Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

Kayseri Resim özel dersleri

Yakınlarınızda 7 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

Kayseri resim öğretmenleri seçeneklerimiz

Melikgazi
₺80/saat
Meryem
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Sanata dair grup ve bireysel olarak hobi (ebru moda tasarım ahsap boyama yağlı boya akrilik tablolar vs) veya güzel sanatlara hazirlik kursu verilir..

6 yıllık tecrübe ile Grup veya bireysel olarak kendi zevk ve isteklerine bagli gerek tarz geliştirmek gerekse sanata dair herşeyi aktararak eğlenceli bir o kadarda dosthane aile ortamında gibi hissettirecek bir eğitim ortamı sunuyorum. Öğrencilerimin kendilerini özgür hissettirecek bir eğitim ortamı sağlıyorum.

Talas
₺45/saat
Ahmet
İlk ders ücretsiz!

Resim öğretmeninden lise ve üniversitenin ilgili bölümlerine hazırlanan öğrencilere eğitici, bilgilendirici, uygulamalı kurslar..

Sınavların konseptlerine uygun eskiz ve boyamalar da yönlendirme, hobi olarak yapmak isteyenlere tuval üzerinde sanatı aktarma. Sanat akımları ve ressamlar hakkında ufak bilgiler. Yetenek sınavlarına temel hazırlık kursları ve yönlendirmeler ile sağlanan başarı.

Kayseri
₺40/saat
Gökhan
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli Görsel Sanatlar öğretmeni Özel ya da grup olarak -Resim ( yağlıboya,akrilik, suluboya ve ebru) -Heykel ( rölyef, tümevarım, tümdengelim) -Fotoğrafçılık ( Temel fotoğraf bilgisi, kompozisyon,

Bireysel ya da grup olarak basitten karmaşığa anlaşılır bir şekilde ders işleme prensibim vardır. Hobi kurslarında öncelikli amaç, kursiyerin keyif almasıdır.

Kayseri
₺30/saat
Sümeyra
İlk ders ücretsiz!

Yuksek lisans ogrencisinden temel matematik temel ingilizce ve yagliboya resim dersi verilir. Cesitli akilda kalici tekniklerle ve eglenceli bir anlatimla.

Derslerimi mantiksal olarak anlamaya dayali ispat ederek anlatmayi tercih ediyorum. Ve ezberci deil akilda kalici teknikleri tercih ediyorm. Cesitli sifreleme,benzetme ve hikayelestirme yontemleri ile.

₺20/saat
Tuğçe
İlk ders ücretsiz!

Resim Öğretmenliği okuyorum. Karakalem, yağlı boya, Güzel sanatlara hazırlık dersi ve hobi dersleri verebilirim.

Öncelikle teknik bilgiler hakkında konuşmalar yaparım. Derste kullanacağımız malzemeler ile bilgi veririm. Ufkunu ve hayal dünyasını genişletmeye çalışırım. Ona Sanat hakkında bilgisini ve düşünceleri ile dersimize başlarım.

₺70/saat
Hicran
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar resim ögrencisinden hem teorik hem uygulamalı sanat egitimi şimdi sizlerle

Oncelikle neler yapabildigini görmek isterim daha sonra fazla mudahale etmeden eksiklerini tamamlamaya calisirim. Kesinlikle yaraticiligini kısıtlamam. Altıni teorik bilgilerle doldururum.

₺75/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Yagli boya alaninda kendinizi geliştirmek,içinizdeki sanatseveri özgür bırakmak, hayallarinize bir adım daha yaklaşmak isterseniz başvurularınızı bekliyorum

Yağlı boya teknikleri öğrenci nin seçeceği çalışmaya göre tablo üzerinden anlatılır. Her çalışmanın tekniği farklılık gösterebilir. Boya ,malzeme bilgileri ,malzemeyi etkin ve yerinde kullanım bilgileri ,kurs sonrasında kursiyerlerin dilediği nitelikteki tablo yapabilme becerisi kazanılır.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm resim özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size resim öğretmeye hazır,
Kayseri merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

Kayseri konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size resim alanında rehberlik etsin

Kayseri resim özel ders öğretmeneleri

resim öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :Kayseri merkezi ve çevresindeki resim alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

resim özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta Kayseri konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.