Anasayfa
Ders ver

İzmir Almanca Özel Ders

🥇 En iyi öğretmenler
💻 121 öğretmen
🔒 Onaylı yorumlar
💸 Komisyonsuz

Seviyeniz nedir?

Superprofla özel dersler

İzmir Almanca öğretmeni seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yoruma almış star Almanca öğretmenlerimiz.

71 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 71 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz Almanca dersi olarak veren öğretmen oranımız %99

5 saat

Şimşek gibi hızlı Almanca öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

1

İzmir içindeki en iyi Almanca öğretmenini bulun

Almanca öğretmenlerini inceleyin ve kriterlerinize uyan İzmir içindeki harika Almanca öğretmenleriyle iletişime geçin (ücret, diploma, yorumlar, evde veya online Almanca dersi)

2

İzmir içinde Almanca dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için İzmir içindeki Almanca öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Almanca öğrenmeye başlayın

3

Yeni bir dil öğrenin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. İzmir konumunda mükemmel hocalarla yeni diller ve hobiler keşfetmek için vaktiniz var.

İzmir içindeki eski öğrencilerimiz
almanca öğretmenlerini değerlendiriyor

5.0
Emre davud Almanca öğretmeni

Davud sayesinde 13 yaşındaki oğlum Almanca konuşmayı sevmeye başladı... Tam bir sohbet arkadaşı oldular... Hiç sıkılmadan devam ediyorlar 2 aydır... Teşekkürler Davud

5.0
Filiz Almanca öğretmeni

Bugüne kadar birçok kez almancayı öğrenmeye karar verip pes etmiştim. Yüksek lisans başvurum için tekrardan başlamaya karar verdim ve yorumları da dikkate alarak Filiz hocayı seçtim. Çok memnunum ve şanslı hissediyorum. Filiz...

Şeyda, 5 ay önce

5.0
Filiz Almanca öğretmeni

Filiz hoca burada karşılaştığım en iyi hoca olabilir! Gonul rahatlığıyla herkese tavsiye ederim. Almanca erasmus sınavım icin anlamadığım gramer konularında yardım aldım ve sınavım sayesinde çook guzel geçti. Ders işleme...

Aysun, 6 ay önce

5.0
Elif Almanca öğretmeni

Yaklaşık bir buçuk aydır haftada iki saat Elif Hoca ile online ders yapıyoruz. Yazılı anlamda seviyem B2 idi; ancak konuşmam hiç iyi değildi; heyecanlanıyordum, çekiniyordum, yanlış konuşmaktan korkuyordum. Elif Hoca ile ders...

Ceren, 7 ay önce

5.0
Krhn Almanca öğretmeni

Kızım ve ben ders almaya başladık. İkimiz de çok memnunuz, 90 dk ders nasıl geçiyor anlamıyoruz. Hem eğlenceli hem de zorlayıcı. Çok kısa sürede ilerleme kaydettik. Ana dili Almanca olan bir öğretmenle çalışmak ayrıca çok...

Deniz, 9 ay önce

5.0
Lea-marie Almanca öğretmeni

Ders yapmayı iple çektiğim bir öğretmen. Gönderdiği eğlenceli alıştırmalarla da pekiştiriyorsunuz. Gündelik hayatta da almanca ile ilgili bir sorum ve sorunum olduğunda ilk olarak danıştığım kişi oldu. Teşekkürler Lea-Marie

Günyol, 9 ay önce

Tüm İzmir Almanca özel ders öğretmeni seçeneklerini aratın

Almanca özel ders öğretmenleri İzmir içinde size Almanca derslerinde yardımcı olsun

İzmir’deki Almanca Kursu Seçiminiz

Ülkeler arasındaki ekonomik değişimler giderek daha fazla iç içe ve birbirine bağımlı olduğunda, önemli olan olabildiğince fazla yabancı dili konuşarak çok dilli olmaktır. Profesyonel bir kariyerde temel farkı yaratan budur!

