Anasayfa
Ders ver

Antalya Almanca Dersleri

🥇 En iyi öğretmenler
💻 41 öğretmen
🔒 Onaylı yorumlar
💸 Komisyonsuz

Seviyeniz nedir?

Superprofla özel dersler

Antalya Almanca öğretmeni seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yoruma almış star Almanca öğretmenlerimiz.

65 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 65 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz Almanca dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

2 saat

Şimşek gibi hızlı Almanca öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

1

Antalya içindeki en iyi Almanca öğretmenini bulun

Almanca öğretmenlerini inceleyin ve kriterlerinize uyan Antalya içindeki harika Almanca öğretmenleriyle iletişime geçin (ücret, diploma, yorumlar, evde veya online Almanca dersi)

2

Antalya içinde Almanca dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Antalya içindeki Almanca öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Almanca öğrenmeye başlayın

3

Yeni bir dil öğrenin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Antalya konumunda mükemmel hocalarla yeni diller ve hobiler keşfetmek için vaktiniz var.

Tüm Antalya Almanca özel ders öğretmeni seçeneklerini aratın

Almanca özel ders öğretmenleri Antalya içinde size Almanca derslerinde yardımcı olsun

Neden Antalya’da Almanca Dersi Almalısınız?

Türkiye’de ve Antalya’da bazı insanlar, günümüzde sadece İngilizce bilmenin, iş dünyasında ve yurtdışında veya başka bir yerde iş bulma fırsatlarında bir adım öne geçmek için yeterli olduğunu düşünüyor.

İngilizce konuşmak elbette yurtdışına gittiğinizde çoğu ülkede konuşulan en yaygın ikinci dil olacaktır ve bir şekilde İngilizce konuşmak, dünya çapında iletişim için gerçek bir avantaj sağlayacaktır.

Fakat yine de Almanca önemsiz değildir ve Avrupa'da ve dünya çapında konuşulan dillerin ve ticaretin önemli bir bölümünü oluşturur.

Almanya, Avrupa'nın önde gelen ekonomik gücüdür ve dünya genelinde sıralamada dördüncü sırada yer alıyor. Almanya, Deutschemark'ı Euro'yu oluşturmak kullanımdan kaldırdı. Avusturya ve Lihtenştayn'ın yanı sıra İsviçre, Lüksemburg, Trentino-Alto Adige (İtalya Alpleri) ve Belçika'nın yanı sıra Brezilya ve Namibya'nın çeşitli kantonları da Almanca konuşulan ülkeler arasındadır. Aynı zamanda Alsasça veya Yidce türü Amish dili de Almancayla yakından ilgidir. Almanca aynı zamanda geniş Cermen dil ailesi grubuna bağlıdır.

Dahası, ülkemizde olduğu kadar dünya düzeyinde de turizm alanında önde gelen bir şehir olan Antalya’da, Almanca'da iki dilli olmak büyük ilgi görmektedir. Goethe, Schiller, Schopenhauer, vb. Şaheserlerinden zevk almak için hızlıca Almanca öğrenmek değil, aynı zamanda ve her şeyden önce eğitim hedeflerinizi veya profesyonel kariyerinizi artırmak için Almanca öğrenmelisiniz.

Antalya, tüm dünyadan her yaz milyonlarca turisti ağırlamaktadır. Geniş ve uzun kumsalları, sıcak ve güneşli havası, Kemer gibi ünlü tatil beldeleri ve sıcak insanları ile Antalya tüm dünyada özellikle yaz aylarında en çok tercih edilen tatil noktalarından biridir. Antalya’ya en çok turist gönderen ülkelerden biri ise Almanya’dır. Sıcak denizlere kıyısı olmayan Almanya, her yaz yoğun olarak Alman turisti Antalya sahillerine göndermektedir. Yazın Antalya’ya tatile gelen Alman turist sayısı milyonları bulmaktadır.

Böyle bir ortamda, özellikle Antalya’da turizm alanında çalışmak istiyorsanız, Almanca bilmek kesinlikle size büyük bir avantaj sağlayacaktır. Eminiz ki oteller Almanca bilen elemanları sadece İngilizce bilen elemanlara tercih edecektir. Bu durumda diğer adaylara karşı bir sıfır önde olabileceksiniz. Alman turistler, Almanca hizmet almaktan İngilizce’den çok memnun olacaklardır.

