Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Denizli Okul derslerine destek özel dersleri

Yakınlarınızda 44 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

Denizli okul derslerine destek öğretmenleri seçeneklerimiz

Merkezefendi
₺70/saat
Bilge
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Fen Bilgisi öğretmeninden evinizde, severek ve eğlenerek fen bilgisi ve matematik öğrenin.

Derslerime öğrencimi tanımakla başlarım. Yeteneğinin, ilgilerinin ve zeka türünün bana gösterdiklerine ve ihtiyaçlarına göre eğitim yöntemi belirlerim. Ders saatimi 1 saat olarak söylesem de asla konuyu ve dersi yarım bırakmam. öğrencinin performansına göre belirlerim.

Denizli
₺30/saat
Fatih
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Endüstri Mühendisliği son sınıf öğrencisinden matematik, fizik, kimya, biyoloji ve Türkçe dersleri

Derslerimi soru bazlı olarak ve olabildiğince karşılıklı etkileşimlerle geçirmek en büyük amacım. Konu idrak edildikten sonra bir sonraki adıma geçmeyi ve konunun arkasından soru çözümleriyle pekiştirerek ilerleme şeklinde daha verimli olacağını düşünüyorum.

Denizli
₺70/saat
Canan nur
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Biricik ablanız Denizli'de İlkokul ve lise seviyesinde tüm derslerinize yardımcı olacak. Kaçırmayın

Öncelikle ders için birbirimizi hazırlarım. Daha sonra işleyecegimiz konulara göz gezdiririm. Eğlenceli sohbetlerle derse gecerek sohbet halinde dersi tamamlarım ezberci sisteme tamamen karşıyım. Akıl ve mantık kullanarak dersimi işlemeyi tercih ederim .

Merkezefendi
₺45/saat
Ekrem
İlk ders ücretsiz!

Mühendisten öğrencinin kişilik envanterine göre ders çalışmayı sevdirici,sistematik,takipli ve gelişme garantili özel ders.

Derslerimi işleme yöntemim öğrenciden öğrenciye değişir.Çünkü her öğrenci birbirinden farklıdır.Dışardan anlamada sıkıntı çektiğini düşündüğümüz öğrenci belkide sıkıntı çekmiyor başka yöntemlerle daha iyi anlıyordur.Dikkat dağınıklığı,aile psikolojisi,arkadaş çevresi ve bunun gibi dış etkenler öğrenciyi etkileyebilir.

Denizli
₺40/saat
Nur
İlk ders ücretsiz!

Coğrafya öğretmeni/ ilkokul, orta okul ve lise öğrencilerine destek dersler vermekteyim/ ilk ve orta okullar için tüm dersler lise coğrafya

derse girdiğimde öğrencilerin bilgilerini yoklarım hangi seviyede olduklarını belirlerim, ardından çevremizden olduğumuz konuya dair örnekler vererek şema oluşmasını sağlarım ardından soru cevap ve konu anlatımı yine çevreden örneklerle desteklerim. Pekiştireç olarak konu sonrası örnek sorularla konuyu desteklerim. Görselliğe materyale önem veririm.

Merkezefendi
₺150/saat
Sinem
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sınıf Öğretmeninden Denizli'de 7. Sınıfa kadar Matematik, Türkçe, Fen Bilimleri ve Sosyal Bilimler derslerinden özel ders imkanı!

Öğrencilerin ilgi ve yetenekleri doğrultusunda dikkatlerini çekebilecek bir çok yöntemle ve gerekli materyalle beraber dersleri zamanında , verimli ve kazanımlara uygun işlerim.

Pamukkale
₺40/saat
Buse
İlk ders ücretsiz!

Pamukkale üniversitesi Çağdaş Türk Lehçeleri Ve Edebiyatları öğrencisiyim aynı zamanda formasyon eğitimi almaktayım müfredatı az çok takip ediyorum okul derslerini eğlenceli hale getirip edebiyata ilg

Derslerimi okul ders kitaplarından ve farklı kaynak kitaplardan destekle bol konu tekrarı olmak şartıyla işlerim. Edebi eserler hakkında bilgiler verir yazarlara olan ilgiyi arttırırım.

Pamukkale
₺80/saat
Akif
İlk ders ücretsiz!

Pamukkale üniversitesinde Biyomedikal teknikerliği okuyorum. Liseye hazırlanan öğrencilerimize özel matematik dersi verilir ve diğer derslerde de yardımcı olunur.

(Düz ve sıkıcı anlatıma karşıyım) İlk önce tabiki öğrencinin bilgisini ölçerim sonra konu anlatımı yaparım ve beraber sorular çözeriz. Anlamadığı konuların daha çok üstünde durarım ve daha çok soru çözeriz. Sınava hazırlık yaptığımız zaman sadece sorular çözeriz. En Önemlisi öğrenciyi sıkmadan ve yüksek enerji ile ders işlerim.

