Anasayfa
Ders ver

Ankara Almanca Özel Ders

🥇 En iyi öğretmenler
💻 129 öğretmen
🔒 Onaylı yorumlar
💸 Komisyonsuz

Seviyeniz nedir?

Superprofla özel dersler

Ankara Almanca öğretmeni seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yoruma almış star Almanca öğretmenlerimiz.

68 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 68 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz Almanca dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

4 saat

Şimşek gibi hızlı Almanca öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

1

Ankara içindeki en iyi Almanca öğretmenini bulun

Almanca öğretmenlerini inceleyin ve kriterlerinize uyan Ankara içindeki harika Almanca öğretmenleriyle iletişime geçin (ücret, diploma, yorumlar, evde veya online Almanca dersi)

2

Ankara içinde Almanca dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Ankara içindeki Almanca öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Almanca öğrenmeye başlayın

3

Yeni bir dil öğrenin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Ankara konumunda mükemmel hocalarla yeni diller ve hobiler keşfetmek için vaktiniz var.

Ankara içindeki eski öğrencilerimiz
almanca öğretmenlerini değerlendiriyor

Tüm Ankara Almanca özel ders öğretmeni seçeneklerini aratın

Almanca özel ders Ankara semtlerindeki öğretmenlerimizle Almanca'yı çok daha hızlı bir şekilde öğrenmenizi sağlayacak

Neden Ankara’da Almanca Dersleri Almalıyım ?

Ankara, Türkiye'nin başkenti ve en kalabalık ikinci ilidir. Nüfusu 2019 verilerine göre 5.639.076 kişidir. Bu nüfus; 25 ilçe ve bu ilçelere bağlı 1425 mahallede yaşamaktadır. İlin nüfus yoğunluğu 215'tir. Coğrafi olarak Türkiye'nin merkezinde bulunur ve büyük bölümü İç Anadolu Bölgesi'nde yer alır. Yüzölçümü olarak ülkenin üçüncü büyük ilidir. Bolu, Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir, Aksaray, Konya ve Eskişehir illeri ile komşudur.Bir başkent olduğu için çok fazla öğrenci ve memur popülasyon yoğunluğu bulunmakta olan başkentimizde yabancı dil öğrenmek oldukça popülerdir.

Almanya, Avrupa'nın önde gelen ekonomik gücü ve dünyadaki ilk 5 ülke arasındadır. Politik, profesyonel ve finansal çekiciliği, diğer sanayileşmiş ve gelişmekte olan ülkelerde dil derslerinin başarısını açıklamaktadır. Almanya'da eğitim almak ve Almanya'da çalışmak, yalnızca Avrupa’da çalışanlar için değil, diğer pek çok ülkedekilerin hayalidir. Ankara bunun kanıtıdır.

Ankara’daki öğrenciler, gelecekteki mühendisler ve genç profesyoneller, listelerine başka bir beceri eklemek için Almanca konuşmayı öğrenmek için her türlü motivasyona sahiptir. Küreselleşme ve Avrupa’nın büyüme çağında, diğer şehirlerde olduğu gibi Ankara’da mesleki kariyer için birkaç yabancı dile hakim olmak hala yararlıdır.

Dahası, Alman dili sadece Avrupa'daki Almanya ile sınırlı değildir, Lihtenştayn ve Avusturya'da olduğu gibi İsviçre, Lüksemburg, Belçika ve Kuzey İtalya'da da konuşulmaktadır. Avrupa'da 100 milyonun üzerinde anadili Almanca olan insan var!

Aynı zamanda dünya çapında Goethe'nin dilini öğrenen toplam 200 milyon insanla birlikte Namibya ve Brezilya'nın çeşitli bölgelerinin resmi bir lehçesidir!

Verimlilik açısından, öğrenci özel öğretmenlerle yoğun kurslardan yararlanma şansına sahip olduğunda bir dil öğrenmek daha kolaydır. Almanca öğrenmek için kullanılan bu yöntem, bir Avrupa şehrinde veya yoğun bir dil öğrenme kursu aracılığıyla zaman geçirmek, grup derslerinden daha etkilidir.

Anadili Almanca olan öğretmenlerle bireysel tekrar ve pratik kursları ileri eğitim ve sınav hazırlığı için idealdir. Alman dilini öğrenerek edinilen dil becerileri hem orta hem de lise öğrencilerine, küçük çocuklara ve yetişkinlere fayda sağlayacaktır!