Bunun ötesinde, geçmişten beri Almanya’ya işçi olarak giden Türklerin nüfusunun günümüzde ulaştığı milyonları düşündüğümüzde, Türkiye’ye gelen gurbetçi Türkler ile de daha fazla iletişim kurma şansınız olacaktır.

Elbette eklememiz gereken bir diğer nokta ise, Türkiye ve Almanya arasındaki ticaret hacmidir. Antalya, turizm ile ünlü olmasının yanında önemli bir liman kenti olup, önemli bir ticaret merkezidir de. Türkiye ve Almanya ticari ilişkileri düşünüldüğünde, Almanca biliyor olmanız size çok fazla Almanca bilen iş ilanı fırsatının kapılarını açacaktır. Aynı zamanda Almanca bilmeniz daha yüksek maaşlı işlere girebilmenize de olanacak sağlayacaktır. Alman firmaların Türkiye’de aktif bir şekilde faaliyet gösterdikleri düşünüldüğünde Almanca’nın önemi daha iyi anlaşılmaktadır.

Özellikle araba tutkunuysanız, Almanca bilmeniz oldukça işe yarayacaktır. Almanyai araba üretimi ile ünlü bir ülkedir ve yine Türkiye’de de bu alanda çeşitli yatırımları olmuştur. Bu yüzden araba tutkunu olmanız ile Almanca konuşma becerileriniz eklendiğinde hayalinizdeki bir iş uzak olmayacaktır.

Başlangıç ​​seviyesinde Almanca, Almanya'da yaşamadan, çalışmadan veya eğitim görmeden önce (örneğin bir Erasmus dil değişim programı aracılığıyla) önemli bir ön koşuldur.

Almanca, Türkiye’de liselerde İngilizce’den sonra öğretilen ikinci dil konumundadır. Bu yüzden aslında Almanca öğrenmek için devlet okullarında da fırsatınızın bulunduğunu söylemek yanlış olmaz. Almanca dersleri genellikle öğrenciler tarafından çok ciddiye alınmasa da, Almanca bilmenin sağlayacağı yararlar çalışma hayatında anlaşılacaktır.

Türkçe dışında başka bir dil öğrendiğinizde, o dil ailesindeki dilleri de çok daha rahat mğrenebileceğiniz göreceksiniz. İlk dil ile eğitime başladığınızda diğer modern dilleri öğrenmek her zaman daha kolay olacaktır çünkü dilin manyğını çözdüğünüzde gerisi çorap söküğü gibi gelmektedşr. Hollandaca dersleri, İsveççe dersleri, Danca dersleri, İngilizce dersleri Türkçe öğrenmek kadar doğal hale gelecek.

Antalya’da Almanca Dersleri

Antalya’da Almanca öğrenmek, Almanya’ya tam olarak kapı komşusu olmamamıza rağmen yeni bir trend değil.

Antalya, her şeyden önce, Türkiye’nin turizm cenneti şehri ve Türkiye’nin en kalabalık beşinci şehridir. Akdeniz kıyılarında olan güzelliklerle dolu ve hareketli bu metropol, Türkiye’nin en gözde şehirlerinden biridir.

Antalya her zaman dinamik ve çeşitli bir uluslararası topluluğa sahiptir ve zengin bir kültürel mirasın yanı sıra mükemmel müzik ve spor olanaklarına sahiptir. İnişli çıkışlı yeşil tepeler ve mavi gökyüzü, güneş ışığı ve tarihi binalar, zengin tarihiyle birlikte, onu uluslararası dil çalışmaları için mükemmel bir zemin haline getiriyor.

Almanya'da doğmuş olanlar Türkiye’nin en büyük yabancı doğumlu gruplarından birini ve ülkedeki en büyük yabancı pasaportlu gruplarından birini temsil ediyor. Bugün Türkiye’de yaşayan birçok Alman var ve birçok Türk (Alman-Türk) Alman pasaportuna da sahip!