Dünyadaki en önemli yaşayan diller arasında sayılabilecek Almanca’nın  - ekonomik ve politik olarak konuşursak - elbette, anadili olan 100 milyon konuşanı, buna ilaveten de 100 milyon ikinci dil olarak konuşanı bulunmaktadır.

Ve bu, İzmir’de veya başka yerlerde, henüz Alman dilini öğrenme adımını atmamış olan, ancak Cermen medeniyetlerini, dil ailelerini oldukça merak eden, belki sizin de aranızda bulunduğunuz bir grup insanı saymadığımız zaman ortaya çıkan rakam.

‘Ege’nin İncisinden', dilediğiniz zaman yoğun bir dil kursu için Almanya, Avusturya veya Lihtenştayn'a seyahat etmek veya uçmak kolaydır. İsviçre, Lüksemburg, Belçika, kuzey İtalya, Namibya ve Brezilya gibi diğer bölgeleri de eklediğinizde, yoğun Almanca kurslarınıza ek olarak bu alanlardan birinde verimli bir dilsel konaklama geçirme şansınız olabilir.

İzmir’de Almanca dersleri çoktur ve bir dil okulunda akşam dersleri, özel derslerle yaz kursları, telefon dersleri, grup veya küçük grup dersleri, bireysel yoğun dersler, özel öğretmenlerle konuşma dersleri, çevrimiçi dersler de dahil olmak üzere çeşitli klasik modelleri takip eden kurslar ve öğretmenler bulunmaktadır.

Tabii ki, dil eğitimi ya da daha ayrıntılı olmamız gerekirse Almanca eğitimi, öğrenen kişi kişiselleştirilmiş bir Almanca dersi ile Almanca dilbilgisi becerilerine ek olarak sözlü anlama ve konuşma becerileri üzerinde çalışırken daha etkilidir.

Başlangıç ​​seviyesinden orta seviyeye hızla ilerlemek (örneğin "CEFR" adı verilen ortak Avrupa çerçevesine dayanarak) "1,2,3" veya "Eins, Zwei, Drei" kadar kolay olabilir; bu yüzden herkes iki dilli olabilir!

Bir yabancı dil öğrenmenin, sadece video konferans veya e-öğrenme yoluyla yapılsa bile, zekayı pekiştirmeye ve gelecekte romantik Fransızca veya İtalyanca, İspanyolca dersleri, vb. diğer dillerin öğrenilmesini kolaylaştırmaya yardımcı olduğu unutulmamalıdır.

Ege’nin İncisi İzmir’de Almanca Dersleri Alın

Birkaç dakikalığına Almanca öğrenmenin cazibesini bırakalım, bunun yerine Türkiye’deki turizmin en önemli şehirlerden biri olan İzmir’in harikalarına odaklanalım.

İzmir, 1984 yılında çıkarılan 2972 sayılı kanun ve 195 sayılı kanun hükmünde kararname sonucu İstanbul ve Ankara ile birlikte büyükşehir unvanı kazandı. Aynı yıl çıkarılan 3030 sayılı kanun ile büyükşehir ve ilçe belediyeleri statüleri netleşti. Başlangıçta üç ilçe (Bornova, Karşıyaka, Konak) İzmir Büyükşehir Belediyesinin sınırlarına dahil edildi. 2004 yılında çıkarılan 5216 sayılı kanun ile büyükşehir belediyesinin sınırları valilik binası merkez kabul edilerek yarıçapı 50 kilometre olan dairenin sınırlarına genişletildi.

İzmir Körfezi çevresinde bulunan şehir, her yıl İzmir Enternasyonal Fuarı'nı düzenleyen önemli bir fuar merkezi ve liman kentidir.

İzmir'in batısında denizi, plajları ve termal merkezleriyle Urla Yarımadası uzanır. Antik Çağ'ın en ünlü kentleri arasında yer alan Efes, Roma'nın imparatorluk devrinde dünyanın en büyük kentlerinden biriydi. Tüm İyon kültürünün zenginliklerini bünyesinde barındıran Efes, yoğun sanatsal etkinliklerle de adını duyuruyordu. Bu maksatla da bu şehre "Güzel İzmir", "Eski İzmir" ve "la Perle de l'Ionie" (İyonya'nın İncisi) deniyordu.

