Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İzmir Resim özel dersleri

Yakınlarınızda 35 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

İzmir resim öğretmenleri seçeneklerimiz

Balçova
₺1/saat
Bilge
İlk ders ücretsiz!

Dokuz eylül güzel sanatlar moda tasarim mezunundan tasarim, resim , yağli boya alaninda özel ders verilir ^^

daha önce güzel sanatlar lisesine hazırlanan öğrencilerim oldu , öğrencilerimle haftada 3 gün 4 saatlik karakalem canlı model çizimi, 2 saat imgesel konu çalışması, 2 saat obje çizimi olacak şekilde çalışmaktaydık, bazı günler doğada çizim yaparız. öğrencilerimin hislerine göre hareket ederim genelde....

Karşıyaka
₺80/saat
Elif beth
İlk ders ücretsiz!

İlkokuldan beri sanata ilgim var ayrıca birkaç yıl önce çalışmalarımın birkaçını da sergiye çıkartma onurunu kazandım

İlk başta öğrencinin kendi çalışmalarını incelerim. Sonra da birkaç basit çizim çizmelerini isterim. Bu çizimleri geliştircek bir takım ipucularda bulunduktan ve öğrencinin çalışmaları iyice kavradığından emin olunca adım adım ilerleyerek çizim denemelerini zorlaştırırım.

Karabağlar
₺15/saat
Berkan
İlk ders ücretsiz!

Lise öğrencisi bir genç sanat severden İlkokul ve ortaokul seviyesinde resim dersi

Yaşına göre ilkokul seviyesinden ortaokul seviyesine kadar düz çizgiler ve karalaralama taktikleri, kara kalem tonlama, gördüğünü çizebilme, hayal gücünde tasarımları yansıtabilme, ölçü alma bir çok unsurun yanı sıra disiplinli çalısma ortamı sağlayacağımdan ve başarıya ulaştırmada bir basamakları tırmanma da yardım edeceğinden emin olabilirsiniz.

Balçova
₺50/saat
Ayşegül
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar lisesi ve güzel sanatlar fakültesini bitirmiş bir tasarımcıyım.resim ve tasarım alanlarında ilerlemek isteyen veya hobi olarak yapmak isteyen sanat sever herkese ders verebilirim

Sanat sonsuz ve ayrı bir dünya. Öncelikle ders vereceğim kişinin ne derece bilgisi olduğunu ölçüp,hangi alana daha çok ilgi duyduğunu öğrendikten sonra temel kavramlardan başlayarak kendi bilgi birikimim ve tecrübemi ona aktarmak öncelikli hedefim. Kişinin yeteneğini kapasitesinin en üst seviyesine çıkaracak,kendisini sıkmadan,zorlamadan,eğlenceli bir eğitim benim vizyonum.

Karabağlar
₺150/saat
Fulden
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar fakültesi resim bölümü mezunu 10 yıllık resim öğretmeninden, profesyonel resim ve güzel sanatlara hazırlık kursları

Ders işleme tekniklerimi kursiyerlerimin yaşına ve durumuna göre belirliyorum.Temel Sanat Eğitimi baz alınarak yaptırdığım çalışmalarda sırasıyla Karakalem Desen bilgileri,nokta-çizgi,doku,striktür,karakalem tonlama,perspektif,renk bilgisi gibi kavramlar ile başlıyorum.

Karşıyaka
₺50/saat
Berke
İlk ders ücretsiz!

İzmir'de Işılay saygın güzel sanatlar lisesinde 3. sınıf ögrencisiyim okuluma 2.likle girdim. Güzel santlar liseline hazırlık ve resim dersi veriyorum

Derslerimde amacım öğrencinin hayal ettiklerini gerçekleştirmesidir. Ben bu liseyi kazanmadan önce 2 yıl boyunca bir hocamın yanında eğitim aldım ve onun sayesinde 2.likle burayı kazandım. Uyguladığım ders işleme yöntemlerimde hocalarımdan ögrendiklerimdir.

Karabağlar
₺15/saat
Onur
İlk ders ücretsiz!

Resim dersi var gel vatandaş gel saati 15 lira, param olsada ben alsam ilkokul orta okul dersi verilir '' çocuğum serseri olacak bu gidişle ne yapacam ben? '' diyen ablam Resim, Matematik, Türkçe ders

Dersleri işlemeden önce çocuğun bir derdini dinlerim, bu çocuk bu konuyu niye yapamıyor diye düşünürüm ,baktım derdi çözülecek bişey çözerim, dersi sevdiririm ona en az oyun oynamak kadar zevkli olduğunu anlatırım , baktım sevmiyor zorlamam fazlada ceketimi alır çıkarım doktor olacak çocuk felsefe bilmesede olur(felsefe de anlatırım).

