Anasayfa
Ders ver

Eskişehir Almanca Ders

🥇 En iyi öğretmenler
💻 43 öğretmen
🔒 Onaylı yorumlar
💸 Komisyonsuz

Seviyeniz nedir?

Superprofla özel dersler

Eskişehir Almanca öğretmeni seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yoruma almış star Almanca öğretmenlerimiz.

60 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 60 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz Almanca dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

4 saat

Şimşek gibi hızlı Almanca öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

1

Eskişehir içindeki en iyi Almanca öğretmenini bulun

Almanca öğretmenlerini inceleyin ve kriterlerinize uyan Eskişehir içindeki harika Almanca öğretmenleriyle iletişime geçin (ücret, diploma, yorumlar, evde veya online Almanca dersi)

2

Eskişehir içinde Almanca dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Eskişehir içindeki Almanca öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Almanca öğrenmeye başlayın

3

Yeni bir dil öğrenin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Eskişehir konumunda mükemmel hocalarla yeni diller ve hobiler keşfetmek için vaktiniz var.

Tüm Eskişehir Almanca özel ders öğretmeni seçeneklerini aratın

Almanca özel ders öğretmenleri Eskişehir içinde size Almanca derslerinde yardımcı olsun

Eskişehir’de Almanca Dersi

Almanca konuşmak veya Almanca öğrenmek uzun süreli çalışma ve özveri gerektirir. İngilizce, Arapça ve Farnsızca gibi öğrenilecek daha popüler birkaç dil olsa da, bu, Almanca bilmek de en az diğer dilleri bilmek kadar etkili ve önemli olacaktır. Almanca, Avrupa'da en çok konuşulan dillerden biridir ve Almanca bilmek iş ararken size önemli bir avantaj sağlayacaktır. Ayrıca, dünyanın dört bir yanında Almanca konuşan, bir gün ziyaret etmek veya Almanca dil okuluna başlamak isteyebileceğiniz birçok ülke de bulunmakta.

Almanca gibi bir dili öğrenmek, azimli ve disiplinli bir çalışma programınız olsa da, parmaklarınızı şıklatmak kadar çabuk gerçekleşemez. En hızlı yöntemlerle Almanca öğrenmek, tam bir dil edinimi, yoğunlaştırılmış kurslar ve inanılmaz motivasyon gerektirir.

Almanca öğrenmeye yeni başlayanlardan ileri seviyedeki öğrencilere kadar, dil seviyenizi ve becerilerinizi geliştirmenin birçok yolu vardır:

 • Dil okulunda dil kursu (örneğin iş için Almanca öğrenmek için), genellikle grup dersleri şeklinde ve özel öğretmenlerle akşam dersleri şeklinde alınır.
 • Anadili Almanca olan bir Alman ailenin yanında yaz tatillerinde vakit geçirmek ve böylece dile maruz kalmak
 • Hızla ilerlemek ve kişinin sözlü dinleme anlayışını pekiştirmek için yurtdışına seyahat etmek (Almanya'da değişim öğrencisi olarak okumak, yabancı dil olarak Türkçe öğretme, dil okulu, tekrarlanan dil kursları, dil değişim programları...)
 • Yoğun Almanca kursu veya yoğun bir Almanca sınav hazırlık kursu
 • Dinleme, anlama ve konuşma becerilerinizi geliştirmek için Almanca konuşma dersleri
 • Dil okullarında seviye atlamanıza yardım edecek anadili Türkçe olan öğretmenlerle dil kursları
 • Yoğun programlı küçük gruplu yaz kursları
 • Çift dil beceri seviyesine ulaşmanıza yardımcı olmak için Skype üzerinden özelleştirilmiş eğitim (online Almanca dersleri)
 • Telefonda konuşmalı ikinci dil dersleri
 • Online kurslarla Almanca öğrenmek için e-öğrenme
 • Dilbilgisi ağırlıklı yabancı dil yazışma kursları (uzaktan kurslar)

Tüm bunların ötesinde en iyisi ise, özel bir öğretmenle evde ders almak, Almanca’da akıcı olma yolunda hızlı ve verimli bir şekilde ilerlemek için ideal bir yöntemdir.