Ankara’da Olağandışı Almanca Kursları İçin Adresler

Ankara’da , yoğun Almanca eğitimi yalnızca eski dil okullarında bulunmaz.

Goethe akşam kurslarından konuşmak yerine size temiz hava alarak Ankara’nın sokaklarında, popüler noktalarında olağandışı şekilde Almanca öğrenmeyi öneririz.

Tatmin edici düzeyde Almanca öğrenmek ve motivasyonunuzu korumak için neden Ankara’daki en iyi parklardan birinde öğretmeninizle randevu almıyorsunuz? Mesela: Seğmenler Parkı, Dikmen Vadisi, Ahlatlıbel, Eymir Gölü… Temiz hava ciğerlerinize dolup zihninize dinçlik verirken, kuşların cıvıltısı aksanınızı ve tatlı ses tonunuzu ortaya çıkaracaktır.

Okul desteği ve özel dersler, Kuğulu Park veya Atatürk Orman Çiftliği’nde güneş ışıltılarıyla bir harika olacaktır!

Belki Bahçelievler 7.caddede bir cafede buluşur ve arada ayaklarınızı açarak pratik yaparsınız. 7.caddenin değişmeyen genç ruhunun sizi motive edeceğine şüphe yok. Hem buradan sadece 5 dakikada Ankara’nın en büyük kütüphanelerinden Milli Kütüphane’ye de gidebilirsiniz. Ayrıca sizin için ideal bir çalışma ortamı sağlayacaktır.

Birçok insan Ankara’nın bürokrasinin ve eğitimin kalbi olduğuna inanır. Bu tespitin yanlış olduğunu söyleyemeyiz çünkü hem başkent hem de İstanbul’dan sonra ikinci büyük şehirdir.

Devlet dairelerinin ve önemli üniversitelerin mekanı olan Ankara yabancı dile en çok ihtiyaç duyacağınız şehirlerdendir. Büyükelçiliklerin ve Dışişlerinin merkezi Ankara’da tarih boyunca yakın ilişkileri olan Türkiye-Almanya etkileşiminin sonucu olarak Almanca öğrenip kullanabileceğiniz fazlaca seçenek vardır.

Ankara’da Dersler Dışında Almanca Severler 

Birçok insan Ankara’yı belki bilinçsiz şekilde kültür, medeniyet, bürokrasi, eğitim başkenti olarak görmekte; ister istemez bu şehrin büyüklüğü karşısında kendini savunmasız hissetmektedir.

Elbette Ankara, Almanca kurslarından önce akıllara çok daha farklı şeyler getirir. Örneğin ODTÜ, Hacettepe Tıp, Bilkent Üniversitesi, Eymir Gölü, bakanlıklar, Kızılay, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi… 

Ankara’daki eğitimli ve elit kesim Almanca’nın önemini kavramış ve Ankara’nın bu resmi bürokrasi ortamına yedirmeyi başarmışlardır. İşte bu yüzden Ankara’da Almaca başta olmak üzere iki dil bilen eğitimli insan popülasyonuna rastlamanız işten bile değildir.

1.Dünya Savaşında da müttefik olan Almanya-Türkiye halen sıkı bir şekilde ilişkilerini devam ettirmekte, bu açıdan bürokrosanin başkenti Ankara’da Almanca’ya olan ihtiyaç hiç bitmemekte ve bulabileceğiniz öğretmen sayısı asla azalmamaktadır.

Ankara'da Almanca Öğretmeni Bul

Ankara'da Almanca öğrenmek için her türlü harika yer vardır. Sonuçta bu yaşayan bir şehir! İşte mevcut çeşitli seçeneklerden bazıları:

*Goethe Institut Ankara (Atatürk Bulvarı 131 06640 Bakanlıklar - Ankara, Türkiye):Türkiye’de Almanca öğrenimi denildiğinde akla ilk gelen kurs merkezi olan Goethe Institut Almanya menşeli bir özel dil okuludur ve resmi Almanca sınavların da yetkili uygulama merkezidir.

*Ankara Üniversitesi TÖMER Dil Kursu (Kızılay, Ziya Gökalp Cd. No:18 D:1, 06420 Çankaya/Ankara) : Ankara Üniversitesinin bir kuruluşu olan TÖMER en başta yabancılara Türk dilini öğretmeyi amaç edinen bir kurum olarak kurulsa da daha sonra bünyesinde pek çok yabancı dil seçeneği ile Ankara Üniversitesi’nde eğitim almış dil öğretmenleriyle eğitimine devam etme kararı almıştır.

