Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Denizli Okul derslerine destek özel dersleri

Yakınlarınızda 30 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

Denizli okul derslerine destek öğretmenleri seçeneklerimiz

Denizli
₺30/saat
Fatih
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Endüstri Mühendisliği son sınıf öğrencisinden matematik, fizik, kimya, biyoloji ve Türkçe dersleri

Derslerimi soru bazlı olarak ve olabildiğince karşılıklı etkileşimlerle geçirmek en büyük amacım. Konu idrak edildikten sonra bir sonraki adıma geçmeyi ve konunun arkasından soru çözümleriyle pekiştirerek ilerleme şeklinde daha verimli olacağını düşünüyorum.

Denizli
₺70/saat
Canan nur
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Biricik ablanız Denizli'de İlkokul ve lise seviyesinde tüm derslerinize yardımcı olacak. Kaçırmayın

Öncelikle ders için birbirimizi hazırlarım. Daha sonra işleyecegimiz konulara göz gezdiririm. Eğlenceli sohbetlerle derse gecerek sohbet halinde dersi tamamlarım ezberci sisteme tamamen karşıyım. Akıl ve mantık kullanarak dersimi işlemeyi tercih ederim .

Denizli
₺40/saat
Nur
İlk ders ücretsiz!

Coğrafya öğretmeni/ ilkokul, orta okul ve lise öğrencilerine destek dersler vermekteyim/ ilk ve orta okullar için tüm dersler lise coğrafya

derse girdiğimde öğrencilerin bilgilerini yoklarım hangi seviyede olduklarını belirlerim, ardından çevremizden olduğumuz konuya dair örnekler vererek şema oluşmasını sağlarım ardından soru cevap ve konu anlatımı yine çevreden örneklerle desteklerim. Pekiştireç olarak konu sonrası örnek sorularla konuyu desteklerim. Görselliğe materyale önem veririm.

Denizli
₺40/saat
Hülya
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmenliği 3. Sınıf öğrencisiyim. İlkokul seviyesinde ki çocuğa özel ders verebilirim.

Basitten karmaşığa,somuttan soyuta bir yöntem ile dersleri işlerim ve her derse planlı gelirim. Zamsn yönetimini iyi planlarım a. a. A.

Denizli
₺75/saat
Irfan
İlk ders ücretsiz!

Kolej öğretmeninden ilkokul ve ortaokul ve lise öğrencilerine her konuda destek olurum

Derslerimi konu + soru şeklinde işlerim. Mutlaka o konuyla ilgili çıkmış soruları çözerim. Konuyu soru üzerinde anlatmak daha kalıcı olur.

Denizli
₺45/saat
Yeşim
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeninden Lise ve Orta Okul düzeyinde sözel derslere yardımcı olunur.

Öğrencinin ihtiyaçları ve düzeyi doğrultusunda derse katılımını sağlarım. Kişisel öğrenme şekline göre en verimli öğretme metodunu uygularım. Konuyla ilintili olarak hikâyeleştirme yöntemini kullanırım. Derste aktif ve özgüvenli olmasına özen gösteririm.

Denizli
₺45/saat
Sakine
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine edebiyat ve türkçe dersi verilir. İlkokul öğrencilerine derslerinde yardımcı olunur. 1. Sınıf öğrencilerine okuma-yazma özel dersi verilir. Ödevlerine yardımcı

Derslerime başlamadan önce öğrencimi tanımayı tercih ederim. Kendimi ona göre şekillendiririm. Derslerimi sıkıcı bir şekilde işlemem. Öğrenciye bol soru sorarım. Öğrencimle karşılıklı iletişim halinde dersi işlerim. Klasik yöntemlerin yanında modern yöntemleride kullanırım.

Denizli
₺30/saat
Fadime
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül üniversitesi mezunu öğretmenden çocuklarınıza ev ödevlerinde yardım destekleyici eğitim.

Öğrencimle aramdaki güven ve sevgi bağı en önemlisi. Bu bağı kurduktan sonra sıkmadan ders işlerim.

Denizli
₺40/saat
Hatice
İlk ders ücretsiz!

Fen lisesi çıkışlı PAÜ sosyoloji öğrencisinden Denizli'de ilköğretim düzeyinde matematik dersi verilir

Dersleri örnekler üzerinden işlerim konu anlaşılana kadar o konunun üzerinde dururum

Denizli
₺50/saat
Yucel
İlk ders ücretsiz!