Konak
₺35/saat
Nilay
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül Üniversitesi Resim öğretmenliği öğrencisinden, Izmir'de güzel sanatlar lise ve üniversitelerine hazırlık dersleri

Öncelikle düzey belirlenmesinden yanayım, öğrencinin gözünün gelişimine ve temel kuralları bilip bilmemesine bakılır. Daha sonra temel sanat eğitiminin basitten karmasiga doğru ilerlemesiyle devam eder. Temel sanat eğitimi tamamlandıktan sonra öğrencinin ilgi alanına göre gelişimi devam ettirilir.

Balçova
₺40/saat
Aleyna nur
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar fakültesi öğrencisinden güzel sanatlara hazırlık ve resim, heykel hobi dersleri

Dersi sıkılmadan işlemeye özen gösteririm. Derste resim ve heykel üzerine öğreneceği şeyler objeleri algilamada tanimada katkı sağlayacaktır ve yaptığı şeyleri sorgulamasını sağlayacaktır.

Konak
₺85/saat
Aygül
İlk ders ücretsiz!

Görsel sanatlar öğretmeninden sanat eğitimı,resim sanatı,doodle art,karakalem,akrilik tuval çalışması,linol baskı çalışması,kolaj çalışması....

öncelikle temel renk bilgileri ve resim, tasarım üzerine tek derste üstünden geçip diğer zamanlarda uygulamalı olarak devam ediyorum.tabi zamanla öğrencinin zevk aldığı veya kendini keşfiyle çalışmalarımızın yolu belli olur.bu bazen kolaj,bazen ebru,bazen karakalem çalışması olabilir.belirli kalıp içerisinde gitmeyiz.

Menemen
₺50/saat
Mahmut
İlk ders ücretsiz!

Karakalem, Yagliboya, akrilik ve suluboya ile diger tum tekniklerde guzel sanatlara hazirlik yada hobi kurslari verilir.

Resim oncelikle tarihinden baslanilmasi gereken bir yetenek. Sizinle bunu tekrar deneyimlemek benim icin tarifsiz bir zevk. Her gecen gun nasil ilerleme katettiginizi cizdikleriniz ispatlayacak.

Narlıdere
₺50/saat
Rumeysa
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar öğrencisinden yetenek sınavlarına hazırlık karakalem natürmort model natürmort dersi verilir

Basta çizgileri rahatlatıp etüt obje çizimleri yaptırıyorum yavas yavas naturmorda geciyorum perspektip ogretip model ile birlikte imgesel cizimi yaptırıyorum

Çiğli
₺45/saat
Cennet
İlk ders ücretsiz!

Dokuz eyĺül mezunu tecrübeli resim öğretmeninden resim kursu 2 yilda heykel omudum

Kisiye ozel kapasitesine göre akıcı bir dille anlatırim her yaş grubuna birebir ve grup çalişmasiyla müzik dinleyerek rugun dinlendirerek işliyorum

Bornova
₺50/saat
Damla
İlk ders ücretsiz!

Tekstil ve moda tasarimi ogrencisinden, resim, akrilik boyama, ahşap-kumaş boyama dersleri verilir

Dersleri öğrenciyle seçeceğimiz alan doğrultusunda, sıfırdan başlayarak tüm tedaylariyla işlemekteyim.

Narlıdere
₺100/saat
Erdal
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Usta'dan Resim, Desen, İllüstrasyon, Karikatür, Foto Manipülasyon ve Grafik Tasarım için özel dersler...

İşi temelinden almayı severim. Bu durum ders almak isteyenin isteğine göre şekillendirilebilir. Örneğin Karikatür, illüstrasyon, foto manipülasyon ve grafik tasarımı eğitimleri için resim temel bilgileri kesinlikle öğretilmelidir. Sadece grafik tasarımı için söylüyorum, kursiyer istemezse bu bilgi ve öğreti verilmez. Doğrudan teknik bilgiler ve program eğitimine girilir.

İzmir
₺40/saat
Ramazan
İlk ders ücretsiz!

Grafik Tasarımı mezunu, grafiker, corel illustrator photoshop vb prgoramlara hakim matbaa dijital lazer kesim bilgili

Başlangıç seviyesinden baskı ve sunuma kadar kişi bilgisine göre anlayabileceği hızda uygulamalı konu anlatımı yapabilirim. Yapılan hataları daha iyi anlaması için baskı alabilirim. Her yaş grubuna, her mesleki ihtiyaca göre, piyasa ihtiyaçları doğrultusunda birebir uygulamalı özel ders.

Buca
₺35/saat
Berfin
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar öğrencisinden her yaş grubuna Karakalem, yağlıboya ,grafik, çoklu resim eğitimi verilir.

Öğrencinin talep ve beklentisini karşılama yönünde sanat eğitimi verip ona göre haftalık program oluşturup ilerlerim . karakalem için geometrik çizimlerden başlayarak progamımızı portre çizimiyle sonlandırırız. grafik de ıllustrator ve photoshop eğitimleri veriyorum.

İzmir
₺40/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

Mimardan (birçok resim ve tasarım ödülü olan) perspektif çizimi, eskiz , mimari görselleştirme ve tarama teknikleri üzerine ders verilir.

