Anasayfa
Ders ver

Gaziantep Almanca Öğretmeni

🥇 En iyi öğretmenler
💻 13 öğretmen
🔒 Onaylı yorumlar
💸 Komisyonsuz

Seviyeniz nedir?

Superprofla özel dersler

Gaziantep Almanca öğretmeni seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

71 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 71 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz Almanca dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

3 saat

Şimşek gibi hızlı Almanca öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

1

Gaziantep içindeki en iyi Almanca öğretmenini bulun

Almanca öğretmenlerini inceleyin ve kriterlerinize uyan Gaziantep içindeki harika Almanca öğretmenleriyle iletişime geçin (ücret, diploma, yorumlar, evde veya online Almanca dersi)

2

Gaziantep içinde Almanca dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Gaziantep içindeki Almanca öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Almanca öğrenmeye başlayın

3

Yeni bir dil öğrenin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Gaziantep konumunda mükemmel hocalarla yeni diller ve hobiler keşfetmek için vaktiniz var.

Tüm Gaziantep Almanca özel ders öğretmeni seçeneklerini aratın

Almanca özel ders öğretmenleri Gaziantep içinde size Almanca derslerinde yardımcı olsun

Gaziantep’e Almanca Öğrenmek İçin Nedenler

Almanca günümüzde en önemli diller arasında yerini almaya başlamıştır. Almanya ve almanca konuşan ülkeler bugün dünyada ekonomik anlamda en önemli diller arasındadır. Almanca öğrenmek sizlere pek çok iş fırsatını da beraber getirecektir. Almanca öğrenirken İngilizce bilginiz sizin için oldukça faydalı olacaktır.

Almanca bugün Avrupada en çok konuşulan ana dil konumundadır. Almanca Avrupada Almanya, Avusturya, Belçika ve İsviçrede konuşulmaktadır. Bu ülkelerde resmi diller Almancadır. Avrupa Birliği üyesi olan ülkelerde ekonomi oldukça gelişmiştir. Avrupa Birliği üyesi bu ülkelerin ekonomileri Avrupada önemli bir yer almaktadır. Nüfus olarak da Almanya Avrupadaki en büyük ülke olması nedeni ile ekonomisi ile de en büyük ülkedir. Almanyanın büyük nüfusuna Avusturya, İsviçre ve Belçika nüfusunun bir kısmı eklendiğinde büyük bir Almanca konuşan topluluk ve almanca konuşan ekonomi oluşur. Almanca Avrupa Birliğinde diğer ülkelerde de hızla öğrenilmek de olan bir dildir. Çoğu Avrupa ülkesinde Almanya da çalışmak için göç edenlerin sayısı hızla artmaktadır.

Ülkemizde de Almanyaya çalışmak için gidenlerin sayısı hızla artmaktadır. Geçmişte almanyanın kuruluşu sırasında pek çok işçi Türkiye’den Almanyaya çalışmak için göç etmiştir. Bu göçler ikinci dünya savaşından sonra almanyanın kurulmasına yardım etmek için gerçekleştirilmiştir. O dönemler de yoğun işçi ihtiyacı bulunan Almanya Türk işçilere ihtiyaç duymuştur. Alman ekonomisi bu şekilde yeniden kurulmuştur. Almanya’ya giden Türk göçmenler arasında Gaziantep’ten giden göçmenler de bulunur. Özellikle küçük köylerden Almanya’ya çalışmak için pek çok kişi göç etmiştir. Bu şekilde Almanya da Türk nüfusu hızla artmıştır. Almanya’da Türk nüfusunun artmasıyla Almanca ve Türkçe bilen kişi sayısı hızla artmıştır. Bunun ötesinde gurbetçiler oraya yerleşerek Türkiye’ye çoğunlukla dönmemişlerdir.  Bu sebeple Almanya’daki Türk nüfus her yıl daha da artmıştır.

Almanya’dan dönen Türk nüfus ile Gaziantepliler de Gaziantep’e geri dönmüştür.

