Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İstanbul Resim özel dersleri

Yakınlarınızda 93 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

İstanbul resim öğretmenleri seçeneklerimiz

Beşiktaş
₺20/saat
Can
İlk ders ücretsiz!

Sanat ve tasarım ile uğraşan ya da uğraşacak olanlar, Mimarlık fakültesi ,Güzel sanatların herhangi bölümünde olan kişiler, el çizimi konusunda kendini geliştirmek ,mesleğine ya da hedefine daha sağla

Dersler senin çalışma hayatına ve programına göre belirli saatlere ve günlere bölünmüş olan tamamen bireysel,özel programlardır. Derslerin belirlenmiş olan saatlerde ,her anı gözetmen eğitmen tarafından dikkatle takip edilerek ilerlemektedir. Yani kısacası her anı dolu dolu,heyecanlı ve verimli geçen bir ders sistemimiz var diyebiliriz.

Üsküdar
₺100/saat
Esin
İlk ders ücretsiz!

Plastik Sanatlar Öğretmeninden çocuklara , yetişkinlere bireysel ya da grup çizim özel dersi

Derslerimi öğreninin ihityaçlarını üzerinei nşa ediyorum. Her öğrencinin tek bir sorunu varmış gibi dursada her insan eşssizdir. ve ihtiyaçları aslında farklıdır. En önemlisi insanların öğrenme şekilleri farklıdır. Kimisinde uzun uzun anlattığım gibi kimi öğrencide sadece çizerek ya da göstererek öğretirim. Ben öğrenciyi hep pozitif sözcüklerle motive ederim.

Beykoz
₺50/saat
Dilara
İlk ders ücretsiz!

Yeni başlayanlar için tuval üzerinde etkili çalışma egzersizleri. Fırça darbelerinizle kendinizi anlatın.

Basit şeylerle başlayıp özgüven kazandırmak öncelikli amacım. Ardından sıkılmadan, şevkin kırılmasını engelleyerek yavaş yavaş gelişeceğiz. Bir süre sonra resim yapmak için referans kullanmaya gerek duyulmayacak seviyeye gelebilirsiniz. Tamamen dışa vurmak istediklerinizi kör bir şekilde tabloya dökeceksiniz.

Beykoz
₺60/saat
Merve
İlk ders ücretsiz!

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, resim bölümü mezunundan GSF yetenek sınavlarına hazırlık

Sınav hazırlığı derslerini genel olarak haftada en az 2 gün 3'er saat -sınav süresi kadar- olarak yaparım. İlk olarak temel perspektif eğitimiyle başlayıp daha sonra öğrencinin istediği bölüme göre -resim, tekstil vs- derslere devam ederiz. Dersleri direkt istenilen okul ve bölüme yönelik hazırlıyorum.

Kadıköy
₺50/saat
Selvi
İlk ders ücretsiz!

%100 burslu Özel Okul, Lise, Üniversite! Ben yaptım; sen de kazanabilirsin! Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu (her seviye)

Öncelikle materyal ile tanışma, yöntem ve teknikler çizgi,ışık,renk,kompozisyon, çizgi rengi,perspektif ; tüm bunlarla yavaş yavaş tanışma seviye tespit,( şuanki seviyenin ölçülmesi ve birlikte program geliştirme) bileğini ve zihnini açma, korkmadan çizmeyi öğrenme , hazır olduğunda zaten gelişeceksin :) Güzel sanatlara hazırlık dışında rahatlamak, gelişmek,

İstanbul
₺75/saat
Mehmet muhittin
İlk ders ücretsiz!

İstanbul'da Görsel Sanatlar Eğitimi/Tekstil Tasarım/Temel Sanat Eğitimi/Karakalem/Boyama Teknikleri / Tekstil Kalite Eğtimi

Derslerime; Kişinin Kabiliyet analizini yaparak ihtiyaç duyduğu ve kabiliyetinin verimli olduğu alanlara göre başlangıç yaparak başlarım. Öğrencim üzerinden ,sağlıklı bir analiz oluşturamazsam ,TEMEL Sanat Eğitimi ile başlayarak ,Sanatsal Melekelerini geliştirip ,Ana temel oluştururum.Onun Üzerinden Gelişimine Göre Proğramlamamı yaparak ilerlemesini sağlarım.

Bahçelievler
₺45/saat
Bedirhan
İlk ders ücretsiz!

