Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İzmir Resim özel dersleri

Yakınlarınızda 22 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

İzmir resim öğretmenleri seçeneklerimiz

İzmir
₺80/saat
Güler
İlk ders ücretsiz!

Görsel sanatlar öğretmeninden akrilik boya ile yapılacak bütün kullanıla bilinen(ahşap, tuval, duvar, metal vb.) yüzeyler için ders verilir.

Öğrenilmek istenen sanat alanıyla ilgili örnekler göstererek derse başlıyorum. Çalışmanın başlangıcından son aşamasına kadar teknik bilgilerle doğru yöntemi göstererek anlatıyorum. Ders alınacak alana, kişinin yaş aralığı ve bilgi düzeyine göre programlarımı oluşturuyorum.

Konak
₺30/saat
Latife
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar üniversitesi resim bölümü öğrencisinden sınava hazırlık yaglı boya ebru baskı dersleri verebilirim.

Sistematik çalışırım derslerimde başarılı bir ögrenciyim liseden beri sanatla ilgileniyorum. Yeterli bilgiye ve yetenege sahip oldugumu düşünüyorum. Severek yaptıgım bir iş olarak görüyorum.

Konak
₺50/saat
Irem
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Üniversite Güzel Sanatlar öğrencisinden her seviyeye (okul öncesi, ilkokul, ortaokul, lise, üniversiteye hazırlık, hobi) uygun resim dersleri :)

Derslerimiz her öğrencinin isteklerine ve seviyesine göre kişisel olarak planlanır. Ulaşmak istediğiniz seviye, yaşınız ve çalışmak istediğiniz materyallerle size uygun bir çalışma düzeni oluşturacağız.

Balçova
₺50/saat
Ayşegül
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar lisesi ve güzel sanatlar fakültesini bitirmiş bir tasarımcıyım.resim ve tasarım alanlarında ilerlemek isteyen veya hobi olarak yapmak isteyen sanat sever herkese ders verebilirim

Sanat sonsuz ve ayrı bir dünya. Öncelikle ders vereceğim kişinin ne derece bilgisi olduğunu ölçüp,hangi alana daha çok ilgi duyduğunu öğrendikten sonra temel kavramlardan başlayarak kendi bilgi birikimim ve tecrübemi ona aktarmak öncelikli hedefim. Kişinin yeteneğini kapasitesinin en üst seviyesine çıkaracak,kendisini sıkmadan,zorlamadan,eğlenceli bir eğitim benim vizyonum.

İzmir
₺40/saat
Ramazan
İlk ders ücretsiz!

Grafik Tasarımı mezunu, grafiker, corel illustrator photoshop vb prgoramlara hakim matbaa dijital lazer kesim bilgili

Başlangıç seviyesinden baskı ve sunuma kadar kişi bilgisine göre anlayabileceği hızda uygulamalı konu anlatımı yapabilirim. Yapılan hataları daha iyi anlaması için baskı alabilirim. Her yaş grubuna, her mesleki ihtiyaca göre, piyasa ihtiyaçları doğrultusunda birebir uygulamalı özel ders.

Karabağlar
₺150/saat
Fulden
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar fakültesi resim bölümü mezunu 10 yıllık resim öğretmeninden, profesyonel resim ve güzel sanatlara hazırlık kursları

Ders işleme tekniklerimi kursiyerlerimin yaşına ve durumuna göre belirliyorum.Temel Sanat Eğitimi baz alınarak yaptırdığım çalışmalarda sırasıyla Karakalem Desen bilgileri,nokta-çizgi,doku,striktür,karakalem tonlama,perspektif,renk bilgisi gibi kavramlar ile başlıyorum.

İzmir
₺40/saat
Nurcan
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi Görsel Sanatlar Eğitimi öğrencisiyim. Heykel, Özgün Baskı, Grafik Tasarım ve anasanatım olan Resim dersleri verebilirim. Genel kültür açısından sanat tarihi, türk sanat tarihi ve batı

En temel bilgilerden başlarım. Her sanat dersinin işleniş şekli farklıdır. Uygulamalı sanat derslerinde öncelikli olarak el becerisini açma için pratikler yaparak başlanır ve aynı zamanda dersin içeriğini ilgilendiren bilgilendirmeler yaptırılır. İlk olarak geometrik formlardan yola çıkılarak daha sonraları anatomi ağırlıklı olan figürler çalışırız.

Konak
₺35/saat
Nilay
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi Resim öğretmenliği öğrencisinden, Izmir'de güzel sanatlar lise ve üniversitelerine hazırlık dersleri

Öncelikle düzey belirlenmesinden yanayım, öğrencinin gözünün gelişimine ve temel kuralları bilip bilmemesine bakılır. Daha sonra temel sanat eğitiminin basitten karmasiga doğru ilerlemesiyle devam eder. Temel sanat eğitimi tamamlandıktan sonra öğrencinin ilgi alanına göre gelişimi devam ettirilir.

Bornova
₺50/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

Resim Öğretmenliği resim dersleri karakalem, akrilik, yağlıboya deneysel çalışmalar yetenek sınavlarına hazırlık, hobi

yetenek sımavlarına hazırlık gruplarında karakalem ile baslayıp natürmort model ve imgesel seklinde ilerliyorum. sonrasında renkli cesitleri suluboya pastel calısıyoruz.

