Anasayfa
Ders ver

İstanbul Almanca Özel Ders

🥇 En iyi öğretmenler
💻 489 öğretmen
🔒 Onaylı yorumlar
💸 Komisyonsuz

Seviyeniz nedir?

Superprofla özel dersler

İstanbul Almanca öğretmeni seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yoruma almış star Almanca öğretmenlerimiz.

83 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 83 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz Almanca dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

4 saat

Şimşek gibi hızlı Almanca öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

1

İstanbul içindeki en iyi Almanca öğretmenini bulun

Almanca öğretmenlerini inceleyin ve kriterlerinize uyan İstanbul içindeki harika Almanca öğretmenleriyle iletişime geçin (ücret, diploma, yorumlar, evde veya online Almanca dersi)

2

İstanbul içinde Almanca dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için İstanbul içindeki Almanca öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Almanca öğrenmeye başlayın

3

Yeni bir dil öğrenin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. İstanbul konumunda mükemmel hocalarla yeni diller ve hobiler keşfetmek için vaktiniz var.

İstanbul içindeki eski öğrencilerimiz
almanca öğretmenlerini değerlendiriyor

5.0
Masite Almanca öğretmeni

Konuşması anadil seviyesinde almanca konuşma pratikleri için şiddetle tavsiye ederim. Teşekkürler hocam

5.0
Filiz Almanca öğretmeni

Sağlıkçıyım, Filiz hoca ile yaklaşık 1.5 aydır düzenli çalışıyoruz A1 seviyesini bitirmek üzereyiz. Filiz hoca gerçekten işinde çok başarılı, derslerde hep aktif kalmanızı sağlıyor, hızlı ve kalıcı öğreniyorsunuz,...

Ezgi, 1 ay önce

5.0
Filiz Almanca öğretmeni

Filiz Hocam ile yaklaşık 15 ders TestDaf hazırlık için çalıştık. Kendisi çok iyi ilgili bir hoca. Başlangıçta hiçbir şey yazamadığım SA bölümünden sayesinde 4 aldım. Her ne kadar HV bölümünden kalmış olsam da kendisi çok...

Mücahit, 3 ay önce

5.0
Filiz Almanca öğretmeni

Filiz hanim ile Almanca ögrenmeye basladigimdan beri epeyce yol aldigimi dusunuyorum gayet sabirli ve ögretmeye hevesli . Kendisinden memnunum uzunca bir süre Almanca nin belini kirana kadar tam gaz devam...

Fatma, 3 ay önce

5.0
Mert Almanca öğretmeni

Mert Hoca Almancayı kendisine has anlatış biçimi ile öğrencilerine sevdiren aynı zamanda Almancayı bu yöntemlerle kolaylaştıran bir hoca. Ben dil öğrenmeyi ve benimsemeyi çok sevmeyen biri olmama nazaran Mert Hoca ile Almanca...

Ebubekir, 4 ay önce

5.0
Simge Almanca öğretmeni

Simge hoca ile yaklasik 1 aydır ders işliyoruz, her seferinde yeni kelime ve yeni grammatik konusu ögreniyorum. Ders işleme tarzı gayet efektif, kitaplarda öğretilen eski tarz Almancaya göre daha akılda kalıcı, pratik bir şekilde...

Fatih, 5 ay önce

Tüm İstanbul Almanca özel ders öğretmeni seçeneklerini aratın

Almanca özel ders öğretmenleri İstanbul içinde size Almanca derslerinde yardımcı olsun

Deneyimli Almanca Eğitmenleri ile İstanbul’da Almanca Dersleri Bulun

Almanca, Avrupa'da tüm alanlarda kullanılan ve üzerinde en çok çalışılan yabancı dillerden biridir. Almancanın ‘’kıtaları bağlayan şehir’’ İstanbul’daki varlığının Alman dil bilimcileri memnun edecek kadar güçlü olması da bunun önemli bir göstergesidir.

Alman dili, Hint-Avrupa dilleri grubundan, büyük önem taşıyan kültürel ve politik bir bölgenin başında yer alan bir Cermen lehçesidir. Almanca yalnızca Almanya’da değil , Avusturya, Lihtenştayn, Polonya, Romanya, Danimarka, İsviçre, İtalya, Lüksemburg gibi Avrupa ülkelerinde, aynı zamanda Belçika’nın önemli bir bölümünde inanılması zor gibi görünsede Brezilya ve Namibya’da halkın bir bölümü tarafından konuşulmaktadır.

Almanca’yı anadili olarak konuşan 100 milyon insana, dili ikinci veya üçüncü dil olarak konuşan 100 milyon daha fazla insan ekleyebiliriz. Almancayı ikinci veya üçüncü dili olarak konuşanlar eğer bu makaleyi okuyorlarsa onlar da bu sayının artmasına katkı sağlayacaklardır.