İç Mimarlık Öğrencisinden Çeşitli Sanat Eğitimleri (Workshoplar - Temel İç Mimarlık -Maket -Resim-Dekarasyon)

İlk dersimde öğrencimi tanımaya yönelik bir yol izlerim. Daha sonra onun öğrenme biçimine göre bir yol haritası oluşturup çalışmalarıma başlarım. Derslerim Anaokulu öğrencilerinden lise öğrencilerine kadar herkese açıktır. 1 saatlik süremiz o kadar akıcı ve hızlı geçecektir ki. Zamanımızın nasıl dolduğunu fark edemeyeceksiniz.

Üsküdar
₺60/saat
Asya
İlk ders ücretsiz!

Soyut ve realist karakalem, yağlı boya ve aklalalik boya ile resim dersi

Karakalem çizimleriyle başlayarak önce insan propozisyonunu ve perspektif çalışmalarını öğretmeye.

Tuzla
₺30/saat
Gürkan
İlk ders ücretsiz!

Görsel sanatlar öğretmeninden güzel sanatlar liselerine ve üniversitelere hazırlık karakalem imgesel ve desen dersleri

Uygulamalı bir ders olduğu için görerek ve bakarak bunu algılayana kadar sürekli bir düzen içinde bol bol çizerek eğlenceli bir şekilde sınavlara hazırlanıp kaygısız ve çok iyi çizim yapma aşamasına geleceği kanısında dersi öğretmeyi amaç edinen bir insanım .

İstanbul
₺80/saat
Pınar
İlk ders ücretsiz!

Çanakkale 18 mart üniversitesi resim bölümü ve aynı zaman da özel okullarda deneyimli, her yaş grubuyla çalışabilen resim öğretmeni

Dersleri genellikle bireysel öğrencinin seviyesi ve ihtiyaçlatına göre işlerim. Yetenekten ziyade eğitim ve çalışmaya önem veririm.

Maltepe
₺50/saat
Nurdan
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Mersin Uni heykel mezunuyum.heykel ya da resim kursu icin bana ulasabilirsiniz.

Resim ve heykel dersleri icin herhafta bir konu icerisinde kurgu ve kompozisyon hazirladiktan sonra gormeyi de ogrenmek amaciyla gercek objelerden modelleme/cizim yapilir.bunun yani sira imge de kurgu gelistrmek amaciyla imgesel calismalar yapilir.bunlarin yani sira renk boya kumas heykelde farkli malzeme kullanilmalarina uzerinde konusularak karar verilir.

Ataşehir
₺150/saat
Nagihan
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlar Mezunundan İlkokul Lise öğrencilerine ve Üniversite yetenek sınavlarına hazırlık dersleri

Derse ilk başlangıçlarda çizim kurallarına değiniriz.Perspektif, oran - orantı, tonlama, kolay çizim teknikleri gibi ana kurallardan bahsederim. Derslerimde yaş sınırı bulunmamaktadır.

Şişli
₺80/saat
Esra
İlk ders ücretsiz!

Resim heykel çift anadal mezunuyum içinizdeki bu isteği doğru şekilde nasıl yönlendirebileceğinizi ve en önemlisi doğru şekilde nasıl verim alabileceğinizi biliyorum..

Dersleri ilk dersimizden aldığımız izlenimlere göre işlemeye özen gösteririm,önceden eğitim alınmışsa kaydedilen ilerlemeye göre devam eder başlangıç seviyesi ise temel desen anatomi ölçü oran şeklinde başlarız bunun sebebi elin ve gözün bu aşamaya alışabilmesi ve istenilenin doğru şekilde elde edilebilmesi için

Esenyurt
₺65/saat
Tuana
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar lisesi mezunu öğrenciden İstanbul'da ilkokul, lise ve üniversite seviyesinde resim dersleri

-İç mekan tasarımı/tekniker -9 yıldır profesyonel resimle ilgili -Port ressamından eğitimli -Güzel sanatlar resim bölümü mezunu -Gün içerisinde sürekli çizerek pratik yapmakta -ilkokul, ortaokul, lise ve GÜZEL SANATLARA HAZIRLIK EĞİTİMİ Ders içeriği: -temel şekillere çizim -karakalem -teknik bilgiler -renk bilgisi -yağlı boya -pastel boya -soft pastel -akrilik boya -sulu

Dudullu Osb
₺80/saat
Fadime
İlk ders ücretsiz!

Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde Doktora öğrencisi, Ressam. Sanatın tüm detaylarının gerek teorik gerekse uygulama ders vermekteyim.

İlk hetapda iletişimi kurup temeline inip bir bağ kurmaktayım, kişiyi daha iyi tanıdıktan sonra eserlerine bir tarz otuşturup sanat eserleri elde edebiliriz. Desen ve anatomi detayları inceleyerek gerek 3 boyutlu gerek cizim olarak eğtimi vermekteyim.

Maltepe
₺65/saat
Ebru
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli resim öğrencisinden İstanbul'da 6 yaş sonrası her yaş grubuna resim dersleri

oran-orantı,perspektif,ışık-gölge vs bunun gibi pek çok öğretim yöntemi var 6 yaş sonrası her grup için özel ve grup dersleri veriyorum.lise ve üniversite hazırlık,hobi,karakalem,yağlıboya,akrilik 1 saat ders eğlenceli ve eğitici geçiyor.

Ümraniye
₺60/saat
Gözde su
(2 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi seramik ve cam tasarımı öğrencisinden çizim ve seramik dersleri verilir

Resmin yetenek olduğuna inananlardan değilim. Tüm çizimlerin en başında çizgi gelir. Öncelikle herkes kendi çizgisini bulmalı. Tabii bu çalıştıkça olur. Çizginin noktalardan oluşması gibi, kendi çizginiz de zamanla oluşur.

Kartal
₺75/saat
Melis
İlk ders ücretsiz!

Mimar Sinan Üniversitesi yüksek lisans öğrencisiyim ayni zamanda gorsel sanatlar öğretmeniyim,güzel sanatlara hazırlık, çini tasarımı, sanat ve tasarım, batik dersi verebilirim

Derslerimi öğrenci ve öğrenci grubumun özelliklerine göre uygularım, önceliğim öğrencimin kendini keşfetmesi ,estetik ve sinav sisteminin gerektirdiği bicimde dışarı yansitabilmesi, okullar ve sinav sistemleri hakkımda bilgili olması, sınavlar için gerekli sanat tarihi, güncel sanat genel kültür bilgilerinin pekiştirilmesi ve süreç sonucunda güzel sonuçlar almamız hedef

Beykoz
₺70/saat
Lütfiye
İlk ders ücretsiz!

Çizim konusunda kendini geliştirmek, yetenek sınavına hazırlanmak veya hobi olarak ilgilenmek isteyenlere grafik tasarım son sınıf öğrencisinden özel ders verilir.

Başlangıç seviyesi için kalem kullanma çizgi etütleri ile öğrencinin el, göz, beyin koordinasyonunu sağlarım. Daha sonra obje çizimi ile perspektif, hacim ışık - gölge konularını anlatırım. Öğrencinin yetkinliği arttıkça kompozisyon çizimleri, iç mekan, insan figürleri, portre çizimi ile eğitime devem ederim.

Maltepe
₺60/saat
Yasemin
İlk ders ücretsiz!

Grafik tasarım üniversitesi mezunundan resim, karakalem. grafik dersleri, yağlıboya, güzel sanatlara ve meslek liselerine hazırlık

İlk etapta öğrenciyle tanışıp, bilgi, istek, ihtiyaç ve zamanına göre bir tablo hazırlarız. Daha sonra öğrencinin de gayretiyle koordinat halinde olarak istediğimiz sonucu elde etmek için gerekli çalışmaları yürütürüz. Derslerim öğrenci olup yetenek sınavlarına hazırlanan veya içinde resim yapma tutkusu olup 0dan başlamak isteyen her yaştaki kişiye hitap etmektedir.

Şişli
₺100/saat
Gökçe
İlk ders ücretsiz!

Mimar Sinan Üniversitesi iç mimarlık bölümü mezunundan perspektif portre doku ve kompozisyon dersleri Lise ve Üniversiteye hazırlık dersleri

Öncelikle eğer hayatınızda hiç çizim yapmadıysanız size çizim için hangi yolları izleyeceğinizi gösteririm Daha sonra çizim için bilek ve dirsek alıştırmaları yapmamız gerekecek çünkü el ısınmadan düzgün çizgiler çizemezsiniz Perspektif ve figüre geçiş sizin isteğinize ve azminize bağlıdır unutmayın :)

Beylikdüzü
₺100/saat
Kadıköy
₺60/saat
Ömer
İlk ders ücretsiz!

