Anasayfa
Ders ver

Konya Almanca Ders

🥇 En iyi öğretmenler
💻 39 öğretmen
🔒 Onaylı yorumlar
💸 Komisyonsuz

Seviyeniz nedir?

Superprofla özel dersler

Konya Almanca öğretmeni seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yoruma almış star Almanca öğretmenlerimiz.

54 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 54 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz Almanca dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

2 saat

Şimşek gibi hızlı Almanca öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

1

Konya içindeki en iyi Almanca öğretmenini bulun

Almanca öğretmenlerini inceleyin ve kriterlerinize uyan Konya içindeki harika Almanca öğretmenleriyle iletişime geçin (ücret, diploma, yorumlar, evde veya online Almanca dersi)

2

Konya içinde Almanca dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Konya içindeki Almanca öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Almanca öğrenmeye başlayın

3

Yeni bir dil öğrenin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Konya konumunda mükemmel hocalarla yeni diller ve hobiler keşfetmek için vaktiniz var.

Konya içindeki eski öğrencilerimiz
almanca öğretmenlerini değerlendiriyor

Tüm Konya Almanca özel ders öğretmeni seçeneklerini aratın

Almanca özel ders öğretmenleri Konya içinde size Almanca derslerinde yardımcı olsun

Konya’da Almanca Öğrenmek İsteyenler

Konya ülkemizin büyük şehirlerinden biridir. Konya’nın nüfusu 2 milyondan fazladır. Bu nüfusuyla Konya ülkemizdeki ilk on şehir içindedir. Konya yüz ölçümü olarak da ülkemizin en büyük şehridir. Ülkemizin iç Anadolu bölgesinde bulunan Konya geniş bir alan üzerine kuruludur. Konya il sınırı Türkiye’deki en büyük alanı kaplayan il sınırlarına sahiptir. Konya’nın hem büyük bir nüfusa hem de büyük bir yüz ölçümüne sahip olması çok fazla ilçesinin bulunmasını da beraberinde getirmiştir. Konya’da pek çok ilçe bulunmaktadır. Konya’nın merkez ilçeleri Selçuklu, Karatay ve Meram olarak üç adettir. Konya’da nüfusun büyük bir yoğunluğu bu merkez ilçelerde toplanmıştır.

Konya’da nüfusun yoğunluğu gençlerden oluşmaktadır. Genç nüfus Konya’nın büyük bir bölümünü oluşturur. Aynı zamanda orta yaşlı nüfusta Konya’da büyük bir paya sahip nüfus gruplarındandır. Konya’da en küçük nüfus grubu ise yaşlı nüfusa sahiptir.

Bu veriler Konya’da eğitim almak isteyen oldukça dinamik bir nüfusun varlığını bize gösterir. Genç nüfus çoğunlukla okul çağında olan nüfustur. Almanca öğrenmek bu grup için önemli bir aktivitedir.

Konya’da pek çok veli çocuklarının erken yaşta bir dil öğrenmesini istemektedir. Her ne kadar İngilizce okullarda ilkokuldan itibaren ikinci dil olarak öğretilse de veliler çocuklarının İngilizce dışında da bir dil öğrenmesini istemektedir. Hatta öyle bir boyuttadır ki Konya’da okul öncesi yaşlardan itibaren öğrenci velileri çocuklarına bir yabancı dil öğretmek istemektedir. Velilerin dil öğrenimine bu kadar erken yaşta başlanmasını istemesinin sebebi çocukların erken yaşta çok daha kolay bir şekilde dil öğrenmesidir. Özellikle anaokulu ve hatta kreş çağındaki çocuklar yeni bir şeyler öğrenmeye oldukça hazırdır. Çocuklarının beyninin boş bir sayfa olarak düşünebilirsiniz. Üzerine ne yazarsanız yazın almaya müsaittir. Bunu çok iyi bilen aileler ve uzmanlar kreşten itibaren yabancı dil dersleri uygulamaktadır.

Bunun dışında tabi ki ilkokul çağında ve ortaokul çağında da veliler çocuklarının yaz tatillerinde kendilerini geliştirmelerini istemektedir. Bunun için çocuklarına Almanca dersi almayı veya Akmanca kursuna göndermeyi planlamaktadırlar. Böylece çocuklar yaz tatillerini daha verimli geçirmiş olur.

