Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Ankara Resim özel dersleri

Yakınlarınızda 35 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

Ankara resim öğretmenleri seçeneklerimiz

Altındağ
₺50/saat
Alev
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar fakültesi mezunu ;Alanına hakim, yağlı boya, akrilik, suluboya, desen ve güzel sanatlara hazırlık konusunda tecrübeli öğretmenden özel ders.

Derslerime temel çizgi teknikleri, ve çizgi değerini öğreterek başlarım. Daha sonra ışık - gölge ve ışığın cisim üzerindeki etkilerini özümseterek temel desen teknikleri ile ilerlerim. Oran - orantı, Anatomi ve ışık-gölge çalışmalarının kavranmasının ardından renkli çalışmalara geçiş için zemin hazırlamayı sağlarım.

Sincan Osb
₺40/saat
Özlem
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar fakültesi resim bölümü mezunundan üniversiteye hazırlık bireysel ve grup dersleri

Derslerimi grupsa model ve natürmort üzerinden giriş yaparak işlerim. Hayal gücü ve yaratıcılık üzerine ders kurarım. görünen ve yapılan işleri karşılaştırarak geri bildirim veririm. Öğrencilerin kendi yaptıkları üzerine yorumlama yapmasını beklerim. Konulara örneklemelerle ve tarihsel sürecin nasıl işlediği ile ilgili Bilgi vererek giriş yaparım.

Çankaya
₺100/saat
Emel
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Ankara Yaşamkent bölgesin de hobi amaçlı çanta tasarım ve boyama kursu verilmektedir

Olabildiğince yaratıcı düşünme ve yetenekleri geliştirme odaklı ders işlerim. Sıkılmama garantisi veriyorum. Derslerimiz her yaşta insana yöneliktir. Doğaya can ver mantığı ile birlikte yaygınlaşan bez çanta kullanımından sonra çok kullanışlı bir hobi haline gelen bu etkinlik sizin belirleyeceğiniz bez çanta modeli üzerinde çizim ve renklendirme olarak özetlenebilir.

Çankaya
₺75/saat
Çiğdem
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlar ve Eğitim Fakültesi mezunundan 4-12 yaş arası özel görsel sanatlar dersi verilir.

Derslerim sadece resim alanına yönelik değildir. Resim , heykel , seramik ve benzerleri olmak üzere görsel sanatların tüm alanlarını içerir. Programlarımı oluştururken öğrencimin ilgi ve gelişimini ön planda tutarım. Derslerim 4 yaştan 12 yaşa kadar olmakla birlikte her yaş seviyesine uygun ve farklı eğitimler vermekteyim.

Yenimahalle
₺100/saat
Sinem
İlk ders ücretsiz!
Çankaya
₺65/saat
Sinem
İlk ders ücretsiz!

Mini mini büyüklerin ve minilerin hayalleriyle renklenen terapik, yaratıcı ve eğlenceli sanat dersleri verilmektedir.

Sanat tarihi, sanat eleştirisi, estetik ve uygulamadan oluşan ve varlıklarını sanattan alan bu dört farklı disiplini bir araya getirerek çocukların eğitilmesine, onlardaki yeteneklerin daha sistematik bir anlayışla açığa çıkarılmasına, yaratıcılıklarının da aynı şekilde geliştirilmesine yönelik bir eğitim anlayışını içeren yapısalcı eğitime yönelik dersleri yap

Çankaya
₺70/saat
Hilal
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi grafik bölümü yüksek lisans öğrencisinden güzel sanatlara hazırlık veya hobi amaçlı resim, gravür vb. dersler verilmektedir.

Derslerimiz kişinin kendi çizgisini ve tarzını bulmasına yönelik, özgür bir biçimde sürecek olup eğlenceli ve dinamik bir şekilde işlenecektir.öncelikle sizlerin eğilimlerini ve tarzlarını gözlemleyip bir eğitmen olarak sizleri en iyi şekilde yönlendirecek ve kendi tarzınızı bulmuş olarak gelişiminize katkıda bulunacağım.

Çankaya
₺55/saat
Ege
İlk ders ücretsiz!

Her Yaş Grubu İçin Akrilik Boya ile Taş Boyama Dersleri ve İllüstrasyon Tasarımı Verilmektedir.

Ders içeriğinin paylaşılması, materyallerin tanıtımı, daha önce yapılmış çalışmaların paylaşımı ve sonrasında da herkesi tasarım konusunda yüreklendirerek kendileri için bir örnek çizime başlatmak ve ürünleri kısa süreli deneyimleme süresi tanımak. Tüm süre 1 gün içinde max.

Yenimahalle
₺50/saat
Ayşen
İlk ders ücretsiz!