Superprof: Ankara’da Mükemmel Almanca Dil Kursları

E-öğrenme (çevrimiçi Almanca öğrenme) tam olarak önerilmeyen bir metot olsa da, yüz yüze Almanca dersleri söz konusu olduğunda iki dilli olmanızı en etkin şekilde sağlayacağı için bunun tam tersini söylemek mümkündür!

Ankara'da özel bir öğretmenle yapılan yüksek kaliteli Almanca dil dersleri, bu tür bir dil sınıfı özellikle pahalı olduğundan uzun zamandır zenginler için ayrılmıştır. Ancak, Superprof İngilizce-Almanca modunda bu konuşma kurslarında devrim yarattı: böylece dil eğitimi herkese açık hale geldi!

Almanca pratiğinizi ev sahibi bir aile ile dil değişimine katılarak da tamamlayabilirsiniz (yoğun ilerleme garantili), çünkü kendinizi kısa bir süre içinde orta düzeyde bulmak için Almanya'nın kendisinde kısa bir süre yaşamaktan daha iyi bir seçenek yoktur.

Bu nedenle, pratik bir şekilde yeni dil öğrenimine başlamak için Superprof'un arayüzünü kullanmaktan çekinmeyin: öğretmenlerimiz çeşitli kurslarla hizmetinizdedir. Yabancı dil kursu olarak Almanca, Başlangıç ​​seviyesi İspanyolca kursu, sözlü anlama üzerine yoğunlaşan İtalyanca dersleri, konuşmaya önem veren Fransızca eğitimi, Rusça dil kursları ...Tüm seviyeler için dil eğitimi kaliteli öğretmenlerimiz sayesinde hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Göreceksiniz: iyi bir başlangıç ​​seviyesi Almanca öğretmeni ile hiçbir dil testi sizi zorlayamaz! İki dilli olmak daha önce imkansız görünüyordu değil mi? Ama artık değil!

Peki ya siz hiç birilerine özel ders vermeyi ve bu şekilde kendinize meslek yaratmayı düşündünüz mü?

Almanca Dersleri Superprof’ta Nasıl İşler?

Almanca kelime ve Almanca dilbilgisinde hızlı bir şekilde ilerlemek için Superprof, sadece sizin için özel olarak hazırlanmış özel dersler bulmanıza yardımcı olur. Büyük ticari şirketler tarafından sunulan ev içi özel ders veya destek kurslarının aksine saatlik komisyon ücretleri eklenmez ... Aksine, sizi farklı kriterlere göre sunulan sertifikalı Almanca öğretmenleriyle temasa sokan bir profil dizininde ilerlersiniz: saatlik oranı, uygulama yeri, önceki öğrencilerin notları, meslek sertifikası, diploma ve dereceler, profil biyografisi (ör: "Almanca'yı uzaktan veya profesyonel bir bağlamda yüz yüze öğretebilen bir Alman öğretmenim" vb.) vb. bütün bilgilere erişebilirsiniz.

Ankara’da Almanca konuşan biri olmak, 21. yüzyılda Superprof’ta sadece tek tıka bakıyor; bu işler hiç daha kolay olmamıştı!

Gerçekten de, Almanca hakkında ileri düzeyde bilgi sahibi olurken akıcılık kazanmak ve akıcı bir şekilde konuşmak için, Ankara'daki Superprof öğretmenlerinin özel dersleri saatte ortalama 60 TL’dir.Bu nedenle, inanılmaz hesaplıdır!

Superprof ekibimizin çeşitli profesyonel ve hevesli üyelerini kontrol ederken, önce ücretsiz deneme sınıfı istemek, dersleri denemek ve sizin için doğru seçim olduklarından emin olmak iyi bir fikirdir.

Yeni Alman uzman öğretmeniniz sizin tarafınızdan bulunmayı bekliyor! Ankara’nın tüm semtleri 3 saat içinde geri dönüş yapacak 50’nin üstünde Almanca öğretmeniyle dolu.Kesinlikle yakınınızda Almanca öğrenim yolculuğunuza başlamanıza yardımcı olabilecek biri var!

