Anasayfa Yardım
Yardım Ders ver

İstanbul Resim özel dersleri

Yakınlarınızda 50 özel ders öğretmeni sizi bekliyor!

İstanbul resim öğretmenleri seçeneklerimiz

Küçükçekmece
₺50/saat
Aslı
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Grafik Tasarım mezunundan Karakalem, gölgelendirme teknikleri, gravür, pastel boya, kuru boya, sulu boya ve baskı teknikleri öğrenmek isteyenleri beklerim.

Dersleri kendi evimde ya da webcam üzerinden işliyorum ama resim dersi uygulamalı olduğu için evimde işlenmesi taraftarıyım. Gerekli malzemeler için ders öncesi mutlaka haberleşmemişiz gerekiyo.

Üsküdar
₺100/saat
Esin
İlk ders ücretsiz!

Plastik Sanatlar Öğretmeninden çocuklara , yetişkinlere bireysel ya da grup çizim özel dersi

Derslerimi öğreninin ihityaçlarını üzerinei nşa ediyorum. Her öğrencinin tek bir sorunu varmış gibi dursada her insan eşssizdir. ve ihtiyaçları aslında farklıdır. En önemlisi insanların öğrenme şekilleri farklıdır. Kimisinde uzun uzun anlattığım gibi kimi öğrencide sadece çizerek ya da göstererek öğretirim. Ben öğrenciyi hep pozitif sözcüklerle motive ederim.

Beşiktaş
₺50/saat
Nerminnur
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlara hazirlik , karakalem ,perspektif,yağliboya, akrilik ve çizim teknikleri dersi verilir

Her yaş grubuna,öğrencinin istediği alana yönelik ve öğrencinin belirlediği zamanlara uygun ders yöntemiyle ilerlenir. Resim alanın teknikleriyle birlikte araştırmaları, sanat tarihi ve çağdaş sanat üzerine de bilgilendirme ve kaynakça ile konular işlenir. Öğrencinin hangi malzeme ve teknik üzerine çalışmak istediği kendisinin seçimine bırakılır.

Bahçelievler
₺45/saat
Bedirhan
İlk ders ücretsiz!

İç Mimarlık Öğrencisinden Çeşitli Sanat Eğitimleri (Workshoplar - Temel İç Mimarlık -Maket -Resim-Dekarasyon)

İlk dersimde öğrencimi tanımaya yönelik bir yol izlerim. Daha sonra onun öğrenme biçimine göre bir yol haritası oluşturup çalışmalarıma başlarım. Derslerim Anaokulu öğrencilerinden lise öğrencilerine kadar herkese açıktır. 1 saatlik süremiz o kadar akıcı ve hızlı geçecektir ki. Zamanımızın nasıl dolduğunu fark edemeyeceksiniz.

Zeytinburnu
₺60/saat
Aybike
İlk ders ücretsiz!

İstanbul Üniversitesi Öğrencisinden ilkokul - ortaokul - lise ve yetişkinlere resim hobi dersi verilir

Resim bir sanat bu sanatı icra ederken müzik eşliğinde oldukça sakinleştirici bir ortamda üretim yaparız belli teknikleri öğretirim bu şekilde.

Tuzla
₺30/saat
Gürkan
İlk ders ücretsiz!

Görsel sanatlar öğretmeninden güzel sanatlar liselerine ve üniversitelere hazırlık karakalem imgesel ve desen dersleri

Uygulamalı bir ders olduğu için görerek ve bakarak bunu algılayana kadar sürekli bir düzen içinde bol bol çizerek eğlenceli bir şekilde sınavlara hazırlanıp kaygısız ve çok iyi çizim yapma aşamasına geleceği kanısında dersi öğretmeyi amaç edinen bir insanım .

İstanbul
₺80/saat
Pınar
İlk ders ücretsiz!

Çanakkale 18 mart üniversitesi resim bölümü ve aynı zaman da özel okullarda deneyimli, her yaş grubuyla çalışabilen resim öğretmeni

Dersleri genellikle bireysel öğrencinin seviyesi ve ihtiyaçlatına göre işlerim. Yetenekten ziyade eğitim ve çalışmaya önem veririm.

Bakırköy
₺40/saat
Seren
(3 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar fakültesi resim heykel bölümü son sınıf öğrencisinden eğlenceli özel ders

Her yaş grubuna kişiliğine göre ders verebilirim eğlenceli olabilir.