Eskişehir’de Almanca Öğrenmek Ne Kazandırır?

Geçtğimiz on yıllar boyunca Türkiye, okullarda ve mezuniyet sonrası yabancı dil öğrenmeye verdiği önemi artırmaktadır. Türkiye’de %15.9 oranında kişi 1 yabancı dil, % 2.3’ü 2 yabancı dil, %0.3’ü 3 yabancı dil bilmektedir. Geri kalan %82.8 kişi ise ana dilinden farklı bir dil bilmiyor.

Hatırlatmalıyız ki, ikinci bir dil öğrenmek ve bilmek pek çok nedenden dolayı önemlidir! Örnek verecek olursak:

 • Bilişsel becerilerinizi geliştirmek: Birden fazla dil konuşan insanlar, gelişmiş hafıza, konsantrasyon, eleştirel düşünme becerileri, problem çözme ve çoklu görev becerilerine sahiptir. Üstelik, iki dilli olmak zihinsel yaşlanmayı ve yaşlandıkça bilişsel gerilemeyi engellemeye yardımcı olabilir.
 • Seyahat ederken yerli halkla kendi ana dillerini konuşarak başkalarıyla iletişim kurmak, diğer kültürleri ve insanları anlamak, ufkunuzu ve bakış açınızı genişletebilir. Dil kurslarınızda ve seyahatlerinizde daha yakın iletişim kurmak, yıllarca sürecek dostluklar kurmanıza olanak sağlar.
 • Kariyerinizi geliştirmek: Dil becerileri, iş arama sırasında rekabet ederken fark yaratan bir avantaj olabilir. Sektörünüz veya dil seviyeniz ne olursa olsun, yabancı dil bilmek tüm meslekler tarafından ihtiyaç duyulan ilk 8 beceri arasındadır.
 • Türkçe becerilerinizi geliştirin: İkinci bir dil öğrenmek, iletişim becerilerinizi geliştirebilir ve ana dilinizde kelime dağarcığınızı çoğaltabilir!
 • Daha fazla dil öğrenin: Araştırmalar gösteriyor ki, ikinci bir dil öğrenme yolculuğuna başladığınızda, diğer yabancı dillerin öğrenimi özellikle çocukken daha kolay hale geliyor.
 • Kendinize olan güveninizi artırın: Yeni bir dil öğrenmek bazen göz korkutucu bir plan olabilir, ancak denemek ve hata yapmak ve sonra başarılı olmak, kendinize güven duymanız için gerekli desteği size sağlayacaktır! Kendinizi biraz zorlayıp ve kaydettiğiniz ilerlemeyi görmek inanılmaz bir başarı duygusu verir.
 • Bu kapsamlı bir liste olmasa da, ikinci bir dil öğrenmenin bir diğer önemli nedeni de geleceğinizde size yardımcı olabilmesidir!

Araştırmalara göre İngilizce’den sonra gelecekte en çok ihtiyaç duyulacak ve önemli olacak diller arasında listesinin başında İspanyolca, Çince, Fransızca, Arapça ve Almanca ilk beş dilde ve sonrasında İtalyanca, Felemenkçe, Portekizce, Japonca ve Rusça'nın geliyor. Almanca aslında çoğu dilin önemli ölçüde önünde yer alıyor. Gelecekte ihtiyaç duyabileceğiniz Almanca konuşmak gibi becerilere bir adım önde başlarken eğlenirken ve başarılı hissetmek kulağa oldukça iyi bir fikir gibi geliyor!

Eskişehir’de Almanca Kursu Bulun!