Bugün ise Almanya’ya göç etmek isteyen hala Gaziantepliler bulunur. Almanya’da çalışmak isteyen bir Gaziantepli Türk nüfus bulunur. Oldukça yeniliklere açık ve öğrenmeye hazırdır. Bu grup Almanya da yaşamak ve Almanya’da iş bulmak için bazı gereklilikleri yerine getirmekle yükümlüdür. Bunların en başında Almanca öğrenmek gelir. Gaziantep’ten Almanya’ya gitmek isteyenler Almanya’ya gitmek için ilk şart olan Almanca öğrenmeyi gerektirir. Almanca öğrenmeden Almanya’da yaşamak çok zor olacaktır. Her ne kadar Almanya’da yoğun bir Türk nüfusu bulunsa da Almanya ekonomisi halen Almanca üzerinden dönmektedir. Yapacağınız işlerde Almanca konuşmanız gerekir. Almanca öğrenmek sadece size Almanya’ya gitme kapılarını açmaz size bunun ötesinde de çok fazla fırsatlar sunar. Almanca öğrenmek sadece Almanya’ya değil aynı zamanda Avusturya i, İsviçre ve Belçika’ya da gitmenize olanak verir. Özellikle İsviçre ve Avusturya da resmi dil Almancadır. Bu ülkelerde de iş kapıları size açılacaktır. Avusturya ve İsviçre ekonomileri de oldukça büyüktür ve tıpkı Almanya gibi büyük bir Türk nüfusuna sahiptir. İsviçre de iş bulmak ve Avusturya da iş bulmak için de Almanca konuşmanız gerekecek. Almanca konuşarak bu ülkelerde sayısız iş imkanından yararlanmanıza olanak sağlar.

Gaziantep’te sadece Almanya’da çalışmak için değil aynı zamanda Almanya’daki Türkler ile evlilik yapar. Gaziantepli gençler için de gereklidir. Gaziantep’te Almanya daha önceki yıllarda gitmiş ve orada nesillerdir yaşayan türkler arasında evlilikler de çoğalmıştır. Örneğin Almanya’daki Türk kökenli bir genç ile Gaziantepli bir genç evlenmeye karar verebilir. Bu evlilikleri sonrasında Almanya’da yaşamak isteyebilirler. Bu durumda Almanya’ya gitmek için Gaziantepli gencin Almanca öğrenmesi gerecek. Bu durum ülkemizde gitgide daha yaygın hale gelmesi ile Almanca öğrenimi bu yüzden Gaziantep’te Almanca öğrenimi hızla artmaktadır.

Gaziantep’te Almanya aile iletişim sınavı olarak da bilinen Almanya’ya girilmesi için gereken bir sınav bulunur. Bu sınava girerek yeterli puanların alınması gerekmektedir. Ancak bu şekilde Almanya’ya gitme hakkı bulunur. Almanya’da ailesini kurmak isteyen Gaziantepliler bu sınava girdikten sonra Almanya’ya gidebilmektedir. Bu sınava genellikle Almanca konuşma yazma dinleme okuma ve alman kültürü hakkındaki bilgileriniz ölçülür.

Almanya ve Türkiye arasındaki ticaret oldukça gelişmiştir. Almanya bugün Türkiye’nin en büyük ticari ortağı Almanya ve Türkiye arasında ki ticaret her geçen gün artmaktadır. Almanya üretimi yüksek çalışkan ve üreten bir ülkedir. Bu yüzden Alman ürünleri sıklıkla Türkiye’ye ithal edilir. Alman ürünleri tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oldukça tercih edilen ürünler arasındadır. Bunun nedeni alman ürünlerinizi dayanıklılığı ve alman ürünlerine bu yüzden duyulan güvendir. Özellikle alman otomotiv sektörü tüm dünyada ve ülkemizde güven duyulan bir sektördür. Audi, BMW, Mercedes gibi oldukça kaliteli araba Türkiye’de bu markalar yoğunlukla tercih edilen ve kullanılan markalardır. Sadece alman araba ithalatı değil Türkiye’den de Almanya’ya ihracat gerçekleşir. Gaziantep üretimi oldukça yüksek şehirlerimizden biridir. Gaziantep sanayisi Türkiye’de ki en gelişmiş sanayilerden biridir. Gaziantep’te tekstil gıda ve dericilik sektörleri oldukça gelişmiştir. Gaziantep bu ürünleri Almanya’ya ihracatı içinde önemli noktalardan biridir.