Genel bir perspektif eğitiminden sonra öğrencinin de kendini geliştirmek istediği türe yönelik çalışmalar yapılacaktır. Çizimler photoshop ile de isteğe göre desteklenebilir.

İzmir
₺80/saat
Güler
İlk ders ücretsiz!

Görsel sanatlar öğretmeninden akrilik boya ile yapılacak bütün kullanıla bilinen(ahşap, tuval, duvar, metal vb.) yüzeyler için ders verilir.

Öğrenilmek istenen sanat alanıyla ilgili örnekler göstererek derse başlıyorum. Çalışmanın başlangıcından son aşamasına kadar teknik bilgilerle doğru yöntemi göstererek anlatıyorum. Ders alınacak alana, kişinin yaş aralığı ve bilgi düzeyine göre programlarımı oluşturuyorum.

Konak
₺30/saat
Latife
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar üniversitesi resim bölümü öğrencisinden sınava hazırlık yaglı boya ebru baskı dersleri verebilirim.

Sistematik çalışırım derslerimde başarılı bir ögrenciyim liseden beri sanatla ilgileniyorum. Yeterli bilgiye ve yetenege sahip oldugumu düşünüyorum. Severek yaptıgım bir iş olarak görüyorum.

Bornova
₺50/saat
Asena
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi Resim/İş Öğretmenliğinden pedagojik formasyon almış ,İzmir'de resim,baskı ve heykel dersi

Derslerimi yıllık plan doğrultusunda işlerim. Dersin temeliyle başlayıp öğrencilerimin ilgi,beceri,yetenek ve seviyelerini göz önünde bulundururum. Farklı yöntem ve teknikleri kullanırım.

Konak
₺50/saat
Güneş berfin
İlk ders ücretsiz!

Grafik Tasarımı yüksek lisans öğrencisinden resim, illüstrasyon ve güzel sanatlara hazırlık dersleri verilir.

Dersleri öğrenci odaklı işlemek isterim. Kreatif yanlarını ortaya çıkarmak amaçladığım şeydir.

Bornova
₺50/saat
Ece
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar öğrencisinden ortaokul, liseye hazırlık düzeyinde çizim ve genel teknik eğitimi

Genel çizgi çizme, ardından basit geometrik şekillerin formu ve onları iki boyutlu düzlemde üç boyutlu etkisine getirebilecek düzeyde, genelden ayrıntıya doğru tekniğini gösterebilirim

Konak
₺50/saat
Irem
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Üniversite Güzel Sanatlar öğrencisinden her seviyeye (okul öncesi, ilkokul, ortaokul, lise, üniversiteye hazırlık, hobi) uygun resim dersleri :)

Derslerimiz her öğrencinin isteklerine ve seviyesine göre kişisel olarak planlanır. Ulaşmak istediğiniz seviye, yaşınız ve çalışmak istediğiniz materyallerle size uygun bir çalışma düzeni oluşturacağız.

Bornova
₺50/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

Resim Öğretmenliği resim dersleri karakalem, akrilik, yağlıboya deneysel çalışmalar yetenek sınavlarına hazırlık, hobi

yetenek sımavlarına hazırlık gruplarında karakalem ile baslayıp natürmort model ve imgesel seklinde ilerliyorum. sonrasında renkli cesitleri suluboya pastel calısıyoruz.

İzmir
₺40/saat
Tuğba
İlk ders ücretsiz!

İzmir resim özel ders -güzel sanatlar lisesi hazırlık grupları - hobi grupları -

D e r s l e r Y a ş G r u p l a r ı n a göre değişmektedir.

Bayraklı
₺60/saat
Ayça
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Resim 4. sınıf öğrencisinden hem eğitici hem de eğlenceli resim dersleriyle hizmetinizdeyim

Öğrencimin almak istediği eğitime karşılık, sunumlar, örnekler, uygulamalı örnekler, uygulama, hata düzeltme, yeni teknikler ve geliştirme becerileri kazandırma.

Bornova
₺40/saat
Şeyma
İlk ders ücretsiz!

Ege Üniversitesi Resim-İş Öğretmenliği bölümü öğrencisinden güzel sanatlara hazırlık veya tercihen resim dersinin başka bir alanından da ders

Dersleri birebir işlerim. Eskiz olarak ödev verir diğer ders ödevleri kontrol eder ve kişinim düzeyine göre ödevlendirme yaparım.

Buca
₺60/saat
Burcu
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar mezunu bir ressamdan her yaş grubu için sanat dersleri programlanabilir.

Derslerimi gerek uygulamalı gerekse teorik olarak işlerim ama genel olarak derslerim eğlenceli geçer. Sanatsal tarzların hepsine değinmeye çalışırım.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm resim özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size resim öğretmeye hazır,
İzmir merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

İzmir konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size resim alanında rehberlik etsin

İzmir resim özel ders öğretmeneleri

resim öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :İzmir merkezi ve çevresindeki resim alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

resim özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta İzmir konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.