Konya’da lisede öğrenciler Anadolu liselerinden ve fen liselerinde İngilizceden sonra üçüncü dil olarak çoğunlukla daha doğrusu neredeyse her zaman Almanca dersleri görmektedir. İngilizce kadar yoğun olmasa da Almanca dersleri de lisede yer kaplamaktadır. Almanca dersleri lisede gene olarak haftada 2 saat olarak verilir. Lise de başka diller varken Almanca öğretilmesinin sebebi arasında Türkiye’nin Almanya ile olan sıkı ekonomik ve kültürel bağları bulunur. Almanya bugün Türkiye’nin en faz ihracat ve ithalat yaptığı ülkedir. Bu sebeplerden ötürü liselerde İngilizceden sonra Almancanın öğretilmesi uygun görülmüştür. Lise öğrencileri Almanca ek dersi veya Almanca kurslarına yönelebilir.

Bunun dışında Konya’da çok fazla üniversite bulunur. Bu üniversitelerde Türkiye’nin çeşitli yerlerinden gelen öğrenciler yükse öğrenimlerini görmektedirler. Yüksek öğrenimdeki öğrenciler iş hayatına atılmadan önceki son eğitim hayatına girmiş bulunurlar. Bu yüzde yoğun bir şekilde kendilerini geliştirip iş hayatına atılırlar. Bu nokta da üniversite öğrencileri için bir yabancı dil öğrenmek en iyi seçeneklerden biridir. Bu yüzden öğrenciler Konya’daki dil kurslarına yönelip Almanca gibi İngilizceden sonra Türkiye’de iş dünyasında en etkili dillerden birini öğrenmek isteyebilirler. Bu sebeplerden ötürü Konya’daki üniversite öğrencileri de Konya’da Almanca dersi veya Almanca kursu arayışına girecektir.

Almanca öğrenmek isteyen bir diğer grup ise Almanya’ya gezi planlayan kişilerdir. Almanya’ya seyahat etmek isteyen pek çok kişi Almanya’ya gitmen önce ülkeyi daha iyi tanıyabilir. Bu sebeple turistik amaçlarla Almanya’ya seyahat eden kişilerde Konya’da Almanca kursu arayan bir diğer kitleyi oluşturacaktır.

Bir diğer grup ise Konya’da iş hayatına atılmış çalışanlardır. Konya’da çalışanlar dil becerilerini arttırıp daha iyi olanaklarda çalışmak veya kariyer değiştirmek isteyebilirler. Bu sebeple Almanca gibi yeni bir dil öğrenmek tercihleri arasında olabilir.

Almanca öğrenmek isteyen bir başka grup ise Almanya ile iş yapmak isteyen gruplardır. Konya’da ticaret hayatında bulunan kişiler Almanya ile iş yaparken Almanca bilmeye ihtiyaç duyacaktır. Bu noktada Almanca kursları veya Almanca dersleri almak kaçınılmaz olacaktır.

Konya’da Almanca Öğrenmenin Faydaları

Almanca öğrenmek her şeyden önce bize yeni bir yetenek kazandırır. Almanca konuşmak. Bu yetenek her yönüyle hem fiziksel hem sosyal hem kültürel hem de mesleki anlamda bize çok şey katacaktır. Dilerseniz öncelikle fiziki yaralarına göz atalım. Yeni bir dil öğrenmek yapılan çalışmalara göre hafızamızı önemli ölçüde güçlendirir ve beynimizin daha işlevsel olmasını sağlar. Yeni bir dil öğrenirken pek çok farklı gramer yapıları öğreniriz. Bu gramer yapıları bizim dilimizden oldukça farklı olabilir. Örneğin Almanca grameri Türkçeden çok farklıdır. Bu süreçte bu denli farklı bir dili öğrenirken beynimiz yeni bağlantılar kurarak farklı bir bakış açısı geliştirir ve beynimizdeki sinir ağları olumlu bir şekilde gelişme gösterir. Bu durum ileri ki yaşlarda bir hastalık olan Alzheimer gelişimini engeller.