Gaziantep’te gerçekleşen bu ihracat için Almanya bilen elemanlara sıklıkla ihtiyaç duyulur. Almanca bilen elemanlar Almanya’daki şirketler ile iletişim kurabilmek için en önemli kişilerdir. Bu yüzden Almanya ithalat ve ihracat için Gaziantep firmaları Almanca bilen elemanlara ihtiyaç duyar. Almanca öğrenmek size Gaziantep’te çok çeşitli kariyer olanakları sunacaktır. Almanca bilmek sadece Almanya ile ticaret yapan şirketlerde çalışmanız için değil aynı zamanda kendinizde ticarete atılmanız için bir adım olacaktır. Türkiye’nin Avrupa Birliği ile sahip olduğu serbest ticaret anlaşmaları sayesinde Almanya ve Almanca konuşan ülkelerle ticaret yapabilirsiniz. Kendi şirketiniz kurarak Gaziantep’te üretilen ürünleri Avusturya, İsviçre ve Almanya gibi ülkelere ihraç edebilirsiniz.

Gaziantep’te yukarıda az bahsettiğimiz Almanya’dan gelen gurbetçi grup çok yoğun bir şekilde Almanca çeviri ihtiyacı duymaktadır. Almanca bilmek size bu alanda hizmet verme imkanı sunabilir. Almanya’dan gelen gurbetçiler daha çok resmi evrakların çevirisi için çevirenlere ihtiyaç duymaktadır. Hem Almanya’da hem de Türkiye’de alacakları veya ibraz etmeleri gereken evrakları Almancaya veya Türkçeye çevirmeleri gerekir. Gaziantep’te Almanca Türkçe yeminli tercüman daha çok adliyeler de hastahanelerde karakollarda sgk da tapu işleri genel müdürlüğünde ve belediyelerde gereklidir. Almanya dan gelen gurbetçiler resmi evrakları ya bu kurumlardan alırlar yada bu kurumlara ibraz ederler. Almanca öğrendikten sonra Gaziantep’te Almanca yeminli tercüman olabilir ve gurbetçilere bu işlerde Almanca Türkçe çeviri hizmeti verebilirsiniz.

Gaziantep’te Almanca yeminli tercüman hizmeti hem Gaziantep’teki çeviri bürolarında hem de damsız olarak verilebilir. Sizin için Gaziantep’teki Almanca yeminli çeviri hizmeti veren Gaziantep çeviri bürolarını kısaca derledik:

 • Metropol tercüme bürosu
 • Erkol tercüme bürosu
 • Dilara yeminli tercümanlık
 • İlçe tercümanlık vize ve yurtdışı eğitim danışmanlık
 • Dil bil tercüme ve danışmanlık hizmetleri
 • Eles yeminli tercüme bürosu
 • Gaziantep yeminli tercümanlık
 • Balkan tercüme bürosu
 • İmge tercüme bürosu
 • Pos tercüme bürosu

Gaziantep’te Almanca Kursu ile Almanca Öğrenmek

Gaziantep oldukça büyük bir şehirdir. Güneydoğu Anadolu’da bulunan Gaziantep ekonomik anlamda oldukça gelişmiştir ve nüfusunun çoğu genç nüfustan oluşur. Gaziantep’te büyük bir Alman gurbetçi nüfusu da bulunur. Bu yüzden Gaziantep’te Almanca her zaman önemli bir dil olmuştur.

Gaziantep’te Almanca öğrenmek çok farklı gruplar arasında ihtiyaç duyulan bir eğitimdir.