Almanca eğitimi, özellikle sanayi ile uğraşanlar arasında yüzyıllardır var olmuştur. Almanca kursları Almanya, Alman kültürü ve iş olanaklarını öğrenmek isteyenler için giderek daha popüler hale geldi.

Türkiye’nin en büyük şehirlerinden biri olan Antalya, yıllar içinde turistlerin yanı sıra Alman sanatçıları, aydınları ve sanayicileri cezbetmiştir. Almanya doğumlu binlerce kişiye Antalya ev sahipliği yapıyor.

Antalya ayrıca çeşitli etkinlikler, konserler, konferanslar ve kültürel etkinlikler aracılığıyla Alman bağlantısını canlı tutmaktadır.

Yeni başlayanlardan ileri seviyedeki öğrenenlere kadar Almanca öğrenmek için pek çok harika neden var, tüm dil seviyelerinde ilerlemek elbette mümkün.

Peki Almanca nasıl öğrenilir? Bir dili öğrenmenin ve hızlı ilerlemenin birçok yolu vardır, hem dinlemede hem de yazmada.

Antalya’nın Sunabileceği En İyi Almanca Kursları

Antalya’da birçok dil kursu seçeneği bulunmaktadır. Antalya Almanca kursu açışından bir cennettir diyebiliriz. Özellikle şehirde ikamet eden Alman nüfusu ile Antalya Almanca kursları, anadili Almanca olan öğretmen de bulabileceğiniz yerler olabilir. Antalya dil kursları bu sebepten dolayı avantajlıdır diyebiliriz. Sizin için küçük bir liste halinde Antalyadaki dil kurslarının listesini hazırladık:

 • Artı Yabancı Dil Kursu
 • Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu
 • Yes Dil Kursu
 • 24 YD Yabancı Dil Kursu
 • Özel Lara Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu
 • Osman Sabri Yabancı Dil Kursları
 • Özel Antalya Yabancı Dil Kursu
 • West Dil Kursu vb.

Yukarıda listelediğimiz özel dil merkezlerinin yanı sıra, Almanca ev ödevi yardımına veya konuşma kurslarına ek olarak (örneğin Almanca sınavına hazırlık veya Almanca dil sertifikası için önemli dersler), diğer tatil kamplarının yanı sıra küçük gruplar halinde grup dersleri, yaz kursları ve akşam sınıfları da vardır.

Böyle grup dersleri her zaman online öğrenmeden daha iyi bir seçenektir. Online Almanca öğrenme yöntemi bazı durumlarda okuma, konuşma ve yazmada orta seviyenin ötesine geçmeyi zorlaştırır. Ancak avantajı ve bazı öğrencileri çeken noktası, bu tarz birçok platformun online ücretsiz Almanca dersleri sunmasıdır.

Bununla birlikte, bir yabancı dil öğrenmek için, bireysel dersler veren bir dil okulunda veya Almanca özel ders öğretmeni ile kişiselleştirilmiş destekten daha iyi bir şey yoktur. Yabancı bir dil öğrenmek, seçilen Almanca öğretmeninin size uygun olan iyi bir öğretmen olması koşuluyla, bu şekilde eğlenceli hale gelebilir.

Bu tarz evde Almanca dersleri, her yaş ve seviyeye uygun olmaları ve mesleğinizle ilgili konularla birleştirilebilmeleri nedeniyle Antalya’daki normal eğitimin çok ötesine geçmektedir.

Sizin için en ideal olan seçenek ise, gramer alıştırmaları (düzensiz fiillerinizi öğrenmenize, dil bilgisi kurallarına hakim olmanıza ve azami miktarda Almanca / Türkçe kelime hazinesine hakim olmanıza olanak tanıyan) yanı sıra Almanca aksanınızın ve telaffuzunuzun kalitesi arasında iyi bir denge bulmaktır. Alman dilini doğru konuşmak ve anlaşılmak için özel bir öğretmenden yardım almanız gerekecek.

Tabiki bize göre bu yoğun çalışma, Alman kültürü ve hatta Türk-Alman ilişkileri hakkında bilgi edinmeyi de içermelidir.

Ek olarak, eğitiminizin bir parçası olarak Almanya’da, ev sahibi Alman bir aile ile kalmanızı veya Türk dadılık aypmak için Almanya’da çalışmanızı veya bir staj veya eğitim programı bularak Almanya’da belli bir süre geçirmeniz de faydalı olacaktır.