Eskişehir yoğun öğrenci nüfusu ile gelişmekte olan bir şehir ve Almanca dersleri alarak ikinci dilinizi öğrenmek için harika bir yer. Çoğu insan Eskişehir’i öğrencilerin kültürel, finansal ve ticari kalbi olarak görüyor. 2 mükemmel üniversiteye ev sahipliği yapar ve nüfusuna oranlar çok büyük bir öğrenci nüfusuna sahiptir.

Çok çeşitli, aktif, kültürlü ve dil öğrenimi için birçok farklı fırsat sunuyor! Dil okulları, dernekler, üniversite grupları, konuşma kulüpleri var ve işte seçeneklerden sadece birkaçı:

 • Özel Almanca Kursları: Merkezi konumdaki kurslarda düzenlenen Almanca kursları. Sizi kurs boyunca meşgul ve motive etmek için tasarlanmış sınıf etkinlikleri ile anadili veya iki dilli bir konuşmacı tarafından öğretilir.
 • Eskişehir Osmangazi Üniversitesi: Arapça, Mandarin, Fransızca, Almanca, Yunanca, İtalyanca, Japonca, Portekizce, Rusça ve İspanyolca v.b dillerinde sunulan yarı zamanlı yüksek kaliteli dil kursları.
 • Eskişehir Dil Koleji: Amaçları "eğitimi farklı kültür ve geçmişlere sahip bireyler için erişilebilir kılmak, böylece yüksek düzeyde akademik başarıya ulaşabilir ve kişisel ve mesleki hedeflerine ulaşabilir". İngilizce, Öğretmen Eğitimi, Sınav Hazırlığı, Online Kurslar ve hatta yalnızca size özel kurslar sunarlar.

Eskişehir’de Almanca kursu sayısı da oldukça fazladır. Eskişehir Almanca kursu açısından bir cennettir dersek yeridir. Eskişehir Almanca kursları sizlere farklı programlar sunarak günlük hayat ritminize göre size en uygun olan kursu seçme imkanı verir. Aynı zamanda seviyenize göre de Eskişehir’de Almanca kursları bulabilirsiniz. Bunun ötesinde, elbette herkesin kendine göre bir bütçesi bulunmaktadır. Eskişehir Almanca kurs fiyatları size geniş bir yelpaze sunarak bütçenizi sarsmadan Almanca öğrenme sevdanızı gerçekleştirmenize olanak verir. Sizin için kısa bir Eskişehir Almanca kursları listesi hazırladık, umuyoruz ki aradığınız kursu bulmanıza yardımcı olacaktır:

 • Önder Dil Kursu
 • Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları
 • YDS Academy
 • Ukla Academy Language Schools
 • Avan Dil Merkezi
 • American Lif Dil Kursu
 • Teol Dil Okulları
 • English Time Dil Okulu vb.

Eskişehir Superprof ile Alman Dersleri

İster Almanca öğrenmek istiyor olun ister başka bir dil öğrenmek istiyor olun Eskişehir mükemmel bir yerdir. Evde özel ders alabilirsiniz ve dersler size göre uyarlanır.

Almanca kelim öğrenme, Almanca konuşma, Almanca yazma, Almanca dilbilgisi gibi konularda eğer kaliteli dil eğitimi ve hızlı ilerleme ile hızlı dilsel gelişme istiyorsanız, Superprof’ta yetkin Almanca öğretmenleri sizleri bekliyor.

Yabancı bir dil öğrenmek, sadece Almanca özel ders öğretmeni bulup ev ödevlerinde ders yardımı almaktan çok farklıdır. Her dersin her bir saati Almanca öğrenirken edineceğiniz gelişim ile kendi başına tam bir derstir.

Almanca özel dersi alıp Almnaca öğrenmek, kendi öğrenme stilinizi biliyorsanız dersleri kendinize göre şekillendirme olanağı vereceğinden size hem aradığınız özgüveni hem de daha kolay Almanca öğrenme imkanını sağlayacaktır.

