Anasayfa
Ders ver
,
Yakınlarımda ara Online

Popüler şehirler

Anasayfa
Ders ver
Mükemmel
yorum Trustpilot'ta

Sakarya okul derslerine destek hocası seçenekleriniz

Daha fazla öğretmen gör

5.0 /5

5 üzerinden 5 yıldızlı ve en az 1 yorum almış star okul derslerine destek öğretmenlerimiz.

50 ₺/saat

ve saatlik ortalama ücret 50 TL En iyi ücretler: İlk ders saatini ücretsiz okul derslerine destek dersi olarak veren öğretmen oranımız %100

1 saat

Şimşek gibi hızlı okul derslerine destek öğretmenlerimiz genellikle 21 saat içinde cevap verir.

Öğrenmek hiç bu kadar
kolay olmadı

2. Sakarya içinde okul derslerine destek dersinizi planlayın

İhtiyaçlarınızı ve müsait zamanlarınızı belirlemek için Sakarya içindeki okul derslerine destek öğretmeninizle iletişim kurun. Derslerinizi planlayın ve Okul derslerine destek dersleri almaya başlayın.

3. Yeni ders deneyimleri edinin

Öğrenci Pass size her ay yeni öğretmenlere, eğitmenlere, derslere sınırsız erişim sağlar. Sakarya konumunda mükemmel hocalarla yeni hobiler ve dersler keşfetmek için vaktiniz var.

Sıklıkla sorulan sorular:

💸 Sakarya Okul derslerine destek özel ders ücretleri ne kadar?

Sakarya Okul derslerine destek özel dersi fiyatı 50 TL ortalamasında.

Bu ücret birçok kritere göre değişmektedir: 

  • öğretmeninin deneyimi
  • ders mekanı (online veya evde) ve yaşadığınız şehir
  • derslerin süresi ve sıklığı

Öğretmenlerin %97'si tüm öğrencilere ilk derslerini ücretsiz veriyor.

Yakınlarınızdaki öğretmenlerin ücretlerini öğrenin.

🎯 Sakarya Okul derslerine destek özel ders almanın faydaları neler?

Bir öğretmen ile Okul derslerine destek dersleri alarak daha hızlı ilerleyebilirsiniz. 

Öğretmeninizi seçip derslerinizi evde yüz yüze veya uzaktan işleyebilirsiniz! 

Derslerinizi planlamak için birbirinizle iletişime geçebilirsiniz. 

Milyonlarca mükemmel öğretmenden Sakarya konumunda size en uygun olanı arama motorumuzla bulabilirsiniz.

1 tıkla aramanızı gerçekleştirin.

💻 Online Okul derslerine destek dersleri almak mümkün mü?

Okul derslerine destek öğretmenlerinin çoğu online Okul derslerine destek dersi  veriyor.

Online Okul derslerine destek dersi veren hocaların ilanlarını görmek için arama motorumuzdan "online" seçeneğini işaretlemeniz yeterli.

🎓 Sakarya Okul derslerine destek özel ders vermek için kaç öğretmen müsait?

175 öğretmen Okul derslerine destek özel ders vermeye hazır.


Sakarya konumundaki tüm Okul derslerine destek öğretmenlerini inceleyip ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.


175 ve daha fazla ilan arasından istediğiniz öğretmeni seçin.

✒️ Sakarya Okul derslerine destek öğretmenlerimize öğrencilerinin verdiği yorumlar nasıl?

13 puanlama sayısıyla, öğrenciler öğretmenlere 5 üzerinden ortalama 5.0 verdi.

Derslerinizle ilgili sorun yaşamanız halinde müşteri hizmetlerimiz en hızlı çözümü bulmak için hizmetinizde (Hafta içi her gün telefon veya e-mail ile)

Her alandaki öğretmenler için öğrencilerin yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Okul derslerine destek öğrenmek mi istiyorsunuz?

En iyi Sakarya Okul derslerine destek öğretmenlerimiz sizin için hazır!