Sıklıkla sorulan sorular:

💰 Ankara Almanca eğitimi ne kadar?

Ankara içinde, Almanca eğitimi ücretleri ortalama 68 TL.

 

Hocalarımızın %97'si ilk ders saatini ücretsiz Almanca dersi olarak veriyor. Özel ders alırken hedeflerinizi konuşmak ve belirlemek için mükemmel bir olanak.

 

Almanca ders fiyatları bu kriterlere göre değişir:

 • Hocanın özellikleri ve eğitim tecrübesi yıl sayısı
 • Ders mekanı: (Video araması ile veya öğrencinin evinde)
 • Ders sayısı ve derslerin süresi
 • Derslerdeki hedef (Almanca sertifika sınavına mı hazırlanıyorsunuz? İş için Almanca mı öğreniyorsunuz? Almanya'da okumak veya yaşamak mı istiyorsunuz? gibi)

Çevrenizdeki müsait Almanca öğretmeni seçeneklerine göz atın .

🇩🇪 Ankara semtlerinde neden Almanca özel ders almaya başlamayasınız?

Almanca bilmenin faydası çok fazla. Yabancı dil konuşmak size birçok farklı iş kapısı açacaktır. Yabancı dil bilmenin faydaları arasında artan zihinsel kapasite ve daha iyi hafıza becerileri sayılabilir.

 

Superprof'ta, özel ders işlemeye hazır birçok tecrübeli Almanca öğretmeni var.

 

Bir Almanca öğretmeni size pek çok konuda yardımcı olabilir:

 • Dil sınavları
 • Almanca gramer bilgisi
 • Konuşma ve doğru telaffuz
 • Yazma ve fiil çekimleri
 • Okul derslerinde teknik ipucu verme
 • Okuma ve anlama
 • Ödevlere yardım
 • Almanca bilginiz anlamında kendinize güven duyma.

Almanca dersleri alarak ne beklediğinizi hocanız ile konuşabilirsiniz.

 

Tecrübeli öğretmenlerimiz ile çalışmak size Almanca'yı daha hızlı öğrenme olanağı verir.

 

Ankara ve çevresinde 129 özel ders öğretmeni arasından en iyi Almanca öğretmenini bulmak için arama motorumuzu kullanın.

 

Almanca öğretmenini bul

💻 Online Almanca dersleri nasıl alabilirim?

Superprof'tan bir öğretmenle Almanca öğren. Online ana dili Almanca olan Alman öğretmenler ile tanış ve hızla Almanca konuşmaya başla.

 

Almanca hocalarımızın çoğu aynı zamanda online özel ders imkanı sunuyor. Hatta, platformumuzdaki webcam Almanca ders işleyebilen hoca oranımız %80.

 

Online Almanca öğretmenleri bulmak için, arama motorundan online seçeneğini seçerek derslerini online işleyebilen öğretmenleri görüntüleyin.

 

Webcam ile ile online dersler size daha çok fayda sağlar. Derslerinizi kendi planlarınıza göre planlayabilirsiniz. Online dersler, hocanız evinize kadar yol gelmediği için daha hesaplı bir yöntemdir.

 

Online Almanca öğretmeni bul

👩‍🏫 Ankara içinde kaç öğretmen Almanca özel ders vermek için müsait?

Şu an toplam 129 öğretmen Ankara içi tüm semtlerde Almanca özel dersleri vermek için müsait.

 

Özel ders öğretmeni bulmak için, özgeçmişlerine bakın ve ders teklifleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

129 üzeri hoca arasından ders seçin.

👩‍🎓 Semtimde Almanca hocası nasıl bulunabilir?

Superprof'ta, öğretmen profilleri seçeneklerini görmek için arama yapabilir ve Almanca dersi için en iyi sonuca ulaşabilirsiniz.

 

Şehrinizdeki özel ders veren müsait öğretmenleri görmek için arama kısmına ihtiyaçlarınızı girmeniz yeterli.

 

Özel ders öğretmeninizi bulmak için, profillerini tek tek okuyun ve bilgi edinin.

 

Hoşunuza giden bir öğretmen bulduğunuzda, ilan sayfasında ders talep et butonuna tıklayarak ders almaya başlayabilirsiniz.

 

Ankara içi tüm semtlerde, 129 hoca özel ders yapmaya hazır.

 

129 üzeri Almanca öğretmeni arasından Almanca dersinizi seçin.