Esenyurt
₺65/saat
Tuana
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar lisesi mezunu öğrenciden İstanbul'da ilkokul, lise ve üniversite seviyesinde resim dersleri

-İç mekan tasarımı/tekniker -9 yıldır profesyonel resimle ilgili -Port ressamından eğitimli -Güzel sanatlar resim bölümü mezunu -Gün içerisinde sürekli çizerek pratik yapmakta -ilkokul, ortaokul, lise ve GÜZEL SANATLARA HAZIRLIK EĞİTİMİ Ders içeriği: -temel şekillere çizim -karakalem -teknik bilgiler -renk bilgisi -yağlı boya -pastel boya -soft pastel -akrilik boya -sulu

Maltepe
₺65/saat
Ebru
İlk ders ücretsiz!

Deneyimli resim öğrencisinden İstanbul'da 6 yaş sonrası her yaş grubuna resim dersleri

oran-orantı,perspektif,ışık-gölge vs bunun gibi pek çok öğretim yöntemi var 6 yaş sonrası her grup için özel ve grup dersleri veriyorum.lise ve üniversite hazırlık,hobi,karakalem,yağlıboya,akrilik 1 saat ders eğlenceli ve eğitici geçiyor.

Kartal
₺75/saat
Melis
İlk ders ücretsiz!

Mimar Sinan Üniversitesi yüksek lisans öğrencisiyim ayni zamanda gorsel sanatlar öğretmeniyim,güzel sanatlara hazırlık, çini tasarımı, sanat ve tasarım, batik dersi verebilirim

Derslerimi öğrenci ve öğrenci grubumun özelliklerine göre uygularım, önceliğim öğrencimin kendini keşfetmesi ,estetik ve sinav sisteminin gerektirdiği bicimde dışarı yansitabilmesi, okullar ve sinav sistemleri hakkımda bilgili olması, sınavlar için gerekli sanat tarihi, güncel sanat genel kültür bilgilerinin pekiştirilmesi ve süreç sonucunda güzel sonuçlar almamız hedef

Beykoz
₺70/saat
Lütfiye
İlk ders ücretsiz!

Çizim konusunda kendini geliştirmek, yetenek sınavına hazırlanmak veya hobi olarak ilgilenmek isteyenlere grafik tasarım son sınıf öğrencisinden özel ders verilir.

Başlangıç seviyesi için kalem kullanma çizgi etütleri ile öğrencinin el, göz, beyin koordinasyonunu sağlarım. Daha sonra obje çizimi ile perspektif, hacim ışık - gölge konularını anlatırım. Öğrencinin yetkinliği arttıkça kompozisyon çizimleri, iç mekan, insan figürleri, portre çizimi ile eğitime devem ederim.

Maltepe
₺60/saat
Yasemin
İlk ders ücretsiz!

Grafik tasarım üniversitesi mezunundan resim, karakalem. grafik dersleri, yağlıboya, güzel sanatlara ve meslek liselerine hazırlık

İlk etapta öğrenciyle tanışıp, bilgi, istek, ihtiyaç ve zamanına göre bir tablo hazırlarız. Daha sonra öğrencinin de gayretiyle koordinat halinde olarak istediğimiz sonucu elde etmek için gerekli çalışmaları yürütürüz. Derslerim öğrenci olup yetenek sınavlarına hazırlanan veya içinde resim yapma tutkusu olup 0dan başlamak isteyen her yaştaki kişiye hitap etmektedir.

Pendik
₺35/saat
Öykü
İlk ders ücretsiz!

Her yaştan grup ve bireylere yağlı boya resim dersi. Özel derslerle birlikte 8 yıldır Yağlıboya resim yapan branş öğretmeniyim.

İlk ders tanışma, genel teknikler ve malzemeler hakkında genel bilgi verilir, ders süresince izlenecek planlar açıklanır ve belirli detaylar verilir. Her yaştan her kesime ders verilebilir. Temel eğitim olduğu için toplamda 5 ders saati sürmektedir.

Kadıköy
₺60/saat
Ömer
İlk ders ücretsiz!

Resim bir anlatım biçimidir ve doğru duygular ile yapıldığında iyi ve güzel bir dünya kaçınılmazdır.

Sanat yüksek duygusal gelişimin bir dışavurumu olsada bir yandan da zeka ve akıl bütünlüğünde gelişmektedir. Bu iki faktörü yansıtmanın zihinsel ve duygusal gelişimi sağlayacak teknik bilgiler ile hayal gücünün yoğunlaşmasını yükseltecek bir eğitim anlayışım var ve bu yönde eğitim vermekteyim.