Daha fazla öğretmen gör Başlayın

Okul derslerine destek özel ders öğretmenleri Sakarya içinde size okul derslerine destek derslerinde yardımcı olsun

Sakarya'da Neden Okul Derslerine Takviye Gerekli?

Sakarya’da pek çok öğrenci derslerinde zorlanmaktadır. Okul derslerinde zorlanan öğrenciler için okuldaki başarılarının düşmesi oldukça hızlı olmakta ve bu hem psikolojik olarak onları etkilemekte hem de okul başarılarını daha da büyük bir şekilde kötüye götürmektedir. Öğrencilerin okul başarıları bu yüzden kaçıncı sınıfta olurlarsa olsunlar önemlidir. Hem öğrenciler için hem de veliler için okuldaki başarı öğrencilerin kalan hayatlarını belirleyen bir etmen olduğu için pek çok veli ve öğrencinin özellikle dikkat ettiği bir konudur. Sakarya’da bu yüzden kaçıncı sınıfa gidiyor olursa olsun öğrenciler için okul derslerine destek olacak takviye dersleri almak popüler hale gelmiştir. Okulda görülen tüm derslerde alınabilecek okul destek dersleri sayesinde gerçek bir ilerleme kaydetmek mümkün olmaktadır.

Sakarya’nın artan nüfusu ve eğitimli nüfusunun artması ve buna paralel olarak da eğitime verilen önemin artması okul derslerinde başarının daha önemli gelmesine sebep olmuştur. Okul derslerindeki başarı daha kreş ve ana okulundan bile başlayabilmektedir. Elbette ilkokulda öğrenciler eğitimlerine başladığında ve üniversite sonuna kadar kısacası eğitimin her anlamında ve her anında okul derslerine takviye gerekebilmektedir. Sakarya’da yer alan ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencileri için okul derslerine destek almak mümkün olmaktadır. Her yaş grubunun ve her sınıfın farklı bir okul destek hocasına ihtiyacı olacağı için kendilerine uygun eğitimi verebilecek bir okul takviye hocası onlar için en iyi seçenek olacaktır.

Sakarya'da İlkokul Derslerine Takviye Hocası İhtiyacı

İlkokuldan başlayacak olursak ilkokulda öğrenciler genellikle eğitim hayatları ile ilk defa tanışırlar. Öğrenciler kreş veya ana okuluna gitmiş olsalar bile ilkokulda gerçek anlamda ders görüp sınıf ortamını yaşarlar. İlkokulda öğrenciler birinci sınıftan dördüncü sınıfa kadar zamanlarını geçirirler ve bu süreçte pek çok konu hakkında bilgi sahibi olurlar. Öğrenciler alfabeyi ve yazı yazmayı ilk olarak ilkokulda öğrenirler. Sakarya’daki ilkokul öğrencileri de ilkokulda öncelikle yazı yazmayı öğrenmektedirler. Bunun ötesinde öğrenciler matematik ve hayat bilgisi gibi çeşitli konularda da ders almaktadırlar. Bu yüzden aslında baktığımızda Sakarya’da ilkokul öğrencileri en çok matematik ve Türkçe ve bazen de hayat bilgisi derslerinde zorlanmaktadırlar. Sakarya’da okul takviye dersi verebilecek hocalar sayesinde elbette bunların aşılması ve zorlukların üstesinden gelinmesi mümkün olmaktadır. Özellikle ilkokul dersleri oldukça basit seviyede olduğu için tek bir hoca ile tüm derslere takviye almak mümkün olabilmektedir. Bu yüzden Sakarya’da ilkokul takviye dersleri önemli bir ihtiyaçtır.