Balçova
₺40/saat
Aleyna nur
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar fakültesi öğrencisinden güzel sanatlara hazırlık ve resim, heykel hobi dersleri

Dersi sıkılmadan işlemeye özen gösteririm. Derste resim ve heykel üzerine öğreneceği şeyler objeleri algilamada tanimada katkı sağlayacaktır ve yaptığı şeyleri sorgulamasını sağlayacaktır.

Bornova
₺50/saat
Serkan
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlar Fakültesi Resim bölüöü son sınıf öğrencisinden Yağlıboya, Akrilik, guaj, suluboya ve Karakalem desen eğitimi

Eğer hızlandırılmış bir kurs isterseniz (minimum 1 ay kurs süresi) öncelikli olarak kurs süresinin toplamının yarısında desen eğitimleri veriyorum. Diğer yarısında ise oldukça kolay kavrayabileceğiniz teknik dersleri oluyor. 1 ay gibi kısa bir sürede, size istediğiniz herhangi bir teknikte hatrı sayılır bir sonuç elde etmenizi sağlayabilirim.

Konak
₺85/saat
Aygül
İlk ders ücretsiz!

Görsel sanatlar öğretmeninden sanat eğitimı,resim sanatı,doodle art,karakalem,akrilik tuval çalışması,linol baskı çalışması,kolaj çalışması....

öncelikle temel renk bilgileri ve resim, tasarım üzerine tek derste üstünden geçip diğer zamanlarda uygulamalı olarak devam ediyorum.tabi zamanla öğrencinin zevk aldığı veya kendini keşfiyle çalışmalarımızın yolu belli olur.bu bazen kolaj,bazen ebru,bazen karakalem çalışması olabilir.belirli kalıp içerisinde gitmeyiz.

Bornova
₺40/saat
Şeyma
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi Resim-İş Öğretmenliği bölümü öğrencisinden güzel sanatlara hazırlık veya tercihen resim dersinin başka bir alanından da ders

Dersleri birebir işlerim. Eskiz olarak ödev verir diğer ders ödevleri kontrol eder ve kişinim düzeyine göre ödevlendirme yaparım.

Narlıdere
₺50/saat
Rumeysa
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar öğrencisinden yetenek sınavlarına hazırlık karakalem natürmort model natürmort dersi verilir

Basta çizgileri rahatlatıp etüt obje çizimleri yaptırıyorum yavas yavas naturmorda geciyorum perspektip ogretip model ile birlikte imgesel cizimi yaptırıyorum

Çiğli
₺45/saat
Cennet
İlk ders ücretsiz!

Dokuz eyĺül mezunu tecrübeli resim öğretmeninden resim kursu 2 yilda heykel omudum

Kisiye ozel kapasitesine göre akıcı bir dille anlatırim her yaş grubuna birebir ve grup çalişmasiyla müzik dinleyerek rugun dinlendirerek işliyorum

İzmir
₺40/saat
Tuğba
İlk ders ücretsiz!

İzmir resim özel ders -güzel sanatlar lisesi hazırlık grupları - hobi grupları -

D e r s l e r Y a ş G r u p l a r ı n a göre değişmektedir.

Buca
₺60/saat
Burcu
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar mezunu bir ressamdan her yaş grubu için sanat dersleri programlanabilir.

Derslerimi gerek uygulamalı gerekse teorik olarak işlerim ama genel olarak derslerim eğlenceli geçer. Sanatsal tarzların hepsine değinmeye çalışırım.

İzmir
₺50/saat
Eylül ezgi
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü Yüksek Lisans öğrencisinden sanat dalında özel ders.

Dersleri isteğe bağlı olarak ve öğrencilerin performanslarına göre bireysel veya grup şeklinde veririm. Grup derslerini evimde,bireysel dersleri de uygunluğu göre ya kendi evimde yada öğrencinin kendi evinde verebilirim.Ders içeriği ve işleme tarzı öğrencinin istekleri ve beklentilerine göre şekillenir.

₺50/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi Resim bölümü öğrencisinden, Güzel Sanatlar’a hazırlık ve karakalem dersleri.

Derslerimiz üniversitelerin Güzel Sanatlar bölümüne yetenek sınavı ile girmek isteyen herkes içindir. Hazırlık çalışmalarımız Mimar Sinan, Marmara, Dokuz Eylül, Anadolu Üniversitesi gibi üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi sınavlarına yönelik olup, temelden başlayıp yeterlilik düzeyine ulaşıncaya kadar devam ediyoruz.

₺40/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

Mimardan (birçok resim ve tasarım ödülü olan) perspektif çizimi, eskiz , mimari görselleştirme ve tarama teknikleri üzerine ders verilir.

Genel bir perspektif eğitiminden sonra öğrencinin de kendini geliştirmek istediği türe yönelik çalışmalar yapılacaktır. Çizimler photoshop ile de isteğe göre desteklenebilir.

₺30/saat
Özlem
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar resim anasanat dalı pedagojik formasyonlu bayan resim öğretmeninden özel ders...

Derslerimde öncelikle teorik bilgileri sunarım. Mekan bilgisi ve anatomik bilgileri paylaşırım. Daha sonrasında kompozisyon kurup karakalem çalışmaya başlarız. Sonrasında diğer tekniklere geçebiliriz.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm resim özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size resim öğretmeye hazır,
İzmir merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

İzmir konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size resim alanında rehberlik etsin

İzmir resim özel ders öğretmeneleri

resim öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :İzmir merkezi ve çevresindeki resim alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

resim özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta İzmir konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.