Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Heykelcilik özel dersleri

Tüm Türkiye'de 29 öğretmen sizi bekliyor.

heykelcilik özel dersi seçeneklerimiz

₺60/saat
Kübra
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Gazi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel mezunundan teorik heykel ve sanat tarihi dersleri

Derslerimi kronolojik bir şekilde, slayt üzerinden işlerim. Bir ders saati temel konuyu özetlemek, temelleriyle anlatmak ve tekrar etmekle geçer. Bolca görsel örneklerle desteklerim ve sanat eserleri görselleri üzerinden karşılaştırma ve değerlendirme yaparım. Öğrencinin katılımını, benim anlatımımdan daha ön planda tutarım.

Gölcük
₺65/saat
Merve
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sanat tasarım ve mimarlık fakültesi yüksek lisans öğrencisinden sanat dersleri verilir. Resim , Seramik , yağlı boya , güzel sanatlara hazırlık.

Ders işleyişim öğrencinin ilk olarak yaşı ile orantılıdır. Lakin güzel sanatlar fakültelerine çoğunlukla ders verip sınava hazırlanmalarını ilk başlayış olarak hangi teknikleri kullanmaları gerektiğini anlatarak başlarım sonrasında düzenli kontrollerle ne kadar geliştiğini analiz eder eksikliklerini belirlerim .

₺40/saat
Gülcan
(4 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Çömlekçilik, seramik ve endüstriyel seramiği merak edenlere, ilgi duyanlara yönelik plastik sanatlar dersi

Derslerimi işlemeden önce mutlaka bir program hazırlarım. Bu programlar dersini vereceğim öğrencilerin yaş aralığına göre değişiklik gösterebilir. Teorik kısımlar haricinde uygulamalı bölümleri anlatarak değil, uygulamayı yaparak göstermeyi tercih ederim.

Tepebaşı
₺40/saat
Altay
İlk ders ücretsiz!

Anadolu Üniversitesi Heykel Bölümü Yüksek Lisans öğrencisi. Desen ve heykel konularında ihtiyaca göre istenilen seviyede eğitim.

Ders programı, kişinin amacına uygun ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanır.ilgi alanlarını dikkate alarak ve kolay öğrenilebilir yöntemlerle devam edilir.

Şişli
₺80/saat
Esra
İlk ders ücretsiz!

Resim heykel çift anadal mezunuyum içinizdeki bu isteği doğru şekilde nasıl yönlendirebileceğinizi ve en önemlisi doğru şekilde nasıl verim alabileceğinizi biliyorum..

Dersleri ilk dersimizden aldığımız izlenimlere göre işlemeye özen gösteririm,önceden eğitim alınmışsa kaydedilen ilerlemeye göre devam eder başlangıç seviyesi ise temel desen anatomi ölçü oran şeklinde başlarız bunun sebebi elin ve gözün bu aşamaya alışabilmesi ve istenilenin doğru şekilde elde edilebilmesi için

₺70/saat
Büşra
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlara hazırlanan öğrencilere desen dersi ve sadece sanat severler için resim ve heykel dersleri

Güzel sanatlara hazırlık süreci benim de öğrenciyken tecrübe ettiğim bir durum olduğundan dolayı hakimim ve genç arkadaşlarla bu tecrübeleri paylaşmak isterim. Sadece sanat sever olup ders almak isteyenler için teknik bilgim ile kişinin sanatsal ilgisini birleştirip bir yöntem geliştireceğim.

Dudullu Osb
₺80/saat
Fadime
İlk ders ücretsiz!

Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde Doktora öğrencisi, Ressam. Sanatın tüm detaylarının gerek teorik gerekse uygulama ders vermekteyim.

İlk hetapda iletişimi kurup temeline inip bir bağ kurmaktayım, kişiyi daha iyi tanıdıktan sonra eserlerine bir tarz otuşturup sanat eserleri elde edebiliriz. Desen ve anatomi detayları inceleyerek gerek 3 boyutlu gerek cizim olarak eğtimi vermekteyim.

₺50/saat
Ümmügülsüm
İlk ders ücretsiz!

Seramik ve Cam Tasarımı Lisans Bölümü mezunundan her eğitim seviyesine özel ders

Farklı sanat dallarını bütünleştirerek birçok sanat çeşidini kullanarak rehberlik ederek işlerim. Herkese sanatkar gözüyle bakarak başlangıca göre ilerlemelerini sağlamayı amaçlarım.

₺40/saat
Selinay
İlk ders ücretsiz!
Tepebaşı
₺40/saat
Salim
İlk ders ücretsiz!