Ortaokul Seviyesinde Sakarya'da Takviye Dersleri

İlkokul bittikten sonra öğrencilerin hayatı ortaokul ile devam etmektedir. Ortaokulda da öğrenciler ilkokulda gördükleri derslerin çok daha üst seviyesini almaya başlarlar. Ortaokulda sınıf öğretmenlerinden ayrılıp branş öğretmenleri ile ders işlemeye başlayan öğrenciler için Sakarya’da okul dersleri çok daha önemli hale gelir. Özellikle ortaokul sonunda girilen lise giriş sınavları nedeniyle öğrencilerin derslerinde eksiksiz bir şekilde başarılı olmaları daha büyük bir önem arz etmektedir. Sakarya’da ortaokulda okuyan öğrenciler matematik dersleri, Türkçe dersleri ve fen bilimleri derslerini zorunlu olarak alırlar. Bunun yanında elbette İngilizce ve din kültürü ve ahlak bilgisi gibi dersler de öğrencilerin alması gereken zorunlu dersler arasında yer alır. 

Öğrencilerin bu derslerden lise giriş sınavlarına girmeleri gerekir ve bu sınavlarda alacakları puanlara göre liseye giderler. Öğrencilerin bu yüzden ortaokulda derslerine takviye özel ders almaları büyük bir avantaj sağlar. Sakarya’da iyi bir lisede okumak isteyen ortaokul öğrencileri veya çocuklarının iyi bir liseye gitmesini isteyen veliler için Sakarya okul takviye dersleri sıklıkla tercih edilen bir ders türü olmuştur. Sakarya’da orta okuldaki öğrencilere tüm derslerinde yardımcı olabilecek uzman hocalar bulunur. Tek bir hocadan hem fen bilgisi hem matematik hem de Türkçe dersleri alabilmek mümkün olabilmektedir. Bunun yanında elbette sosyal bilgiler dersi de ortaokulda alınan ve sınavlarda karşımıza çıkan dersler arasında yer alır. Bu yüzden bu derslerde aynı anda yardım edebilecek bir ortaokul okul takviye özel ders hocası Sakarya’da aranır.

Lise'de Okul Takviye Dersi İçin Sakarya'da Uzman Hocalar

Diğer önemli okul dönemi ise lise dönemidir. Lise dönemi gerçekten de öğrencilerin üniversite hayatını belirleyen önemli bir dönemdir. Öğrenciler lisede çok çeşitli dersler alırlar. Lisede dokuzuncu ve onuncu sınıfta alınan dersler ortaktır ve bu yüzden tüm lise öğrencileri için dersler ortaktır diyebiliriz. 11. ve 12. sınıfta dersler ayrılsa da ve öğrenciler alanlarına göre dersler alıyor olsa da yine minimum seviyede bir ortak ders alanı bulunur. Öğrencilerin lisede okul derslerinde zorlanmaları oranı çok daha artmaktadır. Derslerin daha ağır hale gelmesi ve konuların daha zor anlaşılır hale gelmesinden dolayı lisede okul takviye dersleri arayışı artmaktadır. Lise okul takviye özel ders seçenekleri için Sakarya’da yeteri miktarda özel ders hocası bulunur. Sakarya’daki özel ders hocaları okuldaki derslerinde başarısızlık yaşayan lise öğrencilerine tüm derslerinde yardım edebilecektir. Böylelikle üniversite sınavlarına hazırlanan lise öğrencileri kendilerinden çok daha emin ve konulardaki eksiklerini kapatmış olacaklardır. İster matematik ister fizik ister kimya veya biyoloji ister dil ve anlatım veya edebiyat veya coğrafya kısacası tüm alanlarda ve lisede okul takviye dersleri alınabilir.

Sakarya’da üniversitede de okul takviye dersleri almak içindir tek yapmanız gereken ihtiyacımızı belirlemek.

Superprof ile Sakarya Okul Takviye Dersleri

Tüm bu ihtiyaçlar için ve çok daha ötesindeki okul ihtiyaçları için Superprof okul takviye özel ders hocalarından yardım alabilirsiniz. Superprof Sakarya okul dersleri destek hocaları sizler için hazırdır. Tek yapmanız gereken kendinize uygun hocaya bir ders talebi göndermek.

Ne öğrenmek istersiniz?