İzmir, yatlar ve gemilerle çevrilmiş uzun ve dar bir körfezin başında yer almaktadır. Sahil boyunca palmiye, hurma ağaçları ve geniş caddeler bulunmaktadır. İzmir Limanı, Türkiye'nin en büyük yedinci limanıdır.

Türkiye’nin en çok göç alan ili İzmir’i biraz daha tanıyalım:

*Zevkli bir gezintiyle şehri keşfetmeye İzmirlilerin buluşma noktası Konak Meydanı’ndan başlayın. Yürüyerek gezilecek birçok yere de yakın. İzmir’in kalbi meydan her daim hareketli ve kalabalık. Meydanın tam da ortasında yer alan, şehrin simgesi İzmir Saat Kulesi, 1901’de İzmirlilerin Padişah II. Abdülhamid’e tahta çıkışının 25. yılı armağanı olarak yaptırılmış. 25 metre boyundaki 4 çeşmeli kulenin saati ise Alman İmparatoru II. Wilhelm’in hediyesi.

*Körfez’e karşı kurulu, tarihin eski çağlarına bir yolculuğa çıkartan Arkeoloji Müzesi ile Etnografya Müzesi, Konak’ta Körfez’e nazır Bahribaba Parkı içinde, ulaşılabilirlik açısından oldukça kolay bir yerdeler. Etnografya Müzesi, 1831’de vebalılar için St. Rock Hastanesi olarak kurulmuş. Daha sonra kimsesiz Hıristiyan çocuklarını konuk etmiş. İzmir’in ilk eczanesini tasvir eden canlandırma ile nazar boncuğu yapımını anlatan odaları gezin.

*İki yüz yıl önce Batılı gezginler tarafından “Akdeniz’in mücevheri” olarak tanınan İzmir’in kalbi Kemeraltı, İzmir gezilecek yerler denince akla gelmesi gereken ilk yerlerden. Şehrin tarihi, kültürel ve mimari öğeleri, hanları, hamamları, camileri ve eski İzmir evleriyle eski şehir dokusunu yaşatan bir semt burası.

*Aya Vukla Kilisesinden Basmane Garı yönüne 5 dakika ilerlediğinizde karşınıza Konak Belediyesi’ne ait Radyo ve Demokrasi Müzesi çıkıyor. Çok fazla zamanınızı almadan görebileceğiniz ilginç bir müze. Siyasi ve tarihi müzeler kategorisinde Avrupa’nın en iyi 16 müzesi arasında yer alıyor.

*İzmir’in simge yapılarından Pasaport Vapur İskelesi deniz kenarında bir mola verebileceğiniz en güzel yerlerden. Konak Pier ile Cumhuriyet Meydanı arasındaki Pasaport rıhtımında, İzmir Körfezi manzarası eşliğinde çay, kahve ve nargile içmek tavla oynamak bir ritüel.

Neden öğretmeninizle Konak Pier’de buluşmuyorsunuz ya da belki Güzelyalı sahillerinde bir çay içerek ilk dersiniz hakkında bilgi alabilirsiniz!

İzmir’de Superprofla Almanca Dersleri

İzmir, alıştırmalar ve tarih kitapları aracılığıyla dil seviyenizi ve dil eğitiminizi geliştirmek için seçenekler sunan harika kütüphaneler ve kitapçılarla doludur. Kuşkusuz, tamamen anlayamayacaksınız, ancak bazı mükemmel kitaplar aracılığıyla Alman kültürünün belirli bir tarafının asimilasyonuna neden olan atmosferi bulacaksınız.

Şehrinizdeki bazı dil okullarını veya etkin öğrenme fırsatları için kişisel eğitim fikrini vurgulayan dil merkezlerini (yetişkinler için yabancı dil olarak İngilizce öğrenmek için) duymuş olabilirsiniz. Kurs masraflarına ekledikleri ücret ve komisyonları genellikle çok iyi gizledikleri için fark edemeyebilirsiniz.