Birçok ülkede; özellikle İstanbul’daki durum da böyledir. Almanca öğrenmek zihin, ruh ve kişinin kültürü için geliştirici bir unsur olarak kabul edilir. Almanca kursları genellikle belirli seçkinler arasında popülerdir ve birçok seçkin kurum bunları İspanyolca sınıflarının aksine özel sınıflarını oluşturmak için kullanır. 

İstanbullular için sözü edilen tüm nedenler ve daha başkaları Alman dilini keşfetmenize veya lisanslı bir eğitmenle Almanca dersleri alarak dil becerilerinizi geliştirmenize ve hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olabilir.

İstanbul’da Almanca Öğrenin

İstanbul, akıcı bir şekilde Almanca konuşmak ve hatta kısa turistik deneyimler için en iyi şehirlerdendir. Bunun nedeni dünyadaki sayılı turizm şehirlerinden olup her dili konuşan turistin yoğun olarak ziyaret etmesidir.

İstanbul, Goethe-Institut’dan, üniversite programlarına, dil okullarına ve diğer dil eğitimi seçenekleriyle doludur.

Ancak en etkili öğrenme yöntemi, özel Almanca dersleri almaktır. Bu şekilde, İstanbul’da artık Almanca derslerine erişemeyen tek bir sokak kalmıyor!.

Almancayı düzgün bir şekilde öğrenmek Türkçe kelimelerdeki yazım hatalarını bulmak veya Caddebostan Sahili çimlerinde kahvenizi yudumlamak için bir yer aramak kadar kolaylaşan bir disiplin haline gelmiştir.

İstanbul’da yaşıyorsanız, muhtemelen Almanca dersleri olmayan mahalle veya bölge kalmayacak. Toplu taşıma sistemi veya özel okullar size motivasyon veya güven aşılamıyorsa, Almanca derslerini evinize getirmenin tüm bunları yapmaktan çok daha kolay ve güvenli olduğunun farkında olmalısınız.

Daha az seçenek olduğu için İstanbul’un merkezi olmayan yerlerinden kurslara erişmesi biraz daha zor görünse de toplu taşıma yardımımıza geliyor. Metro hatları, şehir otobüsleri, trenler sayesinde İstanbul’a yakın şehirler ulaşım bakımından bir sorun teşkil etmiyor.

İstanbul ve Almanya

Alman kültürü Türk metropolünde uzun zaman önce ortaya çıktı. Hiç kimse İstanbul ve Almanya arasındaki bağlantıların sadece Birinci Dünya Savaşında Türklerin müttefiki olduğuna ya da yalnızca 70 ve 80’lerde Türk işçilerin Almanya sanayilerinde iş gücü olarak kullanıldığına bakarak Almanya ile ilişkilerini belirleyemez. Daha zarif ve seçkin kültürel temaslara bakmalıyız. Yüzyıllar boyunca İstanbul’a çok düşkün olan birçok Alman Türk hayranı var ve karşılığında Alman hayranlığına gömülen birçok Türk, Alman dili öğrenimlerini geliştirmeyi tarih boyunca gerçekleştirmiştir. Birçok İstanbullu ve dünyadaki insanlar, Almanya'nın Beethoven, Johann Bach, Johannes Brahms, Georg Handel (besteciler), Friedrich Nietzsche'den (filozof) sunduğu harikaları yaşamak için evlerini terk etti ve yıllar boyunca Almanya'ya gitti. Steffi Graf (tenis oyuncusu), Claudia Schiffer (süper model), Diane Kruger (oyuncu) ve daha fazlası Türklerin hayranlığını kazanmıştır. 

Birçok Alman göçmen yıllar içinde şehri etkilediği için İstanbul’da edebiyat, sanat, politika ve kültürün gelişiminde Almanların katkısı asla reddedilemez.Liman von Sanders Birinci Dünya Savaşında Türk ordularının Çanakkale savunmasındaki bir komutandır. Liman von Sanders Türk komutanlarla birlikte Çanakkaleyi savunmuş ve tarihi bir zafer olan Çanakkale savaşı sonrası ülkeyi birlikte savunmuş birlikte fikir alışverişinde bulunmuş Alman bir komutandır ve bu durum Türk-Alman ilişkilerinde kalıcı bağlar yaratmıştır. Bunlar sadece birkaç örnektir. Bunun gibi Alman-Türk dostluk perçinine örnek sayılabilecek sayısız örnek vardır. İstanbul’da yaşayan birçok Alman var ve ailesi de dahil olmak üzere birçok Alman-Türk Evlilikleri gerçekleşmiş ve Alman-Türk bağı daha farklı bir boyut kazanmıştır. Ulusal İstatistik Ofisi, 2013 yılında Almanya’da yaşayan yaklaşık 3.000.000 Alman vatandaşının Türk olduğunu tahmin ediyor. Keza İstanbulun muhtelif yerlerinde de bir çok Alman vatandaşımız yaşamaktadır. 