Makine mühendisliği öğrencisinden Denizli’de her seviyede matematik fizik kimya geometri teknik resim solidworks dersleri

Dersleri tamamen öğrencinin seviyesine göre planlarım Öğrencinin nerde eksikleri varsa onu tespit edip zorlandığı yerlerin üzerine düşer Beraber sıkmadan öğretirim

Denizli
₺50/saat
Denizli
₺40/saat
Yeliz
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim. İlk ve ortaokul seviyesindeki öğrencilere okul derslerinde yardımcı olabilmek için ders verebilirim.

Derslerimi öğrencinin zevk alacağı ve anlayacağı şekilde işlerim. Bu şekilde daha verimli bir ders olacağına inanıyorum. Anlamakta zorladığı konularda yardımcı olup, okul derslerini pekistirmesini saglayabilirim.

Denizli
₺45/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

İnşaat mühendisliği öğrencisiyim, sayısal alan dersleri veriyorum.Her türlü sınav için tecrübeli ve sınav psikolojisine aşina bir öğrenci olarak sınava en iyi şekilde sizlerle beraber hazırlanabiliriz

Sayısal derslerin aslında ne kadar basit ve akılda kalıcı olduğunu benimle keşfedeceksiniz. Çünkü bu alanın ezberden çok akılda kalıcı püf noktaları vardır.

Denizli
₺30/saat
Gülbahar
İlk ders ücretsiz!
₺40/saat
Menife
İlk ders ücretsiz!

Pamukkale Üniversitesinde okuyan Edebiyat öğrencisinden ilkokul ve ortaokul duzeyinde matematik ve türkçe dersi verilir. Lise düzeyinde edebiyat dersi verilir.

Dersleri öğrencinin anlama düzeyine ıslerim öğrenci çabuk kaparsa hizli ilerlerim ama öğrenci hemen anlayamiyosa konuyu defalarca anlatırım örneker üzerinden gidip anlatmayı daha kullanırım dersin ilerleyişi öğrencinin durumuna bağlıdır.

Merkezefendi
₺70/saat
Sefa
İlk ders ücretsiz!

Din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeniyim. Denizlide Kolejde çalışmaktayım. Sınavlara hazırlayanmada yanınızdayım.

Konu anlatımı, öğrenciye göre uyguladığım ezber ve mantık ilkeleri, test tekrar test yöntemi, anlaşılmayan konuları irdeleme ve ödevlendirme yöntemiyle derslerimi işlemekteyim.

Pamukkale
₺60/saat
Nurten
İlk ders ücretsiz!

Fizik öğretmeninden her seviye ve dersten özel der verilir Ödevlere yardımcı sınavlara hazırlık

Öncelikle öğrencinin anlamadığı konu üzerinde konu anlatımı Daha sonra konu ile ilgili soru çözümü yapıyorum.Konumuz ne ise o konu ile ilgili ödev veriyorum.

Merkezefendi
₺20/saat
Senem
İlk ders ücretsiz!

Felsefe bölümü mezunundan temel derslere (Türkçe, Matematik, Sosyal bilgiler) yardımcı olunur ders verilir. Felsefe sosyoloji psikoloji ve mantık derslerinde de başarılı ve sakin bir anlatımla yardımc

Dersleri örnek olay ve düz anlatıma ek video ve slaytlardan yardım alarak anlatırım. Ders içi etkinlik, soru cevap yöntemlerini de kullanırım.

₺60/saat
Cemal
İlk ders ücretsiz!

Makine mühendisliği öğrencisinden Denizli’de ilköğretim matematik Türkçe fizik kimya biyoloji ve lise seviyesinde matematik fizik Türkçe dersleri

Derslerde öncelikle eksikler tespit edilir. Konu eksiği kapatılır. Konu çalışılırken konular örnekler üzerinden gidilir. Konu oturunca sorularla pekiştirilir. Sürekli geriye dönük tekrar yapılır.

₺40/saat
Fatma
İlk ders ücretsiz!

Sosyal Hizmet Uzmanından ilkokul ve ortaokul öğrencilerine okula ve ödevlere yardımcı Denizli’de özel ders

Derslerimi öğrenci ve velisiyle eksik olduğu konu üzerine yoğunlaşarak kurarım.

Pamukkale
₺50/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

Çocuk gelişimi ikinci sınıf öğrencisinden ilkokul ve okulöncesi öğrencilerine derslerde yardım ve destek

Derslerimi ilk olarak öğrencimin hangi konuda zorlandığını hangi konuda sıkıntılar yaşadığını sorarak ve küçük bir test yaparak başlatırım. Sıkıntı yaşadığı konularda ilk olarak ders anlatım daha sonra küçük bir kaç soru olarak devam ettiririm.