Duolingo gibi önceki çevrimiçi Almanca dil uygulamalarınızı terk edin ve Almanca konuşma becerilerinizi hızlı ve verimli bir şekilde geliştirmenize yardımcı olacak özel bir eğitim programı seçin!

Bir gruptaki sınavlara hazırlanmaktan veya çevrimiçi Almanca kursları almaktan (veya yazışma kurslarından) çok daha iyi olan özel ders, öğrenciye mükemmel şekilde uyarlanmış bir eğitim programı sunar. Etkileşimli alıştırmalarla destek dersleri, yeni başlayanlar, orta ve ileri düzey dil öğrenenler için dilbilgisi becerilerini derinleştirme söz konusu olduğundan, sadece ortaokul öğrencileri için değildir!

İzmir’de anadili dışında bir dil öğrenmek, Almanca konuşan bağımsız öğretmenlerimizi birbirine bağlayan bir dijital dizin (dolaylı olarak Almanca öğrenmek için bir site) olan öğretim saatlerine komisyon eklemeyen devrimci Superprof web sitesi sayesinde 'Guten tag' demek kadar basit hale geldi.

Fransızca derslerini telefonla, Rusça derslerini çevrimiçi yöntemle, Japonca ve Çince derslerini de yüz yüze Almanca derslerinizle bir araya getirerek İzmir’deki dil öğrenme arzularınızı serbestçe karşılayabilirsiniz. Yeni bir dil öğrenmek için, 1 numaralı dil öğrenme kaynağınız olarak Superprof'a göz atın!

Web sitemizdeki her bir Almanca öğretmeninin, fotoğrafları, akreditasyonları (diplomalar açısından), önceki öğrencilerin derecelendirmeleri ve yorumları, seyahat edebilecekleri yerler, saatlik ücret vb. bilgilerin olduğu kısa bir biyografisi olan bir profil sayfası bulunur.

Almanca öğrenim kurslarınızı daha da kolaylaştırmak için, öğretmenlerimizin çoğunun ilk derslerinin ücretsiz olduğunu bilmek de motive edici olacaktır!

İzmir’deki Superprof Almanca Kurslarının Çeşitleri

İzmir şehri Superprof Almanca dil öğrenme kursları açısından oldukça bereketlidir:İzmir’de, ev içi sınıflar aracılığıyla akıcı bir şekilde Almanca konuşmanıza yardımcı olmak için bekleyen düzinelerce özel öğretmen var!

Bazıları küçük ve özel bir sektörde (genellikle belirli bir mahallede) faaliyet gösterir, ancak çoğu şehir içinde toplu taşıması rahat herhangi bir yere seyahat edebilir. Evde, öğretmeninizin evinde ya da kışın bir kafe ya da yaz aylarında bir park gibi başka bir yerde:İzmir’de, ileri düzeyde Almanca dil kursları almak için olanaklar sınırsızdır!

Ege bölgesi gibi, geniş bölgeleri aradığınız zaman, bulabileceğiniz öğretmenlerin sayısının, 3 veya 4 kat artmaya başlayacağını bilin. Superprof'ta tüm Türkiye’de 1200’'den fazla Almanca öğretmeni var!

Ana dili İngilizce olan kişiler, doğumdan beri iki dilli, Almanca sertifikalı öğretmenler ve diğer Alman uzmanlar size profesyonel ve kişisel olarak İzmir’deki en iyi Almanca kurslarını sunmak için yarışırlar. Birçok öğretmen için saatte 68 TL’ye ders vermekte ve 3 saat içinde geri dönüş yapmaktadır: Selin, Deniz, Sedef ve diğerleri Almanca dil öğrenme hayallerinizi gerçekleştirmek için ilk adımı atmanızı bekliyor.

Sıklıkla sorulan sorular:

💰 İzmir Almanca hocası ücretleri ortalama kaç TL?

İzmir Almanca dersi ücreti aşağı yukarı 71 TL.

 

Almanca öğretmenlerimizin çoğunluğu ilk ders saati ücretsiz. Özel ders alırken hedeflerinizi konuşmak ve belirlemek için mükemmel bir imkan.