Denizli
₺40/saat
Hülya
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmenliği 3. Sınıf öğrencisiyim. İlkokul seviyesinde ki çocuğa özel ders verebilirim.

Basitten karmaşığa,somuttan soyuta bir yöntem ile dersleri işlerim ve her derse planlı gelirim. Zamsn yönetimini iyi planlarım a. a. A.

Pamukkale
₺30/saat
Şeyma
İlk ders ücretsiz!

Fen bilgisi öğrencisinden ilkokul ve ortaokul düzeyindeki öğrencilere fen derslerinde ve ödevlerinde destek olurum

Ögrenci ve Veli ile konuşup, öğrencinin seviyesini, onun isteklerini göz önüne alarak plan yapcam.

Pamukkale
₺40/saat
Lütfiye
İlk ders ücretsiz!

Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümü öğrencisinden Matematik ve Tükçe dersleri uygun fiyata verilir.

Dersleri öğrencinin durumuna göre işlerim. Gerekliyse en baştan başlarız ama genelde eksik olduğu konulardan devam etmek tercihim, ödevlendirmelerim ağır değildir.

Denizli
₺45/saat
Yeşim
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeninden Lise ve Orta Okul düzeyinde sözel derslere yardımcı olunur.

Öğrencinin ihtiyaçları ve düzeyi doğrultusunda derse katılımını sağlarım. Kişisel öğrenme şekline göre en verimli öğretme metodunu uygularım. Konuyla ilintili olarak hikâyeleştirme yöntemini kullanırım. Derste aktif ve özgüvenli olmasına özen gösteririm.

Denizli
₺45/saat
Sakine
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine edebiyat ve türkçe dersi verilir. İlkokul öğrencilerine derslerinde yardımcı olunur. 1. Sınıf öğrencilerine okuma-yazma özel dersi verilir. Ödevlerine yardımcı

Derslerime başlamadan önce öğrencimi tanımayı tercih ederim. Kendimi ona göre şekillendiririm. Derslerimi sıkıcı bir şekilde işlemem. Öğrenciye bol soru sorarım. Öğrencimle karşılıklı iletişim halinde dersi işlerim. Klasik yöntemlerin yanında modern yöntemleride kullanırım.

Pamukkale
₺50/saat
Pamukkale
₺50/saat
Pamukkale
₺50/saat
Gülden
İlk ders ücretsiz!

Diş hekimliği öğrencisinden ilkokul ve ortaokulda ders ve ödevlerde yardımcı soru çözme

Derslerini öğrencinin seviyesine göre kolaydan zora doğru ilerletirim.ogrenciye sık sık sınav yapar eksiklerini belirlerim.

Denizli
₺100/saat
Emre
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli öğretmenden okul derslerine takviye. ilköğretim (6., 7., 8. Sınıflar) Lise (9., 10., 11., 12. Sınıflar) ve TYT-AYT-YKS.

Öncelikle dersin ve soruların zor olmadığının öğrencimin kabul etmesini sağlarım. Ardından konularımı kendi notlarımdan işlerim ve ilk bir kaç dersin sonrasında her dersin bitimine 5-10 soru çözümü yaparım.

Pamukkale
₺30/saat
Ümmü sultan
İlk ders ücretsiz!

Sınıf öğretmenliği öğrencisinden ilk ve orta okul düzeyine tüm derslerde destek verilir.

Dersleri okul ders içeriği üzerine kurarım. Öğrencinin eksik olan yönlerini keşfederek bunun üzerine gerekli gördüğüm çalışmaları yapmakta özen gösteririm. Öğrencinin en verimli öğrenim şekline bulmaya çalışarak öğrenmeyi sevebileceği şekilde ders vermeye çalışırım.

Denizli
₺30/saat
Poyraz
İlk ders ücretsiz!

Otomotiv Mühendisliği öğrencisinden Denizlide orta okul ve lise duzeyinde matematik - fizik - kimya dersleri

Uzun süre konu anlatıp sıkıcı bir hale getirmek yerine soru çözüm odaklı ders işliyorum farklı soru tiplerine örnekler cozerek merak uyandirarak ders isliyorum.

Pamukkale Belediyesi
₺30/saat
Şükriye
İlk ders ücretsiz!

Bilgiyi size ezberletmek değil öğretmek için zorlandığınız yerlerde sınavlarınıza derslerinize yardım etmek için denizlideki arkadaşlarıma yardımda bulunurum

Derslerimi ezberletmekten çok sizin öğrenmenizde önemli rol oynar benim anlattığım konuyu karşımdaki öğrencim bana kendi anladıklarıyla yorumuyla anlatabilmeliki kalıcı olsun.