Sanat tarihi öğrencisinden Eskişehir'de resim,heykelcilik,karakalem dersleri sizi hem bilgilendirmek hem eğitmek hem de sizin el becerinizi geliştirmek için özel dersler verilir

Derslerimi sözel ve görsel olmak üzere işlemeyi tercih ederim.Derslerim için herhangi bir yaş sınırlamasına gerek yoktur.Her yaşa hitap edebilecek bir kurvar olduğu için gencinden yaşlısına her kesime zevkli ve eğlenceli zaman geçireceği bir uğraş fırsatıyla verimli dersler vermeyi hedefliyorum .

Alanya
₺50/saat
Ceren
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunundan tecrübe etmek isteyeceğiniz tüm çalışma ve teknikler

İster bireysel ister grup dersi olsun, önce öğrencinin görme hissetme ve algılama duygularına hitap edecek çalışmalarla derse başlarım. Hayal gücü geniş olan birey üretime daha yatkındır önce hayal etmek..

Yenimahalle
₺70/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Eğlenirken ogrenmek için duygularınızı bambaşka bir yolla açığa vurmak için sanatın büyülü dünyasını keşfetmek için müthiş bi fırsat

Ders işleme sistemim öğrencinin öncelikli talep ettiği konu ilgi ve becerileri üzerine sonrasında ise sanatın içinde çok daha fazla yöntemler malzemeler teknikler olduğunu gösterip ilgi duyabileceği başka bir çalışma üzerine çalışmalar yapmak

Pamukkale
₺40/saat
Ibrahim ethem
İlk ders ücretsiz!

Resim ve seramik bölümü öğrencisinden çocuklarınıza tüm sanatsal alanlarda destekte bulunulur !

Çocuğunuzun ilgi alanlarına ve sanatsal eğitimine en iyi fayda sağlayacak yönde birlikte hazırladığımız plan doğrultusunda ders işlenir.

₺50/saat
Görkem
İlk ders ücretsiz!

Resim başta olmak üzere her türlü sanat dalında deneyimlerimi sizlere sunmak için buradayım Heykel,Grafik,Seramik ve Fotoğrafçılık

Her yaşa hitap edecek şekilde verimli bir eğitim verebileceğimi düşünüyorum.Dersleri bireysel ya da grup olarak ta işleyebilecek atölye ortamına sahibim.Öğrenilmek istenen hedeflenen ne ise ona yönelik eğitim vereceğim.

₺75/saat
Burak
İlk ders ücretsiz!

Hacettepe güzel sanatlar öğrencisiyim desen heykel seramik alanlarında siz yetişkinlere ve cocuklarınıza yardımcı olmak isterim

Heykel seramik ve desen dersleri verebilirim bu dersleride uygulamalı şekilde temelden seviye seviye gösterdiğim öğrettiğim şeye yönelik calışmalarla en basit ve samimi şekilde öğretmeye calışırım öğrencinin fikri gelişimi istekleri doğrultusunda benim de deneyimlemediğim teknikleri tarzları birlikte deneyimleyebiliriz bi arkadaşından ders alıyormuşcasına hissetmesini i

Üsküdar
₺70/saat
Atra
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar fakültesi öğrencisinden istanbul anadolu yakasi ici resim, modelleme seramik boyama dersleri

Ders işlemeden önce dersi alacak kişi ile birlikte hangi konularda ilerlemek isteyecegimizi planlarim daha sonra bu plana göre dersleri işlerim

Susuzören Köyü
₺50/saat
Gül
İlk ders ücretsiz!

İlk ders ücretsiz. Karakalem çizimi, perspektif eğitimi, boyama teknikleri, yetenek sınavları ve hobi amaçlı resim dersi veriyorum.

Bir beyaz kağıt ve bir karakalem ile başlıyoruz İstenilirse renk çeşitleri,boya yöntemleri ve uzmanlaşacağınız teknik ile kendi tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olabilirim.

₺100/saat
Halil
İlk ders ücretsiz!
₺50/saat
Sevcan
İlk ders ücretsiz!

Görsel Sanatlar öğretmeniyim özel yetenek sınavlarına hazırlık,hobi olarak ahşap,seramik,resim,taķı tasarımı,origami dersleri verilir

Dersin konusunu önceden belirlerim ilgilisi çekecek farklı boyama yöntemleri ile dersi işler hen çocuğu sıkmaz hemde teknik temel bilgiyi aktarmış olurum. Derse elimde çocukların dikkatini çekecek bir obje ile girit ilgiyi üzerime toplarım böylelikle sadece boya yapacak olsa bile sıkılmadan dersi bitirmiş oluyorum.

Kemalpaşa
₺50/saat
Nergis
İlk ders ücretsiz!

Hobi (yağli boya resim karakalem suluboya )ve güzel sanatlara hazırlık kursu verilir

Derslerimi öğrenciye özel yetenek ve ilgi alanlarina göre işlerim sinav yada okul müfredatina göre proğram yapip ona göre öğrenciyi sınava hazırlarım

Bornova
₺50/saat
Damla
İlk ders ücretsiz!