Aynı zamanda Almanca gibi bir yabancı dili öğrenmek Türkçeyle ortak çok fazla sözcük olmadığı için yeni sözcükler öğrenmemizi ve ezber yapmamızı gerektirir. Ezber yaparken aynı zamanda hafızamız ve akılda tutma süremizde artar. Bu şekilde beynimiz geliştirmiş oluruz.

Almanca öğrenmenin bir diğer yararı ise psikolojik olacaktır. Yeni bir şey öğrenme ve kendini geliştirme duygusu aynı zamanda almanca gibi bir dili öğrenme yeteneği ile kendinize özgüveniniz artacaktır. Bu şekilde hem iş hem de sosyal hayatınızda kendinizden daha emin bir birey olabilirsiniz Almancanın sosyal hayattaki faydaları da çok fazladır. Almanca öğrenirken öncelikle yeni arkadaşlar edinir. Yeni sınıf arkadaşımız ve öğretmenimiz hayatımıza giren yeni insanlar olacaktır. Hayatımıza giren bu insanlar çok iyi arkadaşımız olabilir veya hayat boyu görüşeceğimiz insanlar olabilirler. Bunun ötesinde almanca konuşuyor olman bize çok farklı milletten insanla konuşma ve tanışma kabiliyeti verir. Bu şekilde sadece kendi ülkemizin insanlarıyla değil, aynı zamanda başka ülkelere ve kültürlerden insanlarla konuşabiliriz.

Almanca bugün dünya da 80 milyonluk nüfusu ile en çok Almanya’da konuşulmaktadır. Almanca aynı zamanda İsviçre, Avusturya, Belçika, Lüksemburg gibi ülkelerde de resmi dildir. Bu ülkelerin insanları ile onların anadillerinde konuşarak hem kendilerini hem de kültürlerini çok daha iyi ve doğru bir şekilde öğrenebilirsiniz. Artık internet sayesinde farklı ülkelerde ki insanlarda iletişim kurup tanışmak çok kolay. Almanca öğrenirken bile bu ülkelerdeki insanlarla tanışıp konuşabilirsiniz. Böylece tüm dünyadan arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Bu şekilde hem sosyalleşip Almanca dil pratiği yapmış olursunuz. Hem eğlen hem öğren.

Almanca öğrenmenin kültürel faydaları da sayısız olacaktır. Almanya bilimden sanata pek çok alana değerli insanlar yetiştirmiş bir ülkedir. Almanlar hem bilime hem de sanata büyük katkılarda bulunmuşlardır. Almanca konuşmak size Almanca kitaplar, Almanca filmler, Almanca diziler, Almanca müzikler keşfetmeyi mümkün kılar. Akademisyenseniz veya bilimle uğraşıyorsanız Almanca bilmek almanca bilim kaynaklarına almanca literatüre erişmenizi sağlar.

Almanca öğrenmenin yararları arasında mesleki faydalarda olacaktır. Almanca öğrenmek size almanca bilmeyen birine göre bir adım öne geçirecektir. Konya’da Almanya ile ilgili işlerde ve Konya’da almanca bilen eleman arayan yerlerde şansınız oldukça yüksek olacaktır. Konya’da almanca bilen iş ilanları Konya’nın almanya ile gelişen ticari bağları zamanla artmaktadır. Bu da size yeni iş kapıları açılacağı anlamına gelir. Almanca bilmek bir şirkete başvuru yaptığınıza CV’nizin çok daha fazla dikkat çekmesini sağlar.

Kendi işiniz var ise ve ticaret ile ilgileniyorsanız, Almanca öğrenmek işinizi büyütmenize ve almanya ile ticaret yapmanıza olanak verebilir. Bu da uluslararası büyüyen bir Konya firması olmanız için ilk adımı atmanızı sağlayabilir.

Konya’da Almanca bilmek aynı zamanda size yeni iş kapıları da açar. Konya’da yoğun bir Türkiye’den Almanya’ya göç etmiş gurbetçi yaşamaktadır. Bu nüfusun Almanya ve Türkiye arasındaki resmi işler için sürekli olarak resmi belgeleri çevirtmeleri gerekmektedir. Bu noktada Almanca Türkçe çevirmenlere oldukça ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle Konya’da boşanma, miras, sigorta, vergi dairesi, mahkeme gibi konularda resmi belge çevirisi için Almanca yeminli tercüman ihtiyacı bulunmaktadır.