Almanca kursları size diğer öğrencilerle grup halinde sınıflarda ders alma seçeneği sunar. Aynı zamanda dersler kurs programına göre gitmektedir. Yani kendi öğrenme hızınız, öğrenme şekliniz ve ihtiyaçlarınız belki çok öncelikli olmayabilir. Her ne kadar daha fazla saat Almanca dersi alabilecek olsanız da, kurslar bu yüzden daha yavaş ilerleyebilir. Fakat Almanca özel dersi ile daha az ders saatiyle daha hızlı ilerlemek mümkün!

Almaya’da yaşama veya Almanya’da staj ve hatta Almanya’da çalışma ile birleştirildiğinde dil eksiklikleri yavaş yavaş kaybolur ve Alman kültürü, kelimeleri doğru telaffuz, Almanca pratik gibi konularda gün ve gün yaşayarak doğal bir şekilde ilerlemenize olanacak sağlar.

Eskişehir’deki Superprof Almanca Derseleri Nasıldır?

Superprof, her öğretmene özel üye yorumları ve referanslar sayesinde seçtiğiniz öğretmen hakkında şeffaflık sağlarken size paranızın karşılığını gerçek kalitede verirken aynı zamanda hoş olmayan sürprizlerden kaçınır.

Yalnızca lise, üniversite veya ileri düzeyde öğrenmek için değil, onaylı Almanca özel öğretmeni profillerinden oluşan kapsamlı bir öğretmen kitlesi sunuyoruz.

Önceki öğrencilerin görüşleri ve sıralamaları, profil, diplomalar (sertifikalı öğretmen, çift dilli, anadili Almanca öğretmen, yabancı öğrenciler vb.), fiyat, hangi mekanlarda ders verildiği, ücretsiz ilk deneme dersi gibi parmaklarınızın ucunda sayısız kritere uyan birçok öğretmen özel ders vermek için sizleri bekliyor.

Eskişehir’in her semtinde bulunan çok sayıda Almanca öğretmeni ile, öğretmenlerin niteliklerine bağlı olarak 30 ila 54 TL arasında saatlik ücret aralığı ile aslında oldukça geniş bir yelpazeden de seçim yapabilirsiniz!

Yalnızca Almanca dersi için değil de, genel olarak dil eğitimi konusuna meraklı mısınız? Aramanızı diğer dillerle de değiştirebilirsiniz: Arapça dersleri, İşaret dili dersi, Rusça dersleri, Japonca dersleri, İtalyanca dersleri, İspanyolca kursları vb.

Eskişehir Superprof web sitemizde, bilgisayar kursları ve müzik dersleri (örneğin piyano dersleri ve hatta gitar dersleri), fizik dersleri ve kimya dersleri, hatta boks gibi diğer alanlarda da ders verilmektedir!

Her öğrenci kendi ihtiyaçlarına uyan doğru öğretmeni bulacak, örneğin Almanca sınava hazırlık için destek, Almanya’ya seyahat için Almanca başlangıç ​​dersi veya iş için Almanca derslerini kolayca bulacaktır. Okul dersleri desteği ve Eskişehir’deki özel Almanca dersleri artık tüm halkın yararlanabileceği çeşitlilikte!

Sıklıkla sorulan sorular:

💰 Eskişehir Almanca dersi fiyatları ne kadar ?

Eskişehir içinde, saatlik Almanca dersi ücreti ortalama 60 TL.

 

Almanca öğretmenlerimizin neredeyse hepsi ilk ders saatini ücretsiz Almanca dersi olarak veriyor. Özel ders alırken hedeflerinizi konuşmak ve belirlemek için mükemmel bir fırsat.