Beyoğlu
₺100/saat
Filiz
İlk ders ücretsiz!

Profesyonel ressamdan sanat eğitimi bireysel ve grup dersleri verilir. Her yas grubuna özel her teknikte... Suluboya, yagliboya, karakalem ve güzel sanatlara hazirlik

Anlatım, teori, görsel, sunum, gösterip yaptırma, örnekleme gibi öğrencinin öğrenme yolunu keşfedip öğrenciye göre etkili öğretme yöntemi gelistirerek eğitim vermekteyim.

İstanbul
₺100/saat
Esra
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar lisesi ve Marmara Üniversitesi resim mezunu öğretmenden birebir resim dersi

Nokta, çizgi, ışık, gölge, renk gibi temel kavramlar ve temel tasarım öğelerinden başlayıp kompozisyon oluşturmayla ve teknik geliştirmeyle devam edilecektir. Öğrencinin istekleri ve yeteneği doğrultusunda ders işleyişi devam edecektir.

Esenler
₺70/saat
Çağla
İlk ders ücretsiz!

Güzel sanatlar öğrencisinden, ilgisi olan, hobi olarak öğrenmek isteyen ya da güzel sanatlara hazırlanmak isteyen her yaş grubuna ders verebilirim

Derse önce öğrenciyle konuşup aramızda samimiyet oluşturarak başlarım. Arada ne kadar samimiyet olursa öğrencinin çekingenliği o derece kaynolur. Daha sonra temel kavramları öğreterek başlarım. Ölçü alma, çizim teknikleri, perspektif.. Ardından öğrencinin ilgisi olan konudan devam ederim.

Üsküdar
₺45/saat
Hatice
(1 görüş)
İlk ders ücretsiz!

Marmara Uni guzel sanatlar mezunundan resim dersi, karakalem, renkli sanatsal resimler için

Derslerim rutinden uzak, zaman zaman eglenceli, egitim psikolojisi alaninda gerekli donanima sahip oldugumdan dersleri klasik yontemler yerine daha aktif ve öğrenci merkezli işlerim.

Esenler
₺60/saat
Kıymet
İlk ders ücretsiz!

Güzel Sanatlar Fakültesi için sağlam çalışma, üstün başarı ve hazırlık aşamaları için çok doğru bir yerdesin

Önce teorik ile konuları ve belirli duzeyde ki bilgileri konuşarak anlatmayı, sonrasında uygulama aşamasına gelerek teker teker kişiye özel ilgilenerek örneklendirme yaparak çizerek açıklayıcı, vurgulayıcı ve önemli konuları ele alarak dersleri işlerim.

Eyüp
₺70/saat
Simay
İlk ders ücretsiz!

3 yıl ünlü bir üniversitede doçent ve aynı zamanda ressam olan bir eğitimciden dersler alıp asistanlık yaptım. İmgesel çizim, natürmort, canlı model, teknik çizim bilgileri, perspektif gibi konularda

Ders saatleri ders alacak kişiye göre belirlenebilir fakat 3 saati aşmayacak şekilde ayarlanabilir. İlk başlarda çizim teknikleri ve kullanılacak malzemeler belirlenir. Daha sonra konular ilerledikçe imgesel çizimler yapılabilir.

Avcılar
₺50/saat
Melike
İlk ders ücretsiz!

Resim kursuna gitmiş birinden, başkasına İstanbul'da amatörce resim dersi verilir.Deneyeceğim deneyelim deneyebiliriz

Henüz birine ders vermediğim için nasıl ders işleyeceğimi planlamadım. Ama aklımda olan şey ilk bir hafta teknik ölçülü çizimden sonra derinlik ve herhangi bir şeyi çizmeyle devam edeceğim.

Gaziosmanpaşa
₺60/saat
Elif
İlk ders ücretsiz!

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde Heykel öğrencisiyim. Resim alanında bir çok atölyede eğitim aldım. Her yaştan insana resim dersi verebilirim.

Dersin işleyişini verilecek olan bireysel veya grup dersinin ihtiyacı ve isteği üzerine belirlerim. Öğrencilerin resim dalında ne öğrenmek istediğini ve ne öğrenmesi gerektiğini analiz eder ona göre programlarım.

Maltepe
₺80/saat
Başak
İlk ders ücretsiz!

Görsel sanatlar öğretmeninden Resim,Grafik tasarım dersleri verilir ben Eğitimi bir tohuma benzetirim nekadar su ve güneş alırsa okadar büyür ve bir de cesareti de varsa kendini bulur.