Bu noktada almanca yeminli tercüman ihtiyacı çok yüksek seviyede olmaktadır. Almanca yeminli tercümanlar Konya’da çeviri büroları bünyesinde bulunabilirler. Konya’da tercümanlık büroları şehrin genel olarak merkez ilçelerinde yoğunlaşmıştır. Hatta daha detay verecek olursak Konya’daki mahkeme salonları ve adliye sarayı çevresindeki mahallelerde çeviri bürosu sayısı daha fazladır. Bu alanlarda hem Almanca yeminli tercüman ihtiyacı olanlar hem de almanca yeminli tercüman olarak çalışmak isteyenler aradıklarını bulabilir. Sizin için Konya’daki tercümanlık bürolarını kısa bir liste halinde derledik:

 • Konya Yeminli Tercüme Bürosu
 • Konsolosluk Yeminli Tercüme Bürosu Konya
 • Yapıcı Tercüme Bürosu Konya
 • Kalkım Noter Onaylı Yeminli Tercüme Bürosu
 • Felix Tercüme
 • Plaza Tercüme Hizmetleri
 • Osmanlıca Tercüme
 • Dünya Dilleri Tercüme ve Vize Başvuru Merkezi
 • Okutan Tercüme Bürosu
 • Global Express Yabancı Dil Tercüme Bürosu
 • Master Tercüme
 • Plaza Tercüme Bürosu
 • Turan Tercüme

Konya’da Almanca Kursu Seçenekleri Neler?

Konya yukarıda saydığımız gruplarda sıklıkla Almanca grubu aranan şehirlerden biridir. Konya’da almanca kursları şehrin dört bir yanına dağılmıştır. Almanca kursları daha çok merkez ilçelerde yoğunlaşmıştır. Meram, Karatay, Selçuklu kültürlerinde yoğunlaşmıştır. Konya’da dil kursları her seviyeden çeşitli yaş gruplarına kurslar sunar. Dil kursları çeşitli fiyat seçenekleri sunarlar. Özellikle bazı kriterler dil kurslarının belirlenmesinde rol oynar. Bu kriterlere gelin göz atalım.

Alacağınız ders sayısı kursların fiyatlarının belirlenmesinde önemli rol oynar. Örneği haftada yirmi saat ders vere bir kursun fiyatı mantıken haftada on saat ders veren bir kursun fiyatından daha pahalı olacaktır. En önemli kriter kursların derslerinin yoğunluğudur. Bunun dışında kursları hangi seviyede ve hangi amaçla aldığınızda diğer bir önemli faktördür. Örneği dersleri başlangıç seviyesinde alıyorsanız ve A1 sınıfına kaydolacaksanız ücretler c1 sınıfına göre daha uygun olacaktır. Yine benzer bir şekilde kursları hobi olarak alıyorsanız, Konya’da TLC sınavı veya Konya’da Almanya aile birleşim sınavı kursu alan kişilerden muhtemelen daha az ücret ödeyeceksinizdir.

Aynı zamanda kursunuzun evinize yakınlığı da önemli bir faktör olacaktır. Kursların evinize yakın oluşu yol masraflarınızdan kar etmenize yol açacaktır. Aynı zamanda kurslar evinize yakın ise yolda zaman kaybetmek zorunda kalmayacaksınız. Evinize yakın bir Almanca kursu yok ise bu durum size bazı sıkıntılar yaratabilir.

Almanca kursları aynı zamanda belirli bir programa sahiptir. Bu dersler kursun belirlediğin program saatlerinde belirlenir. Bu da her hafta uymamız gereken bir ders saati programı olduğu anlamına gelir. Programınızı bu ders saatlerinde göre ayarlamanız gerekir. Kurslarda ders programlarını değiştirmek mümkün değildir. Bu yüzden kendinize ve yaşam stilinize en uygun kursu arayıp bulmanız gerekir.