Gaziantep’te Almanca Kursu daha çok Almanya’daki gurbetçiler ile evlenen Gaziantepliler tarafından tercih edilir. Almanya’ya evlenip gitmek için gerekli vizeyi almadan önce Gazianteplilerin Almanya aile birleşim testine girmeleri ve bu sınavı başarıyla geçmeleri gerekir. Her yıl artan alman Türk evlilikleri ile bu teste giren kişi sayısı da artmaktadır. Bu sınava hazırlanan Gazianteplilere yönelik Almanya aile birleşim kursları Gaziantep’te çoğalmıştır.

Bunun dışında Almanya da olmak isteyen Gaziantepliler de Almanca öğrenmek istemektedir. Bu grup içinde Almanca kursları bulunur. Almanya’da üniversite okumak isteyen öğrenciler öncelikle dil yeterliliklerini kanıtlayan Almanca dil sertifikası almaları gerekmektedir. Bu sınavlara yönelik Gaziantep’te Almanca kursları da bulunur.

Bunun dışında Almanya’da. Çalışmak isteyen kişiler Almanya’da iş bulmak için Almanca öğrenmek isterler. Bu yüzden sık sık Almanca öğrenme ihtiyaçları bulunur. Gaziantep’te Almanca kursları bu gruplara yönelik de eğitim verir.

Özellikle Gaziantep’te şehit kamil ve Şahinbeyli merkez ilçelerinde Almanca kursları yaygın olarak bulunabilir. Almanca kursları Gaziantep şehrinde şehirdeki farklı ilçelerde ki ve farklı semtlerdeki her öğrencinin ulaşım sağlayabilmesi için şehir merkezinde yer alır.

Gaziantep Almanca kurs fiyatları kursları hangi amaçla almak istediğinize göre değişecektir. Almanca Kursu Almanya aile birleşim sınavı Almanca dil yeterlilikleri sertifikası almak gibi çeşitli özel sınavlara hazırlanmak için arıyorsanız kurs ücretleriniz daha hızlı olabilir. Bunu sebebi bu Almanca derslerine bu sınavlarda uzmanlaşmış Almanca öğretmenlerinin girecek olması ve gireceğiniz Almanca ders programının size özel olacak olmasıdır.

Bunun dışında Almancayı hobi olarak öğrenenler de bulunur. Almanca’yı herhangi bir sınav kaygısı olmadan rahatça öğrenecek kişiler de bu grupta yer alır. Almanca’yı aynı zamanda çocuklarına yaz tatillerinde öğretmek isteyen veliler de daha avantajlı fiyatlardan yararlanacaktır.

Peki Gaziantep Almanca kursu nerede bulunabilir bakalım:

 • Amerikan kültür yabancı dil kursu
 • Endpoint yabancı dil kursları
 • Edimdil yabancı dil akademisi
 • Gazikent eğitim kurumları
 • Wall street english
 • Gazidil yabancı diller kursu
 • Britishtown Gaziantep
 • Adanur yabancı dil kursu
 • Özel Gaziantep ibni Sina dil kursu
 • Deniz eğitim ve dil kursu
 • Alhıkma dil kursu
 • Akın dil eğitim merkezi

Gaziantep’te ücretsiz Almanca kursu bulmanız da mümkün olabilir. Gaziantep’te halk eğitim merkezleri ve GASMEK gibi belediyenin sağladığı ücretsiz kurslarda Almanca öğrenmek mümkün olabilir. Bu kurslar şehrin çoğu yerinde, çoğu mahallede ve ilçede bulunur ve tüm halka açıktır.