Pamukkale
₺80/saat
Muazzez zirve
İlk ders ücretsiz!

Denizli’de matematik, Türkçe ve işaret dili alanında özel ders verilir. Okul derslerine hazırlık, ödevlere yardım.

Derslerimin girişinde genelde ben aktif olurum; konu ilerledikçe öğrenciyi de yavaş yavaş konunun içine çekmeye çalışırım. Çok fazla örnek soruyla ders işlerim. Kendi sınavlarım da olur.

Pamukkale
₺50/saat
Suude
İlk ders ücretsiz!

Eski Çağ tarihi yüksek lisans öğrencisiyim. Daha önce bir çok kişiye özel ders vermiştim.

Derslerimi genellikle örnekleme yöntemiyle işlerim. Daha çok akılda kalması için metaryaller kullanırım. Ezbere karşı olduğum için akılda kalması için uğraşırım.

Pamukkale
₺30/saat
Ayten
İlk ders ücretsiz!

Okul öncesi öğretmeniyim ilkokul ve ortaokul düzeyinde matematik özel ya da grup dersi verebilirim

Öncelikle konu anlatımıyla başlarım daha sonra basitten karmaşığa doğru sorularla destekleyip konunun kavranmasını sağlarım

Pamukkale
₺70/saat
Ilkim elif
İlk ders ücretsiz!

Jeoloji mühendisliği öğrencisinden denizli de ilkokul öğrencilerine tüm derslerinde yardımcı öğretmen. Bireysel çalışma, ödevlere yardımcı.

Öncelikle ders planı oluşturuyorum ve keyifli hale getirebilmek adına metaryeller kullanıyorum. Ders aralarında sosyal becerilerini de geliştirebilecek aktivitelerler uyguluyorum. Zeka oyunlarıyla da ders çalışmayı destekliyorum.

₺30/saat
Özge
İlk ders ücretsiz!

Biyomedikal mühendisliği öğrencisinden Denizli'de matematik, Türkçe, ödevlere yardım okula destek kursu verilir

Okul düzeyine göre ders işlerim. Küçükler için ağır ve yorucu değil daha çok görsel ve işitsel'e dayalı ders anlatırım. Konuları kavramasında yardımcı olurum. Gençlere sıkılmayacak yorulmayacak derse katılımını sağlayacak yöntemlerle ders anlatırım.

Pamukkale
₺60/saat
Burcu
İlk ders ücretsiz!

İngilizce Çevirmenim. Aynı zamanda İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim. İlköğretim ve ortaokul öğrencilerine ders verebilirim. İngilizce, Türkçe, Sosyal Bilimler,Fen Bilimleri vs. Ayrıca ilköğreti

Dersleri öğrencilerin gördükleri müfredat üzerinden anlatırım. Konu bitiminde gerekli ve çeşitli egzersizlerle bilgilerini destekler ve öğretici olup olmadığını analiz ederim. Müfredat veya alması gereken eğitim dışında ilgisi olması takdirinde gerekli ve yeterli bilgileri vermeye çalışırım.

Pamukkale
₺75/saat
Tuğba
İlk ders ücretsiz!

Gıda mühendisliği öğrencisinden ilkokul ve lise öğrencilerine biyoloji ve Kimya dersleri yardımcı öğretmenlik ödevlere yardım

Kolaydan zora doğru giriş yapıp akıcı teknikler ile devam ederek konu anlaşılana kadar uğraşırım .

Pamukkale
₺40/saat
Gülseren
İlk ders ücretsiz!

Pamukkale maliye bölümü ogrencisinden denizlide ilkokul lise ogrencilerine matematik ve bilumum diger dersler

oncelikle karsimdakinin eksikleriyle baslar onceligimi onun anlaması yonunde yaparim. konulara once kendim bakar hazirlik yaparim. eglenceli anlatmaya calisirim.

Pamukkale
₺40/saat
Aleyna
İlk ders ücretsiz!

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm okul derslerine destek özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size okul derslerine destek öğretmeye hazır,
Denizli merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Denizli konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size okul derslerine destek alanında rehberlik etsin

Denizli okul derslerine destek özel ders öğretmeneleri

okul derslerine destek öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :Denizli merkezi ve çevresindeki okul derslerine destek alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

okul derslerine destek özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta Denizli konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.