Gazi üniversitesi resim -iş öğretmenliği mezunu ve Gazi üniversitesi resim-iş yüksek lisans öğrencisi den resim - heykel kursu

Yaş grupları ve algı düzeylerine göre dersin işleyici farklılık gösterecektir. Hayal gücünü destekleyerek ve en önemlisi öğrencisinin zevk alabileceği şekilde program oluşturarak ders işleyişi belirlenir. Yaş grubuna uygun boya seçimi yapılarak derse başlanacaktır.

Mamak
₺50/saat
Burcu
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi yüksek lisans öğrencisinden güzel sanatlara, yetenek sınavlarına ve hobi olarak özel resim dersleri

Ders başında yeni öğrencimi tanımak, onun hangi amaç ile özel ders aldığını ve resmi hayatında ne için önemli olduğunu öğrenirim. Daha sonrasında öğrencinin gelişim düzeyine uygun belirli bir konu çerçevesinde öğrencinin mevcut potansiyeli görebilmek adına bir çalışma gerçekleştirilir.

Etimesgut
₺50/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi Resim İş Öğretmenliği son sınıf öğrencisinden, yağlıboya,pastel ve suluboya dersleri

Derslerimi en temelden “Sanatsal eleman ve ilkeleri” ni göz önünde tutarak işlerim. 1saatlik ders sürecinde Çok Alanlı Sanat Eğitimi başlığı altında “Sanatsal Uygulama Öğretimi” ni uygularım.

Yenimahalle
₺70/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Eğlenirken ogrenmek için duygularınızı bambaşka bir yolla açığa vurmak için sanatın büyülü dünyasını keşfetmek için müthiş bi fırsat

Ders işleme sistemim öğrencinin öncelikli talep ettiği konu ilgi ve becerileri üzerine sonrasında ise sanatın içinde çok daha fazla yöntemler malzemeler teknikler olduğunu gösterip ilgi duyabileceği başka bir çalışma üzerine çalışmalar yapmak

Yenimahalle
₺80/saat
Fatma nur
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi Resim-İş Öğretmenliği mezunu 4 yıllık tecrübeli öğretmenden ebru,pastel,yağlı boya,kara kalem ,sulu boya, seramik ve yetenek sınavlarına hazırlık dersleri verilir. Anaokul, ilkokul,o

Her yaş grubuna göre etkinlikler yapılarak sıkılmadan eğlenceli bir şekilde dersler işlenir. Her öğrencinin yeteneğine, seviyesine ve gireceği yetenek sınavına göre ders verilir.

Etimesgut
₺60/saat
Ebru
İlk ders ücretsiz!

Gazi Üniversitesi Resim ve Grafik Tasarımı öğrencisinden Ankara'da özel resim dersi ve tasarım dersi

Derslerimi öğrencinin yaşına göre düzenlerim ve iletişime önem veririm. Dersi sevmesi için etkinlikler hazırlarım.

Etimesgut
₺50/saat
Burçin
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli Görsel Sanatlar Öğretmeninden hem özel ders/grup dersleri, hem sanat ve tasarım etkinlikleri.

Derslerimi bireyselde de grup derslerinde de öğrenci katılımının daha aktif olduğu bir planda işlerim. Karşılıklı fikir alışverişi, sosyal ağların aktif kullanımı temel prensiplerim arasındadır.

Çankaya
₺50/saat
Umut seda
İlk ders ücretsiz!

Resim öğretmenliği üzerine ilan vereceğim niye devamediyorum özel dersler vermeye

kara kalem dersleri veriyorum bazen guvaş bazen pastel bazen de kolaj bazen de sulu boya dersleri verir 6 saat çalışırım hafta da üç gün sonra öğrencilerin çalışmalarını değerlendiririm çalışırım geliştiririm derslerimi kapsamlı yaparım bazen model kullanabilirim daha farklı istekler olursa devam ederim

Çankaya
₺90/saat
Hande
İlk ders ücretsiz!

Ankara Çankaya'da lisans resim/heykel bölümü son sınıf öğrencisinden ilkokul seviyesindeki çocuklara resim ve hobi kursu!

Her çocuk bireysel olarak değerlendirilmeli. Bizler eğitimci olarak onları bir kalıba sokmak yerine, renkli dünyalarında özgürce koşuşturmalarını, kendilerini korkmadan ifade etmelerini sağlamalıyız. Ben de derslerime bu düşünce doğrultusunda yön vermekteyim. Unutmayın, çocuğunuz bir ressam olmak zorunda değil ama renkli hayal dünyasını grileştirmek zorunda da değil.

Mamak
₺30/saat
Damla
İlk ders ücretsiz!

Sanat öğrencisinden profosyonel resim kursu almak istersen herşey bir tıka bakıyor? Merhaba

En farklı en etkili neyse onu yapmayı hedefliyorum, sıradan basma kalıp insanlar değil, farklı özgüvenli insanların ilgi odağı olduğu bir ders ortamı yaratmak idealim

Yenimahalle
₺60/saat
Selin
İlk ders ücretsiz!

