desteği ve özel Almanca dersleri artık sadece elit bir kesime değil halkın her kesimine açık!

Sıklıkla sorulan sorular:

💰 Adana Almanca özel dersi fiyatları ne kadar ?

Adana içinde, saatlik Almanca dersi ücreti ortalama 73 TL.

 

Öğretmenlerimizin çoğunluğu birinci Almanca dersini ücretsiz veriyor. Özel ders alırken hedeflerinizi konuşmak ve belirlemek için mükemmel bir imkan.

 

Almanca ders fiyatları bu kriterlere göre değişir:

 • Öğretmenin özellikleri ve eğitim tecrübesi yıl sayısı
 • Ders mekanı: (Online veya öğrencinin evinde)
 • Ders sayısı ve her bir dersin süresi
 • Derslerdeki hedef (Almanca sertifika sınavına mı hazırlanıyorsunuz? İş için Almanca mı öğreniyorsunuz? Almanya'da okumak veya yaşamak mı istiyorsunuz? gibi)

Şehrinizdeki müsait Almanca öğretmeni seçeneklerine göz atın .

🇩🇪 Almanca öğretmeni ile ders çalışmanın yararları neler?

Almanca bilmenin faydası çok fazla. Yabancı dil konuşmak size birçok farklı iş kapısı açacaktır. Yabancı dil bilmenin faydaları arasında daha iyi iletişim becerileri ve daha iyi yazma becerileri sayılabilir.

 

Superprof'ta, özel ders işlemeye hazır birçok yüksek seviyeli Almanca öğretmeni var.

 

Bir Almanca öğretmeni size pek çok konuda yardımcı olabilir:

 • Dil sınavları
 • Almanca gramer bilgisi
 • Konuşma pratiği ve telaffuz
 • Yazma ve fiil çekimleri
 • Okul derslerinde taktik verme
 • Okuma ve anlama
 • Ödevlere yardım
 • Almanca becerileri anlamında kendinize güven duyma.

Almanca dersleri alarak ne hedeflediğinizi öğretmeniniz ile konuşabilirsiniz.

 

Sertifikalı hocalarımız ile çalışmak size Almanca'yı daha hızlı anlama imkanı verir.

 

Adana ve çevresinde 23 özel ders hocası arasından en iyi Almanca öğretmenini bulmak için arama motorumuzu kullanın.

 

Almanca öğretmenini bul

💻 Online Almanca ders nasıl alabilirim?

Superprof'tan bir öğretmenle Almanca öğren. Online ana dili Almanca olan Alman öğretmenler ile tanış ve Almanca becerilerini hızla geliştir.

 

Almanca öğretmenlerimizin çoğu aynı zamanda online özel ders imkanı sunuyor. Hatta, platformumuzdaki online Almanca ders işleyebilen öğretmen oranımız %80.

 

Online ders bulmak için, arama motorundan online seçeneğini seçerek derslerini online işleyebilen öğretmenleri görüntüleyin.

 

Skype ile online dersler size daha çok yarar sağlar. Derslerinizi kendi planlarınıza göre planlayabilirsiniz. Online dersler, hocanız evinize kadar yol gelmediği için daha hesaplı bir yöntemdir.

 

Online Almanca öğretmeni bul

👩‍🏫 Şu an Adana ve çevresinde kaç hoca Almanca dersleri veriyor?

Adana ve çevresinde, 23 Almanca özel ders öğretmeni özel kurs yapmak için hazır.

 

Özel ders öğretmeni bulmak için, ilanlarına göz gezdirin ve ders teklifleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

Adana içinde 23 üzeri müsait hoca içinden özel ders bulun.

🧑‍🎓 Adana içinde Almanca öğretmeni nasıl bulunur?

Superprof'ta, öğretmen profili seçeneklerini görmek için arama yapabilir ve Almanca dersi için en ideal sonuca ulaşabilirsiniz.

 

Semtinizdeki özel ders veren müsait hocaları görüntülemek için arama kısmına ihtiyaçlarınızı girmeniz yeterli.

 

Özel ders öğretmeninizi bulmak için, özgeçmişlerini tek tek inceleyin ve bilgi edinin.

 

Hoşunuza giden bir öğretmen bulduğunuzda, ilan sayfasında ders talep et butonuna tıklayarak özel ders almaya başlayabilirsiniz.

 

Adana ve çevresinde 23 Almanca özel ders hocası Almanca ders vermek için sizi bekliyor.

 

23 üzeri Almanca hocası arasından özel ders öğretmeninizi seçin.