Resim bir anlatım biçimidir ve doğru duygular ile yapıldığında iyi ve güzel bir dünya kaçınılmazdır.

Sanat yüksek duygusal gelişimin bir dışavurumu olsada bir yandan da zeka ve akıl bütünlüğünde gelişmektedir. Bu iki faktörü yansıtmanın zihinsel ve duygusal gelişimi sağlayacak teknik bilgiler ile hayal gücünün yoğunlaşmasını yükseltecek bir eğitim anlayışım var ve bu yönde eğitim vermekteyim.

Beyoğlu
₺100/saat
Filiz
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel ressamdan sanat eğitimi bireysel ve grup dersleri verilir. Her yas grubuna özel her teknikte... Suluboya, yagliboya, karakalem ve güzel sanatlara hazirlik

Anlatım, teori, görsel, sunum, gösterip yaptırma, örnekleme gibi öğrencinin öğrenme yolunu keşfedip öğrenciye göre etkili öğretme yöntemi gelistirerek eğitim vermekteyim.

İstanbul
₺50/saat
Ahmet
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlar Fakültesi Öğrencisinden, Güzel Sanatlar Lisesi ve Fakültesine hazırlık ve resim alanında hobi dersleri

Öğrencimin başlangıçta seviyesini ölçer ve seviyesine uygun aşamadan derslere başlarım. Anatomi, komposizyon, desen, obje, imgesel , vb olmak üzere resim dallarını ayrıntılı öğreterek öğrencimin konuya hakim olmasını sağlarım. Karakalem, Yağlı Boya, Akrilik, Guaj Boya, tozpastel vb.

İstanbul
₺100/saat
Esra
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar lisesi ve Marmara Üniversitesi resim mezunu öğretmenden birebir resim dersi

Nokta, çizgi, ışık, gölge, renk gibi temel kavramlar ve temel tasarım öğelerinden başlayıp kompozisyon oluşturmayla ve teknik geliştirmeyle devam edilecektir. Öğrencinin istekleri ve yeteneği doğrultusunda ders işleyişi devam edecektir.

Esenler
₺70/saat
Çağla
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar öğrencisinden, ilgisi olan, hobi olarak öğrenmek isteyen ya da güzel sanatlara hazırlanmak isteyen her yaş grubuna ders verebilirim

Derse önce öğrenciyle konuşup aramızda samimiyet oluşturarak başlarım. Arada ne kadar samimiyet olursa öğrencinin çekingenliği o derece kaynolur. Daha sonra temel kavramları öğreterek başlarım. Ölçü alma, çizim teknikleri, perspektif.. Ardından öğrencinin ilgisi olan konudan devam ederim.

Esenler
₺60/saat
Kıymet
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlar Fakültesi için sağlam çalışma, üstün başarı ve hazırlık aşamaları için çok doğru bir yerdesin

Önce teorik ile konuları ve belirli duzeyde ki bilgileri konuşarak anlatmayı, sonrasında uygulama aşamasına gelerek teker teker kişiye özel ilgilenerek örneklendirme yaparak çizerek açıklayıcı, vurgulayıcı ve önemli konuları ele alarak dersleri işlerim.

Ataşehir
₺50/saat
Ferhat
İlk ders ücretsiz!

Sahne tasarımı mezunuyum. iki boyutla birlikte üç boyutlu çalışmalarda da yardımcı olabilirim

Önceden de özel olarak resim dersi verdiğim insanlar oldu. Benim yöntemim şu şekilde ; temelden başlatarak öncelikle çizgi kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalar yaptırırım. Sonrasında ise eksik olan kısmı saptayıp oraya yöneltmeye çalışırım öğrenciyi.

Sancaktepe
₺50/saat
Yasemin
İlk ders ücretsiz!

Kocaeli üniversitesi güzel sanatlar fakültesi öğrencisiyim 6-10 yaş arası çocuklara özel boya dersi verebilirim.

Derslerimi çocuğun daha çok kendi hayal gücüne bağlı kalarak işlerim. Çocuğunuzun ilgi alanı resimde ne ise onunla o konu üzerine çalışırız.

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm resim özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size resim öğretmeye hazır,
İstanbul merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

İstanbul konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size resim alanında rehberlik etsin

İstanbul resim özel ders öğretmeneleri

resim öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :İstanbul merkezi ve çevresindeki resim alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

resim özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta İstanbul konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.