Antalya’da Almanca Konuşmak Nasıl Bir Etki Yaratır?

Yoğun Almanca kursları Antalya bölgesinde ve genel olarak Türkiye’de çok popülerdir. Antalya’ya gelen turistler bölgenin eşsiz yerlerinde dolaşırken, bölgesel turizm sektörü bile Almanca konuşan çalışanlara özel önem veriyor. Antalya’da çok fazla turistik nokta bulunmaktadır. Antalya’daki gezilecek yerler listesini sizin için kısaca listeledik:

 • Hadrian Kale Kapısı (Roma İmparatorunun Şerefine Yapılan Kapı)
 • Antalya Müzesi (Türkiye’nin en büyük müzelerinden birisi)
 • Antalya Aquarium (Çeşitli balık ve sürüngen akvaryumu)
 • Kurşunlu Şelalesi Tabiat Parkı (Eşsiz manazarası ve doğal yapısı ile etkileneceksiniz)
 • Evdirhan (Kervansaray)
 • Yivliminare Cami (13. Yüzyıldan günümüze uzanan eşsiz yapısı ve tarihi)

Yukarıda saydığımız gibi noktalarda ve daha fazla birçok noktada Antalya’ya gelen Alman turistlere Almanca rehberlik yapabilirsiniz.

Goethe dilinde yoğun bir yaz stajı yapmayı tercih eden genç Antalya’lıların sayısı her yıl daha çok artıyor. İkinci dil olarak Almanca, en çok tercih edilen diller arasında diyebiliriz!

Okul desteği ve özel ders genellikle CEFR - Ortak Avrupa Dil Öğretimi Çerçevesi temelinde şekillendirilir. İngilizce, Antalya’da çok dilli olma ufkunuzu genişletmek için tek dil seçeneği değildir!

Antalya’da Almanca Öğretmeni Bulun

Evde özel ders alırken, bunu yapmanın en ekonomik ve esnek yolu, saatlik ders ücretlerine genellikle ağır komisyonlar koyan kurumsal aracılardan (özel ticari kurslar) uzak durmaktır.

İnanılmaz gelişmiş bir dil laboratuvarı olan Superprof, her öğrencinin hedeflerinde ilerlemesine yardımcı olmak için uygun bilgi birikimine sahip son derece uzman Almanca öğretmenleri ile doğrudan temasa geçmenizi sağlar.

Almanca öğetmenlerimizin tamamı tatillerde veya tüm okul yılı boyunca evde ders veren öğretmenlerdir.

Antalya’daki yabancı dil dersleri, Almanca dersi eksiklerinizi tamamlamanıza ve Almanca akıcılık hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak kaliteli bir seçenektir.

Superprof’taki Almanca özel dersi seçeneklerinin hepsi aynı sağlam dil öğrenme metodolojisi üzerine kurulmuştur. Saatlik Almanca ders ücretleri, her bir öğretmenin ilanında açıkça belirtilmiştir.

Seçtiğiniz Almnaca öğretmeni bir dil sınavını geçtiyse veya belirli bir diplomaya sahipse, bu aynı zamanda online profilinde de belirtilir (örneğin, Almanya'dan üniversite mezunu bir öğretmen veya anadili Almanca olan Almanca hocası).

Superprof’ta Almanca özel dersleri tüm öğrencilere açıktır ve birçok popüler konuyu içermektedir. Gençler, çocuklar veya yetişkinler için dersler, lise İngilizce, yetişkinler için Fransızca, çocuklar için Almanca dersleri, şan dersleri, Arapça dersleri, piyano dersleri, gitar dersleri, boks dersleri. Kendinizi mutlu edin ve tüm seçenekleri keşfedin

Sonuç olarak, Almanca özel ders seçeneğinden faydalanarak Almanca ders almanın aslında ne kadar zevkli olduğunu görün, Almanca özel ders öğretmeni ile siz de şakır şakır Almanca konuşun!

Sıklıkla sorulan sorular:

💰 Antalya Almanca özel dersleri için ne kadar bütçe gerekli?

Antalya Almanca dersleri fiyatları aşağı yukarı 65 TL.