Tekstil ve moda tasarimi ogrencisinden, resim, akrilik boyama, ahşap-kumaş boyama dersleri verilir

Dersleri öğrenciyle seçeceğimiz alan doğrultusunda, sıfırdan başlayarak tüm tedaylariyla işlemekteyim.

Atakum
₺45/saat
Tunahan
İlk ders ücretsiz!

Aklınıza gelebilecek her türlü sanat alanında bulunuyorum.resim, seramik, grafik, heykel, özgün baskı

Derslerini temelden alarak başlarım . Her öğrenci yeteneklidir keşfedilmeyi bekler .derslerimde göstererek yapma önemli rol oynar benim için . .

Gölbaşı
₺50/saat
Serap
İlk ders ücretsiz!

Heykel bölümü yüksek lisans öğrencisiyim uygun fiyata ders verebilirim heykel, resim, sınavlara hazırlık, çocuk, yetişkin, hobi

Hangi alan eğitimi olursa olsun derslere teknik yöntemlerle başlayıp herkesin kendi tarzını ortaya koyabileceği şekilde devam ettiririm katılabileceğiniz bir çok kurstan daha iyi bir eğitim alacağınıza emin olun

₺50/saat
Nuray
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Resim Öğretmenliği bölümü öğrencisiyim. Heykel, tekstil, baskı resim, suluboya, yağlıboya, yaratıcı çizim teknikleri ve Güzel Sanatlar’a hazırlık (lise, üniversite) alanlarında ders verebilirim :)

Derslerin, öğrencimin ilgi alanları doğrultusunda olmasına ve keyifli bir biçimde öğrenmesine özen gösteririm. Ders programını onun ihtiyaç ve amaçlarına uygun hazırlarım. Uygulamalı çalışmalar esnasında sanat tarihine de değinirim. Anlatacağım konuyu/tekniği teorik bilgi ve görseller ile desteklerim.

Yıldırım
₺35/saat
Ayten donmez
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Resim sinavlari olan okullara hazirlik icin bir numarayiz. bireysel egitim de verilir

derslerimiz 40 dk. ve ogrencinin istegine gore calisma programi hazirliyoruz. seviyelere gore gruplar olusturuyoruz. karakalem.pastel.guvaj boya. sulu boya.

₺10/saat
Gökhan
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlar Liselerine hazırlık ve hobi kursları. Yağlı boya- Karakalem- Akrilik- Sulu Boya- Heykel.

Öncelikle derslerimize canlı model ve obje çizimleriyle bireyin çizgi tarzını ortaya çıkarmakla başlarız. Sonrasında temel eğitimlerle öğrencinin ilk olarak yola nasıl başlamasının gerektiği aktarılıp doğru bir zemin üzerinde ilerlemesi sağlanır. Burada önemli olan ilk önce kişinin kendi disiplinini ve sanat konusunda kendine olan güvenini ortaya çıkartmaktır.

Şişli
₺70/saat
Candan
İlk ders ücretsiz!

Heykel dersi , Anatomi dersi ve Guzel Sanatlara hazırlık dersleri verilir! Ayrıca takı tasarımı ve ahsap dersleri de verilir!

Oncelikle Anatomi ve desen dersi ile baslayıp gördügü resmi oldugu gibi aktarmasına yardımcı olurum.

Kayseri Osb
₺30/saat
Emine
İlk ders ücretsiz!

Seramik resim dersi verilir. Güzel sanatlar mezunuyum.grup öğrencilerine ve bireysel olarak ders verilir

Derse sanatı seramin tarihini anlatarak giriş yaparım daha sonra seramik çamurlarını tanıtırım. Nasıl çalışmamız gerekeceği hakkında bilgi veririm ... ... ...

İzmir
₺45/saat
Naime nur
İlk ders ücretsiz!

Dokuz Eylül üniversitesi resim mezunu, HER YAŞ GURUBUNA ÖZEL DERS KONUSUNDA TECRÜBELİ ÖGRETMEN. Karakalem, yağlı boya, akrelik ,suluboya, Imgesel, teknik çizim, heykel, baskı, karikatür, animasyon ala

Dersler kişinin durumuna ve isteklerine göre özel olarak ayarlanır ve program oluşturulur.Programa uygun bir şekilde ögrenilmek istenen (yağlı boya, akrelik, sulu boya, karakalem, imgesel, heykel, baskı) konu kolay ve pratik yöntemlerle ögretilmektedir. Bu sayede dersler eğlenceli ve öğretici geçer.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Heykelcilik dersinde desteğe ihtiyacınız varsa yardım almanız size çok şey kazandıracaktır