Ben öncelikle öğrencimi tanırım ve onunda beni tanımasını sağlarım,işlenecek konuya dair temel bir konu anlatımı yapar,daha sonra işin teknik kısmına odaklanılmasını sağlarım.

Pendik
₺130/saat
Ulaş
İlk ders ücretsiz!

Resim Öğretmeninden ÇOCUK (Gelişimsel Dönemlerine uygun) ve YETİŞKİN (hobi ve sınav müfredatına uygun) sanat dersleri

Küçük yaş gruplarında her döneme uygun hazırlanan özel bir programım var. Yetişkin kurslarındaysa öğrencinin istek ve becerisine uygun özel bir program öğrenciyle beraber oluşturulur.

Kadıköy
₺100/saat
Eda
İlk ders ücretsiz!

Marmara Güzel Sanatlar öğrencisinden, öğrenci ve yetişkinlere temel sanat eğitimi ve resim kursu eğitimi

Derslerimi öncelikle obje ve cansız model; tors ve büst eşliğinde perspektif, oran-orantı, ışık gölge, kompozisyon, çizgi değeri, ton zenginliği, kadraj ve imgesel dediğimiz hayalden çizim çalışmalarıyla sürdürmekteyim.

Üsküdar
₺50/saat
Emin
İlk ders ücretsiz!

Resim, heykel, sanat tarihi ve sanat teorisi dersleri. Güzel sanatlara hazırlık ve hobi kursları.

Derslerimi almak istediğiniz derse göre farklı şekillerde işlerim. Güzel Sanatlara hazırlık ise farklı hobi içinse farklı program uygularım.

Fatih
₺50/saat
Begüm
İlk ders ücretsiz!

Tam burslu Grafik Tasarım öğrencisinden Güzel Sanatlara hazırlık dersi kazanmama ihtimalin yok dene ve gör.

Derse şu şekilde başlarım önce ne yapabildiğine bakarım yani çizgine bakarım seviyeni ve potansiyelini öğrenirim ve eksiklerini tamamlar yapabildiklerini daha iyi yapabilmeni sağlarım.

Şişli
₺15/saat
Aleyna
İlk ders ücretsiz!

Marmara güzel sanatlar üniversitesi birinci sınıf öğrencisinden tarza göre resim alanında dersler verilir.

Çizgi değerleri, form kavrama, ışık gölge ilişkisi, perspektif kuralları kavrama,anatomiyi tek tek farklı açılardan kavrama, portre çalışmaları sırasıyla işleyeceğim.

Kartal
₺50/saat
Sedat
İlk ders ücretsiz!

2 üniversite eğitimi aldim çizim ve yagliboya dersi verebilirim deneyimim var grup veya özel farketmez

Resime dokunarak değil yönlendirerek bireyin kendi görmesini sağlarım Kalıplaşmış resim eğitiminden uzak özgür bir şekilde özgün işler

Etkili,
Hızlı, Ekonomik

Güvenle öğrenin

1
Bulun
Diplomalı, değerlendirilmiş ve uygun öğretmenlerden size uygun olanı bulun.
2
Planlayın
Dersinizi bugün talep edin. Öğretmenler talebinizi gün içinde cevaplayacaktır.
Bağımsız olun
İlk ders ücretsiz. En iyi ücretle herhangi bir aracı olmadan çalışın.

Tüm resim özel derslerimizi aratın

Binlerce öğretmenimiz size resim öğretmeye hazır,
İstanbul merkezindeki özel derslerimizi bulun .

Şehre göre

Seviyeye göre

Ülkeye göre

İstanbul konumundaki özel ders öğretmenlerimiz size resim alanında rehberlik etsin

İstanbul resim özel ders öğretmeneleri

resim öğrenmenize yardım edecek eğitmeninizi kendiniz belirleyin. 

Superprof ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni bulmanıza yardım eder :İstanbul merkezi ve çevresindeki resim alanında en iyi ders verenleri bir araya getiriyoruz.

resim özel dersleri daha hızlı ilerlemenize yardımcı olur 

İster evinizde ister sınıfta İstanbul konumundaki yetkin öğretmenlerden yardım almak sizi daha ileriye taşıyacak. Öğretmenelerden yardım olarak kolayca notlarınızı veya sınav netlerinizi yükseltin, performansınızı arttırın, diksiyonunuzu düzeltin, alanınızda ilerleyin.