Gaziantep halk eğitim merkezleri ve GASMEK nerelerdedir sizin için kısa bir liste halinde hazırladık:

 • Şehitkamil halk eğitim merkezi
 • Şahinbey halk eğitim merkezi
 • Ezogelin halk eğitim merkezi
 • Mehmet Akif ersoy gasmek kurs merkezi
 • Gasmek emek kurs merkezi
 • Gasmek Karataş
 • Necip Fazıl Kısakürek eğitim akademisi gasmek
 • Fatih sultan Mehmet eğitim akademisi gasmek
 • Gasmek hacıbaba kurs merkezi
 • Gazikent kurs merkezi
 • Gasmek güvenenler
 • Gasmek tekstil atölyesi Ünaldı kurs merkezi
 • Gasmek Selahaddin-i eyyübi eğitim merkezi
 • Cumhuriyeti gençlik ve kültür merkezi
 • Yaşar torun gençlik merkezi
 • Gasmek Nizip kurs merkezi

Gaziantep Almanca Dersi Faydaları Superprof’ta

Almanca öğrenmenin ne kadar önemli olduğundan size bahsettik. Almanca’nın nerelerde öğrenebileceğinden de bahsettik. Fakat bunun ötesinde Almanca’yı en iyi nasıl öğrenebileceğinizden henüz bahsetmedik!

Gaziantep’te Almanca özel dersi almak, Almanca öğrenmek için en iyi seçenek olacaktır. Gaziantep’te Almanca kurslarında ihtiyaçlarınıza uygun bir eğitim bulmak bazen zor olabilir. Bunun dışında Almanca kurslarında öğretmeninizi seçme olanağınız bulunmaz. Bir başka durum ise sınıf ortamında Almanca öğrenirken her öğrenci farklı hızlarda öğrendiği için öğrenmedeki verimin düşmesi olacaktır. Bu da motivasyonunuzu düşürebilir.

Gaziantep Almanca özel ders öğretmeni seçeneği ile bu gibi engellerden kurtulabilirsiniz! Superprof, size ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmenleri bulmanız için Gaziantep’teki tüm Almanca öğretmenlerini tek bir çatı altında toplar. Bu şekilde sadece birkaç saniye içinde Gaziantep’teki tüm Almanca öğretmenlerini bulma şansınız olur.

Superprof Gaziantep Almanca öğretmeni seçenekleri sizin ihtiyaçlarınızı cevap verebilecek kadar geniştir. Öğretmenler dersleri dilerseniz evinizde, dilerseniz dışarıda bir mekanda, hatta isterseniz online olarak bile alabilirsiniz! Superprof sizin en iyi şekilde öğrenebilmeniz için gerekli eğitimleri sağlayacak öğretmenlere sahip.

Superprof’ta Gaziantep’teki Almanca öğretmenleri ilk dersinizi ücretsiz veriyor. Mükemmel bir haber değil mi? Bu şekilde birbirinizi daha iyi tanıyabilir ve güven duyabilirsiniz. Ücretli derslere başlamadan önce bu deneme dersi ile öğretmeninizin ders anlatma şeklini görebilir, Almanca dersi almadaki hedeflerinizi paylaşabilir, öğretmenin sizin seviyenizi daha iyi görmesine izin vererek size uygun bir program oluşturmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde beraber bir yol haritası belirmeme şansınız olur.

Superprof’ta Gaziantep Almanca ders fiyatı saatlik ortlama 74 TL. Bu ücret tamamen ortalama bir ücrettir. Superprof’ta öğretmenler kendi fiyatlarını belirledikleri için bu fiyatın çok daha altında Almanca dersi almak da mümkündür. Superprof'ta Gaziantepteki herkes, uygun fiyatlarla Almanca öğretmenleri bularak, Almanca öğrenimi hayallerini gerçekleştirebilir. Artık bütçe sorunundan dolayı Almanca öğrenmeye başlayamama gibi bir derdiniz Superprof'ta olmayacak. 

O zaman artık siz de beklemeyin! Almanya yolculuğunuza başlamak için Superprof ile siz de Gaziantep’te Almanca öğrenmeye başlayın!

Sıklıkla sorulan sorular:

💰 Gaziantep Almanca ders için ne kadar bütçe gerekli?

Gaziantep içinde, saatlik Almanca dersi fiyatı ortalama 71 TL.

 

Hocalarımızın çoğunluğu ilk dersi ücretsiz. Özel ders alırken amaçlarınızı konuşmak ve belirlemek için mükemmel bir fırsat.