 

Almanca özel ders fiyatları bu kriterlere göre değişir:

 • Hocanın özellikleri ve eğitim tecrübesi seviyesi
 • Ders mekanı: (Video araması ile veya öğretmenin evinde)
 • Toplam ders sayısı ve her bir dersin süresi
 • Derslerdeki amaç (Almanca sertifika sınavına mı hazırlanıyorsunuz? İş için Almanca mı öğreniyorsunuz? Almanya'da okumak veya yaşamak mı istiyorsunuz? gibi)

Yakınınızdaki müsait Almanca özel ders seçeneklerine göz atın .

🇩🇪 Neden Eskişehir içinde Almanca özel dersi almalısınız ?

Almanca konuşmanın faydası çok fazla. Yabancı dil konuşmak size birçok farklı iş kapısı açacaktır. Yabancı dil bilmenin faydaları arasında artan zihinsel kapasite ve daha iyi dinleme becerileri sayılabilir.

 

Superprof'ta, özel ders vermeye hazır birçok tecrübeli Almanca hocası var.

 

Bir Almanca öğretmeni size pek çok konuda yardımcı olabilir:

 • Dil sınavları
 • Almanca gramer bilgisi
 • Konuşma ve telaffuz
 • Yazma becerileri ve fiil çekimleri
 • Okul derslerinde teknik ipucu gösterme
 • Okuma ve anlama
 • Ödevlere yardım
 • Almanca becerileri anlamında kendinize güven geliştirme.

Almanca dersleri alarak ne beklediğinizi öğretmeniniz ile konuşabilirsiniz.

 

Deneyimli özel öğretmenlerimiz ile çalışmak size Almanca'yı daha hızlı anlama imkanı verir.

 

Eskişehir ve çevresinde 43 Almanca hocası arasından en iyi Almanca öğretmenini bulmak için arama motorumuzu kullanın.

 

Almanca öğretmenini bul

💻 Online ders alabilir misiniz?

Superprof'tan bir öğretmenle Almanca öğren. Superprof'ta ana dili Almanca olan Alman öğretmenler ile tanış ve hızla Almanca konuşmaya başla.

 

Almanca öğretmenlerimizin çoğu aynı zamanda online özel ders imkanı sunuyor. Hatta, platformumuzdaki webcam Almanca ders işleyebilen hoca oranımız %80.

 

Online ders bulmak için, arama motorundan online seçeneğini seçerek derslerini online işleyebilen öğretmenleri görüntüleyin.

 

Webcam ile ile online dersler size daha çok fayda sağlar. Derslerinizi kendi planlarınıza göre planlayabilirsiniz. Online dersler, hocanız evinize kadar yol gelmediği için daha hesaplı bir yöntemdir.

 

Online Almanca öğretmeni bul

👨‍🏫 Eskişehir içinde kaç özel ders öğretmeni Almanca dersleri vermek için müsait?

Şu an toplam 43 öğretmen Eskişehir ve çevresinde Almanca özel ders işlemek için müsait.

 

Özel ders öğretmeni bulmak için, özgeçmişlerine göz atın ve ders teklifleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

Eskişehir içinde 43 üzeri müsait Almanca özel ders öğretmeni içinden özel ders bulun.

🧑‍🎓 Eskişehir içinde Almanca öğretmeni nerede bulabilirim?

Superprof'ta, öğretmen profili seçeneklerini görmek için arama yapabilir ve Almanca dersi için en ideal sonuca ulaşabilirsiniz.

 

Semtinizdeki özel ders veren müsait öğretmenleri görüntülemek için arama kısmına ihtiyaçlarınızı girmeniz yeterli.

 

Her bir öğretmenin ilanını görebilir ve size uygun Almanca öğretmenini iletişime geçmek için seçebilirsiniz.

 

Hoşunuza giden bir hoca bulduğunuzda, ilan sayfasında ders talep et butonuna tıklayarak özel ders almaya başlayabilirsiniz.

 

Eskişehir ve ilçelerinde 43 hoca Almanca ders vermek için sizi bekliyor.

 

43 öğretmen size Almanca özel ders vermek için müsait.