Sizin için Konya’daki dil kursları seçeneklerini kısa bir liste halinde listeledik:

 • FX Yabancı Dil Kursu
 • Yıldızlar Kuşağı Dil Okulu
 • English Station Yabancı Dil Kursu
 • Language Garden Yabancı Dil Eğitim Merkezi
 • Amerikan Kültür Dil Okulları
 • İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu
 • Wall Street English
 • Akademi Dil Kursu
 • American Life Konya
 • Hasdil Dil Okulları
 • English Time Konya Merkez
 • Language Master İngilizce Kursu ve Dil Okulları
 • English Studio Dil Okulları
 • Dil Dünyası
 • Moda Dil Akademisi
 • Akın Dil Eğitim Merkezi

Konya’da Yurtdışı Eğitim Danışmanlıkları Nasıl Bulunur?

Almanya’da eğitim almak Konya’da yaşayan pek çok gencin hayallerini süslemektedir. Öğrencilerin yanı sıra velilerde çocuklarının Almanya’da eğitim almalarını isteyebilirler. Her ne kadar bir miktar maddi bütçe gerektirse de Almanya’da üniversite okumak Konya’daki lise öğrencileri için güzel bir seçenektir.

Almanya’da eğitim almak için öncelikle size uygun kurumu bulmanız gereklidir. Almanya’da dil kursuna gitmek ve Almanca öğrenmek istiyorsanız veya Almanya’da lise okumak, Almanya’da üniversite okumak ve hatta Almanya’da master yapmak gibi bir niyetiniz var ise Konya’daki yurtdışı eğitim danışmanlıkları size iyi tercihlere, en uygun bütçeyle yapmanız için yol gösterebilir.

Sizin için Konya’daki yurtdışı eğitim danışmanlığı firmaları listesini kısaca hazırladık:

 • Atlas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ve Eğitim Hizmetleri
 • Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
 • Bilimevi Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
 • Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
 • Edurefer Danışmanlık
 • ELT Yurtdışı Eğitim
 • Real Yurtdışı Eğitim

Konya’da Almanya’da yaşamak isteyenler veya Almanya’da iş bulmak isteyenlerde bu kurumlara danışabilirler.

Superprof Ayrıcalığıyla Konya’da Almanca Özel Ders

Superprof, Konya’daki en iyi Almanca öğretmenlerini tek bir sitede toplayan en iyi platformdur. Superprof’ta birkaç tıklama ile Konya Almanca özel ders öğretmeni seçeneklerini tek bir sayfada görüntüleyebilirsiniz.

Konya’da Almanca öğretmeni sayısı emin olun tahmin ettiğinizden daha fazla. Hangi semtte yaşıyor olursanız olun Konya Almanca öğretmeni bakımından aradığınızı bulabileceğiniz bir şehirdir. Konya’daki geniş öğretmen topluluğumuz her seviyeden ve her hedefe uygun Almanca özel dersi vermektedir.

Konya’da Almanca özel dersi almak için Superprof ana sayfasına gidip Konya’daki semtinizi yazarak Almanca özel dersleri aratmanız yeterli olacaktır. Arama sonucunda pek çok Almanca öğretmeni seçeneği karşınıza çıkacaktır. Bu şekilde ihtiyaçlarınıza uygun tercih yapabileceksiniz. Aramanızı dersleri online veya yüz yüze almak istediğinize göre, ikisinden birini seçerek filtreleyebilirsiniz. Evinizin yakınında Almanca özel ders öğretmeni yok ise ve yolda vakit kaybetmek istemiyorsanız Almanca online özel ders öğretmeni seçmelisiniz. Evinizin yakınında Almanca özel dersi bulunuyorsa evinizde, öğretmenin evinde veya dışarıda istediğiniz bir mekanda ders alabilirsiniz.

Aramanızı aynı zamanda bütçenize göre de filtreleyebilirsiniz. Konya’da Almanca dersi fiyatları ortalama saatlik 60 TL olsa da, geniş öğretmen seçeneğinden en fazla verebileceğiniz ücreti yazıp size uygun ders veren öğretmenleri bulabilirsiniz.

Son olarak dersinizin seviyesini de belirleyerek kendi seviyenize uygun almanca dersi verebilecek almanca öğretmenlerini görüntüleyebilirsiniz. En mükemmel olanı ise arama yaparken sadece ana dili almanca olan öğretmenleri de filtreleyebilmenizdir.

Sıklıkla sorulan sorular:

💰 Konya Almanca özel dersi fiyatları ne kadar ?

Konya Almanca özel dersi fiyatları aşağı yukarı 54 TL.

