Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Konya Resim özel dersleri

Yakınlarınızda 8 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

Konya resim öğretmenleri seçeneklerimiz

Meram
₺25/saat
Ibrahim
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlar Fakültesi Resim bölümü öğrencisinden, hem yetenek sınavlarına ve hem de kendini geliştirmeye yönelik hobi dersleri içerir.

dersleri sınava yönelik ise temelden alıp üniversite 1.sınıf seviyesine ulaştıracak şekilde işlerim, hobiye yönelik ise eğer, daha rahat bir zaman dilimiyle kendini sürekli geliştirmeye odaklı bir çalışma prensibi ile ilerlerim.

Selçuklu
₺20/saat
Hilal
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Teknik ve serbest resim - karakalem dersleri, hobi dersleri - güzel sanatlara hazırlık vb şeyler..

Ders işleyişim öncelikle öğrencinin seviyesini görmek ve tanımakla başlıyor. Sonrasında eksiklerini tamamlayarak veya temelden eğitime giriyoruz.. ilk önce el açma teknikleri, çizgi tanıma ve formu çözümleme süreci sonrasında formları çözümlemeyle beraber perspektif ışık gölge çalışmarı ile devam ediyoruz..

Selçuklu
₺60/saat
Emrah
İlk ders ücretsiz!

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ RESİM BÖLÜMÜ mezunu RESİM ÖĞRETMENİnden hobi ve sınavlara hazırlık için RESİM sanat dersi verilir.

Her öğretmenin kendine özgü bir stili olduğu u düşünüyorum. Bizim derslerimizin olmazsa olmazı müzik. Sıfırdan başlayacaksak bu işin temeli karakalemdir.

Konya
₺20/saat
Seval
İlk ders ücretsiz!

Necmettin erbakan üniversitesi güzel sanatlar fakültesi,resim bölümü.3 yıl sanat galerisi,1 yıl kolej deneyimi.

genel olarak tuval üzerine akrilik çalışmaları yaptırmaktayım.ayrıca ahşap boyama,genel olarak desen bilgisi derside veriyorum.özellikle 6.12 yaş grubu çocuk öğrencilerimle 3yıl deneyimim var.

Selçuklu
₺150/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Guzel sanatlar fakultesi ogrencisyim hobi olarak resim yapmak isteyenler veya ozel yetenek sinavlarina hazirlanan arkadaslarima yardimci olabilirim

Derslerimizde desen esastir cunku desen bizim isin belkemigidir.desen cizgileriniz oturdugu zaman eliniz alistigi zaman yagli boya isteyenler icin gecis yapabiliriz.

Selçuklu
₺40/saat
Emine
İlk ders ücretsiz!

Resim öğrencisinden ilkokul ortaokul lise ve mezun öğrncilere hobi ve güzelsanatlara hazırlık kurs eğitimi

Derslerimi göstererk çizerek anlatırım. Her yaş seviyesind uygun çizimler yaparım. Sanat yaparken ruhunu özgürleştirmesini sağlarım.

₺200/saat
Tuğçe
İlk ders ücretsiz!

Moda tasarımcısıyım. güzel sanatlar liselerine, fakültelerine ve hobiciler için resim eğitimi veriyorum

Önce müzik, ardından nesne tanıma, görsel algı geliştirme uygulamaları ve başlangıç ve geliştirme üzerine bir program izlerim ve ayrıca sanat ve tasarım okumaları araştırmaları yaparız

₺65/saat
Şevval
İlk ders ücretsiz!

Diş hekimliği öğrencisiyim ama resim yetenegime tuvallerime resimlerime çok güveniyorum harçlığımı kazanmak için ilkokul ortaokul seviyesine resim dersi verip resim ödevlerini yardımı vaadi ediyorum.

Dersleri öncelikle boyaların yemeleri renkler vs gibi tanıtımla başlarım ,sonrasında fırça kullanımı renk sıkalası oluşturma ,hayal kurma ,çizim teknikleri ve kendi tecrübelerimden analtorm

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm resim özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size resim öğretmeye hazır,
Konya merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Konya konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size resim alanında rehberlik etsin

Konya resim özel ders öğretmeneleri

resim öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :Konya merkezi ve çevresindeki resim alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

resim özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta Konya konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.