 

Almanca öğretmenlerimizin %97'si ilk ders saatini ücretsiz Almanca dersi olarak veriyor. Özel ders alırken amaçlarınızı konuşmak ve belirlemek için mükemmel bir fırsat.

 

Almanca ders fiyatları bu kriterlere göre değişir:

 • Hocanın özellikleri ve eğitim tecrübesi yıl sayısı
 • Ders mekanı: (Webcam ile veya dışarıda bir mekanda)
 • Ders sayısı ve derslerin süresi
 • Derslerdeki hedef (Almanca sertifika sınavına mı hazırlanıyorsunuz? İş için Almanca mı öğreniyorsunuz? Almanya'da okumak veya yaşamak mı istiyorsunuz? gibi)

Çevrenizdeki müsait Almanca özel ders seçeneklerine göz atın .

🇩🇪 Almanca hocası nasıl yardımcı olur?

Almanca faydası çok fazla. Yabancı dil konuşmak size birçok farklı iş kapısı açacaktır. Yabancı dil bilmenin faydaları arasında daha fazla iş olanağı ve daha iyi hafıza becerileri sayılabilir.

 

Superprof'ta, özel ders vermeye hazır birçok deneyimli Almanca öğretmeni var.

 

Bir Almanca öğretmeni size pek çok konuda yardımcı olabilir:

 • Dil sınavları
 • Almanca gramer bilgisi
 • Konuşma ve telaffuz
 • Yazma becerileri ve fiil çekimleri
 • Okul derslerinde teknik ipucu verme
 • Okuma ve anlama
 • Ödevlere yardım
 • Almanca bilginiz anlamında kendinize güven duyma.

Almanca dersi alarak ne hedeflediğinizi hocanız ile paylaşabilirsiniz.

 

Deneyimli özel hocalarımız ile çalışmak size Almanca'yı daha etkili öğrenme olanağı verir.

 

Antalya ve çevresinde 41 öğretmen arasından en iyi Almanca öğretmenini bulmak için arama motorumuzu kullanın.

 

Almanca öğretmenini bul

💻 Online Almanca dersleri nasıl alabilirim?

Superprof'tan bir öğretmenle Almanca öğren. Online ana dili Almanca olan Alman öğretmenler ile tanış ve Almanca becerilerini hızla geliştir.

 

Almanca hocalarımızın çoğu aynı zamanda online özel ders imkanı sunuyor. Hatta, platformumuzdaki webcam Almanca ders verebilen hoca oranımız %80.

 

Online ders bulmak için, arama motorundan online seçeneğini seçerek derslerini online işleyebilen öğretmenleri görüntüleyin.

 

Skype ile online dersler size daha çok yarar sağlar. Derslerinizi kendi planlarınıza göre planlayabilirsiniz. Online dersler, öğretmeniniz evinize kadar yol gelmediği için daha hesaplı bir yöntemdir.

 

Online Almanca öğretmeni bul

👨‍🏫 Antalya içinde kaç öğretmen özel Almanca dersi işlemek için müsait?

Antalya ve çevresinde, 41 Almanca öğretmeni özel kurs yapmak için hazır.

 

Özel ders öğretmeni bulmak için, ders ilanlarına bakın ve ders teklifleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

Antalya içinde 41 üzeri müsait hoca içinden dersleri bulun.

👩‍🎓 Semtimde Almanca hocası nasıl bulunabilir?

Superprof'ta, öğretmen profili seçeneklerini görmek için arama yapabilir ve Almanca dersi için en ideal sonuca ulaşabilirsiniz.

 

Semtinizdeki özel ders veren müsait öğretmenleri görüntülemek için arama kısmına ihtiyaçlarınızı girmeniz yeterli.

 

Özel ders öğretmeninizi bulmak için, ders ilanlarını tek tek inceleyin ve bilgi edinin.

 

Hoşunuza giden bir öğretmen bulduğunuzda, ilan sayfasında ders talep et butonuna tıklayarak ders almaya başlayabilirsiniz.

 

Antalya içi tüm semtlerde, 41 Almanca özel ders öğretmeni özel dersler vermeye hazır.

 

41 Almanca hocası size özel ders vermek için müsait.