 

Hocalarımızın çoğunluğu ilk ders saati ücretsiz. Özel ders alırken amaçlarınızı konuşmak ve belirlemek için mükemmel bir olanak.

 

Almanca özel ders fiyatları bu kriterlere göre değişir:

 • Almanca hocası özellikleri ve eğitim tecrübesi seviyesi
 • Ders mekanı: (Video araması ile veya dışarıda bir mekanda)
 • Ders alma sıklığı ve derslerin süresi
 • Derslerdeki hedef (Almanca sertifika sınavına mı hazırlanıyorsunuz? İş için Almanca mı öğreniyorsunuz? Almanya'da okumak veya yaşamak mı istiyorsunuz? gibi)

Şehrinizdeki müsait Almanca özel ders seçeneklerine göz atın .

🇩🇪 Almanca öğretmeni size hangi konularda yardım eder?

Almanca konuşmanın faydası çok fazla. Yabancı dil konuşmak size birçok farklı iş kapısı açacaktır. Yabancı dil bilmenin faydaları arasında daha iyi iletişim becerileri ve daha iyi hafıza becerileri sayılabilir.

 

Superprof'ta, özel ders işlemeye hazır birçok deneyimli Almanca öğretmeni var.

 

Bir Almanca hocası size pek çok konuda yardım edebilir:

 • Dil sınavları
 • Almanca gramer bilgisi
 • Konuşma pratiği ve doğru telaffuz
 • Yazma becerileri ve fiil çekimleri
 • Okul derslerinde teknik ipucu verme
 • Okuma ve anlama
 • Ödevlere yardım
 • Almanca becerileri anlamında kendinize güven duyma.

Almanca dersi alarak ne beklediğinizi öğretmeniniz ile konuşabilirsiniz.

 

Deneyimli öğretmenlerimiz ile çalışmak size Almanca'yı daha hızlı öğrenme imkanı verir.

 

Konya ve çevresinde 39 özel ders öğretmeni arasından en iyi Almanca öğretmenini bulmak için arama motorumuzu kullanın.

 

Almanca öğretmenini bul

💻 Online Almanca özel dersleri almak mümkün mü?

Superprof'tan bir öğretmenle Almanca öğren. Superprof'ta ana dili Almanca olan Alman öğretmenler ile tanış ve hızla Almanca konuşmaya başla.

 

Almanca hocalarımızın çoğu aynı zamanda online özel ders imkanı sunuyor. Hatta, platformumuzdaki Skype Almanca ders verebilen hoca oranımız %80.

 

Online dersler bulmak için, arama motorundan online seçeneğini seçerek derslerini online işleyebilen öğretmenleri görüntüleyin.

 

Webcam ile ile online dersler size daha çok yarar sağlar. Derslerinizi kendi planlarınıza göre planlayabilirsiniz. Online dersler, öğretmeniniz evinize kadar yol gelmediği için daha hesaplı bir yöntemdir.

 

Online Almanca öğretmeni bul

👩‍🏫 Şu an Konya ve çevresinde kaç özel öğretmen Almanca dersleri veriyor?

Konya ve çevresinde, 39 Almanca özel ders öğretmeni özel dersler işlemek için hazır.

 

Tüm öğretmenlerin profilini görüntüleyebilir ve ihtiyaçlarınıza uygun Almanca öğretmenlerine mesaj gönderebilirsiniz.

 

Konya içinde 39 üzeri müsait Almanca hocası içinden ders bulun.

🧑‍🎓 Konya içinde Almanca öğretmeni nasıl bulunur?

Superprof'ta, öğretmen profilleri seçeneklerini görmek için arama yapabilir ve Almanca dersi için en ideal sonuca ulaşabilirsiniz.

 

Semtinizdeki özel ders veren müsait öğretmenleri görüntülemek için arama kısmına ihtiyaçlarınızı girmeniz yeterli.

 

Özel ders öğretmeninizi bulmak için, ders ilanlarını tek tek okuyun ve bilgi edinin.

 

Hoşunuza giden bir hoca bulduğunuzda, ilan sayfasında ders talep et butonuna tıklayarak özel ders almaya başlayabilirsiniz.

 

Konya içi her yerde, 39 öğretmen özel ders işlemeye hazır.

 

39 üzeri öğretmen profili arasından öğretmeninizi seçin.