Aslında ne harika komşularımız var yanıbaşımızda. 

Neden bundan faydalanmıyoruz ? Neden Almanca öğretmenlerimizden ders almıyorsunuz ?

İstanbul’daki Almanca dil kursları: Superprof ile hızlıca bir öğretmen bulun!

Başlangıç ​​seviyesindeki Almanca akşam derslerinden veya karton kapaklı ders kitaplarının önsözlerinde vaadedilen dil edinimlerinden bıktınız mı?

Çok dilli olma arzunuz konusunda cesaretiniz kırılmasın: yabancı bir dili başlangıç ​​seviyesinde ve ileri düzeyde öğrenmek sıkıcı olmak zorunda değildir!

İstanbul’da Almanca öğrenmek için özel bireysel kurslar adım adım iki dilli olmanıza yardımcı olmak için vardır. Ana dili Almanca olan öğretmenlerin öğrettiği bu tür özel dersler, çoklu sınıflarda öğretilen ve önceden hazırlanmış müfredata sahip derslerden çok daha etkili ve kişiselleştirilmiştir.

Alman dilinde bilgi ve becerileri derinleştirmek için, özel derslerin, grup derslerine kıyasla (küçük grup dersleri de dahil olmak üzere) binlerce kat etkili olduğunu söyleyebiliriz.

Özel bir öğretmenle bu dil eğitimi, sizi yoğun bir staj için Almanya'ya gitmeye, Almanya'da yaşamaya, Almanya'da çalışmaya veya Almanya'da veya Almanca konuşulan başka bir ülkede çalışmaya hazırlayacaktır.

Buna ek olarak, uzakta bulunduğunuz süre boyunca video konferans yoluyla Almanca öğretmeninizle bağlantıda kalabilirsiniz.

İstanbul’daki Almanca Eğitmenleri: Yüzlerce öğretmen sizi bekliyor!

Superprof ile, okuma ve konuşma becerilerinizde hızlı bir şekilde ilerlemenizi sağlayan kişiselleştirilmiş derslere sahip özel bir Almanca öğretmeni bulmak için şehir merkezinin kalbinde yaşamaya gerek yoktur. Devlet öğretmenleri, anadili Almanca olan kişiler, Alman öğrenciler, doğumdan beri iki dilli olanlar ... Tüm seçeneklerimizle sizin için en uygun olanı bulabilirsiniz, her yaş, seviye ve bune ek olarak dil içindeki teknik, iş, sanatsal gibi kullanımlar da temsil edilir. Aynı zamanda çoğu ders saatte 40TL ile 80 TL gibi çok uygun ücretler aralığındadır.

 Buradaki fikir, bizim tarafımızdan saatlik bir komisyon olmaksızın, öğrencilerin ve öğretmenlerin buluşmasını kolaylaştırarak herkesin evde Almanca öğrenmesini kolay ve erişilebilir hale getirmektir. Şu anda sadece İstanbul şehri için Superprof'a kayıtlı Alman dilinden birkaç yüz öğretmen var. Saatlik ücretlerini, konumlarını, kısa bir biyografisini, akreditasyonunu, derecelendirmelerini ve eski öğrencilerin bıraktığı yorumları, uygunluklarını, hızlarını listeleyen çevrimiçi profillerini inceleyebilirsiniz.Kıdemli öğreticilerimiz ve daha fazlası size sunduğumuz seçenekler arasındadır.

 İstanbul’daki tüm farklı bölgelerden, sitemizde Almanca konuşmayı öğrenmek isteyen herkes için yararlı olan çok sayıda kaliteli öğretmenimiz bulunmaktadır.Burada öğrenilen becerilerin, dil öğrenme yolunda ilerlediğiniz, Portekizce, İspanyolca öğrenen, Rusça veya Çince dersler alan diğer dil öğrenimlerini kolaylaştıracağını, Superprof'ta diğer dil seçeneklerinin de mevcut olduğunu bilmelisiniz. Aramanızı daha büyük İstanbul’un tüm alanlarına kadar genişleterek ihtiyaçlarınızı karşılamak için daha fazla özel Almanca öğretmeni olduğunu unutmayın. Becerilerini kullanmak Almanca öğrenmek, kendinizi Tudesque sözdizimine dalmak ve fonetiği hemen yönetmeyi öğrenmek için ideal bir yoldur. Aynı zamanda motive olmanın mükemmel bir yoludur, çünkü yeni bir dil öğrenmek zaman ve özveri gerektirebilir, size yol boyunca rehberlik eden deneyimli bir öğretici ve bu öğreticinin sizin arkadaşınız gibi olması harika bir fikirdir!