 

Özel Almanca dersi fiyatları bu kriterlere göre değişir:

 • Almanca öğretmeni özellikleri ve eğitim tecrübesi seviyesi
 • Ders mekanı: (Video araması ile veya öğrencinin evinde)
 • Ders alma sıklığı ve derslerin süresi
 • Derslerdeki hedef (Almanca sertifika sınavına mı hazırlanıyorsunuz? İş için Almanca mı öğreniyorsunuz? Almanya'da okumak veya yaşamak mı istiyorsunuz? gibi)

Çevrenizdeki müsait Almanca özel ders öğretmeni seçeneklerine göz atın .

🇩🇪 Gaziantep semtlerinde neden Almanca özel dersi almaya başlamayasınız?

Almanca faydası çok fazla. Yabancı dil konuşmak size birçok farklı iş kapısı açacaktır. Yabancı dil bilmenin faydaları arasında daha iyi iletişim becerileri ve daha iyi dinleme becerileri sayılabilir.

 

Superprof'ta, özel ders işlemeye hazır birçok tecrübeli Almanca hocası var.

 

Bir Almanca öğretmeni size pek çok konuda yardım edebilir:

 • Dil sınavları
 • Almanca gramer bilgisi
 • Konuşma ve doğru telaffuz
 • Yazma becerileri ve fiil çekimleri
 • Okul derslerinde taktik gösterme
 • Okuma ve anlama
 • Ödevlere yardım
 • Almanca becerileri anlamında kendinize güven duyma.

Almanca dersi alarak ne hedeflediğinizi öğretmeniniz ile paylaşabilirsiniz.

 

Sertifikalı hocalarımız ile çalışmak size Almanca'yı daha hızlı anlama şansı verir.

 

Gaziantep ve çevresinde 13 Almanca hocası arasından en iyi Almanca öğretmenini bulmak için arama motorumuzu kullanın.

 

Almanca öğretmenini bul

💻 Online özel ders nasıl alabilirim?

Superprof'tan bir öğretmenle Almanca öğren. Online ana dili Almanca olan Alman öğretmenler ile tanış ve hızla Almanca konuşmaya başla.

 

Almanca hocalarımızın çoğu aynı zamanda online özel ders imkanı sunuyor. Hatta, platformumuzdaki Skype Almanca ders verebilen hoca oranımız %80.

 

Online Almanca öğretmenleri bulmak için, arama motorundan online seçeneğini seçerek derslerini online işleyebilen öğretmenleri görüntüleyin.

 

Webcam ile ile online dersler size daha çok yarar sağlar. Derslerinizi kendi planlarınıza göre planlayabilirsiniz. Online dersler, öğretmeniniz evinize kadar yol gelmediği için daha hesaplı bir yöntemdir.

 

Online Almanca öğretmeni bul

👩‍🏫 Şu an Gaziantep ve çevresinde kaç hoca Almanca özel ders veriyor?

Gaziantep ve çevresinde, 13 Almanca özel ders öğretmeni ders yapmak için hazır.

 

Tüm öğretmenlerin profilini görüntüleyebilir ve ihtiyaçlarınıza uygun Almanca öğretmenine iletişim isteği gönderebilirsiniz.

 

13 üzeri Almanca öğretmeni arasından dersleri seçin.

👩‍🎓 Yakınımda Almanca hocası nasıl bulurum?

Superprof'ta, öğretmen profilleri seçeneklerini görmek için arama yapabilir ve Almanca dersi için en iyi sonuca ulaşabilirsiniz.

 

Semtinizdeki özel ders veren müsait öğretmenleri görüntülemek için arama kısmına ihtiyaçlarınızı girmeniz yeterli.

 

Özel ders öğretmeninizi bulmak için, özgeçmişlerini tek tek gözden geçirin ve bilgi edinin.

 

Hoşunuza giden bir öğretmen bulduğunuzda, ilan sayfasında ders talep et butonuna tıklayarak ders almaya başlayabilirsiniz.

 

Gaziantep içi her yerde, 13 Almanca özel ders hocası özel ders yapmaya hazır.

 

13 üzeri Almanca hocası arasından dersinizi seçin.