Denizli
₺30/saat
Fadime
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül üniversitesi mezunu öğretmenden çocuklarınıza ev ödevlerinde yardım destekleyici eğitim.

Öğrencimle aramdaki güven ve sevgi bağı en önemlisi. Bu bağı kurduktan sonra sıkmadan ders işlerim.

Merkezefendi
₺55/saat
Neslihan
İlk ders ücretsiz!

Sermaye piyasası mezununda matematik ve ingilizce özel ders verilir ve ödevlere yardım edilir.

Derslerim genelde konuyla ilgili gerekli bilgileri ögrencimi sıkmadan en başında örnekler üzerinden anlatırım . Matematikte anlatımdan sonra 3 farklı aşamalı kitaplardan sorular çözerek yöntemleri hazmetmesine yardımcı olurum .

Denizli
₺50/saat
Yucel
İlk ders ücretsiz!

Makine mühendisliği öğrencisinden Denizli’de her seviyede matematik fizik kimya geometri teknik resim solidworks dersleri

Dersleri tamamen öğrencinin seviyesine göre planlarım Öğrencinin nerde eksikleri varsa onu tespit edip zorlandığı yerlerin üzerine düşer Beraber sıkmadan öğretirim

Denizli
₺50/saat
Pamukkale
₺30/saat
Hayriye
İlk ders ücretsiz!

Yönetim bilişim sistemleri öğrencisiyim. Lise ve ortaokul öğrencilerine matematik alanında ders vermek faydalı olmak isterim.

Öncelikle konu anlatım şekli düşünsel betimleme yaparak anlatır olabildiğince rahat ve esprili bir dil takınırım. Bu da öğrencinin rahat ve stressiz bir ortamda öğrenmesini sağlar. Sorular çözer ve pekiştirme yaparım.

Denizli
₺50/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

PAÜ'lü Felsefeci'den okul derslerine tam destek..Bir Felsefeci sadece Felsefe yapmaz,öğrencilere hep destek tam destek

Derslerim hep eğlenceli geçer. Öğretim yöntem ve tekniklerini kullanarak derslerimi işlerim. Konuların kalıcı olması için elimden gelenin fazlasını yaparım. Öğrencilerimle yüz yüze iletişim kurarım.

Denizli
₺50/saat
Emine
İlk ders ücretsiz!

Sosyal bilgiler öğretmeninden sosyal bilgiler ve tarih derslerine destek ve yardımcı olacak öğretmen

Dersimi sınava yönelik işlerim. Derse başlamadan önce öğrencilerin geçmiş bilgilerini sorgulayacak sorular sorar ona göre derse başlarım. Her konunun sonunda değerlendirme testi yaparak eksikleri görmeye çalışırım.

Denizli
₺40/saat
Yeliz
İlk ders ücretsiz!

Türk Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim. İlk ve ortaokul seviyesindeki öğrencilere okul derslerinde yardımcı olabilmek için ders verebilirim.

Derslerimi öğrencinin zevk alacağı ve anlayacağı şekilde işlerim. Bu şekilde daha verimli bir ders olacağına inanıyorum. Anlamakta zorladığı konularda yardımcı olup, okul derslerini pekistirmesini saglayabilirim.

Denizli
₺45/saat
Ali
İlk ders ücretsiz!

İnşaat mühendisliği öğrencisiyim, sayısal alan dersleri veriyorum.Her türlü sınav için tecrübeli ve sınav psikolojisine aşina bir öğrenci olarak sınava en iyi şekilde sizlerle beraber hazırlanabiliriz

Sayısal derslerin aslında ne kadar basit ve akılda kalıcı olduğunu benimle keşfedeceksiniz. Çünkü bu alanın ezberden çok akılda kalıcı püf noktaları vardır.

Merkezefendi
₺50/saat
Zehra
İlk ders ücretsiz!

4 yıllık sağlık yönetimi mezunundan Ilkokul Ortaokul öğrencilerine matematik dersi verilir.

Dersleri konuyu anlattıktan sonra örnek sorular çözerek pekistiririm. Öğrenciye işlediğim konuyla ilgili çözmesi gereken soruları vererek odevlendiririm. Yapamadığı soruları birlikte çözerek eksiklerini göndermesine yardımcı olurum.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm okul derslerine destek özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size okul derslerine destek öğretmeye hazır,
Denizli merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Denizli konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size okul derslerine destek alanında rehberlik etsin

Denizli okul derslerine destek özel ders öğretmeneleri

okul derslerine destek öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :Denizli merkezi ve çevresindeki okul derslerine destek alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

okul derslerine destek özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta Denizli konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.