Sıklıkla sorulan sorular:

💰 İstanbul Almanca kursu ücreti ne kadar ?

İstanbul özel Almanca dersi ücreti aşağı yukarı 83 TL.

 

Almanca hocalarımızın çoğunluğu ilk ders saatini ücretsiz Almanca dersi olarak veriyor. Özel ders alırken amaçlarınızı konuşmak ve belirlemek için mükemmel bir olanak.

 

Almanca ders fiyatları bu kriterlere göre değişir:

 • Almanca öğretmeni özellikleri ve eğitim tecrübesi yıl sayısı
 • Ders mekanı: (Online veya dışarıda bir mekanda)
 • Ders alma sıklığı ve her bir dersin süresi
 • Derslerdeki hedef (Almanca sertifika sınavına mı hazırlanıyorsunuz? İş için Almanca mı öğreniyorsunuz? Almanya'da okumak veya yaşamak mı istiyorsunuz? gibi)

Yakınınızdaki müsait Almanca özel ders seçeneklerine göz atın .

🇩🇪 Almanca hocasından ne öğrenebilirsiniz?

Almanca konuşmanın faydası çok fazla. Yabancı dil konuşmak size birçok farklı iş kapısı açacaktır. Yabancı dil bilmenin faydaları arasında artan zihinsel kapasite ve daha iyi dinleme becerileri sayılabilir.

 

Superprof'ta, özel ders işlemeye hazır birçok tecrübeli Almanca öğretmeni var.

 

Bir Almanca öğretmeni size pek çok konuda yardım edebilir:

 • Dil sınavları
 • Almanca gramer bilgisi
 • Konuşma pratiği ve telaffuz
 • Yazma ve fiil çekimleri
 • Okul derslerinde teknik ipucu gösterme
 • Okuma ve anlama
 • Ödevlere yardım
 • Almanca becerileri anlamında kendinize güven geliştirme.

Almanca dersi alarak ne beklediğinizi öğretmeniniz ile paylaşabilirsiniz.

 

Sertifikalı özel hocalarımız ile çalışmak size Almanca'yı daha hızlı anlama şansı verir.

 

İstanbul ve çevresinde 489 öğretmen arasından en iyi Almanca öğretmenini bulmak için arama motorumuzu kullanın.

 

Almanca öğretmenini bul

💻 Online Almanca özel ders almak mümkün mü?

Superprof'tan bir öğretmenle Almanca öğren. Online ana dili Almanca olan Alman öğretmenler ile tanış ve Almanca becerilerini hızla geliştir.

 

Almanca öğretmenlerimizin çoğu aynı zamanda online özel ders imkanı sunuyor. Hatta, platformumuzdaki webcam Almanca ders işleyebilen hoca oranımız %80.

 

Online ders bulmak için, arama motorundan online seçeneğini seçerek derslerini online işleyebilen öğretmenleri görüntüleyin.

 

Webcam ile ile online dersler size daha çok fayda sağlar. Derslerinizi kendi planlarınıza göre planlayabilirsiniz. Online dersler, hocanız evinize kadar yol gelmediği için daha hesaplı bir yöntemdir.

 

Online Almanca öğretmeni bul

👩‍🏫 Almanca kursu veren İstanbul Almanca hocası sayısı kaç?

Şu an toplam 489 Almanca öğretmeni İstanbul ve çevresinde Almanca özel dersleri vermek için müsait.

 

Özel ders öğretmeni bulmak için, özgeçmişlerine göz atın ve ders teklifleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

İstanbul içinde 489 üzeri müsait Almanca özel ders öğretmeni içinden özel ders bulun.

👩‍🎓 Yakınımda Almanca hocası nasıl bulurum?

Superprof'ta, öğretmen profilleri seçeneklerini görmek için arama yapabilir ve Almanca dersi için en ideal sonuca ulaşabilirsiniz.

 

Şehrinizdeki özel ders veren müsait öğretmenleri görüntülemek için arama kısmına ihtiyaçlarınızı girmeniz yeterli.

 

Özel ders öğretmeninizi bulmak için, özgeçmişlerini tek tek okuyun ve bilgi edinin.

 

Hoşunuza giden bir öğretmen bulduğunuzda, ilan sayfasında ders talep et butonuna tıklayarak özel ders almaya başlayabilirsiniz.

 

İstanbul ve çevresinde 489 Almanca özel ders hocası Almanca ders vermek için sizi bekliyor.

 

489 öğretmen size özel ders vermek için müsait.