 

Ders fiyatları bu kriterlere göre değişir:

 • Almanca öğretmeni özellikleri ve eğitim tecrübesi yıl sayısı
 • Ders mekanı: (Online veya dışarıda bir mekanda)
 • Ders sayısı ve her bir dersin süresi
 • Derslerdeki hedef (Almanca sertifika sınavına mı hazırlanıyorsunuz? İş için Almanca mı öğreniyorsunuz? Almanya'da okumak veya yaşamak mı istiyorsunuz? gibi)

Şehrinizdeki müsait Almanca öğretmeni seçeneklerine göz atın .

🇩🇪 Neden İzmir içinde Almanca ders almalısınız ?

Almanca konuşmanın faydası çok fazla. Yabancı dil konuşmak size birçok farklı iş kapısı açacaktır. Yabancı dil bilmenin faydaları arasında artan zihinsel kapasite ve daha iyi yazma becerileri sayılabilir.

 

Superprof'ta, özel ders vermeye hazır birçok yüksek seviyeli Almanca hocası var.

 

Bir Almanca hocası size pek çok konuda yardım edebilir:

 • Dil sınavları
 • Almanca gramer bilgisi
 • Konuşma ve doğru telaffuz
 • Yazma ve fiil çekimleri
 • Okul derslerinde teknik ipucu gösterme
 • Okuma ve anlama
 • Ödevlere yardım
 • Almanca bilginiz anlamında kendinize güven duyma.

Almanca dersleri alarak ne hedeflediğinizi öğretmeniniz ile konuşabilirsiniz.

 

Tecrübeli özel öğretmenlerimiz ile çalışmak size Almanca'yı daha hızlı anlama olanağı verir.

 

İzmir ve çevresinde 121 öğretmen arasından en iyi Almanca öğretmenini bulmak için arama motorumuzu kullanın.

 

Almanca öğretmenini bul

💻 Online Almanca özel dersler nasıl alabilirim?

Superprof'tan bir öğretmenle Almanca öğren. Superprof'ta ana dili Almanca olan Alman öğretmenler ile tanış ve Almanca becerilerini hızla geliştir.

 

Almanca öğretmenlerimizin çoğu aynı zamanda online özel ders imkanı sunuyor. Hatta, platformumuzdaki Skype Almanca ders verebilen hoca oranımız %80.

 

Online Almanca öğretmeni bulmak için, arama motorundan online seçeneğini seçerek derslerini online işleyebilen öğretmenleri görüntüleyin.

 

Skype ile online dersler size daha çok fayda sağlar. Derslerinizi kendi planlarınıza göre planlayabilirsiniz. Online dersler, hocanız evinize kadar yol gelmediği için daha hesaplı bir yöntemdir.

 

Online Almanca öğretmeni bul

👨‍🏫 İzmir içinde kaç öğretmen Almanca özel ders vermek için müsait?

Şu an toplam 121 öğretmen İzmir ve çevresinde Almanca özel dersleri vermek için müsait.

 

Tüm öğretmenlerin profilini görebilir ve ihtiyaçlarınıza uyan Almanca öğretmenine talep gönderebilirsiniz.

 

121 üzeri Almanca hocası arasından ders seçin.

🧑‍🎓 Yakınımda Almanca öğretmeni nasıl bulurum?

Superprof'ta, öğretmen profili seçeneklerini görmek için arama yapabilir ve Almanca dersi için en ideal sonuca ulaşabilirsiniz.

 

Şehrinizdeki özel ders veren müsait hocaları görüntülemek için arama kısmına kriterlerinizi girmeniz yeterli.

 

Her bir hocanın profilini görebilir ve size uygun Almanca hocasını ders talebi göndermek için seçebilirsiniz.

 

Hoşunuza giden bir hoca bulduğunuzda, ilan sayfasında ders talep et butonuna tıklayarak ders almaya başlayabilirsiniz.

 

İzmir içi tüm semtlerde, 121 hoca özel dersler işlemeye hazır.

 

121 üzeri Almanca öğretmeni arasından Almanca dersinizi seçin.