Gazi Eğitim Fakültesi Resim Öğretmenliği mezunundan Güzel Sanatlar Lisesi / Fakültesi hazırlık dersleri

Derslerimde çizim teknikleriyle başlayıp; canlı modelden eskiz, imgesel tasarım, doku, leke, renk gibi başlıkları tamamlayacağız. Derslerin sonunda tüm güzel sanatlar okullarının sınavlarını başarıyla geçebilecek seviyeye geleceksiniz.

Mamak
₺50/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

Grafik tasarımı mezunundan ilk ve ortaokul öğrencilerine eğlenceli resim ve tasarım dersleri

İlk olarak öğrencimi tanır. Neye yönelmek istediğini öğrenir. Hobi mi kazanmak istiyor ya da becerisini mi ilerletmek istiyor onu öğrenir ona göre işlerim.

Çankaya
₺50/saat
Başak
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencisiyim. Resim alanında (her teknikte) özel ders verebilirim. Okul öncesi, ilk-orta okul, lise, üniversite öğrencilerine ders verebilirim.

Her yaşa uygun teknikte ders işliyorum. Dilenirse bir teknik üzerinde ders verebilirim (yağlı boya, sulu boya, kara kalem, marker vb).

Ankara
₺65/saat
Zeynep sıla
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Güzel sanatlar fakültesi Grafik tasarım bölümü öğrencisinden resim,sınava hazırlık dersleri

Öncelikle temel eğitim olan ölçüm ve gözün gözlem gücünden başlanmalı.Çeşitli obje kompozisyonları ile çizgi arayışları yapılmalıdır.Ardından figüratif çalışmalar ile anatomi çözümü gerçekleştirilip en son aşamada imgesel kompozisyonlarla pratikler yapılmalıdır.

Çankaya
₺35/saat
Kadir
İlk ders ücretsiz!

Sanatin e oldugunu anlamak isteyenlere resim çizmeyi seven kişilere ve güzel sanatlara hazirlanan kişilere ders verebilirim

Derslerimi kişinin amacina göre işlerim örnegin kişinin amaci güzel sanatlar fakültelerine yerleşmekse fakültenin yapacagi sinav doğrultusunda derslerimi işlerim yani kişi ne yapmak isterse derslerimiz o yönde ilerler

Yenimahalle
₺30/saat
Seyda
İlk ders ücretsiz!
Çankaya
₺50/saat
Zelal
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar fakültesi resim bölümü öğrencisiyim Her türlü resim teknigininin dersini vermekteyim. Okuduğum icin daha önce cok kisiye ders veremedim ama ders verdiklerim güzel sanatlar alaninda cok

Dersleri genellikle temelden verip desen bilgisini tam oturtup daha sonra boya tekniklerine gecerim. Ve orda renk bilgisini, boya nasil hazırlanır nasıl bir resme başlanılır onu gösterir onunla birlikte düzenli bir şekilde cok çalışırım.

Çankaya
₺70/saat
Helin su
İlk ders ücretsiz!

Karakalem, kuru boya, suluboya, pastel boya, yağlı boya, akrilik boya, vb tarza resim ve çizim teknikleri dersleri

Ders işleme tekniğim öğrencimle benim aramdadır. Öğrencinin yönelmek istediği alana göre ve hedefine göre bir rota belirleriz ve bu yolda ilerlerken ona rehberlik etmeye çalışırım.

Çankaya
₺120/saat
Irem
İlk ders ücretsiz!

ODTÜ Endüstri Ürünleri Tasarım öğrencisinden başlangıç ve orta düzey dijital illüstrasyon dersleri

Dersler program öğrenme ve bilgisayar odaklı ilerliyor ancak başlangıç seviyesinde geleneksel teknikler kullanılarak araştırmalara başlanması hedefleniyor.

Yenimahalle
₺70/saat
Duygu
İlk ders ücretsiz!

Yetenek sinavlarina hazirlik, hobi maksatli resim yapanlar, resim sanatina ilgi duyanlar.

Cizimden golgelendirmeye asama asama uygulamali olarak gosterip yaptima.

Ankara
₺100/saat
Berfin
İlk ders ücretsiz!

Sanatla dünyasını renklendirmek isteyenler için karakalem ve yağlı boya özel resim derslerine ne dersiniz

Derslerimi öğrencilerin yaş ve enerjisine uygun bi şekilde uygulamaya özen gösteririm.

Yenimahalle
₺65/saat
Ela
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Grafik Tasarım öğrencisinden Ankara’da her seviye de resim ve tasarım dersi

Karakalem, suluboya, guaj boya ve istediğiniz tarz da istediğiniz seviyeden başlayın.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm resim özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size resim öğretmeye hazır,
Ankara merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Ankara konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size resim alanında rehberlik etsin

Ankara resim özel ders öğretmeneleri

resim öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :Ankara merkezi ve çevresindeki resim alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

resim özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta Ankara konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.